Recenze webových stránek GoDaddy

Recenze webových stránek GoDaddy


GoDaddy – je služba, která si získala celosvětovou popularitu nejen jako renomovaný tvůrce cloudových webových stránek, ale také jako společnost nabízející webhosting a doménová jména. V současné době zmocňuje kolem 77 milionů webových stránek, zatímco počet jeho publika přesáhl 18 milionů uživatelů. Je to skvělé místo pro zahájení podnikání webové stránky a funguje to dobře pro lidi, kteří mají představu o tom, co očekávají od projektu, a chtějí získat profesionální web pro obchodní použití..

Upřímně řečeno, GoDaddy nikdy nebyl mezi našimi oblíbené tvůrce webových stránek. Příliš nemotorný a nehorázně prodejný, to nevzbudilo důvěru. Od naší poslední recenze se však situace trochu změnila. Od dnešního dne se webový tvůrce hodně zlepšil, když kompletně přestavěl svou platformu. V září 2019 společnost GoDaddy uvedla na trh Web + Marketing, nový snadno použitelný webový tvůrce s vylepšenými marketingovými funkcemi. Tvůrce webových stránek nyní praktikuje zcela nový přístup k procesu vytváření webových stránek. Zajímá vás, co služba nyní nabízí? Podívejme se na aktualizovanou sadu funkcí.

1. Snadné použití

Webový tvůrce GoDaddy nyní umožňuje vytvářet weby s malými nebo žádnými programovacími schopnostmi. Pokud jste někdy pracovali drag-and-drop platformy, pak víte, jak pohodlné a uživatelsky přívětivé jsou. GoDaddy také přichází s editorem drag-and-drop a vytváří prostředí přátelské pro mobily, které uživatelům umožňuje soustředit se na jejich aspirace na webový design namísto řešení problémů s vývojem webu.

GoDaddy má jednoduché a intuitivní rozhraní, ale domovská stránka systému je poněkud přesycená sekcemi, odkazy a bloky. Není snadné najít tvůrce webových stránek, hostitelskou část, přístup k marketingovým nástrojům a sekci zákaznické podpory atd. Když však přistupujete k tvůrci webových stránek, je vše srozumitelnější. Hlavní panel služby obsahuje jednoduchou navigaci, protože všechny kroky procesu webového designu jsou zobrazeny na pravém panelu. Editor WYSIWYG okamžitě odráží provedené změny. To je velmi výhodné pro uživatele, kteří se systémem pracují poprvé. Získáte plnou kontrolu nad celým procesem vytváření webových stránek. To je jeden z důvodů, které většina uživatelů o službě oceňuje.

2. Funkce & Flexibilita

GoDaddy je multifunkční tvůrce webových stránek, který dobře funguje při vytváření různých typů webových stránek. Tato služba je příjemným řešením pro podnikatele, kteří chtějí spustit obchodní webové stránky. Potřebujete poskytnout informace o společnosti, vybrat logo, spravovat nastavení webových stránek a sledovat, jak se změny zobrazují na obrazovce.

Editor GoDaddy

Můžete využít takové funkce, jako jsou rezervace, seznamy, formuláře zpětné vazby online a další prvky, které byste chtěli vidět na webových stránkách své firmy. Zde si také můžete prohlédnout statistiky a zobrazit statistiky svých webových stránek.

Přidat sekci GoDaddy

Pokud jde o vytváření osobních webových stránek jako portfolia, například GoDaddy poněkud zaostává za svými renomovanými konkurenty. Tvůrce webových stránek má pěknou galerii fotografií z fotografií a můžete nahrát vlastní fotografie.

Možnosti přizpůsobení obrázků však nejsou příliš rozsáhlé a s tím není mnoho práce. Webové stránky portfolia vyžadují více možností přizpůsobení, aby předvedly svůj kreativní talent. Současně je možné vkládat zvukové a obrazové soubory z SoundCloud, YouTube nebo Vimeo. Tím získáte lepší výkon vašeho webu.

