Velká recenze kartelu

Velký kartel – je výkonný tvůrce webových stránek elektronického obchodu, který je určen pro umělce, fotografy, malíře a další zástupce tvůrčích profesí a malých podniků. Systém podporuje nezávislé podnikatele v jejich pokusech efektivně prezentovat a prodávat své výrobky a umělecká díla. V zásadě je určen pro uživatele, kteří vytvořili jedinečný a jedinečný produkt a jsou hledají jednoduché způsoby prodat cílové skupině.


Velký kartel, který byl založen v roce 2005, má jeden vážný cíl – pomoci jeho vývojáři, Mattovi Wighamovi, najít nejlepší způsoby, jak prodat své zboží z kapely na webu. Od té doby se tvůrce webových stránek postupně vyvinul v jeden z nejvýkonnějších a světově nejznámějších systémů elektronického obchodování na světě.

Tvůrce webových stránek je nyní plně vybavený hostitelský software, který umožňuje vytváření projektů, ve kterých se jednoduchost designu harmonicky spojuje s funkčností, dostupností a pohodlím. Návrháři velkých kartelů zdůrazňují, že „věří v umělce“, a to je skutečnost, že nejlépe popisuje cíl a hlavní důsledky systému. Takže, pokud jste nezávislý umělec ochotný začněte prodávat online, je nejvyšší čas objevit hlavní charakteristiky a funkce tvůrce webových stránek.

1. Snadné použití

Velký kartel se prodává jako pohodlné, intuitivní a snadno použitelné řešení elektronického obchodování pro ty, kteří mají v úmyslu prodávat svá díla v globální síti s minimálními investicemi do úsilí.

Spuštění internetového obchodu se systémem je jednoduché a zábavné, což pro nováčky hodně záleží. Po dokončení snadného postupu registrace budete přesměrováni na administrátorský panel a poskytnete nespočet možností. Zde budete moci vyplnit svůj účet, procházet a nastavovat základní náležitosti obchodu (přidávat produkty, vybírat a přizpůsobovat šablonu, upravovat možnosti platby a platby) a získávat přístup k prémiovým funkcím nabízeným uživatelům placeného plánu ( přidat slevy, vlastní název domény, povolit sledování inventáře atd.).

Administrátorský panel Big Cartel také poskytuje přístup do sekcí Dashboard, Order, Products and Slevy. Jsou k dispozici na jednom místě zde. Stačí si vybrat sekci, kterou chcete přizpůsobit, a začít pracovat na vývoji vašeho internetového obchodu. Mimochodem, užitečný panel pro dokončení procesu vám pomůže sledovat procento úspěšně dokončeného procesu nastavení internetového obchodu. Čím vyšší je, tím lépe je váš web připraven k publikování.

Samotný proces vývoje internetového obchodu není příliš složitý. I když budete mít čas na přizpůsobení svého webu, systém automaticky vygeneruje užitečné tipy, rady, návrhy, připomenutí a výzvy, jak maximalizovat výsledek. Stačí se držet pokynů a získat slušný výsledek!

Celkově vzato Big Cartel přispívá k dokonalé vizuální prezentaci vašeho eCommerce projektu, aniž by od vás vyžadoval jakékoli kódovací dovednosti. Pokud se však rozhodnete, že potřebujete hlubší flexibilitu a pokročilejší funkce, nepůjdete bez znalosti programování.

2. Sada funkcí a flexibilita

Společnost Big Cartel se sama řadí jako jedinečný nástroj elektronického obchodování, který umožňuje spouštět, spravovat a aktualizovat internetový obchod na jednom místě. Nebudete se zmást komplikovaným rozhraním nebo více nástroji pro návrh webových stránek – výběr je dosti omezený, ale jasný a pochopitelný již od prvního pohledu, a to i pro uživatele, kteří se nikdy předtím na vývoji webových stránek nezapojili..

