Recenze Webydo

Webydo – je tvůrce webových stránek, který vyniká davem díky své pokročilé funkčnosti, rozmanitým možnostem přizpůsobení designu a všestrannosti nabízených nástrojů. Systém se vyznačuje jako nástroj zaměřený na potřeby profesionálních vývojářů webu.


I když převládající množství konkurentů na trhu je obecně dobré jak pro nadšence a odborníky na web design, Webydo přichází se sadou funkcí, která byla vytvořena hlavně pro profesionály, kteří mají v úmyslu spustit pro své klienty bez kódu přístupné webové stránky..

Platforma byla spuštěna v roce 2013 Shmulikem Grizimem a Tzvikou Steinmetzovou, kteří tento systém skutečně potřebovali pro vlastní potřeby webdesignu, a rychle se z hlediska funkčnosti a flexibility vyvinula v jednu z předních společností. Tvůrce webových stránek pokrývá širokou škálu potřeb webového designu a přichází se sadou funkcí, která umožňuje dokončit jakýkoli typ projektu, bez ohledu na úroveň jeho složitosti..

Co dělá Webyda jedinečným? Je vhodný pro běžného uživatele? Nejlepší způsob, jak posoudit, zda služba vyhovuje vašim potřebám, je vyzkoušet. Připojte se tedy k testování webových stránek Webydo.

1. Snadné použití

Vzhledem k specializaci specializace a cílovému publiku platformy je nemožné zavolat Webydo jednoduchý tvůrce webových stránek. Editor systému je tak přetížený funkcemi, sekcemi, nástroji a nastavením, že se tam nováček snadno ztratí. Registrace u této služby je však poměrně rychlá a pohodlná pro každého. Chcete-li získat přístup k hlavnímu panelu, zadejte své přihlašovací údaje a heslo. Nezapomeňte, že bude určitě nějakou dobu trvat, než ji zvládnete, zejména pokud jste začátečník.

Přístrojová deska Webydo

Stejně jako každý moderní tvůrce webových stránek poskytuje Webydo intuitivní editor přetahování. V kombinaci s minimalistickým rozhraním vytváří příjemné a snadno ovladatelné prostředí pro tvorbu webových stránek. Každý, kdo je obeznámen Ekosystém společnosti Adobe najdou Webydo intuitivní a dobře strukturovanou, ale ti, kteří nemají zkušenosti s prací ve Photoshopu nebo InDesignu, budou ohromeni editorem.

Webydo nabízí nejméně čtyři panely nástrojů, z nichž každý skrývá více možností, což ztěžuje pochopení, kde začít. Pro začátečníky je určitě strmá křivka učení. Tvůrce je pohodlně rozdělen do Dashboard a Design Studio. Ten má tři pracovní režimy: Design, Content a Preview.

 • Režim Design vám dává úplnou kontrolu nad designem: můžete přidávat nové stránky, upravovat stávající, upravovat objekty na plátně, upravovat styly textu a další. I když jste designér, ujistěte se, že sledujete úvodní video Webyda a podniknete rychlou interaktivní prohlídku – ušetří vám to spoustu času a úsilí a pomůže vytěžit maximum z platformy..

  Například si nemusíte všimnout některých skrytých funkcí automatizace, například Seskupení tekutých prvků které vám umožní změnit velikost a přemístit skupiny prvků a změnit jejich nastavení; nebo Automatizovaný Rozvržení, která umožňují snadné uspořádání rozvržení a třídění prvků do sloupců pro více velikostí zařízení. Ale zajímavější je skutečnost, že si můžete přizpůsobit prostředí Studio: Webydo vám umožňuje uspořádat prvky ovládacího panelu podle vašich preferencí.

 • Přepnutím na obsah v režimu uvidíte svůj web jako uživatele CMS: budete moci aktualizovat obsah, ale nad návrhem nemáte žádnou kontrolu. Je pozoruhodné, že v režimu Návrh můžete určitými prvky uživatele CMS upravit tak, že jednoduše zaškrtnete příslušné políčko (viz screenshot).

