Recenze Ucraft

Ucraft – je umělecký tvůrce webových stránek, který kombinuje kreativní šablony s elegantním a snadno použitelným editorem. Poskytuje dostatek funkcí pro vytváření webových stránek různých typů. Uživatelé mohou spustit jednoduchý blog, stejně jako nastavit web pro malé firmy nebo skočit do výklenku elektronického obchodování s plně funkčním digitálním obchodem. Vytváření nových stránek a projektů pomocí Ucraft je velmi snadné díky vlastnímu editoru WYSIWYG, zatímco připravené šablony vypadají velmi stylově a aktuálně.


Tvůrce webových stránek je zaměřen hlavně na kvalitu, přestože se pyšní rozšířenou sadou funkcí, jako jsou některá z největších průmyslových jmen. Zároveň se může pochlubit zcela bezplatným balíčkem s integrovanými zabezpečovacími prostředky kromě svého bezplatného výrobce log, návrhářských nástrojů a dalších. Podívejme se blíže na to, co může Ucraft svým uživatelům nabídnout.

1. Snadné použití

Tvůrce webových stránek je velmi snadno použitelný, protože má funkce přetahování. Uživatelé mají šanci zahájit stavební proces z prázdného plátna nebo se rozhodnout pro některý z dostupných hotových témat. Druhá varianta je lepší pro nováčky, protože vytvoření nového formuláře stránky může být složitou výzvou. Nejdříve ale první. Pojďme zjistit, jak se přihlásit a začít.

Začínáme

Žádná překvapení. Registrační proces je velmi rychlý a jednoduchý. První způsob, jak se přihlásit, je použití účtu sociálních médií a přihlášení jediným kliknutím. Druhý způsob vypadá mnohem více a vyžaduje zadání hesla a e-mailu k vytvoření nového účtu. Bez ohledu na to, kterou cestu si vyberete, proces vás nebude trvat déle než několik sekund.

Ucraft registrace

Jakmile se přihlásíte, můžete si vybrat z dostupných šablon nebo začít vytvářet nový web z prázdného plátna. Uživatelé si mohou před každým tématem zobrazit náhled, nebo jej kdykoli změnit. Nyní přejdeme k editoru webových stránek.

Editor stránek

Jak jsme již zmínili, proces úprav může být složitý, přestože má Ucraft intuitivní editor drag-and-drop. Nejprve je pro vás snadné vytvořit novou stránku pomocí hotových bloků. Zahrnují záhlaví, kontaktní formuláře, bloky „O nás“, zápatí atd. Cílem je dát jeden blok na druhý.

Editor Ucraft

Klíčovým problémem je, že je nemůžete pohybovat. Záměrem je umožnit uživatelům pracovat v sekcích. To znamená, že každý blok má zůstat v předepsané sekci. Na druhé straně mohou uživatelé stále ještě přidávat různé prvky pro přizpůsobení některých stránek. Hlavní panel obsahuje výběr prvků, které můžete přidat kliknutím. Patří mezi ně galerie obrázků, textové bloky, posuvníky, ikony, distributoři mediálních souborů atd.

Žít

Po dokončení úprav stránek stačí pouze připojit doménu, zobrazit její náhled a spustit, pokud jste zcela spokojeni s tím, jak vypadá na stolních a mobilních zařízeních. Publikujte svůj web a zpřístupněte jej uživatelům.

Navzdory skutečnosti mají všechny plány Ucraft 14denní bezplatnou zkušební verzi; důrazně doporučujeme zvolit bezplatný balíček, který zkontroluje, jak editor a další funkce fungují. To objasní, zda platforma vyhovuje vašim potřebám nebo ne. Nyní je nejvyšší čas, abychom se přesunuli k procesu přizpůsobení webových stránek.

2. Funkce & Flexibilita

Ucraft má určitě silné stránky, pokud jde o jeho vlastnosti. Kromě základního SSL, aplikace SEO a integrované služby Google Analytics v každém z plánů, včetně bezplatného balíčku, se uživatelé mohou spolehnout na rozšířené funkce, které přináší více možností elektronického obchodování, blogování a přizpůsobení..

