Sellfy Recenze

Sellfy recenze


Sellfy – je cloudový software vyvinutý pro splnění potřeb elektronického obchodování. Platforma přichází jako snadno použitelný nástroj, který umožňuje snadné a rychlé vytváření, nastavení a nasazení nového digitálního obchodu. Bloggery, majitelé firem a jednotlivci jej mohou použít k zahájení prodeje digitálního i fyzického zboží prostřednictvím různých platforem včetně YouTube, SoundCloud, Instagramu, Facebooku nebo vašeho vlastního webu. Sellfy přichází jako nástroj ke správě, reprezentaci a prodeji produktů a také k vedení cílové skupiny.

Klíčovou funkcí platformy je skutečnost, že ji lze použít buď jako samostatnou výkladní skříň, nebo s již existujícím webem. Můžeš vytvořte online obchod od nuly, Přizpůsobte si to, přidejte produkty a nechte je vložit do svého webu. Jako řešení all-in-one pro eCommerce nabízí Sellfy kromě vlastní domény také funkce integrace plateb a další možnosti v závislosti na zvoleném plánu. Pojďme se podívat, jak to funguje a co má uvnitř té krásné krabice.

1. Snadné použití

Použití Sellfy je velmi snadné. Ke spuštění a nastavení vlastního internetového obchodu nemusíte být odborník. Dodává se s jednoduchým systémem správy produktů a snadnými nástroji pro přizpůsobení samotného obchodu. Nejsou nutné žádné dovednosti v oblasti kódování ani webového designu.

Nováčci mohou spustit své nově založené obchody v několika minutách. Platforma navíc nabízí 14denní bezplatnou zkušební verzi pro ověření fungování systému. Může být dobrý nápad vyzkoušet všechny výhody bez zaplacení penny. Chcete-li co nejlépe využít bezplatný přístup, stačí se přihlásit.

Sellfy hlavní

Postup registrace zahrnuje několik jednoduchých kroků:

 1. Vložte svůj e-mail.
 2. Zadejte heslo.
 3. Zadejte název obchodu.

Systém vám pošle potvrzovací dopis k ověření vašeho hesla. Může být nutné získat plný přístup k ovládacímu panelu. Bohužel neexistuje způsob, jak se přihlásit pomocí účtu Facebook nebo Google, aby byl proces ještě rychlejší.

Další fází je poskytnout několik faktů o vašem budoucím projektu. Tato platforma vám pomůže s dalším přizpůsobením a nastavením. Uživatelé si budou muset vybrat z různých obchodních kategorií v závislosti na tom, jaký produkt budou prodávat. Tyto kategorie zahrnují vývoj softwaru, hudbu & audio, fotografie, grafický design atd.

Prodejte o webu

Pak musíte vybrat typ, který chcete použít software. Bude to vlastní prodejní skříň Sellfy? Nebo máte vlastní web a co propojit budoucí obchod s vaším stávajícím projektem? Vyberte ten, který splňuje vaše požadavky, a dokončete proces výběrem očekávaného provozu na webu. Uveďte velikost publika a přejděte do editoru obchodu Sellfy.

Uložte nastavení

Sellfy dashboard

Jakmile se ocitnete uvnitř palubní desky, zjistíte, jak snadné je použití. Ovládací panel nabízí několik hlavních akcí, které je třeba provést před zveřejněním obchodu. Uživatelé budou moci:

 • Přidat produkty – můžete vybrat konkrétní typ produktu a upravit popisy položek.
 • Přizpůsobte obchod – aby váš internetový obchod vypadal exkluzivně; přidat nějaké informace o obchodě, sociálních odkazech atd.
 • Povolit platby – rychlý způsob, jak integrovat PayPal nebo Stripe uvedením vašich osobních údajů.
 • Vyberte plán – aktivovat některý z dostupných placených plánů, aby se zveřejnil.

Než začnete nastavovat svůj budoucí obchod, doporučujeme zadat obecná nastavení pro připojení vaší domény, nastavit požadovanou měnu, zvolit možnosti vložení nebo povolit nastavení daně. Nyní je nejvyšší čas, abychom přidali náš první produkt a provedli určité úpravy.

Sellfy nastavení

Přidání nových produktů s Sellfy

Systém má velmi snadný nástroj pro správu produktů. Chcete-li přidat nové položky, stačí vybrat typ dobrého formuláře ze seznamu. Buď je to digitální nebo fyzický produkt, předplatné nebo freebie, klikněte na požadovanou možnost a vyplňte mezery. Zde můžete přetahovat fotografie a obrázky položek, označovat popisy produktů, odkazovat na konkrétní kategorii, nastavovat ceny a množství dostupné na skladě.

