uKit Recenze

uKit Recenze


uKit – je tvůrce webových stránek, na který je zvyklý spouštět a spravovat webové stránky pro malé firmy a další typy projektů pro osobní a komerční využití. Systém získal díky své celosvětové popularitě úžasná jednoduchost to není v rozporu s kvalitním a profesionálním přístupem k webdesignu. Toto je nepostradatelné řešení pro nováčky a profesionály v oblasti webového designu, kteří jsou ochotni zavést profesionální webovou prezentaci pro své firmy. Tento tvůrce webových stránek bude skvěle fungovat pro všechny zástupce malých a středních podniků, kterým chybí zkušenosti s webovým designem a nechtějí platit webovým studiím obrovské částky peněz..

Pro práci s uKit nemusíte ovládat základy programování – systém je jednoduchý a flexibilní a sám dokončuje přibližně 70% práce. Nejsou zde žádné návrhy rozvržení, stylové mapy, Photoshop a další každodenní problémy, s nimiž se většina webových vývojářů potýká. Časté aktualizace činí službu pohodlnější a funkčnější.

Na základě jednoho z nejlepších vzorků vizuálních editorů poskytuje uKit uživateli příležitost navrhnout atraktivní web od nuly bez jakýchkoli přípravných stupňů za 1-2 hodiny. Toto je hlavní výhoda pro tvůrce webových stránek: Při práci s ním může kdokoli využít slušný výsledek. To lze přirovnat k práci profesionálního webdesignéra.

Výhody a nevýhody

uKit funguje skvěle pro bezproblémový a pohodlný proces vývoje webových stránek. Lze jej tedy použít ke spuštění a efektivní správě webových stránek pro malé firmy, blogů, portfolií, propagačních webů, vstupních stránek a dokonce i malých a středně velkých internetových obchodů. Vzhledem k přijatelné náklady na systém, nezdá se, že by vůbec měl nějaké nedostatky. Jakmile však začnete procházet platformu, můžete narazit na některé její nevýhody. To je přesně důvod, proč má smysl vyjmenovat všechny výhody a nevýhody této služby a zjistit, co nabízí.

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Mírná křivka učení pro nováčky;
&# x2714; Bohatá sbírka reagujících specifických návrhů;
&# x2714; SSL certifikát zdarma;
&# x2714; Rozsáhlé možnosti integrace;
&# x2714; Více funkčních widgetů;
&# x2714; Bezplatné vytvoření zálohy;
&# x2714; Dočasný přístup ke správě webových stránek.
✘ nefunguje dobře u velkých plně funkčních webů a internetových obchodů;
✘ Webové stránky spuštěné se systémem vypadají podobně díky jednotnému formátu oddílů;
✘ Žádný bezplatný plán.

K čemu je to dobré?

uKit je moderní, pohodlný a jednoduchý tvůrce webových stránek, který se původně zaměřuje na malé a střední podniky. Jeho sada funkcí je dostatečně výkonná, aby vyhovovala potřebám každého uživatele, který má v úmyslu zahájit a efektivně řídit profesionální projekty. Nejdůležitější je, že tvůrce webových stránek nevyžaduje žádné dovednosti v oblasti kódování a webového designu, aby vedl kvalitní projekty. Každý může ovládat své intuitivní vizuální rozhraní, aby mohl navrhovat projekty z připravených widgetů a bloků obsahu.

Tvůrce webových stránek přichází s rozsáhlou sbírkou responzivních plně přizpůsobitelných vzorů šitých na míru konkrétním komerčním a nekomerční potřebám. Díky integrovanému funkce drag-and-drop, je možné zahájit projekty na libovolné úrovni složitosti bez jakékoli znalosti kódování. To jsou jen některé z nejzjevnějších důvodů, proč se platforma těší oblibě u podnikatelů, kreativ, studentů, umělců, fotografů, modelů, stylistů a dalších uživatelů..

Snadnost použití

Ať už chcete provést jakoukoli akci – ať už jde o integraci widgetů, vytvoření blogu, připojení názvu domény atd., Bude to snadné a pohodlné. uKit je logicky rozdělen do dvou oblastí: Dashboard a Builder. Ten má čtyři pracovní oblasti: Stránky stránek, tvůrce, design a adaptivní zobrazení stránek.

Tvůrce přichází s možností náhledu, což umožňuje okamžité zobrazení všech vašich změn v akci. Kromě toho můžete kdykoli zobrazit náhled své práce kliknutím na tlačítko Náhled. Při zobrazení náhledu svého webu můžete přepínat mezi různými zařízeními: stolní počítač, tablet a mobilní zařízení. Tím získáte realistický dojem o tom, jak bude váš web vypadat na různých zařízeních.

Hlavní panel umožňuje spravovat hlavní nastavení vašich stránek: připojit analytiku, zobrazit statistiky návštěvníků, získat radu ohledně propagace, povolit režim „ve výstavbě“, nahrát favicon, zobrazit oznámení, získat pomoc a další.

Začínáme

Než budete skutečně pokračovat v procesu vývoje webových stránek, musíte se zaregistrovat na platformu. Naštěstí webový tvůrce poskytuje snadný, rychlý a bezproblémový registrační postup. Zde si můžete vybrat ze dvou možností registrace. První z nich zahrnuje použití vašeho sociálního účtu (může to být Facebook, Google+, uID nebo LinkedIn), pokud ji již máte. Druhou možností registrace je vyplnění registračního formuláře a poskytnutí e-mailu a hesla.