  Inteligentní textový editor Webydo stojí za zmínku. Díky tomu je režim Design ještě efektivnější automatizací mnoha operací, generováním čistšího kódu a ušetří vám spoustu času. Zejména můžete nastavit, aby se nové změny aplikovaly globálně na celém webu. Můžete například změnit všechny titulky na svém webu jediným kliknutím, aniž byste je museli ručně měnit na každé stránce.

 • Režim náhledu umožňuje přesně zjistit, jak bude publikovaný obsah vypadat a jak bude působit na různých zařízeních. Další funkcí, která stojí za zmínku, je okno Aktualizace, které se objeví pokaždé, když vstoupíte na ovládací panel. Ukazuje vám, co je ve Webydo nové, takže vám nikdy neunikne aktualizace.

 • Historie revizí Vlastnosti. Díky tomu můžete nyní zobrazit náhled starších verzí webu a obnovit verzi, která se vám nejvíce líbí. Dobrá práce!

Při neustálém zkoumání systému jasně pochopíte, co se liší od běžných tvůrců webových stránek pro kutily. Profesionální zaměření služby je sledováno rozvržením a funkčností editoru webových stránek, který oplývá detaily a prvky. Webydo není snadná platforma pro první časovače, ale šikovný a efektivní nástroj pro profesionály v oblasti webového designu, kteří se nechtějí obtěžovat úpravami kódu.

2. Funkce & Flexibilita

Webydo umožňuje vytváření pixelů perfektních responzivních webů, které nenaznačují žádné povědomí o kódování, ale přesto vypadají sofistikovaně a naložené funkcemi. Ať už plánujete jakýkoli typ projektu, systém automaticky převede design na pokročilý projekt HTML kódu, který zahrnuje nejmodernější funkce CMS. Je nejvyšší čas podívat se pod kapotu tvůrce webových stránek a zjistit, co přesně nabízí a jak se liší od standardních systémů.

 • eCommerce
 • Webydo má výkonné interní funkce elektronického obchodování. Systém obsahuje všechny potřebné funkce webového obchodu a ještě více. Chcete-li aktivovat ukládání, stačí kliknout na tlačítko „Store“ v hlavní nabídce a budete přesměrováni do rozhraní obchodu.

  Pomocí zkušebního režimu můžete prodat až 5 produktů. Chcete-li aktivovat všechny funkce nástrojů Webydo Store, musíte si objednat jeden z placených programů. Kromě toho má Webydo svůj vlastní trh aplikací, odkud můžete instalovat spoustu položek, které by váš obchod mohly zatraktivnit.

  Systém navíc spolupracuje s Ecwid. Je tedy možné vytvářet internetové obchody prostřednictvím integrace widgetu ecwid eCommerce. Ecwid také přijímá širokou škálu typů plateb, umožňuje přidávat působivé popisy produktů a konfigurace, integrovat a spravovat kategorie bohaté na média a ovládat možnosti akcií vašeho internetového obchodu..

 • Vytvoření článku
 • Tvůrce webových stránek umožňuje vytvářet a publikovat všechny druhy článků, blogových příspěvků, zpravodajských kanálů, sbírek produktů atd. V případě sdíleného přístupu k správě webových stránek budou vaši spolupracovníci moci samostatně aktualizovat a přidávat nové příspěvky přímo z řídicí panel CMS, aniž by to ovlivnilo design webových stránek. Důležité je, že každý nový příspěvek bude zobrazen ve stejném formátu a designu, jaký byl dříve publikován.

 • Možnosti správy webových stránek
 • Webydo není jen o vývoji webových stránek, ale také o pokročilé správě obsahu. Když začnete pracovat na designu vašich webových stránek, systém automaticky vytvoří uživatelsky přívětivý redakční systém, který můžete stejně spravovat vy i vaši klienti nebo členové týmu, kteří mají přístup k projektu. Budete tak moci upravovat, mazat, měnit a aktualizovat obsah našich webových stránek a dokonce poukazovat na ty prvky vašeho projektu, které budou dále chráněny před neoprávněným přístupem, což zvyšuje zabezpečení projektu.

