Recenzia Bluehost

Recenzia Bluehost


Navštívte stránku Bluehost.com

Recenzia Bluehost

Bluehost je jednou z najdostupnejších a najuznávanejších spoločností poskytujúcich webhosting na svete. Bola založená v roku 2003 a neustále rastie a priláka každý mesiac viac ako 20 000 nových zákazníkov.

Zdieľaný hosting spoločnosti Bluehost, ktorý je známy pre spoľahlivú spoľahlivosť hardvéru, je dodávaný s veľkorysým miestom na disku a šírkou pásma, bezplatným názvom domény a množstvom ďalších funkcií hostingu, ako sú automatické zálohy a inštalácia WordPress jedným kliknutím.

Tým, že sa vždy snažíte pomôcť svojim zákazníkom, môžete si byť istí, že dostanete všetku potrebnú technickú podporu.

Funkcie Bluehost

Od začiatku roku 2003 poskytuje Bluehost vždy kvalitné služby a zároveň držal krok s technickým vývojom a zlepšeniami v priemysle.

Ako sa potreby webmasterov vyvíjali, ponúka sa aj ponuka spoločnosti Bluehost. Ich reputácia za spoľahlivosť a kvalitné služby bola dobre zarobená, a preto zostávajú lídrom v ultrakonkurenčnom odvetví webhostingu.

Zahrnuté bezplatné doménové meno

Neobmedzená šírka pásma

Neobmedzený diskový priestor

Neobmedzené webové stránky s doplnkami

30 dňová záruka vrátenia peňazí

Vynikajúca služba spoločnosti Bluehost je kombinovaná s ponukou funkcií a špičkovými prevádzkami v priemysle. To všetko je možné vďaka ich najmodernejšej sieťovej infraštruktúre. Ich špičkové dátové centrum je veľmi pôsobivé a pýši sa pripojením na internet prostredníctvom svojho pripojenia OC-48 s neuveriteľnou šírkou pásma 2 GB / s..

Servery štvorjadrového procesora, monitorovanie 24 hodín denne, 7 dní v týždni, záložný generátor so vznetovým motorom a zálohovanie zrkadleného úložného priestoru dopĺňajú pozoruhodný zoznam funkcií dátového centra..

Aj keď základný hostingový balík spoločnosti Bluehost je na zdieľanom serveri, špecifikácie nie sú ani zďaleka typické v porovnaní s priemyselnými štandardmi pre plány zdieľaného hostenia..

Prehľad servera Bluehost

Servery spoločnosti Bluehost fungujú na 64-bitových linuxových distribúciách. Okrem toho v tomto nastavení neexistuje nadmerné zaťaženie procesora a spomalenie servera, zatiaľ čo výkon veľmi rýchlych stránok sa udržiava aj v čase špičkového využitia. Tieto špecifikácie sa ťažko porovnávajú a konkurenti spoločnosti Bluehost nechávajú na stope.

Ovládací panel

Na správu back-end poskytuje Bluehost priemyselne obľúbené rozhranie cPanel. Vďaka svojim komplexným funkciám a intuitívnemu dizajnu majú webmasteri všetko, čo potrebujú na jednoduché spustenie a údržbu svojich stránok.

Aplikácia Pagehosting spoločnosti Bluehost navyše umožňuje vytvárať profesionálne vyzerajúce webové stránky pomocou niekoľkých kliknutí. Správa súborov na webe a podpora skriptov pre Fantastico sú len niektoré z mnohých ďalších funkcií, ktoré sa cPanel môže pochváliť.

Ovládací panel Bluehost

skripty

Podpora SimpleScripts, Mojo a Fantastico umožňuje používateľom rýchlo nainštalovať širokú škálu obľúbených softvérových balíkov, ako sú WordPress, Drupal a Joomla. Nikdy predtým nebolo také ľahké inštalovať blogy, fóra, obrázkové galérie, prieskumy verejnej mienky a systémy na správu obsahu.

zadarmo 1 kliknutie na inštaláciu skriptov

Popularita Fantastico de Luxe medzi webmastermi je dôkazom jej jednoduchej obsluhy a jej začlenenie do plánu spoločnosti Bluehost pridáva ešte väčšiu hodnotu ich už ponúkanej zabalenej ponuke. Pre pokročilejších používateľov, ktorí dávajú prednosť manuálnej inštalácii skriptov, Bluehost podporuje všetky populárne skriptovacie jazyky vrátane:

