Recenzie Web Hosting Pad

Recenzia Web Hosting Pad


Navštívte WebHostingPad.com

Recenzie Web Hosting Pad

Web Hosting Pad je považovaná za jednu z najlacnejších webhostingových spoločností v odbore so zameraním na jednotlivých nadšencov webových stránok, ako aj na malých a stredných podnikateľov. Podporujú viac ako 200 skriptov vrátane softvéru na blogovanie, nákupných vozíkov, fór, prieskumov verejnej mienky a ďalších.

Web Hosting Pad tiež prichádza s bezplatným doménovým menom, neobmedzeným počtom stránok s addonmi, prenosom dát a diskovým priestorom, 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí so všetkými balíčkami a nepretržitou zákazníckou podporou prostredníctvom rozhovoru v reálnom čase.

Funkcie webhostingu

Pre webhostingovú spoločnosť, ktorá začala svoju činnosť neskôr ako mnoho zo svojich oveľa väčších konkurentov, sa WebHostingPad veľmi rýchlo angažoval na trhu ako skutočný hostingový podnik. Spoločnosť so sídlom v Illinois v Chicagu začala svoju činnosť v roku 2005 a teraz v roku 2015 hostuje viac ako 200 000 domén na celom svete.

Low Cost Hosting

Neobmedzená šírka pásma

Neobmedzený diskový priestor

99% záruka dostupnosti

30 dňová záruka vrátenia peňazí

Spoločnosť WHP je považovaná za jedno z najlacnejších riešení hostingu v odbore so zameraním na jednotlivých nadšencov webových stránok, ako aj na malých a stredných podnikateľov..
Zákazníci WebHostingPad, ktorí podporujú viac ako 200 skriptov, majú prístup ku každej z populárnych technológií, medzi ktoré patria WordPress, Drupal, Joomla, Magento, osCommerce a niekoľko ďalších..

Ponúkajú plány, ktoré zahŕňajú bezplatné doplnky vo forme kreditov pre Adwords, Facebook a Yahoo a Bing, ako aj nástroje na blogovanie WordPress a bezplatný výpis firemných záznamov na stránkach Yellow Pages. Ak to považujete za porovnateľné s inými hostingovými riešeniami, váš názor sa môže otestovať, keď objavíte škálu ocenení, ktoré získali od časopisu Webhost, časopisu Najlepší hosting, Top 10, Nákup a hosting a Webek Geeks. Pri takejto podpore je pochopiteľné, že WebHostingPad tvrdí, že na webe je dostupná najjednoduchšia a najdostupnejšia hostingová platforma na webe..

Funkcie hostenia

Ak hľadáte webhosting nejakú dobu, nebude pre vás žiadnym tajomstvom, že nie všetky spoločnosti sú si rovné a nie všetky ponuky sú balené takým spôsobom, ktorý vyhovuje potrebám nášho podnikania. To znamená, že sa musia robiť rozhodnutia a musíme byť selektívni, aby sme sa vyhli akýmkoľvek fantastickým obchodom, ktoré sľubujú poskytnúť všetko, čo chceme, ale nie to, že skutočne potrebujeme.

Až príliš často sú to menšie, niekedy praktickejšie spoločnosti poskytujúce webhosting, ktoré na trhu dominujú svojou väčšou konkurenciou. Obzvlášť veľa nových vlastníkov webových stránok má tendenciu nasledovať dav pred prominentnejších poskytovateľov, neuvedomujúc si ich možnosti vybrať si kompaktnejšie riešenie hostingu s potenciálne životaschopnejšími plánmi za výhodnú cenu. Jednou takouto platformou je WebHostingPad, spoločnosť zameraná na športovanie značky, ktorá šetrí rozpočet, a mínus fanfáry drahých zvončekov a píšťalky..

