Recenze Unicorn Platform

Recenze Unicorn Platform


Unicorn Platform – je typický software SaaS vyvinutý pro vytváření vstupních stránek od nuly. Pomáhá propagovat a zavádět mobilní aplikace, další řešení SaaS, startupy a další. Produkt debutoval integrovaným generátorem statických stránek založeným na HTML. Dnes přichází s větší flexibilitou a nástroji pro vytváření nových stránek, přidávání různých komponent, úpravu některých prvků webu atd. Co je důležitější, nejsou nutné žádné technické dovednosti. Platforma funguje skvěle pro nováčky.

Uživatelé jsou schopni nejen vytvářet kreativní vstupní stránky, ale také udržovat interakci svých návštěvníků pomocí různých integračních schopností. Software také poskytuje čistý kód HTML nebo CSS s každou novou šablonou. Někteří uživatelé na webu to nazývají „nejlepší tvůrce vstupní stránky“. Jde však o to, že produkt slouží užším potřebám. Systém nenabízí takové typické jednostránkové stavitele A \ B testování nebo analytika pro sledování statistik webových stránek. To znamená, že tento nástroj funguje hlavně ve svém zvláštním výklenku a v případě potřeby jej nelze diverzifikovat.

Máme pochybnosti ohledně nedostatku nástrojů pro úpravy a některých dalších problémů, které mohou nastat během naší kontroly. Pojďme se podívat, platforma Unicorn si zaslouží takovou chválu.

Výhody a nevýhody

Co se nám na platformě líbí, je její rychlý vývoj. Od statického generátoru stránek se nakonec vyvinul v plnohodnotný tvůrce webových stránek s možností vytvářet vnitřní stránky, upravovat písma a barvy, propojovat služby třetích stran a další. Na druhé straně vývojáři mají stále co dělat.

Výhody platformy Unicorn:
Nevýhody platformy Unicorn:
&# x2714; Snadné použitížádné kódování je požadováno. Vymazat kód HTML / CSS / JS s každou šablonou.
&# x2714; Dostupné ceny – plány nejsou předražené, zatímco existuje také bezplatný uživatelský režim.
&# x2714; Online editor – všechny změny provedené v prohlížeči se ukládají automaticky.
&# x2714; Nástroje pro přizpůsobení – upravovat barvy a písma, měnit styly a vytvářet stránku, kterou si návštěvníci budou přát.
&# x2714; Integrace – uživatelé si mohou vybrat z různých widgetů a hladce je propojit.
&# x2714; Zdarma funkce – Kromě bezplatného plánu obsahuje software zdarma SSL a CDN. Ale to je pouze pro placené předplatné.
✘ Omezená možnost provedení.
✘ Reklamy odstraněny pouze v prémiových plánech.
Exporting Proces exportu kódu může být chytřejší.

K čemu je to dobré?

Jak bylo uvedeno výše v naší recenzi, software byl vyvinut tak, aby pomáhal týmům propagovat jejich startupy, mobilní aplikace, služby pro vývoj webových stránek atd. Nejnovější verze platformy Unicorn je ještě více orientována na spouštění. Například některé prvky nebo funkce jsou přizpůsobeny zejména zaměření na startupy. Kromě toho má další možnosti, které z něj činí hodnotného tvůrce vstupní stránky.

Abychom pochopili, jak je dobrý, musíme vyjasnit základní komponenty vstupní stránky a pak zjistit, zda je Unicorn Platform dokáže zvládnout.

Základní komponenty úspěšné vstupní stránky

K čemu je vstupní stránka nezbytná? Jeho hlavním posláním je převést provoz nebo přilákat návštěvníky k cílovému produktu nebo službě, kterou chcete propagovat. Na druhou stranu je každý produkt nebo nabídka jedinečná. Nemůžete tedy jen vzít stejnou šablonu a využít ji pro každou obchodní kompetenci, kterou máte. Základní komponenty je však stále třeba zvážit:

 • Přesvědčivá položka – musí být jasné, relevantní a empatické. Nadpis je první věc, na kterou cílíte publikum. Takže je to vaše první a možná poslední šance, jak udělat dobrý dojem.
 • Efektivní psaní – vysoce kvalitní kopie je další důležitou součástí. Uvažuje o bezchybném stylu psaní a nástrojích pro formátování textu dodaných editorem webových stránek.
 • Mediální obsah – je to jediný způsob, jak udržet návštěvníky v kontaktu. Animace, videa, obrázky, GIF a další formáty mohou změnit.
 • Dobrá pověst – indikátory důvěry vám pomohou zvýšit důvěryhodnost stránky. Důvěryhodné odznaky, pečeti, osvědčení, hodnocení pěti hvězdičkami nebo recenze mohou být velmi užitečné.
 • Zachyťte olovo – způsob, jak shromáždit co nejvíce informací o cílovém publiku a případně rozšířit váš seznam adresátů.
 • Silný CTA – efektivní blok CT musí vypadat inspirativně. Měla by povzbuzovat návštěvníky k nákupu, klikněte na tlačítko nebo klikněte na odkaz.