 • Podpora hlasování uživatelů
 • Vývojáři Webydo se upřímně zajímají o jejich názory uživatelů ohledně produktů a funkcí, které nabízí webový tvůrce. Povzbuzují každého registrovaného uživatele k hlasování a účasti na akcích tím, že nabízejí své návrhy, hlásí chyby a vyjadřují své názory / hlasování za funkce, které by chtěli do systému přidat..

 • Rozšířené možnosti publikování
 • Tvůrce webových stránek nabízí individuální připojení k vlastní doméně, které přichází s pokročilou správou webových stránek a cloudovými hostingovými nástroji. Vývojáři systémů mají integrovaná bezpečná opatření na úrovni podnikové databáze v celé své hostitelské síti, aby zabránili útokům hackerů a ztrátě důvěrných dat. Díky partnerství Google Cloud jsou weby Webydo rychlé, spolehlivé a stabilní současně. Díky tomu se cítíte v bezpečí svého projektu. Možnost automatické zálohování navíc umožňuje zachovat data webových stránek, což je další výhoda systému.

 • Výkonné integrace a přidávání
 • Kromě integrace zásuvných modulů Ecwid je Webydo známé také svými doplňky a widgety třetích stran, které můžete použít pro přidání funkcí do projektu. Mezi nejvýznamnější z nich patří vyhledávací pole od Swiftype, komentáře Disqus, živé chaty Olark a Tidio, formuláře Wufoo, animované prezentace Powtoon, rezervace schůzek z SimplyBook, grafy a grafy z porovnáníNinja, nástroje pro zapojení návštěvníků z programu GetSiteControl, zdroje sociálních médií z Facebooku, Twitteru, Instagramu, Tumblr, Vine a Pinterestu, živého vysílání Meerkat, galerií YouTube a Vimeo, blogů, Tvůrce formulářů a eCommerce od POWr.

 • Podrobný ovládací panel
 • Webydo má ovládací panel podobný Photoshopu, který je vybaven pokročilými nástroji pro webový design, díky kterým můžete doladit své webové stránky s přesností na pixel. Jaké prvky tedy můžete na stránku přetáhnout? Webydo obsahuje nejběžnější prvky: tvary, obrázky, text, videa, soubory Flash, galerie, nabídky a různé widgety.

  Webydo editor

  Při recenzi Webyda jsem okamžitě zjistil, že se zaměřují na responzivní design. Návrháři mohou snadno spravovat všechny verze svého webu z jediného řídicího panelu vytvářením bodů přerušení pro různé obrazovky a zařízení. Uživatelé mohou schovávat se a skrývat se prvky na stránce, přizpůsobte typografii a navigaci a vytvořte různé zážitky pro všechny své návštěvníky.

  Webydo se přizpůsobí

 • Vlastní typografie
 • Zatímco většina tvůrců webů vás omezuje na používání pouze svých vlastních knihoven písem, Webydo umožňuje uživatelům snadno nahrávat vlastní písma. Ve studiu Webydo klikněte na libovolný textový prvek a vyberte ‘Přidat písma‘V konstrukčním panelu. Pak vSpravujte svá písmaWindow klikněte na ‘Nahrajte svá písmaTo snadno nahrajete jakékoli písmo z počítače.

  Kromě toho se můžete připojit k účtu Adobe Typekit a používat uložená písma ve Webydo Studio. V ‘Přidat písma‘, Vyberte ‘Připojte písma typekit‘A postupujte podle pokynů k rychlému přidání tokenu API Typekit.

 • Blogování
 • Webydo má plně vybavený systém blogů s názvem ‘Režim obsahu blogu‘ Pomocí této funkce mohou návrháři vytvořit šablonu, která uživatelům CMS umožní přidávat a publikovat nové články ve stejném formátu. Funkce Blog také funguje pro vytváření kolekcí produktů, informačních kanálů a dalších opakujících se prvků.

  Webydo blogování

  Ve Webydu nenajdete spoustu aplikací a widgetů. Na rozdíl od Wix nebo Jimdo, které mají celé trhy s aplikacemi, se Webydo zaměřuje spíše na vzhled svého webu než na jeho provoz a nabízí aplikace pouze pro e-shop. Pokud potřebujete vložit vlastní kód, můžete použít widget Vlastní kód nebo exportovat kód svého webu a v případě potřeby provést vážné změny s vývojáři..

