Xsolla Recenze

Xsolla Tvorba webových stránek Recenze


Xsolla – je globální webová platforma vytvořená pro poskytování herních řešení. Buď zastupujete zavedený podnik, nebo chcete zahájit nové spuštění, platforma umožňuje zvýšit příjmy, rozšířit cílové publikum nebo získat finanční prostředky na novou videohru. Systém má svého vlastního tvůrce webových stránek zdarma. Uživatelé mají šanci vytvářet zabezpečené weby za nulové náklady a začít prodávat herní klíče a předplatné online.

Zatímco vývojáři a vydavatelé mají šanci se s nimi spojit Parní nebo Google Play, v této recenzi budeme testovat samotný tvůrce stránek jako samostatný nástroj k vytvoření vstupní stránky pro váš produkt. Tento software nabízí výběr moderní a stylové platformy, která vám umožní vyniknout exkluzivním produktem nebo videohrou.

Uživatelé mohou zvýšit celkový výkon webových stránek díky integraci třetích stran a dalším nástrojům, které vám přinesou vývojáři Xsolla. Systém má bezplatné integrované funkce elektronického obchodu, pomocí kterých můžete svůj obchod nastavit několika kliknutími. Podívejme se blíže na jeho tvůrce stránek a na způsob, jakým řídí stavební proces.

1. Snadné použití

Tvůrce stránek Xsolla bude fungovat, kdykoli budete potřebovat jednoduchý, ale poutavý jednostránkový web pro prodej herních kopií a klíčů online. Samotný stavební proces je poměrně jednoduchý. Systém nabízí základní rozvržení, které můžete upravit nebo přizpůsobit. Rozvržení přichází s přednastavenou strukturou, kterou můžete změnit, stejně jako přidat nové bloky, odstranit již existující atd.

Chcete-li získat přístup k tvůrci webových stránek, musíte být registrovaným uživatelem Xsolla. Chcete-li se přihlásit, musíte dokončit jednoduchou registraci. Jednoduše zadejte svůj e-mail a heslo nebo pomocí sociálních účtů a účtů Google snadno vstupte na platformu.

Po dokončení registrace se ocitnete v účtu vydavatele. Zde najdete některé základní nástroje a obecná nastavení. Zahrnují nastavení obchodu, partnerské sítě, financování a další.

Nyní potřebujeme Tvůrce stránek. Najdete ji v seznamu možností na levém postranním panelu řídicího panelu. Klikněte na něj a spusťte stavební proces stisknutím tlačítka „Vytvořit web“. Zobrazí se okno s několika možnostmi:

 • Nový web.
 • Google Play.
 • Parní.

Vyberte „Nový web“A přejděte do další fáze.

Xsolla vytvořit web

Editace šablony

Nyní můžete vidět šablonu s bloky a nástroji pro její přizpůsobení. Software nabízí rozložení připravené k použití s ​​uživatelským pozadím, obrázky a videy. Kromě toho má přednastavenou strukturu s bloky, které budete možná muset udržet v interakci uživatelů a generovat příjmy. Například zde uvidíte a hotový blok výzvy k akci, formuláře pro získávání uživatelů, tlačítka pro přidružené společnosti, aby se připojily k dostupnému programu, názvy videoher, popisy atd.

Xsolla wensite stavitel

Můžete volně upravovat kterýkoli z těchto bloků pomocí jednoduché navigační nabídky na levé straně se všemi sekcemi uvedenými v seznamu. Vyberte si jeden a upravte texty, nahrajte své vlastní obrázky nebo videa na pozadí nebo přidejte nové bloky.

Výběr bloků není příliš bohatý, ačkoli má vše, co byste mohli potřebovat k přizpůsobení webu od dalších galerií a sekcí FAQ k systémovým požadavkům, tlačítkům sdílení sociálních médií, zprávám atd. Chcete-li je dostat na svou stránku, jednoduše klikněte na „přidat nový blok“A vyberte ze seznamu.

Xsolla přidat blok

Jakmile vytvoříte pro web jasnou strukturu, můžete upravit globální nastavení motivů. Tvůrce stránek usnadňuje změnu barev, stylů motivů, správu zaoblení bloků, změny ikon a barev tlačítek atd. Uživatelé si mohou zdarma vytvářet vlastní knihovny médií. Přejděte do Nastavení aktiv a nahrajte fotografie, obrázky nebo videa a přidejte je kliknutím, kdykoli je to potřeba.

Publikování webových stránek

Chcete-li začít žít, musíte také udělat několik doteků. Režim náhledu nejprve poskytuje jasnou představu o tom, jak bude stránka vypadat na stolních počítačích, chytrých telefonech nebo tabletech. Jednoduše klikněte na příslušnou ikonu a sledujte, jak reagují šablony. Nezapomeňte navštívit obecná nastavení, ve kterých je třeba připojit doménu, nebo použít výchozí doménu Xsolla, která je ve výchozím nastavení k dispozici.