Takovou jednoduchost lze vysvětlit skutečností, že tvůrce webových stránek funguje hlavně pro malé internetové obchody s přibližně padesáti jedinečnými produkty nabízenými k prodeji. Díky tomu je Velký kartel nejlepší volbou pro nezávislé umělce a podnikatele, kteří nechtějí čelit všem problémům s procesem webového designu a očekávají, že využijí skvělý výsledek v co nejkratší možné době.

Velký kartel Dashboard poskytuje přístup k nahráním produktů, objednávkám zákazníků, správě objednávek a vytváření slev. Druhá část je však k dispozici pouze pro uživatele placeného plánu. Každopádně se tady neztratí – takže jsou pochopitelné funkce Velkého kartelu. Pojďme se na ně blíže podívat.

Velký kartel Dashboard

Nástroje pro správu produktů umožňují sledovat zásoby a sortiment produktů, které máte na skladě. Takto si budete jisti, že náhodou nedojde produkty, které zákazníci mohou hledat. Je také možné označit položky jako „vyprodané“ nebo „již brzy“ a upozornit tak uživatele na nadcházející aktualizace sortimentu.

Přidávání produktů je zde velmi snadné. Potřebujete přidat obrázek položky, kterou chcete nabídnout k prodeji, určit její název, cenu, kategorii, stav, přidat popis a nastavit parametry přepravy. Tyto kroky by se měly použít na každý produkt, který chcete přidat.

Velký kartel Přidat produkt

V případě, že se chystáte prodávat digitální (nikoli fyzické) výrobky, systém umožňuje integraci s Pulley a pohodlně je vypsat. Systém také poskytuje možnost exportovat / importovat produkty ze souborů CSV a zkrátit tak čas potřebný k vytvoření a správě galerií produktů. Celkově vzato nebude celý proces nahrávání produktu trvat dlouho – tak přesný a snadný.

Jednou z nevýhod této platformy je, že zde není žádná možnost Opuštěná obnova nákupního košíku. Mezitím mnoho současných uživatelů tuto funkci velmi oceňuje, protože ji lze právem považovat za jeden z hlavních nástrojů pro generování zákazníků, který ovlivňuje výši růstu prodeje.

Pokud jde o správu objednávek, Big Cartel vám umožňuje zobrazit celý seznam objednávek v samostatné sekci. Zde budete moci sledovat objednávky a jejich stavy, nastavit potvrzovací e-maily, aby je odesílaly zákazníkům, kteří dokončují nákupy v automatizovaném režimu..

Sekce slev zase umožňuje uživatelům prémiových plánů vytvářet nabídky slev, které přitahují pozornost zákazníků a povzbuzují je, aby s vámi pravidelně jednali. To odpovídajícím způsobem přispívá k růstu zákaznické základny. Chcete-li sledovat výkon vašeho internetového obchodu a být schopen analyzovat hlavní faktory, které by mohly mít pozitivní / negativní dopad na tyto parametry, můžete použít Google Analytics, která je ve výchozím nastavení integrována do platformy a mohou ji používat účastníci placeného plánu. pouze.

Jedním z vrcholů tvůrce webových stránek je, že zde není možnost přihlášení zákazníka. Místo toho existuje nová možnost pro nové hosty. To znamená, že uživatelé, kteří si od vás chtějí něco koupit, nejsou povinni si založit účet, aby mohli začít nakupovat. To osloví většinu zákazníků, kteří si cení především času a pohodlí.

Big Cartel nabízí možnosti sociální integrace, které vám umožní rychle a efektivně prodávat prostřednictvím Facebooku a Instagramu. Tato funkce je k dispozici zdarma i placeným uživatelům. Systém se navíc může pochlubit dostupností více integrací a doplňků.

Mezi oblíbená rozšíření, která můžete přidat do svého internetového obchodu Big Cartel, je zpočátku vhodné zmínit Zapier (který navíc poskytuje přístup k více než 1000 aplikacím), domény Google, LiveChat, Lucky Orange, MailChimp, Printful, Art of Where, ShipRobot, ShipRush, Socialphotos, ShipStation, Velký kartel pro iOS.

Systém navíc nabízí rozhraní API, které usnadňuje a usnadňuje integraci s externím softwarem.

