Recenze webu WebsiteBuilder.com

Recenze webu WebsiteBuilder.com


WebsiteBuilder.com – je populární inteligentní tvůrce webových stránek, který přichází s výraznou sadou funkcí a možností přizpůsobení designu potřebných ke spuštění a správě desktopových a mobilních projektů. Služba funguje stejně skvěle pro nováčky a profesionály v oblasti webového designu, kteří se rozhodli zavést kvalitní webové stránky bez kódování.

Společnost WebsiteBuilder, založená v roce 2014, rozšířila svou sadu funkcí tak, aby se nyní stala hodným představitelem výklenku pro webový design. Platforma umožňuje intuitivním a jednoduchým způsobem vytvářet přitažlivé personalizované návrhy. Stačí odpovědět na několik otázek a sledovat, jak systém generuje web pro vás, bez ohledu na to, ve kterém oboru se specializujete.

Projekt vytvořený s WebsiteBuilder vypadá působivě na všech zařízeních. Jsou také velmi rychlé a přátelské k SEO. Pro práci s platformou není nutné mít kódovací dovednosti ani technické znalosti – je to opravdu pohodlné a poskytuje přístup k různým nástrojům pro návrh, správu a propagaci, které pomáhají rozvíjet váš projekt..

Chcete zjistit úplnou a vyčerpávající recenzi webových stránek? Přesně to uděláme hned. Jen si přečtěte článek a objevte informace o systému, jeho upozorní na výhody a nevýhody a další klíčové aspekty, na kterých záleží, pokud jde o výběr nejlepší platformy pro budování webu. Začněme hned teď.

1. Snadné použití

Platforma je založena na prohlížeči, což znamená, že nevyžaduje předběžnou instalaci. Proces registrace je místo toho jednoduchý a rychlý. Jednoduše zadejte své přihlašovací údaje k vytvoření účtu a získání přístupu k hlavnímu panelu. Zde budete moci vytvořit nový web, spravovat stávající projekty, upgradovat na vyšší účty, připojit doménu a procházet další dostupné funkce.

WebsiteBuilder je poměrně snadno použitelný díky intuitivnímu rozvržení a struktuře. Když přejdete na ovládací panel webové stránky a začnete jej upravovat, nabídne vám podrobný průvodce, který vám pomůže začít snadno. Výukový program můžete přeskočit, pokud jej nepotřebujete nebo pokud máte pocit, že se s tímto úkolem vypořádáte sami. Naštěstí je tento systém vstřícný pro začátečníky a neznamená znalosti programovacích nebo designových dovedností pro vytvoření personalizovaného projektu. Všechno je zde docela jednoduché a pochopitelné.

Ovládací panel WebsiteBuilder

Potřebujete vybrat design, který vyhovuje vaší specializaci, a začít jej upravovat pomocí nástrojů, funkcí a prvků, které systém nabízí. Můžete upravovat texty a obrázky, nahrávat mediální soubory, přidávat nové stránky a upravovat je podle potřeby. Pokud máte pocit, že je třeba vrátit zpět provedené úpravy, můžete tak učinit kdykoli a provést požadované změny. Ovládací panel webu umožňuje přidávat nové webové stránky, přizpůsobovat design každé stránky, přidávat internetový obchod a blog, upravovat a ovládat statistiky webových stránek a spravovat projekt obecně.

Editor webových stránek

Přímý přístup k nabídce „Sekce“ sestává z několika prvků. Sekce jsou předem navrženy a před provedením vašeho výběru si můžete prohlédnout několik šablon. Co se mi na administrátorském panelu webového tvůrce nejvíc líbí, je to, že kombinuje jednoduchost standardního textového editoru s výkonem profesionální sady webových návrhů. Při úpravách obrázků si například můžete hrát s takovými vlastnostmi, jako je neprůhlednost, zarovnání, překrytí, zaoblení ohraničení, akce prvků a chování atd..

Podobně jako ostatní tvůrci webů pro nováčky je podporován editorem drag-and-drop, který celý proces vytváření webů usnadňuje a baví. Veškerý obsah dostupný na webu je přizpůsobitelný.

Přestože je tvůrce webových stránek snadno použitelný, jeho rozhraní se může pro nezkušené uživatele zdát ohromující. Sekce nebo prvky, které chcete přidat, se někdy překrývají, což ztěžuje jejich správu. Když si ale zvyknete pracovat se systémem, nebude to pro vás problém.

