Zyro Recenze

Zyro – je tvůrce webových stránek pro kutily, který je na trhu již nějakou dobu a je původně prezentován jako produkt skupiny Profis & Hostinger spolupráce. Postupem času se však Zyro vyvinul ve zcela nezávislý tvůrce webových stránek. Nyní přichází s odlišnou a užitečnou (i když poněkud omezenou) sadou funkcí, díky níž je vhodné ji používat.


Jako nová platforma je Zyro v současné době k dispozici ve verzi Beta, což znamená, že systém je v rané fázi vývoje. Tým tvůrce webových stránek usilovně pracuje na vylepšení sady funkcí, která nakonec ovlivní výkon celého systému. Služba je však stále k dispozici pro testování a další použití a nabízí uživatelům mnoho výhod. K prozkoumání a zvládnutí není třeba kodér – tvůrce webových stránek je dostatečně intuitivní, aby jej mohli používat jak časoví profesionálové, tak profesionálové v oblasti webového designu..

Jak se tedy systém vylepšil po aktualizaci? Získal nové funkce a nástroje, díky nimž se odlišuje od davu, nebo se od naší poslední recenze nic nezměnilo? Podívejme se, co přesně Zyro nabízí současným uživatelům.

1. Snadné použití

Tvůrce webových stránek je opravdu snadno použitelný pro každého, protože jeho rozhraní, editor a rozvržení není složité. Samotný proces registrace je rychlý a jednoduchý – stačí zadat své jméno, e-mail a heslo, které chcete přesměrovat do galerie šablon. To je opravdu snadné, rychlé a bezproblémové.

Rozložení webového tvůrce je intuitivní a snadno navigovatelné, což vytváří docela pozitivní dojem již od prvního pohledu. Řídicí panel může dokonce vypadat příliš jednoduše, ale to není problém pro většinu začínajících uživatelů.

Zyro editor

Nenajdete zde žádné zbytečné informace – jsou zde k dispozici všechny nástroje a funkce a vaším úkolem je vybrat ty, které skutečně potřebujete k přizpůsobení, správě a publikování webových stránek. To je zásluha pro každého nováčka v oboru, který právě dělá první kroky v procesu vytváření webových stránek.

Tvůrce webových stránek Zyro poskytuje vizuální editor, který podporuje funkce drag-and-drop a to je jeden z vrcholů systému. Funguje to stejně jako jakýkoli jiný tvůrce webu pro kutily: existuje panel nástrojů obsahující různé prvky návrhu a widgety, které můžete vybrat a přetáhnout na libovolné místo na stránce. Uživatelé mohou také vidět výsledek probíhající práce, což přispívá k dobrým výsledkům a nevyžaduje žádné znalosti programování. To jsou hlavní parametry, díky nimž se Zyro stává snadno použitelným a pohodlným tvůrcem webových stránek, který se používá pro vývoj všech typů projektů.

2. Funkce & Flexibilita

Pokud je tvůrce webových stránek ve verzi Beta stále k dispozici, určitě mu chybí funkce. Doufáme, že systém bude z dlouhodobého hlediska bohatší na funkce. V současné době není co udělat pro přizpůsobení webu a zvýšení výkonu.

Funkce Zyoru

Zyro dobře pracuje na vývoji portfoliové stránky, malé firmy a promo stránky, webové stránky restaurace / kavárny a jednoduché jednostránkové weby. Od dnešního dne tento systém nemá co nabídnout bloggerům a majitelům internetového obchodu, protože zatím nemá žádné integrované nástroje pro blogování nebo eCommerce. Doufejme, že si vývojáři uvědomí důležitost integrace těchto funkcí a během příští aktualizace systému je přidají do seznamu funkcí tvůrce webových stránek..

