Recenzia hostenia GoDaddy

Recenzia GoDaddy


Navštívte stránku GoDaddy.com

Recenzia hostenia GoDaddy

Choď oci bola založená Bob Parsons v roku 1997, je to spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v poskytovaní vynikajúcich služieb. GoDaddy ponúka okrem hosťovania balíkov aj registráciu domén.

GoDaddy hosting má všetky funkcie, ktoré by ste očakávali: e-mail, cpanel, blogovací softvér, nákupné vozíky a ďalšie. S GoDaddy môžete nakupovať a registrovať doménové mená a hostovať ich na rovnakom mieste. Dostupné funkcie spolu s ich odhodlaním poskytovať služby zákazníkom udržia GoDaddy v roku 2015 na vrchole balenia.

Funkcie GoDaddy

GoDaddy je jedným z popredných poskytovateľov a ponúka hosting, s ktorým je ľahké začať a prichádza so spoľahlivými a rýchlymi servermi. GoDaddy je od roku 2005 tiež najväčším registrátorom domén na internete. Registrovali desiatky miliónov doménových mien a ich počet neustále stúpa. Existujú takmer tak dlho, ako internet ponúka služby registrácie domén.

Zahrnuté bezplatné doménové meno

Neobmedzená šírka pásma

Neobmedzený diskový priestor

Neobmedzené webové stránky s doplnkami

45 dní záruka vrátenia peňazí

Nižšie je uvedený kompletný zoznam funkcií webhostingu GoDaddy, ktoré sú uvedené nižšie:

Miesto na disku: GoDaddy ponúka tri rôzne úrovne hostingových plánov. V Ekonomický balík miesto na disku je obmedzené na 100 GB za jednu nízku mesačnú cenu. Priemerný správca webu pravdepodobne nevyužije všetkých 100 koncertov. Ak sa obávate, že vám môže dôjsť nedostatok miesta, ďalšie dva balíčky, Deluxe a Ultimate, poskytujú neobmedzené úložisko. Tieto balíčky sú o niečo drahšie, ale obe sú stále cenovo dostupné.

Neobmedzená šírka pásma: Každý z plánov GoDaddy prichádza s neobmedzenou šírkou pásma. Tieto plány sú spoločné plány hostenia. Pri zdieľanom hostovaní zdieľa váš web šírku pásma s ostatnými webmi. Všetky stránky zdieľajú neobmedzenú šírku pásma. Ak niektorý z webov začne priťahovať viac návštevníkov, využíva väčšiu šírku pásma a výkonnosť ostatných webov môže utrpieť. Pre väčšinu ľudí to nikdy nebude problém. Inovácia na VPS alebo vyhradený server vyrieši problémy so šírkou pásma. GoDaddy ponúka tieto možnosti, takže aktualizácia bude jednoduchá.

Neobmedzené webové stránky: Ekonomický plán umožňuje iba jedno doménové meno. Bude to v poriadku, ak plánujete mať iba jednu webovú stránku. K niektorému z ďalších hostingových plánov sa môžete kedykoľvek vrátiť. Ak už máte viac ako jedno miesto alebo ak plánujete spustiť viac ako jedno miesto, nepovažujte sa za ekonomický plán. Plány Deluxe a Ultimate vám umožnia pridať ľubovoľný počet webových stránok a ovládať ich všetky pre jeden ovládací panel.

Zahrnuté bezplatné doménové meno: GoDaddy ponúka pekný malý stimul, ak si zakúpite ročný hostingový balík. Zakúpením ktoréhokoľvek z ročných hostingových balíkov získate bezplatné doménové meno. Je to vynikajúci spôsob, ako ušetriť peniaze, pretože nemusíte kupovať doménové meno samostatne.

