Recenze kyslíku Builder

Recenze kyslíku Builder


Kyslík Builder (aktuální verze 3.1) – je výkonný motor pro vytváření stylových témat WordPress od nuly bez kódování. Nástroj byl původně spuštěn jako plugin a vyvinul se tak, aby umožnil uživatelům vytvářet svá rozvržení. Může se vám hodit, kdykoli budete potřebovat vytvořit zcela nový web ze země a také provést některé aktualizace a úpravy již existujícího.

Na základě technologie drag-and-drop, Kyslík tvrdí, že je velmi snadný nástroj. Nováčkům však stále může být obtížné používat software hned najednou. Budou potřebovat nějaký čas, aby pochopili, jak systém funguje. Z tohoto důvodu bude spravedlivé říci, že motor bude vyhovovat hlavně zkušeným programátorům a webovým návrhářům.

Na druhou stranu se uživatelé mohou díky projektu zabývat jakýmkoli typem projektu, včetně digitálních obchodů WooCommerce integraci a spoustu dalších funkcí, aby bylo možné využít tento výkonný tvůrce motivů WP.

1. Snadné použití

Jak již bylo zmíněno, systém umožňuje vytvářet stránky a weby bez kódování. Navíc má technologii drag-and-drop, která ještě více usnadňuje proces výstavby. Uživatelé budou bohužel čelit potížím i v prvních fázích používání nástroje. Kromě toho bude stále vyžadovat určité zkušenosti s používáním WordPress CMS. Alespoň byste měli vědět, jak nainstalovat a aktivovat pluginy.

Dobrou zprávou je, že systém nabízí bezplatnou demo verzi, kde můžete vyzkoušet vizuální editor v reálném čase. Funkčnost je téměř stejná s malými rozdíly. Budete moci objasnit, zda software vyhovuje vašim potřebám.

Začínáme

Jediným způsobem, jak používat kyslík, je zakoupit a stáhnout jej z oficiálních webových stránek, protože již máte na hostiteli nainstalovanou verzi WP CMS. Uživatel bude muset vybrat vhodný balíček a přejít na stránku pokladny. V této fázi systém požádá o dokončení platebních údajů a osobních údajů. Postup je dosti běžný a typické údaje je třeba předložit. Po dokončení nákupu získáte přístup k zipovému souboru Oxygen, který budete muset stáhnout.

Kyslíkový editor

Pak je čas přejít na administrační panel WordPress, kde budete muset nainstalovat a aktivovat samotný Oxygen plugin. Proces je stejný jako aktivace jakéhokoli jiného pluginu pro WP. Jediným rozdílem je, že budete také muset nahrát soubor ZIP, který jste stáhli dříve. Posledním krokem je označení kódu Product Key. V opačném případě nebudete moci spravovat aktualizace systému z ovládacího panelu WP.

Pokud uděláte vše v pořádku, vizuální editor se objeví na obrazovce Stránka na panelu administrátora. Jednoduše klikněte na tlačítko „Přidat nový“ a začněte stavět svůj nový web. Jak vidíte, provedení prvních kroků vyžaduje alespoň základní znalosti a zkušenosti WP. Z tohoto důvodu nemůžeme říci, že software je vhodný pro nováčky.

Vizuální editor

Vizuální editor je dodáván s funkcí přetahování. Má prohlížeč prvků, do kterého můžete přidat jakýkoli blok nebo sekci, kterou potřebujete. Každý kontejner nebo kompozit je dodáván s možnostmi Primární a Pokročilé:

 • Hlavní nastavení nabízí běžné vlastnosti, které lze upravit.
 • Pokročilý možnosti poskytují hlubší přístup k vlastním CSS / JavaScript, typografii, stylu a velikosti atd. Jinými slovy, uživatel má více možností přizpůsobení v případě dostatečných dovedností a znalostí programování.

Každá prázdná stránka specifické sekce plynu. Pokaždé, když chcete umístit nový blok nebo prvek, bude usazen v jedné z těchto sekcí. Současně budou uživatelé moci přidávat prvky založené na sloupcích, menu, části osvědčení, obálky krátkého kódu, vyhledávací formuláře atd..

