Recenze Pinegrow

Recenze Pinegrow


Pinegrow (aktuální verze 5.9) – je stolní software určený k vytváření nových webových stránek od nuly a také k úpravě již existujících stránek. Výkonná platforma bude pracovat pro nováčky bez znalosti kódování, kteří potřebují vytvářet responzivní weby pomocí jednoduché platformy WYSIWYG. Vyhrazené kodéry a programátoři budou také těžit ze softwaru, který poskytuje snadno použitelné prostředí CSS, HTML a PHP pro vytváření nových stránek a rychle převést je na weby WordPress.

Systém poskytuje řadu užitečných funkcí. Podporuje WP, Bootstrap a Foundation. Uživatelé mohou své projekty přizpůsobovat v reálném čase nebo zpracovávat vícestránkové úpravy. Buď jste specializovaný webový designér nebo nováček bez technických dovedností, Pinegrow má co nabídnout z krabice. Podívejme se blíže na tento software a jeho funkce.

1. Snadné použití

Pinegrow je dobrá volba pro uživatele, kteří nemají zkušenosti s kódováním, stejně jako pro profesionální programátory. Poskytuje plný přístup ke zdrojovému kódu s možností jeho úpravy nebo úpravy. Software zároveň přichází s intuitivním nástrojem WYSIWYG, který umožňuje vytvářet weby od nuly. bez skutečného zápisu kódu.

Software je dodáván jako stolní nástroj. To znamená, že ji musíte nejprve nainstalovat do počítače. Vše, co potřebujete, je jít na oficiální web Pinegrow a vybrat verzi v závislosti na použitém operačním systému. Zde máme možnosti pro Windows, MAC nebo Linux. Vyberte verzi, kterou potřebujete, a stáhněte soubory pro dokončení procesu instalace. Vše, co potřebujete, je sledovat jednoduché tipy stejným způsobem, jakým instalujete jakýkoli jiný software.

Pinegrow stáhnout

Nyní jste připraveni k přístupu na platformu. Systém má bezplatnou zkušební verzi, která uživatelům umožňuje zkontrolovat, jak to funguje. Chcete-li aktivovat období zdarma, musíte spustit program, uvést svůj e-mail, zadat heslo a ověřit ho ze složky Doručená pošta s automatickým zasláním dopisu okamžitě. Nakonec se ocitnete v editoru se všemi dostupnými nástroji.

Proces úprav

Abychom řekli pravdu, nováčci by mohli být zahlceni sadou nástrojů dostupných z palubní desky. Pokud ale neplánujete dělat kódování, většinu z nich budete stěží potřebovat. Proces budování bude obvykle probíhat uvnitř prostředí WYSIWYG s výběrem bloků a prvků, které se mají přidat. Chcete-li začít, musíte provést následující kroky:

 1. Klikněte na ikonu „nový projekt nebo stránka“.
 2. Vyberte druh stránky, kterou chcete vytvořit (WP, Bootstrap, Foundation nebo Plain HTML).
 3. Zahajte stavební proces pomocí nástrojů v levém horním rohu.
 4. Pinegrow vytvořit projekt

Dobrým nápadem je začít s knihovnou. Obsahuje výběr různých prvků, které chcete přidat na svou stránku. Výběr bloků je široký. Zde máme Promo prvky a záhlaví s tlačítky „koupit“, cenovými tabulkami, osvědčeními, kontaktními formuláři, bloky pro obsah, galerie atd. Vše, co potřebujete, je vybrat prvek a umístit jej na plochu budovy..

Pro každou vytvořenou stránku nabízí Pinegrow řadu možností. Uživatelé jej mohou duplikovat a upravovat ve vícestránkovém režimu, aniž by museli přepínat mezi různými obrazovkami. Můžete si také prohlédnout kód a také provést drobné změny. Navíc máte možnost zobrazit náhled stránky v prohlížeči, zkontrolovat, zda neobsahuje chyby HTML, spravovat knihovny pro každou samostatnou stránku atd..

Přizpůsobení stránky Pinegrow

Kromě vylepšeného přizpůsobení stránky budou uživatelé moci bloky upravovat sami. Můžete například zkopírovat a vložit texty do poskytnutých mezer, upravit typografii a vytěžit maximum z pokročilého vizuálního editoru (jeho funkčnost popíšeme o něco dále).

Nasazení webových stránek

Pinegrow je pouze editor webových stránek. Nejedná se o all-in-one řešení s doménou a hostingem obsažené v balíčku. Takže se o ně musíte předem postarat. Zároveň nabízí jednoduchý způsob, jak převést vaše stránky na WordPress. Systém má sadu možností optimalizovaných pro WP s možností exportovat téma a mít nainstalován na hostování. Uživatelé budou mít navíc možnost importovat obsah z existujícího webu nebo bez problémů přidat více než 200 akcí WordPress.