Mezi funkce, které může Zyro v současné době nabídnout, má smysl zdůraznit následující:

 • Video integrace. Tvůrce webových stránek umožňuje nahrát a integrovat videosoubor z kanálu YouTube a dále upravit jeho hlavní nastavení. Jus poskytne odkaz na vaše video na YouTube v odpovídající sekci a přidá jej na svůj web pro další přizpůsobení. Díky tomu bude váš projekt více zaměřen na interakci a zapojení pro cílové publikum;
 • Možnosti doménového jména. Zyro nabízí dvě možnosti připojení názvu domény. Pokud již vlastníte doménu a chcete ji připojit k webové stránce, budete mít příležitost ji převést na svůj účet Zyro, což je několik jednoduchých kroků. V případě, že jej ještě nemáte, systém vám umožní vybrat a integrovat libovolné doménové jméno podle vašeho výběru za přiměřenou cenu. Chcete-li nahradit bezplatnou subdoménu, kterou dostanete ve výchozím nastavení, budete při registraci do tvůrce webových stránek nabídnuti k nákupu domény v jedné z dostupných zón (.com, .online atd.). Náklady na domény začínají 0,99 USD a stoupají až na 8,99 USD ročně.
 • Integrace Map Google. Systém umožňuje integraci Map Google do webové stránky. To lze provést pouze několika kliknutími – stačí upravit nabídku Nastavení mapy a zadat fyzické umístění vaší firmy, které bude dále zvýrazněno na integrované mapě pro lepší povědomí zákazníků..
 • SEO a marketingové funkce. Toto je jedna z nejpůsobivějších funkcí tvůrce webových stránek. Umožňuje automatické vyplňování požadovaných značek pro správnou optimalizaci vyhledávače určité stránky. Systém navíc nabízí jednoduché možnosti integrace do sociálních médií.
 • Nahrávání obrázků. S Zyro můžete vybírat a nahrávat obrázky do kterékoli části vašeho webu. Je možné vybrat obrázky ze sbírky akcií systému i nahrát vlastní obrázky.
 • Integrace tlačítek CTA. Pokud chcete na svůj web přidat tlačítko s výzvou k akci, můžete to udělat bez problémů. Stačí upravit text tlačítka a zadat odkaz na zdroj, na který chcete uživatele přesměrovat.

3. Vzory

Počet témat:25
Témata zdarma&# x2714; ANO
Seřadit podle odvětví:✘ NE
Citlivý design&# x2714; ANO
Úpravy kódu CSS:✘ NE

V současné době kolekce šablon Zyro zahrnuje pouze 25 šablon, ale pouze jedna z nich je k dispozici pro náhled a přizpůsobení. Další témata jsou stále ve výstavbě a brzy budou k dispozici.

Šablony Zyro dobře fungují pro vývoj různých typů projektů, zatímco jejich implikace a specializované zaměření jsou pochopitelné z jejich jmen. Najdete zde tedy téma, které bude skvěle fungovat pro portfolia, módní obchody, restaurace a kavárny, vstupní stránky, webové stránky s událostmi a cestování, sportovní a svatební stránky a další osobní a obchodní projekty..

Ať už se na cokoli zaměříte, určitě najdete téma, které splní vaše potřeby. Všechny šablony Zyro ve výchozím nastavení vypadají svěží, čisté a citlivé. Neočekávejte však od nich vysoký stupeň přizpůsobení, alespoň v současné fázi vývoje. Když začnete přizpůsobovat vybraný design, budou vaše možnosti omezeny pouze na základní nastavení. Mezi ně patří nahrávání obrázků a videa, výběr pozadí, písem a palety barev, možnosti úpravy textu, integrace Map Google a některé další funkce. A je to.

Zyro šablona

Sada nástrojů a možností přizpůsobení designu rozhodně nenechává mnoho žádostí. A co víc, Zyro neotevře zdrojové kódy a neexistuje způsob, jak využít své dovednosti v úpravách CSS / HTML. Všechno je příliš jednoduché, ne-li zde dokonce primitivní.

4. Zákaznická podpora

Zákaznická podpora Zyro není vrcholem systému. Přestože jsou uživatelům prémiového plánu poskytována nepřetržitá podpora zákazníků, e-maily a živá podpora chatu, systém stále nemůže nabídnout rozsáhlou podporu znalostní báze. Stejně tak neexistuje přímá telefonická podpora, video a textové návody a další oblíbené možnosti podpory. Sekce FAQ je velmi omezená a je zde jen několik otázek.