Internetové obchody

Ucraft usnadňuje spuštění a správu nového obchodu i přes jeho velikost. Ať už chcete prodat několik produktů nebo chcete vytvořit obrovské tržiště s neomezeným počtem položek, funkce elektronického obchodu tvůrce webových stránek se vám hodí. Zde je to, co získáte:

 • Připravené šablony – zahájení obchodu s Ucraft je velmi snadné. Vyberte šablonu s integrovanými bloky a relevantními prvky a produkty a publikujte svůj obchod.
 • Jednoduchá správa produktů – přidávat nové položky jediným kliknutím, přizpůsobit stránku produktu nahráním obrázků, přidáním popisů produktů, editačních polí atd.
 • Všestranné možnosti platby – platforma v současné době podporuje více než 70 různých platebních služeb dostupných pro bezproblémovou integraci. Připojte metodu a využívejte okamžité platby kromě integrovaných možností dopravy.
 • Více prodejních kanálů – k růstu výnosů můžete použít různé prodejní kanály. Systém umožňuje vstoupit na některá z největších trhů a prodávat své produkty na eBay, Google Shopping Feed, Amazon, Facebook atd. Špatnou zprávou je, že tato funkce je k dispozici pouze s plánem BigCommerce, který je nejdražší..
 • Ucraft Přidat produkt

Balíček eCommerce navíc obsahuje nastavení SEO na stránce produktu, analytické nástroje a propagace. Majitelé obchodů mohou vytvářet přizpůsobené nabídky, kupóny se slevou nebo jiné kampaně, aby se zvýšila loajalita vašich zákazníků.

Nástroje pro návrháře

Přestože šablony Ucraft vypadají docela dobře, uživatelé budou mít stále šanci přidat dotek dokončit, aby se design webových stránek více exkluzivní. Nástroje pro návrháře poskytují jednoduchý způsob, jak vyniknout díky následujícímu:

 • Editace typografie – nástroj usnadňuje editaci textů, změnu stylů písma a implementaci různých barev, rozměrů a velikostí. Uživatelé mohou volně upravovat nadpisy i celé odstavce.
 • UIKit – nástroj pro změnu nebo úpravu libovolných vlastních bloků a prvků. Klidně můžete změnit barvy, styly nebo rozměry tlačítek a ikon. Změňte velikost posuvníku, aby se vešel na celkový design stránky.
 • Nastavení makety – přejděte na pokročilá nastavení a změňte vzhled rozložení. Uživatelé mohou například upravovat vzdálenost mezi jednotlivými prvky, upravovat rozměry pro verzi mobilních webových stránek atd.
 • Nástroje pro návrháře společnosti Ucraft

Logo zdarma

Tvůrce webových stránek přichází s bezplatným a velmi snadným výrobcem log. To vám umožní vytvořit jedinečné zastoupení značky během několika minut. Vše, co potřebujete, je provést tři jednoduché kroky:

 1. Vyberte si ikonu z obrovského množství dostupných obrázků zdarma (více než 1 milion ikon).
 2. Upravte logo natažením nebo zúžením ikony. Přidejte některé barvy nebo upravte kóty.
 3. Uložte logo v kterémkoli z dostupných formátů (.PNG nebo .SVG).
 4. Logo společnosti Ucraft

Logo můžete použít nejen na webových stránkách, ale také na fyzicky prodaném zboží a položkách, abyste zvýšili rozpoznávání svého obchodu.

Zdarma vstupní stránka tvůrce

Bezplatný tvůrce vstupní stránky je další skvělou funkcí společnosti Ucraft. Je k dispozici pro všechny účastníky navzdory plánu. Můžete z toho mít prospěch, i když používáte balíček zdarma. Funguje to takto:

 1. Zpíváte, vyberete plán a vyberete funkci vstupní stránky zdarma.
 2. Procházejte hotové jednostránkové motivy a rozvržení a vyberte ten, který nejlépe odpovídá.
 3. Přizpůsobte strukturu vstupní stránky, přidejte další prvky nebo bloky.
 4. Pomocí nastavení SEO vytvořte obsah přátelský pro SEO.
 5. Zdarma připojte vlastní doménu a publikujte svou vstupní stránku.