E-mailové účty: Každý z troch plánov sa dodáva so stanoveným počtom e-mailových účtov: 100, 500 a 1 000. Zatiaľ čo väčšina ľudí nepotrebuje ani 100 ponúk e-mailových účtov v základnom pláne, venujte čas tomu, aby ste zvážili, koľko účtov budete možno potrebovať. Ak si myslíte, že budete potrebovať viac ako 100 e-mailových účtov, zvoľte vyšší plán. Dôležitejšie ako počet e-mailových účtov je veľkosť úložiska. Plán ekonomiky má iba 100 MB úložiska e-mailov. To znamená, že budete musieť pravidelne odstraňovať e-maily, aby ste mohli dostávať nové e-maily. Ďalšie dva plány majú 500 MB a 1 GB. Pokúste sa zistiť, koľko miesta budete potrebovať, aby ste zistili, ktorý plán je pre vás najlepší.

Inštalácia jedným kliknutím: K dispozícii je viac ako 150 aplikácií vrátane bezplatného softvéru CMS (napríklad WordPress). So všetkými plánmi GoDaddy môžu byť tieto aplikácie nainštalované jedným kliknutím. Môžete mať nainštalovanú profesionálnu webovú stránku a začať uverejňovať obsah v priebehu niekoľkých minút.

cPanel Ovládací panel: Hostiteľské plány používajú cpanel. To vám uľahčí ovládanie všetkého svojho webu pomocou niekoľkých kliknutí myšou. Cpanel budete môcť robiť všetko sami, namiesto toho, aby ste museli čakať na technickú podporu.

godaddy controlpanel

Dedikované servery: GoDaddy ponúka VPS a dedikované servery za rozumné ceny. To vám umožní upgradovať váš hosting s rastom vašich webových stránok. Mnoho majiteľov webových stránok zistilo, že potom, čo ich webové stránky začnú mesačne prijímať veľa návštevníkov, potrebujú viac miesta. Inovácia na dedikovaný server je s GoDaddy jednoduchá.

Garancia vrátenia peňazí: GoDaddy ponúka záruku vrátenia peňazí. Pri mesačných nákupoch hostingu môžete získať náhradu s 48 hodinami a 45 dní, ak ste si zakúpili celoročný program. Poskytujú tiež pomerný kredit v obchode, ak ho po týchto časoch zrušíte.

Zadarmo reklamné kupóny: GoDaddy poskytuje reklamný kredit spolu s hostiteľským balíkom. V čase písania správy zahŕňajú kredit za služby Google AdWords, Bing Ads a Facebook. Zahŕňajú tiež kredit na 10 obrázkov pre váš web. Vďaka týmto funkciám, najmä bezplatnému názvu domény a cpanelu, je GoDaddy hosting dobrou voľbou pre každého od začiatočníkov až po expertov. Rôzne úrovne plánov vám umožňujú zakúpiť iba množstvo funkcií, ktoré potrebujete. GoDaddy uľahčuje inováciu hostingu kedykoľvek, takže vždy máte službu, ktorú potrebujete.

Prevádzka a výkon

GoDaddy je na vrchole triedy, pokiaľ ide o časy načítania stránky a spoľahlivosť. Vyznačujú sa najrýchlejšími časmi načítania stránok v celom odvetví. Majú záruku dostupnosti 99,9%. Toto je skutočne priemyselný štandard a nemali by ste v skutočnosti akceptovať menej ako toto. Nezávislé testovanie výkonnosti GoDaddy od roku 1995 ukazuje, že v priemere je 99,99% dostupnosti. Tento druh spoľahlivosti znamená, že sa nemusíte obávať, že bude váš web nefunkčný.

Výsledky GoDaddy:

Domovská stránka sa načíta za 3,62 sekundy

Domovská stránka sa úplne načíta za 4,86 ​​sekundy

(Oblasť testovacieho servera: Miami, USA. Pripojenie: Kábel (5/1 Mbps, 30ms). Dátum: 11. mája 2014)

Technická podpora

Na dnešnom hostiteľskom trhu je technická podpora 24/7 normou medzi veľkými hostingovými spoločnosťami. GoDaddy nie je výnimkou. Poskytujú telefonickú podporu, live chat a e-mailovú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Väčšina problémov sa vyrieši v priebehu niekoľkých hodín. Stránka obsahuje veľkú databázu často sa vyskytujúcich problémov. Ich rýchle vyhľadávanie môže často vyriešiť váš problém bez toho, aby ste museli hovoriť s technickou podporou.