Nasazení webových stránek Pinegrow

Zkušení programátoři ocení spoustu funkcí pro práci se zdrojovým kódem, prohlédnutí již existujících pravidel CSS, přidání nových tříd, nastavení různých vlastností pro konkrétní blok nebo sekci, úpravy textů, obsahu a další. Nováčci mohou potřebovat nějaký čas, aby zjistili, jak pracovat s editorem. S Pinegrowem však samotný stavební proces vypadá docela snadno.

2. Funkce & Flexibilita

Pinegrow vypadá velmi výkonně, pokud jde o funkce. Většina z nich se týká hlavně procesu úprav. To je to, na co byla platforma skutečně navržena. Podívejte se na některé základní možnosti poskytované systémem.

Vylepšený proces úprav

Pinegrow má spoustu chytrých nástrojů pro různé způsoby zpracování procesu vytváření webových stránek. Buď jste začátečník nebo oddaný profesionál, oceníte následující:

 • Inteligentní nástroj WYSIWYG – usnadňuje přidávání nových bloků, jejich duplikování, změnu uspořádání stránky, mazání prvků kódu a přidávání nových.
 • Kolekce prvků – knihovna stránek obsahuje bohatý výběr prvků, které lze přidat a upravit. Jednoduše najděte požadovaný blok a přetáhněte jej do editační oblasti. Můžete jej kdykoli přesunout nebo nahradit kliknutím.
 • Blokové úpravy – každý blok je vybaven samostatným nastavením, které lze upravit. Uživatelé mohou upravovat obsah nebo texty uvnitř bloku, přidávat nové vlastnosti, upravovat HTML kód, přidávat odkazy, mazat atd.
 • Formátování obsahu – zpracovejte formátování obsahu kliknutím a přidáním nadpisů H1 … H6, aby byl přehlednější a strukturální.
 • Recenze Pinegrow

Plně funkční WordPress Témata

Pinegrow funguje nejlépe, kdykoli potřebujete vytvořit WordPress témata pro vaše budoucí projekty. Systém usnadňuje převedení připravené stránky HTML na téma WP. Jednoduše přiřaďte nezbytnou akci ze seznamu více než 200 akcí WordPress dostupných na hlavním panelu. Liší se od částí šablon a smyček po přizpůsobovač WP, navigaci a stránkování, jakož i vlastní dotazy WordPress.

Flexibilní režim náhledu

Jakmile dokončíte proces vytváření, možná budete chtít podívat na to, jak vaše webové stránky běží na různých zařízeních, včetně stolních a mobilních. Pinegrow vám umožní zobrazit náhled stránky ve více verzích současně. Tato platforma umožňuje otevřít dvě zobrazení stránek představující dvě samostatné stránky. Nejenže je můžete zobrazit současně, ale také je upravovat bez přepínání mezi několika obrazovkami.

Režim Pinegrow Flexibilní náhled

Režim náhledu je dodáván se třemi hlavními možnostmi. Zahrnují obrazovku PC, notebook a smartphone. Uživatelé mohou navíc těžit z pokročilého nastavení náhledu a vybrat konkrétní velikost obrazovky, body přerušení a další nastavení, aby měli širokou představu o tom, jak bude web vypadat na různých miniaplikacích.

Nástroje pro práci s Bootstrap a Foundation

Kromě vytváření témat WP přichází Pinegrow s vylepšenou podporou pro Bootstrap a Foundation. Uživatelé získají sadu nástrojů, které zajistí vizuální kontrolu nad rozvržením. Zde máme také knihovnu s komponenty a bloky, které se mají přidat. Platí pro nadaci i Bootstrap. Můžete volně upravovat prvky, měnit velikost sloupců a bloků, pracovat s mřížkami, přidávat na stránku modály a tlačítka je otevírat..

Bootstrap – je bezplatný nástroj s otevřeným zdrojovým kódem pro vývojáře front-end, kteří hledají rámec pro vytváření šablon tlačítek, formulářů, navigace a dalších komponent rozhraní webových stránek založených na Javascriptu a CSS.
Nadace – je citlivý rámec pro zpracování front-end vývoje. Dodává se s výběrem responzivních sítí a dalších prvků uživatelského rozhraní, typografie a hotových šablon.

3. Návrh & Šablony

Pinegrow nemá připravené šablony. Proč by to mělo být? Systém je dodáván s dostatkem nástrojů pro vytváření stránek od nuly, kromě výkonného vizuálního editoru. Můžete změnit doslova každý detail v bloku a také přidat ten, který je zakódovaný na vlastní pěst. Platforma umožňuje plnou kontrolu nad CSS.