Po dokončení tohoto kroku vám bude nabídnuta registrace v souladu s aktivací odkazu dostupného v e-mailu. Hned poté budete přesměrováni na stránku výběru šablon, abyste vybrali jeden ze zde uvedených vzorů. Stejně tak budete mít příležitost vytvořit si zde dočasný doménový název sami nebo ho náhodně vygenerovat. Jakmile dokončíte tento krok, nabídneme vám několik dalších jednoduchých a rychlých kroků, včetně vytvoření názvu webové stránky, nastavení kontaktních údajů, přidání odkazů na účty sociálních sítí atd..

Nakonec uvidíte editor webových stránek, kde můžete kliknout na bloky, experimentovat s obrázky, barevné kombinace, integraci nových prvků. Celkově vzato, prozkoumat a zvládnout editor, který se skládá ze čtyř výše uvedených oddílů, trvá několik minut (mezi ně patří „Design“, „Tvůrce“, „Stránky“ a „Adaptivní zobrazení stránek“). Podívejme se podrobně na vlastnosti každé z nich:

Poznámka: Adaptivní zobrazení stránek je přezkoumáno v části Návrh.

 • Režim „Design“. Umožňuje změnit vzhled webových stránek výběrem barevného schématu a pozadí webové stránky. Jako pozadí můžete použít jednoduchou paletu barev, nahraný obrázek a dokonce i mapy Google.
  uKit Design Mode
  Kromě toho má smysl zmínit příležitost aktivovat efekt paralaxy pro každý obrázek. Může výrazně zvýšit dojem uživatelů na webových stránkách a jejich obsahu. Je také možné změnit šablonu na jakékoli jiné téma dostupné zde.
 • Režim „Builder“. Jako hlavní metody úpravy webových stránek se zde používají editor WYSIWYG a tvůrce webových stránek s přetahováním. Kombinovatelnost těchto metod umožňuje uživatelům dokončit hlavní akce pomocí prvků a bloků webových stránek přidáním, odebráním, změnou nebo přemístěním pouze několika kliknutími. Výsledky vašich akcí se okamžitě zobrazí v online režimu.
  uKit Builder Mode
  Budete muset pracovat s widgety – funkčními prvky, které se přidávají na webové stránky jednoduchým přetažením. Existuje mnoho z nich, včetně produktových karet, zvukového přehrávače, vyhledávání Google, živého chatu, sociálního baru s oblíbenými službami, pořadí zpětného volání, jezdce, ceníku, informátora (což je vlastně blog) a dalších. Můžete také použít hotové kombinace bloků potřebné k dokončení určité funkce, jako je záhlaví / zápatí, specifikace, produkty, kontakty, portfolio, recenze atd..
 • Režim „Stránky“. Díky tomuto režimu může uživatel provádět různé akce s webovými stránkami: přidávat nové stránky, odstraňovat stávající, měnit pořadí stránek v nabídce, upravovat obsah webových stránek, duplikovat, vyplňovat metaznačky.
  uKit Pages Mode
  Všechny prvky, které přidáte na webové stránky, lze navíc nastavit: můžete změnit složení vnitřních bloků, zvolit možnosti vizuálního designu, počet a formát zobrazovaných prvků, pozadí atd..

Po zvládnutí těchto sekcí a celého procesu vývoje webových stránek bude pro vás snazší začít upravovat svůj projekt.

Úpravy webových stránek

uKit používá jeden z nejlepších vizuálních editorů ve výklenku. Všechny kroky zde lze provést pouze několika kliknutími. Co je impozantní, je možné spustit hotový web pouze za 1–2 hodiny pouhým přetažením prvků z ovládacího panelu na webové stránky a také vytvořením / úpravou pozic blokování obsahu. V převládajícím počtu případů stačí upravit ukázkový obsah, který je ve výchozím nastavení, upravit barvy, písma, rozvržení, pozadí atd., Abyste dosáhli požadovaného výsledku..

Všechny prvky, které můžete vybrat a přidat na stránku, mají podrobná nastavení. Je možné zvolit samostatné možnosti návrhu a upravit obsah bloku pro mnoho z nich. Podobně můžete nastavit strukturu bloku a pozadí pro každý blok. Pokud si přejete přidat obrázky do galerií a písem, nemusíte je nahrávat na server. Místo toho můžete poskytnout odkaz na požadovaný obrázek a nechat jej nahrávat automaticky.

Spolu s hotovými bloky umožňuje systém integraci a přizpůsobení prázdných bloků, aby jim poskytl jedinečný design. Existuje také možnost zkopírovat požadované bloky z jedné stránky na druhou. To umožňuje přidat blok / widget, který jste již přizpůsobili, na jinou stránku kliknutím na šipku na ikoně bloku a výběrem stránky, na kterou chcete kopírovat. Nakonec můžete přidat bloky do „Oblíbené“ sekce pro rychlý přístup v případě nutnosti často publikovat stejné formuláře.

