Weebly Recenze

Weebly – je univerzální webový tvůrce, který umožňuje vytvářet skvěle vypadající webové stránky bez nutnosti psát jediný řádek kódu. Tvůrce webových stránek je dodáván s pohodlným editorem drag-and-drop a používá „box“ model, který vám umožní upravit strukturu a design webových stránek s ohledem na vaše potřeby v oblasti budování webu..


Služba byla zahájena v roce 2006 v San Franciscu Davidem Rusenkem, Chrisem Faninim a Danem Veltriem. Služba se rozrostla na jednoho z nejmocnějších a nejznámějších tvůrců webových stránek pro drag and drop. Získal popularitu u více než 60 milionů uživatelů po celém světě a počet lidí, kteří ji chtějí použít jako hlavní nástroj pro vytváření webových stránek, se každým rokem zvyšuje. Takové celosvětové uznání je vysvětleno intuitivní povahou a pohodlím, které umožňuje budování kvalitních webových stránek od nuly.

Toto je jeden z nejvíce uživatelsky přívětivých tvůrců webových stránek dostupných v současné výklenku, přesto je dostatečně silný, aby vytvářel vizuálně atraktivní webové stránky s vynikajícím výkonem, a to i bez znalosti kódování nebo webového designu. Pokud však máte štěstí, že znáte základy CSS nebo HTML, Weebly vám dává možnost použít tyto znalosti k vytváření ohromujících webů..

Weebly přichází s výkonnou funkcí blogování a eCommerce, která umožňuje spuštění online obchodů a blogů pro rozšíření vaší obchodní popularity.. Bez ohledu na typ webových stránek, které chcete vytvořit, se Weebly jeví jako snadno použitelné, rychlé, efektivní a příjemné řešení pro úplné začátečníky i profesionály v oblasti webového designu..

V dubnu 2018 byl Weebly pořízen gigantem pro zpracování plateb – Náměstí. Výsledkem je, že se platforma více zaměřila na eCommerce a nabízí rozsáhlou sadu funkcí potřebnou ke spuštění a správě malých až velkých online obchodů..

Ale je Weebly opravdu tak jednoduchý? Abychom to zjistili, má smysl analyzovat službu podrobně. To je přesně to, co teď uděláme.

1. Snadné použití

Přechod na nový editor je plynulý, a to díky stručnému průvodci Weebly a rychlému použití. V jádru je to stejný dobrý starý Weebly, jak víte, ale s faceliftem. Přístrojová deska poskytuje rychlý a snadný přístup k důležitým informacím. Získejte užitečné tipy, podívejte se na statistiky stránek, pořadí obchodu, komentáře v blogu a další.

Editor webových stránek je logicky strukturovaný, jasný a dobře navržený, umožňuje účastníkům využívat rozsáhlou a všestrannou sadu funkcí služby a efektivně je organizovat v jedinečných kombinacích, aby získal požadovaný výsledek. Jedná se o integraci takových nástrojů, jako jsou galerie obrázků, prezentace, textová pole, reklamy na produkty, audio a video přehrávače, kontaktní formuláře, vlastní možnosti vkládání HTML, integrace map a co ne. Jedinou pozoruhodnou nevýhodou systémového editoru je absence tlačítek zpět / znovu, což má za následek neschopnost uživatelů zrušit provedené úpravy a obnovit dříve uloženou verzi webu. Zbytek funkcí a prvků editoru je na slušné úrovni.

Weebly Web Editor

Chcete-li vytvořit web, stačí vybrat motiv a začít přidávat svůj obsah. Obsah můžete upravovat a přeskupovat přetažením prvků přímo na svou webovou stránku, aniž byste museli používat samostatný editor.

Weebly používá „krabicový model“ což znamená, že veškerý váš obsah spadne do konkrétních kontejnerů nebo krabice když ji přetáhnete na stránku. Tento přístup usnadňuje přenos stávajícího obsahu z jedné šablony do druhé v budoucnosti.

2. Funkce & Flexibilita

Weebly má mnoho připravených widgetů a aplikací, které můžete integrovat pomocí několika kliknutí, včetně obrázkových galerií, prezentací, map, zvuku, vyhledávacího pole a dalších. Můžete také jít nad rámec výchozího seznamu widgetů využitím výhody ‘Vložte kód‘Možnost. Na stránku můžete přidat tolik prvků, kolik potřebujete. Samotná stránka se prodlouží, aby vyhovovala mnoha widgetům a obsahu, který přetáhnete.

Při přidávání nové stránky můžete použít jednu z připravených rozvržení stránky jako alternativu k prázdné stránce. Na výběr je více než 30 různých návrhů rozvržení, včetně domovských stránek, kontaktů, asi, kreativních návrhů menu pro stravovací společnosti a restaurace a stránky služeb..

Weebly Page Layout

Když vyberete rozvržení, automaticky přidá nové prvky webu na vaši novou stránku. Poté můžete upravit, odebrat nebo přidat nové prvky do vybraného rozvržení.

Přečtěte si také:
Nedávno jsme předvedli jiné Weebly-poháněné webové stránky, z portfolia na webové obchody, ukázat, jak flexibilní je tvůrce.

