Recenze webových stránek Yahoo

Tvůrce webových stránek Yahoo – je nástroj pro vytváření webových stránek, který umožňuje vytvářet webové stránky se silným zaměřením na podnikání a přicházející s několika funkcemi souvisejícími s obchodem. Tato služba byla k dispozici pod různými názvy po dobu 20 let a stále zůstává poptávka u malých podniků, podnikatelů a renomovaných značek.


Platforma je poskytována jako součást produktů Yahoo, i když se samotný systém původně označil za důvěryhodný a výkonný vyhledávač. Tvůrce webových stránek přichází s integrovaným hostingem a výkonnou sadou funkcí pod kapotou. Díky vestavěnému editoru drag-and-drop je systém poměrně snadno použitelný jak pro začátečníky, tak pro profesionály v oblasti webového designu..

Máte pravdu, když spustíte web pro malé firmy a potřebujete službu, která bude vyhovovat vašim potřebám pro budování webu? Pak je nejvyšší čas zjistit více o platformě a porovnat ji s jinými konkurenčními nástroji pro vytváření webových stránek. To je přesně to, co teď uděláme. Pojďme tedy na podrobnou recenzi společnosti Yahoo Small Business a zjistíme, jaké funkce a možnosti jsou připraveny nabídnout.

1. Snadné použití

Yahoo Small Business Website Builder je snadno použitelná platforma, která zahrnuje jednoduchost, pohodlí a cenovou dostupnost. Vzhledem k tomu, že systém byl původně uzpůsoben pro nováčky, nepředpokládá se, že by vyžadoval jakékoli technické nebo webové návrhy. Zde je vše zcela pochopitelné, i když rozhraní systému se na první pohled může zdát poněkud přeplněné. Tvůrce webových stránek podporuje úpravy přetažením a není těžké začít s tím.

Editor Yahoo

Jednou z prvních věcí, které si uživatelé všimnou při práci s tvůrcem webových stránek, je snadnost procesu registrace. Registrace v systému nevyžaduje mnoho úsilí a času – je rychlá, jednoduchá a vyžaduje pouze několik minut. Vyplňte registrační formulář a zadejte své jméno a příjmení, e-mail a heslo, abyste získali přístup k hlavnímu panelu.

Registrace Yahoo

Hned poté budete vyzváni, abyste si vybrali šablonu a pokračovali v jejím přizpůsobení. Nezapomeňte, že po registraci budete automaticky zůstat na bezplatném plánu a nebudete muset poskytovat žádné kontaktní údaje ani údaje o kreditní kartě, abyste mohli začít. To je praktická možnost, kterou většina nováčků ocení díky možnosti prozkoumat sadu funkcí systému a zlepšit své dovednosti bez spěchu a plýtvání námahou / časem / rozpočtem.

2. Funkce & Flexibilita

Sada funkcí pro tvorbu webových stránek Yahoo Small Business není konkurenceschopná – je v pořádku jako samostatný produkt, ale ve srovnání s jinými webovými službami, jako je Wix nebo uKit.

Funkce Yahoo

Se spoustou přizpůsobitelných návrhů, nástrojů pro vytváření webových stránek, mobilními tématy a množstvím možností, které přispívají k účinnosti a pohodlí procesu vytváření webových stránek, stojí tvůrce webových stránek určitě za pozornost netechnologů i profesionálů v oblasti webového designu..

Bez ohledu na typ webových stránek, které se chystáte spustit, je Yahoo Small Business nejlepším cílem začít. Webové stránky, hosting, domény a výkonná sada funkcí – tvůrce webových stránek má vše, co vaše firma potřebuje, aby získala online úspěch.

Je však třeba poznamenat, že tvůrce webových stránek Yahoo Small Business stále nabízí výraznou sadu funkcí, která je dostatečná k pokrytí hlavních potřeb webového designu pro začátečníky, kteří jsou ochotni zahájit své obchodní projekty..