Šablony a design Pinegrow

Vstupte do editoru a upravte okraje a výplně, změňte umístění bloků, upravte písma a texty, přidejte stíny, vyměňte pozadí, přiřaďte svým prvkům nová pravidla a třídy, upravte mřížky CSS a další. Pinegrow zajišťuje inline editaci. To znamená, že uvidíte všechny změny v reálném čase s možností zobrazit náhled stránky v prohlížeči a těžit z komplexního nastavení mobilního náhledu. To znamená, že váš web bude 100% reagovat i přes rozměry zařízení, OS, operátora nebo obrazovky.

4. Zákaznická podpora

Platforma nabízí skvělou podporu různými způsoby. Za prvé, Pinegrow má obrovskou znalostní základnu s spoustou článků, video průvodce a výukových programů. Součástí centra nápovědy je také část „Jak začít“ a dokumentace.

Zákaznická podpora Pinegrow

Zadruhé můžete pomocí vyhledávací lišty rychle najít odpověď na otázku Jednoduše zadejte problém, který potřebujete vyřešit. Dobrým nápadem může být také vstup do komunity Pinegrow. Fórum bude dobrou příležitostí konzultovat s uživateli zkušenosti a sdílet vaše vlastní zkušenosti.

V neposlední řadě můžete kontaktovat tým podpory prostřednictvím:

 • Slack komunita;
 • E-mailem;
 • Cvrlikání.

Každá z možností je přístupná z řídicího panelu i na oficiálních webových stránkách.

5. Plány & Ceny

Systém prodává jednorázové licence. Jinými slovy, platíte pouze jednou a získáte celoživotní přístup ke všem funkcím editoru. Zároveň si můžete zvolit měsíční předplatné. Pinegrow je k dispozici ve třech hlavních verzích. Zahrnují Standard, Pro a Pro s WordPress.

Plány a ceny Pinegrow

Ceny se liší v závislosti na tom, zda jste jednotlivec, společnost, student nebo stávající uživatel, který chce aktualizovat stávající licenci. Pro jednotlivce jsou jednorázové ceny následující:

 • Standardní licence stojí 49 USD.
 • Licence Pro License stojí 99 $ s dalšími vícestránkovými úpravami, vzorovými stránkami a komponentami CSS.
 • Licence Pro s licencí WordPress stojí 149 dolarů s nástroji na vytváření témat WP připravených k výrobě.

Pokud jde o měsíční ceny, jsou to 10 $ a 15 USD za Pro a Pro s WP. Standardní licence není k dispozici pro předplatné. Měsíční platby mohou být nákladově efektivnější možností v případě, že platformu nebudete delší dobu používat. Platíte pouze 10 $ za měsíc a poté zrušíte předplatné s možností jeho pozdějšího obnovení.

6. Pros & Nevýhody

Výsledkem je, že se Pinegrow jeví jako flexibilní nástroj, kdykoli potřebujete vytvořit responzivní CSS, HTML a PHP témata s nebo bez kódování. Sada funkcí vypadá ohromně, zejména pro zkušené programátory. Současně se mohou vyskytnout i malé nevýhody.

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Úplná kontrola nad zdrojovým kódem stránky.
&# x2714; Výkonný vizuální editor.
&# x2714; Skvělé pro práci s Bootstrap a Foundation.
&# x2714; Pomáhá vytvářet připravená témata WordPress.
&# x2714; Knihovna bohatých bloků.
&# x2714; Intuitivní editační nástroje.
&# x2714; Samostatné plány pro společnosti, jednotlivce a neziskové organizace.
Form Může to být od začátku příliš komplikované.
✘ Žádné měsíční předplatné standardní licence.
✘ Pouze jednorázové platby pro studenty.

Závěr

Pinegrow – je výkonný desktopový nástroj pro vytváření webových stránek a webů od nuly. Funguje dobře pro lidi s technickými znalostmi i bez nich. Kódovací guruové budou těžit z úplné kontroly nad elementy stránky. Dostanou šanci spolupracovat s Bootstrap a Foundation a také vytěžit maximum z výkonného vizuálního editoru.

Nováčkům bude od začátku obtížné používat software. Na druhou stranu přichází s jednoduchým editorem WYSIWYG, knihovnou bohatých bloků, jednoduchými nástroji pro editaci obsahu atd. Jedinou nevýhodou je, že Pinegrow není řešením typu vše v jednom. Budete muset zpracovat export webových stránek a nainstalovat je na svůj hosting. V tomto případě může být tradiční webový server SaaS jednodušším řešením se všemi funkcemi zahrnutými v plánu.

Stáhněte si Pinegrow Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map