Weebly eCommerce

Weeblyův eCommerce engine je plný všestranných obchodních specifických funkcí, které výrazně zvyšují výkon vašeho online obchodu. Tyto funkce umožňují rychlé a bezproblémové vytváření funkčních a vizuálně atraktivních internetových obchodů, aniž by bylo nutné používat znalosti kódování.

Jakmile spustíte webový obchod založený na Weebly, systém mu poskytne integrovaný nákupní košík, Díky tomu můžete okamžitě začít prodávat své produkty, aniž byste ztráceli čas na řešení technických problémů. Tato služba také zajišťuje bezpečné platební možnosti a schopnost řídit zásoby vašich produktů a materiálu.

Weebly eCommerce

Ať už plánujete prodávat desítky nebo tisíce produktů, budete je snadno spravovat, abyste zajistili včasné zasílání produktů, zvýšili zájem zákazníků o vaše nabídky a informovali klienty o nejnovějších aktualizacích a nejprodávanějších produktech. Pokud si uživatel vybral produkt, který není na skladě, systém mu umožní informovat ho, kdy je k dispozici k prodeji.

Weebly také nabízí výkonné a pohodlné možnosti vyhledávacího filtru pro urychlení a zjednodušení procesu nakupování. Klienti budou moci produkty třídit podle hlavních parametrů, jako je cena, barva, typ, rozměry a další vlastnosti. Nezáleží na tom, zda plánujete prodávat digitální, fyzické produkty nebo jakékoli jiné služby – flexibilní a sortiment produktů přístupný v internetovém obchodě bude přístupný současným i potenciálním zákazníkům, kteří dostanou e-mailová upozornění, jakmile budou k dispozici nové nabídky v internetovém obchodě.

Systém také poskytuje více nastavení pro fyzické produkty, exkluzivní nabídky, ručně vyráběné předměty, služby atd. Můžete využít aplikace pro iPhone a Android, které umožňují správu vaší firmy na cestách a kontaktovat zákazníky ze všech částí světa. Toto je jistý způsob, jak je udržet, aby se zajímali o vaše nabídky.

Jak začít internetový obchod s Weebly?

Spuštění a správa internetového obchodu pomocí Weebly je super snadné. Stačí:

 • Vyberte jednu z více šablon a zobrazte okna pro svůj internetový obchod;
 • Přidat produkty;
 • Upravte nastavení dopravy a daní;
 • Určete dostupné platební možnosti.

Systém automaticky provede zbytek.

Chcete-li vylepšit vaše zkušenosti s budováním internetového obchodu, Weebly nabízí širokou škálu jedinečných témat a barevných kombinací, bezplatný hosting, různé možnosti merchandisingu a zobrazení produktů, integraci do sociálních sítí, pokročilé charakteristiky SEO, snadnou integraci obsahu a informací o produktech, možnosti rychlé správy objednávek, flexibilní přepravní a platební možnosti, integrované mailouts a co ne.

Máte v úmyslu převést svůj internetový obchod Etsy nebo Shopify na platformu Weebly? Stačí jej importovat nebo nahrát soubor CSV do služby pro rychlé a efektivní nastavení. Hned poté budete moci nastavit design svého internetového obchodu tak, aby mu dodal jedinečný vzhled.

Přečtěte si také:
Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce.
Jak vytvořit web eCommerce od začátku.

Blogování s Weebly

Nastavení blogu na webu Weebly se snadno nastavuje a konfiguruje. Systém umožňuje spustit úžasný blog za méně než několik minut pomocí funkce drag-and-drop. Budeš schopen:

 • naplánovat příspěvky;
 • předvolit možnosti sdílení sociálních médií pro plánované články;
 • výběr mezi různými systémy komentářů, včetně komentářů na Facebooku, Disqus a Weebly;
 • určit metaznačky pro jednotlivé příspěvky;
 • ke každému příspěvku přidejte vlastní záhlaví a zápatí a další.

Flexibilní rozhraní Weebly umožňuje vytvoření blogu a jeho naplnění obsahem mnohem rychleji, než jste si dokázali představit. Výkonné prvky pro úpravy a publikování umožňují zaměřit se na obsah vašeho blogu, zatímco weeblyské služby se postarají o pozadí.

Weebly Blog Post Editor

Tvůrce webových stránek nabízí sbírku bezplatných šablon blogů, které lze použít samostatně nebo jako součást velkých webů a online obchodů. Bezplatný hosting zaručuje uživatelům rychlou rychlost načítání a dostupnost. Šablony blogů jsou plně přizpůsobitelné a mohou snadno splnit vaše úkoly.

Weebly Marketing Tools

Poměrně nedávno byl zaveden nástroj Weebly Promote pro pokročilé možnosti e-mailového marketingu, ale miliony uživatelů se již o jeho účinnosti ujistily. Tento nástroj automaticky generuje zprávy na základě činnosti registrovaných uživatelů. Statistiky zpravodaje jsou sledovány v části dashboardu.

Služba Weebly Promote zahrnuje sadu připravených šablon pro různé typy e-mailů, jako jsou bulletiny, propagační zpravodaje, představení produktů a událostí atd.. Tyto e-maily lze zobrazit na všech typech mobilních zařízení, ale přesto byste měli zkontrolovat, jak bude váš e-mail zobrazen. Je možné vytvořit a uložit vlastní šablony pro budoucí kampaně.

