Recenze Kinsta

Kinsta – je spravovaný WordPress hostingové řešení byl spuštěn v roce 2013. Byl navržen pro majitele webových stránek, kteří hledají stabilní a bezpečný domov pro své weby WP. Kromě základních funkcí a nástrojů umožňuje platforma účastníkům využívat infrastrukturu udržovanou společností Google. Jinými slovy, můžete používat Google Cloud Platform, zatímco samotná Kinsta je Doporučeno společností Google poskytovatel hostingu.


Společnost nabízí několik plánů, které by mohly vypadat o něco dražší než v průměru. Poskytují však dostatečnou bezpečnost, výkon a flexibilitu pro webové stránky poháněné WordPress. Nemáte být odborníkem na WP, abyste mohli začít s Kinstou. Poskytovatel hostingu zajišťuje rychlé načítání stránky a využívá všechny nejnovější technologie ke snížení rizika prostojů.

Je platforma tak dobrá? Existují skryté překážky úrazu nebo problémy, které je třeba zvážit? Tato recenze má upozornit na všechny aspekty používání hostingového řešení Kinsta. Zůstaňte naladěni.

1. Klady a zápory

Kinsta tvrdí, že poskytuje bezchybný provoz webových stránek navzdory plánu. Hostitelská platforma se může pochlubit dobrou dobou provozu a vysokou rychlostí načítání webových stránek. Je dodáván s bohatou sadou funkcí, i když některé problémy a nevýhody mu brání být perfektním poskytovatelem hostování WordPress.

Výhody Kinsta:

 • Dobrý výkon – Kinsta vykázala skvělé výsledky během své poslední míry odezvy serveru DNS, zasáhla 10 z 10 s průměrným výsledkem 179 ms. Je to dokonce lepší, než doporučuje společnost Google 200ms.
 • Blízko Perfect Uptime – platforma zaručuje 99,9% míry dostupnosti, která vykázala 100% zpět v prosinci 2018.
 • Snadnost použití – zatímco samotný WordPress je sotva nejsnadnější CMS, Kinsta poskytuje tolik funkcí, kolik je potřeba, aby byl stavební proces rychlý a jednoduchý i pro nováčky. Uživatelé mohou přepínat mezi různými verzemi cPanel, přidávat nové pluginy, testovat web nebo pracovat s nastavením pomocí jediného kliknutí. Zároveň si můžete vytvořit nový účet během několika sekund, zatímco nastavení nebo migrace WP nebude stěží výzvou.
 • Automatické zálohování WordPress – nemusíte se starat o zálohy webových stránek, přestože je stále k dispozici ruční správa. Řídicí panel poskytuje podrobné statistiky a záložní záznam s datem a dalšími důležitými informacemi.
 • Optimalizovaný eCommerce hosting – Kinsta vám umožní stavět Webové stránky přátelské k elektronickému obchodování a nabízí funkce nad rámec tradičních WooCommerce bezplatný plugin WordPress.

Zákaznická podpora je také velmi kvalifikovaná, i když existují některé zmeškání, které nás nenechají zahrnout do seznamu profesionálů Kinsta. Pojďme se podívat na některé další chyby:

Nevýhody Kinsta:

 • Žádný telefon – to nemusí být kritický problém, protože kromě obrovské znalosti a četných průvodců má služba pokročilý systém prodeje vstupenek, který zajišťuje okamžité kontaktování. Specialisté podpory obvykle reagují na funkce Live Chat a Intercom nejpozději do 40 sekund.
 • Ceny – někteří uživatelé mohou být od začátku ohromeni cenami plánů. Pokud se však ponoříte hluboko do funkcí, které poskytují, cena už nebude vypadat zmateně.
 • Nedostatek hostování e-mailů – Kinsta neposkytuje propojený e-mailový hosting, což znamená, že budete muset hledat služby třetích stran.

Na druhou stranu společnost Kinsta doporučuje některé dostupné možnosti hostování e-mailů, které si uživatelé mohou nastavit sami. Například, G Suite je doporučována platformou. Snadno najdete vhodnou variantu. Nyní se podívejme na funkce hostování, výkon, cenu a další důležité aspekty, abychom měli jasnou představu o tom, zda stojí za to věnovat pozornost, nebo ne.

