Mediálny chrámový prehľad

Mediálny chrámový prehľad


Navštívte stránku MediaTemple.net

Mediálny chrámový prehľad

Chrám médií alebo (mt), bola založená v roku 1998 v Kalifornii a stala sa jedným z prémiových mien v oblasti webhostingu a cloudových služieb. Media Temple dnes podporuje viac ako 1,5 milióna webových stránok po celom svete a priamo zamestnáva viac ako 200 zamestnancov.

Ľudia v Mediálnom chráme sa už dlho považujú za lídrov trhu. V roku 2006 uviedli na trh jeden z prvých verejných cloudových systémov (The Grid) a mnoho profesionálnych blogerov a vývojárov webových stránok ich považuje za nesporných kráľov sveta webhostingu..

Funkcie Media Temple (mt)

Chrám médií alebo (mt) je poskytovateľom prémiového webhostingu už 16 rokov.

Šírka pásma, ktorá sa prispôsobuje (Reddit ™ už)

Úložisko SSD (SSD načítajú vaše stránky až o 50% rýchlejšie)

100 jedinečných stránok / alternatívnych domén

30 dňová záruka vrátenia peňazí

Media Temple v súčasnosti ponúka 4 hlavné typy riešení hostingu. V rámci týchto 4 možností hostenia je k dispozícii celý rad konkrétnejších balíkov v závislosti od konkrétnych potrieb klienta. 4 kategórie hostenia sú:

Zdieľaný hosting – V roku 2006 spoločnosť Media Temple uviedla na trh mriežku – priekopnícky cloudový systém, ktorý sa stal jedným zo základov, na ktorých spoločnosť vyrástla. Grid je rad vzájomne prepojených serverov, ktoré neustále spolupracujú. Týmto spôsobom sa zákazníci spoliehajú nielen na jeden zdieľaný server, ale aj na systém serverov, ktoré prispôsobujú svoje dodávky v závislosti od vašich požiadaviek v danom čase. Vďaka balíčkom hosteným sieťou môžu zákazníci využívať 1 TB šírky pásma za mesiac, 100 GB úložného priestoru a nepretržitú zákaznícku a technickú podporu.

Prémiový hosting WordPress – V roku 2014 bola spustená prémiová hostingová služba Premium WordPress Hosting, ktorá bola zameraná na používateľov, ktorí hľadajú pre svoje webové stránky WordPress konkrétne hostingové riešenie. Zákazníci si môžu nainštalovať WordPress na štandardný zdieľaný hosting, ale hostingový balík WordPress bol navrhnutý tak, aby sa všetko ľahšie používalo. Produkt bol uvedený na trh s webovými vývojármi a dizajnérmi a jeho súčasťou je neobmedzená šírka pásma a zariadenie na predstavenie jedným kliknutím.

Hosting VPS – Hostiteľské plány programu Media Temple VPS majú záruku dostupnosti 99,999% a ponúkajú používateľom tri rôzne typy balíkov. Plány VPS s vlastným riadením sú zamerané na tých, ktorí chcú stavať svoje stránky od základov, a poskytujú root prístup k serveru. Spravované plány VPS poskytujú používateľom prístup k intuitívnemu ovládaciemu panelu s prístupom root k dispozícii na požiadanie. K dispozícii je tiež plne spravovaný plán VPS – zákazníci nechávajú všetko nastavenie a kontrolu profesionáli.

Dedikovaný server – Podobne ako možnosti VPS Hosting, možnosť vyhradeného servera je k dispozícii pre tých, ktorí potrebujú absolútne najlepší výkon a výkon. Tieto balíčky zahŕňajú 10 TB mesačnej šírky pásma, 1 TB úložiska všetkých SSD a 128 GB vyrovnávacej pamäte DDR3 Ram. Rovnako ako VPS Hosting, zákazníci si môžu opäť vybrať medzi samoobslužnými, spravovanými alebo úplne spravovanými vyhradenými serverovými balíčkami. Medzi zákazníkov špecializovaných serverov Media Temple patria Diesel a Steve Madden.

