Recenze Novi Builder

Novi Builder – je výkonný tvůrce webových stránek HTML se sadou užitečných funkcí, které uživatelům umožňují mrknout online. Systém nabízí jednoduché editační nástroje založené na funkcích drag-and-drop kromě seznamu šablon, obrovského výběru pluginů a dalších důležitých prvků pro váš budoucí web.


Tato platforma určitě přijde na zkušené webové designéry s dobrým pozadím HTML, kteří se zabývají webovými projekty zákazníků nebo vytvářejí weby pro klienty. Novi je ve skutečnosti jediným tvůrcem webových stránek, který uživatelům umožňuje pracovat se zdrojovým kódem. Díky tomu je software tak jedinečný a inovativní. Systém bude zároveň vhodný i pro netechnické techniky. Používání hotových bloků, které jsou k dispozici pro montáž, je stále velmi snadné, kromě velkého výběru pluginů, vizuálních prvků a dalších skvělých funkcí, které oceníte v tomto novém inovativním tvůrci webových stránek..

Podívejme se blíže na to, co Novi může nabídnout perspektivy vytváření webových stránek.

1. Snadné použití

Práce s HTML je jednodušší ve srovnání se složitějšími nástroji pro tvorbu webových stránek a systémy, zejména pokud máte technické zázemí a nějaké malé zkušenosti. Webové stránky založené na HTML se snadno nahrávají pomocí tradičních správců souborů nebo FTP. Stačí dostat web do složky, kterou potřebujete, a okamžitě jej publikovat.

Zároveň jsou webové stránky založené na HTML méně náročné z hlediska hostitelských zařízení, což vede k rychlejšímu načítání stránky. Pokud jde o snadné použití, Novi je tou pravou volbou pro specializované vývojáře webu i nováčky.

Editor editora Novi

 • Režim návrhu editoru – Je jen na vás, zda si vyberete šablonu připravenou k použití nebo se budete zabývat úpravou zdrojového kódu. Ať už si vyberete cokoli, manipulace se stavebním procesem je velmi snadná díky intuitivnímu panelu se všemi potřebnými nástroji na jednom místě. Mezi režimem designu a úprav můžete přepínat jediným kliknutím.
 • Jednoduchý režim úprav – toto je dobré řešení pro netechnické techniky. Vše, co potřebujete, je vybrat šablonu a začít upravovat. Systém má funkci drag-and-drop, stejně jako jednoduchý ovládací panel se všemi potřebnými tlačítky pro upload nových obrázků pro vaše jezdce, duplicitní vrstvy, přidávání nebo mazání prvků, bloků a řezů pravým kliknutím. Uživatelé mohou přidávat odkazy na nabídky, upravovat fotogalerie a další.
 • Režim náhledu – před spuštěním online si můžete bez problémů prohlížet výsledky své práce. Podívejte se na web a rozhodněte se o zásadních změnách, které zlepší dojem uživatelů.
 • Pokročilý správce stránek – můžete vytvořit novou stránku a otevřít ji jediným kliknutím. Pomocí jeho nastavení můžete na požadované stránce přenést nějaké nové akce a také ji nahradit nebo smazat pomocí uživatelsky přívětivé kontextové nabídky..

Jakmile dokončíte návrh své budoucí webové stránky, můžete jít online jednoduše stisknutím tlačítka. Novi bude data vašich stránek uchovávat na vlastním serveru, takže nemusíte hledat serverová řešení třetích stran. Přestože je systém původně navržen pro uživatele, kteří mají určité základní dovednosti v oblasti webového designu, bude jen těžko trvat nováčky, než přijdou na to, jak systém funguje..

2. Funkce & Flexibilita

Novi Builder se může pochlubit bohatou funkčností a množstvím doplňků a funkcí, které byste mohli potřebovat. Systém má dostatek funkcí k vytvoření dokonalého pracovního prostoru pro web a přichází s různými typy webových stránek. Během několika hodin můžete vytvořit funkční web založený na HTML s rychlostí načítání a obsahem přátelským pro SEO.