Weebly Email Composer

K zahájení e-mailové marketingové kampaně potřebujete seznam e-mailů. Weebly Promote umožňuje jeho vytvoření dvěma způsoby – buď importem e-mailů ze souboru CSV, nebo integrací jedním kliknutím, která je nezbytná pro synchronizaci kontaktů se skupinami komunity Weebly, objednávkami internetového obchodu a online formulářovými daty.

Vaše marketingové statistiky budou k dispozici kdykoli během dne, abyste mohli sledovat počet lidí, kteří se otevřeli, přečetli e-maily a klikli na odkazy, které obsahují. To vám pomůže rozhodnout se o nejúčinnějších promo kampaních a vyvodit odpovídající výsledky týkající se zlepšení vaší firmy. Extra marketingové služby nabízené společností Weebly Promote jsou následující:

 • Konstruktor přetahování e-mailem;
 • Možnosti e-mailového marketingu umožňující vytvářet úspěšné promo kampaně a integrovat je do vašeho webu, internetového obchodu a blogu;
 • Mnoho nástrojů technické podpory, testování distribucí e-mailů a působivá komunita Weebly;
 • Segmentace kontaktů a další.

Weebly SEO

Weebly nabízí standardní sadu nástrojů SEO. Můžete dát své stránce jedinečnou adresu URL, nastavit název, popis a klíčová slova. To umožňuje, aby vaše webové stránky získaly vyšší pozice ve výsledcích vyhledávače, i když může Google vyžadovat týden nebo dva k indexování změn.

Kromě toho Weebly umožňuje nastavení a změnu permalinků všech stránek v odpovídající části nastavení SEO. Kódy záhlaví a zápatí lze do každé stránky vložit samostatně. Můžete také skrýt cílovou stránku z vyhledávače pouhým kliknutím na tlačítko zaškrtnutí.

Weebly SEO Settings

Chystáte se přenést váš web na Weebly z jiného hostitele? Nejlepší způsob, jak se vyhnout ztrátě všech výsledků a historie SEO, je nastavit přesměrování 301 (pokud změníte strukturu webových stránek). To je nutné k přesměrování provozu a vyhledávačů ze starých stránek na nové. Weebly to umožňuje snadno v sekci nastavení SEO v editoru systému. Po zavedení všech těchto funkcí SEO brzy zjistíte zlepšení pozic vyhledávače webových stránek.

Weebly Video Hosting

Od této chvíle Weebly umožňuje nahrávání a publikování videí na vašem webu. To lze provést dvěma způsoby, konkrétně:

 • Integrace na YouTube. Tato možnost umožňuje integrovat videa z YouTube a jiných webů do vašeho webu založeného na Weebly. Intervaly a prvky zobrazení můžete změnit pomocí integrovaných nástrojů Weebly videa a funkcí YouTube, které poskytují rozšířené možnosti pro použití videí YouTube. Můžete také integrovat videa z jiných video služeb, jako je Vimeo atd. Funkce Weebly video přehrávače zajišťují profesionální kontrolu nad multimediálními prvky vašeho webu.

 • Nahrávání a hostování videa. Můžete také nahrát video soubory přímo do Weebly. Automaticky se převádějí, aby zobrazovaly videa z vašeho webu Weebly. Uživatelé nebudou muset pro prohlížení videa nic stahovat ani otevírat samostatný přehrávač médií. Obsah lze ukládat na platformě Weebly zdarma, aby si jej mohli návštěvníci prohlížet ve vysoké kvalitě.

Statistiky weebly

S Weebly můžete sledovat provoz na vašem webu a spravovat statistiky a definovat nuance, které vyžadují zlepšení. Tato data jsou k dispozici na ovládacím panelu Weebly a můžete zjistit, kolik uživatelů navštíví váš web v určitém časovém intervalu, o které stránky se zajímají nejvíce, jaké vyhledávací dotazy vedou návštěvníky vašeho webu a z jakých zdrojů k vám uživatelé přicházejí.

Co je důležité, statistiky vašich webových stránek se zobrazují v reálném čase, díky tomu, co můžete sledovat data a provoz. Abychom mohli podrobně analyzovat webové statistiky, umožňuje Weebly přidání kódu Google Analytics k nalezení rozšířených statistik webových stránek s minimálním úsilím a časovou investicí.

Systém Weebly usnadňuje shromažďování a prohlížení informací předložených návštěvníky vašeho webu. Data jsou uložena na hlavním panelu vašeho webu a lze je snadno exportovat do tabulky pro budoucí analýzu. Můžete přijímat dokumenty, obrázky nebo jiné nahrané soubory od svých návštěvníků.

Integrace s IFTTT

Weebly partneři s IFTTT, inteligentní webová služba, která vám umožní připojit různé aplikace a produkty a snadno vytvářet automatické úkoly a události. Můžete například propojit web Weebly a účet Instagram a přidat nový blogový příspěvek, když publikujete fotografii na Instagramu. Můžete použít existující recepty if-then dostupné na kanálu IFTTT Weebly nebo si vytvořit vlastní recepty.

