Recenze Strikingly.com

Úžasně – je oblíbený, snadno použitelný a mnohostranný tvůrce webových stránek, který se zaměřuje na různé kategorie uživatelů bez ohledu na úroveň jejich dovedností a odborných znalostí. Systém funguje skvěle pro vývoj jednostránkových a standardních webů, které uživatelům umožňují soustředit se na konkrétní obchodní / osobní cíle. Systém nevyžaduje hlubokou křivku učení ani znalosti programování.


Společnost Stringly byla založena v roce 2012 a zaměřila se především na potřeby netechnologů, kteří postrádají dovednosti v oblasti webového designu, ale potřebovali jedinečné projekty, aby si vybudovali spolehlivou webovou přítomnost svých služeb nebo produktů a mohli je prezentovat. ve prospěch. Od doby svého uvedení na trh se platforma hodně změnila, čímž se uvolnily pokročilé techniky, přístupy k webovým návrhům a všestranné požadavky uživatelů.

Rozhodli jste se vytvořit jednostránkový web? Přejete si, aby to bylo působivé a funkční najednou? Tak proč nepovažujete za tímto účelem nápadně použít? Připojte se k nám při revizi systému a zjistěte funkce, díky kterým vyniká z davu a nových možností, které zavedl od poslední aktualizace. Je nejvyšší čas začít hned teď!

1. Snadné použití

Snadné použití je jedním z pozoruhodných vrcholů. Jednoduchost je odhalena v každé fázi procesu vytváření webu: od registračního postupu až po konečnou publikaci na webu. Chcete-li se zaregistrovat do systému, stačí zadat své křestní jméno, e-mail a heslo. A je to.

Úžasně poskytuje intuitivní editor, který dělá proces tvorby webu poutavým a zábavným. Je to jednoduché, krásné a příjemné. Editor nabízí super rychlou prohlídku, která vám ukáže všechny systémové nuance a umožní vám zjistit, jak z jeho využití vytěžit maximum.

Úžasně editor

Spuštění webu pomocí služby může trvat jen jednu hodinu a nevyžaduje žádné znalosti kódování, pokud se rozhodnete použít jejich pokročilý editor HTML / CSS, který umožňuje uživatelům plánu provádět změny v záhlaví a zápatí webu.

Celý web se skládá z částí, které můžete upravit podle svých představ (upravit, přidat nebo odstranit ty, které potřebujete) přímo na hlavním panelu. Jsou zde také oblasti Styly a Nastavení. První z nich umožňuje vybrat a upravit styl webových stránek nebo změnit vybranou šablonu v jakémkoli kroku procesu návrhu webu.

Sekce Nastavení zase umožňuje nakonfigurovat adresu URL vašeho webu, název domény, vybrat kategorii webu, upravit záhlaví a zápatí, zobrazit a nastavit analytiku a provádět další nutné akce. Jednou z posledních funkcí je přepínač Layout, který vám dává větší flexibilitu při úpravě umisťování textu a médií v sekcích. Jakmile dokončíte návrh svého webu, nezapomeňte aktivovat tlačítko „Publikovat“, aby se všechny změny zobrazily uživateli..

2. Sada funkcí a flexibilita

Úžasně se může pochlubit docela působivou a bohatou sadou funkcí a určitě má vše, co potřebujete ke spuštění a úpravě slušné rozsáhlé webové stránky..

Můžete nahrát svůj vlastní obsah, přidat vlastní doménu, povolit různé „sekce“ (mediální bloky, informační pole, kontaktní formuláře a další) a také provést drobné změny v designu stránek. Můžete také přidat metaznačky a zobrazit statistiku svého webu pomocí nativní monitorovací aplikace systému.

Můžete také spustit jednoduchý blog a přidat nákupní košík. Hlavní rysy systému zahrnují následující aspekty:

Blogovací modul

Chcete-li zahájit blog, jednoduše na stránku přidejte sekci Blog a bude odkazovat na jednotlivé stránky příspěvků. Při vytváření nového blogového příspěvku můžete vložit celou řadu vložených médií, včetně obrázků, videí, tlačítek s výzvou k akci, sociálních záložek a nabídek..

Pozoruhodně Blog

Je také snadné přeskupit svůj obsah díky funkci editoru drag-and-drop. Správce blogů obsahuje jednoduché rozhraní, které umožňuje přizpůsobit vzhled vašich příspěvků v nové sekci Blog. Úžasně jednoduchý blog má také sociální sdílení, mechanismus komentářů a SEO funkce.