Platební možnosti pro velký kartel

Když už mluvíme o možnostech platby, ve Velkém kartelu jich není mnoho. Výběr platebních nástrojů je dosti omezený a jde pouze o tři možnosti. Patří mezi ně Stripe, PayPal a Square. Veškeré transakce a podrobnosti o objednávce můžete sledovat v příslušné sekci Objednávka, která je k dispozici na panelu administrátora. Co je důležité, Big Cartel neúčtuje žádné další poplatky za platby provedené v systému.

3. Vzory

Počet témat:16
Témata zdarma&# x2714; ANO
Seřadit podle odvětví:✘ NE
Citlivý design&# x2714; ANO
Úpravy kódu CSS:&# x2714; ANO

Big Cartel je tvůrce webových stránek WYSIWYG, který umožňuje zobrazit a ovládat všechny úpravy provedené na webové stránce v reálném čase. Jedná se o nezbytnou funkci pro systémy, které jsou zaměřeny na potřeby uživatelů, kteří nemají žádné předběžné zkušenosti s webovým designem.

Od dnešního dne nabízí tvůrce webových stránek ve výchozím nastavení 16 témat dostupných v galerii. Všichni vypadají profesionálně, elegantně a jasně, ale musíme jim čelit: toto číslo nestačí na pokrytí všech potřeb současných majitelů webových stránek elektronického obchodu. Před výběrem návrhu si můžete prohlédnout podrobnosti a prohlédnout si podrobnosti.

Co je důležité, můžete během práce na vývoji svých webových stránek šablonu přepnout, pokud si uvědomíte, že to neodpovídá vašim potřebám nebo specializované specializaci. Váš obsah bude automaticky přeformátován tak, aby vyhovoval novému tématu. Šablony velkých kartelů jsou plně citlivé – bez ohledu na design, který si přejete, se vejde do tabletů, stolních a mobilních obrazovek, aby byl zajištěn nepřekonatelný zážitek z prohlížení webu.

Jakmile začnete přizpůsobovat vybranou šablonu, zobrazí se v levém panelu řídicího panelu seznam funkcí, které chcete upravit. Zde můžete upravit a nastavit obrázek záhlaví, obrázek na pozadí (primární a sekundární), slideshow, odkazy, text, rollover na pozadí produktu, ohraničení, tlačítka, panely inventáře atd. Můžete také nastavit písma, text oznámení, položky navigace. , počet nabízených produktů a maximální počet produktů v řadě, informace o seznamu produktů, počet produktů na stránku, zobrazení cen, adresy URL sociálních sítí (Twitter, Facebook, Tumblr, Instagram, Pinterest) a další.

Velké kartel šablony

Na rozdíl od svých populárních konkurentů jako Nakupujte nebo BigCommerce, Velký kartel nemá integrovaný editor obrázků. Jediným způsobem, jak upravit fotografie před jejich přidáním do popisů produktů, je ruční úprava kódu, který vyžaduje odpovídající znalosti programování. Stejně tak tvůrce webových stránek nemá obrázky a obrázky, což spouští potřebu nahrávat obrázky sami.

Další věcí, kterou byste měli vědět o přizpůsobení šablon Big Cartel, je to, že témata jsou docela restriktivní a neumožňují kreativní svobodu. V šablonách je příliš málo položek. Pokud nejste spokojeni s tím, jak vybrané téma vypadá, nepůjdete bez přizpůsobení kódu podle svých potřeb pomocí kódovacích dovedností. To je pozoruhodný nedostatek pro netechnické techniky.

4. Zákaznická podpora

Velký kartel se nemůže pochlubit silnou zákaznickou podporou. Na webu je blog, kde si můžete prohlédnout články, novinky a doporučení komunity. A co víc, můžete se dostat do centra nápovědy – rozsáhlé Znalostní báze systému, který je poměrně snadno ovladatelný a logicky strukturovaný.

