Recenze WYSIWYG Web Builder

Recenze WYSIWYG Web Builder


Webový tvůrce WYSIWYG (aktuální verze 15.2) – je tvůrce webových stránek pro stolní počítače, který pomáhá vytvářet webové stránky založené na HTML a jQuery bez hlubokých technických dovedností. Když říkáme desktopová verze, máme na mysli software vyžaduje stažení a instalaci. Byl navržen pro potřeby malých podniků. Tato platforma usnadňuje vytváření malých a středních projektů, portfolií pro nezávislé pracovníky, blogů, zpravodajských portálů atd..

Na rozdíl od většiny platforem SaaS není WYSIWYG Web Builder řešením typu all-in-one pro vytváření, nasazení a hostování vašeho budoucího webu. Je to pouze nástroj pro vytváření webových stránek k vytváření různých typů projektů. Dobrou zprávou je, že uživatelé získají přístup k více než 200 nástrojům, které usnadňují vytváření a přizpůsobení nových projektů bez technických dovedností. Budete si moci vybrat, zda můžete využít intuitivní funkci drag-and-drop pro úplné začátečníky nebo udělat trochu kódování.

V této recenzi se musíme blíže podívat pod kapotu softwaru, abychom zjistili, zda stojí za to tyto peníze vyplatit.

1. Snadné použití

Jak již bylo uvedeno výše, software byl navržen pro netechnické techniky i programátory, kteří potřebují přístup ke zdrojovému kódu šablon. Program používá speciální HTML moduly pro každé z jeho rozvržení. Změna struktury motivu je velmi snadná díky editoru drag-and-drop. Použijte jej k nahrazení modulů, přidání nových nebo přeskupení stránky. Software je dodáván s vlastním grafickým uživatelským rozhraním (GUI) životní prostředí.

Chcete-li však získat přístup k ovládacímu panelu a skutečně začít vytvářet nový web, musíte mít nainstalovanou aplikaci. Systém nabízí bezplatnou zkušební verzi. Vše, co potřebujete, je stáhnout soubory ZIP a dokončit jednoduchý proces instalace. V tuto chvíli nejsou žádné e-maily, kreditní karty ani registrace, což je velmi výhodné. Systém nabízí několik verzí v závislosti na verzi operačního systému, kterou používáte. Špatnou zprávou je, že tento nástroj je kompatibilní pouze s počítači se systémem Windows. Pokud používáte Mac, pak procházejte specializovaným Hodnocení stavitelů webových stránek Mac.

Instalace oken WYSIWYG

První problémy se mohou objevit při prvním spuštění bezplatné verze, jak vyžaduje každá kopie softwaru Direct2D. Ujistěte se, že je nainstalována v počítači, aby se předešlo možným chybám během relace budovy. Konečně, tady jste uvnitř editoru. Pojďme se dostat k procesu vytváření webových stránek.

Moduly rozvržení WYSIWYG webového tvůrce

Již jsme zmínili, že software je dodáván s kolekcí předinstalovaných modulů HTML. WYSIWYG Web Builder by neměl počítat s připravenými rozvrženími s již integrovanými widgety, bloky nebo řezy. Zde budete muset sestavit každou stránku ze země. Systém má výběr šablon. Měly by však být nahrány samostatně. O této otázce budeme hovořit o něco dále.

Moduly rozvržení WYSIWYG

Získání nového modelu stránky je velmi snadné. Jednoduše si vyberte ten ze seznamu vlevo. Poklepejte na něj nebo přetáhněte do pracovního prostoru. Kolekce modulů zahrnuje různé bloky a sekce. Chcete-li popsat svou společnost a služby, sdílet kontaktní informace a přizpůsobit stránku s oddělovačem, záhlavími a zápatími, tlačítky sociálních médií, odpočítáváním, funkcemi, cenovkami a dalšími. Každý modul lze také editovat. Uživatelé mohou volně měnit texty, měnit velikost bloku, měnit rozměry, typografii atd.

Celkový dojem není tak špatný, ačkoli proces přizpůsobení je velmi omezený. Můžete změnit pouze některé základní parametry a povolit mírné úpravy. Na druhé straně mohou uživatelé těžit z výběru vlastních modulů, zatímco zkušení programátoři a weboví designéři si mohou zdarma stáhnout své vlastní soubory z místních složek. Tato skutečnost přidává určitou flexibilitu a také možnost přidávat animace a další vizuální efekty v případě, že máte potřebné techniky CSS. Pokročilí programátoři také ocení schopnost vytvářet formuláře, které obsahují podmíněné možnosti.

Žít

Software umožňuje zobrazit náhled webové stránky před jejím publikováním. Všechny stránky budou k dispozici přímo v prohlížeči v jednom kliknutí. Software je dodáván s inline editací, což znamená, že všechny změny jsou ukládány automaticky stejným způsobem jako na SaaS platformách jako Wix. Uživatelé budou mít také několik možností publikování. Nejprve si můžete rozvržení stáhnout a uložit do místní složky. Druhou možností je nechat jej stáhnout do FTP s přiřazenou adresou URL.

Bez ohledu na to, co si vyberete, stále se budete muset starat o hostování a doménu samostatně. Nejsou poskytovány ani s placeným programem.

2. Funkce & Flexibilita

WYSIWYG Web Builder je nástroj původně navržený pro vytváření rozvržení webových stránek. Z tohoto důvodu je většina jeho funkcí zaměřena na funkce úprav a přizpůsobení. Hlavní výhodou je, že platforma přichází s dostatečnou flexibilitou pro nováčky bez technických dovedností a pro zkušenější kodéry a webové designéry..

