Recenze Webs.com

Weby – je jedním z nejstarších tvůrců webových stránek pro kutily, kteří vám mohou pomoci efektivně vytvářet a propagovat vaše webové stránky pro malé firmy. To však neznamená, že weby nelze použít pro spouštění osobních webových stránek nebo webových stránek neziskových organizací. Jde jen o to, že sada nástrojů služby, její šablony a funkce jsou většinou zaměřeny na vytváření webových stránek pro podnikatele.


Platforma zahrnuje funkce, které umožňují budování různých projektů, přispívají k snadnosti použití, pohodlí a nevyžadují žádné dovednosti při vytváření webových stránek spustit atraktivní a dobře strukturovaný web. Díky tomu je systém hoden volby pro nováčky a profesionály v oblasti webového designu, kteří se nechtějí obtěžovat složitými nuancemi webového designu, ale přesto mají v úmyslu připravit dobrý web za méně než čas.

Společnost Webs, založená v roce 2001, byla původně používána pro cíle osobních uživatelů, dokud ji nezískal Vistaprint. Od té doby se systém začal rychle rozvíjet a nabízí rozmanitost funkcí a nástrojů. Je těžké volat weby nejoblíbenějšímu nebo nejfunkčnějšímu tvůrci webových stránek SaaS na světě, ale jediný fakt je jasný: počet webů vytvořených pomocí platformy překročil 55 milionů, což je rozhodně jeden z nejlepších důkazů síly systému, který mluví sám za sebe. Pojďme si tedy svléknout rukávy a nechat se rušit testováním webů, abychom vám pomohli učinit informované rozhodnutí.

1. Snadné použití

Weby nelze nazvat naprosto snadno použitelným tvůrcem webových stránek. Trvá čas, než si zvyknete na své rozhraní a dashboard, který je dodáván s několika sekcemi, kartami a kategoriemi. Dobrou zprávou je, že systém je dodáván s editorem webových stránek WYSIWYG, který umožňuje plnou kontrolu nad úpravami, které provedete na každé webové stránce..

Princip drag-and-drop přispívá k intuitivnímu pocitu, který služba vytváří, jako jste vy, kdo vybere požadované prvky a uspořádá je na stránce. Většina prvků a konstrukčních prvků (odstavce, obrázky, sloupce, fotogalerie, kontaktní formuláře, tlačítka a další) jsou pohyblivé moduly. Jednoduše vyberte jeden z dolního panelu nástrojů a přetáhněte jej na stránku. Jakmile umístíte prvek, poklepejte na něj a nakonfigurujte jeho hlubší vlastnosti.

Webový editor

Webové rozhraní je velmi snadno ovladatelné, radostné a inspirativní: nejdůležitější karty a odkazy jsou vždy na dosah ruky. Pro pohodlí uživatele je rozdělena do dvou oblastí: řídicí panel a samotný tvůrce. Chcete-li zobrazit úplný obrázek toho, co se děje s vaším projektem, přejděte na webový panel. Obsahuje karty jako Statistiky (na základě jejich interního měřicího nástroje), Webs Premium, Domény & E-mail, odesílání formulářů, SEO Booster, mobilní zařízení, nastavení a odpovídající produkty.

K dispozici je také užitečná funkce místních zápisů, která vám pomůže automaticky odeslat informace o vaší firmě do více než 100 místních adresářů pro vyhledávání, včetně Google a Yahoo..

Webs Dashboard

Stojí za zmínku, že registrační proces je zde velmi rychlý a jednoduchý. Musíte vyplnit pole, zadat svůj e-mail, heslo a typ webu, který hodláte navrhnout. Hned poté můžete přistoupit k výběru šablony. Budete si moci vybrat mezi bezplatnými a prémiovými tématy, jejich kategoriemi nebo dokonce použít možnost vyhledávacího filtru k určení odvětví, které vás zajímá. Tím se také zkracuje čas výběru šablony, nemluvě o faktoru pohodlí.