 • Obchodní možnosti
 • Pokud je Webydo primárně určen pro nezávislé designéry a agentury, přichází s řadou obchodních možností, které nelze najít u jiných tvůrců webových stránek. Patří mezi ně Bill Bill a Build your brand options.

  • Bill můj klientský servis dává návrhářům možnost fakturovat své klienty přímo z řídicího panelu. Webydo účtuje 5% poplatek za úspěšnou transakci.
  • Funkce Build my brand umožňuje vám nahradit loga Webydo vaší vlastní značkou, včetně přihlašovací stránky vašich klientů a CMS. Tato funkce umožňuje návrhářům prezentovat Webydo rozhraní jako své vlastní. Mohou také připojit vlastní doménu a publikovat své projekty pod vlastní subdoménou.
  • Webydo nastavení webu

 • SEO
 • V oblasti SEO nabízí Webydo základní sadu nástrojů:

  • Uživatelé mohou nejprve určit metaznačky (název, popis a klíčová slova) pro každou jednotlivou stránku.
  • Za druhé, existuje jednoduchý způsob, jak propojit Google Analytics a Google Search Console.
  • Za třetí, uživatelé mohou nastavit přesměrování 301, aby bezpečně migrovali stránky ze svých starých webů.
  • Webydo SEO

  Až bude váš web připraven, můžete buď exportovat jeho CSS a HTML kód, nebo ho hostit s Webydo. Od nedávné doby můžete dokonce nakupovat doménová jména přímo prostřednictvím ovládacího panelu.

Příležitosti White Label

Webydo pro agentury

Webydo pro agentury

Jedním z nesporných vrcholů tvůrce webových stránek je samostatná platforma Webydo pro agentury. Jedná se o pokročilé řešení webového designu, které vám umožní začít a rozvíjet svou web design agenturu bez technických překážek. Jste to vy, kdo má plnou tvůrčí kontrolu nad projektem a je jen na vás, abyste jej spravovali s ohledem na vaše potřeby webového designu.

Mezi výhody, které využijete, při práci s platformou je zpočátku vhodné zmínit zvýšené ROI a SEO parametry, pokročilou podporu podpory s specializovaným účtovým specialistou přiděleným individuálně vám, fakturaci klientů a možnosti CMS, značky White Label a kód webu , generátor šablony zákazníka a další významná oprávnění.

Dalším charakteristickým rysem programu Webydo pro agentury je skutečnost, že umožňuje týmovou spolupráci. To znamená, že vy a členové vašeho týmu budete moci pracovat na více projektech najednou, sdílet přístup k webu a spravovat práva.

Bílý štítek

Webydo nabízí špičkovou funkci White Label, která vám umožní využít kompletní sadu funkcí této služby a používat ji pod vlastní značkou. To je výhoda sama o sobě, protože tvůrce webových stránek se díky své funkčnosti a sadě funkcí jednoznačně odlišuje od davu. Zde můžete nahrát své firemní logo (nebo vytvořit ten, pokud jej ještě nemáte), správu webu z řídicího panelu a dokonce i vytváření webů pro své klienty. A co víc, zde budete moci fakturovat svým zákazníkům, aniž byste museli využívat služby třetích stran.

3. Vzory

Počet témat:32
Témata zdarma&# x2714; ANO
Citlivý design&# x2714; ANO
Seřadit podle odvětví:✘ NE
Úpravy kódu CSS:&# x2714; ANO

Pokud jde o design, existují tři možnosti: můžete si vybrat hotový design (ty jsou plně přizpůsobitelné, bez obav); začít s rozvržením definujícím strukturu budoucího webu; nebo začít od nuly.