Existuje ještě něco, co se vám ve znalostní bázi nepodařilo najít? Pak je zde možnost kontaktovat se s přátelským týmem podpory prostřednictvím e-mailu. To je možné během pracovní doby ve všední dny. Celkově vzato, zákaznická podpora velkého kartelu je kvalitní, ale ne zcela funkční.

5. Cenová politika

Velký kartel má čtyři placené plány, které můžete procházet a vytvořit plně funkční web, který odpovídá vašim konkrétním potřebám elektronického obchodování v rámci elektronického obchodu. Patří mezi ně Platinové, Diamantové a Titanové plány. Jejich cena představuje 9,99 $ / měsíc, 19,99 $ / měsíc a 29,99 $ / měsíc.

PlánNákladyFunkce
Platina:9,99 $ / měsíc✓ 25 produktů;
✓ 5 obrázků na produkt;
✓ bezplatná přizpůsobitelná témata;
✓ Prodávejte online a osobně.
Diamant:19,99 $ / měsíc✓ 100 produktů;
✓ Statistiky v reálném čase;
✓ 1použijte vlastní doménu;
✓ Editace kódu motivu.
Titan:29,99 $ / měsíc✓ 1 000 produktů;
✓ Sledování zásob;
✓ Akce promo slevy;
✓ Sledování zásilek.

Cena každého plánu závisí na sadě funkcí, poskytovaných službách a poskytnutých nástrojích. Jedná se o počet produktů, které mají být nahrány, možnosti přizpůsobení, možnosti sledování inventáře a statistik, výběr šablony a co ne. Pokud cítíte potřebu otestovat systém před upgradem na jedno z placených předplatných, Big Cartel vám umožní vyzkoušet bezplatný zlatý plán, který je však v poskytovaných funkcích omezený.

Bezplatný program vám tedy umožňuje přidat maximálně 5 produktů a neumožňuje vytvářet slevy ani používat některé další funkce dostupné pro placené uživatele programu.

6. Klady a zápory

Velký kartel je nepochybně jedním z nejdůvěryhodnějších zástupců výklenku elektronického obchodu. Přichází však se seznamem kladů a záporů, které mohou mít významný dopad na rozhodnutí uživatelů o výběru systému. Z tohoto důvodu má smysl níže uvádět přednosti a nedostatky stavitele webových stránek.

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Snadnost použití;
&# x2714; Množství užitečných výzev a tipů;
&# x2714; Zdarma testovací plán zlata;
&# x2714; Více marketingových nástrojů;
&# x2714; Funkce vytvoření slevy.
✘ Omezené číslo produktu;
✘ Špatná úroveň přizpůsobení šablony;
✘ Potřeba kódování pro vytvoření pokročilého návrhu šablony;
✘ Nedostatek nástrojů elektronického obchodu;
✘ Omezený výběr platebních možností;
✘ Omezená flexibilita.

Závěr

Velký kartel je poměrně silný, ale kontroverzní webový tvůrce, který je skvělou volbou pro kreativy, umělce, hudebníky, drobné obchodníky a všechny ty uživatele, kteří vytvářejí své vlastní produkty a chtějí je prodávat online. Systém je zaměřen na lidi, kteří se profesionálně nepodílejí na webdesignu a hledají platformu pro oslovení cílové skupiny a schopnost prezentovat svá díla v nejvýhodnějším světle.

Systém vyniká z davu díky jeho intuitivnímu a logicky strukturovanému dashboardu, který dává jasnou představu o tom, jak by měl být webový proces dokončen. Současně tvůrci webových stránek postrádá možnosti přizpůsobení designu a přichází s omezenou volbou šablony. Pokud potřebujete spustit vynikající internetový obchod, nebudete moci jít bez znalosti kódování.

Prodejní a marketingové funkce velkého kartelu stačí k vybudování a podpoře malého internetového obchodu. Pokud máte v úmyslu v budoucnu rozšířit své podnikání a přidat do katalogu další produkty, pak má smysl hledat lepší alternativu. Naštěstí existuje mnoho slušných tvůrců webových stránek, které lze efektivně použít ke spuštění a správě plně funkčního elektronického obchodu.

Vyzkoušejte Big Cartel Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map