2. Funkce & Flexibilita

WebsiteBuilder je všestranný tvůrce webových stránek pro vytváření různých typů webových stránek: od jednoduchých firemních webů podobných brožurám po online portfolia a internetové obchody. Má působivý výběr vestavěných widgetů pro rozšíření funkčnosti vašeho webu: mapy, formuláře, galerie, dokumenty, rozšíření elektronického obchodu a další. Podívejme se nyní na jeho hlavní body.

Inteligentní tvůrce webových stránek

Systém se postaví jako inteligentní tvůrce webových stránek, který automaticky vybere rozvržení a prvky, které nejlépe fungují pro váš projekt, v závislosti na specializaci specializované oblasti. Systém může dokonce vybrat nejvhodnější mediální soubory a může začít obsah za vás. Stačí odpovědět na několik otázek, které vygeneruje, a čekat na výsledek. Jakmile je projekt připraven, můžete jej přizpůsobit a přizpůsobit tak, abyste dosáhli požadovaného výsledku.

Blogování

Tvůrce webových stránek umožňuje sdílení vašich nápadů po celém světě vytvářením a správou plně funkčních blogů. Přizpůsobení blogu je snadné a rychlé. Chcete-li zahájit svůj blogový projekt, musíte provést několik kroků. Přejděte do sekce „Blog“, poté vyberte vhodnou šablonu, vytvořte pro ni název a odešlete popis. Ten by neměl být příliš dlouhý, ale měl by odhalit specializaci a cíl vašeho blogu. Ujistěte se, že je stručná, ale informativní, čitelná a snadno srozumitelná.

WebsiteBuilder vytvořit web

Hned poté vyplňte cloud značek. Již přichází s hotovým obsahem. Vaším úkolem je upravit jej s ohledem na vaše potřeby, typ webových stránek a specializaci. Nakonec přejděte do sekce zdroje blogu – přidejte a upravte své příspěvky do blogu kliknutím na pole a přidáním vlastního obsahu. Editor blogů je intuitivní a uživatelsky příjemný. Zde můžete upravovat permalink, přidávat vlastní obrázky titulků, zvýrazňovat doporučené příspěvky, přidávat nové a provádět další akce, aby byl váš blog více exponován. Celkově vzato, WebsiteBuilder přichází s hodnou funkcí pro vytváření blogů, která osloví většinu uživatelů systému.

eCommerce

S WebsiteBuilder můžete na svůj web přidat funkčnost eCommerce a začít prodávat fyzické / obchodní produkty. To umožňuje navázat spolehlivou obchodní přítomnost, přilákat nové zákazníky, indexovat váš internetový obchod s předními vyhledávacími nástroji, zvýšit váš prodej a získat prioritní podporu. Za tímto účelem nabízí tvůrce webových stránek řadu funkcí, včetně přidávání a správy nových produktů a jejich kategorií, poskytování popisů produktů a fotografií, poskytování slevových kódů atd..

Elektronický obchod WebsiteBuilder

Všechny obchody WebsiteBuilder ve výchozím nastavení reagují na mobily a umožňují zákazníkům snadnou kontrolu pokladny odkudkoli a kdykoli pomocí zařízení, která mají po ruce. Systém také automaticky nakonfiguruje nastavení internetového obchodu, aby se uživatelé nemuseli obtěžovat s výběrem poskytovatelů plateb, způsobů doručení a daní. To se obvykle provádí v ovládacím panelu webové stránky. Důvěrné osobní údaje všech zákazníků o platebních informacích jsou navíc plně zabezpečeny a chráněny před neoprávněným přístupem třetích stran. K dispozici je zde také integrovaná analytika, která vám pomůže sledovat výkon vašeho webu, objednávky, návštěvníky, informace o příjmech atd.

Zde je jeden vážný problém: pokud chcete vytvořit internetový obchod, budete muset upgradovat na jeden z placených tarifů – bezplatný tarif tuto možnost nenabízí..

Statistiky webových stránek

Platforma uděluje přístup do sekce Statistiky dostupné na ovládacím panelu webu. Zde můžete najít a zkontrolovat všechny informace týkající se vašeho webu. Patří sem údaje o objemu provozu, výkyvech a poloze uživatelů, míry opuštění webu, celkový výkon, počet návštěv během určitého časového intervalu a další klíčové faktory související s vaší firmou.

Email značky

Tvůrce webových stránek umožňuje získat vlastní e-mail GSuite, který bude spojen s vaší značkou. Kromě toho budete moci používat další nástroje a služby poskytované společností GSuite. Patří sem komunikační nástroje (online kalendář, funkce Duo), nástroje pro spolupráci a skladování (Dokumenty Google), úložiště disků a nástroje pro správu.