Prodejte produkt

Přizpůsobení obchodu

Chcete-li, aby byl váš budoucí obchod trochu jedinečný a vyniknout, můžete použít některé z dostupných funkcí přizpůsobení. Sellfy má jednoduchý webový tvůrce. Je to trochu přímočaré a omezené funkcemi. Můžete však nahrát exkluzivní záhlaví, upravit název a popis obchodu, přidat odkazy na sociální účty, upravit styly a další.

Prodejní kostýmy

Nastavení plateb

Nyní máte všechny produkty přidány a samotný obchod je přizpůsoben. Poslední fází je nastavení platebních možností a zveřejnění. Systém v současné době nabízí dvě hlavní platební brány. Zahrnují PayPal a Stripe. Vše, co potřebujete, je zkopírovat a vložit e-mail spojený s PayPal nebo vložit osobní ID a tajný klíč.

Prodejní nastavení platby

Uložit změny, vybrat plán, zaplatit za něj a začít prodávat produkty prostřednictvím více kanálů nebo nechat propojit svůj vlastní web.

2. Sellfy funkce, flexibilita & Integrace

Jak můžete vidět, Sellfy nabízí jednoduchý způsob, jak začít s internetovým obchodem. Ale co funkce, které nabízí? Systém je dodáván s různými nástroji, díky kterým je proces řízení produktu velmi jednoduchý. Najdete zde některá marketingová a propagační řešení a také trh aplikací a integrace třetích stran. Pojďme se podívat na některé základní funkce, které vám přináší Selfly.

Proces řízení produktu

Kromě jednoduchého procesu přidávání nových produktů umožňuje nástroj stanovit ceny, přidávat popisy a doporučené obrázky. Zde můžete třídit všechny své produkty podle kategorií. Jednoduchý drag-and-drop editor umožňuje nahrávat nové obrázky položek jediným kliknutím.

Prodejní proces řízení produktu

Uživatelé mohou volně vytvářet tolik nových kategorií, kolik chtějí, a nechat je propojit s konkrétními produkty z obchodu. Kromě toho zde již máte integrovaný nákupní košík a možnosti platby. Uživatelé mohou také nastavit jazyk obchodu a zpřístupnit jej zákazníkům z různých zemí.

Možnosti vložení

Jak jsme již zmínili, Sellfy vám umožňuje prodávat produkty prostřednictvím více kanálů. Platforma závisí na typu produktu, který nabízíte. Majitelé firem mohou prodávat hudbu na SoundCloudu, videa na YouTube, digitální a fyzické produkty, předplatné a další.

Selffy Možnosti vložení

Zároveň můžete volně prodávat online pomocí svého vlastního webu nebo blogu. Vše, co potřebujete, je použít dostupné možnosti vložení v nastavení řídicího panelu. Jednoduše zvolte typ tlačítka, vyberte produkt ze seznamu a pomocí tlačítka vygenerovaného skriptu si na svém webu nechte tlačítko koupit.

Marketing a propagace

Sellfy Marketing a propagace

Systém má integrované marketingové nástroje. Sada nástrojů představuje některé základní možnosti, které zahrnují:

 • Emailový marketing – vytvořte si vlastní e-maily, abyste zákazníky informovali o uvedení nového produktu na trh, aktualizaci, speciálních nabídkách nebo slevách atd.
 • Slevy – vytvořte novou slevu, která zvýší loajalitu zákazníků s kupóny nebo prodejem. Spravujte program a aplikujte jej na požadovaný produkt.
 • Upselling – Vylepšete svou průměrnou kontrolu a generujte vyšší výnosy.

Zde můžete sledovat své marketingové výsledky a statistiky a sledovat nové odběratele, odeslané e-maily a další.

Vestavěné analytické nástroje

Sellfy Vestavěné analytické nástroje

Sellfy přichází jako stavitel obchodů typu vše v jednom. To znamená, že také nabízí integrované analytické nástroje ke sledování zdrojů provozu, transakcí a dalších klíčových sazeb elektronického obchodování. Nejen nástroj zobrazuje základní statistiky se zákazníky a nejoblíbenějšími produkty, ale také návštěvy, míry konverze, tržby atd. Můžete třídit všechny návštěvníky podle zemí nebo sledovat konkrétní datum nebo období..

Aplikace a integrace

Platforma má svůj vlastní trh aplikací s widgety a doplňky třetích stran, které mají ve svém digitálním obchodě. Výběr aplikací ve výchozím nastavení je dosti omezený. Zde máme několik možností základní integrace, jako jsou Facebook Pixel a Chat, Google Analytics, Zapier a další.