Systém nabízí řadu flexibilních funkcí pro malé a střední podniky, které umožňují spouštění a správu kvalitních webových stránek. Podívejme se na rychlý přehled nejpřínosnějších funkcí, které stojí za pozornost každého, kdo bude používat webový tvůrce:

 • WYSIWYG editor webových stránek, což přispívá k jednoduchosti tvorby webových stránek a vylučuje nutnost používat znalosti kódování;
 • Působivá galerie aplikací, který nabízí desítky kvalitních aplikací, které lze integrovat do vašeho webu;
 • Bohatý výběr domén nabízeny za konkurenceschopné ceny;
 • Spolehlivý webhosting který umožňuje hostování webových stránek na systémových serverech. Hostitelský systém je dodáván s nástroji pro vytváření webových stránek. To vylučuje nutnost hledat poskytovatele hostingu třetích stran, což šetří peníze, úsilí a čas;
 • Možnost zaregistrovat své podnikání s více než 60 místními adresáři v jednom řídicím panelu. Tímto způsobem získáte kontrolu nad svými firemními zápisy a umožníte potenciálním zákazníkům ve vaší lokalitě objevit vaši společnost;
 • Uživatelé Yahoo Small Business mohou získat firemní e-maily s jejich názvy domén, což pomáhá zvyšovat důvěryhodnost webových stránek a důvěru zákazníků;
 • Platforma pro blogování, kde můžete spustit slušný blog a připojit jej k vašemu webu v několika jednoduchých krocích. Stačí jen přidat odpovídající sekci na web, který je ve vývoji, vybrat rozvržení pro svůj blog a přizpůsobit jej, jak si přejete.

Systém používá Řešení White Label nabídl IM Creator, což umožňuje získat maximum z této sady funkcí tohoto výkonného tvůrce webových stránek.

Sada funkcí umožňuje vytvořit a publikovat kvalitní webovou stránku se systémem, ale stále jí chybí hlubší přizpůsobení a flexibilita. Vývojáři služeb však nadále pracují na zdokonalení své funkce, díky čemuž se sada funkcí rozšiřuje.

Tvůrce webových stránek Yahoo Small Business nedávno představil řešení Business Maker. Jedná se o one-stop-shop pro majitele malých podniků, kteří hledají skvělou příležitost pro zahájení, správu a rozvoj svých online podniků. Tato funkce umožňuje mít všechny vaše obchodní nástroje po ruce na jednom místě.

Yahoo Obchodní tvůrce

Business Maker pomáhá vytěžit maximum ze zkušeností s webovým vytvářením, a proto nabízí integrovanou sadu nástrojů pro správu všech souvisejících obchodních aspektů. Potřebujete odpovědět na několik otázek týkajících se vaší společnosti, které systém požaduje, aby vám doporučil personalizovaný plán rozvoje webových stránek, který vyhoví vašim potřebám. Odpovědi budou dále použity k tomu, aby systém pochopil, zda potřebujete místní výpis, prodejní místo, podrobný obchodní plán atd. A to není vše. Provedete vás všemi fázemi procesu návrhu webových stránek, abyste s nimi mohli snadno manipulovat.

Dalším pozoruhodným vrcholem této platformy je její pokročilá služba Web Design Service, která představuje příležitost ke spuštění a správě profesionálních webových stránek pro malé podniky.. Tým WordPress odborníci pracující pro tuto službu vytvoří webový server založený na CMS s ohledem na vaše potřeby předvést svou identitu značky a co nejlépe propagovat vaše podnikání.

Ceny expertů společnosti Yahoo Design

Vše, co musíte udělat pro objednání projektu od Yahoo Website Design Service, je prodiskutovat vaše preference a požadavky s odborným web designerem, aby se podělil o vaši vizi projektu, poskytl všechny informace o podnikání, které vlastníte (logo, obsah, mediální soubory) , kontakty atd.), prodiskutujte návrh a počkejte, až servisní pracovníci pro vás vytvoří webovou stránku. Co je důležité, služby týmu se neomezují pouze na vývoj projektu. Místo toho pečlivě sledují, jak vaše webové stránky fungují, aby byly funkční a aktuální.

Služba Web Design Service nabízí dvě předplatné, které se liší z hlediska hostingu / úložiště, služby, nástrojů a funkcí. Jedná se o standardní a prémiové plány, jejichž cena představuje 99 $ a 299 $ měsíčně s předpokládaným šestiměsíčním plánem.

Proces podpory podnikání se neomezuje pouze na vývoj webových stránek. Poté musíte být schopni sledovat svůj výkon projektu, abyste dosáhli požadovaného výsledku a byli schopni odolat konkurenci ve výklenku. Zde bude systém Localworks velmi nápomocen.