Weebly Image Editor

Další nabídkou Weeblyho aktualizace od ledna 2017 je nový editor obrázků. Nyní je založen na HTML5 (zatímco jeho předchozí verze byla na Flash).

Weebly Image Editor

Tento editor obsahuje funkce jako oříznutí, otočení a úpravy obrázků, přidání textu k nim a nabízí 29 filtrů, aby byly obrázky atraktivnější.

Weebly App Center

Weebly’s App Center je dynamická kolekce aplikací a služeb, které si nyní můžete na svůj web přidat jednoduchou integrací jedním kliknutím (je velmi podobný Wix je App Market).

Weebly App Center

Cílem Centra aplikací je pomoci vám vytvořit poutavý obsah a poskytnout tak návštěvníkům vašich stránek funkci i zábavu. Pojďme se podívat na některé z doporučených aplikací:

 • PinPoll: Tato bezplatná aplikace vám umožňuje integrovat zábavné a poutavé průzkumy veřejného mínění do vašeho webu, což návštěvníkům vašeho webu umožňuje interakci s vaším webem a trávení více času na něm. Každý hlas lze zcela přizpůsobit značkovým barvám a obrázkům. Aplikace reaguje, takže bude vypadat a bude fungovat skvěle na jakémkoli zařízení.
 • LiveChat: Tato placená aplikace vám umožňuje za několik minut integrovat živý chatovací software do vašeho webu.
 • Call-Out-Box: bezplatná aplikace vám umožní snadno zdůraznit důležitou informaci na vašem webu pomocí vlastní pozadí a barvy okraje.

S vydáním čtvrté verze rozšířil Weebly své nabídky doménových jmen o 6 nových doménových zón, z nichž většina je mezinárodní. Mezi ně patří mimo jiné .com, .net, .org, .us a .info.

Weebly má aplikace pro Android a iOS které umožňují uživatelům Weebly vytvářet nové a upravovat stávající weby Weebly na cestách. Jejich nová aplikace Weebly pro iOS změní iPad na kreativní nástroj, který funguje offline i online, a je speciálně vyvinut pro hmatové vytváření stránek..

Weebly také nabízí speciální řešení pro učitele a školy. Tato platforma pomáhá učitelům snadno vytvářet stránky ve třídě a dokonce digitalizovat celou školu nebo vysokou školu.

Weebly Form Builder

Weebly umožnil vytvářet vlastní formuláře a spravovat podání na webu. Vytváření on-line formulářových formulářů drag and drop umožňuje uživatelům vytvářet seznamy RSVP, vlastní kontaktní formuláře a průzkumy, aby zajistili působivý zážitek z prohlížení webu a učinili projekty zajímavějšími a funkčnějšími. Začleněním těchto prvků do svého webu budete moci vytvořit kontaktní formuláře pro lepší možnosti sběru dat. To funguje skvěle zejména pro weby, které cílí na konkrétní nebo úzce zaměřené publikum (svatba a webové stránky restaurací jsou nejlepší ukázky).

Weebly Form Builder

Je na vás, abyste přizpůsobili nově integrovaný formulář přetažením požadovaných polí, jako jsou například rozevírací nabídky, text nebo zaškrtávací políčka. Vlastně můžete vytvořit téměř jakýkoli typ formuláře, který potřebujete, a to plně přizpůsobením otázek, možností odpovědí a dalších polí, která chcete zobrazit v kontaktním formuláři podle vašeho výběru.

Co je důležité, Weebly forma Builder přispívá k jednoduchému ukládání dat a přístupu k dostupným možnostem odezvy. Jakmile budete hotovi s integrací formuláře, bude k dispozici na webových stránkách a každý návštěvník jej může vyplnit. Jakmile uživatel poskytne určitá data a odešle formulář, okamžitě obdržíte e-mail s oznámením na předběžně zadanou adresu. Pro snadné vyhledávání a rychlou kontrolu budou poskytovaná data uložena na hlavním panelu vašeho webu, ale budete mít možnost je exportovat do tabulky pro další kontrolu a podrobnou analýzu. Mějte na paměti, že rozbalovací pole souborů lze použít také k přijímání fotografií, dokumentů nebo jiných typů souborů, které návštěvníci předloží. Je to velmi užitečný a užitečný nástroj pro majitele velkých webů s velkým provozem a bohatou databází registrovaných uživatelů.

Mobilní aplikace

Weebly také umožňuje pomocí mobilních aplikací vytvářet a spravovat vaše webové stránky z libovolného místa, ve kterém se nacházíte. Systém má speciální aplikace pro Android, iPad a iPhone, které vám umožní vytvářet působivý obsah kdekoli se nacházíte. Používání mobilních aplikací vám umožní nejen zůstat ve spojení s vaším webem 24/7, ale také vám pomůže zkontrolovat statistiku vašeho projektu a zároveň prohlížet podání kontaktních formulářů, aniž byste se museli dostat ke stolnímu počítači nebo notebooku. To je velmi pohodlné a šetří čas, zejména pro podnikatele, kteří jsou celý den zaneprázdněni, přesto čelí potřebě řídit své firmy.