CGI

krajta

PERL 5

PHP4 & PHP5

Ruby on Rails

Podporované sú aj úlohy CRON, Apache .htaccess a vlastné php.ini

WordPress je teraz jednou z najpoužívanejších platforiem pre blogovanie a správu obsahu na svete a za to nič, čo Bluehost ponúka Inštalácia programu WordPress jedným kliknutím so všetkými ich hostingovými balíčkami.

uptime & výkon

Balíky hostingu s výhodnou funkciou value-for-money sú dôležité, ale nič nie je dôležitejšie ako váš webový hostiteľ poskytujúci základnú spoľahlivosť siete. Nároky na 99,9% dostupnosti sú všetky dobré a dobré, ale iba niekoľko z nich dokáže zálohovať svoje sľuby skutočnými údajmi.

Bluehost je hrdý na svoju integritu siete a uvádza ju ako jednu zo svojich kľúčových funkcií. Už sa webmasteri nemusia starať o stratu podnikania, pretože ich stránky sú nefunkčné. V skutočnosti je prestávka jedným z najbežnejších dôvodov, prečo vlastníci stránok prechádzajú od priemerných poskytovateľov k spoločnosti ako Bluehost, ktorá sa zaviazala 99,9% dostupnosť veľmi vážne.

Nezávislé testovanie na webe hostenom spoločnosťou Bluehost odhalilo iba tridsať minút celkového výpadku v priebehu 90 dní. Na tento výsledok je skutočne pôsobivé to, že z celkového výpadku bolo všetkých tridsať minút identifikovaných ako plánovaná údržba. Plánovaný výpadok spoločnosti Bluehost je vždy naplánovaný v obdobiach, keď je prevádzka na webe mimo špičku, aby sa minimalizoval dopad.

Správca webu vždy zistí, že akékoľvek prestoje sú nenaplatiteľné, ale 30 minút za 90 dní predstavuje 99,93% výpadkov, čo je veľmi pôsobivý výsledok. Vzhľadom na to, že výkon je kľúčovým faktorom pri výbere poskytovateľa webhostingu, rozhodli sme sa vykonať vlastné testovanie výkonnosti. Testovali sme rýchlosť načítania stránky domovskej stránky Bluehost .

Výsledky Bluehost:

Domovská stránka sa načíta za 3,4 sekundy

Domovská stránka sa úplne načíta za 5,1 sekundy

(Oblasť testovacieho servera: Dallas, USA. Pripojenie: Kábel (5/1 Mbps, 30ms). Dátum: 11. augusta 2013)

Pomoc & podpora

Bluehost ponúka zákazníkom niekoľko spôsobov, ako získať prístup k technickej podpore. Jedným z nich je internet Centrum pomoci Bluehost. Centrum pomoci obsahuje kompletnú databázu problémov a opráv pri riešení problémov a pokyny pre stovky úloh správy stránok. Je to najrýchlejší a najjednoduchší spôsob, ako vyriešiť menšie problémy.

Prípadne môžu klienti s komplexnejšími problémami odošlite pomocný lístok prostredníctvom Centra pomoci a podľa potreby dostane e-mail alebo živú podporu. Na lístky sa vždy odpovedá za menej ako 12 hodín, pričom väčšina z nich je oslovená do 1-2 hodín.

konečne, Živá telefónna podpora je tiež k dispozícii 24/7. To umožňuje zákazníkom hovoriť priamo s technickým odborníkom a komplexne odpovedať na všetky ich otázky. Na klientov mimo USA sa nezabudlo ani s ďalšími telefónnymi číslami, ktoré sa im poskytujú osobitne.

Kódy kupónov Bluehost

Tu nájdete Kódy kupónov Bluehost (Aktualizácia 2015 – testované a funkčné), aby vám ušetrili peniaze na programoch webhostingu od spoločnosti Bluehost. Pomocou tohto kupónu Bluehost.com získate zľavu 30 percent a ušetríte tak peniaze.

Získajte 30% zľavu na hostingové plány spoločnosti Bluehost.

