Recenze Vistaprint.com

Vistaprint – je společnost Cimpress, která poskytuje širokou škálu služeb v oblasti budování webu a obchodního marketingu. Jeho hlavní zaměření není zaměřeno na vývoj webových stránek, protože společnost se soustředí na pomoc malým podnikům a podnikatelům při hledání a realizaci jejich skvělých nápadů pro efektivní propagaci. Společnost Vistaprint byla založena v roce 1995 a pomáhá vyvíjet aktuální, logicky strukturovaná a profesionálně navržená zákaznická marketingová řešení. Poskytuje sortiment specializovaných produktů, jako jsou tištěná média, integrovaný hosting a eCommerce, výběr domén, design webových stránek a další přizpůsobitelné malé firmy. marketingová řešení.


Nemá smysl hovořit o Vistaprintovi jako o individuálním tvůrci webových stránek, protože společnost ve skutečnosti takovou nemá. Místo toho s ním spolupracuje Weby, nabízí téměř stejné funkce a možnosti jako tato platforma. Jinými slovy, Vistaprint lze nazvat skrytou verzí Webů, která se poněkud liší v cenové politice a nabízí rozsáhlejší webový design a propagační služby.

Pokud máte stále zájem zjistit hlavní funkce Vistaprint, můžete si přečíst recenzi systému s uvedením jeho hlavních podrobností a věcí, které je třeba zvážit. To bude užitečné pro uživatele, kteří se chtějí dozvědět výhody webů nebo výhod Vistaprint před provedením konečného řešení. Jsi připraven? Začněme hned teď!

1. Snadné použití

Stejně jako weby není Vistaprint snadno použitelný. To je vysvětleno zejména specializací systému a rozsahem úkolů, na které se vztahuje. Přístrojová deska systému vypadá poněkud zastaralá, zatímco jeho rozhraní není zcela logicky strukturováno, aby bylo srozumitelné pro všechny. Ať už jste nováček nebo profesionální vývojář webových stránek, stěží budete moci volat Vistaprint snadno použitelným nebo intuitivním.

Editor Vistaprint

Systém je rozdělen na řídicí panel a samotný Tvůrce, který umožňuje upravit hlavní nastavení webových stránek a řídit kroky, které jste udělali při práci na návrhu webových stránek. Řídicí panel obsahuje karty jako Premium, Statistika, Domény a e-mail, Odesílání formulářů, Mobilní, SEO Booster, Nastavení a Produkty odpovídající. Dalším užitečným nástrojem je Local Listings, který vám pomůže vytvářet, aktualizovat a distribuovat vaše obchodní informace do více než 100 místních vyhledávacích adresářů ve vyhledávačích. Tvůrce je založen na modulech a nabízí několik oddílů, kategorií a karet, které poskytují přístup k funkcím a prvkům, které můžete přidat na web zde.

Jednou z výhod této platformy je, že Vistaprint přichází s editorem webových stránek WYSIWYG, kde jsou všechny změny a úpravy provedené na stránce přímo zobrazeny na obrazovce. Musíte vybrat požadované prvky z karet nalezených v dolní části tvůrce, přetáhnout je na stránku a upravit jejich polohu. Na základě rozvržení webových stránek můžete prvky nahradit a upravit jejich polohu.

Proces registrace je zde rychlý a snadný. Vyplňte pole, abyste zadali své osobní a obchodní údaje, a mimochodem přejděte k výběru šablony, která je zde poměrně rozsáhlá. A je to. Systém neimplikuje znalosti kódovacích dovedností, přestože jeho návrh rozhraní a řídicí panel vyžadují modernější a sofistikovanější vzhled.

2. Sada funkcí a flexibilita

Jakmile získáte přístup na domovskou stránku služby, narazíte na seznam produktů, které nabízí online i offline. Mezi ně patří všechny druhy tištěných médií (brožury, vizitky, plakáty, bannery, venkovní nápisy atd.), Marketingové materiály, vývoj loga a značky, displeje reklamních a obchodních výstav, fotografické dárky, pozvánky a psací potřeby, oblečení, tašky, promo zboží a designové služby. K dispozici je také sekce Webové stránky a digitální marketing, kde můžete získat přístup k Tvůrci webových stránek a začít navrhovat svůj vlastní webový projekt. Níže uvedené recenze jsou hlavní rysy systému, které vyžadují vaši znalost.