Je to skvělý způsob, jak zvýšit provoz a informovat zákazníky o vašich nových produktech nebo speciálních nabídkách.

Platforma pro blogování

Kreativní bloggové, kteří hodlají spouštět a spravovat plně funkční a vizuálně přitažlivé blogy, jistě ocení příležitost využít aplikaci Články nabízenou společností Ucraft. Tato aplikace umožňuje vytvoření blogu nebo publikování sekce zpráv na webu, aby přilákala pozornost uživatelů. Celý proces netrvá déle než několik minut a je obvykle dokončen v několika jednoduchých krocích.

Články řídicího panelu Ucraft

Pomocí aplikace budete moci vytvořit rozvržení stránky blogu pro tolik příspěvků, kolik potřebujete. Připojte se ke každému příspěvku tlačítka sociálních médií a umožněte tak uživatelům sdílení článků s odběrateli.

Nezapomeňte optimalizovat nově vytvořený blog vyplněním metaznaček. To je nejlepší způsob, jak zvýšit hodnocení vašeho vyhledávače blogů. Upravte systém komentářů přidáním doplňku pro komentáře Disqus. A konečně využijte textového editoru WYSIWYG Ucraft ke zjednodušení a flexibilitě úpravy obsahu.

Pokud se s tímto úkolem vypořádáte na vysoké úrovni, využijete z blogu několik výhod. Pomůže vám řídit provoz, prodávat vaše služby nebo produkty, podělit se o své zkušenosti s předplatiteli, navázat spolehlivou přítomnost na webu, posílit vaši autoritu, generovat potenciální zákazníky a povzbudit cílové publikum ke komunikaci.

3. Návrh

Počet témat:63
Profesionální šablony:&# x2714; ANO
Témata zdarma:&# x2714; ANO
Citlivý design:&# x2714; ANO
Seřadit podle odvětví:&# x2714; ANO
Vkládání zdrojového kódu:&# x2714; ANO

Ucraft nabízí bohatou sbírku šablon a z nich lze použít k vytváření vstupních stránek, zatímco ostatní jsou dobré pro obchodní weby. Všechny z nich však vypadají docela přitažlivě, s jejich plochými vzory, formáty na celou obrazovku, vysoce kvalitním průmyslovým obsahem a dalšími funkcemi, které určitě oceníte. Obecně je kvalita těchto šablon nadprůměrná.

Každé téma obsahuje popis a možnost náhledu. Výběr správné šablony vám nebude trvat dlouho. Různé motivy jsou poněkud omezené, ale jakoukoli šablonu lze přizpůsobit vašim konkrétním obchodním potřebám.

Pokud vyberete šablonu, nabídne se vám zobrazení krátkého, ale podrobného a užitečného videa, které umožní nahlédnout do základů systému. Už jste to sledovali? Pak jste připraveni přizpůsobit svou šablonu pomocí drag-and-drop vizuální editor, což vede k dostupnosti. Můžete si vybrat mezi širokou škálou předem navržených bloků a widgetů, které vám mohou pomoci rozvinout strukturu vašeho webu.

Ucraft bloky

Stačí přetáhnout požadovaný prvek na stránky, změnit jeho barvu, polohu, mezery, velikost, obsah a dosáhnete požadovaného výsledku v žádném okamžiku! Každý blok nebo widget má několik nastavení: obrázek na pozadí, neprůhlednost, polohu bloku (vertikální nebo horizontální), zarovnání, barvu atd. Díky těmto a dalším funkcím si budete moci vytvořit libovolnou šablonu podle svých vlastních cílů a požadavků..

A co víc, můžete navíc použít nástroje Designer sekce umístěná na hlavním panelu. Nástroj umožní upravit typografii (styly nadpisů, písmo, velikost, mezery mezi písmeny atd.), Použít tlačítko a nástroj pro tvorbu formulářů a také upravit rozvržení webu (jeho šířka, odsazení pro zobrazení na ploše a v mobilu, atd.).

Ve skutečnosti není nutné používat sekci Nástroje pro návrháře – šablony Ucraft vypadají skvěle tak, jak jsou, zatímco výchozí editační nástroje jsou dostatečně dobré, aby poskytly webové stránce individuální a vynikající vzhled..

