Recenze Microsoft.com

Tvůrce webových stránek společnosti Microsoft byl jedním z nejznámějších osobností, které lidé použili při navrhování různých typů webových stránek. Postupem času se konkurence ve výklencích stala mnohem silnější, což umožnilo cestu pokročilejším a funkčnějším tvůrcům webových stránek – těm, kteří si v současnosti užívají celosvětovou popularitu.


Pokud jde o vývoj moderních webových stránek, mnoho uživatelů však stále pracuje s tvůrci webových stránek se systémem Microsoft, aby vytvořili všestranné projekty, které splní jejich požadavky na webový design a potřeby. Co dělá tyto produkty tak populárními? Proč zůstávají v poptávce s uživateli a existují pro ně lepší alternativy? Zkusme to zjistit hned.

Microsoft Web Builder v roce 2018

K dnešnímu dni nemá společnost Microsoft vlastní službu vytváření webových stránek, která by umožňovala vytvářet snadno komplexní webové stránky. Pokud jste již někdy pracovali s produkty systému nebo o něm tolik slyšeli, abyste si to vyzkoušeli, můžete použít řešení dostupná na trhu aplikací platformy..

Chcete-li začít budovat web pomocí nástroje pro tvorbu webových stránek založeného na společnosti Microsoft, měli byste nejprve získat účet Microsoft. Pokud jej nemáte, můžete se k němu buď zaregistrovat, nebo použít svůj účet Skype. Tím získáte přístup ke všem aplikacím dostupným v obchodě značky Microsoft.

Existují různé nástroje pro vytváření webových stránek, které můžete použít pro univerzální a specializované účely, ale nejoblíbenější z nich je Wix. Tento tvůrce webových stránek rozhodně stojí za pozornost uživatelů, kteří mají v úmyslu zahájit slušné webové stránky, a to i bez jakýchkoli konkrétních dovedností týkajících se vytváření webových stránek a specializovaných znalostí. Pojďme zjistit, co systém musí nabídnout současným uživatelům a co ho odlišuje od davu.

Wix – nejlepší volba pro uživatele Microsoft

Tvůrce webových stránek Wix

Wix je světově proslulý tvůrce webových stránek, který si získal popularitu díky množství nástrojů pro přizpůsobení designu, rozsáhlé sadě funkcí, pohodlnému editoru drag-and-drop, bohaté sbírce vysoce kvalitních responzivních šablon webových stránek, dobrým možnostem propagace a marketingu webových stránek, cenově dostupným Cenová politika.

Tvůrce webových stránek umožňuje vytvářet různé typy webových stránek, od malých osobních portfolií až po internetové obchody, které odrážejí vaši identitu značky v nejvýhodnějším světle. Zákaznická základna služby v současné době představuje více než 130 milionů uživatelů, kteří mají bydliště ve 190 zemích. To je nejlepší důkaz uznání společnosti, což rozhodně stojí za pozornost.

 • Snadnost použití. Wix zajišťuje úžasně jednoduchý a pohodlný webový zážitek pro každého, kdo má v úmyslu navrhnout kvalitní a funkční webové stránky. Ať už jste nováček, který děláte první kroky ve výklenku pro webovou tvorbu, nebo profesionální webový vývojář, který se podílí na podnikání orientovaném na webový design, použití Wix pro vás nebude problém..

  Tvůrce webových stránek přichází s intuitivním rozhraním WYSIWYG a editorem přetahování. Pokročilý Wix ADI nástroj automaticky vytvoří web pro váš web na základě obsahu, který odešlete.

  Wix ADI Editor

  Wix pracuje pod SaaS model, což zjednodušuje proces vytváření webových stránek pro uživatele, kteří vytvářejí webové stránky na svých mobilních a stolních zařízeních, když se zaregistrovali do platformy. Je to uživatel, který má plnou kontrolu nad procesem vytváření webových stránek a může vidět výsledek, aby provedl změny včas.

 • Sada funkcí. Pokud jde o sadu funkcí, Wix překoná vaše očekávání. Tvůrce webových stránek má co nabídnout každému uživateli, bez ohledu na zkušenosti s webovým designem, které má. Dodává se s výkonnými eCommerce a blogování motory, které vám umožní vytvářet malé a střední obchody nebo blogy bez potíží.

  Wix ADI eCommerce

  Zde budete moci prodávat a inzerovat produkty, aktualizovat jejich sortiment, nabízet slevy, speciální funkce, přidávat, plánovat a aktualizovat příspěvky v blogu a provádět další akce pro spuštění úspěšného blogu nebo internetového obchodu..

