Recenze WebsiteBox

Recenze Websitebox.com


WebsiteBox – je jedním z nejlepších stavitelé webových stránek s nemovitostmi dnes. Platforma byla navržena pro realitní kanceláře, kteří hledají přítomnost na webu a šanci, aby byly jejich vlastnosti uvedeny online. Tento software, vyvinutý v roce 2012, měl velký úspěch ve své obchodní oblasti a představoval tisíce realitních webů postavených s webem WebsiteBox po celých Spojených státech a Kanadě..

Tato platforma se v průběhu let vyvinula. Dnes přináší trochu pokročilejší funkce, které zahrnují nastavení SEO, přizpůsobení webových stránek, hosting, integrace a další možnosti, které lze implementovat bez technických dovedností. Pokud jste právě začínají jako realitní, může tento produkt přijít.

Je nejvyšší čas, abychom zjistili, zda webový portál stojí za to věnovat pozornost a peníze.

Výhody a nevýhody

Platforma má vše, co budete potřebovat, abyste mohli začít pracovat jako realitní kancelář. Díky integrovanému se snadno používá drag-and-drop webový tvůrce. Uživatelé si mohou vybrat kteroukoli z připravených šablon s nezbytnými předem připravenými funkcemi. Na druhé straně však chybí možnosti přizpůsobení, které by v dlouhodobém horizontu mohly vést k nepříjemnostem.

Výhody webového modulu:
Nevýhody webového pole:
&# x2714; Snadnost použití – Non-technici zjistí, že je snadné používat tvůrce webových stránek. Editor je dodáván s funkcí přetahování, zatímco předem navržené makety obsahují požadované prvky nebo sekce na stránce.
&# x2714; Vše v jednom – Kromě vlastního tvůrce webových stránek získají uživatelé hostování založené na Amazon Web Services, integraci výpisu MLS, funkci CRM a funkci Capture Lead
&# x2714; Integrace – uživatelé mají možnost spojit všechny hlavní služby Google jediným kliknutím.
&# x2714; Aktualizace softwaru – software udržuje krok s moderními technologickými trendy. Vývojáři pravidelně nabízejí nové aktualizace, které jsou povoleny automaticky.
Žádná zkušební verze zdarma – Chcete-li začít používat platformu, musíte si vybrat jakýkoli z ročních plánů. Můžete však využít 30denní záruku vrácení peněz
Omezené možnosti designu – většina šablon vypadá stejně s několika příležitostmi je přizpůsobit nebo upravit.

Cítíte se trochu zmatení ohledně tvůrce webových stránek? Neboj se. Vysvětlíme, jak to pro vás znamená.

K čemu je to dobré?

Tento software je dobrou volbou pro realitní kanceláře, které plánují vybudovat svou webovou přítomnost ze země. WebsiteBox poskytuje dostatečnou funkčnost, aby umožnil uživatelům uvést jejich vlastnosti a zvýraznit portfolio. Přichází s podporou pro Integrace MLS / IDX, integrovaný CRM systém, Nastavení SEO a některé další funkce k zajištění všech základních funkcí webových stránek s nemovitostmi.

Jaké funkce by měl realitní web mít?

Při vstupu do realitní niky s úplně novým webem musíte zajistit, aby obsahoval následující:

 • Jednoduchá navigace – Cílem je poskytnout rychlý a jednoduchý přístup ke všem stránkám zájmu vašich návštěvníků. Všechny sekce by měly být správně umístěny a snadno přístupné.
 • Výpis – tam je životně důležitá integrace MLS / IDX. Sotva byste ocenili přidání každé nové vlastnosti ručně.
 • Obrázky nemovitostí – obrázky ve vysoké kvalitě mohou změnit. Může mít také stylovou galerii a obrázky vlastností různých formátů (poznámka: obrázky vlastností nejsou v řízení modulu WebsiteBox, protože to závisí na agentovi, který uvedl konkrétní vlastnost).
 • Kontaktní informace – usnadněte návštěvníkům kontakt s vlastníkem nemovitosti. Hodí se jednoduché kontaktní formuláře a bloky.
 • Podrobné vyhledávání – integrace filtrů pro podrobné informace o nemovitosti (počet lůžek, zařízení, infrastruktura atd.) také zlepší dojem uživatele.
 • O Info – Pokud o sobě řeknete pár slov, zvýší se důvěryhodnost webových stránek.

WebsiteBox má výkonnou funkci, která se vypořádá se všemi výše uvedenými. Pojďme se dostat do samotného stavebního procesu.

Snadnost použití

Zde se zabýváme typickým tvůrcem webových stránek typu drag-and-drop. Tento software byl navržen tak, aby pomohl nováčkům i profesionálům při vytváření realitních webů ze země bez programování nebo kódování. Myšlenka je docela jednoduchá. Vyberete šablonu s předinstalovanými funkcemi, přidáte svůj vlastní obsah, obrázky vlastností a kontaktní informace. Pak stačí pouze připojit doménu, publikovat své webové stránky a tady jste! Vítejte na globálním webu.