2. Sada funkcí a flexibilita

Pokud jde o sadu funkcí, weby nabízejí velké množství nástrojů, které pokryjí převládající množství potřeb uživatelů v oblasti webového designu. Ať už se chystáte nastavit jakýkoli typ webu, najdete funkce a možnosti přizpůsobení designu, marketingu a propagace a možnosti, jak začít úspěšně a dosáhnout požadovaných cílů. Podívejme se na hlavní přednosti tvůrce webových stránek, které odlišují systém od ostatních populárních služeb, a proto stojí za pozornost uživatelů.

Integrace sociálních médií

S Weby můžete efektivně kontaktovat své návštěvníky integrací účtů sociálních médií do svých webových stránek. Můžete zde upoutat pozornost uživatelů a informovat je o nadcházejících zprávách, událostech a aktualizacích, je přidat ikony sociálních médií, sdílet svůj Twitter nebo zobrazit na Facebooku box jako Facebook..

Místní výpisy

Tato funkce usnadňuje, aby vaše společnost byla upozorněna místní komunitou, a to tak, že ji přidáte do adresářů místních seznamů. Jednoduše poskytněte obchodní údaje, kontaktní údaje a další fakta, abyste je zpřístupnili ve výsledcích vyhledávače. Celkově lze říci, že systém umožňuje zařazení vaší firmy do více než 100 místních online adresářů za méně než 5 minut! To je opravdu působivé a efektivní!

Výpisy z webů

Video a fotogalerie

Tvůrce webových stránek oživí váš projekt a umožní integrovat a spravovat nápadné video a fotogalerie, které upoutají pozornost uživatelů. Ať už máte jakýkoli cíl, přidáním fotek a videí při spuštění webu zvýšíte míru zapojení uživatelů. Systém také poskytuje možnosti úpravy obrázků, což vám umožní oříznout, otáčet a měnit velikost přidaných fotografií a vytvořit v něm jedinečnou a působivou galerii..

eCommerce Engine

Pokud máte v úmyslu přidat do svého internetového obchodu funkce elektronického obchodu, můžete to udělat pomocí výkonného integrovaného nástroje elektronického obchodu. Nastavení a správa internetového obchodu je pomocí Webů snadné. Můžete přidávat a upravovat produkty, obrázky, popisy, více konfigurací, stavy produktů, přiřazovat kategorie různým typům produktů atd.

Uživatelé prémiového účtu mají přístup k systému sledování zásob, který jim pomáhá spravovat a ovládat své produkty přímo na hlavním panelu Webů.

Webový eCommerce

A co víc, je možné upravit platby (systém přijímá pouze platby PayPal právě teď) a možnosti dopravy nezabírají příliš mnoho času, i když jste to ještě nikdy neudělali. Pokud integrujete svůj webový obchod s Etsy účtu, získáte přístup k pokročilejším možnostem elektronického obchodování a platbám. Další pozitivní nuance je, že weby neúčtují žádné transakční poplatky z prodeje uskutečněného v systému.

Pokročilá analýza webových stránek

Weby přicházejí s vlastním integrovaným nástrojem statistické analýzy webu. Umožňuje sledovat statistiky vašich webových stránek, zjistit množství a zdroje provozu, chování návštěvníků, hlavní zdroje zisku, počet zobrazení stránky atd..

Nástroj pro zpravodaje

Tento nástroj umožňuje odesílat e-mailové zprávy členům vašeho webu. Odběratelé prémiového plánu mohou používat své dovednosti kódování HTML pro vylepšené možnosti formátování obrázků a textu.

Blogování

Pokud potřebujete přidat blog na svůj web, bude to s Weby jen pár minut. Je snadné jej nejen nastavit, ale také upravit a aktualizovat příspěvky a nastavení později. Jediná věc – měli byste nejprve najít, kam přidat blog – je skrytý na kartě stránky aplikace s nabídkou přidání stránky.

Funkce odpovídající produktům

V závislosti na specializaci vašeho webu vám systém nabídne vlastní tištěné marketingové materiály. Umožní vám nabídnout skvělé nabídky pohlednic, vizitek, kalendářů a dalších oblíbených produktů poskytovaných známým partnerem Vistaprint Vistaprint..