Při práci na rozložení webových stránek a přizpůsobení designu budete mít přístup na kartu Zpětná vazba, kde budete vyzváni, abyste ohodnotili své zkušenosti s webovým designem. Takto vývojáři služby zjistí míru vaší spokojenosti a potřebu zlepšit některé funkce nebo prvky webových stránek.

5. Cenová politika

Cenová politika společnosti Zyro je více než dostupná. Systém má zcela zdarma plán, který nikdy nevyprší a obsahuje sadu základních funkcí. Uživatelé, kteří chtějí získat přístup k pokročilým funkcím, se mohou rozhodnout upgradovat na placené předplatné. Jeho cena představuje 2,99 $ / měsíc (35,88 $ / rok), pokud je účtována ročně, nebo 3,99 $ / měsíc (47,88 / rok), pokud je účtována měsíčně.

Zyro ceny

Mezi hlavní funkce prémiového plánu patří připojení vlastní domény, šířka pásma 100 GB, odstranění reklam Zyro, týdenní zálohy, neomezený počet webů, připojení certifikátu SSL, vlastní favicon, větší úložný prostor, nepřetržitá podpora zákazníků. Bezplatné i placené plány přicházejí s integrovaným hostingem zdarma, který zajišťuje nepřetržitou dostupnost webových stránek spuštěných pomocí nástroje pro tvorbu webových stránek.

Tvůrce webových stránek nabízí třicetidenní bezrizikovou zkušební verzi a záruku vrácení peněz těm uživatelům, kteří se během této doby rozhodnou předplatné zrušit. Je však možné kdykoli odmítnout použití prémiového plánu.

Platforma přijímá všechny hlavní kreditní a debetní karty. Patří mezi ně Visa, Mastercard, American Express, Discover. Všechny platby provedené v systému jsou bezpečně chráněny 256bitovými certifikáty SSL, které zaručují úplnou důvěrnost.

6. Klady a zápory

Stejně jako každý jiný tvůrce webových stránek má i Zyro výhody a nedostatky spojené s výkonem, designem a dalšími vodítky. Před použitím systému je určitě rozumné dozvědět se více o nich, aby věděli, co mohou očekávat od platformy. Proto jsme se rozhodli sestavit seznam kladů a záporů, které má tvůrce webových stránek. Tady jdou.

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Snadno použitelné a intuitivní;
&# x2714; Reaktivní návrhy;
&# x2714; Drag-and-drop editor;
&# x2714; Integrace videa, obrázků a Map Google;
&# x2714; SSL šifrování.
✘ Omezená kolekce šablon;
Options Špatné možnosti přizpůsobení designu;
✘ Nedostatek blogů a motorů elektronického obchodování;
✘ Žádná živá zákaznická podpora uživatelů bezplatných programů;
✘ Žádný přístup k úpravám kódu.

Sečteno a podtrženo

Zyro je docela kontroverzní webový tvůrce, který je v současné době k dispozici ve své verzi Beta. To je pravděpodobně hlavní skutečnost, kterou je třeba vzít v úvahu při přezkumu systému v současné fázi jeho vývoje.

Samotný tvůrce webových stránek je snadno použitelný a funguje dobře pro plnění různých úkolů. Systém má docela pěkný potenciál stát se konkurenceschopným tvůrcem webových stránek, přesto však vyžaduje značné zlepšení, zejména pokud jde o funkčnost a design. V současné době se Zyro nemůže pochlubit rozsáhlými možnostmi integrace ani funkcemi přizpůsobení designu – celá sada funkcí klesá pouze na dostupnost základních parametrů.

Nepřítomnost blogů a eCommerce motorů je pozoruhodná demerit také. Totéž platí o omezeném výběru šablon a jejich kvalitě. Existuje však mnoho prostoru pro zlepšení a zdá se, že vývojáři systému si v nejbližší budoucnosti uvědomí svůj plný potenciál. Upřímně, užívali jsme si používání Zyra a doufáme, že jeho tým bude systém dále rozvíjet. V současné době je vhodný pouze pro testování a vytváření jednoduchých webových stránek.

Vyzkoušejte Zyro Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map