Špatnou zprávou je, že na rozdíl od mnoha jiných populární tvůrci webových stránek, WebsiteBox nenabízí bezplatný zkušební nebo demo účet. Záruka vrácení peněz je 30 dní. Za přístup k softwarovým nástrojům však stále musíte zaplatit. Myšlenka vytvoření zcela nového webu za méně než 60 sekund však vypadá velmi inspirativně.

Začínáme

Aby mohl uživatel zpívat, musí se nejprve cítit v některých základních informacích. Systém požádá o doplnění e-mailové adresy o jméno a příjmení. Poté musíte vytvořit heslo, souhlasit s podmínkami a stisknout tlačítko „Zaregistrovat se“.

Zaregistrujte se webový portál

V další fázi budete muset poskytnout informace o společnosti včetně názvu adresy, města, telefonu, PSČ atd. Posledním krokem je vybrat šablonu, kterou se vám líbí, koupit plán a zadat řídicí panel.

WebsiteBox přidat společnost

Úpravy webových stránek

Jak jsme již uvedli, proces úprav je zaměřen na přizpůsobení stávajících platforem. WebsiteBox editor umožňuje nahrát vám head shot, měnit nebo přidávat nové kontejnery s obrázky (poskytuje přístup k obrázkům ve vysokém rozlišení), přidávat video kontejnery, nahrávat vlastní obrázky / videa, přidávat kontejnery jako hypoteční kalkulačku, oceňování domů, blog, posudky , mapy, zábavná fakta, odpočítávání a mnoho dalších. Systém nabízí docela dobré funkce web design.

Mezi další nástroje patří funkce Nahrání loga, kde můžete také přidat a upravit vlastní favicon. Jedna věc vypadá trochu podivně, protože budete muset nahrát samostatné logo záhlaví a zápatí. Po úpravě a uložení loga se logo automaticky zobrazí na stránce.

Přizpůsobení modulu WebsiteBox

Proces přizpůsobení se spoléhá hlavně na bloky stránek nebo tzv. Kontejnery. Platforma nabízí výběr prvků, které zahrnují výpis, galerie, mapy, bloky CTA, kalkulačky, FAQ a ceny atd. Chcete-li přidat jeden, jednoduše vyberte kontejner ze seznamu na pravém postranním panelu a klikněte na něj. Vše, co musíte udělat, je změnit obsah, přidat jedinečné fotografie majetku a přidat výpis (v sekci funkcí vám ukážeme, jak to provést).

Připojte doménu

Uživatelé WebsiteBoxu budou mít dvě možnosti. První z nich je připojit váš doména. Druhým je nákup doménového jména přímo na platformě. Řekněme, že již máte doménu, kterou chcete s webem propojit. V takovém případě stačí v nastavení webu zadat pouze část Doména a vybrat možnost „Přidat existující“.

Připojte doménu WebsiteBox

Pak jej musíte zadat do příslušného prostoru. Systém automaticky zkontroluje, zda je zaregistrován. Pokud je vše v pořádku, bude povolena možnost „Přidat k DNS“. Klikněte na tlačítko. Po dokončení procesu se název zobrazí v sekci Doména. Zde můžete vidět všechna nastavení a záznamy, které lze změnit. Navíc ji můžete sdílet, smazat nebo přidat novou.

Nyní můžete ukládat změny, publikovat své webové stránky a zveřejňovat.

Funkce & Flexibilita

Přestože se zdá, že modul WebsiteBox není tak bohatý na funkce, jaké uživatelé očekávají, stále poskytuje základní funkce pro vytváření a propagaci realitních webů připravených k okamžitému použití. Klíčové možnosti jsou následující:

Možnosti výpisu

Historicky jsou stránky nemovitostí o výpisu MLS. V tomto případě funguje web WebsiteBox dobře. Na jedné straně můžete svým návštěvníkům zajistit bezchybnou navigaci. Na druhou stranu, systém přichází s bezproblémovou integrací výpisu MLS / IDX.

Možnosti výpisu webového pole

Uživatelé mohou těžit z více než 300 již integrovaných nemovitostí po celých Spojených státech a Kanadě. Získáte plně funkční realitní panel, který je připraven k použití. Kromě toho si uživatelé mohou upravit seznam přidáním zvláštních nastavení.

Můžete třídit vlastnosti podle počtu lůžek nebo koupelen a podle velikosti. realitní kanceláře mohou označit některé vlastnosti konkrétními barvami, které je definují jako aktivní, zrušené, čekající atd. V neposlední řadě jsou to automatické pohledy na mapy, porovnávání vlastností, srovnávání sousedství a další.

Integrace G Suite

Tvůrce webových stránek přichází s podporou všech hlavních služeb a produktů Google. Zahrnují Kalendář Google, Disk Google, Mapy a Hangouty.