 • Zdarma HTML šablony – Při výběru šablon založených na HTML není nic špatného. Jsou kompatibilní se všemi existujícími prohlížeči. Mají jasný kód, který umožňuje rychlejší načítání. Uživatelé je mohou bez problémů integrovat do služeb a kódů třetích stran. Seznam šablon obsahuje různé možnosti pro malé firmy, neziskové organizace, poskytovatele zdravotní péče atd. Platforma v současné době nabízí přes 40 různých šablon, které jsou také mobilní.
 • Šablony Novi Builder

 • Základní pluginy zdarma – Navzdory zvolenému plánu získáte přístup k celému seznamu dostupných pluginů. Ať už jste prémiovým členem nebo máte pouze vstupní plán, systém dodá všechny potřebné nástroje, které potřebujete k vytvoření plynulé integrace MailChimp do kamerových posuvníků, odpočítávání, Map Google, tlačítek sociálních médií a dalších. Skvělá zpráva je, že šablony přicházejí s již vestavěnými zásuvnými moduly. Nemusíte ztrácet čas hledáním doplňku, který byste mohli potřebovat.
 • SEO-přátelské weby – Jednoduše přejděte na nastavení na hlavním panelu, abyste mohli pracovat s metaznačkami a zaměřit se na klíčová slova a posílit tak budoucí web SEO. Měli bychom také zmínit docela dobrou rychlost načítání stránky, která také ovlivňuje pořadí vašich stránek. Sníží míru okamžitého opuštění a zlepší dojem uživatelů.
 • Nový stavitel SEO

 • Měsíční aktualizace – Novi Builder je dobrým příkladem spolupráce vývojářů se zákazníky. Tým Novi každý měsíc přezkoumává všechny nabídky a požadavky svých uživatelů, aby přišel s nejočekávanější a nejžádanější aktualizací systému.
 • Vývojářské nástroje – od této chvíle můžete maximálně využít zdroje pro úpravu zdrojového kódu. Uživatelé mohou přistupovat k editorům CSS, HTML nebo JS a přizpůsobit stránku nebo konkrétní blok zvlášť. Systém umožňuje ukládat úryvky a pracovat s doslova jakýmkoli prvkem na stránce.
 • Editor kódu Novi Builder

Další funkce jsou hlavně pro webové designéry, kteří se zabývají webovými stránkami zákazníků. Můžete si například stáhnout šablonu projektu a ukázat ji svým zákazníkům bez publikování, nebo jednoduše uložit prototyp projektu a použít ho dále.

3. Vzory

Počet témat:26
Témata zdarma&# x2714; ANO
Seřadit podle odvětví:&# x2714; ANO
Citlivý design&# x2714; ANO
Úpravy kódu CSS:&# x2714; ANO

Vše, co se týká webového designu, vypadá snadněji, kdykoli máte šanci upravit zdrojový kód systému. Totéž je s Novi Builderem. Uživatelé mají možnost implementovat různé trendy v oblasti webdesignu a také funkce UI / UX, aby byly jejich projekty uživatelsky přívětivější a poutavější. Hlavní rysy designu jsou následující:

 • Stylové předem připravené šablony – Novi šablony vypadají skvěle. Kromě toho byste měli mít na paměti, že všechny mají otevřený zdrojový kód, což znamená nekonečné možnosti úprav. Předem vytvořená rozvržení webových stránek přicházejí s vestavěnými sekcemi a bloky a také se všemi potřebnými doplňky.
 • Rozšířené možnosti navrhování – Zkušení weboví návrháři mohou přistupovat do režimu návrhu, aby mohli pracovat se zdrojovým kódem. Uživatelé si mohou vybrat z úprav HTML, SCC nebo JS. Budete moci nejen upravovat kód, ale také pracovat s pluginy a přednastavenými prvky. Tento proces je velmi jednoduchý a intuitivní.
 • Pokročilé vizuální úpravy – uživatelé mohou přistupovat ke dvěma různým verzím šablon současně. První je vlastně editor Novi se všemi základními prvky. Je dodáván s funkcí WYSIWYG pro úpravy, což usnadňuje nováčkům přijít s designem, který chtějí. Druhá verze obsahuje standardní kód HTML a všechny související soubory na jednom místě.
 • Změna rozlišení funkce – Můžete se podívat na svůj budoucí web prostřednictvím různých mobilních zařízení, aniž byste mezi nimi skutečně přepínali. Režim Změnit rozlišení nabízí kromě možností FULL HD verze pro notebooky a stolní počítače různé možnosti rozměrů obrazovky smartphonu a tabletu na výšku / na šířku.