Další zajímavou věcí na Ucraft je možnost rozdělit sekce v bloku barvami. To umožňuje použití duotonu, nového trendu v designu webových stránek, kdy každá polovina bloku přichází s vlastní barvou, zatímco jejich proporce a velikosti lze změnit. Mnoho uživatelů může tuto funkci považovat za užitečné při vývoji svých webových stránek.

Abych to shrnul, navzdory omezenému počtu šablon vypadá Ucraft z pohledu designu skvěle. Vysoce kvalitní šablony, které přicházejí s řadou praktických nástrojů, umožňují dosáhnout fantastického výsledku. Není třeba žádné kódování. Ideální pro nováčky.

4. Zákaznická podpora

Společnost Ucraft má rozšířené znalosti představované podrobnými průvodci a články s postupy. Pokrývají všechna základní témata. Naučíte se, jak začít používat web kromě tipů na dashboardu, integraci aplikací atd. Články také popisují všechny funkce elektronického obchodování, řešení White Label atd..

Platforma má samostatný Marketingový průvodce. Jedná se o krok za krokem instrukce pro majitele podniků, společnosti a podnikatele. Uživatelé se naučí, jak doladit nastavení SEO, provádět efektivní strategie SMM, používat PPC, e-mail a marketing obsahu, atd.

Ucraft má rostoucí komunitu uživatelů zastoupených místní fórum a více vláken k diskuzi. Zde najdete užitečné tipy pro odborníky, poslední vydání aktualizací a poznámky, vytvořte nová vlákna, abyste mohli profesionály zeptat na jakoukoli otázku.

Funkce Live Chat je v neposlední řadě, pokud vyžadujete urgentní řešení problému. Trvá několik minut, než se tým podpory vrátí s odpovědí. Stručně řečeno, podpora je zde velmi dobrá.

5. Cenová politika

Možnost cenyNákladyFunkce
Web zdarma:Volný, uvolnit✓ Základní prvky;
✓ Vlastní doména;
✓ Hosting zdarma.
Pro Web:10 $ / měsíc✓ 50 produktů;
✓ Vložit HTML / CSS / JS;
✓ Vícejazyčný web.
Pro Shop:21 $ / mo✓ 1 000 produktů;
✓ 0% transakční poplatek;
✓ Slevové kupóny.
BigCommerce:39 $ / měsíc✓ Neomezené produkty;
✓ Prodávat na EBAY a Facebok;
✓ Zúčtování DPH.

Tvůrce webových stránek je k dispozici ve 4 různých plánech. Uživatelé si mohou vybrat nejlepší balíček v závislosti na typu webu, jeho složitosti a obecných cílech. První plán je 100% zdarma. Může být dobrou volbou pro jednostránkové i vstupní stránky pro generování potenciálních zákazníků nebo nasměrování provozu na stránku nezbytných produktů. Dodává se se všemi základními prvky pro přizpůsobení stránky kromě bezplatného SSL, integrovaného Google Analytics a možnosti bezplatného připojení vlastní domény..

Pokud jde o placené plány, jsou tyto:

 • Pro web začíná na 10 $ za měsíc a je vhodný pro malé firmy a malé digitální obchody s až 10 produkty.
 • Pro Shop je komplexnější balíček, který stojí 21 $ měsíčně pro rostoucí mobilní obchody s prodejem až 1 000 položek online. Zahrnuje aplikaci pro správu roztržení, osvobození od daní a další.
 • BigCommerce je dokonalý plán elektronického obchodování se všemi neomezenými funkcemi kromě několika prodejních kanálů včetně eBay, Amazon a některých dalších.

6. Řešení White Label

Pro uživatele, kteří mají v úmyslu použít systém pro obchodní nastavení tvůrce webových stránek, nabízí Ucraft škálovatelný Řešení White Label poskytuje více výhod. Tato služba umožňuje používat její funkce a nástroje pod vaší značkou k posílení vašeho marketingového úspěchu a budování důvěry zákazníků.

