Recenze portfolia

Portfoliobox – je bezplatný tvůrce stránek, který usnadňuje vytváření profesionální portfolia přímo ve webovém prohlížeči. Podle oficiální stránky je pomocí tohoto nástroje již vytvořeno 1 000 000 webových stránek. Tento software umožňuje uživatelům vytvářet projekty malých podniků přizpůsobené pro mobilní zařízení, zatímco integrované funkce elektronického obchodování mohou fungovat dobře, pokud chcete prodávat produkty nebo služby online. Portfoliobox je dodáván s jednoduchým editorem, což znamená bezproblémový stavební proces bez kódování.


Platforma bude vyhovovat potřebám nezávislých hudebníků, architektů, fotografů, designérů, vizážistů a dalších. Uživatelé mohou své weby přizpůsobit pomocí desítek hotových témat a stylů a upravovat je v reálném čase. Portfoliobox má zdarma i placený plán. Oba přicházejí s bezpečností hostitelské příležitosti.

V tomto článku se podíváme na všechny funkce, včetně návrhových a technických možností, které přináší Portfoliobox. Pokračujte ve čtení a naučte se všechny náležitosti.

1. Snadné použití

Vytváření webů pomocí Portfolioboxu je hračkou i pro uživatele, kteří takový software ještě nikdy nepoužili. Vývojáři vytvořili intuitivní a jednoduchý řídicí panel se všemi potřebnými nástroji a nastavením na jednom místě. Budete jen potřebovat nějaké úpravy, nahrát obrázky představit své podnikání, případně jít online. Systém je navržen jako blokový editor pro rychlé a jednoduché přizpůsobení.

Portfoliobox

Začínáme

Chcete-li získat přístup k ovládacímu panelu, musíte se přihlásit. První fáze zahrnuje uvedení jména, e-mailové adresy a hesla. Bohužel neexistuje žádná možnost přihlásit se k odběru pomocí vašich sociálních médií nebo účtů Google. Po zadání požadovaných informací budete vyzváni k výběru plánu. Může to být bezplatný nebo placený balíček. Plán podpory je k dispozici zdarma. Rozdíly popíšeme o něco později.

Jo, a nezapomeňte si ověřit svou e-mailovou adresu. Neexistuje žádný spěch, protože můžete stále přistupovat na řídicí panel bez okamžitého ověření. Neváhejte to udělat později. Poslední fází je označit povinná pole, aby bylo možné souhlasit s podmínkami používání a zásadami, jakož i se skutečností, že máte více než 16. Jakmile je fáze dokončena, budete přesměrováni na řídicí panel, kde můžete zahájit stavební proces.

Editor webových stránek

Portfoliobox používá intuitivní vizuální editor. Koncepce budovy je však ve srovnání s ostatními staviteli stránek zcela odlišná. Zde nenajdete šablony tradičním způsobem pro jejich další přizpůsobení. Systém nabízí různé typy připravených rozvržení místo toho vytvořit nový webový formulář prázdný. Takový přístup by mohl přijít v případě, že máte dost typických šablon, které vypadají stejně.

šablony portfolia

Na pravém postranním panelu obrazovky se zobrazí přístrojová deska. Klikněte na tlačítko „Nová stránka“ a vyberte styl rozvržení, který odkazuje na váš budoucí web. Zde máme galerie, sekce produktů nebo textové bloky. Vyberte jeden pro odblokování zbývajících témat. Nyní můžete každou sekci upravit nebo přidat nové. Systém umožňuje nahrávat obrázky, měnit popisy produktů nebo části „O mně“, přidávat galerie, seznamy skladeb atd.

Nastavení webových stránek

Obecná nastavení obsahují specifikace a vlastnosti, které mohou být pro váš web životně důležité. Umožní vám například propojit doménu, upravit nastavení SEO, uvést čas a kontaktní údaje na webu, integrovat Google Analytics atd.

Můžete také nahrát soubor Favicon, změnit jazyk sekcí, které potřebujete, odstranit svůj web a začít s novým a další. Zkušení profesionálové v oblasti webového designu mohou přizpůsobit web přístupem k CSS nebo JavaScript. Ke sdílení vašeho webu existuje tlačítko „Publikovat“.

Portfoliobox dělá dobrý dojem z hlediska snadnosti použití. Uživatelům bez techniky bude trvat několik minut, než zjistí, jak systém skutečně funguje.

2. Funkce & Flexibilita

Přestože se tvůrce webových stránek specializuje na vytváření profesionálních portfolií, má řadu dalších funkcí, které uživatelům umožňují prodávat online, vytvářet zajímavé blogy a další. Výběr nástrojů je poměrně široký s ohledem na omezenou funkčnost don a přijatelné ceny.

Zde jsou některé z klíčových problémů, na které bychom chtěli upozornit:

 • Řešení vše v jednom – Pěst všeho, Portfoliobox se postará o váš hosting a doménu. Zdarma hosting a integrace HTTPS jsou k dispozici v bezplatném i placeném plánu. Pouze uživatelé Pro však budou moci připojit své vlastní domény, což je zásadní pro rostoucí online obchodování.
 • Vložené úpravy – uživatelé mohou upravovat své webové stránky a upravovat obsah v reálném čase. Intuitivní editační nástroj se postará o strukturu a vzhled webu.
 • Funkce pro blogování – platforma se může pochlubit výkonnou funkcí blogů se sadou předem připravených rozložení blogů založených na obrázcích. Můžete si vybrat strukturu, která se vám líbí, od obyčejných blogových stránek po celé nebo poloviční záhlaví obrazovky. Udělejte svůj blog ještě atraktivnějším pomocí vlastních obrázků dodaných platformou.
 • eCommerce – uživatelé mohou tuto funkci používat k prodeji produktů, umění, řemesel nebo služeb. Nastavení digitálního obchodu je velmi snadné. Úplné informace o vašem obchodě naleznete v nastavení elektronického obchodu. Zde můžete také nastavit měnu a platební možnosti (V současné době jsou k dispozici služby PayPal, Stripe a Faktury). Tato část usnadňuje uvedení daní a poplatků za dopravu. Správa produktů je snadná. Můžete změnit popisy, ceny, nahrát vlastní obrázky atd.
 • Marketing – řídicí panel obsahuje další nástroje k integraci vašich sociálních účtů a ke sledování objednávek i zákazníků podle data, stavu nebo celkového počtu objednávek. Uživatelé mohou také integrovat Google Analytics pro sledování zdrojů provozu a dalších životně důležitých parametrů.

elektronický obchod portfolia

Vypadá to docela dobře pro tvůrce webových stránek zaměřený na vytváření profesionálních portfolií. Sada funkcí umožňuje podnikatelům růst jejich podnikání a zahájení prodeje hudby, umění a dalších služeb online.

3. Návrh

Portfoliobox nenabízí žádné celkové téma, na rozdíl od jiných tvůrců webových stránek. Jeho uživatelé mohou vytvářet své webové stránky pomocí různých šablon stránek. Spojením různých šablon mohou skutečně vytvořit web, který je jedinečný, stylový a profesionální.
Uživatelé si mohou vybrat z CVS, blogů, textových šablon webů, hudebních skupin, návrhových a architektonických služeb atd. Navíc se nemusíte držet jediného stylu rozvržení. Kombinace různých témat může být dobrý nápad nebo vytvořit exkluzivní web. Můžete například vybrat šablonu internetového obchodu a přidat sekci pro blogování.

Každé téma je 100% mobilní a dynamické. Jinými slovy, váš web bude mít bez ohledu na rozměry obrazovky perfektní velikost pro jakékoli zařízení. Software automaticky upraví stránky v závislosti na zařízení uživatele. Existuje možnost sledovat, jak váš web vypadá na smartphonu nebo tabletu.

příklady portfolia

Portfoliobox usnadňuje jasné vizuální zobrazení webových stránek. Chcete-li, aby váš web vypadal atraktivněji, můžete kombinovat různé styly galerie, nahrávat videa, nastavovat prezentace a další.

4. Zákaznická podpora

Zákaznická podpora poskytuje různé způsoby, jak zůstat v kontaktu nebo se dozvědět o systémových schopnostech. Nedostatek videonávodů by mohl vypadat jako nevýhoda. Obrovská znalostní základna a místní fórum to však kompenzují. Mezi hlavní způsoby, jak zůstat v kontaktu, patří:

 • Možnost živého chatu.
 • Tradiční kontaktní formulář pro zasílání dotazů.
 • Podrobná kontaktní stránka s popisem společnosti a fyzickou adresou.
 • Firemní blog s nejnovějšími zprávami o nejnovějších aktualizacích systému, nástrojích nebo šablonách.

Uživatelé se mohou rozhodnout pro systém prodeje jízdenek v případě technických nebo fakturačních problémů. Systém má sekci stavu vstupenek, kde můžete sledovat svůj nárok. Znalostní základna představuje nekonečné návody a návody, které pokrývají všechny aspekty práce se softwarem, od toho, jak se přihlásit, a postupovat v případě selhání platby.

5. Cenová politika

Portfoliobox v současné době nabízí dva hlavní plány. První z nich je balíček zdarma. Když řekneme „zdarma“, myslíme to vážně. Uživatelé mohou vytvořit až 10 stránek a použít 30 vlastních obrázků. Nebudete však moci propojit svoji doménu a zbavit se reklam „poháněných Portfolioboxem“.

ceny

Placený program nebo program Pro stojí 6,9 $ měsíčně a nabízí všechny funkce, které můžete potřebovat, včetně prémiové podpory 24/7, neomezeného počtu stránek, přístupu k 1 000 obrázkům a dalších.

6. Klady a zápory

Portfoliobox by jistě mohl být dobrým nástrojem pro ty, kteří hledají cenově dostupnou a univerzální platformu pro vytváření webových stránek. Bude vyhovovat potřebám méně náročných zástupců malých podniků bez znalosti kódování nebo webdesignu. Na druhou stranu byste neměli očekávat, že nástroje budou růst vašeho podnikání.

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Snadné použití a přihlášení.
&# x2714; Intuitivní editor, obrazové galerie pro vizuální prezentaci.
&# x2714; Stovky rozložení a šablon.
&# x2714; Základní funkce elektronického obchodu.
✘ Nyní video průvodce.
✘ Omezené marketingové funkce.

Závěr

Portfoliobox je bezplatný profesionální webový tvůrce portfolia s rozšířenými funkcemi a funkcemi, které jsou dostupné v jeho dostupném balíčku Pro. Kromě základních funkcí pro malé podniky poskytuje efektivní možnosti elektronického obchodování, které uživatelům umožňují nejen reprezentovat své služby, ale také je prodávat online..

Obrovská znalostní báze, intuitivní řídicí panel a jednoduché nastavení jistě splní očekávání nováčků. Větší společnosti a podniky, které chtějí růst svého podnikání online, mohou vyžadovat trochu rozšířené funkce. Přestože software může být stále dobrou volbou pro začátek.

Vyzkoušejte nyní portfolio

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map