Blogování

GoDaddy má standardní blogovací stroj. Spuštění blogu se systémem netrvá moc času, úsilí ani znalostí. To je docela jednoduché a rychlé. Je jen na vás, jak a kdy přidat a aktualizovat příspěvky, integrovat mediální soubory a další prvky a zvýšit tak zapojení uživatelů. Uživatelé zde mají dvě možnosti registrace, včetně standardního postupu registrace a nástroje pro registraci zdroje RSS.

GoDaddy Blog Editor

Mezi funkce, které vám umožní vytvořit a přizpůsobit nový blog, má smysl zmínit základní editor obrázků, přizpůsobit rozvržení, upravit design blogu a efektivně uspořádat obsah. Systém také přichází s možností komentování, která umožňuje uživatelům zveřejňovat své komentáře v rámci určitých blogových příspěvků a sdílet své nápady. Další funkcí blogů, kterou GoDaddy nabízí, je možnost BYOB (Přineste si svůj vlastní blog), která umožňuje propojení existujících blogů publikovaných na jiných platformách do systému bez nutnosti začít nový blog od nuly.

Přestože GoDaddy poskytuje příležitosti k blogování, jeho integrované funkce a možnosti designu jsou ve srovnání s renomovanými špičkovými lídry stále omezené. Systém umožňuje vytvořit standardní blog, ale neměli byste od něj očekávat výkonné pohledy na blogování.

eCommerce

Kromě modulu blogů nabízí GoDaddy také sadu integrovaných nástrojů a možností elektronického obchodování. Je však třeba zmínit, že tyto funkce nestačí k zahájení profesionálního a funkčně naloženého internetového obchodu. Tvůrce webových stránek nabízí samostatný plán online obchodu, který vám umožní spustit a spravovat standardní projekt elektronického obchodu. Díky tomu je to dobrá volba pro malé podniky a nezávislé podnikatele, kteří jsou ochotni jít online.

Editor online obchodu GoDaddy

Zaměření elektronického obchodu GoDaddy je však poměrně omezené. Sada funkcí, kterou systém nabízí, není tak rozsáhlá, aby spustila plně vybavený profesionální internetový obchod. Stačí však spustit malý nebo středně velký internetový obchod. Mezi nástroji eCommerce, které GoDaddy přichází, má zpočátku smysl zmínit příležitost vytvořit galerie produktů, přidat popisy a obrázky položek přidaných do kolekce, jakož i recenze zákazníků a posudky.

Kromě toho získáte příležitost ovládat a upravovat možnosti správy internetového obchodu, nastavit funkci obnovy opuštěného nákupního košíku spolu s parametry platby, daně a dopravy. GoDaddy také nabízí příležitost připojit váš internetový obchod k účtům sociálních médií. Nezkušení uživatelé mohou získat SEO pokyny od systému, který jim pomáhá růst provozu, generování zisku a budování rozsáhlé zákaznické základny.

Celkově vzato je motor elektronického obchodu tvůrce webových stránek zcela standardní a nemůže se pochlubit výkonnými špičkovými funkcemi potřebnými ke spuštění a správě profesionálního internetového obchodu. Jeho funkčnost však postačuje k vybudování malého nebo středně velkého projektu eCommerce, který zvýší provoz, zvýší objem prodeje a zvýší zákaznickou základnu.

Pokročilé možnosti správy webových stránek

S GoDaddy jste to vy, kdo máte kontrolu nad funkcemi, designem a výkonem vašeho webu. Systém je dodáván s pohodlným editorem drag-and-drop, který nejenže umožňuje přidávat nové oddíly a prvky webových stránek, ale také umožňuje přetahovat a přemisťovat oddíly a měnit tak vzhled a funkce vašeho projektu. Můžete také integrovat pohodlné rozbalovací nabídky, abyste zjednodušili navigaci a učinili design webových stránek přesným a přitažlivým.