KLIKNUTÍM TU na aktiváciu KÓDU

O spoločnosti Bluehost

Vedeli ste, že zariadenia Bluehost zahŕňajú ústredie s rozlohou 50 000 štvorcových stôp a dve miesta sekundárneho dátového centra, z ktorých každé predstavuje spolu viac ako 20 000 štvorcových stôp priestoru dátového centra..

zdroj: bluehost.com/about-us

Bluehost na Twitteri

Referencie spoločnosti Bluehost & hodnotenie

Vynikajúci webhosting, od získania pomoci s otázkami pred predajom až po sprístupnenie mojej stránky WordPress na internete (Ted – 15. mája 2015)

Som nadšený z Blue Host. Rozhodol som sa začať s módnym blogom a získať doménové meno, hosting a inštalácia programu Word press s programom Blue Host bolo skutočne jednoduché. (Lauren D – 28. januára 2015)

Najlepšia hodnota za peniaze lacný hosting, ruky dole! (Henry S – 1. októbra 2014)

Bol som s nimi už roky, len som si dal iný plán. Nikdy sa neobťažoval s nikým iným, najlacnejším a najlepším hostingom! (Chris – 24. júla 2014)

Vďaka Bluehost.com – vaša priateľská podpora bola pre mňa, keď som vás potreboval! (Tom – 30. marca 2014)

V priebehu rokov som bol s mnohými poskytovateľmi webhostingu a Blue Host je podľa môjho názoru jednou z najlepších lacných alternatív. (Sam – 2. januára 2014)

Registrovaný druhý deň. Stránka je hore a všetko bolo skutočne jednoduché s Bluehostom. (Trish – 18. september 2013)

Potreboval som veľa pomoci s prenosom mojej stránky do BH. Boli úžasné. Tak úžasný zákaznícky servis, veľmi šťastný. (James – 11. augusta 2013)

Priemerné hodnotenie Bluehost.com je

5 z 5.
Na základe 7 hodnotení.

Plány Bluehost & stanovenie ceny

Bluehost majú priamy prístup k zdieľanému hosťovaniu. Ponúkajú hosting zdieľaného servera Linux iba na dvoch jednoduchých plánoch; štandardný hostingový plán a profesionálny hostingový plán (Bluehost tiež ponúka hosting VPS, dedikované servery a Managed WordPress).

Štandardný plán hostenia

 • 3,95 dolárov mesačne
 • Neobmedzený priestor na disku
 • Neobmedzená mesačná šírka pásma
 • Neobmedzené domény addon (jedna bezplatná registrácia domény pomocou účtu)
 • Neobmedzené subdomény
 • Neobmedzené parkované domény
 • Podporované medzinárodné domény
 • 1 000 účtov FTP (vrátane anonymnej podpory FTP)
 • Neobmedzené e-mailové účty IMAP alebo POP3
 • Zabezpečená emailová podpora IMAP
 • Neobmedzené zasielanie e-mailových adries
 • Filtrovanie nevyžiadanej pošty bez spamu
 • cPanel Ovládací panel
 • 50 Postgre SQL alebo MySQL databáz
 • Rozšírenia Frontpage 2000/2002/2003
 • Ruby on Rails, CGI, Python, Perl 5, PHP 4&5 skriptov
 • Plne podporované serverové vstupy (SSI)
 • SSH Shell Access
 • Podpora Fantastico
 • CRON Prístup a .htaccess
 • Bezplatná inštalácia skriptu jedným kliknutím
 • Ponuka inzercie Google 100 USD
 • 24/7 Telefón, Chat & E-mailová podpora

