Recenzia hostenia InMotion

Recenzia hostenia InMotion


Navštívte stránku InMotionHosting.com

Recenzia hostenia InMotion

InMotion Hosting je veľmi populárna webhostingová spoločnosť s lojálnou zákazníckou základňou, ktorá zahŕňa viac ako 300 000 webových stránok zákazníkov. Podobne ako všetky ostatné recenzované spoločnosti tu, aj IMH ponúka niekoľko rôznych plánov zdieľaného webhostingu vhodných pre všetky potreby stránok.

Jednou z funkcií, ktorá odlišuje hosting InMotion, je technológia Speed ​​Zone. Majú viac dátových centier a môžete si vybrať to, ktoré je vám najbližšie. To umožňuje rýchlejšiu a efektívnejšiu službu. Majú tiež zóny maximálnej rýchlosti, ktoré sa môžu pochváliť rýchlosťou až šesťkrát vyššou ako je priemer.

Funkcie hostenia InMotion

InMotion bola založená v roku 2001 a odvtedy sa až dodnes v roku 2015 etablovala ako špičkový poskytovateľ webhostingu. Spoločnosť ponúka všetko od základného zdieľaného hostenia až po plne konfigurovateľné dedikované servery.

Ocenená technológia

Neobmedzená šírka pásma

Neobmedzený diskový priestor

99,9% dostupnosť & Spoľahlivosť

Záruka vrátenia peňazí 90 dní

InMotion má všetky základne pokryté vysokovýkonnými servermi Dell, množstvom bezplatného softvéru a skriptov, 99,9 percentami dostupnosti a nepretržitou podporou.

Spoločnosť tiež urobila významné kroky smerom k zníženiu uhlíkovej stopy svojich operácií využívaním zelených dátových centier a prísnych recyklačných programov. Ďalej znížili svoju produkciu uhlíka o 2 000 ton ročne pomocou systému chladenia vonkajšieho vzduchu, čo tiež znižuje ich náklady takmer o 70 percent.

Spoločnosť InMotion tiež spolupracovala so spoločnosťou Trees for the Future a poskytla finančné prostriedky na výsadbu 5 000 stromov. Táto úroveň environmentálneho povedomia a záväzku je ťažké dosiahnuť.

InMotion dáva zákazníkom možnosť umiestnenia na serveri s dátovými centrami v Los Angeles a Washingtone DC. Servery sú nepretržite monitorované, aby sa zabezpečila najvyššia úroveň výkonu. Využívajú zóny maximálnej rýchlosti, ktoré využívajú peeringové výmeny a viac dátových centier, na optimalizáciu rýchlosti siete.

InMotion ponúka tri rôzne typy hostingových plánov:

Obchodné hosťovanie (zdieľaný hosting)

Hosting virtuálneho súkromného servera (VPS)

Dedikovaný serverový hosting

Zdieľaný hosting

Aké sú výhody použitia InMotion pre vaše potreby webhostingu?

S deviatimi rôznymi hostingovými balíčkami si každý webmaster môže zvoliť plán, ktorý najlepšie vyhovuje jeho súčasným potrebám, a upgradovať podľa potreby svojich stránok. Začiatočníci s jednoduchými webmi a minimálnou prevádzkou môžu získať robustný hostingový balík za niekoľko dolárov mesačne. Dokonca aj špecializované servery spoločnosti InMotion sú cenovo dostupné a dostupné pre webmasterov so zavedenými webmi.

90-dňová záruka vrátenia peňazí vám umožňuje dať InMotionu dlhú skúšobnú verziu pred tým, ako sa rozhodnete pre svoje služby. Toto hovorí o miere dôvery, ktorú má spoločnosť vo svoje služby, pretože žiadny webhosting nenabízí dlhšiu lehotu na vrátenie platby. Sadzby náhrad sú neuveriteľne nízke, pretože spoločnosť InMotion sa plne zaviazala uspokojiť svojich zákazníkov.