Funkcie webhostingu

V ponuke sú 2 zdieľané plány hosťovania, ktoré sú poskytované bezplatne. Spoločnosť prevádzkuje špeciálnu cenu 1,99 dolárov za ich základné hosťovanie plánu napájania, ale možno zistíte, že vás to uzamkne na 3 roky. Možnosť hosťovania programu Power Plan Plus sa ponúka za 3,99 dolárov na minimálne 4 roky. Obidva plány zvyšujú cenu za kratšie obdobie, ale pri základnej ponuke za menej ako 4 doláre ročne nie je dostatok priestoru na reklamáciu.

Toto je ponuka;

Plán napájania – neobmedzený priestor, domény, e-mailové účty a databázy MySQL. K dispozícii je nemeraná šírka pásma, prístup k štatistikám stránok, cloud linux, ochrana proti spamu, bezpečnostná kontrola, prispôsobiteľné chybové stránky, jednokrokový inštalačný softvér Softaculous a cPanel pre kompletnú správu webových stránok.

Plán napájania Plus – ako je uvedené vyššie, vrátane pokročilých štatistík, bezpečnostného skenovania a spamového filtra, ako aj výpisu obchodných adresárov, zabezpečenia SSL a SSH pre pokročilé zmeny webových súborov. Oba plány majú prístup k bezplatnému tvorcovi webových stránok s viac ako 100 šablónami na prispôsobenie jedinečných vzorov, formulárov, návštevných kníh, elektronického obchodu elektronického obchodu a ďalších. K dispozícii je tiež možnosť zakúpenia vlastného webu, ale budete ho musieť kontaktovať kvôli cenovej ponuke podľa svojich potrieb.

Ak hľadáte omnoho pokročilejšie funkcie, ktoré sú základom u iných prominentnejších poskytovateľov hostingu, pravdepodobne ich tu nenájdete. Zdieľané zariadenie, ktoré ponúka WebHostingPad, je skôr variantom „bez ozdôb“, hoci je to vyvážené ľahkosťou, pokiaľ ide o použiteľnosť a vplyv na bedrové vrecko..

WebHostingPad sa však spojil s VPSDepot s cieľom priniesť používateľom ďalšie prispôsobenie a škálovateľnosť prostredníctvom hostiteľskej platformy VPS. Ponúkajú 3 Plány VPS, začínajúc na 19,95 dolárov mesačne pre začiatočníkov, 34,95 dolárov mesačne na profesionálnej úrovni a 49,95 dolárov mesačne pre svojich prémiových zákazníkov s veľkými alebo internetovými obchodnými stránkami.

Takto vyzerajú;

začiatočník – 20 GB miesta na disku, šírka pásma 100 GB, 1 GB pamäte a vyhradená adresa IP, bezplatné nastavenie a možnosti mesačných, štvrťročných a polročných platieb.

profesionálny – ako je uvedené vyššie, s 80 GB miesta, neobmedzenou šírkou pásma každý mesiac, 2 GB pamäte a vyhradenými adresami IP.

poistné – ako je uvedené vyššie, s priestorom 160 GB, 4 GB pamäte a 3 vyhradenými adresami IP.

Budete mať 30 dní záruka vrátenia peňazí aby ste zistili, či ste spokojní so zdieľanými službami WebhostingPads. V takom prípade vám bude vrátená platba, ak v tejto lehote zrušíte. Vrátenie platieb za službu VPS sa môže zastaviť o 5 dní, najskôr sa však obráťte na svoju podporu. Nepokúšajte sa o vrátenie platby, ak sa neskôr rozhodnete presťahovať svoju firmu inde. Na druhú stranu, ak premiestnite svoju firmu k tomuto poskytovateľovi, pomôžu vám s bezplatným prenosom webových stránok, to však platí iba pre súbory a databázy, ktorých veľkosť prevodu účtu je 2 GB alebo menej.

uptime & výkon

Spoľahlivosť serverov je stabilná pri zaručenej dostupnosti 99,99% dostupnosti a užívatelia oceňujú načítanie ako rýchlejšie ako na iných platformách. Dôvodom môže byť nedostatok efektných doplnkov. Ak sa vaše stránky zobrazujú rýchlo, je nepravdepodobné, že by ste sa sťažovali bez ohľadu na dôvod.