Kromě blokové integrace vám uKit umožňuje přepnout do sekce Widgety, kde získáte přístup k několika widgetům. Jejich výběr je velmi rozsáhlý, zatímco proces výběru požadovaných položek je snadný a rychlý. K dispozici je dokonce i pohodlná možnost filtru vyhledávání, která vám umožní třídit dostupné widgety a vybrat ty, které chcete integrovat. Hlavní kategorie widgetů jsou následující:

 • Základní (Nadpis, Text, Obrázek, Galerie, Posuvník, Tlačítko, Ikona);
 • Struktura (Separátor, vesmír);
 • Obsah (Nabídka, Karta, Tabulka, PRO Tabulka, Recenze, Kroky, Časová osa, Ceník, Časovač, HTML kód, Vyhledávání Google, Widget zpráv, Galerie);
 • Internetový obchod (Produkt);
 • Vnější (Ecwid, AddThis Sidebar, Kalkulačka nákladů);
 • Média (Soubor, Video, SoundCloud, SlideShare);
 • Kontakt (Kontaktní informace, kontaktní formulář, zpětné volání, mapa, MailChimp, LiveChat, JivoChat);
 • Sociální (Sdílet tlačítka, sociální sítě, Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, VK, Disqus).

uKit má vše, co může uživatel potřebovat ke spuštění plně funkční webové stránky – stačí vybrat požadované bloky / widgety a získat tu, která vyhovuje vašim potřebám webového designu. Integrovaná sada nástrojů služby bude stačit k zahájení moderního promo webu a malého internetového obchodu.

Žít

Při práci na designu webových stránek můžete vytvořit záložní verze projektu, abyste mohli obnovit předchozí. Jakmile dokončíte přizpůsobení svého webu, můžete si před zveřejněním zobrazit náhled výsledku. To vám umožní zobrazit podrobnosti o webu a také existující chyby / chyby, abyste je mohli včas opravit. Nakonec klikněte na ikonu “Publikovat” tlačítko pro spuštění.

Funkce & Flexibilita

Tvůrce webových stránek uKit přichází s intuitivním a moderním rozhraním. Neobsahuje zbytečné funkce a fáze, které zpomalují proces webového designu. Díky tomu je služba vysoce efektivní.

uKit Widgety

Blogy a vstupní stránky

Kromě firemních webových stránek umožňuje uKit vytváření blogy a vstupní stránky s maximální účinností. První možnost je realizována zde přidáním „Informační zpravodaj”Widget na web. Právě nastavujete formát zobrazení zpráv několika kliknutími (je také možné vytvořit blogovou stránku jako domovskou stránku, samozřejmě). Hned poté jsou všechny příspěvky z „Zprávy“Bude zveřejněna zde v nastaveném formátu.

uKit News Widget

Všechny šablony uKit fungují pro vstupní stránky skvěle: jsou širokoúhlé, rozděleny do bloků a vizuálně přitažlivé. Zde je možnost aktivovat menu kotvy (odkazy v nabídce odkazují na vybrané bloky webových stránek). Při posouvání stránky je navíc možné polohu nabídky opravit tak, aby byla statická. Tlačítko „Nahoru“ je zde samozřejmě k dispozici stejně jako widget časovače, na kterém je jednostránkový web nemyslitelný. Nastavení časovače nezabírá příliš mnoho úsilí a času.

Plánovanou publikací zpráv je další zajímavá možnost. Můžete například připravovat zprávy, naplánovat publikace a jít například na dovolenou. Materiály budou automaticky přidány na web podle plánu, když jste pryč. Vlastníci blogů jistě uvidí skutečnou hodnotu této funkce.

eCommerce

Kromě ostatních funkcí nezapomeňte na příležitost k vytvoření internetových obchodů v uKit pomocí integrovaných Ecwid Shop funkčnost. Abyste ji mohli použít, musíte se zaregistrovat na webu modulu. Okna show vypadají explicitně a upraveně.

Nepodaří se vám však spustit velký supermarket. To není docela pohodlné, protože budete muset vytvořit novou webovou stránku pro každou kategorii, nastavit její design atd. Pokud máte čas a touhu, můžete samozřejmě využít slušný výsledek.

uKit Ecwid Widget

Při spuštění roztomilého mini internetového obchodu však nebudete čelit problémům. Je zde možnost přidat tlačítko pro zpětné volání, ceníky, reklamní bannery, “Přidat toto” panel, který umožňuje uživatelům sdílet odkazy na požadované webové stránky prostřednictvím více sociálních sítí. Stejně tak existuje příležitost využít “USocial.pro” panel používaný jako konstruktor tlačítek. To vám umožní vytvořit rozvržení panelu, které bude zahrnovat všechny požadované služby a dále jej přidat na web v tom místě, kde musíte shromažďovat statistiky související s kliknutím na web. Toto je jeden z nejúčinnějších nástrojů, který vám pomůže posílit hodnocení vašeho vyhledávače spolu s aplikací SEO nástrojů.

Kromě pluginu Ecwid má uKit integrovaný nástroj pro tvorbu internetového obchodu. Je poskytována po vybalení a určitě osloví mnoho uživatelů. To je “Produkt” widget. Můžete přidat neomezený počet produktů k prodeji nebo služeb s popisy a kvalitními fotografiemi. Internetový obchod se skládá ze tří částí, jmenovitě nákupního košíku a produktů, vyskakovacích oken používaných k registraci objednávky a nastavení designu karty produktu na přístrojové desce. Vypadá to takto: karta s fotografií produktu, popisem a tlačítkem objednávky.

uKit Online Store

Pro každý produkt můžete také přidat 3 možnosti s neomezeným počtem hodnot. Pro každou možnost je možné přiřadit vlastní maloobchodní marži v procentech nebo pevnou částku. Pokud před hodnotu maloobchodního marže vložíte znaménko «-», cena se ve srovnání se základní sazbou sníží o procento nebo o specifikovanou částku. Tuto funkci najdete v nastaveních každého samostatného produktu, konkrétně v „Přidat možnost“ sekce.