Hotové moduly

Připravené moduly WYSIWYG

Hlavní funkce nástroje pro tvorbu webových stránek, která definuje snadnost procesu vytváření. Nabízí výběr hotových bloků, které zahrnují více než 150 různých sekcí, aby zdůraznily vlastnosti společnosti, služby, ceny, kontaktní informace atd. Každý modul lze snadno přizpůsobit, změnit jeho velikost nebo změnit v souladu s celkovou koncepcí webových stránek..

Animace a efekty

Software je dodáván s technikami CSS, které umožňují přidávat animace a vizuální efekty k některým blokům. Uživatelé si mohou vybrat ze seznamu 150 přednastavených efektů, animace designu sami a nahrát je do tvůrce webových stránek..

Správa mediálních souborů

Tato platforma usnadňuje vytváření různých stylů a karuselů galerie. Uživatelé navíc mohou přidávat videa na YouTube nebo Vimeo, implementovat animaci převrácení a vytvářet knihovny mediálních souborů s obrázky, ikonami, video a zvukovými soubory atd..

Rozšíření

Pokud se rozhodnete pro placenou licenci, získáte navíc více než 200 rozšíření, díky kterým je nástroj trochu flexibilnější. Uživatelé získají další nástroje pro přizpůsobení, včetně prezentací, nabídek, základní funkce elektronického obchodování atd.

3. Návrh & Šablony

WYSIWYG Web Builder pomáhá vytvářet citlivé weby. Má podporu pro CSS a mřížky rozvržení, FlexBox i pevná témata s přerušovacími body. Kromě toho nabízí výběr svých vlastních šablon, které jsou také mobilní. Uživatelé si mohou vybrat ze stovek rozvržení, která odkazují na stránky malých podniků, portfolia B&Služby B, malé webové obchody, zpravodajské portály, fóra a další.

Šablona WYSIWYG

Každá šablona má režim náhledu, pomocí kterého si ji před stažením můžete prohlédnout. Ach ano. Před použitím editoru je nutné stáhnout všechna témata. Můžete mít prospěch z editoru jQuery Mobile Theme, abyste zajistili, že váš budoucí web bude vypadat dobře na různých mobilních zařízeních. Dobrou zprávou je, že všechny jsou zdarma, i když používáte zkušební verzi softwaru.

4. Zákaznická podpora

Tvůrce webových stránek nabízí několik způsobů, jak najít odpovědi na všechny otázky. Nejprve si uživatelé mohou zvolit rozšířenou databázi znalostí, která je přístupná přímo z ovládacího panelu. Pokrývá všechny obecné problémy od zahájení ověřování formulářů atd. Zde máme také Klávesové zkratky s informacemi o tvůrci webových stránek a také recenze nejnovější aktualizace.

Zákaznická podpora WYSIWYG

Online návody a FAQ otázky najdete na oficiální webový server WYSIWYG Web Builder. Obsahuje podrobné návody a vysvětlivky o tom, jak používat různé bloky, jakož i správce stránek a témat. Tvůrce webových stránek má vlastní komunitu následovníků zastoupených v EU místní fórum. Nováčci mohou vytvořit nové vlákno a diskutovat o některých problémech se zkušenějšími uživateli.

5. Plány & Ceny

Jako software ke stažení je WYSIWYG Web Builder k dispozici jako celoživotní licencovaná kopie. Nemusíte platit měsíční předplatné. Cenovka začíná na 49,95 USD za plně funkční platformu bez omezení, pokud jde o rozšíření, aktualizace atd.

Náklady na webový tvůrce WYSIWYG

Pro ty, kteří chtějí zkontrolovat fungování systému, je k dispozici 30denní bezplatná zkušební verze. Bezplatná verze také obsahuje všechny nástroje dostupné v placené licenci. Jedinou nevýhodou je, že uživatelé mohou zakoupit licenci WYSIWYG Web Builder pouze od prodejců. Nejprve musíte poslat žádost a počkat, až vás někteří prodejci kontaktují, aby dokončili nákup. Je to docela zvláštní postup při placení, není to tak?

6. Klady a zápory

WYSIWYG Web Builder je dobrý nástroj pro vytváření HTML a jQuery šablon s malými technickými dovednostmi. Použití se stovkami šablon a nekonečných modulů je velmi snadné a vytváří plně funkční web různých typů. Na druhou stranu, určitě to má některé zjevné zmeškání.

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Dobré pro nováčky a zkušené kodéry.
&# x2714; Odolné weby pro potřeby malých podniků.
&# x2714; 30denní bezplatná zkušební verze s neomezenými funkcemi.
&# x2714; Skvělé techniky CCS pro pokročilé přizpůsobení.
&# x2714; Jednoduchý editor drag-and-drop.
✘ Není dobré pro komplikované projekty.
✘ Zmatená procedura pokladny.
✘ Omezené nástroje pro webový design.

Závěr

Program WYSIWYG Web Builder může být dobrou volbou pro programátory a webové designéry, kteří touží získat potřebné zkušenosti za minimální náklady. Tato platforma nabízí dostatek funkcí pro práci s moduly a úpravu šablon HTML a jQuery několika kliknutími. Software zajistí slušné technické zázemí.

Na druhou stranu by nováčci mohli najít obecná nastavení platformy trochu matoucí. Navíc by mohlo být lepší zvolit plně funkční nástroje pro vytváření webových stránek prohlížeče, které jsou levnější a nabízí více funkcí v balení bez nutnosti stahovat žádný software nebo hledejte poskytovatele hostingu.

Vyzkoušejte to ZDARMA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map