Platforma elektronického obchodování

Tato služba umožňuje přidat webový obchod na web. Jeho integrovaný eCommerce engine není tak silný, ale můžete s ním zřídit a spravovat slušný internetový obchod téměř v žádném okamžiku. Zde můžete vytvářet, přidávat a upravovat seznamy produktů, fotografie, popisy, parametry, stavy atd. Je také možné přiřadit kategorie různým produktům podle jejich implikace a cílů vašeho elektronického obchodu..
Obchod Vistaprint

Systém přijímá platby PayPal za prodej více položek nákupního košíku a umožňuje upravit možnosti dopravy. Při nastavování internetového obchodu pro kutily můžete svůj obchod Vistaprint integrovat do Etsy účtu (pokud jej máte), abyste získali přístup k pokročilým funkcím platformy a rozsáhlejším platebním možnostem. Nakonec byste si měli uvědomit, že společnost Vistaprint neúčtuje transakční poplatky z prodeje uskutečněného v rámci služby.

Knihovna Rich Stock Image

Tvůrce webových stránek vám umožňuje vybrat si z mnoha sériových obrázků, které patří k různým tématům. Stačí vybrat fotografie, které vyhovují vašim konkrétním potřebám webového designu a vložit je na webovou stránku.

Marketing sociálních médií

Díky možnostem marketingu sociálních médií vám systém umožňuje snadno propagovat váš nově vytvořený web. Toto je jistý způsob, jak upoutat pozornost cílové skupiny a udržet ji v povědomí o vašich obchodních událostech, novinkách a aktualizacích.

Značkové nástroje

Můžete si vybrat stávající propagační materiály Vistaprint, které jste dříve vytvořili, a dále je integrovat do webových stránek. Systém může koordinovat projekt s obrázky nebo logy, které jste vytvořili pomocí Vistaprint. To přispívá k lepšímu uznání podniků a pomáhá budovat důvěru zákazníků a popularitu značky.

SEO optimalizace

Vistaprint nabízí několik odběrů, které přicházejí s vlastními adresami URL, aby zjednodušily vyhledávání uživatelů a přispěly k lepší propagaci vašeho webu ve vyhledávačích. Služba navíc nabízí jednotlivé nástroje SEO, které zajistí, že vás zákazníci při hledání v populárních vyhledávačích najdou na předních pozicích..

Nástroje pro sběr statistik

Můžete sledovat statistiky svých webových stránek, abyste provedli důkladnou analýzu webových stránek a přijali inteligentní marketingová řešení. Mezi faktory, které můžete ovládat a analyzovat, má smysl sledovat provoz na webu, místa, ze kterých návštěvníci přicházejí, míry konverze, návštěvy webu během určitého časového intervalu atd..

Zdarma ikony, videa a obrázky

Vývojáři Vistaprint si dobře uvědomují, že snímky mohou přinést nebo narušit kvalitu webových stránek. Nabízejí tak bohatou sbírku vysoce kvalitních ikon, videí a obrázků dostupných na skladě.

Obsah blogu

S Vistaprintem můžete úspěšně spustit, spravovat a aktualizovat blog s využitím jeho funkcí. To se provádí pouze několika kliknutími, což vám umožní přidávat, upravovat a plánovat blogové příspěvky.

Místní výpisy

Chcete-li zvýšit popularitu svého podnikání a vybudovat zákaznickou základnu, můžete informace o své společnosti odeslat do více adresářů místních seznamů. To zajišťuje rychlý růst popularity produktů, míry konverze, zapojení do provozu a zvýšené poptávky po vašich službách ve vyhledávačích. Obecně služba umožňuje získat vaši společnost s více než 100 místními adresáři online – to je jen otázka minut!