Klíčové výhody přináší výkonný motor, který zajišťuje plnou kontrolu nad stránkou.

Složky kyslíkové stránky

Uživatelé mohou volně vytvářet svislé i vodorovné rozvržení a přizpůsobit potřebnou velikost prvku a umístit jej, kdekoli je to potřeba. Kompletní ovládání CSS přichází jako další obrovské plus ve prospěch tvůrce stránek. Máte šanci přizpůsobit již existující CSS a také přidat svůj vlastní.

Vizuální editor sám o sobě je docela snadné použití. Navíc se může pochlubit jedinečnou funkcí, která se nazývá dynamická data. Cílem je umožnit uživatelům bezproblémový import veškerého obsahu WordPress na nově vytvořený web. Budeme diskutovat o funkci trochu dále.

Není třeba kupovat doménu nebo hosting samostatně, protože máte již nainstalovaný a spuštěný WP CMS. Pokud si stále nemůžete vymyslet mysl, můžete procházet naše hodnocení nejlepších poskytovatelů hostingu.

2. Funkce & Flexibilita

Kyslík původně přináší spoustu skvělých funkcí. Nová verze 3.1 byla nedávno uvedena na trh, aby z balíčku vynesla ještě více aktualizací. Kromě úpravy rozložení a vizualizace budou mít uživatelé možnost integrovat WooCommerce, nákupní vozíky a další základní funkce, které by měl mít pevný digitální obchod..

Základní vlastnosti jsou tedy následující.

Integrace WooCommerce

Kyslík usnadňuje vytvoření stylového webového obchodu díky bezproblémové integraci WooCommerce. Systém poskytuje nástroje pro výběr způsobu, jakým se budou vaše položky zobrazovat na stránce produktu. Software je dodáván s prvky pro tvorbu produktů, které umožňují uživatelům upravovat popisy, nastavovat ceny, přidávat obrázky atd.

Řídicí panel WooCommerce

Integrace umožňuje stránkám košíku a pokladny, které lze přizpůsobit tak, aby poskytovaly jedinečný zážitek zákazníka. Tato funkce je bohužel k dispozici pouze s plány WooCommerce a agentury. Tato funkce má dodatečného tvůrce produktů, který umožňuje vytvářet jedinečné stránky a zobrazovat vaše zboží jinak.

Dynamická data

Dobrá funkce importu, která usnadňuje doručování veškerého obsahu z WordPress na nově vytvořený web. Hlavní výhodou je, že data jsou importována přímo bez nutnosti stahovat archivy. To zahrnuje:

 • Uveďte obsah, název a popisy;
 • Mediální soubory a informace o autorovi.

K dispozici je režim náhledu, který umožňuje podívat se, jak importovaná data vypadají na nové stránce.

Integrace s Gutenbergem

Kyslík můžete použít k vytvoření vlastních formulářů, bloků nebo celých stránek s jejich dalším importem do editoru Gutenberg. Umožní vám změnit nebo upravit textový obsah, obrázky, ikony, adresy URL atd.

Widgety a pluginy

Kyslík zajišťuje několik způsobů, jak přidat pluginy. Nejprve si můžete nainstalovat pluginy WP přímo z vizuálního editoru. Jsou k dispozici ve sbírce prvků WordPress. Jednoduše si vyberte ze seznamu a nechte je nainstalovat.

Kyslíkové pluginy

Druhým způsobem je použití krátkého kódu. Je to dobrá volba, kdykoli chcete přidat kontaktní formulář, odpočítávání, časovač, kalendář událostí atd. Systém navíc nabízí nástroj Obálka krátkého kódu, kde můžete přizpůsobit rozvržení prvku, zvolit zarovnání a další.

3. Návrh & Šablony

Software nemá připravené šablony. Byl navržen tak, aby vytvářel nová rozvržení ze země nebo upravoval stávající témata WP. Uživatelé mají přístup k ucelené sadě návrhových nástrojů dodaných vizuálním editorem.

Design kyslíku

Oceníte citlivou kontrolu nad tím, jak váš web vypadá na různých zařízeních. Systém umožňuje nastavit konkrétní styly nebo velikosti prvků v závislosti na rozměrech obrazovky. Tato skutečnost zajišťuje maximální svobodu, pokud jde o mobilní úpravy a přizpůsobení.