Můžete si vybrat měnu (všechny požadované měny jsou k dispozici zde), tvůrce online objednávek (množina polí a jejich objemy), možnosti dopravy a platby v nastavení nákupního košíku. Návrh nákupního košíku lze také přizpůsobit (barvy, výchozí titulky, odstíny). Oznámení o nových objednávkách budou doručeny na zadaný e-mail. Od nynějška není potřeba investovat mnoho peněz do vytváření internetového obchodu, abyste mohli začít prodávat na webu.

Online kalkulačka

Systém nabízí velmi užitečné „Online kalkulačka“ widget založený na funkce uCalc. Po přidání online kalkulačky, která definuje náklady na službu na vašem webu, získáte účinný nástroj pro shromažďování objednávek. Uživatelé mají obvykle takové věci rádi: člověk může objednávku upravit a zjistit její případné náklady najednou. To povzbuzuje uživatele k nákupu.

uKit Online kalkulačka zdarma

Prostěradla

uKit nabízí pokročilý widget PRO Tables, který je mnohem funkčnější než jeho standardní alternativa a umožňuje vytvářet a dolaďovat tabulky zobrazováním / skrytím ohraničení / záhlaví, slučováním / kopírováním buněk, volbou vlastních barev pro prvky tabulky, úpravou velikosti pole atd. A co víc, můžete také vybrat preferovaný typ buňky – buď normální, nebo textové tlačítko stylů. Nyní je na vás, abyste nakonfigurovali hlavní parametry tlačítka a nastavili jeho zobrazení úpravou designu, velikosti a dalších dostupných konfigurací.

Ať už potřebujete přidat a upravit tabulky, nastavit náhledové obrázky pro sociální sítě nebo oblíbené posly, pokročilý tabulkový widget vám to pomůže snadno. Zrychlí také celý výkon uKit. Práce s widgetem je stejně snadná a rychlá jako při použití běžných tabulek Google nebo Excel. Pokud jste to již dříve udělali, zvládnete tento proces během několika minut.

Fonty

Editor uKit umožňuje nastavení párů písem pro web a oříznutí nahraných obrázků. Uživatel si může ručně vybrat 2 písma (pro nadpis a zbytek textu) a podrobně nastavit možnosti zobrazení (řádkování, velikost, typ písma, mezery mezi písmeny). Tato nastavení jsou k dispozici v části „Návrh“.

Proč je povoleno používat pouze 2 písma? Není tajemstvím, že směs různě tvarovaných písmen zkazí celý dojem z webové stránky. Toto omezení tedy přispěje k slušnému výsledku – ať už si vyberete cokoli, bude to vypadat dobře. Jednoduše nadužujte posuvník nastavení a přetáhněte jej do koncových poloh. S takovým nástrojem budete moci vylepšit design webových stránek několika kliknutími – písma mají významný dopad na dojem, který stránky vytvářejí.

Obrázky a video

Například možnost oříznutí obrázků při jejich přidání do galerie nebo posuvníku umožňuje zobrazit požadovaný prvek, vyhnout se vodoznakům a dalším nepotřebným detailům. Toto je menší, ale docela užitečná funkce. Grafika vašeho webu se tím stane působivější.

Integrovaný widget „Video“ oslovuje také mnoho uživatelů. Jeho použitím budete moci přidat odkaz na video, nastavit režim automatického zobrazení, nakonec zobrazit podobná videa, prezentaci názvu videa a ovládací panel přehrávače. Tyto funkce lze aktivovat / deaktivovat několika kliknutími pouze pomocí posuvníků v nastavení widgetu.

Pomocí programu uKit můžete nastavit pozadí videa pro kterýkoli z dostupných bloků. K tomu není nutná instalace skriptů třetích stran ani složitá integrace kódu – každý se s touto úlohou dokáže vypořádat během několika minut. Stačí několik kliknutí, aby vaše webová stránka byla zábavnější, interaktivnější a dynamičtější. Video pozadí se bude živě zobrazovat za informačními bloky, čímž přitahuje pozornost uživatele k požadovanému obsahu.

Chcete-li nastavit pozadí videa, stačí otevřít kartu Pozadí dostupné v nastavení bloku, přidat odkaz ze zdroje videa, který používáte (buď YouTube nebo Vimeo) a nakonfigurujte hlavní parametry zobrazení (překryv, intenzita, zarovnání, zoom, rychlost přehrávání videa, efekty atd.).

Připnuté bloky

Tato funkce umožňuje výběr a připnutí bloků obsahu na určitém místě na webu v horní části stránky nebo v dolní části stránky. Tuto funkci můžete použít na jakýkoli blok dostupný na vaší webové stránce, s výjimkou zápatí a záhlaví. Proces blokování bloků je jednoduchý a dostatečně snadný na to, aby jej uživatelé mohli dokončit. Nezapomeňte však, že byste blok neměli připínat, pokud jeho rozměry přesahují celkovou výšku obrazovky nebo na vašem webu existuje pevná nabídka, která se při posouvání stránky dolů pohybuje dolů. Jinak to může mít negativní dopad na prohlížení uživatelů.

