Recenze Weblium

Recenze Weblium


Weblium – je velmi snadno použitelný nástroj pro vytváření webových stránek, který má lidem pomoci při vytváření vysoce kvalitních webových stránek pro malé firmy sestávajících převážně z jedné stránky. Platformou bude zboží pro ty, kteří hledají šablony připravené k použití, které fungují stejně dobře na všech zařízeních i přes rozlišení typu OS, operátora nebo obrazovky. Weblium může být zároveň dobrým řešením pro uživatele, kteří chtějí stavět a publikovat své stránky od nuly v žádném okamžiku vůbec.

Systém má AI Design Supervisor, který vám kromě bezplatného plánu pomůže udržet krok s odpovídajícím webovým stylem na všech blocích. Bude to dobré pouze pro malé a lehké projekty. Weblium nabízí několik dalších placených plánů pro ty, kteří touží po spuštění malých digitálních obchodů pro prodej produktů online.

Pokud jde o profesionální portfolia, blogy, vizitky nebo webové stránky pro malé firmy, Weblium bude pravděpodobně fungovat. Pojďme se blíže podívat na funkce a nástroje, které nabízí.

Výhody a nevýhody

Weblium stojí za to věnovat pozornost uživatelům, kteří nevyžadují spoustu funkcí ani rozšířenou funkčnost. Ačkoli to vypadá trochu omezeně, pokud jde o flexibilitu a další rozšíření, může to mít i nadále některé výhody.

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Stylový design.
&# x2714; Jednoduchý a rychlý proces editace.
&# x2714; Zdarma plán a bezplatné možnosti, jako je SSL, cloud hosting a doména.
&# x2714; Profesionální šablony s adaptivním designem.
&# x2714; AI Design Supervisor.
Good Dobré pouze pro malé a jednostránkové webové stránky.
✘ Omezené možnosti integrace.
Plans Plány Pricy Web Studio.

K čemu je to dobré?

Platforma splňuje potřeby jednotlivců i podnikatelů. Na jedné straně to funguje skvěle osobní použití kdykoli potřebujete vytvořit stylové portfolio nebo reprezentovat svou malou firmu online. Software je také vhodný pro vytváření chytlavých vstupních stránek. Systém nedávno přidal několik funkcí elektronického obchodu k vytváření a spouštění malých online obchodů.

V důsledku toho je Weblium kužely jako flexibilní tvůrce webových stránek, který může být skvělou volbou pro majitele podniků, jednotlivce, obchodníky a osoby na volné noze, kteří touží po vytváření hezkých webových stránek pro své zákazníky. Tvůrce webových stránek nevyžaduje zvláštní technické znalosti. Vytvoření vstupní stránky připravené k použití bude například trvat ne-technika asi hodinu.

Můžeme tedy s jistotou říci, že Weblium lze použít pro různé projekty a typy webů, zatímco technická zpětná vazba není nutná.

Snadnost použití

Už víte, že Weblium nevyžaduje technické ani kódovací dovednosti. Navíc používal Funkčnost založená na AI vytvářet ready-made webové stránky na cestách. Proces budování od nuly vám nebude trvat déle než 3 hodiny, ať už se rozhodnete pro předem navrženou šablonu, nebo začnete stavět nový web od nuly.

Weblium editor

Než však vstoupíte do editoru webových stránek, musíte dokončit jednoduchou registraci a odpovědět na několik otázek týkajících se budoucího projektu.

Začínáme

Nejprve se musí uživatel zaregistrovat. Proces lze dokončit přihlášením pomocí účtu Google nebo Facebook. Dalším způsobem je označení vašeho e-mailu a hesla. První varianta je rychlejší, protože se můžete okamžitě přesunout do procesu vytváření webových stránek.

Weblium registrace

V další fázi je uživatel požádán, aby poskytl základní informace o projektu. Systém nabízí několik typických možností, jak zjistit, kdo jste. Tyto možnosti zahrnují:

 • Marketer.
 • Vlastníkem firmy.
 • Webový designér.
 • jiný.

Weblium informace o kroku 1 projektu

Dalším krokem je zjistit, zda máte alespoň základní technické dovednosti nebo jste zcela nováček. Například, pokud jste dobří při navrhování a kódování webu, musíte vybrat „Budování webových stránek profesionálně“. Ti, kteří mají určité znalosti kódování, ocení „Použitý WordPress několikrát“. Uživatelé, kteří nemají žádné technické dovednosti, by se měli rozhodnout pro „Nikdy nevytvořili web dříve“..