Prodejte aplikace a integrace

Uživatelé mohou také hladce vkládat své obchody s platformami, jako jsou SoundCloud, YouTube a další. Kromě toho má každý uživatel šanci požádat o exkluzivní integraci, která vyhoví jeho konkrétním potřebám. Sellfy vývojáři dostanou vaši žádost a zkusí oživit myšlenku integrace.

3. Návrh & Šablony

Platforma bohužel nemá vlastní sbírku šablon obchodů. Na druhé straně jsou stěží nutné, zejména pokud plánujete prodat prostřednictvím svého vlastního webu. Platforma navíc nabízí sadu nástrojů pro úpravu základního stylu, díky nimž bude váš obchod vypadat trochu exkluzivněji.

Sellfy design

Uživatelé mají možnost změnit výchozí rozvržení. Zde máme různé styly sloupců obsahu, nástroje pro změnu barvy pozadí, nastavení počtu produktů na stránku atd. Mimochodem, jakmile vytvoříte nový produkt, automaticky se zobrazí v obchodě. Zde můžete změnit barvu tlačítka, implementovat kompaktní zobrazení nebo černé překrytí atd. Sellfy vám umožňuje vytvářet citlivé obchody. Chcete-li se na to podívat, stiskněte tlačítko „zobrazit obchod“.

4. Zákaznická podpora

Uživatelé budou stěží čelit potížím při používání platformy. Poskytuje dostatek materiálů a dokumentace, aby bylo možné začít s doslova nulovými technickými dovednostmi. Tam máme obrovské centrum nápovědy s článkem, který zahrnuje všechny kroky od začátku a přidávání produktů k problémům, které jsou složitější. Mohou zahrnovat integraci třetích stran, vkládání a další.

Pokud potřebujete rychlou odpověď, můžete využít funkci Live Chat, která kombinuje okamžité odpovědi a e-mailový systém pro prodej jízdenek. Prohlédněte si seznam poskytnutých obecných odpovědí, využijte e-mail pro kontaktování nebo klást otázky prostřednictvím živého chatu. Tým podpory tvrdí, že se vrátí s odpovědí během několika hodin. Platforma má také svůj blog s desítkami článků, které se mohou hodit také.

5. Plány & Ceny: Kolik stojí Sellfy?

Sellfy nabízí tři hlavní plány dostupné ve dvou cenových modelech. Uživatelé mohou každý měsíc platit nebo nakupovat roční plány. Druhá možnost vám umožní ušetřit až 34%. Pokud plánujete software chvíli používat, je určitě moudré řešení platit roční poplatky. Plány jsou následující:

Prodejní ceny

 • Startovací plán začíná na 19 $ / měsíc s neomezeným prodejem produktů a nulovými transakčními poplatky.
 • Podnikatelský plán začíná na 39 $ / měsíc s dalšími 10 000 e-mailovými kredity a vzestupnou funkcí.
 • Náklady na prémiový plán 89 $ měsíčně se všemi funkcemi z předchozích plánů plus bezplatná migrace obchodu a podpora priorit.

Cena se zvyšuje, pokud se rozhodnete platit měsíčně.

6. Klady a zápory

Platforma bude užitečným nástrojem pro různé potřeby i pro uživatele, kteří nemají eCommerce nebo technické zkušenosti. Je dodáván jako all-in-one řešení se všemi základními funkcemi v balení. Někteří nároční zákazníci by však mohli zvážit, že je to hit omezený.

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Velmi snadné použití.
&# x2714; Jednoduchá správa produktů a nastavení obchodu.
&# x2714; Různé prodejní kanály.
&# x2714; Možnosti vkládání a integrovaná analytika.
&# x2714; Marketingové a propagační nástroje.
&# x2714; Intuitivní editor obchodu.
✘ Žádné vlastní šablony internetového obchodu.
✘ V obchodě s aplikacemi je k dispozici několik aplikací.
✘ Omezené přizpůsobení obchodu a nástroje pro webový design.
✘ Plány vypadají docela pěkně

Závěr ohodnocení Sellfy

Sellfy přichází jako snadný a rychlý způsob, jak nastavit obchod během několika minut. Bude nováčkům, kteří nemají vlastní webové stránky, prodávat různé typy produktů prostřednictvím jiných kanálů. Ti, kteří již mají blog nebo web pro malé firmy, mohou mít obchod vestavěný několika kliknutími, aniž by museli najímat vedlejší vývojáře, aby vytvořili online nakupování od začátku..

Platforma přichází se sadou základních integrovaných funkcí, včetně platebních bran, analytiků, nástrojů pro e-mailový marketing atd. Stačí spustit malý nebo střední obchod. Větší a delší projekty mohou vyžadovat trochu vylepšené funkce, pokud jde o funkce.

Vyzkoušejte Sellfy Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map