Kromě toho můžete integrovat promo bannery, kontaktní formuláře a tlačítka CTA pro zvýšení provozu, zvýšení prodejních sazeb, propagaci vaší firmy a zůstat ve spojení se svými zákazníky. Knihovna jednotlivých obrázků vám umožní uchovávat všechny vaše fotografie z webu na jednom místě. To záleží zejména na těch uživatelích, kteří mají v úmyslu zahájit (nebo již mají) více projektů zahájených s tvůrcem webových stránek. A konečně vývojáři platforem představí v nejbližší budoucnosti stránky pouze pro členy. To by mělo pomoci zachovat důvěrnost vašich webových stránek chráněných speciálními hesly.

Online schůzky

GoDaddy je skvělou volbou pro poskytovatele služeb, ať už jde o instruktory jógy, majitele restaurací, kreativy, ruční specialisty, instruktory fitness nebo co ne. Tvůrce webových stránek je nejen nechává stavět kvalitní projekty k zavedení svých speciálních služeb / produktů, ale také umožňuje jejich potenciálním klientům rezervovat si schůzky a platit za ně přímo na webových stránkách..

Mezi funkce, které přispívají k snadnosti online rezervace, by měly být mezi prvními zmíněny následující: online zpracování kreditní karty (přes PayPal a Square), e-mailové a textové zprávy o všech odeslaných a přijatých knihách, obousměrná synchronizace kalendáře, která umožňuje udržovat vzájemný soulad vašich webových stránek a obchodních kalendářů.

GoDaddy také uděluje přístup k pokročilým nástrojům správy klientů, které vám umožňují shromažďovat informace o uživateli, obchodní data, zobrazit události a historii plateb. Je na vás, abyste nastavili vklady, vybírali platby a v případě potřeby přiřadili storno poplatky. Kromě toho si můžete vytvořit svůj vlastní plán událostí a tříd pro své klienty, nechat ostatní zaměstnance spravovat vaše plány a nastavit jejich možnosti zobrazení. A konečně, funkce GoDaddy Online Appointments umožňuje nabízet až 12 služeb z jednoho pohledu a dokonce si stáhnout seznam uživatelů, kteří se zaregistrovali na události / * třídy, které jste si zaregistrovali.

Integrace sociálních médií

Možnosti integrace sociálních médií GoDaddy jsou poněkud omezené. Zde můžete propojit svůj web s Facebookem, Twitter kanály atd. Je také možné propojit váš Instagramový účet s GoDaddy, abyste mohli spravovat příspěvky a sledovat výkonnost webových stránek přímo z panelu systému. Pokud chcete, můžete svůj obchod Facebook připojit k vašemu účtu a integrovat formulář pro registraci webových stránek na svou firemní stránku Facebook.

SEO, analýza webových stránek a statistika

GoDaddy má průvodce SEO, který umožňuje upravit nejdůležitější nastavení pro dobrou optimalizaci SEO. Můžete tedy vyplnit metaznačky pro všechny webové stránky, nastavit přesměrování a provádět další výhodné SEO akce.

Na rozdíl od mnoha tvůrců webových stránek nemá GoDaddy integrované nástroje pro sběr statistik. Zde je možné přidat pouze Google Analytics, abyste mohli sledovat všechny návštěvy, počet uživatelů, místa, ze kterých pocházejí, a další důležité parametry. V tomto ohledu není služba na vysoké úrovni. Je však možné pomocí dovedností HTML přidat nástroje ke sledování statistik webových stránek.

GoDaddy umožňuje nastavit automatické připomenutí pokladny, abyste viděli počet zákazníků, kteří se rozhodnou vrátit do internetového obchodu, například získat produkty, které zanechali v nákupním košíku při poslední návštěvě. Statistiky Facebooku je také možné upravit tak, aby se zobrazoval počet zobrazení příspěvků a hodnocení, které přidali jiní návštěvníci. Pokud je potřeba sledovat nebo spravovat online komentáře zanechané na Facebooku nebo Google, systém to umožňuje přímo na palubní desce. To je také tempo, kde můžete sledovat e-mailové kampaně a jejich účinnost.