Dátové centrum WebHostingPad sídli na duálnych serveroch RAID z dôvodu bezpečnosti a ochrany a trvá na tom, že zaisťuje nepretržité napájanie, potlačenie požiaru, vetranie HVAC a pripojenie k sieti. Hostiteľ uvádza, že zákazníkom sa v primeranom prípade vyplatia náhrady za akékoľvek prestoje. Ich dátové centrum prechádza zálohou každý týždeň, čo je doplnkom k nástrojom na zálohovanie, ktoré poskytujú pre vaše stránky.

Zákaznícka podpora

Ak sa potrebujete spojiť s tímom podpory WebHostingPad, máte na výber e-mail, live chat a 24-hodinovú bezplatnú telefonickú podporu. Technický tím je veľmi schopný, aj keď pri predložení podporného lístka sa vyskytli sťažnosti týkajúce sa pomalších čakacích dôb, ktoré budete musieť urobiť, ak váš problém vyžaduje eskaláciu na vyššiu úroveň, ako je možné vybaviť telefonicky. Majú tiež veľmi slušnú vedomostnú základňu o cene, ktorú platíte, hoci to pochopiteľne nie je také komplexné, ako tie, ktoré vlastnia väčší hráči na trhu. Napriek tomu bude väčšina odpovedí, ktoré požadujete, k dispozícii na tomto mieste za predpokladu, že budete mať čas na vyhľadávanie.

Jednou z hlavných výhod podpory najmä pre majiteľov začiatočníckych stránok je 30-minútová konzultácia s jedným z profesionálnych správcov tímu. Zdroj webovej podpory zaistí, aby vaše stránky boli živé online a aby fungovali hladko, a pomôže vám s akýmikoľvek otázkami alebo problémami, aby ste mohli pracovať veľmi rýchlo. Môžete dokonca požiadať o ich pomoc pri svojom prvom uvedení do vyhľadávacieho nástroja a získať užitočnú spätnú väzbu o nastavení vašich stránok. Ak práve začínate, tento druh pomoci je neoceniteľný. Prostredníctvom primerane aktívnej stránky Facebook hostiteľa môžete byť informovaní o všetkých zmenách, aktualizáciách alebo problémoch.

O aplikácii Web Hosting Pad

Vedeli ste, že Web Hosting Pad začal v roku 2005, sídli v Illinois v Chicagu a je webovým hostiteľom pre viac ako 150 000 webových stránok..

zdroj: webhostingpad.com/about-us

Web Hosting Pad na Twitteri

Referencie pre webhostingové klávesnice

Dovolím si povedať, že toto je vôbec najlacnejší webový hostiteľ vôbec. Dobré pre moje potreby, pretože som mal obmedzený rozpočet (Yvonne – 25. apríla 2015)

Najlacnejší webhosting vôbec, ignorujte up-sell / cross-sell a títo chlapci nebudú porazení na cene (Lee – 23. júna 2014)

Potrebné super lacné hostiteľa rozpočtu pre môj svadobný blog a webhostingový pad bol pre mňa skvelý. (Karen – 23. apríla 2014)

Neviem veľa o počítačoch, ale podarilo sa mi dostať svoj blog hore. Vždy, keď mám problém s technickou podporou, sú tu pracovníci, ktorí mi pomáhajú. (Lou – 12. januára 2014)

Priemerné hodnotenie WebHostingPad.com je

4,5 z 5.
Na základe 4 hodnotení.

Plány webových hostiteľov & stanovenie ceny

Cieľom webhostingu 1 je poskytovať výkonné webhostingové riešenia za veľmi prijateľnú cenu.