2. Funkce hostování

Kinsta je bohatá na funkce. Majitelé webových stránek budou mít doslova vše, co potřebují k nastavení nebo migraci s již existujícími weby WP. Platforma věnuje velkou pozornost její flexibilitě, bezpečnosti a výkonu. Kromě toho mají uživatelé Kinsta šanci překročit základní nástroje hostování.

Řídicí panel Kinsta

Google Cloud Platform

Již jsme zmínili, že Kinsta je hostitelská platforma doporučená společností Google. Díky této skutečnosti se společnost odlišuje od ostatních poskytovatelů hostingu optimalizovaných pomocí WordPress. Získáte plný přístup k Google Cloud používanému špičkovými platformami jako Snapchat, Coca-Cola nebo Spotify.

Jako součást cloudové platformy Google nabízí Kinsta flexibilní hostingovou infrastrukturu s servery umístěnými ve 20 různých částech světa včetně Asie a Evropy..

Vylepšený výkon s automatickou optimalizací databáze MySQL

Skvělá funkce pro ty, kteří používají redakční systém WordPress. Platforma používá samostatný izolovaný kontejner pro vaše webové stránky založené na WP. Každý kontejner je dodáván s další instancí MySQL kromě automatické optimalizace databáze pro zajištění stabilního a bezchybného výkonu webu.

Systém je povolen každý týden, aby se zabránilo selhání MySQL databáze. Instalaci nemusíte spravovat ručně. Tato funkce je aktivována a probíhá automaticky.

Funguje to následovně:

 1. Proces optimalizace je spuštěn automaticky každý týden.
 2. Zjišťuje a opravuje možné chyby při běhu databáze.
 3. Pokud systém nedokáže chybu opravit, je zasláno oznámení technické podpoře a sysadminům.

Výsledkem je, že tato funkce zajišťuje zdraví vašeho webu WordPress a stabilní provoz.

Více zabezpečení díky automatickému restartování zálohování PHP

Pokud vaše verze PHP z jakéhokoli důvodu klesla, pravděpodobně byste ji museli restartovat z poslední zálohy ručně z řídicího panelu. Kinsta učinila tento proces 100% automatizovaným díky své funkci samoléčení.

Jinými slovy, ani si nevšimnete, kdy se váš PHP může rozpadnout. Systém jej automaticky restartuje. Pokud je problém příliš složitý na to, aby jej nástroj zvládl, dostane sysadmin oznámení, aby provedl ruční opravu.

Automatické zálohování

Platforma zpracovává automatické zálohy navzdory plánu. Každý uživatel bude mít z této funkce užitek. Uživatelé vstupního plánu však budou mít možnost tuto službu využívat pouze během prvních 14 dnů, zatímco vyšší balíčky tuto funkci nabízejí po delší dobu..

Chcete-li službu spravovat, stačí přejít na hlavní panel a vstoupit do sekce Zálohování. Zde si můžete vybrat z dostupných balíčků, které zahrnují:

 • Denní zálohy.
 • 6hodinové zálohy.
 • Hodinové zálohy.

Bez ohledu na to, co si vyberete, je služba spravována platformou automaticky. Navíc si můžete prohlédnout záložní záznam ze dne v reálném čase bez nutnosti stahování.

Služba spouštění jedním kliknutím

Tato funkce je skvělá pro uživatele, kteří chtějí před nasazením otestovat své webové stránky. Jinými slovy, staging vám umožní vyzkoušet nové pluginy a integrace před jejich přidáním do živého projektu. Tato služba umožňuje přizpůsobit a upravit kódy, widgety, aplikace a doplňky, aby byla zajištěna jejich hladká operace ve stavu.

Další nástroje: mezipaměť webu, SSL, PHP Engine atd.