WebsiteBuilder GSuite

Kontakty CRM

Platforma umožňuje ukládat všechny kontakty se zákazníky a partnery na jednom místě. Pokaždé, když uživatel vyplní kontaktní formulář dostupný na vašem webu nebo zadá objednávku v internetovém obchodě, kontakty se automaticky uloží a přidají do aplikace CRM. To je velmi výhodné pro další analýzu webových stránek a vytváření e-mailových marketingových kampaní. Ruční odesílání obsahu je také k dispozici zde – stačí zadat tlačítko „Přidat kontakt“ a odeslat vaše zákaznická data.

WebsiteBuilder Kontakty CRM

App Market

WebsiteBuilder umožňuje výběr a integraci widgetů a doplňků z integrovaného trhu aplikací. To vám umožní zvýšit výkon vašeho nástroje a dosáhnout většiny cílů návrhu webových stránek. Mezi aplikacemi dostupnými na trhu si můžete vybrat, Obchod, Marketing, Zabezpečení, widgety Kolekce statistik a další.

MarketBuilderApp Market

Logo Maker

Pokud ještě nemáte firemní logo, tvůrce webových stránek umožňuje vytvořit logo, které bude jedinečné a přizpůsobené. Integrovaný AI-poháněl Logo Maker zjednodušuje proces vytváření loga a dělá to plynulé, snadné a rychlé. Co potřebujete, je napsat svou obchodní značku a použít nástroje, které systém nabízí k vytvoření rozpoznatelného obchodního loga, díky kterému bude vaše společnost vyčnívat z davu..

LogoBuilder Logo Maker

Tvůrce webových stránek nepodporuje vícejazyčné možnosti a integraci externích služeb, jako je například Mailchimp. Můžete si však vytvořit svůj vlastní kontaktní formulář a přidat jej na web, abyste uživatelům umožnili kontaktovat vás v případě potřeby.

Každá webová stránka řízená webovým serverem je od začátku připravena pro mobilní zařízení. Navíc mohou uživatelé zcela přestavět mobilní verze svých webů pomocí stejných snadno použitelných nástrojů tvůrce. Změny v zobrazení pro mobilní zařízení neovlivní verzi vašeho webu pro počítače.

3. Návrh & Šablony

Když právě zahájíte proces vytváření webových stránek, systém vám nabídne výběr ze dvou možností vytváření webových stránek – buď Express nebo Traditional. První z nich zahrnuje použití automatického inteligentního editoru webových stránek, který za vás udělá téměř veškerou práci. Druhá možnost umožňuje použití tradičního drag-and-drop editoru, který funguje skvěle pro uživatele, kteří hledají podrobnější a hlubší možnosti kontroly designu a konfigurace.

Možnosti návrhu a konfigurace konfigurace WebsiteBuilder

Kolekce šablony WebsiteBuilder rozhodně stojí za pozornost. V současné době narazí na stovky návrhů, které ve výchozím nastavení reagují. Témata jsou vhodně rozdělena do specializovaných kategorií. Patří mezi ně architektura a nemovitosti, restaurace, hudba, obchod, svatba, blog, krása a móda, počítače a technologie, životní styl, fotografie, portfolio, hotely a cestování, profesionální služby, obchod a poradenství, stavebnictví a obchod atd. K dispozici je také možnost vyhledávacího filtru dostupného v systému, kde můžete zadat obor, který vás zajímá, a získat související nabídky. Všechny šablony vypadají moderně a stylově, což vašemu webu přináší zcela nový vzhled.

Šablony webových stránek

Ať už si vyberete jakoukoli šablonu, bude to 100% přizpůsobitelné – jak vypadá jakýkoli návrh, když jej dostanete z knihovny, je jen začátek. Dobrá zpráva je také pro ty, kteří vědí něco o kódování – můžete vložit vlastní HTML do zápatí a záhlaví webu.

Uvědomte si, že nebudete moci změnit šablonu, kterou jste původně vybrali na cestách. V opačném případě bude obsah, který jste zadali, ztracen a budete ho muset znovu přidat. To je vážná nevýhoda, zejména pro začátečníky, kteří si nejsou vědomi základů webového designu a mohou náhodně učinit nesprávnou volbu. Příjemnou vlastností je, že šablony, které systém nabízí, jsou zdarma a před provedením výběru si můžete zobrazit jejich náhled.