Spoločný hostingový balík WHP

 • Od 1,99 dolárov mesačne
 • Neobmedzený priestor na disku
 • Neobmedzená mesačná šírka pásma
 • Neobmedzené domény addon
 • Neobmedzené subdomény
 • Doména zadarmo s hosťovaním 1. roka
 • Bezplatná inštalácia skriptu jedným kliknutím
 • Zadarmo softvér na tvorbu webových stránok
 • Podpora 24/7

Registrácia bez rizika – záruka vrátenia peňazí 90 dní

Zhrnutie prehľadu WebHostingPad

Takže je webhostingový pult k ničomu?

DOBRÁ: Cena – super lacný webhosting. Zadarmo doménové meno. Balenie obsahuje zahrnuté funkcie.

NOT-SO-GOOD: Niekedy je podpora trochu pomalá. Server je niekedy trochu pomalý.

Aj keď WebHostingPad nemusí byť najväčším alebo najlepším ponúkaným poskytovateľom hostingu, nesnaží sa takto umiestniť na trhu. Namiesto toho je ich cieľovou skupinou začiatočník až stredne veľký webmaster, ktorý si cení extrémnu cenu za nástroje, ktoré túto prácu vykonajú. Aj keď ceny môžu byť nízke, bolo by chybou zameniť túto ponuku za lacnú namiesto toho, čo skutočne je; výhodná hodnota.

Príliš veľa nových správcov webu uviazlo v nákupe hostingu, ktorý má doplnky a bonusy, ktoré nielenže nepotrebujú, ale ani tomu nerozumejú. Rada tu nemá bežať skôr, ako budete môcť chodiť. Nájdite si čas na vyhodnotenie toho, čo skutočne potrebujete pre svoje podnikanie na webe, a dvakrát premýšľajte o obchádzaní veľkého množstva vecí jednoducho z toho dôvodu, že neexistujú žiadne fantastické grafiky s presvedčivým technickým žargónom. WebHostingPad nahrádza pokročilé funkcie, ktoré nikdy nebudete používať, prísľubom spoľahlivosti, čo z neho robí užitočný návrh základnej služby za neuveriteľnú cenu.

Preskúmanie Webhostingpad hosťovaním Kráľovstva. Posledná aktualizácia 4. novembra 2015.

Úvod ›Recenzie› Web Hosting Pad Review

Zhrnutie prehľadu WebHostingPad

Takže je webhostingový pult k ničomu?

DOBRÁ: Cena – super lacný webhosting. Zadarmo doménové meno. Balenie obsahuje zahrnuté funkcie.

NOT-SO-GOOD: Niekedy je podpora trochu pomalá. Server je niekedy trochu pomalý.

Aj keď WebHostingPad nemusí byť najväčším alebo najlepším ponúkaným poskytovateľom hostingu, nesnaží sa takto umiestniť na trhu. Namiesto toho je ich cieľovou skupinou začiatočník až stredne veľký webmaster, ktorý si cení extrémnu cenu za nástroje, ktoré túto prácu vykonajú. Aj keď ceny môžu byť nízke, bolo by chybou zameniť túto ponuku za lacnú namiesto toho, čo skutočne je; výhodná hodnota.

Príliš veľa nových správcov webu uviazlo v nákupe hostingu, ktorý má doplnky a bonusy, ktoré nielenže nepotrebujú, ale ani tomu nerozumejú. Rada tu nemá bežať skôr, ako budete môcť chodiť. Nájdite si čas na vyhodnotenie toho, čo skutočne potrebujete pre svoje podnikanie na webe, a dvakrát premýšľajte o obchádzaní veľkého množstva vecí jednoducho z toho dôvodu, že neexistujú žiadne fantastické grafiky s presvedčivým technickým žargónom. WebHostingPad nahrádza pokročilé funkcie, ktoré nikdy nebudete používať, prísľubom spoľahlivosti, čo z neho robí užitočný návrh základnej služby za neuveriteľnú cenu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map