Ikona animace

uKit nyní umožňuje použití widgetu Icon, který je dodáván se sadou animačních efektů, pro přitažlivější prezentaci webových stránek. Celkově vzato, vývojáři systému přidali 4 nové animační efekty, které můžete vybrat a použít na ikony webových stránek. Každý efekt má zase seznam nastavení, která vám umožní experimentovat se zobrazením vašeho webu. Pokud existuje taková potřeba, můžete si vybrat a použít několik efektů na stejnou ikonu najednou, abyste vyjádřili svou kreativitu a zvýšili míru zapojení zákazníků. Rychlost animace a možnosti zobrazení lze upravit samostatně podle vašich potřeb webového designu.

Užitečné widgety

“Časová osa” a „Kroky“ jsou nejlepší ukázky zajímavých konkrétních widgetů uKit. Pomáhají zobrazovat informace o jakémkoli sledu akcí v nejvýhodnějším světle, ať už jde o plán událostí, kroky potřebné k dosažení určitého výsledku, plakát událostí atd..

uKit Steps Widget

Rozdíl mezi widgety je v orientaci obsahu, která může být vertikální nebo horizontální. Nastavení umožňuje vybrat design ikon pro označení kroků, rozdělovačů, podpisů atd. Takové prvky vypadají na obchodních webech docela přirozeně, což je důležité, protože většina lidí si cení kvalitní infografiky.

Tvůrce webových stránek také aktualizoval své Widget sociálních sítí rozšířením o řadu nových trendových služeb, včetně WhatsApp, Telegram, Viber a dalších. Tyto aplikace se hodí pro většinu uživatelů, kteří budou při vytváření svých webových stránek čelit potřebě specifikovat odkazy na tyto známé systémy messengerů a systémů sociálních médií..

Integrace SendPulse

Společnost uKit oznámila svou integraci s SendPulse. Populární widget je nyní přístupný všem, kteří chtějí přidat a upravit pohodlná oznámení o webových push pro návštěvníky webových stránek pouze několika kliknutími. Připojení widgetu SendPulse je snadné a rychlé. Stačí se dostat na palubní desku, vybrat odpovídající prvek a povolit oznámení push. Celý proces trvá méně než minutu.

Hosting

Neomezený prostor pro ukládání souborů a automatická optimalizace uživatelských fotografií jsou pozoruhodné výhody služby. Není mnoho nováčků, kteří chápou důležitost komprese obrázků, které budou použity na webových stránkách. Všech 6 MB fotografií ze zrcadlového serveru zničí výkon webových stránek, na které budou zveřejněny.

Rychlost načítání webových stránek je významným vyhledávacím faktorem pro vyhledávače. To znamená, že webové stránky, které se načítají pomalu, mají horší výsledky vyhledávače ve srovnání s těmi, které se načítají rychleji, i když zbývající vlastnosti zůstávají stejné. Obrázky jsou však nejobsáhlejšími prvky webové stránky a tvoří hlavní megabite svazku webové stránky.

Pokud jde o uKit, systém vytvoří několik kopií fotografií ihned po jejich nahrání pomocí algoritmů Progressive JPEG a Progressive PNG. Kopie mají různé velikosti, aby odpovídaly sloupcům Bootstrap ke stažení v různých rozměrech a na různých zařízeních. To znamená, že systém automaticky optimalizuje obrázky, což může výrazně zvýšit načítání webové stránky. Tímto je vyřešen jeden z nejrozšířenějších problémů, se kterým se v dnešní době nováčci potýkají. Web bude fungovat rychle, bez ohledu na sílu vašeho fotoaparátu.

povýšení

Možnosti propagace webových stránek uKit jsou realizovány zajímavým způsobem. Spuštěním řídicího panelu si můžete prohlédnout doporučení systému týkající se efektivní optimalizace vyhledávače projektů. Nováčci takovou pomoc ocení.

uKit SEO - tvůrce webových stránek uKit

SEO je zde skvělá: můžete pro každou webovou stránku vyplnit metaznačky. Synchronizace Google Analytics pomůže sledovat statistiky a efektivně řídit strategii propagace. Možnost umožňující přidání vaší organizace do map Google také přispěje k propagaci vyhledávače a přístupu uživatelů.

uKit také umožňuje přizpůsobit stránku 404 s ohledem na vaše potřeby. Můžete zde například přidat jedinečnou textovou zprávu nebo obrázek, který představí vaši identitu značky. Pro zjednodušení procesu přizpůsobení můžete použít jednu ze tří dostupných šablon vytvořených návrhářem. Tato možnost se nachází v části Stránky / Služba.

Servisní nástroje

Dalším vrcholem této služby je možnost aktivovat verzi webových stránek pro zrakově postižené osoby jedním kliknutím. Tuto možnost najdete v sekci „Návrh“. Bude fungovat dobře pro uživatele, kteří to potřebují vytvořit vzdělávací web (škola, univerzita atd.) nebo projekt jakékoli jiné vládní instituce. Pro tyto typy webových stránek platí specifické právní požadavky: jsou povinny nabízet speciální verze pro zrakově postižené uživatele. uKit to umožňuje snadno: návštěvníci vašeho webu si budou moci vybrat písmo, barevné schéma a možnosti zobrazení obrázku v panelu nalezeném v záhlaví webu.