Weblium informace o kroku 2 projektu

Nakonec budete muset uvést, kdo bude web budovat. Buď plánujete stavět weby pro zákazníky na volné noze nebo prostřednictvím agentury, nebo si stavět stránky pro osobní použití nebo reprezentovat firmu online.

Weblium informace o kroku 3 projektu

Abych byl upřímný, nezáleží na tom, jaké možnosti vyberete během procesu registrace. Hned od začátku získáte přístup ke stejným editačním nástrojům a seznamu šablon. Funkce se změní podle plánu, který si zakoupíte později. Bezplatná zkušební verze funguje stejně pro všechny uživatele i přes jejich cíle.

Úpravy webových stránek

Nyní můžete vidět seznam šablon. Uživatelé mohou začít vytvářet webové stránky z prázdného místa. Ale pokud potřebujete web pro osobní použití, nemá smysl ztrácet čas, protože Weblium nabízí rozmanitý výběr rozvržení. Zde najdete responzivní šablony rozdělené do několika kategorií, od obchodů a portfolií po události a makety nemovitostí.

Weblium vytváří prázdné webové stránky

Každé rozvržení lze zobrazit a upravit později během procesu úprav. Vyberte si lhát a stiskem tlačítka “Upravit” se dostanete do tvůrce webových stránek. Weblium je plně vybavený software drag-and-drop. Uživatel si může vybrat z výběru vlastních bloků, přidat je na stránku, upravit a přeskupit. Systém má samostatnou funkci pro správu všech bloků webových stránek na jedné obrazovce. Můžete je libovolně přesouvat a měnit jejich velikost. Vypadá to velmi snadno.

Náhled Weblium

Pokud potřebujete nový blok, klikněte na kříž. Platforma vás přesměruje do své knihovny modulů s různými prvky na stránce. Zde máme několik pěkných záhlaví, sekcí funkcí, bloků CTA, kontaktních formulářů, modulů „About“ atd. K dispozici je oddělená kolekce dalších prvků s odměnami, odpočítáváními nebo kanály pro potřeby marketingu (například pro vstupní stránku produktu nebo speciální personalizovanou nabídku).

Blok přidání Weblium

Když konečně dáte všechny potřebné bloky dohromady, můžete je upravit a přizpůsobit přidáním textu, změnou obrázků, změnou velikosti a restylováním obsahu. Weblium přichází s jednoduchým nástrojem pro správu nabídky webových stránek. Můžete snadno přidávat položky nabídky, přidávat odkazy na kotvy, měnit akce kliknutí a další. Uživatelé si mohou vybrat položku, kterou chtějí skrýt nebo zobrazit.

Editor nabídky Weblium

Celý proces úprav vypadá velmi jednoduše. Jedinou nevýhodou je, že některé funkce jsou k dispozici na samostatných obrazovkách. To znamená, že musíte přepínat mezi různými okny pokaždé, když chcete přidat nový modul nebo je správně uspořádat na rozvržení. Na druhé straně vám inline editace umožňuje uložit všechny změny automaticky, aniž byste museli znovu publikovat všechny stránky.

Žít

Váš web je připraven. Musíte pouze jednu věc. Přejděte na nastavení webových stránek a vyplňte obecné informace. Uživatelé mohou označit název a popis webových stránek, nahrát favicon a připojit doménu. Mimochodem, platforma má Jednoletá bezplatná funkce domény. Je však k dispozici pouze v plánu Pro. Popíšeme cenu Weblium o něco dále. Takže zůstaňte naladěni.

Weblium bude aktivní

Po dokončení všech akcí si prohlédněte svůj web a stiskněte tlačítko „publikovat“.

Funkce & Flexibilita

Uživatelé Weblium si budou moci vyzkoušet tvůrce webových stránek v testovacím režimu. Existuje bezplatný plán, jak začít. Bohužel neposkytuje dostatek funkcí, takže budete muset nevyhnutelně přejít na plán Pro s plnou sadou funkcí platformy. Co získáte s upgradovaným plánem?

Funkce pro blogování

Vytvoření blogu pomocí Weblium je velmi snadné. Jednoduše nastavte jméno autora, vyberte koncept příspěvku nebo začněte vytvářet nový článek od nuly. Na hlavním panelu se zobrazí počet již publikovaných příspěvků a také počet konceptů připravených k použití.