  Kód Wix je dalším vrcholem tvůrce webových stránek, který vám umožní snadno a efektivně vytvářet webové aplikace. Pro použití tohoto nástroje nemusíte mít kódovací dovednosti – kód Wix je intuitivní a pochopitelný pro všechny. Tento nástroj pro tvorbu webových aplikací umožňuje vytvářet obsah a přidávat jej na požadovanou webovou stránku.

  Editor kódů Wix

  Dalším vrcholem tvůrce webových stránek je App Market se spoustou rozšíření, aplikací a doplňků, které poskytují vašemu webu pokročilý výkon. Aplikace jsou vyvíjeny návrháři třetích stran a mohou být bezplatné a placené na základě jejich aplikační sféry a charakteristik.

 • Šablony a design. Wix nabízí spoustu vysoce kvalitních šablon a návrhů, které umožňují vytvářet různé typy webových stránek, jako jsou obchodní weby, blogy, fóra, internetové obchody, portfolia, vstupní stránky a co ne.

  Celkově vzato, Wix má sbírku, která zahrnuje více než 550+ vysoce kvalitních témat, aby se vešly různé výklenky. Vývojáři služby pravidelně aktualizují galerii šablon novými a aktuálními tématy. Pro ty uživatele, kteří nemohou najít vhodnou šablonu, je zde možnost vybrat a přizpůsobit prázdné téma pro návrh webové stránky od nuly.

 • Náklady. Wix můžete používat zdarma, pokud budete potřebovat. Systém má zdarma nikdy nevyprší plán, který umožňuje testování funkcí, které nabízí, a může být dobrým řešením pro všechny typy webových stránek. Pokud stále potřebujete web s osobní doménou, můžete si vybrat jeden z prémiových plánů Wix, jehož cena začíná od 4,5 $ / měsíc.

  Wix nabízí záruku vrácení peněz uživatelům, kteří nejsou s některými jeho funkcemi spokojeni. Vrácení peněz můžete získat do 2 týdnů po provedení platby. Cenová politika systému je zcela jasné a cenově dostupné.

Vytvořte si bezplatný web

WebMatrix 3

Webmatrix3

WebMatrix 3 je bezplatný, lehký webový tvůrce připojený k cloudu, který funguje jako webová vývojová aplikace pro Windows. Tvůrce umožňuje vývojářům vytvářet weby pomocí připravených, vestavěných šablon nebo oblíbených aplikací s otevřeným zdrojovým kódem. Je důležité poznamenat, že systém se zaměřuje hlavně na profesionály, kteří vytvářejí webové stránky pro své klienty (na rozdíl od tvůrců webových stránek, kteří cílí na koncového uživatele).

Účelem Webmatrix 3 je poskytnout webovým vývojářům možnosti kódování, přizpůsobení a publikování na jednom místě. Platforma byla vydána v roce 2011, ale společnost Microsoft již WebMatrix nepodporovala. Má však smysl získat rychlý přehled o produktu a zjistit, jak společnost Microsoft změnila svůj přístup k procesu vytváření webových stránek.

 • Snadnost použití. WebMatrix má velmi uživatelsky přívětivé rozhraní, inteligentní průvodce a mnoho dalších skvělých věcí, jako je aplikace pro vývoj webových aplikací. Ale samozřejmě to není tak jednoduché a intuitivní jako DIY, tvůrci webových stránek bez kódu. Funguje to skvěle pouze pro určitou skupinu zákazníků. Je to jako standardní tvůrce stránek, ale je zaměřen hlavně na potřeby a dovednosti profesionálů.

  Mobilní weby WebMatrix 3

  Tato aplikace poskytuje sofistikované vývojové prostředí pro vaše projekty, které jsou vyvíjeny v různých programovacích jazycích, takže nemusíte mít samostatné programy. Zatímco většina tvůrců webových stránek pro kutily je software v prohlížeči, který lze dosáhnout z jakéhokoli zařízení prostřednictvím registračního formuláře, Webmatrix je aplikace ke stažení, která vyžaduje předběžnou instalaci.

 • Sada funkcí. Tvůrce nabízí více zařízení, která vývojářům pomáhají vytvářet webové stránky rychleji a snadněji. Umožňuje vytvářet weby pomocí připravených šablon ASP.NET, PHP, Node.js nebo HTML5 a využívá nejnovější webové standardy (CSS3, HTML5) a oblíbené knihovny JavaScript, jako je jQuery..

  CSS3 WebMatrix

  WebMatrix nabízí mimo jiné podporu pro PHP rámce včetně WordPress a Drupal. Například výběrem rámce WordPress WebMatrix nainstaluje a nakonfiguruje plnohodnotný web WordPress spuštěný místně. Po konfiguraci můžete svůj web sestavit do počítače a poté jej nahrát na kompatibilního hostitele pomocí technologie Web Deploy společnosti Microsoft. Tuto možnost můžete použít k vytvoření webů WordPress pro vývoj pluginů a témat nebo k testování nového kódu před nasazením na váš živý web..