Funkce Localworks umožňuje registrovat vaši firmu s více než 70 zápisy a dále kontrolovat a analyzovat vaši obchodní výkonnost pomocí skenování místní firmy. Tato služba je v současné době použitelná pro podniky se sídlem v USA. Potřebujete zadat své obchodní jméno a počkat, až systém vygeneruje požadovaná data.

V případě, že si přejete aktualizovat nebo upravit data svých webových stránek, můžete to udělat samostatně v systému a informace se automaticky aktualizují ve všech odeslaných výpisech. Kromě toho budete moci zobrazit zprávy o činnosti uživatelů a fluktuacích provozu, zobrazit zprávy napsané vašimi zákazníky přímo na hlavním panelu systému a provádět další důležité akce. Náklady na použití funkce závisí na zvoleném plánu. Budete tedy muset zaplatit buď 23,25 $ / měsíc za standardní plán, nebo 33,25 $ / měsíc za prémiový plán, který udělíte, abyste provedli jednorázovou roční platbu.

3. Vzory

K dnešnímu dni tvůrce webových stránek Yahoo Small Business nabízí trochu omezenou sbírku šablon, která obsahuje 36 předem navržených čistých témat, která vám mohou tuto práci udělat. Pro snadné použití a ekonomiku času vyhledávání jsou šablony rozděleny do několika kategorií na základě výklenku, na který se zaměřují.

Šablony Yahoo

Tyto zahrnují Obchod, služby, design, zdraví a fitness, fotografie, restaurace a jídlo, katalog a maloobchod, portfolio a životopis, móda a krása, svatby, hudba a video, ubytování a vše. Stačí procházet kategorii, která vás zajímá, vybrat téma, které chcete začít, a přizpůsobit ho bez kódování. Témata jsou optimalizována pro mobily a vypadají skvěle na jakémkoli zařízení. Jsou vytvořeny k vytváření ohromujících webů s vysokým výkonem.

V případě potřeby můžete vylepšit jejich design různými multimediálními funkcemi, které systém nabízí. Celkově vzato jsou šablony Yahoo Small Business moderní, stylové a elegantní – to je přesně to, co musíte vyzkoušet pro vaši obchodní propagaci.

Máte v úmyslu zahájit jedinečný projekt s osobním designem? Systém pak poskytuje příležitost vybrat a přizpůsobit prázdné téma od nuly. Po přihlášení do systému získáte přístup k ovládacímu panelu a poté k ovládacímu panelu, kde vám nabídneme přizpůsobení stylu webové stránky úpravou barev a písem, přidáním / úpravou / odstraněním bloků obsahu a sekcí. Výběr možností přizpůsobení designu je zde ve skutečnosti omezený, což do jisté míry omezuje svobodu tvorby designu.

4. Zákaznická podpora

Yahoo Small Business má výkonný komunitní centrum nápovědy, kde nezkušení uživatelé mohou při používání systému najít odpovědi na své otázky a vyřešit problémy, kterým čelí. Toto je hlavní online cíl, který umožňuje kontaktovat ostatní uživatele, diskutovat o problémech s pálením, prohlížet si více článků, návody a v případě potřeby kontaktovat tým podpory.

Pro zjednodušení prohlížení si vývojáři služeb vybrali hlavní kategorie, které obsahují všechny související otázky. Ať už máte problémy s vaším účtem, službami, obchodními řešeními, webhostingem, doménami, tvůrcem webových stránek, místním marketingem atd., Hledání řešení pro ně nebude obtížné. Stačí zadat službu nebo problém, který se týká, abyste získali relevantní možnosti podpory.

Centrum nápovědy pro tvůrce webových stránek Yahoo

Pohodlný vyhledávací filtr umožňuje procházet sekci a najít články a diskuse, které by se mohly ukázat jako cenný zdroj informací.

Je také možné hledat požadované informace v komunitním blogu, kde můžete získat triky a tipy, jak efektivně řídit své podnikání. Totéž platí o fóru komunity. Toto je místo, kde můžete najít spoustu oborů a témat, připojit se k nim v konverzacích a diskutovat o svých obchodních výzvách, podělit se o své zkušenosti a pomoci ostatním uživatelům vyřešit jejich problémy..