V některých případech by vstupní stránka měla obsahovat také trochu funkčnosti elektronického obchodu pro případ, že byste to chtěli okamžitě prodávejte produkty nebo služby.

Nyní je na čase, abychom zkontrolovali, zda platforma Unicorn poskytuje dostatek nástrojů pro zvládnutí výše uvedených úkolů a jestli software dokáže některé exkluzivní funkce.

Snadnost použití

Tvůrce vstupní stránky bude fungovat dobře pro uživatele všech úrovní. Buď jste úplným nováčkem bez sebemenší představy o tom, co je HTML, nebo zkušeným programátorem s vůlí upravit zdrojový kód, bude platforma sloužit skvěle.

Bezplatný registrační režim je určen pro ty, kteří stále pochybují o nástroji, který splňuje jejich požadavky. Dobrou zprávou je, že nemusíte uvádět své fakturační údaje. Špatnou zprávou je zásadní nedostatek klíčových funkcí, které jsou k dispozici pouze v placených plánech.

Začínáme

Nejprve musíte otevřít nový účet nebo se přihlásit. Proces registrace vypadá typicky. Uživatel je vyzván k zadání jména a e-mailové adresy s heslem pro přihlášení později. Byli jsme překvapeni, že jsme neviděli funkci přihlášení do sociálních médií. Určitě by to proces mnohem jednodušší.

Registrace Unicorn Platform

Prozatím můžete používat pouze poskytnutá pole. Poté, co uvedete požadovaná data, budete muset zkontrolovat svou e-mailovou schránku a potvrdit heslo. Tam také najdete uvítací dopis s pozdravy od týmu Unicorn.

Unicorn Platform moje webové stránky

Editor stránek

Váš úvodní web bude tvořit domovskou stránku a sekci O nás. Uživatelé mohou v případě potřeby přidat další vnitřní stránky. Chcete-li začít vytvářet rozvržení, jednoduše stiskněte tlačítko „Upravit stránku“. Budete přesměrováni na samostatnou obrazovku, kde můžete přidávat nové komponenty.

Editor stránky Unicorn Platform

Unicorn Platform přichází s velmi rozsáhlou sbírkou různých prvků a bloků. Všechny jsou rozděleny do kategorií a zahrnují záhlaví, tlačítka, formuláře, fotografie, funkce, cenové tabulky, jezdce, reference a další. Jinými slovy, software nabízí všechny základní prvky, které by měla mít úspěšná vstupní stránka.

Existuje jedna věc, která odlišuje tuto platformu od ostatních tvůrců webových stránek. Před přidáním do rozvržení máte šanci upravit komponentu. Pokud to nevyhovuje vašim potřebám, odstraňte je a vyberte jinou. Uživatelé mohou změnit záhlaví a popis, přidat nové texty do sekce tlačítek, změnit styly nebo nahrát nové obrázky na pozadí.

Editor Unicorn Platform

Až budete s úpravou hotovi a jste si naprosto jistí, že prvek splňuje požadavky na webové stránky, klikněte na tlačítko „Získat“ a zobrazí se ve vaší šabloně. Pokud se maketa skládá z několika bloků, mohou uživatelé změnit svou pozici kliknutím na tlačítko „Šipka“. Může být použit k přesunutí komponenty nahoru nebo dolů. Další skvělou funkcí je, že jste schopni vyzkoušet, jak tlačítka tlačítka fungují v reálném životě. Vše, co potřebujete, je publikovat stránku a otevřít ji na nové kartě.

Celý proces úprav je velmi jednoduchý. Sotva vám bude trvat déle než hodinu, než se vám podaří vytvořit věk přistání připravený k použití, protože už máte k nahrání potřebný obsah a mediální soubory.

Nastavení webových stránek

Nastavení webových stránek zahrnuje obecné problémy, které se mají změnit. Zde si můžete také vybrat stránku, kterou chcete nebo nechcete zveřejnit. Uživatelé mohou připojit své vlastní domény (pouze v placených plánech) nebo použijte výchozí subdoménu platformy Unicorn Platform. Zde mohou uživatelé nahrávat favicon, obrázky sociálních médií, upravovat zdrojový kód, měnit styling, exportovat HTML nebo pracovat se SEO.

Nastavení webu Unicorn Platform

Až budete hotovi s nastavením, můžete se milovat stisknutím tlačítka „Publikovat“. Zatímco vstupní stránky jsou o zapojení a interakci uživatelů, Unicorn Platform má jednu obrovskou nevýhodu. Neexistuje žádný mobilní náhledový režim, který by ověřoval, jak se stránky spouštějí na různých zařízeních. Jediným řešením je publikovat web a zadat jej ze smartphonu nebo tabletu.