4. Zákaznická podpora

WebsiteBuilder má rozsáhlou znalostní základnu složenou z návodů, top 5 nejčastějších dotazů, nejčastějších dotazů domén, fakturační podpory a technické podpory. Můžete také kontaktovat své odborníky prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky. Kromě toho většina prvků editoru přichází s inline ikonami nápovědy, které vám pomohou při výuce se učit. Je také možné se spojit s designéry pracujícími pro tuto službu, kteří vám poskytnou užitečné tipy pro webový design, nebo dokonce pro vás sestaví web s ohledem na vaše přesné specifikace a požadavky..

Nedávno byla do služby přidána nová funkce Live Chat. Je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a umožňuje kontaktovat podpůrný systém a vyřešit vaše problémy s maximální účinností. Chcete-li tuto službu využít, musíte uvést své jméno, téma a popis problému, který je třeba řešit, podrobně ho vysvětlit a počkat, až systémoví specialisté na vaši zprávu odpoví. Obecně to trvá asi pár minut. Celkově vzato služba zákaznické podpory WebsiteBuilder je efektivní a umožňuje včasné řešení naléhavých problémů.

5. Plány & Ceny

Všechny projekty WebsiteBuilder jsou během výstavby zdarma a jsou publikovány na subdoméně. Můžete vyzkoušet funkce tvůrce webových stránek a zkusit vytvořit vlastní web (nebo i několik z nich) na bezplatný Starterův plán bez nutnosti platit za službu. Zdarma plán také nabízí bezplatné hostování. Abychom však mohli připojit vlastní název domény a také odemknout více funkcí (Podpora mobilního zobrazení, včetně reklamních kreditů, většího úložiště stránek, neomezené šířky pásma, speciální speciální web (50% sleva), prémiová podpora, funkce elektronického obchodování a další) budete muset zakoupit placený balíček.

Zásady tvorby cen webových stránek WebsiteBuilder

Placené plány jsou následující:

 • Prémiové (od 4,40 $ / měsíc) – nabízí bezplatnou doménu, hosting zdarma, bezplatné reklamní kredity, SEO a marketingovou pomoc, mobilní weby;
 • Obchodní (od 5,60 $ / měsíc) – poskytuje všechny funkce předpokládané prémiovým plánem plus prioritní podporu;
 • eCommerce (od 8 $ / měsíc) – nabízí funkce popsané ve dvou předchozích plánech a funkce elektronického obchodování, které umožňují spuštění internetového obchodu.

Po výběru plánu vám nabídneme údaje o vaší kreditní kartě a platební údaje. Jakmile se rozhodnete zaregistrovat bezplatné doménové jméno u služby a poté si přejete zrušit předplatné, budete muset zaplatit poplatek 15 $, abyste si vybranou doménu zachovali..

6. Klady a zápory

WebsiteBuilder je systém, který přichází s jeho seznamem výhod a nevýhod. Vytváří dojem flexibilní, solidní a funkčně naložené platformy pro publikování webových stránek, která dobře funguje při vývoji různých typů projektů. Podívejme se nyní na hlavní klady a zápory této služby.

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Snadno použitelný inteligentní tvůrce webových stránek s bezplatnými responzivními šablonami;
&# x2714; eCommerce a blogování;
&# x2714; Logo Maker;
&# x2714; Statistiky přístupu a webových stránek GSuite;
&# x2714; Spolehlivá podpora zákazníků;
✘ Žádná možnost přepínání šablon;
Bit Trochu matoucí rozhraní;
✘ Žádná zkušební funkce elektronického obchodu atd.

Závěr

WebsiteBuilder je flexibilní a snadno použitelný webový tvůrce. Jeho funkčnost stačí k vytvoření téměř jakéhokoli typu webu, zatímco řada šablon a nástrojů pro přizpůsobení designu splní všechna očekávání a potřeby..

Službu mohou využívat jak nováčci, tak profesionálové v oblasti webového designu – zde najdete potřebné nástroje a možnosti. Důležité je, že systém umožňuje nastavit, spravovat a přizpůsobit blog pouze pomocí několika kliknutí. K tomu nejsou zapotřebí žádné speciální znalosti a dovednosti, ale pokud víte o základech kódování, bude to pro vás bonus.

Tvůrce webových stránek má dostupnou cenovou politiku. Placené plány nabízejí uživatelům spoustu možností, jak dát svým webům větší pozornost a získat z nich výhody. Zde je možné spustit internetový obchod upgradem na odpovídající plán.

Celkově vzato má systém potenciál stát se více populární, pokud jeho tým pokračuje ve vývoji produktu a přidává do arzenálu platformy více jedinečných funkcí. Zkuste sami, abyste viděli, jak to funguje a jak se cítíte, a nezapomeňte se podělit o své zkušenosti v komentářích!

Vyzkoušejte WebsiteBuilder nyní

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map