Existují také další funkce uKit, na které budete ohromeni. Například si budete moci vytvořit svůj vlastní zajímavý a atraktivní design 404 webových stránek („Stránky“ / „Služby“), aktivujte animaci bloku při rolování (hlavní obsah zobrazení při rolování) nebo nainstalovat mnoho mapových značek (nad 10), pokud má vaše společnost pobočky na jiných místech. Bude snazší zrychlit návrh podobných bloků na různých webových stránkách jejich zkopírováním a přidáním do sekce „Oblíbené“, abyste k nim získali rychlý přístup. Funguje to takto: stačí vybrat blok, kliknout na šipku na jeho ikonu parametrů a poté vybrat webovou stránku, kam má být umístěn. A je to!

Vyskakovací okna

Existuje další užitečná funkce, kterou uKit nabízí: je to příležitost nastavit způsob, jak se budou zobrazovat vyskakovací okna. Měli byste vstoupit do nabídky „Stránky“ a vybrat bod „vyskakovací okno“. Vyskakovací okna se mohou při rolování zobrazovat ihned po kliknutí na tlačítko podle časového plánuihned po dokončení 75% rolování) nebo při zavírání stránky. K obsahu vyskakovacího okna můžete přidat speciální nabídky, reklamy nebo jiné prvky.

Integrace CRM

uKit se také může pochlubit integrací AmoCRM, které lze nalézt v základní úrovni voleb na hlavním panelu. AmoCRM je jednoduchý a intuitivní systém účetnictví potenciálních klientů a obchodů, který pomůže řídit a zvýšit váš prodej. Pro zahájení synchronizace dat budete potřebovat účet, který bude zaregistrován na oficiálním webu služby. Nastavení CRM pomůže uspořádat účinnější propagační kampaně.

uKit Integrace SSL CRM

Systém bude shromažďovat data o každém klientovi (jméno, adresa, e-mail, telefon), zasílání oznámení o nových událostech na váš e-mail. To je synchronizováno s formuláři v rozbalovacích oknech, formulářech zpětného volání a widgetu internetového obchodu. Statistiky si můžete prohlédnout e-mailem nebo přímo na ovládacím panelu AmoCRM. Tato možnost bude užitečná zejména pro majitele internetových obchodů vytvořených pomocí programu uKit.

Firemní klienti ocení příležitost připojit firemní e-mail přímo na řídicí panel. Stačí k doméně připojit doménu. Hned poté budete mít možnost zaregistrovat e-mail, který vypadá jako «jméno @ vaše doména». To je docela pěkné a jednoduché.

Domény

Pojďme trochu mluvit o doménách. Jako subdoména zdarma youwebsite.ukit [dot] me bude původně přiřazen k vašemu nově zaregistrovanému webu. Funguje to dobře na zkušební období, když prozkoumáváte / testujete systém. Je samozřejmé, že to budete muset později změnit, pokud se rozhodnete nadále používat uKit a navrhovat s ním web..

Ihned poté, co se přihlásíte k odběru „Prémiového“ plánu, budete moci propojit každou doménu, kterou si přejete, nebo si koupit novou prostřednictvím rozhraní tvůrce webových stránek (v jakékoli zóně, kterou upřednostňujete). To bude vyžadovat několik kliknutí na „Dashboard“. Doména se změní přibližně za 15 minut po odeslání objednávky.

Zabezpečení SSL

SSL certifikát můžete také připojit k vaší doméně zdarma. Chcete-li připojit HTTPS, stačí se dostat do řídicího panelu, ze seznamu vyberte odpovídající widget a název domény. Asi za půl hodiny obdržíte oznámení o úspěšném dokončení procesu. Obecně platí, že kliknete na 2 tlačítka a vaše webové stránky pracují na zabezpečeném protokolu HTTPS bez dodatečných investic do peněz!

SSL je zpočátku nutností pro weby, které přijímají platby online. Google například již označuje weby bez tohoto certifikátu jako nezabezpečené. Dostupnost zabezpečeného protokolu HTTPS také ovlivňuje hodnocení vyhledávače webových stránek a míru důvěry zákazníků. Použití certifikátu je přesto lepší než provozování webu bez něj. A co víc, je to zdarma – není o čem přemýšlet. Stačí použít!

Dočasný přístup ke správě webových stránek

uKit umožňuje dočasný přístup na váš web všem, kteří by se mohli podílet na jeho správě. Držitel práv pomocí této funkce bude moci upravovat / aktualizovat design webových stránek, přidávat / odebírat stránky a widgety, přistupovat do Google Analytics k procházení statistik webových stránek, konfigurovat parametry SEO. Taková práva jako prohlížení historie fakturace a správa plateb nebudou přístupné osobě, se kterou sdílíte dočasný přístup na web.

Co je důležité, systém automaticky vytvoří záložní kopii webu, jakmile udělíte dočasný přístup. Uživatel třetí strany jej nebude moci smazat. Pokud se během procesu správy webových stránek něco stane, bude moci vlastník obnovit původní verzi webových stránek. Přístupová práva lze také kdykoli zrušit. Maximální doba dočasného přístupu trvá 999 dní.

Sada funkcí uKit skutečně umožní nezkušeným uživatelům spouštět efektivní webové stránky (a toto není promo slogan). Zde není vůbec pochyb o tom.