Nástroj pro porovnávání produktů

Vistaprint nabídne na základě vaší obchodní mezery řadu vlastních tištěných marketingových materiálů, na které se specializují. Díky této funkci budou návštěvníci vašeho webu moci nabízet tištěné vizitky, oblečení, pohlednice, bannery, loga a další položky, které navíc nabídnou přispět k obchodní popularitě.

Nástroj pro zpravodaje

Pokud chcete své zákazníky informovat o obchodních událostech, novinkách nebo aktualizacích, můžete jim pravidelně zasílat informační bulletiny. Uživatelé prémiového plánu mohou používat své dovednosti kódování HTML pro pokročilé možnosti formátování textu a obrázků.

3. Vzory

Počet témat:1000
Témata zdarma&# x2714; ANO
Seřadit podle odvětví:&# x2714; ANO
Citlivý design✘ NE
Úpravy kódu CSS:✘ NE

Vistaprint v současné době nabízí kolem 1000 šablon, které odpovídají vašim vizitkám a průmyslovým požadavkům. Šablony reagují na mobilní zařízení a jsou rozděleny do několika sekcí, ze kterých si můžete vybrat. Není jich tu mnoho, jmenovitě Všechny šablony, Nové vzory, Obecný a Prázdný design. Druhá možnost umožňuje vybrat prázdné téma a upravit jej od nuly s ohledem na požadavky a dostupné informace.

Ať už si vyberete jakoukoli šablonu, budete ji moci rychle přizpůsobit pomocí několika kliknutí. Za tímto účelem můžete nahrávat a používat obrázky zdarma nebo vlastní obrázky, vkládat a upravovat své firemní logo, vybírat barevné schéma tak, aby odpovídalo paletě vaší značky, upravovat písma a texty, přidávat, odebírat a uspořádat obsah, nastavovat webové stránky tělo, navigační lišta a zápatí atd. Pokud nejste s vybranou šablonou z nějakého důvodu spokojeni, můžete mezi nimi vždy přepínat, dokud nenajdete nejvhodnější variantu..

Šablony Vistaprint

Měli byste mít na paměti, že každá šablona se skládá z obsahových bloků, úprav a správného uspořádání, jejichž výsledkem je vytvoření slušné webové stránky. To je funkce, díky které je tvůrce webových stránek ve své podstatě intuitivní a umožňuje uživatelům i uživatelům na prvním místě vytvářet a spravovat webové stránky na cestách. Bloky jsou také plně přizpůsobitelné a můžete je vyplnit vlastním obsahem několika kliknutími. Mobilní editor, se kterým systém přichází, umožňuje nastavit mobilní verzi projektu včas. Vistaprint nenabízí žádné možnosti úpravy kódu CSS / HTML. To znemožňuje vytvoření jedinečného designu webových stránek, ale pro netechnické techniky to nezáleží. Tato platforma zároveň umožňuje vytvořit si vlastní video kanál a integrovat do vašeho projektu videa související s výklenky YouTube.

4. Zákaznická podpora

Zákaznická podpora Vistaprint je na slušné úrovni. Ať už při práci se službou narazíte na jakékoli otázky nebo problémy, najdete zde slušné odpovědi a několik možností podpory. Platforma tak nabízí svým předplatitelům příležitost se s nimi spojit v sociálních sítích, aby se podělili o své nápady a zkušenosti. Ve službě je k dispozici e-mailová a telefonická pomoc, díky níž mohou uživatelé získat kvalifikovanou pomoc přibližně do 24 hodin od okamžiku dotazu. Pokud se vám stále nepodaří najít požadované informace z těchto zdrojů, nabízí Vistaprint okno Chatování 24/7, jehož specialisté jsou připraveni vám pomoci s jakýmikoli otázkami nebo problémy souvisejícími s webem, které aktuálně máte.

Hned poté, co se zaregistrujete v systému, uvidíte komplexní videoprůvodce, jak začít se službou a vytvořit slušný web. Kromě výše uvedených možností nabízí tvůrce webových stránek samoobslužné nástroje, komunitní fórum a rozsáhlou znalostní základnu s užitečnými návody, články a pokyny o tom, jak systém využívat výhod.