Weblium blogování

Pokročilá nastavení příspěvků umožňují upravit název SEO nebo nastavit vlastní nadpis. Kromě toho můžete změnit adresu URL příspěvku, nastavit obrázek náhledu, napsat popis příspěvku atd. Pokud nechcete, aby jej vyhledávače klasifikovaly, můžete skrýt článek před výsledky vyhledávání kliknutím.

Weblium upravit příspěvek

eCommerce

Přestože Weblium nenabízí vlastní řešení elektronického obchodování, uživatelé budou mít stále šanci budovat digitální obchody a začněte prodávat produkty online. Zde může trik dosáhnout integrace třetích stran. Mějte na paměti, že tvůrce webových stránek má možnost zadávání kódu. Jinými slovy, můžete vložit jakýkoli kus kódu kamkoli na web.

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak integrovat internetový obchod připravený k použití, je rozhodnout se Ecwid. Doplněk eCommerce je nejen jednoduchý na implementaci, ale také vám umožňuje přidat až 10 produktů, což stačí k zahájení malého internetového obchodu. Vysoce doporučeno!

Společenské sledování

Každá šablona Weblium nebo web je dodáván s integrovaným rámečkem „Follow Us“, kde můžete označit odkazy na připojené sociální účty. Vše, co potřebujete, je vybrat typ platformy z rozevíracího seznamu a vložit na ni odkaz. Na vašem webu se automaticky zobrazí pole s odkazem na sociální média. Kromě hlavních sociálních sítí zde máme služby streamování hudby a videa, posly a další nástroje. Pomůžou vám udržet návštěvníky neustále zapojeni.

Weblium sociální odkazy

Analytické aplikace

Uživatelé mohou sledovat provoz webových stránek a další klíčové parametry pomocí integrovaných analytických aplikací. Kromě pixelů na Facebooku si můžete vybrat ze všech hlavních sledovacích platforem zřízených Google a Yandex.sledovat zapojení sociálních médií) a další. Chcete-li službu aktivovat, stačí zadat ID aplikace.

Weblium analitics

Správa a integrace formulářů

Pěstování seznamu adresátů může být pro vaše podnikání životně důležité. Možná budete potřebovat speciální nástroje pro e-mailový marketing, jako jsou MailChimp, Zapier atd. Fungují dobře nejen při zasílání bulletinů nebo přizpůsobených nabídek, ale také při shromažďování zpětné vazby od zákazníků. Weblium je všechny kromě funkce, která odesílá přijatá data vašemu telegramovému poslu.

Integrace Weblium

Řešení White Label

Platforma představuje agenturu White Label Agency. Je to dobrý nápad pro ty, kteří chtějí při poskytování služeb zákazníkům využívat zdroje a funkčnost Weblium. Řešení bude vyhovovat:

 • Na volné noze kteří chtějí pro své klienty vytvořit citlivé a aktuální webové stránky. Trvá několik hodin, než přijde projekt připravený k provozu s odstraněnými reklamami Weblium.
 • Webová studia který se skládá ze 7-10 lidí, kteří se rozhodli spojit a zahájit obchodní web design. Řešení White Label umožňuje dokončit až 10 různých projektů současně.
 • Velké agentury nabízí vylepšené nástroje pro spolupráci a správu pracovního postupu pro práci ve skupinách na několika složitých projektech současně.

Řešení poskytuje přístup k více než 150 šablonům platforem s možností vytvářet značkové weby v hodinách.

Design & Šablony

Weblium má několik pěkných a stylových šablon. Jsou citlivé a lze je zobrazit z různých typů mobilních zařízení, včetně tabletů a chytrých telefonů. Dostupná rozvržení vytvářejí dobrý první dojem. Všechna témata jsou k dispozici v editoru. Jsou rozděleny do kategorií a přicházejí s připravenými moduly, prvky stránky a bloky. Takže nebudete muset hodně přizpůsobovat.

Weblium design

Systém také využívá pokročilé technologie k zajištění hezkých webů, které sledují nejnovější trendy v designu. Kromě animací a vizuálních efektů ocení uživatelé kromě některých dalších skvělých funkcí také pomoc při navrhování založenou na AI. Obsahují:

 • AI Design Supervisor&# x2122; – hlavní myšlenkou tohoto nástroje AI je stanovit styl shody pro váš web na základě bloků a obsahu, který přidáte. Přizpůsobí všechny sekce webu podle vybraného stylu. Nezáleží na tom, jaké změny provedete, celkový obrázek vypadá harmonicky a trendy.
 • Nastavitelné bloky – Nejste omezeni na jediné rozvržení, i když se rozhodnete pro výběr šablony připravené k použití. Stále jej můžete přizpůsobit pomocí libovolného nastavitelného bloku ze seznamu. Každý nový prvek automaticky získá odpovídající styl, aby vyhovoval vašemu konceptu webu.
 • Smart UI Kit – Smart UI Kit, dodaný tvůrcem webových stránek, usnadňuje změnu tlačítek, formulářů, barevných schémat a pozadí v rámci jediného panelu nástrojů. Systém detekuje a zvýrazní možné chyby a chyby, aby zajistil 100% bezchybný obsah, který je snadno čitelný a srozumitelný.
 • Do-it-for-Me Feature – Wemblium má vlastní designové studio pro ty, kteří nechtějí zadávat celý proces vytváření webových stránek. Jednoduše pošlete požadavek skupině dostane prototyp webu představovat vlastní design, jedinečné logo společnosti s osobní manažer a kódování zahrnuty. Tato funkce se dodává v několika plánech v závislosti na typu projektu.
 • Vlastní kód – Uživatel může na web přidat vlastní kód. Tato funkce funguje pouze v režimu Pro.

Platforma používá rychle reagující technologie k zajištění dobrého výkonu webu prostřednictvím PC nebo notebooků i mobilních zařízení. Výsledkem je velmi hladký proces načítání.

Zákaznická podpora

Při používání Weblium nebudete potřebovat žádnou pomoc. Pokud však stále existuje problém, který musíte vyřešit, platforma nabízí několik způsobů, jak tento problém vyřešit:

 • Živá podpora – Spojte se se zástupci společnosti prostřednictvím živého chatu. Reakci obvykle trvá 10–15 minut.
 • Video návody – Jakmile se ocitnete na hlavní stránce, uvidíte videa s podrobným návodem, jak začít. Uživatelé to nemusí hledat v samostatné sekci.
 • Blogy a návody – oba přicházejí jako další zdroj užitečných informací.

Špatné je, že jsme ve skutečnosti nenalezli sekci Kontakt, ani e-mail nebo telefon, abychom se dostali do kontaktu jiným způsobem.

Plány & Ceny: Kolik stojí Weblium?

Weblium nejprve vypadá jako cenově dostupný webový tvůrce s plánem nulových nákladů a nízkými cenami. Ale to je jen do té doby, než se ponoříte hlouběji do poskytovaných služeb. Nejprve existují tři základní balíčky, které obsahují:

 • Zdarma plán zdarma s vlastní doménou Weblium a reklamami.
 • Pro plán při roční platbě začíná na 8,25 USD měsíčně. Zahrnuje všechny funkce Webliu a bezplatnou 1letou doménu.
 • Přistání Pro je plán celoživotního života, který stojí životnost 196 $. Nemá bezplatnou doménu, zatímco úložiště je omezeno na 120 MB.

Ceny weblium

Poznámka: Plán zdarma i plán Pro přichází s neomezeným úložištěm.

Pokud však potřebujete odbornou pomoc při vytváření profesionálních vstupních stránek, ceny okamžitě vzrostou. Jedna vstupní stránka vytvořená profesionály Weblium vás bude stát od 124 USD. Pokud potřebujete až 10 stránek, připravte se zaplatit 224,20 $ vstupní stránky vás budou stát 399 $.

Ceny weblium

Řešení White Label je k dispozici také ve třech hlavních plánech:

 • Základní je na volné noze v ceně 24 $ měsíčně.
 • Růst je navrženo nebo webová studia stojí 49 USD měsíčně.
 • Podnik je pro větší agentury v ceně 89 $ měsíčně.

Příklady webových stránek Weblium

Webová stránka malé společnosti

Webová stránka malé společnosti

Příklad obchodního webu

Příklad obchodního webu

Příklad webových stránek elektronického obchodu

Příklad webových stránek elektronického obchodu

Závěr recenze Weblium

Weblium je rychlý a cenově dostupné řešení v případě malých projektů. Mohou zahrnovat blogy, portfolia, obchodní zastoupení, karty událostí atd. Systém je vhodný pro to, aby byly jednostránkové produkty spuštěny okamžitě. Je velmi snadné s mnoha funkcemi designu vytvořit jedinečný styl pro váš web.

Sotva však bude fungovat, pokud potřebujete složitější web nebo projekt, který bude v budoucnu vyžadovat další rozšíření. Nemá pokročilé nastavení SEO nebo Funkce elektronického obchodu. V takovém případě byste měli k připojení internetového obchodu k vašemu webu použít řešení třetích stran.

Vyzkoušejte Weblium Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map