Zabezpečení a zálohy

Pokud k prozkoumání systému používáte zkušební verzi zdarma nebo osobní plán, měli byste vědět, že váš web nebude připojen k certifikátu SSL. Zajišťuje maximální ochranu webových stránek a obsahu před neoprávněným přístupem. Chcete-li certifikát připojit, musíte si zakoupit jeden z vyšších plánů, které služba nabízí.

Pokud jde o možnost zálohování, GoDaddy nabízí funkci automatického ukládání, která ve výchozím nastavení vytvoří záložní verze webu. To je velmi výhodné, zejména pro uživatele, kteří se nemohou chlubit bohatými zkušenostmi s vytvářením webových stránek a mohou jednoduše zapomenout uložit web během procesu návrhu webu. To je také výhodná funkce pro nepředvídatelné situace, jako jsou útoky hackerů nebo selhání webových stránek.

3. GoDaddy Marketing

Spuštění webové stránky s GoDaddy je jen polovina podnikání. Pro všechny účastníky systému je také důležitý další vývoj a propagace projektů, protože to pomáhá posunout jejich online přítomnost na zcela novou úroveň. To je zřejmá výhoda a to je to, na čem GoDaddy také záleží. Pro zajištění nejlepšího vystavení vaší firmy online, systém přichází s řadou prvotřídních marketingových funkcí a pokročilým nástrojem InSight. Je nejvyšší čas zkontrolovat obě možnosti a zjistit, jaké výhody můžete při používání platformy využít.

Web GoDaddy + Marketing

GoDaddy přichází s prvotřídními marketingovými funkcemi, které přispívají k efektivní a pohodlné propagaci webových stránek. Systém umožňuje spravovat možnosti marketingu webových stránek na jednom místě, a to z jediného ovládacího panelu webových stránek + marketingu, ke kterému máte přístup, po přihlášení k tvůrci webových stránek.

specializujte se a název vašeho projektu

Nejprve budete přesměrováni do sekce pro tvorbu webových stránek, kde budete muset určit odvětví, ve kterém se specializujete, a název vašeho projektu. V nadcházejících krocích vám bude okamžitě nabídnuta šablona, ​​kterou si můžete přizpůsobit a upravit. Jakmile jste s přizpůsobením svého webu hotovi, pokračujte v jeho publikování a poté pokračujte sadou integrovaných marketingových a propagačních nástrojů, které systém přichází. Zde je to, co můžete udělat pro rozvoj vašeho projektu.

Emailový marketing

GoDaddy umožňuje pomocí funkce e-mailového marketingu informovat návštěvníky o všem, co se děje ve vaší firmě, a proměnit je v návrat klientů pomocí zasílání zpravodajů.

A spravujte své obchodní profily na Googlu, Instagramu a mnohem více. A můžete to udělat z jakéhokoli zařízení, ať už je to váš telefon, stolní počítač nebo tablet. Je to skoro jako kdybyste měli příliš mnoho energie.

Emailový marketing

Chcete-li zahájit novou kampaň, měli byste nejprve vybrat šablonu s ohledem na typ zpravodaje, který chcete vytvořit. Může se jednat o tradiční zpravodaj, prodejní kampaň, pozvánku na akci, vlastní šablonu atd.

výběr adresáře

V závislosti na typu šablony ji budete muset upravit a poskytnout své vlastní údaje, jako je název, logo, textová nastavení a další související informace. Tento systém také umožňuje výběr z desítek obrázků a stylů, které vám pomohou při e-mailové marketingové kampani.

přizpůsobení šablony

Ihned poté vám nabídneme jména příjemců, kteří dostanou newsletter, jeho podrobnosti a čas, kdy si přejete zasílat e-maily..

nastavení konference

Mimochodem, všechny úpravy a vzhled vaší e-mailové marketingové kampaně jsou zobrazeny v okně náhledu na pravé straně obrazovky. To je velmi výhodné, protože provedené úpravy můžete vrátit zpět a před uložením a odesláním provést další požadované změny.