Kromě jedinečných funkcí společnosti Kinsta nabízí tato platforma také celou řadu dalších možností, které jsou velmi užitečné, kdykoli potřebujete vylepšit nebo upravit svůj web:

 • PHP Engine – uživatelé mohou volně přepínat mezi různými dostupnými verzemi PHP. Pokud máte nějaké technické problémy nebo se prostě chcete vrátit k předchozí verzi, platforma vám umožní restartovat stroj PHP a vyřešit chyby připojení nebo jiné poruchy..
 • SSL – bezplatný SSL certifikát je součástí každého plánu Kinsta. Navíc nemusíte řešit manuální přesměrování, protože funkce HTTPS Force automaticky přivede váš provoz na webovou verzi zabezpečenou SSL.
 • Analytics – systém umožňuje sledovat veškerá data potřebná od podrobných statistik webových stránek povolených nástrojem pro monitorování PHP až po šířku pásma, nejvyšší požadavky podle zobrazení nebo bajtů, GEO a IP, mezipaměť a další.

Funkce zdarma

Všechny plány přicházejí s bezplatným CDN kromě SSL a některých dalších základních možností, uživatelé ocení alespoň 1 bezplatnou migraci webových stránek, což vám umožní přesunout váš stávající online projekt podporující WP do Kinsta za nulové náklady. Další bezplatná funkce zahrnuje plný přístup k prémiové službě DNS, která uživatelům umožňuje spravovat vlastní záznamy zóny. Uživatelé získají 1 prémiový spot DNS pro každou instalaci Jinými slovy, počet instalací se rovná počtu prémiových spotů DNS, které získáte.

3. Výkon

Rychlost načítání webové stránky: Kinsta tvrdí, že má mezi poskytovateli hostingu optimalizovaného pro WordPress jednu z nejlepších rychlostí načítání. Nedávné testy ukázaly průměrně 495 ms. Míra se hodně spoléhá na umístění webu.

Kinsta Uptime

Jinými slovy, uživatelé z Bangalore by například neměli očekávat stejnou rychlost načítání jako v Německu. Zde je tabulka rychlosti podle částí světa, aby se věci trochu vyjasnily. Můžete také zkontrolovat rychlost načítání webové stránky sami. Prostě zjistit, kde je web hostován a poté použijte jeden z dostupných bezplatných nástrojů, Pingdom, například.

Severní Amerika575 ms
Sydney2,03 s
Japonsko1 000 ms
Sao Paulo1 000 ms
Německo222 ms
Spojené království175 ms

Kinsta používá pokročilý hardware a má datová centra a servery nainstalované na 20 různých místech po celém světě. Platforma navíc využívá nástroje zvyšující rychlost pomocí technologií, jako je PHP 7, Ngnix, LXD, a dalších softwarových řešení pro zvýšení rychlosti webových stránek a celkového výkonu..

Míra dostupnosti: poskytovatel hostingu zaručuje 99,9% míru dostupnosti pro každého ze svých uživatelů. Někteří to považují za nic jiného než předvádění. Výsledky v prosinci 2018 však ukázaly ohromující 100% dostupnosti. Aby bylo zajištěno skvělé výsledky, používá Kinsta svou vlastní síť monitorovacích a sledovacích nástrojů ke kontrole doby provozu každou minutu.

4. Zabezpečení

Platforma dělá hodně, co se týče bezpečnosti. To používá LXC a LXD navíc Google Cloud Platform, což umožňuje udržovat izolované uživatelské účty a webové stránky WordPress. Takový přístup vede k lepší absorpci útoků DDoS ak prevenci dalších rizik a počítačových hrozeb.

Již jsme zmínili automatické zálohy, které také zlepšují celkovou bezpečnost webu. Další bezpečnostní prostředky jsou následující:

 • Šifrovaný SSH & Připojení SFTP – zajišťuje bezpečný a bezpečný přístup na webové stránky. Tato funkce přichází s šifrováním ZDARMA SSL.
 • Omezení integrace – toto se týká hlavně pluginů, které mohou obsahovat potenciální riziko malwaru. Jak všichni víme, majitelé webových stránek by se měli při používání WordPress rozhodnout pro důvěryhodné vývojáře pluginů. Kinsta vám brání v rozhodování o škodlivých a potenciálně rizikových aplikacích.
 • Prevence útoků – další bezpečnostní prostředky zahrnují opatření ke snížení rizika útoků DDoS a hackerů. Zahrnují blokování, GeoIP a další.
 • Hack Fix Feature – Kinsta poskytuje záruky post-hack čištění pro odstranění škodlivých kódů a obnovení vašeho webu se zabezpečeným přístupem.