GoDaddy má školiace centrum plné videonávodov, ktoré vás naučí, ako robiť všetko od pripojenia domény k vytvoreniu webovej stránky až po zapojenie sa do sociálnych médií. Táto oblasť obsahuje množstvo skvelých tipov, ako z vášho webu vyťažiť maximum.

GoDaddy Hosting Kupon Codes

Tu nájdete najnovšie a funkčné GoDaddy hosťujúci kupónové kódy (Aktualizácia 2015 – testované a funkčné), aby vám ušetrili peniaze na programoch webhostingu od spoločnosti GoDaddy.

Získajte hosting 1,99 $ mesačne

sas199hos1 – KLIKNUTÍM TU na aktiváciu KÓDU

Získajte 10% zľavu na objednávku

sas10order – KLIKNUTÍM TU na aktiváciu KÓDU

Získajte 15 dolárov z objednávky 75 dolárov

sas15order – KLIKNUTÍM TU na aktiváciu KÓDU

Získajte 5 dolárov z objednávky 30 dolárov

sas5order – KLIKNUTÍM TU na aktiváciu KÓDU

O Go Daddy

Vedeli ste, že GoDaddy bol založený v roku 1997, jeho zakladateľ Bob Parsons je veteránom námorného zboru Spojených štátov..

zdroj: godaddy.com/about-us

GoDaddy na Twitteri

Referencie GoDaddy

Už niekoľko rokov dostávam moje domény s GD a rozhodli sme sa tiež získať hosting, naozaj drámu zadarmo a tiež skvelú cenu (Freddy – 28. apríla 2015)

Kamarát odporučil godaddy a oni boli doteraz skvelí hostiteľa môjho (čoskoro bude) blogu mamičky. (Carolyn – 28. september 2014)

Už roky majú doménové mená u Godaddy a rozhodli sa vyskúšať ich hosting, zatiaľ dobrý. (Cam – 21. júla 2014)

Mám hosting pre môj blog prostredníctvom Go Daddy pred pár týždňami. Naozaj bezproblémové a zatiaľ (veľmi!) Dobré. Ich ceny sú neuveriteľne dobré! (Liz – 7. mája 2014)

Priemerné hodnotenie GoDaddy.com je

4 z 5.
Na základe 4 hodnotení.

Hostingové plány GoDaddy & stanovenie ceny

GoDaddy ponúka na výber rad zdieľaných hostingových balíkov, ako aj výkonnejšie alternatívy VPS a dedikovaných serverov.

Ekonomický plán hostenia

 • Od 3,49 dolárov mesačne
 • 1 doména doplnku
 • Neobmedzené miesto na disku
 • Neobmedzená šírka pásma mesačne
 • Zadarmo doménové meno s ročným plánom
 • Bezplatné e-mailové adresy
 • Inštalácia 200+ bezplatných aplikácií jedným kliknutím
 • MySQL & Windows SQL databázy
 • Cpanel ovládací panel
 • Monitorovanie bezpečnosti 24/7 a ochrana DDoS
 • 24/7 technická podpora
 • Bezplatný kredit Google AdWords vo výške 100 USD
 • Zadarmo kredit za reklamy Bing vo výške 100 USD
 • Zdarma reklamný kredit na Facebooku vo výške 50 USD

Zaregistrujte sa teraz – je to bez rizika – 45 dní záruka vrátenia peňazí

Luxusný hostingový plán

 • Od 4,49 dolárov mesačne
 • Neobmedzené domény doplnkov
 • Neobmedzené miesto na disku
 • Neobmedzená šírka pásma mesačne
 • Zadarmo doménové meno s ročným plánom
 • Bezplatné e-mailové adresy
 • Inštalácia 200+ bezplatných aplikácií jedným kliknutím
 • MySQL & Windows SQL databázy
 • Cpanel ovládací panel
 • Monitorovanie bezpečnosti 24/7 a ochrana DDoS
 • 24/7 technická podpora
 • Bezplatný kredit Google AdWords vo výške 100 USD
 • Zadarmo kredit za reklamy Bing vo výške 100 USD
 • Zdarma reklamný kredit na Facebooku vo výške 50 USD