AWS Hosting

Jako řešení all-in-one nabízí web WebsiteBox hostingová zařízení již zahrnutá v plánu. Platformu využívají Amazon Web Services, které používají obrovské tržiště a realitní projekty. Tato služba slibuje dobrý provoz a celkový výkon.

Vlastní CRM

Skvělý nástroj pro správu a správu všech kontaktů z jednoho místa. K dispozici je funkce spolupráce, která vám umožňuje spolupracovat s kolegy a poskytuje přístup k týmovému přístupu na řídicí panel. CRM umožňuje odesílat automatické e-maily, které pečují o vaše potenciální zákazníky s denní, týdenní nebo měsíční frekvencí. E-mail poskytne potenciálním zákazníkům seznam nemovitostí podle jejich požadavků (rozpočet, velikost, počet lůžek atd.). Můžete to vidět kliknutím na ikonu Kontakty na hlavním panelu a kliknutím na jeden z vašich kontaktů, Seznam pod položkou Aktualizovat stav a Vybrat záznam definuje kritéria. Je to téměř jako mít odkapávací e-mailovou kampaň, která udržuje vaše potenciální zákazníky aktualizovanou novými vlastnostmi, které zasáhly trh, který reaguje na vaše desiderata.

Vlastní crm webu WebsiteBox

Design & Šablony

WebsiteBox v současné době nabízí 20 různých šablon. Všechny reagují na mobilní zařízení. Kromě toho jsou kompatibilní s Windows a Mac. Možná se podíváte na to, jak se objevují na mobilním zařízení během procesu úprav. Celkový design je dobrý, i když většina rozvržení je velmi podobná.

WebsiteBox šablony

Další nevýhodou je nedostatek nástrojů pro webový design. Uživatelé mohou pouze změnit uspořádání bloků, přidat nové kontejnery a změnit některá nastavení designu motivu.

Zákaznická podpora

Co se nám na platformě líbí, je její zákaznická podpora. Uživatelé budou moci telefonicky kontaktovat zástupce webových stránek. Existuje jednoduchá kontaktní pomůcka, kde můžete položit jakoukoli otázku online.

Zákaznická podpora WebsiteBoxu

Kromě toho existuje v každém čísle obrovská knihovna výukových videí s průvodci na YouTube. Naučíte se, jak začít s různými plány. Videoprůvodci zdůrazňují proces úprav webových stránek a užší problémy, jako je připojení certifikátů SSL.

Dalším způsobem, jak získat potřebnou pomoc, je navštívit sekci Podpora, která obsahuje desítky diskutovaných témat týkajících se nastavení domény, webových stránek, registrace, integrací, výpisů atd. K dispozici je také blog s užitečnými články a příspěvky..

Plány & Ceny: Kolik stojí modul WebsiteBox?

Tvůrce webových stránek nabízí kromě tří hlavních plánů roční fakturační model:

 • Základní začíná na 99 $ za rok s hostingem a bezplatnými šablonami zahrnutými v ceně.
 • Standardní náklady 199 $ za rok včetně integrace CRM a bezplatného výpisu MLS / IDX.
 • Náklady navíc 299 $ s dalšími funkcemi pro blogování a zachycení olova.

Uživatelé mohou požadovat vrácení peněz během 30 dnů používání. Plus plán umožňuje vytvořit až 5 vstupních stránek. Websitebox také nabízí plán Office, který umožňuje makléřům získat jejich vyhrávanou webovou stránku a poskytnout web všem svým agentům (se stejným motivem, logem a barvou, jako má kancelář). Služba to v současné době na svém webu se seznamem služeb nezobrazuje, ale tato nabídka by mohla být implementována při dotazování prostřednictvím online chatu.

Skutečné příklady webových stránek WebsiteBox

Realitní kanceláře na Palm Beaches

Realitní kanceláře na Palm Beaches

Realitní kancelář

Realitní kancelář

Web realitní kanceláře

Web realitní kanceláře

Agentura pro vyhledávání domů

Agentura pro vyhledávání domů

Místní realitní profesionál

Místní realitní profesionál

Web pro vyhledávání nemovitostí

Web pro vyhledávání nemovitostí

Závěr přezkumu webových stránek

WebsiteBox je webový tvůrce, který vytváří jednoduché stránky s nemovitostmi. Je to dobré jak pro realitní kanceláře, které dělají první kroky ve výklenku a chtějí mít online zastoupení, tak pro profesionály na realitním trhu. Platforma se velmi snadno používá. Nabízí všechny funkce potřebné k vytvoření realitního webu včetně výpisů, filtrů, integrací třetích stran atd.

Pokud jde o přizpůsobení webových stránek, určitě mu chybí flexibilita. Mimořádné plány vám navíc umožní spravovat jeden projekt (včetně vstupních stránek). To je místo, kde byste mohli chtít mít flexibilnější alternativu, jako je WordPress s nekonečnými příležitostmi pro webový design nebo Wix jako nejlepší řešení pro vytváření webových stránek typu vše v jednom.

Vyzkoušejte WebsiteBox nyní

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map