Recenze Pixpa.com

Pixpa – je tvůrce webových stránek, který si díky cílové specializaci našel své cílové publikum hned od začátku. Systém vyniká z davu jako specializovaný tvůrce webových stránek pro kreativy a umělce – ty, kteří potřebují působivá a vysoce kvalitní portfolia, osobní a obchodní webové stránky, blogy nebo dokonce internetové obchody, aby lákavě představili svá díla potenciálním zákazníkům..


Tato služba, která byla založena v roce 2013 v Indii, si rychle získala popularitu jako slušný zástupce výklenku pro webovou tvorbu. Mezi hlavní představitele publika patří fotografové, umělci, malíři, sochaři, ilustrátoři a všichni uživatelé, jejichž díla vypadají nejlépe, když jsou zobrazována ve vizuálním digitálním formátu. Ve skutečnosti to hodně záleží v současném světě řízeném internetem, kde většina obchodních procesů a obchodů probíhá prostřednictvím globální sítě. Proto jsme se rozhodli tento systém podrobně prozkoumat a pomoci vám zjistit, zda funguje dobře pro vaše konkrétní tvůrčí potřeby nebo ne.

Jaké jsou vlastnosti, díky nimž je Pixpa cennou investicí? Existují nějaké potenciální náhrady za službu, které nad ní mohou převládnout, pokud jde o flexibilitu a přizpůsobení designu? Nebo Pixpa stále vyniká z davu a má co nabídnout současným umělcům? Je nejvyšší čas to zjistit a odpovědět na nejpalčivější otázky týkající se používání systému.

1. Snadné použití

Pixpa zpočátku upoutá pozornost díky svému svěžímu designu a jedinečnému přístupu k vytváření webových stránek. K přihlášení do služby nepotřebujete žádné další dovednosti ani čas – je to tak jednoduché, rychlé a pohodlné. Jakmile budete hotovi s registrací a výběrem šablony, budete automaticky přesměrováni na řídicí panel, který vypadá (a je to opravdu) velmi jednoduchý a intuitivní pro většinu začínajících a zkušených uživatelů.

Řídicí panel Pixpa

Všechny požadované povinné sekce jsou seskupeny na levém panelu řídicího panelu, z nichž každá poskytuje přístup k podkategorím a důležitým prvkům webových stránek a nástroje pro přizpůsobení návrhu. Toto je místo, kde můžete upravit obecná nastavení webových stránek, eCommerce a mobilní galerie, možnosti internetového obchodu, design, marketing a SEO vlastnosti. Tyto oddíly nemusíte hledat jinde – řídicí panel je zobrazuje všechny na jednom místě, abyste k nim měli v případě potřeby rychlý přístup.

První uživatelé si zde mohou prohlédnout úvodní kurz, aby získali základní informace o používání systému. K dispozici jsou také možnosti nastavení webových stránek a nastavení značky, galerie eCommerce, internetový obchod a nastavení klientů a také obecná nastavení webových stránek pro přizpůsobení vašeho webu (režim údržby, připojení k sociálním médiím, parametry SEO, možnost připojení k doméně atd.).

Editor Pixpa

Při práci s Pixpa se zabýváte vizuálním editorem. Systém neobsahuje zbytečné a matoucí funkce. Je jasně zaměřena na začátečníky, kteří jsou ochotni si sami nejrychlejším způsobem pořídit pěkné portfolio.

Také byste měli vědět, že webové stránky tohoto typu mají minimální textový obsah. V podstatě vše, co musíte udělat, je připravit fotografie k publikování. Poté vyberte rozložení galerie, které se vám líbí, nahrajte fotografie a váš web je téměř hotový. Extrémně snadné a cenově dostupné pro každého.

2. Sada funkcí a flexibilita

Na první pohled vytváří Pixpa dojem příjemné, ale běžecké služby. Jen další tvůrce webových stránek na trhu. Ve skutečnosti se vše ukázalo jako jiné, když jsme začali zkoumat její funkční aspekty. Podívejme se nyní na přehled jeho hlavních funkcí.

eCommerce

Je důležité pochopit, že Pixpa je nástroj nejen k předvádění osobních děl, ale také k prodeji, například tisků, obrazů a jiných uměleckých děl. Systém má výkonný integrovaný eCommerce engine.

Pixpa eCommerce

Existuje možnost zpracovat online platby, vytvořit galerie chráněné heslem, které lze získat až po zaplacení, uzavřít obchody atd. Jinými slovy, platforma vám nedává pouze svobodu hledat klienty předváděním uměleckých děl, ale také přímo zpeněžit vaši kreativitu.

Blogování

Pixpa nabízí slušný vestavěný blogovací nástroj, který vám umožní kontaktovat a komunikovat s vašimi současnými i potenciálními zákazníky. Jedná se o efektivní způsob, jak zvýšit prodej a růst klientské základny.