Kolekce šablon Webydo není obrovská, přesto vám umožňuje zjistit, jak weby Webydo mohou vypadat, když jsou publikovány. Počet témat, která systém nabízí pro přizpůsobení, v současné době představuje 32 návrhů. Všechny jsou ve výchozím nastavení zdarma a reagují. Šablony však nejsou tříděny podle odvětví, což může trochu komplikovat výběr požadovaného tématu. Pokud jde o proces úpravy návrhů, máte k dispozici několik možností a kreativní svobodu – systém v tomto ohledu opravdu nabízí mnoho, což vám umožní vytvořit skutečně jedinečný design webových stránek..

Kromě rozsáhlé kolekce návrhů nabízí tvůrce webových stránek řadu možností souvisejících s designem, které umožňují vytvářet a spravovat atraktivní projekty. Je nejvyšší čas je hned zaregistrovat.

 • Citlivé body přerušení
 • Webydo umožňuje vytvářet webové stránky s jedinečným designem bez kódování. Všechny verze webových stránek můžete snadno spravovat z jediného řídicího panelu vytvořením bodů přerušení pro různá zařízení, velikosti obrazovky a rozlišení.

 • Animátor posouvání parallaxu
 • Tvůrce webových stránek umožňuje aplikovat efekty posouvání paralaxy na prvky vašeho webu, aby vášmu projektu dodal nejmodernější vzhled a pokročilé animované zaměření. Design vašeho webu můžete obohatit o unikátní prvky pohybové grafiky, přechody, cesty a rychlost pomocí rozhraní WYSIWYG dokonalého v pixelech..

 • Profesionální nástroje pro webový design
 • Systém poskytuje přístup k sadě pokročilých nástrojů pro webový design, které umožňují vytvořit jakýkoli design, který potřebujete s ohledem na specializaci, cíle a požadavky vaší specializované firmy. Mezi nástroji můžete přistupovat, procházet a používat spoustu bezplatných webových zdrojů s otevřeným zdrojovým kódem, které jsou dokonale optimalizovány pro použití online, inteligentních průvodců a snappingu, drag-and-drop ovládání pro snadné nahrávání prvků webových stránek (texty, mediální soubory, online formuláře, nabídky, widgety atd.) a výkonný nástroj pro video určený pro uživatele, kteří chtějí do svých projektů nahrát video soubory.

4. Zákaznická podpora

Webydo vyniká z davu díky mnoha možnostem podpory zákazníků. Systém se může pochlubit rozsáhlou a uživatelsky přívětivou komunitou a profesionálním střediskem podpory, které je připraveno vám pomoci vyřešit všechny problémy související s webovým designem 24/7. Tato platforma přichází s funkcí live chatu dostupného v účtu Webydo, působivou znalostní databází, která se skládá z video a textových tutoriálů.

Každému nováčkovi je nabídnut podrobný průvodce, jak systém používat. Existuje také možnost kontaktovat tým podpory systému buď telefonicky, nebo vyplněním formuláře zpětné vazby, který je k dispozici v příslušné sekci. Jak bylo uvedeno výše, tvůrce webových stránek spolupracuje s klienty nejen prostřednictvím stránky Podpora, ale také prostřednictvím Navrhnout funkci, Nahlásit chybu a hlasovat! Stránky. To je funkce, kterou neposkytují jiní tvůrci webových stránek, a ta, která dělá z Webydo systém zaměřený na zákazníka. Pokud tedy máte pocit, že Webydo postrádá určitou možnost – jen to navrhněte. Funguje to! Mimochodem, výše uvedený animátor paralaxy, responzivní editor, bílý štítek, vlastní 404 chybové stránky a další byly jednou navrhovanými funkcemi.

Mezi další možnosti zákaznické podpory, které Webydo nabízí, má smysl zmínit širokou sekci FAQ, e-mailovou pomoc, komunitní fórum atd. Celkově je systém zákaznické podpory Webydo opravdu silný a nápomocný, což je částečně vysvětleno složitostí služby a její profesionální zaměření.

5. Cenová politika

Možnost cenyNákladyFunkce
Pro:90 $ / měsíc✓ Hosting + CMS;
✓ Až 10 webových stránek.
Tým:180 $ / měsícKromě předchozího:
✓ Až 30 webových stránek;
✓ Bílý štítek.
Agentura:480 $ / moKromě předchozího:
✓ Dedicated Manager;
✓ Vlastní kód.