Novi vypadá z hlediska designu velmi pružně a všestranně. Alespoň má všechny potřebné nástroje, které uživatelům umožňují vytvářet aktuální a uživatelsky přívětivé webové stránky.

4. Zákaznická podpora

Pokud jde o zákaznickou podporu, je těžké říci něco o její spolehlivosti a efektivitě vzhledem k tomu, že systém byl nedávno spuštěn. Na druhé straně má platforma enormní znalostní základnu, která popisuje všechny základní funkce, počínaje spuštěním systému, požadavky na server, instalační proces, pluginy atd. Hlavní možnosti, jak se dostat do kontaktu, jsou:

 • Tiketový systém – tradiční způsob kontaktování zákaznické podpory prostřednictvím e-mailu. Chcete-li odeslat lístek, musíte zadat své informace.
 • Komunita Novi – komunita je omezena pouze na jednu skupinu na Facebooku. Odběratelé jsou však tam docela aktivní.
 • Návody a návody – platforma nabízí uživatelům podrobné návody a podrobné manuály, a to i přes úroveň jejich zkušeností. Jsou velmi snadno pochopitelné a sledovatelné.

Chybějící funkce živého chatu se může zdát divná, i když vývojáři Novi tvrdí, že vyřizují měsíční aktualizace na základě požadavků zákazníků. To znamená, že uživatelé to mohou vidět v nejbližší budoucnosti.

5. Ceny

Novi Builder vypadá velmi cenově dostupně, protože nabízí členství za cenu tradiční šablony založené na HTML. Jediný rozdíl je v tom, že získáte řešení all-in-one se zákaznickým serverem, bezplatnými šablonami a pluginy za poměrně rozumnou cenu. Profesionální weboví návrháři budou těžit z celoživotního členství za nízkou cenu. Plány jsou následující:

 • Spuštění stojí 29 dolarů ročně s bezplatnými aktualizacemi a zásuvkami, neomezenými projekty a 30denní zárukou vrácení peněz.
 • Pokročilý stojí 49 USD ročně se stejnými funkcemi od Startup + přes 20 bezplatných šablon HTML.
 • Vývojář stát 140 $ jednou, aby se stal celoživotním partnerem Novi a získat přístup ke všem funkcím Novi zdarma.

Stručně řečeno, systém je velmi cenově dostupný s ohledem na jeho funkčnost a flexibilitu.

6. Klady a zápory

Novi Builder je určitě hodná platforma, i když je relativně nová. Ve srovnání s tradičními tvůrci webových stránek má určitě některé zásadní výhody. Podívejte se na jeho základní klady a zápory:

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Dostupné ceny.
&# x2714; Rozšířená funkce designu.
&# x2714; Doplňky a šablony zdarma.
For Může být trochu obtížné použít pro nováčky.
✘ Doufáme, že bude mít k dispozici funkci živého chatu.

Závěr

Novi Builder je inovativní platforma, která bude fungovat hlavně pro profesionální webové designéry, kteří vytvářejí weby pro své zákazníky. Nabízí kromě návrhových nástrojů pro práci se zdrojovým kódem také jasné šablony otevřeného zdroje. Systém je velmi cenově dostupný a má skvělé celoživotní schopnosti za rozumnou cenu.

Nováčci mohou také těžit z tohoto snadno použitelného tvůrce webových stránek s hotovými šablonami a integrovanými pluginy, jednoduchým řídicím panelem se všemi nástroji pro úpravy na jednom místě. I když to může nějakou dobu trvat, než se tyto funkce naučí, ale podrobné video průvodce a návody se určitě hodí.

Vyzkoušejte Novi Builder Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map