Platforma elektronického obchodování

Kromě přidání sekce blogu na svůj web můžete do něj přidat také internetový obchod spravováním příslušné sekce. Jednoduše to povolte, přidejte své produkty a vyzkoušejte různá rozvržení a přizpůsobte si styl svého obchodu. Poté nastavte způsob platby (PayPal nebo Stripe) a podívejte se na řídicí panel objednávky.

Úžasně obchod

Úžasně nebudou z nákupů účtovány žádné transakční poplatky. Budete muset zaplatit pouze standardní transakční poplatek PayPal / Stripe. Můžete prodat jeden produkt v rámci plánu zdarma, až 5 produktů v rámci plánu Limited a až 300 produktů v rámci programu Pro a až 500 produktů v rámci programu VIP.

Integrace sociálních médií

Úžasně přichází s pohodlnou sekcí sociálních zdrojů, kterou můžete přidat a připojit se k účtům na sociálních sítích. To vám dává svobodu jednání, pokud jde o správu a propagaci vašeho nově vybudovaného projektu, přilákání cílového publika ze sociálních sítí.

Pozoruhodně sociální

Prostřednictvím integrace sociálních médií můžete pomoci publiku sledovat aktualizace webových stránek, zprávy a nadcházející události. Uvědomte si, že některé z těchto funkcí jsou dostupné pouze v rámci placených plánů.

Analýza webových stránek

Tato funkce umožňuje prohlížet a analyzovat statistiky webových stránek a provádět požadované změny včas. Můžete vidět počet uživatelů navštěvujících váš web v určitém časovém období (24 hodin, posledních 7 dní, posledních 30 dní, posledních 90 dnů), umístění, ze kterých pochází provoz, nejčastěji navštěvované stránky, zdroje, které uživatelé upřednostňují při návštěvě vašeho webu (mobilní nebo stolní), produktů nebo kategorií a dalších aspektů, které jsou pro efektivní správu a propagaci webových stránek velmi důležité.

Rozsáhlé možnosti SEO

Tvůrce webových stránek vám umožňuje vyplnit metaznačky pro váš web nebo jeho samostatné stránky (tituly, popisy, klíčová slova), nastavit kategorii, obrázek favicon a sociální sdílení pro váš web, a také poskytuje podrobný kontrolní seznam SEO, který vám pomůže jaké aspekty byste se měli rozhodnout zvýšit hodnocení Google na webových stránkách.

Pozoruhodně SEO

Možnosti SEO jsou k dispozici v části Nastavení na hlavním panelu. Pokročilé nástroje umožňují zvýšit viditelnost vašeho projektu tím, že povolují ověření webů Google, přidávají klíčová slova do textů nadpisů, přiřazují značky ALT obrázku atd..

Marketingové funkce a nástroje

Pozoruhodně má také co nabídnout, pokud jde o marketing. Od dnešního dne je nástroj pro e-mailový marketing k dispozici pouze pro uživatele programu Pro Plan a znamená příležitost vložit do vašeho projektu externí systém MailChimp..

Je také možné přidat kontaktní stránky a uživatelské formuláře do zvláštních polí webových stránek, abyste byli v kontaktu s návštěvníky vašeho webu.

Bezpečnostní opatření

Úžasně se stará o bezpečnost svých uživatelů a nabízí několik bezpečnostních opatření na ochranu připravených webových stránek před přístupem třetích stran. Pomocí nástroje pro tvorbu webových stránek můžete povolit a použít certifikát SSL (Secure Sockets Layer) (SSL) v jakékoli vlastní doméně, která umožňuje návštěvníkům přístup k obsahu webu prostřednictvím protokolu HTTPS.

Standardně je poskytována certifikace SSL. A co víc, nápadně automaticky uloží kopie vašich webových stránek, když je upravujete, abyste v případě potřeby mohli obnovit záložní verze.

Mobilní optimalizace

Úžasně je přátelské k mobilu: každé téma reaguje od začátku. Existují možnosti specifické pro mobily, jako je click-to-call atd. K dispozici je také aplikace pro iOS, která umožňuje aktualizovat a spravovat váš web na cestách.