Pixpa Blog

Můžete si vybrat mezi několika rozvrženími zdůrazňujícími obraz, která nejlépe odpovídají vašemu designu blogu, přidávat videa a fotografie k vašim blogovým příspěvkům, aktivovat možnosti komentování Disqus, vytvářet, mazat, plánovat příspěvky a nastavovat parametry SEO.

Tvůrce kontaktních formulářů

Vytvoření kontaktního formuláře, který je ve výchozím nastavení k dispozici pod názvem „Zůstaňte v kontaktu“ (můžete ho později přejmenovat), může nějakou dobu trvat, ale je to opravdu hodná investice a užitečná funkce..

Kontaktní formulář Pixpa

Tvůrce kontaktních formulářů je přizpůsobitelný, což vám umožňuje přidat tolik polí, kolik potřebujete, povolit / zakázat banner značky, nastavit vybraný obrázek, značky, nadpis a popis a také vlastnosti SEO.

Integrace třetích stran

S Pixpa můžete do svého webu integrovat desítky účtů sociálních médií a dalších externích služeb, aby uživatelé mohli sledovat vaše zprávy, aktualizace, události a další fakta z vašeho tvůrčího života.

Mezi odkazy na sociální média, které jsou k dispozici pro integraci, by se měly zmínit první: Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, WhatsApp, Vimeo, Tumblr, LinkedIn, GitHub, Pinterest, Dribble, Gplus, Snapchat, Reddit, Flickr, PayPal , Mapy Google, Stripe, Google Translate, SoundCloud a další. Je také možné integrovat další nezbytné nástroje a prvky webových stránek, jmenovitě kalendáře, knihy návštěv, stránky chráněné heslem, externí skripty a další.

Aplikace pro mobilní galerie

Tvůrce webových stránek vám umožňuje vytvářet a integrovat personalizované aplikace mobilní galerie pro zvýšení míry zapojení zákazníků a zvýšení výkonu webových stránek. Pomocí této funkce můžete sdílet své aplikace s ostatními uživateli, budovat a rozvíjet svou značku a uznání, dodávat vaší firmě přidanou hodnotu..

Možnost nahrání souboru

Možnost nahrání souboru je aktuálně k dispozici pro uživatele prémiového plánu. Umožňuje nahrávat soubory, které jste připraveni ke sdílení s ostatními uživateli (životopisy, ceníky, brožury, tisknutelné soubory atd.), A dokonce umožňuje možnost stahování, aby je bylo možné uložit na jejich mobilní a stolní zařízení. Velikost souboru by neměla přesáhnout 20 MB a měla by být k dispozici pouze v několika formátech povolení (JPEG / PNG / GIF / PDF / ZIP).

Přidání úryvků

Chcete-li, aby byl design vašeho webu univerzální, funkční a přitažlivý pro všechny kategorie uživatelů, můžete přidat jakékoli úryvky dostupné v galerii Pixpa. Výběr je poměrně bohatý a zahrnuje oddělovače, Instagram, text s / bez obrázků, výzvu k akci, video, sociální sítě, reference, kontakty a mapy, eCommerce, grafické bannery a posuvníky atd..

SEO optimalizace

S cílem zvýšit hodnocení vašeho vyhledávače webových stránek umožňuje Pixpa nastavení SEO parametrů. Pro každou stránku můžete vyplnit metaznačky a nakonfigurovat slug URL pomocí navigace do sekce Vlastnosti. Můžete také zkontrolovat aktuální pozice webových stránek a opravit případné problémy. To lze provést instalací a průzkumem Google Analytics, který vám poskytne nejdůležitější statistické údaje týkající se vašeho webu.

Abych to shrnul, byl jsem při testování služby příjemně překvapen. Může být použit pro vývoj plnohodnotných blogů a obchodních webů obsahujících všechny potřebné atributy. V kombinaci s integrací HTML kódu a JS skriptů lze Pixpa považovat za vážný nástroj v rukou technicky zdatného uživatele.

3. Vzory

Počet témat:38
Témata zdarma:&# x2714; ANO
Citlivý design:&# x2714; ANO
Seřadit podle odvětví:✘ NE
Úpravy kódu CSS:✘ NE

Návrhy Pixpa přitahují pozornost od prvního pohledu. K dnešnímu dni je v systému 38 z nich. To není moc, zejména ve srovnání s renomovanými vůdci výklenku webového designu. Kvalita šablony je však na slušné úrovni. Každé téma je plně přizpůsobitelné a připravené pro mobilní zařízení.

Režim náhledu vám umožní prozkoumat všechny podrobnosti návrhu, který chcete vybrat, přesto je možné přepínat mezi šablonami v jakékoli fázi procesu vývoje webu, aniž by došlo ke ztrátě odeslaného obsahu..

Pro pohodlí uživatele jsou všechny šablony k dispozici v několika tematických kategoriích, jmenovitě portfolia, firmy, osobní, svatby a blogy. Neměli byste však být překvapeni, když zjistíte, že převládající množství šablon patří do kategorie portfolia. To je zcela zřejmé, vzhledem k kreativnímu zaměření systému.