SEO Booster

Weby se také týkají vaší slušné propagace webových stránek. Výkonný nástroj SEO speciálně vyvinutý systémovými experty pomáhá organizovat a optimalizovat obsah webových stránek tím nejlepším možným způsobem, aby bylo dosaženo žebříčku vysokých vyhledávačů bez zvláštních technických dovedností. Stačí vyplnit metaznačky (názvy, popisy a klíčová slova) a zvýšit tak hodnocení vašich webových stránek ve vyhledávačích. Nezapomeňte, že adresa URL webu je automaticky generována službou z názvu položky nabídky.

3. Vzory

Počet témat:750
Témata zdarma&# x2714; ANO
Citlivý design✘ NE
Seřadit podle odvětví:&# x2714; ANO
Úpravy kódu CSS:✘ NE

Design je jednou z neuspokojivých vlastností tvůrce webových stránek. K dnešnímu dni systém nabízí přes 750 témat, z nichž všechna jsou připravena pro mobilní zařízení. Bez ohledu na rozsáhlý výběr šablony vypadají témata trochu zastaralá a chybí jim flexibilita, pokud jde o jejich přizpůsobení. Můžete procházet více než 20 průmyslových odvětví a najít téma, které odpovídá vaší specializaci na specializaci. Je také možné použít možnost filtru vyhledávání, kde můžete určit odvětví, které vás zajímá, a sledovat dostupné varianty. Systém vám umožní vybrat si mezi bezplatnými a prémiovými tématy.

Měli byste mít na paměti, že weby neposkytují flexibilitu kódování HTML / CSS. Díky tomu nemůžete vytvořit jedinečný design, i když si to přejete. To je jeden z hlavních důvodů, proč všechny webové stránky vypadají téměř stejně.

Mezi úpravami, které zde můžete osobně provést, má smysl zmínit příležitost vybrat jedno z dostupných barevných schémat, přizpůsobit barvu pozadí / obrázek, styly písma těla webu, navigační lištu a zápatí, nahrávat a upravovat obrázky, přidávat taglines a tituly atd. Je také možné vytvořit si vlastní video kanál a integrovat videa z YouTube související s vaší firmou. Uživatelé mají příležitost vytvořit strukturu webových stránek z modulů, které jsou pro snadnější vyhledávání rozděleny do několika kategorií. Mezi ně patří Popular, Combos, Structure, Media, Social, Commerce a další.

Webové šablony

Kromě standardních parametrů přizpůsobení designu webových stránek vám Webs umožňuje využívat verzi mobilního editoru. Můžete si vybrat mezi několika návrhy mobilních šablon a dokonce přizpůsobit barevné schéma každé z nich tak, aby odpovídalo obecné paletě barev vašeho webu..

4. Zákaznická podpora

Zákaznická podpora Webů není překvapením vůbec – je zde vše, co potřebujete k nalezení odpovědí na vaše otázky nebo problémy, bez ohledu na jejich složitost, designové dovednosti nebo čas, který máte k dispozici. Jakmile se zaregistrujete v systému, nabídne vám komplexní video o tom, jak systém používat. Při pokračování v procesu webového designu se však můžete setkat s neočekávanými problémy. Zde bude užitečná sekce nápovědy na hlavním panelu.

První, co zde uvidíte, je interaktivní vyskakovací řešení založené na NanoRepu s několika možnostmi odpovědi. Zpočátku vám bude nabídnuta možnost napsat otázku a čekat na okamžitou odpověď odborníků týmu podpory. Kromě toho si budete moci prohlížet videonávody o tom, jak využít systém ve svůj prospěch. To je velmi výhodné, když čelíte jakýmkoli problémům, protože není třeba přeskakovat mezi znalostní bází / FAQ / Support Center – všechny problémy můžete vyřešit na jednom místě. Uvědomte si, že tyto možnosti jsou k dispozici uživatelům bezplatného plánu. Odběratelé Premium Plan navíc získají přístup k e-mailové podpoře, živému chatu a telefonické podpoře.