Možnosti registrace domény a možnosti přenosu

Od podzimu 2018 umožňuje Strikingly převést dostupné doménové jméno z jiného registrátora. V systému je také možné získat nový, bez ohledu na plán, který hodláte použít (i když se jedná o bezplatné předplatné). Období registrace domény se prodlužuje o 10 let. Na konci semestru můžete buď uzamknout doménové jméno, nebo ho obnovit na základě dostupných aspirací.

Úžasně doména

Konečně, Strikingly nyní nabízí rozsáhlejší výběr domén nejvyšší úrovně, například .shop. V důsledku toho může mít váš web přitažlivější a nezapomenutelnější adresu, která vynikne z davu.

3. Vzory

Počet témat:19
Témata zdarma:&# x2714; ANO
Citlivý design:&# x2714; ANO
Seřadit podle odvětví:&# x2714; ANO
Úpravy kódu CSS:✘ NE

V současné době nabízí překvapivě knihovnu 29 krásných moderních návrhů optimalizovaných pro mobilní prohlížení od samého začátku. Můžete je filtrovat přepínáním mezi kategoriemi: podnikání, spuštění, osobní, portfolio, obchod a blog.

Na rozdíl od mnoha jiných populárních tvůrců webových stránek, nápadně přichází s nástrojem Přepínač šablon, který vám umožní prozkoumat a otestovat kteroukoli ze šablon, aniž by došlo ke ztrátě odeslaného obsahu.. Kolikrát šablony můžete změnit, není omezeno. Možnost Náhled umožňuje zobrazit vzhled vašeho webu, pokud jej vyberete pro další přizpůsobení.

Na svůj nápadně můžete přidat vlastní kód HTML, ale tato možnost je k dispozici pouze v placených verzích. Jedinou nevýhodou této funkce je, že můžete vložit pouze kód záhlaví a zápatí, ale ne tělo webové stránky.

Pozoruhodné šablony

Počáteční kód CSS nelze změnit. Je docela obtížné zjistit, zda se jedná o vážnou nevýhodu nebo ne, protože převládající množství uživatelů systému ani neví, co vlastně CSS je. Mimochodem, možnost injekce kódu je dostupná pro uživatele Pro Plan. Stejná kategorie předplatitelů systému může využít možnosti spolupráce. To vám umožní přiřadit spolupracovníky k práci na vývoji projektu, což je také pohodlné a šetří čas.

4. Zákaznická podpora

Zákaznická podpora je tím, na co úžasně vyniká. Bez ohledu na zdánlivě jednoduchou povahu tvůrce webových stránek nabízí výkonnou znalostní základnu s rozsáhlými zdroji nápovědy a podpory, které lze snadno procházet a navigovat.

Velkým pomocníkem pro nováčky bude také užitečný kontrolní seznam před publikováním (opravdu užitečný!) A fórum nápadů, kde se můžete podělit o své návrhy, jak se nápadně zlepšit. Totéž se týká úvodních videonávodů, se kterými se můžete setkat ve znalostní bázi centra podpory. Sekce Společenství pro tvůrce webových stránek se skládá z oblastí Blog, Idea Forum a Talk of the Town s mnoha užitečnými informacemi o tom, jak co nejlépe využít platformy.

Pokud zbývají nějaké dotazy, můžete kontaktovat tým podpory prostřednictvím e-mailu. 24/7 live chat asistence také pomáhá dostat vaše otázky a potřeby pokryty včas. Členové podpůrného týmu jsou vždy připraveni vám pomoci vyřešit všechny problémy, s nimiž se můžete případně setkat, když pracujete s Úžasně. Zde si možnosti zákaznické podpory zaslouží zvláštní pozornost.

5. Cenová politika

Existuje bezplatný plán, který vám umožní publikovat pěkný jednostránkový web pomocí nápadně subdomény. Chcete-li připojit vlastní název domény a odemknout pokročilé nástroje pro úpravy, musíte upgradovat svůj účet.

Jsou zde tři placené balíčky: Limited, Pro a VIP. Tato předplatné mají 14denní zkušební verzi bez rizika, která vám umožní vyzkoušet možnosti, které každý systém nabízí.

Pozoruhodné ceny

Náklady na omezený plán v současné době představují 12 $ / měsíc, pro plán vás bude stát 20 $ / měsíc, pokud se účtuje měsíčně, Vip – 49 $ / měsíc. Pokud se rozhodnete provést jednorázovou roční platbu, můžete ušetřit až 48 $.