Knihovna návrhů obsahuje kolekci sad, prvků a stránek, které lze přidat na váš web. Všechny sady jsou rozděleny do konkrétních kategorií. Vyberte si ten, který vyhovuje vašim potřebám, klikněte na něj a přidejte seznam hotových prvků. Všechny sady zahrnují textové a CTA bloky, záhlaví, zápatí, sekce sociálních médií a další.

Možnosti základního stylu obsahují rozšířenou sadu nástrojů pro změnu nebo úpravu pozadí, typografie atd. Můžete přidat nové třídy a stavy a také povolit různé vizuální efekty. Uživatelé budou mít také plný přístup na stránku CSS se schopností implementovat své jedinečné designové funkce. Samozřejmě to bude vyžadovat hluboké technické znalosti.

4. Zákaznická podpora

Podpora kyslíku

I když software není tak snadný, možná budete muset kontaktovat tým podpory v určitém okamžiku procesu výstavby. Platforma má několik způsobů, jak zůstat v kontaktu. Obsahují:

 • Tiketový systém – tradiční způsob zadávání dotazů e-mailem. Jednoduše uveďte své jméno a zadejte předmět žádosti.
 • Skupina Facebook – další jednoduchý způsob, jak získat pomoc rychleji. Oxygen má na Facebooku manažery podpory, kteří jsou vždy připraveni přímo asistovat.
 • FAQ – typická část s často kladenými otázkami o tom, jak začít nebo co nejlépe využít vizuální editor. Dobrá sekce, jak začít.

Tento software má kromě referenční příručky, dokumentace a dalších užitečných údajů také sadu videoprůvodců a výukových programů.

5. Plány & Ceny

Stanovení ceny kyslíku

Stejně jako mnoho jiných tvůrců stránek, které si lze stáhnout, nemá Oxygen měsíční předplatné. Je k dispozici jako celoživotní balíček. To znamená, že zaplatíte pouze jednou a licenci si stáhnete navždy. Zároveň si mohou uživatelé stále vybrat ze 3 hlavních balíčků v závislosti na typu a funkčnosti webu. Obsahují:

 • Základní náklady 99 $ se sadou základních funkcí.
 • Náklady na WooCommerce 149 dolarů s integrací WooCommerce a tvůrcem produktové stránky.
 • Náklady na agenturu 169 dolarů s neomezeným přístupem ke všem funkcím, včetně eCommerce a Gutenberg editoru.

Zvuk není špatný pro funkce obsažené v každém plánu.

6. Klady a zápory

Oxygen Builder je určitě dobrým nástrojem pro vytváření stránek a webů pro WordPress. Dodává se s vylepšenou sadou vizualizačních funkcí navíc k jeho funkcím elektronického obchodování. Uživatelé však mohou při používání softwaru stále čelit určitým potížím.

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Výkonný motor pro weby WP.
&# x2714; Funkce drag-and-drop.
&# x2714; Komplexní vizuální editor.
&# x2714; Integrace WooCommerce.
&# x2714; Ovládání rozvržení.
&# x2714; Přístup na stránku CSS.
✘ Není dobré pro nováčky.
✘ Komplexní zahájení a instalace.
✘ Základní verze nemá funkce elektronického obchodu.
✘ Omezená bezplatná zkušební verze.

Závěr

Souhrnně řečeno, kyslík může být dobrou volbou pro zkušené webové designéry a kodéry, kteří chtějí vytvořit neomezené weby WordPress, které vyniknou. Na druhé straně by uživatelé měli jasně chápat, že software není určen k úpravám stránek. Platforma přichází jako nezávislý tvůrce webových stránek, který je docela složitý pro použití zejména pro netechnické techniky.

Pokud jste specializovaný profesionál, který chce vytvořit stylové a citlivé stránky pro sebe nebo zákazníky. Kyslík určitě přijde. Na jedné straně pomáhá šetřit čas díky minimalizovaným problémům s kódováním. Na druhou stranu poskytuje rozšířenou sadu vizuálních, editačních a dalších nástrojů pro přizpůsobení.

Vyzkoušejte Oxygen Builder zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map