Platforma monitoruje celou síť svých stránek a nikdy nespouští projekty, které jsou poháněny nepodporovanými verzemi PHP

5. Zákaznická podpora

Zákaznická podpora je jednou z nejsilnějších stran Kinsta. Přestože nemá telefonní číslo, uživatelé mohou být stále kontaktováni pomocí funkce Live Chat. Zároveň je zde integrovaný interkom widget.

Uživatelé mohou sledovat svou historii chatu, aby našli problém, který potřebují. Okno zůstává otevřené, i když procházíte další sekce a nástroje, což je docela výhodné. Tým podpory je k dispozici 24 hodin denně.

K dispozici je také spousta aktuálních článků Blog Kinsta kromě obrovské platformy znalostní báze. Pokrývá různé aspekty formulářů, kterými se nastavuje SSL certifikát a migrace webových stránek WordPress.

5. Cenová politika

Celkově je Kinsta k dispozici 10 balíčků. Plány mimo balíček Enterprise 4 umožňují zákazníkům kontaktovat tým podpory a vytvořit individuálně přizpůsobený plán v závislosti na jejich požadavcích. Všechny dostupné nabídky jsme rozdělili do tří hlavních kategorií: Basic, Business a Enterprise. Všechny plány zahrnují bezplatnou službu SSL a CDN. Platforma zaručuje 30denní vrácení peněz.

Základní plány:

 • Startér – náklady 30 $ měsíčně včetně 1 instalace WordPress a 10 GB úložného prostoru.
 • Pro – náklady 60 USD měsíčně včetně 2 instalace WordPress a 20 GB úložného prostoru

Obchodní plány:

 • Obchodní 1 cena 100 $ měsíčně s 5 instalacemi WP a 30 GB místa na disku.
 • Obchodní 2 cena 200 $ měsíčně s 10 instalacemi WP a 40 GB místa na disku.
 • Podnikání 3 cena 300 $ měsíčně s 20 instalacemi WP a 50 GB místa na disku.
 • Podnikání 4 cena 400 $ měsíčně s instalací 40 WP a 60 GB místa na disku.

Podnikové plány:

 • Podnik 1 cena 600 $ měsíčně s instalací 60 WP a 100 GB místa na disku.
 • Enterprise 2 cena 900 $ měsíčně s instalací 80 WP a 150 GB místa na disku.
 • Enterprise 3 cena 1 200 $ měsíčně s instalací 120 WP a 200 GB místa na disku.
 • Enterprise 4 cena 1 500 $ měsíčně s 150 instalacemi WP a 250 GB místa na disku.

Kinsta má samostatná nabídka pro neziskové organizace a poskytuje 15% slevu na každý plán pro webové stránky spuštěné církvemi, charitativními komunitami atd. Kromě počáteční slevy mohou neziskové organizace počítat také s 15% slevou v případě předplaceného balíčku. Každý neziskový člen dostane 60denní bezplatnou zkušební verzi.

Sečteno a podtrženo

Kinsta je dobrý hosting WordPress se spoustou pokročilých funkcí a technologií pro zlepšení výkonu webových stránek. Platforma zdaleka není levná. Uživatelé mohou najít dostupnější alternativy. To je však pravděpodobně jediná nevýhoda. Kromě pokročilé technické podpory s řešením prevence počítačových hrozeb a následného čištění jen stěží najdete dobu bezporuchovosti a rychlosti načítání stejné rychlosti..

Souhrnně řečeno, Kinsta může být dobrou hodnotou za peníze, které si účtuje vzhledem ke své spolupráci s platformou Google Cloud, intuitivnímu dashboardu a jednoduchému ladění webových stránek, serverovým řešením optimalizovaným eCommerce a zlepšenému celkovému výkonu..

Začněte s Kinstou

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map