Design & Šablony

Možnosti přizpůsobení designu uKit jsou také poměrně rozsáhlé. Tvůrce webových stránek umožňuje výběr z několika vzorů, které mají moderní a stylový vzhled. Je jen na vás, abyste si vybrali téma, které se vám nejvíce líbí, a dali mu jedinečnou přitažlivost. Co byste měli vědět, je to, že šablony uKit se liší nejen v barevných schématech a obrázcích záhlaví, ale také ve své struktuře a přístupech k designu.

Šablony stránek

Kvalita a všestrannost šablon je to, co si uživatelé při průzkumu uKit všimnou jako první. Všechny šablony jsou rozděleny do 40 témat a výklenků, které obsahují více než 500 responzivních témat, aby vyhovovaly jakémukoli vkusu. Návrh každého tématu není konečný. Můžete uspořádat, vytvářet a mazat hotové bloky, měnit posuvné obrázky, barvy všech prvků, písma, posloupnost nabídek atd. V případě potřeby budete moci změnit vybranou šablonu na jakoukoli jinou.

uKit poskytuje uživatelům flexibilní a kvalitní materiál. Poté, co jste s tím spolupracovali, můžete nakonec získat ohromující web se všemi požadovanými funkcemi (viz skutečné Příklady webových stránek uKit). Pro zjednodušení procesu webového designu je žádoucí vybrat nika šablonu. To může být fotografie, stavebnictví, právo, přeprava zboží, cestovní ruch, finance, vzdělávání (jedná se o nedávno přidanou kategorii šablon) a více. Toto je jistý způsob, jak získat vhodnou strukturu webových stránek a ukázkový obsah. Úpravou obsahu budete moci navrhnout polovinu webu za méně než 20 minut, upravit pozadí, barvu a možná výchozí polohu bloků a widgetů.

uKit Šablony zdarma

Pokud si přejete, můžete během procesu návrhu webu změnit šablonu. Nezáleží na tom, na jakou kategorii se bude nová šablona odkazovat, přijde s demo obsahem původně vybraného vzorku. To je výhodné, protože v tématu svého webu nebudete moci zkazit nic, i když použijete konstrukční šablonu pro web pro fotografie. To je také další důvod, proč vybrat design ze své kategorie.

Schopnost reagovat na šablony je dalším vrcholem systému – témata jsou flexibilní a mohou se automaticky přizpůsobit jakékoli obrazovce smartphonu, tabletu nebo notebooku. Nabídky „sendvič“ vypadají skvěle na všech obrazovkách, zatímco bloky pružně mění svou velikost.

Hluboké přizpůsobení designu

Neexistují žádné zásadní způsoby, jak přizpůsobit šablony uKit, protože všechny vypadají z hlediska struktury a uspořádání docela podobně. Důvodem je skutečnost, že systém je většinou orientován na potřeby nováčků, kterým často chybí i základní znalosti webdesignu a kódování. Blok všestrannost a přizpůsobitelnost je to, co dává každé šabloně osobní vzhled.

Pokud však jde o hluboké přizpůsobení designu, můžete začít s nastavením pozadí dostupným pro každý blok. Co je působivé, můžete si vybrat a integrovat dokonce i mapu Google / Bing jako pozadí. Nastavení překryvu a neprůhlednosti umožňují nastavit mapu s ohledem na celkový design webových stránek tak, aby mohla být čitelná a jasná.

Samozřejmě můžete také použít standardní obrázky k vytvoření požadovaného pozadí bloku. uKit umožňuje aktivovat efekt paralaxy na pozadí, aby váš web měl skvělý vzhled. Všimněte si, že ve výchozím nastavení je zde povolen přístup. Kromě toho můžete nastavit strukturu pro každý blok kliknutím na odpovídající tlačítko v horním rohu webové stránky. Zde můžete zvolit šířku obrazovky s ohledem na odeslaný obsah, upravit parametry zarovnání pro jednotlivé prvky a vybrat nejvhodnější typ bloku.

Adaptivní zobrazení stránek

Pro zvýšení pohodlí uživatelů v mobilním prohlížení umožňuje uKit jemně doladit vzhled webových stránek pro mobily a tablety. Budete moci skrýt bloky, které si nepřejete zobrazovat v mobilním režimu, změnit počet sloupců widgetu a pozadí bloků. Při zobrazení na tabletech je také možné nakonfigurovat pozice widgetů tak, aby byly rozděleny do dvou sloupců.

Uvědomte si, že verze mobilního webu je automaticky synchronizována s počátečním vzhledem na webu. Jakmile však povolíte funkce specifické pouze pro mobilní prohlížení, nastavení plochy na pozadí bloku ztratí synchronizaci s mobilní verzí.

Zákaznická podpora

Možnosti zákaznické podpory uKit jsou dostatečně univerzální, aby vyhovovaly potřebám většiny uživatelů systému. Bez ohledu na problémy, kterým čelíte při zkoumání a zvládnutí systému, si budete moci vybrat z následujících řešení podpory:

 • Výkonná znalostní báze – toto je nejlepší cíl pro všechny uživatele, kteří se při práci se systémem setkávají s webovým designem nebo problémy se správou webových stránek. uKit nabízí desítky nejrozšířenějších otázek a odpovědí, které jsou rozděleny do témat pro zjednodušení vyhledávání uživatelů. To je také místo, kde si můžete přečíst informační články, které se zabývají nejčastějšími problémy, které uživatelé zajímají;
 • Skype a e-mail – pokud ve znalostní bázi nenajdete odpovědi na vaše otázky týkající se systému, věnujte čas tomu, abyste se obrátili na odborníky uKit přes Skype nebo e-mailem pomocí formuláře zpětné vazby na oficiálních webových stránkách;
 • Blog – můžete se také podívat na oficiální blog uKit procházet články o vývoji webových stránek, které vám pomohou zůstat informováni o moderních průmyslových trendech;
 • Živý chat – Podpora živého chatu uKit je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a poskytuje tak předplatitelům systému nápovědu, kdykoli se setkávají s problémy, když pracují na vývoji projektu, řízení nebo další propagaci..