Weebly Mobile App

To platí také, pokud jde o mobilní správu elektronického obchodu. Po instalaci aplikace získáte příležitost spustit a spravovat internetový obchod a začít prodávat online přímo z mobilního zařízení, které používáte. Můžete vytvářet nové seznamy produktů, fotografie, popisy, parametry produktů, ceny atd. Je také možné přijímat online platby pomocí Stripe, zpracovávat objednávky, přijímat oznámení o nově zadaných objednávkách a provádět mnoho dalších užitečných funkcí..

3. Vzory

Počet témat:55
Profesionální šablony:&# x2714; ANO
Import motivu:&# x2714; ANO
Citlivý design:&# x2714; ANO
Seřadit podle odvětví:✘ NE
Úpravy kódu CSS:&# x2714; ANO

Obecně existují tři možnosti: můžete použít připravené téma; přizpůsobit jeden (kromě standardního WYSIWYG tvůrce, existuje i pokročilý editor HTML / CSS); nebo použijte šablonu třetí strany – existuje mnoho návrhářů, kteří vytvářejí vlastní šablony přizpůsobené speciálně pro tento tvůrce webových stránek.

V případě, že používáte jedno z nových responzivních témat, bude váš web automaticky optimalizován pro mobilní prohlížení a nebudete mít kontrolu nad jeho vzhledem (myslím vzhled vaší mobilní verze).

Pro ty, kteří používají staré šablony, poskytuje Weebly vestavěný mobilní editor, který je přístupný od Weebly Site Creator. Úpravy mobilního zobrazení vašeho webu je jednoduché pomocí vizuálního editoru, který vám umožňuje přetahovat prvky do mobilního maketa.

Důležitá poznámka: Všechny změny se automaticky synchronizují mezi stolními a mobilními verzemi, jakmile odstraníte, upravíte nebo přidáte prvky na svůj mobilní web. Tato funkce je k dispozici zdarma.

4. Zákaznická podpora

Weebly poskytuje různé typy podpory. Za prvé, ovládací panel sám obsahuje vysvětlující vyskakovací okna a výzvy, které vám pomohou snadno se naučit systém. Za druhé, existuje podpora livechat, telefonu a e-mailu.

Pokud narazíte na nějaké problémy, nejprve navštivte Weebly Centrum nápovědy. Obsahuje odpovědi na nejčastěji kladené otázky a mnoho užitečných postupů. Weebly je také docela aktivní na sociálních médiích. V naléhavých případech je můžete kontaktovat prostřednictvím Cvrlikání nebo Facebook.

5. Cenová politika

Weebly cenová politika se poněkud liší od politiky nabízené většinou ostatních tvůrců webových stránek. Má dvě samostatné nabídky pro webové stránky a internetové obchody.

Možnost cenyNákladyFunkce
Připojit:$ 4 / mo✓ 500 Mb diskového prostoru;
✓ doména;
✓ Weebly Ads Display.
Startér:8 $ / měsíc✓ Neomezený prostor na disku;
✓ Připojení k doméně;
✓ Žádné weebly reklamy.
Pro:$ 12 / moKromě předchozího:
✓ Hledání na webu;
✓ Video pozadí;
✓ Členství.
Obchod:$ 25 / moKromě předchozího:
✓ Zabezpečení SSL;
✓ Neomezené produkty;
✓ Digitální zboží.
Výkon:38 $ / moKromě předchozího:
✓ Dárkové karty;
✓ přepravní sazby v reálném čase;
✓ E-mailové kampaně.

Zásady tvorby cen pro běžné webové stránky. Pokud máte nápad spustit běžný web, můžete si vybrat mezi následujícími plány:

 • Zdarma (0 $): znamená použití hlavních funkcí tvůrce webových stránek. Nabízí editor drag-and-drop, 500 MB místa na disku, subdoménu weebly.com, zabezpečení SSL. Webové stránky vytvořené pomocí bezplatného plánu jsou dodávány se zobrazenými systémovými reklamami. Tento plán neposkytuje žádné možnosti elektronického obchodu, takže není možné spustit internetový obchod.

 • Připojte se (4 $ / měsíc jednorázovou roční platbou): pro osobní použití. Plán nabízí všechny funkce bezplatného plánu, ale navíc umožňuje připojení vlastního názvu domény. Systémové reklamy však z webu nebudou odstraněny. V tomto ohledu je plán připojení Weebly identický s plánem Wix ‘Connect Domain‘, který je dodáván se stejnými podmínkami.

 • Startér (8 $ / měsíc s jednorázovou roční platbou): pro osobní použití. Poskytuje editor drag-and-drop, neomezený prostor na disku, nepřítomnost systémových reklam, možnost připojení vaší vlastní domény, zabezpečení SSL a pokročilé statistiky webových stránek. Pokud máte v úmyslu zvolit tuto možnost pro vaše potřeby elektronického obchodu, bude systém účtovat 3% provize za všechny provedené transakce. Plán umožňuje přidávat až 10 produktů a provádět platby přímo na webu Weebly.

 • Pro (12 $ / měsíc s jednorázovou roční platbou): pro skupiny a organizace. Nabízí všechny funkce předpokládané Starterovým plánem plus možnost vyhledávání na webu, ochranu heslem, video pozadí, HD videa a audio a příležitost zapojit až 100 členů. Když plán využíváte pro potřeby elektronického obchodu, budete mít možnost nahrát až 25 produktů. Platby budou přijaty na webových stránkách Weebly, zatímco transakční poplatek bude představovat 3%.