Funkcie mediálneho chrámu

uptime & výkon

Mediálny chrám ponúka 20/20 záruka dostupnosti na svojich DV produktoch. Produkty DV zahŕňajú ktorýkoľvek z jeho hostiteľských balíkov VPS a vyhradených serverových balíkov. To znamená, že program Media Temple bude garantovať dostupnosť 99,999% na ktoromkoľvek z týchto balíkov. Ak nie je táto záruka splnená, môže zákazník požadovať vrátenie 20% svojho mesačného poplatku za hosťovanie za každých 20 minút výpadku. Je to vynikajúca záruka a je zárukou dôvery v ich výkonnosť. Správy o problémoch zákazníkov s produktmi DV sú zriedkavé.

Pre balíčky hostené na serveri Grid však takáto záruka neexistuje. To zahŕňa štandardný zdieľaný hosting a balík Premium WordPress Hosting. Zdieľané hostingové balíčky Media Temple nie sú najlacnejšie – ďaleko od toho, a preto je trochu sklamaním, že neponúkajú žiadne záruky dostupnosti a výkonu. Ako už bolo povedané, väčšina štatistických údajov o testovaní ukazuje, že mriežka má priemernú dobu dostupnosti približne 99,9% a je to určite jedna z najrýchlejších dostupných služieb.

Zdieľaný hosting bude vždy predstavovať problémy. Spôsob, akým je Mriežka chrámu médií nastavená, sa líši od ostatných hostiteľských spoločností. Keďže všetky servery spolupracujú, zlyhanie jedného servera by nemalo spôsobiť, že vaše webové stránky klesnú, pretože ostatné servery zaberú. Avšak, rovnako ako v prípade každej zdieľanej služby hostenia, môže veľký dopyt po sieti spôsobiť problémy, pretože jednoducho nie je dostatok energie na zvládnutie tohto prepätia. Toto je problém pre akúkoľvek zdieľanú hostingovú službu.

V prípade chrámu Media Temple musí byť prepäťová sieť široká, ako to bude štruktúra mriežky uľahčenie lokalizovaného výkyvu v dopravných špičkách bez ovplyvnenia ostatných používateľov. V tomto ohľade sa Media Temple vyčlenil od mnohých konkurentov.

Pomoc & podpora

Chrám médií používa ich záznam zákazníckych služieb ako tvrdý predajný bod, a nie je ťažké pochopiť prečo. Poskytujú zákaznícku podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, žiadosti o podporu, hovory a tweety a majú rozsiahle svojpomocné zariadenie KnowledgeBase a diskusné fóra, kde používatelia a zamestnanci diskutujú o rôznych problémoch.

V roku 2014 Media Temple získal štyri Stevie Awards. Ocenenia Stevie Awards sú každoročné medzinárodné obchodné ceny, ktoré sa udeľujú spoločnostiam, ktoré dosahujú excelentnosť v aspektoch svojho podnikania.

Mediálny chrám si odniesol cenu Gold Stevie pre svoj tím technickej podpory CloudTech Premium Support a bol ocenený tromi cenami Silver Stevie Awards v kategóriách Kontaktné centrum roka (do 100 miest) – Technology Industries; Tím riadenia roku služby zákazníkom – všetky ostatné odvetvia a oddelenie služieb zákazníkom roka – počítačový hardvér & Počítačové služby.

Získanie ocenení Stevie je pomerne zriedkavé a je mierou toho, ako vysoko oceňuje tím zákazníckych služieb v mediálnom chráme medzinárodné spoločenstvo..

O mediálnom chráme

Vedeli ste, že Media Temple bol založený v roku 1998 a bol uznaný ako jedna z najrýchlejšie rastúcich spoločností v Severnej Amerike a jedno z najlepších miest na prácu v Los Angeles. Spoločnosť MT prevádzkuje 1,5 milióna webových stránok v 100 rôznych krajinách. (mt) kúpil GoDaddy v októbri 2013. Aj keď to pre niektorých vyvolávalo počiatočné obavy, Media Temple si zachovala svoju autonómiu. Je prevádzkovaná nezávisle od GoDaddy a kúpna zmluva stanovila, že sa to nezmení. Táto dohoda umožnila spoločnosti Media Temple pokračovať v rozširovaní svojho rastu a nevykazuje žiadne známky spomalenia v dohľadnej dobe.