5. Cenová politika

Weby mají bezplatný plán, který uživatelům umožňuje vytvořit web s až 5 stránkami v subdoméně systému. Nepochybně bezplatný plán přichází s vážnými omezeními, ale stále ještě stačí prozkoumat službu a otestovat její hlavní sadu funkcí. Mezi omezení, kterým budete čelit, patří možnost publikovat web pouze na subdoméně, která bude navíc obsahovat systémový reklamní banner v dolní části stránky. Motor eCommerce zde také není k dispozici.

Očekáváte pokročilejší funkce? Poté budete muset upgradovat na jedno z placených odběrů, mezi něž patří:

Možnost cenyNákladyFunkce
Startér:5,99 $ / měsíc✓ Neomezené stránky;
✓ 1 GB úložiště.
Vylepšeno:12,99 $ / měsíc✓ 20 produktů internetového obchodu;
✓ Prémiová témata.
Pro:22,99 $ / měsíc✓ Zadání vyhledávače;
✓ SEO Booster.

Ceny se zobrazují na základě toho, že získáte dvouletý plán. Weby nabízejí 30denní záruku vrácení peněz uživatelům, kteří nejsou spokojeni s podmínkami, kvalitou služeb nebo sadou nabízených plánů.

6. Klady a zápory

Weby jsou tvůrci webových stránek s bohatými funkcemi, který nejlépe funguje pro podnikatele a majitele malých podniků. Existuje mnoho, které můžete využít zde, ale platforma také přichází s řadou nevýhod, které by měli mít na paměti uživatelé, kteří právě zkoumají službu jako jednu z potenciálních možností webového designu. Pojďme rychle zkontrolovat nejvýraznější výhody a nedostatky systému:

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Pohodlný editor webových stránek WYSIWYG;
&# x2714; Pěkné možnosti zákaznické podpory;
&# x2714; eCommerce engine;
&# x2714; SEO optimalizace.
✘ Žádné možnosti úpravy kódu;
✘ Průměrné šablony;
✘ Nedostatek funkcí přizpůsobení designu.

7. Porovnání s konkurencí

Není opravdu rozumné porovnávat weby se špičkovými lídry. Je to proto, že se zdá, že systém s postupem času ztrácí své konkurenční pozice. Podívejme se však na srovnání Webů a Weebly, abychom zjistili, zda existují nějaké aspekty, díky nimž služba převládá nad tímto populárním tvůrcem webových stránek..

Weby vs Weebly

Ve skutečnosti jediný pohled na oba tvůrce webových stránek stačí k tomu, abychom pochopili rozdíl. Webům rozhodně chybí funkčnost, nástroje pro přizpůsobení návrhu, možnosti integrace. Tím nechceme zmínit kvalitu šablony, přestože počet témat, které webové stránky nabízejí, je docela působivý. Co se týče cenové politiky, weby za Weeblyem také trochu zaostávají. Náklady na plány a jejich počet jsou v obou systémech téměř stejné, ale Weebly je v tomto ohledu rozhodně také vítězem.

Sečteno a podtrženo

Snadnost použití:7/10
Funkce:6/10
Design:6/10
Technická podpora:8/10
Ceny:7/10
Celkové skóre:6,8/10

Webs – je webový tvůrce, který vychází z potřeb a požadavků majitelů malých podniků a podnikatelů ochotných navázat důvěryhodnou online přítomnost svých společností. Pro netechnické techniky je to docela intuitivní, postrádá však několik funkčních nástrojů, které jsou pro pokročilejší uživatele hodně důležité.

Přiznejme si to: Weby jsou smíšené tašky. Její snadná obsluha, docela slušná sada nástrojů, funkčnost elektronického obchodování a cenová cenová politika se stávají oběťmi neuspořádaných průměrných šablon a prodejních vyskakovacích oken. I když vám to nepochybně umožní snadno vytvořit jednoduchý web, zaostal za modernějšími nabídkami, jako je Wix, uKit a Weebly (ačkoli, to bylo asi déle než většina jeho konkurentů).

Weby určitě stojí za testování, pokud jste se službou nikdy nepracovali, nemáte ponětí o jejích základech a neočekávejte od ní příliš mnoho. Pokud jste však opravdu zaměřeni na vytváření plně funkčního obchodního webu, pak je rozumné hledat nejlepší alternativy této platformy..

Vyzkoušejte weby nyní

 Je to zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map