Při platbě na 2, 5 nebo 10 let s jednorázovou platbou můžete odpovídajícím způsobem ušetřit až 144 $, 528 $ a 1224 $. Čím je tedy doba trvání vašeho placeného předplatného delší, tím je cenově dostupnější. A co víc, cena názvu domény je 24,95 $ ročně, zatímco cena vlastního e-mailu c je 25 $ / rok.

6. Klady a zápory

Ať už si vyberete jakýkoli tvůrce webových stránek pro svůj osobní nebo komerční projekt, bude mít stále své výhody i nevýhody. Než si uděláte konečný výběr systému, musíte vědět, co od něj a od celého procesu vývoje webu očekávat..

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Snadnost použití;
&# x2714; Out-of-the-box mobilní optimalizace;
&# x2714; Intuitivní dashboard, inteligentní průvodce spouštěním;
&# x2714; Rozsáhlá znalostní báze a mnohostranná podpora zákazníků.
✘ Dostupnost reklamních bannerů pro jeden z placených plánů;
✘ Nedostatek SEO optimalizačních a marketingových nástrojů;
✘ Nedostatečné možnosti úpravy kódu;
✘ Omezená použitelnost jednostránkových webů vytvořených pomocí systému.

7. Porovnání s konkurencí

Pokud jde o výběr nejvhodnějšího tvůrce webových stránek, má vždy smysl porovnat jej s hlavními konkurenty. Pokud jde o pozoruhodné, je chytré porovnat hlavní aspekty systému s těmi z Weebly a Squarespace, protože obě platformy cílí téměř na stejné publikum a nabízejí podobné sady funkcí.

Weebly vs nápadněSquarespace vs nápadně

Pokud se ponoříme do srovnání Strikely vs Weebly, jasně uvidíme zřejmé výhody posledně uvedeného systému. Je to nejen více populární, ale také plnohodnotnější. Zatímco Strikingly se používá hlavně k vytváření jednostránkových webů, Weebly vám umožňuje vytvářet a přidávat tolik stránek, kolik potřebujete pro svůj projekt. Systém je také cenově nejvýhodnější a nabízí flexibilnější a hlubší možnosti přizpůsobení designu. Nabízí také vysoce kvalitní responzivní šablony.

Když už mluvíme o srovnání Strikely vs Squarespace, první také poněkud zaostává za Squarespace. Přestože se nápadně může pochlubit přitažlivějšími šablonami pro jednostránkové blogy, vstupní stránky, portfolia a malé internetové obchody, Squarespace je umístěn jako plně funkční tvůrce webových stránek, jehož možnosti a nástroje umožňují porovnejte to s CMS pro vytváření středních a velkých webů pro kreativy a podnikatele.

Sečteno a podtrženo

Snadnost použití:9/10
Funkce:7/10
Design:7/10
Technická podpora:8/10
Ceny:9/10
Celkové skóre:8/10

Pozoruhodně je tvůrce webových stránek, který zahrnuje snadné použití, pohodlí a funkčnost. Většina uživatelů dává přednost před mnoha více populární systémy díky své jednoduchosti. Systém se většinou zaměřuje na netechnické uživatele, a proto jeho sada funkcí, řídicí panel a rozhraní jsou zaměřeny na potřeby tohoto konkrétního publika. K použití systému není třeba žádné kódování. Pokud však používáte program Pro Plan a máte znalosti programování, můžete získat přístup k možnostem úpravy zápatí a záhlaví CSS / HTML a záhlaví.

Tvůrce webových stránek se nemůže chlubit bohatou sbírkou šablon webových stránek, ale ty, které jsou v systému k dispozici, jsou ve výchozím nastavení přizpůsobitelné a reagují na mobilní zařízení. A co víc, nápadně se může pochlubit fantastickou zákaznickou podporou, která vám pomůže vyřešit jakýkoli problém související s platformou.

Pomocí nástroje pro tvorbu webových stránek můžete efektivně spouštět a spravovat jednostránkové weby, připojovat k nim blogy a dokonce i internetové obchody. Nemá smysl očekávat od těchto webových stránek skvělý výkon, ale určitě přijdou k vašim cílům a očekáváním. Celkově vzato, nápadně je slušná hodnota za vaše peníze!

Zkuste nápadně teď

 Začněte ještě dnes, je to snadné!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map