zdroj: mediatemple.net/company/about-us

Chrám médií na Twitteri

Mediálne chrámové posudky

WP hosting, ktorý poskytuje, používam ich mriežkový plán a všetko je rock’n roll !! (Leroy – 28. apríla 2015)

Zaregistroval som sa do ich Grid (zdieľaného) plánu. Vynikajúca podpora zákazníkov, Media Temple je naozaj rýchly a je spoľahlivým webhostingom. (Ian P – 30. januára 2015)

Priemerné hodnotenie MediaTemple.net je

5 z 5.
Na základe 2 hodnotení.

Plány mediálnych chrámov & stanovenie ceny

Media Temple ponúka celý rad prémiových možností webhostingu, od zdieľaného hostenia, hostenia WordPress po VPS, vyhradený server a hosting typu cloud.

(mt) zdieľaný hosting

 • Od 20 dolárov mesačne
 • Skvelé pre blogerov, firmy a dizajnérov
 • Hosťujte až 100 webových stránok
 • Šírka pásma 5 GB
 • 1TB mesačná šírka pásma
 • Úložisko databázy SSD s kapacitou 100 GB
 • 1 000 e-mailových účtov
 • 24/7/365 živá podpora
 • 30-denná záruka vrátenia peňazí

(mt) hosting WordPress

 • Od 29 dolárov mesačne
 • Skvelé pre dizajnérov WordPress & vývojári, blogeri
 • rýchly & jednoduchý hosting WordPress
 • Automatické jadro WordPress & aktualizácie zabezpečenia
 • Neobmedzená šírka pásma
 • Pracovné prostredie na jedno kliknutie
 • Ovládací panel typu všetko v jednom
 • Zahŕňa 3 inštalácie WordPress
 • 24/7/365 živá podpora
 • 30-denná záruka vrátenia peňazí

Zhrnutie prehľadu mediálneho chrámu

Takže je mediálny chrám k ničomu?

DOBRÁ: Prispôsobená pre WordPress. Dobrá doba prevádzkyschopnosti a doba odozvy. Kedykoľvek podpora zákazníkov. Zabezpečiť.

NOT-SO-GOOD: Drahšie ako tradičné zdieľaný hosting.

Media Temple je jedným z krstných mien na perách mnohých ľudí, keď ho požiadame, aby odporučil profesionálnu webhostingovú spoločnosť, a to nie je nijaké malé z dôvodu záväzku Media Temple venovať sa profesionálnej komunite elektronického obchodu. Urobili to prostredníctvom výnimočný servis, vynikajúci výkon a budovanie dôvery s klientmi.

Ako už bolo povedané, nie sú pre každého. Klienti, ktorí chcú vytvoriť jednoduchý blog alebo web WordPress, ktorý nebude prijímať veľké množstvo prenosov, jednoducho Media Temple nepotrebujú. Ich ceny odrážajú typ zákazníka, na ktorého sú zacielené. Niekto, kto chce nastaviť svoju prvú webovú stránku alebo základný blog, môže nájsť lacnejší hosting inde. Pre týchto zákazníkov by hostenie s Media Temple bolo ako dostať pištoľ do päste. To jednoducho nie je potrebné.

Skúsení online podnikatelia, weboví dizajnéri a majitelia firiem by sa však mali dobre pozrieť na Media Temple. Ponúka vynikajúca stabilita servera a uľahčuje prispôsobenie hostingu v závislosti od dopytu. Jeho zákaznícky servis je doslova ocenený a v súčasnosti ponúka hostingové riešenia pre niektoré z najznámejších značiek vysokých ulíc. Ak je spoľahlivosť, vynikajúci zákaznícky servis a špičkový výkon v odvetví to, čo vaše podnikanie potrebuje, potom by sa vám Media Temple mohol stať hostiteľom webu.

Preskúmanie Chrám médií hosťovaním Kráľovstva. Posledná aktualizácia 4. novembra 2015.

Úvod ›Recenzie› Media Temple Review

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map