 • Obchodní (25 $ / měsíc s jednorázovou roční platbou): nebo malé podniky a internetové obchody. Kromě funkcí, které nabízí plán Pro, nabízí tento také příležitost zapojit neomezený počet členů a také funkci registrace. Obchodní plán umožňuje majitelům webových stránek eCommerce nahrát neomezený počet produktů a přijímat platby na jejich vlastních doménách. V důsledku toho nebude Weebly účtovat žádné transakční poplatky. Plán umožňuje prodávat digitální produkty, spravovat zásoby, nabízet kupóny se slevou, přidávat recenze produktů a využívat kalkulačku přepravy a daně.

Cenová politika pro internetové obchody

Pro majitele internetového obchodu nabízí společnost Weebly také plány Starter, Pro a Business, které přicházejí se stejnými podmínkami jako u běžných webů. Tato služba navíc nabízí pokročilý plán výkonu pro zkušené prodejce, jehož cena představuje jednorázovou roční platbu 38 USD / měsíc.

Plán zahrnuje funkce obsažené v podnikatelském plánu. Týká se to také možností elektronického obchodování, ale navíc obdržíte e-mailová upozornění na opuštěné nákupní vozíky, ceny za dopravu dostupné v reálném čase a dárkové certifikáty.

Všechny plány nabízejí doménové jméno (obecná cena je 19 $), přístup k reklamám Google s bonusem 100 $, komunita fóra, live chat a e-mailová podpora. Plán výkonu navíc nabízí e-mailový marketing, jehož obecné náklady představují 96 USD a přímá technická podpora v telefonním režimu.

6. Weebly pro vzdělávání

Weebly pro vzdělávání je projekt zaměřený na vytváření Weebly účtů určených speciálně pro učitele. Kromě doplňků specifických pro vzdělávání poskytuje platforma stejné Weebly funkce, na které jsme zvyklí.

Weebly pro vzdělávací funkce

Abyste mohli využívat výhod projektu, musíte být učitelem a hlavní použití vašeho účtu Weebly musí být pro účely vzdělávání. Pokud tato pravidla porušíte, bude váš účet označen a případně zakázán.

Weebly pro vzdělávání

Na učitelském panelu můžete vytvářet a spravovat účty svých studentů, které pak mohou také vytvářet webové stránky.

Můžete vytvořit studentské účty jeden po druhém nebo hromadně – není nutná žádná e-mailová adresa. Webové stránky vytvořené vašimi studenty budou pod vaší plnou kontrolou – můžete je veřejně zobrazit nebo chránit heslem.

Díky tomu je Weebly pro vzdělávání ideální pro úkoly ve třídě: v průběhu vývoje zůstává projekt chráněn heslem; až bude hotová – můžete ji snadno sdílet se svou třídou a diskutovat o ní.

Weebly pro vzdělávání - účty studentských webových stránek

Až bude vaše virtuální učebna připravena, sdílejte přihlašovací údaje se svými studenty (uživatelská jména a hesla) a zadejte jim přihlašovací adresu – students.weebly-dot-com.

Nyní mohou vytvářet své vlastní weby pomocí intuitivního rozhraní a bohaté sady funkcí Weebly. Jako učitel můžete kdykoli zakázat úpravy webových stránek a mazat publikované weby.

Weebly za cenu vzdělávání

Weebly pro vzdělání je zcela zdarma. Každý student si může pomocí základní funkce platformy vytvořit jeden web obsahující až 5 stránek. Pokud upgradujete na PRO (12 $ / měsíc), každý student získá přístup ke všem funkcím PRO Weebly a bude moci publikovat 10 webových stránek s neomezeným počtem stránek. Weebly Pro můžete také získat jako dárek pozváním svých kolegů učitelů.

Vydání Weebly Campus

Možná budete také chtít prozkoumat Weebly Campus Edition pro okresy a školy. Toto vydání umožňuje digitalizovat celý areál jednoduchým a profesionálním způsobem.

Administrátoři Weebly Campus budou moci spravovat účty učitelů a studentů z jednoho integrovaného dashboardu (virtuální učebny, e-portfolia studentů, webové stránky pro přiřazené projekty atd.). Toto škálovatelné řešení stojí 499 $ / rok. Můžete to vyzkoušet zdarma během 30denní zkušební doby.

7. Klady a zápory

Stejně jako kterýkoli jiný tvůrce webových stránek má Weebly seznam kladů a záporů. To znamená, že každá osoba, která má pravdu, že začne používat systém, by si měla být vědoma těchto specifických systémových nuancí, aby věděla, co může očekávat od procesu webového designu v dlouhodobém horizontu. Tady jdou.

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Snadné použití bez nutnosti kódování.
&# x2714; Zdarma přizpůsobená adresa URL.
&# x2714; Předem navržené přizpůsobitelné motivy.
&# x2714; Žádné hostovací poplatky.
&# x2714; Možnost vkládání kódu.
&# x2714; Mobilní prodejna.
&# x2714; Možnosti integrace.
&# x2714; Zaměření na elektronický obchod.
&# x2714; Mobilní editor v ceně.
&# x2714; Weebly pro vzdělávání.
✘ Chybějící zpět / opakované úpravy.
✘ Žádná záloha webu.
✘ 3% transakční poplatek za veškerý prodej.
✘ Nedostatek inovativních funkcí vyvolaných rychlým rozvojem výklenku pro webový design.