Nyní jste připraveni žít. Vraťte se zpět k tvůrci stránek, stiskněte tlačítko „publikovat“ a přivítejte své první návštěvníky. Nezapomeňte, že před publikováním musíte podepsat smlouvu s Xsollou.

Xsolla náhledová stránka

2. Funkce & Flexibilita

Xsolla je platforma pro vývojáře her a vydavatele. To znamená, že většina jeho funkcí je zaměřena na zvýšení příjmů a růst komunity. Systém umožňuje spouštět speciální věrnostní programy a bonusové kampaně a také se probouzet s přidruženými společnostmi, nastavit osobní virtuální obchod a další.

Nastavení digitálního obchodu

Nastavení úložiště Xsolla

Xsolla umožňuje uživatelům vytvořit internetový obchod jediným kliknutím. Nejsou vyžadovány žádné technické dovednosti. Stačí kliknout na „Ukládat”V nastavení a propojte web s dostupnými službami a prodejte:

 • Herní klíče – poskytují přístup ke všem vašim hrám nebo prodávají herní klíče již publikovaným produktům. Tuto funkci můžete použít ke zvýšení provozu na hry, které se teprve chystají uvolnit. Využijte předobjednávkovou strategii pro zvýšení prodeje a povědomí uživatelů.
 • Předplatné (alfa verze) – uživatelům umožní využívat exkluzivní výhody nebo vytvářet prémiové účty s placenými předplatnými. Vytvořte elitní klub hráčů.
 • Virtuální měny (v plánech) – používá se hlavně pro nákupy v aplikaci. Uživatelé vždy potřebují zlato nebo kredity, aby si mohli koupit prémiové brnění nebo další zdroje.
 • Virtuální položky (v plánech) – generovat více výnosů při prodeji herních předmětů, nových mečů, supersilových motorů, střeliva atd.

Chcete-li prodávat zboží online, stačí provést jednoduché nastavení. Nejprve musíte uvést platformu, se kterou je vaše hra kompatibilní (PS, Nintendo, Linux atd.). Vyberte z poskytnutého seznamu a povolte možnost. Pak stačí zadat název produktu, označit odkaz, který převede uživatele na herní klíč nebo možnosti předplatného a případně upraví „Kup nyní“Přímo zde v editoru webových stránek. Vše, co potřebujete, je udělat několik jednoduchých doteků, abyste dokončili konečné nastavení digitálního obchodu a mohli začít prodávat online.

Propagace

Propagace Xsolla

Platforma je dodávána s oceněným nástrojem, který umožňuje majitelům webových stránek vytvářet, dolaďovat a spravovat různé propagační akce. Chcete-li vytvořit novou propagaci, přejděte do nastavení obchodu. Přizpůsobte kampaň ve 4 jednoduchých krocích:

 1. Zadejte podrobnosti o kampani (název, částka slevy atd.).
 2. Uveďte zvláštní podmínky pro aktuální propagaci.
 3. Nastavte plán kampaně.
 4. Přidejte informace o banneru a publikujte a spusťte propagaci.

Kromě toho můžete použít promo kódy a kupóny, abyste vylepšili svou marketingovou kampaň.

Statistiky a Analytics

Propagace Xsolla

Mít několik běžících propagačních kampaní je dobré. Musíte však sledovat statistiky, abyste co nejlépe využili své marketingové úsilí. Xsolla má samostatnou účetní sekci, ve které mohou uživatelé sledovat svůj prodej, většinu platících zákazníků, průměrnou hodnotu doby placení a další. Můžete třídit statistiky podle dne, týdne nebo měsíce.

Kromě toho mohou uživatelé zpracovat i další aspekty své online aktivity. Účetní sekce obsahuje informace týkající se daní a poplatků, repatriačních nákladů, zavedených poplatků za získávání uživatelů atd. Zde můžete také sledovat všechny transakce podle stavu a třídit dokončené nebo zrušené operace.

Partnerský marketing

Xsolla má svou vlastní partnerskou síť, ve které můžete vytvářet a spravovat ovlivňující programy založené na výkonu a přidružené kampaně. Systém nabízí bezproblémovou integraci jedním kliknutím. Tvůrci her a vydavatelé si mohou vytvořit své vlastní affiliate marketingové programy založeno na sdílení příjmů nebo jiných koncepcích k vytvoření zájmů mezi potenciálními partnery.

Xsolla marketing

Hlavní výhoda zde spočívá v tom, že svůj exkluzivní program můžete skutečně vytvořit vytvořením konkrétních podmínek pro přidružené společnosti. Tato funkce je k dispozici ve třech obchodních modelech:

 • Ovlivňovače – Cílem je poskytnout přístup k vaší hře a sdílení výnosů ovlivňovatelům z YouTube, Twitch a dalších platforem, aby mohli vydělat tím, že budou dělat to, co již milují – poskytovat poutavý, kreativní herní obsah a propagovat zajímavé hry.
 • Partnerský marketing – propagujte a prodávejte své produkty pomocí tradičních přidružených sítí.
 • Kanálování portálů – uvádějte na trh hry založené na prohlížeči prostřednictvím konkrétních a aktuálních portálů.