Tvůrce webových stránek má také svůj kanál YouTube, kde nahrává zajímavý a informativní videoobsah, který vám také může pomoci při spuštění a správě vašeho webu. A co víc, tvůrce webových stránek nabízí zákaznickou podporu 24/7 telefonním hovorům, live chat a profesionální online pomoc dostupnou všem uživatelům prémiového plánu.

5. Cenová politika

Tvůrce webových stránek Yahoo Small Business má v současné době 3 možnosti stanovení cen a bezplatnou zkušební verzi, která trvá jeden měsíc. Po skončení zkušební verze budete muset upgradovat na jeden z následujících plánů:

Cenová politika Yahoo

 • Startovací plán (volný, uvolnit), která nabízí bezplatnou doménu yahoosites.com, 3 GB místa na disku, průmyslové šablony, neomezenou šířku pásma a webové stránky, chat 24/7, telefon a online podporu, vestavěný SEO, bezplatné připojení SSL certifikátu;
 • Základní plán (4,99 $ / měsíc účtováno ročně), který zahrnuje funkce předpokládané Starterovým plánem plus bezplatnou doménu zahrnutou do ročního plánu, 5 GB místa na disku, jednu e-mailovou schránku a více e-mailových aliasů, mobilní aplikaci YSB Insights, 30denní záruku spokojenosti;
 • Profesionální plán (9,49 $ / měsíc účtováno ročně) který poskytuje všechny funkce výše uvedených plánů a pokročilé možnosti, jako je registrace soukromé domény, 10 GB místa na disku, 5 e-mailových schránek a více e-mailových aliasů.

Ať už si vyberete jakýkoli plán, systém nabízí 30denní záruku vrácení peněz. To je pozoruhodný faktor pro mnoho uživatelů, což zvyšuje důvěru a loajalitu zákazníků.

6. Klady a zápory

Společnost Yahoo Small Business nabízí významné funkce pro malé a střední podniky, které jsou potřebné ke spuštění a správě slušných webových stránek. Mezi výhody a nedostatky systému má smysl zmínit následující:

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Zaměření na malé a střední podniky;
&# x2714; Včetně domény, vlastního webu, hostingu a obchodního e-mailu;
&# x2714; Bílý štítek;
&# x2714; Business Maker;
&# x2714; Návrh webových stránek;
&# x2714; Localworks System;
&# x2714; Firemní zápisy atd.
✘ absence motoru elektronického obchodu, který vylučuje možnost spouštění a správy internetových obchodů;
✘ Omezená sada funkcí a flexibilita ve srovnání s renomovanými tvůrci webových stránek
✘ Chybějící obchodní widgety (jako jsou callback a livechat rozšíření), což je zásadní pro tvůrce webových stránek firmy;
✘ Nedostatek šablon (systém v současné době nabízí 36 témat, což pro současného tvůrce webových stránek nestačí);
✘ Matoucí řídicí panel pro netechnické techniky.

Závěr

Yahoo Small Business je webový tvůrce, který poskytuje rozsáhlé funkce přímo z krabice. Z hlediska použitelnosti se řadí na vysoké místo a poskytuje úplný seznam funkcí pro malé a střední podniky. Tato služba umožňuje vytváření webových stránek, které lze snadno spravovat a přizpůsobovat, i když pro jiné techniky je to trochu matoucí..

Tvůrce webových stránek poskytuje doménové jméno, hosting a firemní e-mail, který pokrývá všechny obchodní potřeby zákazníků. K dispozici je také příležitost propagovat firemní zápisy v desítkách místních adresářů, aby byla zajištěna maximální expozice a generování provozu online. Všechny webové stránky vytvořené pomocí systému mají certifikaci SSL, což zajišťuje jejich hladký a bezpečný výkon.

Šablony webových stránek jsou optimalizováno pro mobily ve výchozím nastavení a lze jej snadno přizpůsobit díky široké škále integrovaných nástrojů pro vytváření webových stránek. Yahoo Small Business má platformu pro blogování, ale postrádá eCommerce engine, který je pro mnoho majitelů firem nepostradatelný. Pro ostatní uživatele je tvůrce webových stránek funkční a cenově dostupný. Pokud jste to ještě nezkusili, je nejvyšší čas to udělat.

Vyzkoušejte Yahoo zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map