Zaregistrujte sa teraz – je to bez rizika – 45 dní záruka vrátenia peňazí

Konečný plán hostenia

 • Od 7,49 dolárov mesačne
 • Neobmedzené domény doplnkov
 • Neobmedzené miesto na disku
 • Neobmedzená šírka pásma mesačne
 • Zadarmo doménové meno s ročným plánom
 • Prémiové DNS
 • Bezplatné e-mailové adresy
 • Inštalácia 200+ bezplatných aplikácií jedným kliknutím
 • MySQL & Windows SQL databázy
 • Cpanel ovládací panel
 • Monitorovanie bezpečnosti 24/7 a ochrana DDoS
 • 24/7 technická podpora
 • Bezplatný kredit Google AdWords vo výške 100 USD
 • Zadarmo kredity za reklamy vo výške 100 USD
 • Zdarma reklamný kredit na Facebooku vo výške 50 USD

Zaregistrujte sa teraz – je to bez rizika – 45 dní záruka vrátenia peňazí

Zhrnutie prehľadu GoDaddy

Takže je webový server GoDaddy dobrý??

DOBRÁ: Lacná cena. Pomerná záruka vrátenia peňazí. Zadarmo doménové meno. Schopnosť upgradovať na VPS alebo vyhradený hosting.

NOT-SO-GOOD: E-mailové účty sú obmedzené. Tvorca webových stránok je extra. Musíte kúpiť drahší plán pre neobmedzené webové stránky.

Všetci povedali, že GoDaddy je skvelým miestom pre každého, kto hosťuje webovú stránku. Plány sa oceňujú dostatočne konkurencieschopne, aby sa zmestili do väčšiny rozpočtov. K dispozícii je množstvo skvelých funkcií a cpanel uľahčuje použitie.

Na Godaddy ponúka plány, ktoré sú ideálne pre niekoho, kto práve začína a pokročilých používateľov s viacerými webovými stránkami. Mať možnosť VPS a dedikované servery znamená, že s rastúcou stránkou môžete ľahko upgradovať svoj hosting tak, aby sa zhodoval.

Vďaka funkciám, záruke vrátenia peňazí a rozšíriteľnosti je GoDaddy skvelou voľbou pre všetky vaše potreby webhostingu.

Preskúmanie Choď oci hosťovaním Kráľovstva. Posledná aktualizácia 4. novembra 2015.

Úvod ›Recenzie› GoDaddy Review

Zhrnutie prehľadu GoDaddy

Takže je webový server GoDaddy dobrý??

DOBRÁ: Lacná cena. Pomerná záruka vrátenia peňazí. Zadarmo doménové meno. Schopnosť upgradovať na VPS alebo vyhradený hosting.

NOT-SO-GOOD: E-mailové účty sú obmedzené. Tvorca webových stránok je extra. Musíte kúpiť drahší plán pre neobmedzené webové stránky.

Všetci povedali, že GoDaddy je skvelým miestom pre každého, kto hosťuje webovú stránku. Plány sa oceňujú dostatočne konkurencieschopne, aby sa zmestili do väčšiny rozpočtov. K dispozícii je množstvo skvelých funkcií a cpanel uľahčuje použitie.

Na Godaddy ponúka plány, ktoré sú ideálne pre niekoho, kto práve začína a pokročilých používateľov s viacerými webovými stránkami. Mať možnosť VPS a dedikované servery znamená, že s rastúcou stránkou môžete ľahko upgradovať svoj hosting tak, aby sa zhodoval.

Vďaka funkciám, záruke vrátenia peňazí a rozšíriteľnosti je GoDaddy skvelou voľbou pre všetky vaše potreby webhostingu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map