K dispozici jsou čtyři placené možnosti, každá je dodávána s 30denní bezplatnou zkušební verzí. Než však obdržíte zkušební verzi, měli byste vyplnit údaje o své kartě. Je to běžný postup, během 30denního zkušebního období můžete zrušit odběr bez jakýchkoli poplatků.

Mezi placené verze patří Pro (90 $ / měsíc), Tým (180 $ / mo) a Agentura (480 $ / měsíc). Váš výběr bude záviset hlavně na tom, kolik webů chcete vytvořit, zda potřebujete funkci „exportu stránek“ a spolupracovníky. Třetí plán Webydo (nazvaný Agentura) přichází s následujícími doplňky: značková subdoména, profesionální školení, 10 členů týmu, průvodce DIY pro klienta a co víc – specializovaný správce účtu. Pokud potřebujete více, než tyto plány nabízejí, existuje řešení „Enterprise“. Navíc můžete získat 20% slevu po provedení jednorázové roční platby.

Webydo ceny

Existují také zvýhodněné plány pro studenty a podniky. Chcete-li se dozvědět více o slevách, kontaktujte přímo jednoho z odborníků Webydo.

6. Klady a zápory

Webydo je plnohodnotný webový tvůrce zaměřený na profesionály. To znamená, že je poněkud obtížné pracovat se službou pro první časovače i pro uživatele, kterým chybí odborné znalosti webdesignu. Vyvstává tedy potřeba specifikovat celou řadu výhod a nevýhod, které Webydo přichází s cílem informovat uživatele přesně, co mohou od systému očekávat.

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Množství funkcí přizpůsobení designu;
&# x2714; Blogování a eCommerce;
&# x2714; Profesionální a všestranná podpora zákaznické podpory;
&# x2714; Reaktivní šablony;
&# x2714; Příležitosti White Label;
&# x2714; Podpora hlasování uživatele;
&# x2714; Četné integrace a doplňky atd.
✘ Omezená volba šablony;
✘ drahé předplatné;
✘ Vyžaduje strmou křivku učení pro nováčky;
✘ „Statický“ tvůrce webových stránek, který se více zaměřuje na design než na funkčnost atd.

7. Soutěžící

Přestože se Webydo umístila jako zcela jedinečná služba, má mnoho konkurentů ve výklenku pro vytváření webových stránek. Neustále testujeme a porovnáváme funkce tvůrců webových stránek, abychom našli lepší řešení pro úkoly uživatelů. Podívejte se na tato srovnávací srovnání Webydo s hlavou:

Webydo vsWebflow /Webydo-vs-Wix

Závěr

Webydo je slušné jméno na trhu stavebních webových stránek. Systém již vybudoval silnou komunitu uživatelů, která se každým dalším měsícem neustále zvyšuje. Funguje skvěle pro stavbu téměř všech typů projektů, bez ohledu na úroveň jejich složitosti. Tento systém můžete použít ke spuštění a správě portfolií, plnohodnotných obchodů a firemních webů.

Platforma rozhodně vyniká funkčností, protože přichází s úžasnou sadou nástrojů a možností, které můžete použít k návrhu osobního nebo obchodního projektu. Systém vyniká z davu díky svým elektronickým obchodům a možnostem blogování, řešení White Label, platformě Webydo for Agencies, profesionálním šablonám a špičkovým nástrojům pro přizpůsobení potřebným k tomu, aby web vytvořil přizpůsobený design. Připravte se však investovat své úsilí a čas na zvládnutí platformy, protože má opravdu co nabídnout a učit se.

Tento webový tvůrce se nejlépe hodí pro webové designéry, protože jeho rozhraní a klíčové funkce jsou orientovány na designéry. Cena předplatného Webydo nás také upozorňuje na to, že je používán profesionálem, který měsíčně provozuje desítky webových stránek. Celkově vzato, Webydo není další jednoduchý tvůrce webových stránek a pokud plánujete začít s tvorbou webových stránek, tato služba by byla velmi užitečná.

Vyzkoušejte Webydo Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map