Moje firma na Googlu

Díky funkci GoDaddy Website + Marketing je možné přidat vaši firmu do Map Google a Vyhledávání Google. Moje firma na Googlu umožňuje poskytovat lepší expozici a umožňuje snadnější přístup k webům a vylepšenou indexaci ve vyhledávačích.

Moje firma na Googlu

Seznamy služeb Moje firma na Googlu umožňují zvýšit viditelnost vaší firmy poskytnutím pracovní doby, adresy a telefonního čísla, e-mailu, polohy ve Vyhledávání Google a Mapách Google. Nezapomeňte však, že služba je k dispozici pouze pro předplatitele webových stránek + marketingu Business plus a eCommerce, kteří mají bydliště ve Velké Británii, USA, Kanadě a Austrálii. Chcete-li na Googlu uvést svou firmu, musíte se nejprve přihlásit k účtu GoDaddy a otevřít službu.

výběr typu podnikání

Musíte také určit, jaký typ podnikání provozujete (buď online, místní nebo obojí) a zda již máte firemní zápis. Nezapomeňte, že pokud provozujete pouze webovou firmu, nebudete moci vytvořit záznam Google, protože tato možnost je k dispozici pouze uživatelům, kteří mají místní přítomnost. Pokud ji máte, nabídne se vám, že budete pokračovat ve vytváření zápisu. Systém vás požádá, abyste odpověděli na několik otázek týkajících se vaší firmy, které se týkají vaší fyzické adresy firmy, jména, telefonního čísla, oblasti specializace atd..

autorizace a ověření

Systém bude také vyžadovat přístup k vašemu účtu Google, aby vám umožnil úspěšně dokončit vytváření záznamů. Pokud tak ještě nemáte, nezapomeňte se nejprve zaregistrovat u Googlu. Můžete být také požádáni o ověření vaší firmy telefonicky (toto je častější možnost). V případě, že tým pro kontrolu rozhodne, že vaše firma je způsobilá k zařazení do seznamu na Googlu, obdržíte e-mail týkající se jejího zveřejnění. V některých případech může být nutné, aby tým pro kontrolu zjistil další obchodní údaje nebo zkontroloval některé informace, které jste již zadali. Pokud je vše v pořádku, vaše firma bude schválena a uvedena na Googlu.

Firemní zápisy Yelpu

Kromě služby Moje firma na Googlu umožňuje GoDaddy také zařazení vaší firmy do služby Yelp. Chcete-li to provést, měli byste nejprve vytvořit novou stránku v oddělené části systémového panelu.

Firemní zápisy Yelpu

Proces přidání vaší firmy se podobá procesu nabízenému službou Moje firma na Googlu. Nejprve musíte určit typ podnikání, které provozujete, jeho fyzické umístění a kontaktní údaje, jméno, oblast specializace společnosti a telefon.

uveďte typ podnikání

Další (a finále) krok znamená předložení osobních údajů osoby, která bude odpovědná za správu výpisu Yelpu (jméno a příjmení, e-mail). Tato data jsou potřebná pro správné nastavení účtu.

osobní data

Propagace na Facebooku

Propagace na Facebooku

Použití integrovaného widgetu Review Review umožňuje na vašem webu zobrazovat recenze týkající se firmy zveřejněné na Facebooku a Google. Je také možné se připojit k vašemu obchodnímu účtu Instagram prostřednictvím Facebooku. To přispívá k dosažení míry zapojení a udržení uživatelů. Pokud máte v úmyslu zůstat v kontaktu s návštěvníky webových stránek, systém vám umožní vytvářet a odesílat personalizované zprávy těm zákazníkům, se kterými chcete komunikovat. Můžete to udělat přímo ze systémového panelu.

GoDaddy InSight

Dalším vrcholem tvůrce webových stránek je integrovaný nástroj InSight. Objevuje se jako technologický systém vytvořený pro efektivní online obchodní optimalizaci. Za tímto účelem systém nabízí řadu opatření, která přispívají k úspěšnému splnění tohoto úkolu. Mezi ně patří dostupnost doporučení a tipů založených na údajích získaných od více než 1 milionu uživatelů systému, pokyny pro odborné znalosti odvětví od nejlepších specializovaných profesionálů atd..

