Adobe Muse Alternatives

Adobe Muse alternatywy


Adobe Muse to oprogramowanie do tworzenia witryn internetowych, które początkowo koncentruje się na potrzebach użytkowników, którzy mają określone doświadczenie w projektowaniu stron internetowych, stopień znajomości kodowania i doświadczenie w tworzeniu skomplikowanych projektów. Ale co z użytkownikami, którzy są nowicjuszami w tej niszy?

A co z tymi, którzy właśnie postanowili stworzyć w pełni funkcjonalną stronę internetową i poszukać przyzwoitej alternatywy dla programu Adobe Muse, aby rozpocząć z łatwością i łatwo? Pod tym względem nie znajdziesz lepszego rozwiązania niż twórcy witryn. Najbardziej przekonującą i znaczącą zaletą tych systemów jest to, że są one specjalnie tworzone z myślą o potrzebach, umiejętnościach i staraniach początkujących.

Najlepsze alternatywy Adobe Muse

Twórcy stron internetowych zapewniają wyjątkową łatwość użytkowania, wygodę, funkcjonalność, intuicyjny charakter i przystępność cenową. Są to czynniki, które początkowo wpływają na decyzję użytkowników, którzy szukają godnego substytutu Adobe Muse. Niezależnie od tego, czy jesteś projektantem stron internetowych, czy jesteś nowicjuszem zainteresowanym niszą i chcesz przetestować i ulepszyć swoje umiejętności projektowania stron internetowych, twórcy stron najlepiej sprawdzą się przy wykonywaniu zadań..

Jeśli podjąłeś decyzję, przegląd najlepszych usług, które działają dobrze dla przeważającej liczby użytkowników, będzie miał ogromne znaczenie. W tym artykule porozmawiamy o Wix, uKit i WordPress – systemach, które są obecnie uważane za najlepsze alternatywy Adobe Muse. Oto dlaczego.

1. Wix

Kreator stron Wix

Wix – to narzędzie do tworzenia witryn, które słusznie zasługuje na miano „najlepszej Adobe Muse” alternatywy. System jest niezwykle prosty, zrozumiały i wygodny, szczególnie dla użytkowników, którzy wcześniej nie byli zaangażowani w tworzenie stron internetowych. Nie ma potrzeby posiadania wiedzy programistycznej, aby stworzyć w pełni funkcjonalny projekt za pomocą Wix – proste i łatwe pop-upy oraz zintegrowane porady lub podpowiedzi pozwolą Ci uruchomić od podstaw unikalną stronę internetową bez żadnych umiejętności kodowania. Zobaczmy, co dokładnie oferuje nam Wix:

 • Profesjonalne szablony. Galeria projektów konstruktora witryny obejmuje obecnie ponad 550 profesjonalnych szablonów wysokiej jakości, które zostały podzielone na grupy tematyczne dla wygody użytkownika. Szablony stron internetowych dostarczane domyślnie są przystosowane do urządzeń mobilnych, dostosowują się do dowolnego komputera stacjonarnego i urządzenia mobilnego bez konieczności wcześniejszej edycji.
 • Narzędzia dostosowywania. Niezależnie od tego, jaki szablon wybierzesz, będzie w 100% konfigurowalny, z wieloma darmowymi i płatnymi funkcjami (takimi jak elementy graficzne, ustawienia projektu, integracja pokazu slajdów, kinografie, pliki multimedialne i integracja przycisków sieci społecznościowych itp.), Które będą używane w tym celu.
 • Opcje edycji projektu. Dla użytkowników, którzy nie mają doświadczenia w projektowaniu stron internetowych, Wix oferuje dwa główne sposoby rozpoczęcia pracy nad swoimi projektami – Wix ADI oraz Standardowy edytor Wix. Podczas gdy innowacyjne narzędzie Wix Artificial Design Intelligence pomoże Ci automatycznie zaprojektować stronę internetową przy użyciu wcześniej przesłanej zawartości, Edytor standardowy pozwoli ci stworzyć własny projekt od zera poprzez ręczną edycję. W ten sposób możesz nie tylko uczynić swoją witrynę bardziej wyjątkową, ale także poprawić swoje umiejętności kodowania.
 • Edytor mobilny. Szablony Wix nie reagują, ale mobilny edytor usługi pozwala tworzyć własne wersje mobilne. Oznacza to, że możesz całkowicie zmodyfikować widok mobilny swojej witryny, nawet w podróży, bez ujawniania tych zmian w wersji na komputery stacjonarne. Jednak wszystkie zmiany, które wprowadzasz w trybie pulpitu, są nieuchronnie wyświetlane w wersji mobilnej, aby informować użytkowników o najnowszych wiadomościach i aktualizacjach.
 • Blogging Engine. Wix umożliwia uruchamianie blogów i zarządzanie nimi przez całą dobę. Dzięki zintegrowanemu silnikowi blogowania będziesz mógł dodawać i edytować posty, przypisywać nowe funkcje i funkcje do istniejących postów, planować zaplanowane publikacje, modyfikować ogólne ustawienia torfowiska, wyróżniać sekcję Wyróżnione posty, dodawać tagi, wybierać i dostosowywać szablony blogów lub kanały itp.
 • Opcje eCommerce. Z Wix możesz tworzyć i zarządzać mały lub średni sklep internetowy. System umożliwia projektowanie atrakcyjnych i funkcjonalnych okien wystawowych w celu skutecznego wyświetlania produktów oferowanych na sprzedaż, zarządzania i aktualizowania sklepu internetowego o każdej porze dnia, dostosowywania szczegółów płatności i wysyłki, ustawień podatkowych, wybierania i dostosowywania szablonów eCommerce, zapewniania bezpieczeństwa i łatwości proces zakupów, import / eksport produktów z plików CSV, zapewniamy całodobową obsługę klienta i wiele innych korzyści, które docenią klienci.
 • Kod Wix. Kreator stron internetowych nie koncentruje się na profesjonalnym tworzeniu stron internetowych, ale ma świetne narzędzie do zaoferowania użytkownikom. To jest Narzędzie Wix Code, co pozwala uruchamiać i konfigurować złożone aplikacje internetowe, które wyglądają i działają profesjonalnie. Nie musisz tutaj walczyć z kodami i złożonymi narzędziami do projektowania stron internetowych – zamiast tego musisz postępować zgodnie ze wskazówkami zawartymi w interfejsie, aby tworzyć własne aplikacje i efekty dla zaawansowanej wydajności witryny.

Koszt: Wix to więcej niż niedrogi kreator stron internetowych. Aby przetestować system, możesz skorzystać z bezpłatnego abonamentu, który nigdy nie wygasa tak długo, jak tego potrzebujesz. Dla użytkowników, którzy zdecydują się na przejście na wyższe plany, system oferuje możliwość wyboru między pięcioma płatnymi subskrypcjami, które różnią się oferowanymi usługami, narzędziami i warunkami, a także aspektem cenowym. Koszt opłaconych planów zaczyna się od 4,50 USD za najbardziej opłacalne rozwiązanie, aby osiągnąć 24,50 USD za najdroższą ofertę. Wix często oferuje zniżki i oferty specjalne dla początkujących i lojalnych użytkowników.

Wypróbuj Wix za darmo

2. uKit

Kreator stron internetowych uKit

uKit – to kreator stron internetowych, który jest najlepszą alternatywą dla Adobe Muse dla tych, którzy potrzebują strona dla małych firm. Pomimo ukierunkowania biznesowego serwisu, możliwe jest tworzenie z nim innych typów w pełni funkcjonalnych projektów – tak intuicyjny, łatwy i funkcjonalny, jak kreator stron internetowych. Nawet niedoświadczeni webmasterzy będą w stanie opanować uKit i uruchomić z nim stronę internetową w ciągu zaledwie kilku godzin – od momentu rejestracji w serwisie i do opublikowania gotowego projektu. Brzmi fantastycznie? Spójrz na zestaw funkcji systemu, aby upewnić się, że nie jest to żart:

 • Edytor strony WYSIWYG. Kreator stron internetowych jest początkowo wart uwagi ze względu na jego niesamowitą prostotę i wygodę. Jest wyposażony w poręczny edytor stron WYSIWYG, który wyświetla wszystkie zmiany dokonane na stronie i pozwala je naprawić na czas. Funkcja przeciągania i upuszczania przyczynia się do łatwości użytkowania i wygody.
 • Kolekcja responsywnych szablonów. Wybór szablonów uKit jest nieco mniejszy niż oferowany przez Wix, ale nie dotyczy to aspektu jakości. Na dzień dzisiejszy kreator stron internetowych oferuje ponad 400 profesjonalnych szablonów specyficznych dla kategorii, z których wszystkie domyślnie reagują. Niezależnie od wybranego szablonu będziesz mógł wyświetlić podgląd jego wersji mobilnej i stacjonarnej, aby zrozumieć, jak będzie wyglądał na dowolnym urządzeniu. Szablony można zmieniać na dowolnym etapie procesu projektowania stron internetowych bez utraty zawartości.
 • Zintegrowane widżety. Kreator stron internetowych ma kolekcję zintegrowanych widżetów, które mogą pomóc w jak najlepszym wykorzystaniu wydajności projektu. Kolekcja widżetów jest dość bogata i zawiera wiele elementów, które mogą doskonale pasować do twojego projektu (przyciski sieci społecznościowych, komentarze użytkowników, czat online, oś czasu, minutnik, kalkulator usług online – uCalc, widżet oddzwaniania to tylko niektóre z najlepszych próbek).
 • Silnik eCommerce. uKit zasługuje na uwagę ze względu na potężne opcje eCommerce. Korzystając z systemu, możesz wybrać jeden z dwóch trybów, które umożliwiają połączenie sklepu internetowego z witryną. Możesz podłączyć istniejący widget eCommerce dostępny w magazynie lub zintegrować Wtyczka Ecwid aby uzyskać w pełni funkcjonalną stronę eCommerce.
 • Rozbudowane opcje integracji. Dzięki uKit możliwa jest integracja z innymi usługami stron trzecich (takimi jak odtwarzacze audio i wideo, analizy, aplikacje do przesyłania strumieniowego itp.) W celu zwiększenia poziomu generowania klientów, wzrostu bazy klientów, gromadzenia i analizy statystyk. Tak więc na przykład integracja z CRM pozwala zwiększyć sprzedaż, kontrolować przepływ potencjalnych klientów, statystyki współczynnika konwersji i aspekty, które na nie wpływają.
 • Wspólne prawa do zarządzania siecią. uKit to dobry wybór do pracy zespołowej. Kierownik projektu może udostępniać prawa dostępu do strony internetowej współpracownikom, którzy wspólnie projektują projekt. Będą odpowiedzialni wyłącznie za rozwój i promocję strony, a właściciel strony będzie miał dostęp do informacji o płatnościach i fakturowaniu.

Koszt: uKit to najtańszy kreator stron internetowych, który możesz teraz znaleźć w nowoczesnej niszy do projektowania stron internetowych. Kreator stron internetowych oferuje cztery płatne plany. Ich koszt waha się od 4 USD miesięcznie do 12 USD miesięcznie w zależności od zawartych warunków i funkcji. Tak więc nawet najbardziej zaawansowany i najdroższy plan jest bardziej niż dostępny dla wszystkich, zapewniając szerokie spektrum funkcji. Bez względu na płatny plan, na pewno będziesz zadowolony z aspektu kosztów.

Wypróbuj uKit za darmo

3. WordPress

Kreator stron internetowych WordPress

WordPress – jest najlepszą darmową alternatywą Adobe Muse, jeśli zdecydujesz się uruchomić stronę internetową z CMS. System jest przede wszystkim wart uwagi doświadczonych projektantów stron internetowych, których umiejętności i wiedza programistyczna pomagają im korzystać z całego zestawu funkcji platformy. WordPress cieszy się również popularnością wśród użytkowników, którzy dopiero rozpoczynają eksplorację nisz projektowych i z pewnych powodów nie chcą korzystać z narzędzia do tworzenia witryn. Rzućmy okiem na funkcje, dzięki którym system jest tak popularny na współczesnym rynku projektowania stron internetowych:

 • Blogging Engine. CMS początkowo zdobył uznanie na całym świecie jako platforma blogowa, ale szybko przekształcił się w kompleksowe rozwiązanie. Jeśli chodzi o tworzenie blogów, system jest jednym z liderów nisz projektowych.
 • Integracja wtyczek. Jest to prawdopodobnie najbardziej charakterystyczna zaleta WordPress – ta, z której jest naprawdę dumna. Dokładna liczba bezpłatnych i płatnych wtyczek dostępnych w systemie i Internecie jest prawie niemożliwa. Ilość możliwych do zintegrowania wtyczek i dodatków znacznie przewyższa ilość dostępną w magazynie. Jest tylko jeden niuans, który należy wziąć pod uwagę: upewnij się, że masz do czynienia z zaufanym twórcą stron internetowych, wybierając wtyczkę. W przeciwnym razie bezpieczeństwo całej witryny i informacje poufne mogą być zagrożone.
 • Wybór szablonu. Wybór szablonów dostępnych w magazynie nie jest dość szeroki w WordPress. Możesz jednak wyszukiwać ich znacznie więcej w Internecie, aby dalej je dostosowywać. Szablony WordPress mogą być również bezpłatne i płatne. Warunki wyboru i zalecenia dotyczące użytkowania są prawie takie same, ponieważ zewnętrzne motywy WordPress są również opracowywane przez projektantów stron internetowych, których w ogóle nie znasz.
 • Edycja kodu. System implikuje świadomość umiejętności kodowania i podstaw. Jeśli nie znasz języka programowania, stworzenie wyjątkowej witryny może być wyzwaniem. Jeśli jednak Twoje umiejętności projektowania stron internetowych są na przyzwoitym poziomie, skorzystasz z nich.
 • Rozbudowana społeczność użytkowników. Mimo że CMS nie może pochwalić się potężną obsługą klienta, potrzeby użytkowników dotyczące wysokiej jakości pomocy są w pełni kompensowane przez informacje dostarczane przez rozległą społeczność użytkowników, która znacznie wzrosła od momentu powstania systemu.
 • Darmowy wybór hostingu. WordPress nie ma własnego zintegrowanego hostingu, ale każdy użytkownik ma możliwość wyboru dowolnego hostingu według własnego wyboru.

Koszt: WordPress to darmowy system zarządzania treścią typu open source. Użytkownicy mogą tutaj tworzyć i zarządzać stronami internetowymi bezpłatnie. Jeśli jednak potrzebujesz utworzyć w pełni funkcjonalne projekty z wieloma funkcjami, wtyczkami, widżetami i wysokiej jakości szablonami, nie obejdziesz się bez kupowania ich w Internecie. Ponadto musisz zająć się hostingiem, ponieważ WordPress nie ma zintegrowanego rozwiązania hostingowego. W rzeczywistości najlepszym dostawcą hostingu, który jest również oficjalną rekomendacją samego systemu, jest Bluehost. Oprócz szerokiej gamy usług, oferuje trzy plany, których koszt zaczyna się od 2,95 USD / mc i dochodzi do 5,45 USD / mc.

Wypróbuj WordPress za darmo

Dolna linia

Adobe Muse to wysokiej jakości aplikacja komputerowa z edytorem wizualnym upraszczającym proces tworzenia stron internetowych. Jednak system nie jest łatwy w obsłudze dla osób nie posiadających umiejętności projektowania stron internetowych, co oznacza również konieczność wykonania dodatkowych działań, aby strona internetowa była dostępna. Wybór najlepszej alternatywy Adobe Muse jest często wyzwaniem, chyba że wiesz, na co zwrócić uwagę, przechodząc do procesu tworzenia witryny.

TOP Alternatywy Adobe Muse:

WixWix jest najlepszym wszechstronnym narzędziem do tworzenia stron internetowych, które umożliwia uruchamianie różnych typów stron internetowych. Niesamowity zestaw funkcji, rozbudowane projektowanie stron internetowych i opcje dostosowywania, prostota i przystępność cenowa sprawiły, że system niezaprzeczalnie zastąpił Adobe Muse.
Wix.com

ZestawuKit to wysokiej jakości kreator stron internetowych, który świetnie nadaje się do uruchamiania witryn dla małych firm, chociaż można także używać systemu do tworzenia innych stron internetowych. Nie musisz rozumieć aspektów projektowania stron internetowych ani kodowania, wybierz hosting i prześlij na niego swoją stronę internetową. Wszystko odbywa się bezpośrednio w systemie, co zapewnia przyzwoity wynik i bezproblemowe tworzenie stron internetowych. uKit.com

WordPressWordPress to darmowy system CMS o otwartym kodzie źródłowym, który cieszy się popularnością na całym świecie ze względu na swoją prostotę, zestaw funkcji, brak specjalnych wymagań dotyczących znajomości kodowania i świetny wynik, który w końcu skorzystasz. System znany jest również z potężnych opcji integracji, które również przyczyniają się do doskonałych rezultatów. WordPress.org

Systemy te są tworzone specjalnie z myślą o potrzebach użytkowników. Są dobrym wyborem dla nie-techników, ale świetnie sprawdzają się także dla doświadczonych programistów. Wszystkie platformy są łatwe w użyciu, wygodne i super skuteczne. Zapewniają płynne i udane projektowanie stron internetowych, zapewniając przyzwoity wynik.

Utwórz stronę internetową za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map