Nemohu říci, že možnosti přizpůsobení designu jsou rozsáhlé, ale jsou více než dost, aby web vypadal tak, jak chcete. Nastavení jsou k dispozici na kartě Návrh a umožňují vybrat (nebo přepnout) šablony a spravovat možnosti Editoru stylů. Druhá funkce umožňuje přizpůsobit písma, mezery, barvy, logo, nadpis, záhlaví, okraje stránek, text, nabídku, předvolby galerie, zápatí a další vizuální prvky. Zde je také možné zobrazit náhled na verzi svého počítače, tabletu a mobilu.

Šablony Pixpa

Dále bych rád zdůraznil možnost vytvářet vlastní stránky z hotových bloků. Někteří tvůrci webových stránek používají tuto metodu jako hlavní nástroj pro vytváření webových stránek. Jednoduše přetáhněte bloky s různými funkcemi do pracovní oblasti a nakonfigurujte jejich obsah.

Vlastní šablonu si můžete vytvořit nejen pro portfolio, ale také pro jiné typy webových stránek, jako jsou vizitky a vykládky. Tvůrce stránek výrazně rozšiřuje příležitosti a oblasti, ve kterých může být Pixpa aplikován.

4. Zákaznická podpora

Ať už teprve začínáte prozkoumávat systém a chcete zjistit základy jeho používání, nebo je tu něco, co byste rádi objasnili, Centrum nápovědy Pixpa je tím pravým místem pro zahájení! Oplývá soudržnými a informativními návody, články a manuály s možností snadného vyhledávání k vyřešení dotazů.

Zde najdete odpovědi na přibližně 99% vašich systémových otázek. Je něco, co se vám nepodařilo zjistit? Pak se spojte s online asistentem prostřednictvím živého chatu, který je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

5. Cenová politika

Pixpa nemá zcela zdarma plán. Dobrou zprávou je, že můžete otestovat jeho funkčnost pomocí bezplatného 15denního zkušebního období, které vám umožní přístup k převládajícímu množství funkcí systému. Po uplynutí zkušební doby budete muset upgradovat na jednu ze tří možností předplatného, ​​které se vztahují na standardní weby, internetové obchody a klientské galerie. Každá z těchto možností nabízí několik plánů na výběr.

Webová stránka:

 • Start ($ 8 / mo);
 • Růst ($ 12 / mo).

eCommerce:

 • Plus obchod ($ 20 / mo);
 • Plus obrázky (20 $ / měsíc).

Rozdíl mezi plány spočívá hlavně v počtu a typu produktů dostupných pro publikaci a zvláštních službách vyplývajících z každého předplatného. Mimochodem, pokud se rozhodnete provést roční platbu, náklady každého plánu se sníží přibližně o 20–25% v závislosti na počátečních nákladech a typu předplatného.

Systém navíc nabízí 30denní záruku vrácení peněz, pokud uživatel není spokojen. S ohledem na snadné použití a sadu funkcí, která je dobrá pro svou třídu, vypadá cena přijatelně.

6. Klady a zápory

S ohledem na počáteční zaměření a širokou škálu funkcí se může Pixpa pochlubit mnoha výhodami. Zároveň existuje několik nevýhod, které mohou ovlivnit výběr uživatele. Pojďme se nyní podívat na seznam výhod a nevýhod:

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Univerzální integrace třetích stran;
&# x2714; Flexibilní nastavení SEO;
&# x2714; Několik možností stanovení cen, které pokryjí potřeby různých uživatelů;
&# x2714; Včetně eCommerce a blogů.
✘ Omezený výběr šablony;
✘ Chybějící možnosti úprav obrázků;
✘ Není k dispozici žádná integrovaná volba domény.

Sečteno a podtrženo

Snadnost použití:8/10
Funkce:7/10
Design:8/10
Technická podpora:8/10
Ceny:8/10
Celkové skóre:7,8/10

Pixpa je více než jen pokročilý a kvalitní tvůrce webových stránek – určitě je toho víc, než se setká s okem. Navzdory jednoduchosti a uživatelsky přívětivosti systému má pokročilé uživatele co nabídnout.

Pixpa je skvělé řešení pro vývoj malých responzivních webů, jako jsou vizitky, portfolia, propagační weby, blogy a přistání. Váš obsah bude vypadat velmi reprezentativně. Systém nabízí velkorysý výběr vzorů pro galerie a publikace.

Tvůrce webových stránek je pro své peníze příjemnou hodnotou. Sada kvalitních šablon (které jsou však pro systém této úrovně trochu omezené), nástrojů pro přizpůsobení designu, vestavěných platforem pro elektronický obchod a blogování, integrací třetích stran a cenově dostupných cen, činí z Pixpy jednoho z nejlepších tvůrců webových stránek ve svém výklenku. Pokud jste kreativní hledající slušného tvůrce webových stránek, který zahájí působivé a bohaté portfolio funkcí nebo jakýkoli jiný projekt, který předvede vaše umělecké dílo, pak Pixpa rozhodně stojí za vyzkoušení.

Vyzkoušejte Pixpa Now

Je to snadné

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map