Zaregistrujte sa teraz – bez rizika – 30 dňová záruka vrátenia peňazí

Pro Hostingový plán

 • 19,95 dolárov mesačne
 • Neobmedzený priestor na disku
 • Neobmedzená mesačná šírka pásma
 • Neobmedzené domény addon (jedna bezplatná registrácia domény pomocou účtu)
 • Neobmedzené subdomény
 • Neobmedzené parkované domény
 • Podporované medzinárodné domény
 • 1 000 účtov FTP (vrátane anonymnej podpory FTP)
 • Neobmedzené e-mailové účty IMAP alebo POP3
 • Zabezpečená emailová podpora IMAP
 • Neobmedzené zasielanie e-mailových adries
 • Filtrovanie nevyžiadanej pošty bez spamu
 • cPanel Ovládací panel
 • 50 Postgre SQL alebo MySQL databáz
 • Rozšírenia Frontpage 2000/2002/2003
 • Ruby on Rails, CGI, Python, Perl 5, PHP 4&5 skriptov
 • Plne podporované serverové vstupy (SSI)
 • SSH Shell Access
 • Podpora Fantastico
 • CRON Prístup a .htaccess
 • Bezplatná inštalácia skriptu jedným kliknutím
 • Ponuka inzercie Google 100 USD
 • 24/7 Telefón, Chat & E-mailová podpora
 • Pridalo sa viac CPU, pamäte a zdrojov
 • Zahrnutý program SiteBackup Pro
 • Bezplatná vyhradená adresa IP
 • Certifikát SSL zadarmo
 • Ochrana súkromia doménových mien zadarmo
 • 10 bezplatných účtov Postini Anti-Spam

Zaregistrujte sa teraz – bez rizika – 30 dňová záruka vrátenia peňazí

Zhrnutie prehľadu služby Bluehost

Takže je Bluehost k ničomu?

DOBRÁ: Lacná. Seriózny. Vynikajúca podpora zákazníkov. Zahrnuté bezplatné doménové meno.

NOT-SO-GOOD: Žiadna podpora pre ASP (Windows). Prevod svojho hostingového účtu na Bluehost nie je zadarmo.

Celkovo je Bluehost dôveryhodným poskytovateľom hostingových služieb, ktorí neopúšťajú svojich zákazníkov. Špičkové technické špecifikácie, robustná podpora a takmer nulové prestoje vytvárajú základ pre ich vysoko zameranú ponuku na zákazníka.

Široká škála funkcií, ktoré ponúka Bluehost pri tak nízkych nákladoch, ich umiestňuje na vrchole hodnotového stola. V skutočnosti je ich ponuka v priemysle takmer porovnateľná.

Takže, ak hľadáte lacnú a spoľahlivú hostingovú spoločnosť, mali by ste rozhodne zvážiť službu Bluehost. Nielenže sú jedným z najvýznamnejších poskytovateľov v okolí, ale ich reputácia v tomto odvetví je bezchybná.

Vďaka ich výnimočným cenným balíkom pre hostiteľov nie je žiadnym prekvapením, že viac ako 20 000 nových zákazníkov dôveruje Bluehostingu každý mesiac. 30-dňová záruka vrátenia peňazí znamená, že nemáte čo stratiť a všetko, čo môžete získať, tak prečo sa nepripojiť k Bluehost dnes?

Preskúmanie Bluehost hosťovaním Kráľovstva. Posledná aktualizácia dňa Posledná aktualizácia 4. novembra 2015.

Úvod ›Recenzie› Bluehost Review

Zhrnutie prehľadu služby Bluehost

Takže je Bluehost k ničomu?

DOBRÁ: Lacná. Seriózny. Vynikajúca podpora zákazníkov. Zahrnuté bezplatné doménové meno.

NOT-SO-GOOD: Žiadna podpora pre ASP (Windows). Prevod svojho hostingového účtu na Bluehost nie je zadarmo.

Celkovo je Bluehost dôveryhodným poskytovateľom hostingových služieb, ktorí neopúšťajú svojich zákazníkov. Špičkové technické špecifikácie, robustná podpora a takmer nulové prestoje vytvárajú základ pre ich vysoko zameranú ponuku na zákazníka.

Široká škála funkcií, ktoré ponúka Bluehost pri tak nízkych nákladoch, ich umiestňuje na vrchole hodnotového stola. V skutočnosti je ich ponuka v priemysle takmer porovnateľná.

Takže, ak hľadáte lacnú a spoľahlivú hostingovú spoločnosť, mali by ste rozhodne zvážiť službu Bluehost. Nielenže sú jedným z najvýznamnejších poskytovateľov v okolí, ale ich reputácia v tomto odvetví je bezchybná.

Vďaka ich výnimočným cenným balíkom pre hostiteľov nie je žiadnym prekvapením, že viac ako 20 000 nových zákazníkov dôveruje Bluehostingu každý mesiac. 30-dňová záruka vrátenia peňazí znamená, že nemáte čo stratiť a všetko, čo môžete získať, tak prečo sa nepripojiť k Bluehost dnes?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map