8. Soutěžící

Weebly je nepochybně skvělé místo pro spuštění webové stránky, ale měli byste vědět, že tam jsou mnoho výhodných alternativ k tomu. Jsou to populární tvůrci webových stránek a systémy pro správu obsahu.

Přestože se Weebly osvědčil jako všestranný tvůrce webových stránek, v některých případech jeho funkce nestačí k vyřešení úlohy uživatele. Jedinou správnou cestou je pak změna tvůrce webových stránek. Možná budete muset přepněte z Weebly na WordPress vylepšit své funkce pro blogování, Wix – pokud chcete mít kompletní vizuální přizpůsobení, Shopify – pokud potřebujete více možností elektronického obchodu. Přečtěte si podrobná srovnání hlavních Weebly konkurentů níže:

Weebly vs WixWeebly vs webyWeebly vs YolaWeebly vs JimdoWeebly vs WordPressWeebly vs SquarespaceWeebly vs nápadně

9. Weebly FAQ

Otázka: Je to zdarma?

Odpovědět: Ano to je. Dokud bude váš web publikován do bezplatné subdomény Weebly.com, můžete si tento systém užívat zdarma. Všechny weby zdarma Weebly mají v zápatí inzerát – „Vytvořte si web zdarma pomocí Weebly“.

Je pozoruhodné, že tento inzerát je velmi malý a hezký ve srovnání s tím, co nabízejí jiní tvůrci webových stránek (zejména Wix). V rámci jednoho bezplatného účtu můžete vytvořit a publikovat až 10 weebly webů.

Otázka: Jak upravit weebly web?

Odpovědět: Weebly má jednoduchý a intuitivní WYSYWYG drag & přetáhněte editor stránek. Vše, co potřebujete, je pouze přetáhnout vybraný prvek z levého panelu do rozložení vašeho webu. Přidáním prvků (bloků) a jejich naplněním obsahem získáte ohromující web v krátké době.

Jak upravit weebly web

Otázka:Jak publikovat web na Weebly?

Odpovědět: Chcete-li, aby byl váš web Weebly aktivní a přístupný všem uživatelům internetu a vyhledávačům, měli byste provést jednu jednoduchou akci – kliknutím na tlačítko „Publikovat“ v pravém horním rohu obrazovky editoru stránek.

Jak publikovat web na Weebly

Otázka:Po úpravě můžete upravit svůj weebly web?

Odpovědět: Svůj web vytvořený pomocí Weebly můžete kdykoli upravit. Chcete-li to provést, musíte se přihlásit do Weebly, poté vyberte web, který chcete změnit, a stiskněte tlačítko „Upravit“.

Otázka:Jak si prohlédnout Weebly Web?

Odpovědět: Weebly je editor WYSYWIG. To znamená, že všechny akce, které s vaším webem provedete v editoru stránek, jsou okamžitě viditelné. Můžete také přepínat mezi verzemi Desktop a Mobile a měnit je obě.

Jak si prohlédnout Weebly Web

Otázka:Umožňuje Weebly provádět změny na úrovni kódu?

Odpovědět: Pokud chcete přesáhnout to, co Weebly nabízí ve své oficiální knihovně témat, můžete zcela upravit vzhled svého webu pomocí editoru HTML / CSS, který vám poskytne náhled změn provedených v kódu šablony v reálném čase..

Weebly Editor kódu

Díky technické povaze Weebly si můžete vytvořit vlastní šablonu sami nebo najmout profesionála, který ji za vás nakreslí.

Otázka:Jsou weebly weby mobilní přátelské?

Odpovědět: Nejnovější verze Weebly Site Creator zahrnuje mobilní editor, který je stejně snadno použitelný jako jeho stolní protějšek. Přestože to umožňuje snadno přizpůsobit mobilní zobrazení vašeho webu (pomocí stejných nástrojů drag-and-drop), mělo by být uvedeno, že neexistuje žádný způsob, jak vytvořit samostatnou mobilní verzi pro váš web (například s Duda Mobile).

Weebly Mobile Editor

Zejména pokud přidáte prvek do svého mobilního webu Weebly, bude se vždy zobrazovat také na vašem hlavním webu..

Otázka:Mohu si s Weebly vytvořit webovou stránku elektronického obchodu?

Odpovědět: Ano můžeš. Existuje nativní platforma elektronického obchodování, která vám umožňuje prodávat digitální i fyzické zboží. Má působivou sadu přizpůsobitelných vlastností: filtrované vyhledávání produktů, daňová kontrola, kódy kuponů, mobilní obchod a pokladna atd..

Weebly Store Dashboard

Startér (8 $ / měsíc) a Pro ($ 12 / mo) plány vám umožní prodat omezený počet produktů – 10 a 25, respektive. V rámci těchto plánů je účtován poplatek za transakci Weebly (3%). Podnikání a Výkon plány přicházejí s neomezenými produkty a bez Weebly poplatků.