SEO a zabezpečení

Tvůrce stránek Xsolla má kromě marketingových a propagačních nástrojů také základní nastavení SEO. Uživatelé mohou v Googlu upravovat názvy a popisy sdílení, odesílat obrázky pro sdílení a úryvky náhledu. K dispozici je také možnost náhledu sdílení na Facebooku.

Xsolla marketing

Pokud jde o hraní her, na bezpečnosti vždy záleží. Xsolla integrovala svůj exkluzivní nástroj pro boj proti podvodům, který je automaticky povolen, jakmile nainstalujete výhodnou platební bránu.

Integrace třetích stran

Chcete-li zvýšit výkon svých webových stránek, můžete využít další aplikace, které jsou k dispozici pro integraci. Zahrnují Google Analytics pro lepší kontrolu a sledování provozu, Facebook a Twitter Pixel pro sledování vašich statistik generovaných prostřednictvím sociálních platforem, Google Optimize pro co nejlepší testování AB na webových stránkách, Herní časopisy, aby váš produkt byl publikován ve významných aktuálních zařízeních atd..

3. Návrh & Šablony

Tvůrce stránek Xsolla nenabízí mnoho instalací a šablon. Uživatel ve skutečnosti získá základní rozvržení pro úpravy a přizpůsobení. Dobrou zprávou je, že máte dostatek konstrukčních funkcí, aby web vypadal jedinečně. Dostupná nastavení usnadňují změnu stylu motivu, změnu zaoblení, změnu hlavních barev a písem, nahrání nových videí na pozadí a obrázků pro každý konkrétní blok.

Xsolla design

Na druhou stranu, někteří uživatelé mohou vyžadovat trochu více designu a přizpůsobení. Rozložení Xsolla jsou však mobilní a fungují skvěle na všech typech zařízení. Přímo na palubní desce je režim mobilního náhledu, zatímco šablony vytvářejí dobrý první dojem z hlediska designu a stylu.

4. Zákaznická podpora

Xsolla poskytuje komplexní podporu svým uživatelům. Majitelé webových stránek mají různé způsoby řešení různých problémů. Obsahují:

 • Funkce Live Chat – vytvořte novou diskusi se správcem podpory kliknutím.
 • Nástroj „Najít odpověď“ – jednoduše zadejte problém, který máte, a získejte okamžitou odpověď z obrovské databáze znalostí.
 • Návody a návody – sekce Aplikace obsahuje podrobné informace o tom, jak propojit různé služby a nástroje. Zjistěte, jak pracovat s Partnerským programem, způsoby, jak získat a propojit správce značek Google atd.

5. Plány & Ceny

Tvůrce stránek Xsolla je zdarma k použití. Můžete začít budovat a propagovat svůj projekt za nulové náklady s přístupem ke všem funkcím, včetně hostingu. Je to zdarma, dokud nezačnete vydělávat první hotovost. Systém účtuje 5% z každé transakce nebo nákupu, které uživatelé provedou prostřednictvím vašeho webu. To vypadá jako dobrá nabídka místo placení měsíčních poplatků, a to i při minimálním příjmu.

Xsolla ceny

6. Klady a zápory

Xsolla je určitě jedním z nejlepších tvůrců stránek ve svém výklenku. Je dodáván s bohatou sadou funkcí, pokud jde o marketing a propagaci her. Kromě rozšířených funkcí elektronického obchodování nabízí několik způsobů prodeje produktu. Vývojáři i vydavatelé to ocení, přestože se stále vyskytují některé malé nevýhody.

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Snadné použití tvůrce stránek.
&# x2714; Připravené webové stránky během několika minut.
&# x2714; Více možností propagace a marketingu.
&# x2714; Jednoduché nastavení obchodu.
&# x2714; Zdarma k použití.
✘ Žádné šablony na výběr.
✘ Omezené funkce přizpůsobení

Závěr

Xsolla je specializovaná platforma vytvořená pro vývojáře her a vydavatele. Její tvůrce webových stránek je pouze dalším nástrojem, který pomáhá uživatelům vytvářet vstupní stránky a těžit z širší nabídky prodejních a propagačních kanálů. Nemusíte platit za samostatnou platformu pro vytváření webových stránek ani najímat vývojáře.

Vytvořte si vlastní web za nulové náklady a žádné technické dovednosti. Vyberte různé obchodní modely a prostřednictvím několika prodejních kanálů prodávejte herní klíče, předplatné nebo virtuální položky. Dalším způsobem, jak vyzkoušet software, je několik způsobů, jak zvýšit prodej a zvýšit vaši herní komunitu.

Vyzkoušejte Xsolla zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map