Funkce & Flexibilita

Hlavní myšlenkou vstupní stránky je zkrátit dlouhý příběh a převést provoz. Kromě toho může pomoci získat životně důležitá data o vaší cílové skupině, rozšířit seznam e-mailů a využít některé z marketingových technik k udržení informovanosti zákazníků. Unicorn Platform má sadu funkcí, které vám umožní zvládnout různé úkoly:

Integrace

Produkt nemá vlastní App Store. Budete však moci propojit součásti webových stránek s různými službami třetích stran. Zahrnují e-mailové marketingové nástroje (MailChimp), Platformy CRM (Salesforce a Pipedrive), poslové (Slack a Telegram) a dalších nástrojů, které zůstanou v kontaktu s vašimi návštěvníky, shromažďují zpětnou vazbu a další.

Integrace platformy Unicorn

SEO

Unicorn Platform nenabízí do značné míry SEO nástroje. Ale stále má základní nastavení, zde můžete upravovat adresy URL, měnit název metadat, popis a některé další parametry. Kromě toho bychom si měli uvědomit, že jednostránkové weby jsou propagovány hlavně pomocí reklamních kampaní, nikoli však SEO.

Unicorn Platform seo

Úpravy a export kódu

Je zde možnost přidat vlastní kousky kódu a nechat jej vložit do celého webu nebo pouze do některých jeho součástí. Systém je dodáván s podporou HTML, CSS a JS. Zde je také funkce exportu, která umožňuje stáhnout libovolný web jako verzi HTML.

Editace kódu Unicorn Platform

Platba je v procesu zpracování

Skvělá funkce pro startupy, které hledají šanci přijímat platby přímo ze vstupní stránky. Jedinou nevýhodou je, že systém podporuje Stripe jako jedinou dosud dostupnou platební bránu. Funguje však dobře pro jednorázové i opakující se platby.

Volné možnosti

Každý uživatel získá SSL zdarma, i když používá software za nulové náklady. Distribuováno prostřednictvím CDN pro zajištění ochrany dat a solidního výkonu. Není nutné tuto funkci aktivovat ručně. Aktivuje se, jakmile publikujete web.

Design & Šablony

Platforma nemá typické šablony. Nabízí ready-made komponenty vstupní stránky vám umožní vytvořit vlastní rozvržení. Všechny prvky vypadají pro potenciálního uživatele docela atraktivní a snadno se s nimi pracuje. Kromě toho můžete volně měnit obecný styl webových stránek nebo upravovat každou součást zvlášť.

Systém umožňuje měnit paletu barev, nahrávat nové obrázky na pozadí, upravovat písma, velikosti tlačítek atd. Jedinou nevýhodou je absence možnosti mobilního náhledu, i když platforma slibuje vstupní stránky reagující na mobilní zařízení..

Zákaznická podpora

Je těžké si představit, proč byste měli někdy kontaktovat tým podpory. Stavební proces je křišťálově čistý. Pokud stále potřebujete pomoc, můžete pomocí funkce Live Chat okamžitě kontaktovat manažery. Zároveň existuje Centrum nápovědy s několika články o tom, jak začít, propojovat formuláře nebo integrovat možnosti plateb.

Zákaznická podpora platformy Unicorn Platform

Uživatelé také najdou v editoru spoustu výzev. Například když poprvé zadáte kolekci komponent a automatická pomoc poradí s nejlepším prvkem, který má být vybrán pro začátek atd. Shrnutím tohoto konkrétního odstavce je podpora dostatečně dobrá pro použití takové snadné platformy.

Plány & Ceny: Kolik stojí platforma Unicorn?

Až skončíte s bezplatnou zkušební verzí a je třeba, aby se zobrazila vstupní stránka, budou vám k dispozici tři různé placené plány. Všichni přicházejí s bezplatným exportem HTML, SSL a vlastní úpravou kódu. Obsahují:

 • Náklady výrobce 8 $ za měsíc a přichází s vlastními reklamami platformy Unicorn.
 • Náklady na spuštění 18 dolarů bez reklam, ale pouze pro 1 web.
 • Obchodní náklady 28 dolarů za měsíc. Žádné reklamy, všechny funkce zahrnuty pro 3 vstupní stránky.

Cena platformy Unicorn Platform

Příklady webových stránek platformy Unicorn

Spouštěcí web Chatbirds

Spouštěcí web Chatbirds

Webová stránka vstupní stránky HR

Webová stránka vstupní stránky HR

Příklad stránky Gen. Lead

Příklad stránky Gen. Lead

Závěr recenze platformy Unicorn

Unicorn Platform je určitě dobrým nástrojem k vytváření poutavých vstupních stránek. Je dodáván s bohatou kolekcí komponent pro vytváření různých bloků a sekcí. Kromě toho má software některé dobré funkce pro propagaci a prodej služeb online. Má podporu pro různé integrační služby a widgety kromě vlastní úpravy kódu a exportu HTML.

Na druhou stranu, software vypadá trochu úzce, pokud jde o specializaci. Funguje to skvěle pouze pro začínající nebo vývojové týmy. Neposkytuje velkou flexibilitu při vytváření vstupních stránek pro jiné obchodní výklenky. Tyto peníze však stále stojí za to zaplatit.

Vytvořte si web ZDARMA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map