Ovládací panel hostenia InMotion

Používatelia majú možnosť upravovať a spravovať webové stránky pomocou backend softvéru cPanel. Populárne aplikácie CMS, ako sú WordPress a Joomla, sa dajú nainštalovať iba niekoľkými kliknutiami. Databázy MySQL, FTP účty, e-mailové účty a úlohy CRON môžu byť tiež nakonfigurované pomocou ponúk cPanel.

InMotion je dobre zavedená spoločnosť, ktorá funguje už viac ako desať rokov. Noví poskytovatelia hostingu prichádzajú a odchádzajú nepretržite, takže je vždy riziko, že vaše stránky budú v rukách neoverenej hostiteľskej spoločnosti. To určite nie je prípad IMH, ide o dôveryhodnú spoločnosť, ktorá už 10 rokov zvíťazila v búrke bytia v hostingu a stále sa stáva silným..

aplikácia & softvér

Hostingové balíčky InMotion podporujú celý rad aplikácií, ako sú systémy na správu obsahu, na plnohodnotný obchodný softvér vrátane:

Avactis

AbanteCart

AlegroCart

BoxBilling

CubeCart

Hostingový nástroj

Magento

OpenCart

osCommerce

Mince PHP

Miesto predaja PHP

PrestaShop

QuickCart

TomatoCart

ZeusCart

Zen Cart

WHMCS

WordPress

Jedná sa o užitočné aplikácie pre blogy a weby elektronického obchodu, ktoré umožňujú ľahkú integráciu rôznych funkcií.

uptime & výkon

Vďaka jedinečným funkciám spoločnosti InMotion je táto webová stránka spoľahlivou voľbou. Zóny s maximálnou rýchlosťou dramaticky zvyšujú rýchlosť načítania a výkonu vášho webu, čo je skvelé pre zákazníkov a zlepšuje hodnotenie vyhľadávacích nástrojov.

Záruka 99,9% dostupnosti znamená, že vaše stránky budú takmer vždy v prevádzke. Výber dátového centra je ďalším veľkým plusom, pretože umožňuje vašej stránke bežať rýchlejšie a efektívnejšie.

InMotion uzavrel partnerstvo s mnohými peeringovými burzami a poskytovateľmi služieb, aby mohli poskytovať priame zdieľanie údajov a spoľahlivo rýchlejšie pripojenie k internetu..

Výkonnosť vašich stránok na hostiteľských serveroch je dôležitým faktorom pri výbere medzi poskytovateľmi webhostingu. Testovali sme rýchlosť načítania stránky na domovskej stránke InMotion Hosting.

Výsledky hostenia InMotion:

Domovská stránka sa načíta za 3,3 sekundy

Domovská stránka sa úplne načíta za 5,1 sekundy

(Oblasť testovacieho servera: Dallas, USA. Pripojenie: Kábel (5/1 Mbps, 30ms). Dátum: 11. augusta 2013)

Technická podpora

Poskytovatelia hostingu žijú a zomierajú vďaka svojej podpore a spoločnosť InMotion má všetky uvedené základne. Poskytujú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom e-mailu, živého chatu a telefónu (bez poplatkov)..

InMotion Hosting nalial veľa peňazí a zdrojov na vytvorenie vysoko prístupného a priateľského tímu podpory.

Existuje aktívne fórum komunity, kde môžu členovia klásť technické otázky a nechať ich odpovedať. K dispozícii je aj kompletná knižnica pomocníka s článkami, tutoriálmi a videami.