5. Cenová politika

Vistaprint nemá žádné bezplatné plány, které vám umožní prozkoumat základy práce s tvůrcem webových stránek. Existuje však měsíční bezplatná zkušební verze, která umožňuje vyzkoušet celou sadu funkcí plánu, na který se chystáte upgradovat. K dnešnímu dni má systém tři placené předplatné, a to:

 • Startér ($ 5 / mo);
 • Standardní (18 $ / měsíc);
 • Prémiové (25 $ / měsíc).

Přestože se plány liší, pokud jde o nabízené služby a nástroje, každá z nich stále obsahuje neomezený počet stránek, které můžete pro svůj web vytvořit, bezplatný hosting a telefonickou podporu. Čím dražší plán si vyberete – čím pokročilejší možnosti budete mít při navrhování webových stránek.

Ceny Vistaprint

Pokud se nechcete starat o tvorbu webových stránek pro kutily, můžete si objednat web vytvořený na míru jedním z odborníků společnosti Vistaprint. Náklady na služby začínají na 35 $ / měsíc a zůstanou zdarma, dokud neschválíte hotový design. Podívejte se na ceník služeb nabízených webdesignéry systému:

 • Základní agentura (35 $ / měsíc);
 • Standardní agentura (45 $ / měsíc);
 • Prémiová agentura ($ 55 / měsíc).

6. Klady a zápory

Vistaprint nabízí širokou škálu služeb a možností. To je důvod, proč systém vyniká z davu do určité míry ve srovnání s běžnými tvůrci webových stránek. Je zřejmé, že taková specializace nemá, ale má své výhody a nevýhody pro netechnicky důvtipné uživatele i pro profesionály v oblasti webového designu. Okamžitě je najděte hned:

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Široké spektrum služeb pro pokrytí různých potřeb;
&# x2714; WYSIWYG webový editor s funkcí drag-and-drop;
&# x2714; Integrovaná platforma elektronického obchodování;
&# x2714; Mobilní editor;
&# x2714; Integrace sociálních médií;
&# x2714; Slušná podpora zákazníků;
&# x2714; Bohatý výběr šablon.
✘ Omezený počet bezplatných návrhů;
✘ Žádný přístup k úpravám kódu;
Quality Kvalita šablony ponechává mnoho přání;
✘ Nedostatek možností přizpůsobení designu;
✘ Drahá cenová politika.

Sečteno a podtrženo

Snadnost použití:7/10
Funkce:6/10
Design:6/10
Technická podpora:9/10
Ceny:7/10
Celkové skóre:7,0 / 10

Vistaprint – je systém, který zahrnuje celou řadu online a offline služeb najednou. Společnost je zaměřena na potřeby malých podniků a podnikatelů a nabízí široké spektrum designových, marketingových a propagačních služeb. Zpočátku je zaměřen na záměry a požadavky netechnických technik, ale může být také používán zkušenými vývojáři webových stránek. Vistaprint také nabízí služby tvůrce webových stránek, které jsou však podobné Webům – oficiálnímu partnerovi společnosti.

Rozsah funkcí a služeb, které společnost Vistaprint poskytuje, je stejný jako web. Jediným rozdílem mezi systémy je cenová politika. Vistaprint, který je plně vybavenou službou, která se nezaměřuje pouze na vývoj webových stránek, nabízí dražší sazby, které se liší také množstvím poskytovaných služeb..

Stojí Vistaprint za testování? Pokud jste již s Weby pracovali a nevyžadujete další marketingové a obchodní propagační potřeby, můžete bez něj snadno jít. I když se vám nepodařilo testovat weby a přesto potřebujeme slušný web, pak Vistaprint není tím nejlepším řešením. Je to prostě nestojí za váš čas, úsilí a rozpočet. Proč risovat a vybírat nejistou budoucnost pro svůj web, když tam je tolik zavedených, osvědčených tvůrců webových stránek?

Vyzkoušejte nyní Vistaprint

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map