Otázka:Nabízí Weebly jakékoli funkce členství?

Odpovědět: Pro, Podnikání a Výkon uživatelé mohou aktivovat možnost registrace svého webu, aby návštěvníci webu mohli zaregistrovat a stát se členy. Můžete přidávat členy, spravovat je ve skupinách a řídit, ke kterým stránkám mají přístup.

Weebly Members Dashboard

Můžete nastavit různé předvolby skupiny, které umožní přístup na stránku pro správu a úpravy vašeho webu.

Otázka:Mohu upravit svůj web Weebly pomocí mobilního telefonu?

Odpovědět: Aplikace Weebly pro iOS a Android vám umožňují spravovat web přímo z telefonu nebo tabletu. Konkrétně můžete:

 • publikujte na svém blogu integraci publikování úplného textu, fotografií a videa;
 • sdílet své příspěvky prostřednictvím připojených účtů sociálních médií;
 • zkontrolovat komentáře a zápisy do blogu;
 • reagovat na komentáře pomocí aplikace;
 • přidávat nové produkty, možnosti produktů, fotografie, popisy a ceny;
 • sledovat, spravovat a zpracovávat objednávky;
 • přijímat oznámení při každé nové objednávce.

Weebly text upravit mobilní

Weebly má také aplikaci pro Apple Watch. Umožňuje sledovat provoz na webu, spravovat komentáře blogů a dokonce kontrolovat objednávky a inventář obchodů přímo z vašich hodinek.

Otázka:Mohu změnit téma svého webu Weebly?

Odpovědět: Ano, téma svého webu můžete změnit tolikrát, kolikrát potřebujete. V naší recenzi jsme zmínili, že Weebly je ‘blokovéEditor editor webových stránek. Klíčovou vlastností takového modelu je možnost změnit šablonu vašeho webu bez ztráty obsahu.

Weebly šablony

Všechny weebly designy jsou plně citlivé a přátelské k mobilu a díky změně šablony budou vaše webové stránky vypadat stejně dokonale.

Otázka:Kolik stojí používání Weebly?

Odpovědět: Weebly nabízí šest různých plánů použití. Jeden z nich je zdarma, zbytek platí. S bezplatným plánem si můžete vytvořit jednoduchý web bez možnosti prodeje zboží nebo služeb. Kromě toho se v tomto případě váš web zobrazí ve spodní části s reklamním bannerem Weebly. Placené plány sahají od 8 $ / měsíc na 38 $ / mo. Plně vybavený plán pro eCommerce začíná od $ 25 / mo.

Weebly ceny

Otázka:Co mohu dělat s Weeblym?

Odpovědět: Weebly je univerzální tvůrce webových stránek. S jeho pomocí můžete vytvořit web téměř jakéhokoli typu, který potřebujete. Jako důkaz mých slov si můžete prohlédnout moje sbírky ručně vybíraných Weebly blogy, e-shopy a jiné typy webových stránek. Kromě toho můžete pomocí Weebly vytvořit úžasné svatební weby.

JavaToGo - příklad Weebly webu

Otázka:Proč Weebly?

Odpovědět: Díky velkorysé bezplatné verzi a cenově dostupným placeným programům bohatým na funkce je Weebly jedním z cenově nejvýhodnějších tvůrců stránek na trhu. Je snadno použitelný, bezpečný a zábavný. Weebly má také různá témata pro jakýkoli druh webových stránek, které potřebujete: obchod, internetový obchod, blog, portfolio a další.

Weebly Community

Máte-li jakékoli další otázky, jak vytvořit web pomocí Weebly, jeho silné centrum nápovědy a komunita vám vždy pomohou najít tu správnou odpověď..

Závěr

Weebly je uživatelsky přívětivý cloudový webový tvůrce, který přichází s pohodlným editorem drag-and-drop, množstvím nástrojů pro přizpůsobení designu a kvalitních šablon. Tato služba je skvělou volbou, pokud se chystáte stavět malý nebo středně velký web, který nevyžaduje žádné sofistikované funkce..

Pro spouštění webů pomocí Weebly není třeba používat kódovací dovednosti. Uživatelé, kteří mají znalosti CSS / HTML a mají zkušenosti s webovým designem, jej však mohou použít k vytváření a správě personalizovaných projektů v systému. Tvůrce webových stránek nabízí výkonné nástroje pro blogování a eCommerce, což umožňuje vytvářet slušné internetové obchody a blogy.

Pokročilý nástroj Weebly Promote vám pomůže efektivně navrhnout a inzerovat vaše webové stránky na webu pomocí více možností marketingu a SEO, které systém nabízí. Dalším vrcholem služby je projekt Weebly for Education, který přichází s doplňky pro vzdělávání a umožňuje učitelům snadno vytvářet vzdělávací weby. Toto je funkce, která není k dispozici u mnoha jiných populárních tvůrců webových stránek.

Přichází k vám Weebly úkoly a potřeby v oblasti webového designu? Abychom to zjistili, má smysl testovat službu a prozkoumat celou sadu funkcí, kterou nabízí. Můžete to udělat nyní zdarma a vyvodit nezaujatý závěr.

Vyzkoušejte Weebly Now

 Je to zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map