Jak vidíte, uživatelé uKit mají na výběr několik možností podpory. Všechno závisí na složitosti problému, kterému čelí, a také na stupni informovanosti o designu webových stránek.

Plány & Ceny: Kolik stojí UKit?

Pokud jde o cenovou politiku, systém má co nabídnout – placené plány jsou zde velmi dostupné. Při platbě 3, 6 měsíců nebo 1-2 roky najednou vám bude navíc nabídnuta příjemná sleva – -5%, -10%, -20% и -30% odpovídajícím způsobem. Čím je tedy doba trvání předplatného delší, tím větší bude sleva. Mimochodem, systém navíc nabízí slevy těm uživatelům, kteří provozují několik webových stránek najednou s jedním ze svých plánů.

V současné době má uKit 4 placené předplatné:

uKit Pricing

 • „Minimální“ (5 $ / měsíc) – nabízí všechny potřebné nástroje a funkce, které můžete použít ke spuštění skvělé webové stránky. Plán přichází s možností vlastního připojení názvu domény, neomezeným počtem stránek, návštěvníků a místa na disku, neomezeným zasíláním SMS zpráv, podporou 24/7, bezplatným hostingem, možností zálohování a více než 200 profesionálních návrhů.
 • „Základní“ (10 $ / mo) – poskytuje pokročilé statistiky a neomezený přístup k prémiovým šablonám. Kromě funkcí poskytovaných Minimálním plánem přichází základní předplatné s podporou živého chatu, absence autorských práv systému, výkonných nástrojů pro sledování statistik, cílů Google Analytics a přístupu k prémiovým návrhům. Toto je nejlepší volba pro vaše podnikání!
 • „ECommerce“ (12 $) – umožňuje vytvoření internetového obchodu s integrovaným nákupním košíkem a více možností pokladny. Tento plán nabízí bezplatnou 14denní zkušební verzi a několik jedinečných specifických funkcí. Patří mezi ně všestranné možnosti dopravy a plateb, nastavení nákupního košíku, výběr měny, přijímání online plateb (PayPal, Peněženka One atd.).
 • „Pro“ (15 $) – odhaluje spoustu dalších kódovacích a kreativních výhod pro profesionály, jako je integrace uživatelského kódu nebo aplikace vlastních barevných schémat. Funkce eCommerce je k dispozici také zde

Tvůrce webových stránek nemá zcela bezplatnou možnost, ale přichází se 14denní bezplatnou zkušební verzí, která poskytuje neomezený přístup k sadě funkcí zahrnutých do minimálního plánu. Jakmile vyprší zkušební doba, váš web bude uložen na systémových serverech po dobu jednoho roku. Během této doby budete moci upgradovat na plán, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám, a poté kdykoli publikovat web.

Kromě toho má uKit nabídku, která pokrývá aktuální nutnost jakékoli firmy mít webovou stránku. Pokud potřebujete profesionálnější firemní web, ale nemáte čas ani touhu pracovat na jeho vývoji sami, můžete si od vývojářů systému objednat projekt připravený na klíč za 100 USD. Toto je velmi pokusná nabídka pro lidi, kteří jsou zaneprázdněni plněním svých obchodních úkolů a dosahováním zisku.

uKit Závěry přezkumu

uKit je nepochybně nejlepší tvůrce webových stránek pro malé podniky. Systém je dodáván se sadou funkcí potřebnou k vytvoření firemních webových stránek, osobních propagačních webů, portfolií, malých internetových obchodů nebo atraktivních vstupních stránek. Tato služba získala důvěru mnoha fanoušků, z nichž převážnou část tvoří mladí podnikatelé a zkušení majitelé podniků, kteří jsou ochotni rozšířit svou obchodní přítomnost na internetu. Můžeme se nyní setkat s webovými stránkami uKit častěji a existuje mnoho slušných vzorků.

S ohledem na hlavní obchodní zaměření tvůrce webových stránek a jeho pohodlně uspořádané sady funkcí, uKit rozhodně stojí za peníze. Systém často poskytuje výhodné slevy až 50%. Vývojáři je nabízejí téměř na všech svátcích. Díky tomu můžete platformu používat s minimálními náklady.

Silným bodem projektu je neustálý vývoj, implementace nových technologií, integrace s užitečnými službami. Od dnešního dne aktivně rozšiřuje novou sadu funkcí. Jen se podívej na možnost převodu stránek na Facebooku na webové stránky uKit. Pokud se službou začnete pracovat, využijete ještě působivější možnosti přibližně za rok. Tato pozornost vývojářů systému k projektu je pro klienty vážným přínosem. Vaše webové stránky se budou i nadále rozvíjet. A také vaše podnikání.

Vytvořte si web ZDARMA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map