Recenze webových stránek GoDaddy

Systém poskytuje bezplatnou zkušební verzi všem, kteří mohou otestovat a prozkoumat celou sadu funkcí nástroje InSight. Chcete-li spustit zkušební verzi, musíte se přihlásit ke svému účtu GoDaddy a vybrat cíle pro své online podnikání zaškrtnutím políček, které systém nabízí.

vytvořit plán

Na základě předložených cílů bude systém analyzovat vaši firmu a její specifikace a navrhnout nejlepší plán. Pokud se vám z nějakého důvodu nelíbí její podmínky, můžete si také prohlédnout další plány, které vám pomohou vybrat to, co nejvíce odpovídá vašemu podnikání.

Přesně řečeno, GoDaddy přichází s akčními plány InSight, které umožňují získávat průběžné návrhy týkající se akcí, které můžete podniknout pro zlepšení vašeho online obchodu. K dispozici je také přístup k skóre InSight, který vám umožní vidět, jak se vaše webové stránky a obchod s online marketingem obecně měří a zlepšují ve srovnání s jejich konkurenčními místy. Systém navíc nabízí profesionální metriky, které vám umožňují ovládat statistiky webových stránek, rezervace, prodej a společenské akce. Pokud něco, čemu nerozumíte, nebo se chcete dozvědět více o této funkci, jsou průvodci GoDaddy vždy po ruce, aby vám pomohli získat podrobné informace o datech.

4. Návrh & Šablony

Počet témat:305
Profesionální šablony:&# x2714; ANO
Témata zdarma:&# x2714; ANO
Citlivý design:&# x2714; ANO
Seřadit podle odvětví:&# x2714; ANO
Úpravy kódu CSS:✘ NE

GoDaddy se může pochlubit bohatou kolekcí šablon. Zde je 305 responzivních témat a jejich kvalita je na slušné úrovni. Šablony jsou navrženy vývojáři systému. Splňují současné požadavky na výklenky a trendy a spadají do 22 kategorií na základě výklenků, ke kterým patří.

Ať už vyberete jakoukoli šablonu, bude k dispozici možnost náhledu, která vám umožní zobrazit ji v režimech stolních počítačů a mobilních zařízení. Možnost vyhledávacího filtru vám pomůže uspořádat šablony a zjednodušit výběr nejvhodnějšího motivu. Nezapomeňte, že nebudete moci přepnout téma, poté, co jste jej jednou vybrali. Jinak bude veškerý odeslaný obsah ztracen.

Pokud jde o možnosti přizpůsobení designu, nejsou příliš rozsáhlé. Všechny části webových stránek mají předem navržený vzhled. Jediné, co můžete udělat, abyste zde upravili projekt, je přidání a přizpůsobení nových oddílů, změna písem, nahrazení fotografií z fotografií vlastními, integrace mediálních souborů atd. Šablony jsou bez reklam. V případě potřeby lze odstranit pouze malou poznámku pod čarou. Tvůrce webových stránek nemá vícejazyčnou podporu.

5. Zákaznická podpora

Podpora GoDaddy je k dispozici online a na telefonu. K dispozici je také sekce FAQ a live chat, který může uživatelům poskytnout všechny odpovědi, které mohou získat během procesu webového designu. Živý chat rychle reaguje na dotazy uživatelů, ale je k dispozici pouze ve všední dny.

Potřebujete-li zákaznickou podporu 24/7, můžete kontaktovat tým telefonicky. E-mailová podpora není ve službě k dispozici. Kromě toho můžete procházet Společenství nebo Znalostní báze služby k zobrazení několika úvodních videí, která vás povedou fázemi procesu webového designu.