  Instalace, přizpůsobení a publikování webových aplikací je s WebMatrix snadné. Umožňuje vytvářet weby optimalizované pro mobilní prohlížení a poskytuje několik integrovaných funkcí, které tuto úlohu pro webdizajéry pohodlnější. Produkt je dodáván s šablonami vhodnými pro mobilní zařízení, emulátory zařízení, dokončováním kódu pro jQuery mobile a dalšími atd. Je také možné vzdáleně upravovat webové stránky s ním.

  Webové stránky vytvořené pomocí WebMatrix nejsou vázány na žádného konkrétního poskytovatele hostingu – můžete je publikovat kdekoli chcete. Pro lepší výkon nabízí WebMatrix seznam svých partnerů, kde si můžete zaregistrovat bezplatný hostingový účet. Můžete si také vybrat z mnoha dalších působivých řešení hostování na adrese Galerie hostování společnosti Microsoft.

 • Šablony a design. WebMatrix vám poskytl několik integrovaných šablon, které slouží jako pěkný základ pro vývoj vašich webových stránek. Šablony startérů jsou nabízeny v několika jazycích a fungují skvěle pro standardní osobní webové stránky. Mějte však na paměti, že po ukončení produktu nemusí být některé šablony kompatibilní s verzí vašeho prohlížeče.

  Dalším způsobem, jak získat šablonu WebMatrix, je navrhnout ji samostatně. Chcete-li vytvořit nové téma, mohou si kodéry vybrat jeden z existujících vzorků v odpovídající složce šablony WebMatrix a upravit jej podle svých potřeb. To však vyžaduje hluboké porozumění tématu.

Přední strana

Microsoft Frontpage

Přední strana býval jedním z těch nástrojů, které položily základy současného designu webových stránek. Bylo opravdu těžké najít web, který nebyl napájen systémem na začátku internetové epochy. FrontPage je WYSIWYG webový tvůrce a editor HTML, který je součástí balíčku Microsoft Office od roku 1997. Produkt byl však v roce 2003 zastaven, ale stále se těší popularitě u zdatných webdesignérů, kteří si přejí vytěžit maximum ze svých programovacích dovedností.

Po ukončení činnosti byl produkt nahrazen produktem SharePoint Designer a Microsoft Expression Web, ale tyto dvě aplikace již nejsou podporovány ani od roku 2006. Od dnešního dne mohou uživatelé instalovat a pracovat s webovou verzí aplikace SharePoint Designer.

 • Snadnost použití. SharePoint nelze nazvat snadnou aplikací pro vytváření webových stránek, protože vyžaduje hluboké znalosti webdesignu. To však neomezuje výhody editoru systému WYSIWYG, jehož cílem je pomoci uživatelům překonat složitosti procesu kódování HTML s maximální účinností.

  Aby bylo možné efektivně používat FrontPage, je třeba nainstalovat další pluginy, které byly původně známé jako rozšíření IIS a později byly obohaceny sadou specializovaných FrontPage Server Extensions. Ať už potřebujete jakoukoli sadu rozšíření, musíte je nainstalovat, abyste mohli co nejlépe využít jejich funkce.

 • Sada funkcí. Aplikace FrontPage je nabitá funkcemi, což představuje mnoho výhod pro zkušené webové designéry. Nejnovější verze aplikace nabízí možnost Rozdělené zobrazení, které umožňuje kódování projektu v režimu zobrazení kódu pro další náhled výsledku v režimu návrhového zobrazení bez nutnosti přepínání mezi nimi. Aplikace má také přístup k interaktivním tlačítkům, která umožňují spouštět webovou grafiku pro výhody navigace, což eliminuje potřebu použití složitějších nástrojů pro úpravu obrázků.

  Kromě toho má software kontrolu přístupu, která poskytuje příležitost zjistit, zda je kód vašeho webu v souladu se současnými standardy a zda jej mohou používat lidé s omezenými schopnostmi.

  FrontPage obsahuje optimalizátor HTML, díky kterému je optimalizace kódu mnohem rychlejší a čitelnější ve srovnání s předchozími verzemi aplikace. Jedním z vrcholů produktu je jeho funkce Intellisense (autocompletion), která pomáhá uživatelům zjednodušit proces úpravy kódu při práci v režimu zobrazení kódu. Tato funkce navrhuje nejvhodnější vlastnosti kódu a značky vygenerované během psaní uživatelem. To nakonec pomůže ušetřit čas a úsilí. Aplikace FrontPage je konečně dodávána s úryvky kódu, které uživatelům umožňují vytvářet a ukládat kousky kódu, které vytvářejí a které by v budoucnu mohly potřebovat..