O hosťovaní InMotion

Vedeli ste, že hosting InMotion má hodnotenie triedy A na Better Business Bureau (BBB) ​​už takmer 5 rokov. InMotion je tiež poskytovateľom služieb CNET certifikovaným viac ako 10 rokov.

zdroj: inmotionhosting.com/about-us

InMotion Hosting na Twitteri

Ohlasy hostenia InMotion

V pohybe hosting ponúkajúci pevné disky bol pre mňa rozhodujúcim faktorom, naozaj šťastný a nedokáže týchto chlapcov dosť odporučiť! (Darren E – 6. mája 2015)

Fenomenálne vlastnosti a služby, Inmotionhosting je určite lídrom, pokiaľ ide o zdieľaný hosting. (Howard – 30. júna 2014)

V Motion Host prvotriedna zákaznícka podpora bola hlavným dôvodom, prečo som sa rozhodol s nimi prihlásiť. Zatiaľ je všetko dobré. Ďakujem. (Karen – 5. januára 2014)

S mojím predchádzajúcim hostiteľom som mal dosť príšerný zážitok. Musím povedať, že som od InMotion také veľa neočakával. Chlapec sa mýlil. InMotion prekročil moje očakávania! (Thomas – 6. augusta 2013)

Nie je tu najlacnejší hostiteľ, ale jeho vlastnosti (výber umiestnenia na serveri, vďaka !!) a zákaznícka podpora sú to najlepšie, čo som zažil. (Linda – 6. júna 2013)

Minulý mesiac som mal trochu prestoje, ale InMotion dokázal, prečo sú popredným poskytovateľom, keď mi ich priateľská podpora posádky pri ruke pomohla pri migrácii môjho blogu z bloggerov na WordPress. (Steven – 14. mája 2013)

Priemerné hodnotenie InMotionHosting.com je

5 z 5.
Na základe 6 hodnotení.

Hostingové plány InMotion & stanovenie ceny

InMotion Hosting zdieľaný server hosting alebo business class hosting, ako to IMH nazýva, prichádza ako tri rôzne plány; Spúšťacie, napájacie a profesionálne plány hostenia.

odpálenie

Moc

pre

cena

5,59 dolárov mesačne

7,19 dolárov mesačne

13,99 dolárov mesačne

Miesto na disku

neobmedzený

neobmedzený

neobmedzený

Hosťované webové stránky sú povolené

2

6

25

Mesačná šírka pásma

neobmedzený

neobmedzený

neobmedzený

Sub-domény

25

100

NEOBMEDZENE

Parkované domény

6

26

NEOBMEDZENE

Bezplatná telefonická podpora 24×7

Zálohovanie zadarmo

neobmedzený

neobmedzený

neobmedzený

Bezplatná registrácia alebo prevod doménových mien

MySQL databázy

2

50

200

Tvorca webových stránok

Ovládací panel panela

280+ 1-Click Inštalovať aplikácie

Softvér blogu

Obsahový management

Softvér elektronického obchodu

Nezahŕňa

Prémiový webový tvorca

Softvér fóra

návštevná kniha

Galéria obrázkov

Google Checkout

Webový kalendár

Zdieľaný SSL

Zadarmo kredity Google AdWords

$ 275

$ 300

$ 300

Záruka 90 dní na vrátenie peňazí

Zhrnutie prehľadu hostenia InMotion

Takže je v službe Motion Motion k ničomu?

DOBRÁ: záruka vrátenia peňazí 90 dní. Najlepšia podpora v priemysle. Záruka 99,9% dostupnosti. Výber umiestnenia servera.

NOT-SO-GOOD: obmedzený počet hostovaných domén. Nie najlacnejšie. Žiadna okamžitá aktivácia účtu.

InMotion patrí medzi najuznávanejších a najspoľahlivejších poskytovateľov hostingu na trhu. Ponúkajú robustné funkcie hostenia, veľa možností a konkurencieschopné ceny.

Či už ste začiatočník webmastera s malým webom alebo skúsenejší vlastník webu, ktorý potrebuje dedikovaný server, InMotion vás oslovil.

Ich 90-dňová záruka vrátenia peňazí znamená, že znamenajú podnikanie a že môžu zálohovať svoje tvrdenie, že sú popredným a spoľahlivým poskytovateľom hostingu. Hovoríme im, aby ste sa vybrali, pretože IMH vás nenechá sklamaním.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map