Udělejte si čas na navrhování šablon a oddílů, které budou dále nabízeny zákazníkům, a připravte se na prodej webových stránek pod svým obchodním názvem. Toto řešení se hodí na volné noze, podnikatele a agentury zabývající se webovým designem, kteří jsou ochotni vytěžit maximum ze své obchodní propagace.

Řešení bílé etikety je v současné době k dispozici ve dvou různých modelech. Obsahují:

 • Model SaaS – ve skutečnosti si necháte vytvořit svůj vlastní tvůrce webových stránek se značkou, abyste vytvořili web pro malé firmy, vstupní stránky nebo digitální obchody pro své zákazníky jménem vlastního studia. Kromě toho můžete klientům poskytnout přístup k tvůrci webových stránek a nechat je tak stavět své vlastní projekty. Model je dodáván s jednoduchým řídicím panelem, kde můžete nastavit cenovou politiku nebo spravovat objednávky.
 • Vlastní řešení – tento bude fungovat pro větší společnosti a poskytovatele služeb, kteří chtějí, aby byl tvůrce webových stránek integrován do jejich podnikového ekosystému. Vývojáři mohou vytvářet exkluzivní prvky a bloky, zatímco majitelé firem mohou spouštět přidružené programy nebo pracovat jako prodejci.

Každý model je dodáván se samostatným plánem:

 • Partnerský balíček začíná na 799 USD měsíčně. Může to fungovat pro nezávislé designéry a webmastery i pro marketingové agentury.
 • Balíček s vlastním hostitelem začíná na 1899 $ měsíčně. Je to dobré pro poskytovatele hostingu, registrátory domén, prodejce atd.

Mezi výhody, které využijete, určitě oceníte při používání tohoto nástroje jednoduchý drag-and-drop editor, integrovaný hosting Google Cloud, dostupnost více než 15 integrací třetích stran (Google Maps, Vimeo, Disqus, Mail Chimp, YouTube, SoundCloud, PayPal, Instagram, Twitter, Google Analytics atd.), doména distributor, srozumitelný a uživatelsky přívětivý administrátorský panel, několik platebních bran, rest API, vyhrazený správce účtu a další.

7. Klady a zápory

Ucraft je webový tvůrce, který je vhodný pro nováčky, protože nejsou vyžadovány žádné dovednosti kódování. Poskytuje dostatek funkcí z krabice k vytvoření různých typů webových stránek během několika minut. Platforma má dostupné plány a spoustu dalších funkcí, z nichž může těžit. Na druhou stranu, někteří uživatelé mohou vyžadovat větší flexibilitu, pokud jde o přizpůsobení stránky, zatímco výběr šablon stále vypadá trochu omezeně.

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Stylové šablony a výkonné nástroje pro návrháře.
&# x2714; Dobré pro začátečníky díky editoru drag-and-drop.
&# x2714; Spousta bezplatných funkcí, včetně Logo a Landing Page Maker.
&# x2714; Slušný balíček zdarma.
&# x2714; Integrované analytické a zabezpečovací prostředky Google.
&# x2714; Rozšířená zákaznická podpora.
✘ Omezený výběr šablon (63 témat).
Editing Úpravy bloků v sekci bez možnosti přesouvat prvky kolem.

Sečteno a podtrženo

Ucraft – je stylový, moderní a přitažlivý tvůrce webových stránek, který určitě pomůže nováčkům. Platforma je také dobrým řešením pro vytváření složitých a rozsáhlých webů (kromě fór).

Tento webový tvůrce je skvělou volbou díky řadě funkcí, které nabízí. Vytvoření pěkného firemního webu je na této platformě hračkou. K dispozici je vše, co pro tento účel budete potřebovat: bohatý výběr widgetů a bloků drag-and-drop, které lze přizpůsobit pomocí několika kliknutí, parametry SEO pro další propagaci webových stránek a prvotřídních šablon.

A co víc, systém můžete vyzkoušet zdarma, i když stále existují určitá omezení. Vyzkoušejte, nebude to bolet při kontrole. Stále hledáte cenově dostupný a funkční tvůrce webových stránek? Nebuď, protože Ucraft opravdu stojí za pozornost!

Vyzkoušejte Ucraft zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map