 • Šablony a design. FrontPage nabízí integrované šablony, které si můžete vybrat a přizpůsobit, jak si přejete. K dispozici je také příležitost procházet web a vybrat témata FrontPage, která byla speciálně vytvořena vývojáři třetích stran, aby poskytovala jedinečný a kreativní design webových stránek. Tyto šablony nejsou vždy citlivé, takže pokud potřebujete tu, která zpřístupní váš web online, ujistěte se, že to předem. Co je zajímavé, aplikace FrontPage nabízí dynamické webové šablony, které umožňují uživatelům vytvořit jediné téma, které budou používat na více webových stránkách nebo na celém webu.

Microsoft Expression Web 4

Microsoft Expression Web 4

Microsoft Expression Web 4 je plně funkční profesionální nástroj pro vytváření webových stránek, který můžete použít k navrhování a publikování kvalitních, působivých a funkčních webů, které splňují obecně uznávané standardy webového designu.. Zahájení programu Expression Web 4 sahá do roku 2010, zatímco společnost Microsoft oznámila jeho úplné ukončení v roce 2012.

Systém byl zpočátku placen, ale nyní je k dispozici ke stažení zdarma. Ti uživatelé, kteří si již dříve zakoupili Expression Web, však mohou stále využívat technickou podporu svých webových stránek. Stejná služba již není k dispozici pro ty, kteří si systém stahují zdarma.

 • Snadnost použití. Microsoft Expression Web 4 je skvělou volbou pro profesionální profesionály v oblasti webového designu, kteří mají nápad vytvořit a spravovat projekt pro profesionální nebo obchodní použití. Produkt nefunguje dobře pro nováčky, kteří netuší, co proces vytváření webových stránek zahrnuje.

 • Sada funkcí. Tato aplikace je dodávána s Microsoft Silverlight, obrázky Deep Zoom Composer, ASP.NET, PHP, AJAX a Silverlight. Soubory Adobe Photoshop je také možné importovat sem a rychle a snadno publikovat složité weby s četnými toky přenosu souborů a zabezpečeným FTP.

  Produkt má několik režimů náhledu, aby co nejlépe využil proces vývoje webu. Nejrozšířenějším z nich je náhled snímku, který ukazuje, jak bude váš web vypadat v prohlížeči, a režim SuperPreview, který umožňuje porovnávání webových stránek v několika prohlížečích najednou.

  Microsoft Expression Web 4 má funkci SEO Checker, která vám umožní provést analýzu účinnosti propagace vašich webových stránek s využitím stávajících standardů. To pomůže zvýšit hodnocení vašeho vyhledávače webových stránek, upravit možnosti SEO, vytvářet zprávy SEO atd. Tato verze aplikace má přepracované dialogové okno se speciálními znaky a symboly, které lze vložit na webovou stránku jako znakové jednotky HTML. Dodává se také s podporou jQuery IntelliSense, panelem pro správu úryvků, funkčností pro zobrazení / zrušení zobrazení kódu, interaktivním panelem pro snímání a také více možností přizpůsobení panelu nástrojů a pracovního prostoru.

 • Šablony a design. Šablony Microsoft Expression Web 4 jsou po instalaci k dispozici ve speciální složce systému. Ti uživatelé, kteří si přejí vytěžit maximum ze svých zkušeností s webovým designem, mohou procházet web a stahovat šablony navržené uživateli třetích stran. Témata se hodí k různým výklenkům a lze je podle potřeby upravit úpravou kódu.

Sečteno a podtrženo

Existují různé možnosti, jak vytvořit kvalitní web, a některé z nich poskytuje společnost Microsoft. Výběr nejvhodnějšího systému závisí na míře odbornosti, kterou máte, a na složitosti projektu, který hodláte zahájit.

Pokud jste odborník na webový design, který ví, jaký výsledek přesně potřebujete a co můžete udělat, abyste toho dosáhli, může být rozumným řešením použití WebMatrix 3 nebo Microsoft Expression Web 4.. Tyto produkty již společnost Microsoft nepodporuje, ale mnoho uživatelů je stále upřednostňuje, pokud jde o vývoj komplikovaných projektů.

Pokud však vaše dovednosti v oblasti webového designu nezbývají, než si přejete, nebo si jen nepřejete řešit složité nuance kódování, bude Wix pro váš projekt nejlepší. Tento webový tvůrce je v současné době nejlepší ve výklenku a poskytuje přístup k mnoha funkcím, nástrojům a možnostem webového designu.

Wix pohání miliony webových stránek po celém světě, což je nejlepší cíl pro uživatele s různorodým pozadím webového designu. Pomocí systému můžete téměř v žádném okamžiku spouštět různé typy projektů. Díky tomu je platforma slušným moderním řešením pro vytváření webových stránek.

Vytvořte web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map