6. Plány & Ceny

GoDaddy má mírnou cenovou politiku. Má bezplatnou měsíční zkušební verzi, která nabízí dostatek času na vyzkoušení celé sady funkcí systému. Na konci soudního řízení budete muset rozhodnout o plánu, pro který budete pokračovat. Plány se liší s ohledem na nabízené termíny, funkce a nástroje (místo na disku, šablony, šířka pásma, přizpůsobení designu atd.).

Možnost cenyNákladyFunkce
Základní:12,95 $ / měsíc✓ Citlivý design;
✓ Podpora 24/7;
✓ SSL certifikát.
Standard:16,95 $ / měsícKromě předchozího:
✓ 20 sociálních příspěvků / odpovědí za měsíc;
✓ 3 platformy pro seznam sociálních médií;
✓ SEO.
Pojistné:24,95 $ / měsícKromě předchozího:
✓ Neomezené sociální příspěvky / odpovědi a platformy pro výpis médií / mo;
✓ Zdarma reklamní kredity pro Google, Bing a Yelp;
✓ Připomenutí e-mailem a textem.
Komerce:29,95 $ / měsícKromě předchozího:
✓ Internetový obchod;
✓ kupóny a slevy;
✓ Konfigurace přepravy.

Jsou zde čtyři, jmenovitě Basic, Standard, Premium a eCommerce. Náklady na předplatné uvedené v grafu nezahrnují cenu názvu domény. Mimochodem se doporučuje získat roční předplatné. Jinak budou měsíční náklady poněkud vyšší.

7. Klady a zápory

Stejně jako každý jiný tvůrce webových stránek, GoDaddy přichází se seznamem výhod a nevýhod, které by měl každý uživatel znát při výběru systému.

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Více reagujících šablon;
&# x2714; Online rezervace;
&# x2714; Funkce GoDaddy InSight;
&# x2714; Zdarma měsíční zkušební období;
&# x2714; Modernizované marketingové funkce.
✘ Žádný trh aplikací a omezená funkčnost elektronického obchodování;
✘ Špatný blogovací modul;
✘ Průměrná zákaznická podpora atd.

8. Soutěžící

GoDaddy Web + Marketing nezastává vedoucí postavení ve výklenku pro webovou tvorbu. Používání GoDaddy bude výhodnější pro ty uživatele, kteří si ho již vybrali jako poskytovatele hostingu, nic víc. Abychom byli nestranní, připravili jsme srovnání s nejlepšími serivcesy, abychom dokázali, že GoDaddy není lepší alternativou. Zde jsou:

GoDaddy vs. WordPressSquarespace vs GoDaddyWix vs. GoDaddyShopify vs GoDaddy

Závěr

GoDaddy je tvůrce webových stránek pro kutily, který pokrývá standardní spektrum potřeb webového designu a umožňuje provádět více úkolů. Služba funguje dobře pro vývoj obchodních webů, malých a středních internetových obchodů a vstupních stránek. Je to docela intuitivní a srozumitelné i pro uživatele, kteří nemají zkušenosti s webovým designem. Tvůrce webových stránek má dobrou sbírku responzivních šablon, které spadají do mnoha kategorií, ze kterých si mohou uživatelé vybrat.

Platforma je dodávána s eCommerce a blogovacími motory. Vyčnívá také z davu díky integrovaným nástrojům marketingu webových stránek. Mezi ně patří funkce e-mailového marketingu, propagace podnikání na Facebooku a Instagramu, výpisy z Moje firma na Googlu a Yelp. Tvůrce webových stránek také nabízí pokročilý nástroj GoDaddy InSight, který umožňuje analyzovat a propagovat vaši společnost tím nejlepším možným způsobem.

Pokud tedy hodláte spustit jednoduchý web s pozoruhodnou funkčností, může být GoDaddy jedním ze systémů, o které se zajímá. Pokud jsou však vaše snahy o webový design vážnější a máte v úmyslu rozvinout projekt nabitý funkcemi, určitě má smysl vybrat profesionálnějšího a funkčnějšího tvůrce webových stránek..

Vyzkoušejte GoDaddy Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map