Adobe Muse vs Webflow

Adobe Music vs Webflow


Jeśli chodzi o badanie dostępnych opcji tworzenia stron internetowych, zdajesz sobie sprawę, że wybór usług jest dość szeroki. Jednak nie wszystkie systemy odpowiadają twoim potrzebom w zakresie projektowania stron internetowych. Niektóre z nich są zbyt proste, aby na przykład budować imponujące witryny klienckie, podczas gdy inne są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów, a zatem wymagają dużo czasu, aby właściwie opanować.

Na szczęście istnieją narzędzia do tworzenia witryn, które oferują wygodę i najwyższą funkcjonalność, odpowiadając potrzebom wszystkich kategorii użytkowników. Przygotuj się na spotkanie z Adobe Muse i Webflow – dwiema popularnymi i pełnymi funkcji platformami.

Szybka migawka:

Adobe MuseAdobe Muse – to kreator stron internetowych do pobrania, który wymaga wstępnej instalacji i skierowany jest głównie do profesjonalnych projektantów stron internetowych. Ma dość skomplikowany pasek narzędzi, a zestaw funkcji, które oferuje, może wydawać się kłopotliwy dla zwykłych użytkowników, którzy w ogóle nie mają pojęcia o tworzeniu witryn. Umożliwiając tworzenie responsywnych stron internetowych, twórca stron internetowych jest obecnie poszukiwany przez profesjonalistów. muse.adobe.com

Przepływ stronWebflow – to kreator stron internetowych w chmurze, który został również uruchomiony z myślą o potrzebach doświadczonych użytkowników. Zestaw funkcji i opcji dostosowywania wykracza daleko poza opcje oferowane przez standardowe systemy. Jednocześnie Webflow zapewnia wygodę i intuicyjny charakter, który pomaga w pełni wykorzystać jego funkcjonalność. Webflow.com

Obie usługi są dostosowane do potrzeb doświadczonych projektantów, agencji i zespołów, które są zaangażowane w tworzenie niestandardowych stron klienckich. Jednocześnie umożliwiają tworzenie stron internetowych od zera w sposób pozbawiony kodu, co jest istotnym czynnikiem dla doświadczonych użytkowników bez technologii.

W przeciwieństwie do większości twórców stron internetowych, systemy nie są łatwe do opanowania i mogą być niezrozumiałe dla początkujących. Będą one jednak prawdziwe dla tych użytkowników, którym uda się je eksplorować, aby dalej używać narzędzi do tworzenia witryn osobistych lub biznesowych. Najwyższy czas porównać Webflow z Adobe Muse, aby zrozumieć, który z nich najbardziej odpowiada potrzebom użytkowników.

1. Łatwość użycia

 • Adobe Muse. Opracowany dla profesjonalnych projektantów, którzy chcą uruchamiać strony internetowe bez walki ze skomplikowanymi kodami, program Adobe Muse może wydawać się nieco skomplikowany dla niedoświadczonych użytkowników przyzwyczajonych do pracy, a prostsze narzędzia jako Squarespace na przykład. Implikuje tło graficzne i zawiera złożony pasek narzędzi, który jest jednak pełen funkcji i opcji potrzebnych do zbudowania funkcjonalnej strony internetowej.

  Adobe Muse Editor

  Adobe Muse wymaga wstępnego pobrania i instalacji, ale nie jest to poważna wada dla projektantów stron internetowych, którzy będą używać narzędzia do tworzenia witryn do tworzenia wielu projektów z nim.

  Dla tych z was, którzy kiedykolwiek pracowali z Photoshopem, Illustratorem lub InDesign, interfejs Adobe Muse nie wydaje się mylący ani skomplikowany. Jeśli nie masz tego doświadczenia, jego zbadanie zajmie znacznie więcej czasu.

  System oferuje opcje edycji „przeciągnij i upuść”, co nieco upraszcza proces tworzenia stron internetowych. Po opanowaniu deski rozdzielczej z łatwością uruchomisz niesamowitą profesjonalną stronę internetową w niecałe kilka dni.

  Wstaw widżet Muse

  Opanowanie usługi polegającej na utworzeniu tylko jednej witryny internetowej nie ma sensu. Po podjęciu decyzji o nauczeniu się programu Adobe Muse i poświęceniu na to czasu, przygotuj się do regularnego korzystania z narzędzia do tworzenia witryn, aby tworzyć z nim potężne projekty. Właśnie po to jest przeznaczony.

 • Przepływ stron. Webflow to kreator stron internetowych w chmurze, który służy do uruchamiania dużych projektów. Nie jest to łatwe do opanowania główne alternatywy, ale jeśli to zrobisz, będziesz mógł używać platformy do tworzenia wielu profesjonalnych stron internetowych do użytku osobistego lub biznesowego.

  System nie zawiera kodu, ale daje możliwość pracy z kodami CSS / HTML dla tych, którzy stają w obliczu tej potrzeby i posiadają wymagane umiejętności lub wiedzę specjalistyczną.

  Edytor Webflow

  Webflow jest wyposażony w intuicyjny interfejs zapewniający zestaw narzędzi i konfigurowalnych widżetów. System posiada edytor wizualny typu „przeciągnij i upuść”, który umożliwia dodawanie, edytowanie i publikowanie nowych treści niemal natychmiast.

  Kreator stron internetowych pozwala od samego początku uruchamiać strony internetowe wysokiej jakości. Wszystkie etapy procesu projektowania stron internetowych można wykonać na pulpicie nawigacyjnym, a wszystkie zmiany są natychmiast wyświetlane na stronie.

Adobe Muse vs Webflow. Adobe Muse i Webflow to dwa kreatory stron internetowych, które działają dobrze dla profesjonalistów w dziedzinie projektowania stron internetowych. Platformy nie zawierają kodu, ale nie oznacza to, że do ich eksploracji i korzystania z nich nie jest potrzebne doświadczenie. Wręcz przeciwnie, im więcej masz doświadczenia, tym łatwiej będzie wykorzystać wszystkie funkcje tych twórców stron na korzyść.

Zarówno Adobe Muse, jak i Webflow są wyposażone w opcje edycji przeciągnij i upuść, co w pewnym stopniu upraszcza proces tworzenia stron internetowych. Jednak Webflow jest wygodniejszy i zrozumiały.

2. Zestaw funkcji i elastyczność

 • Adobe Muse. Oprogramowanie zawiera interfejs, w którym możesz tworzyć własny układ strony, dodawać obrazy, teksty, menu, przyciski i inne elementy, aby nadać swojej stronie spersonalizowany wygląd. Po zakończeniu projektu możesz zapisać kod, aby w razie potrzeby później go edytować lub przesłać go do hostingu, aby Twoja witryna była dostępna w Internecie.

  Adobe Muse vs Webflow

  W przeciwieństwie do większości twórców stron internetowych w chmurze, w których zmiany są wprowadzane w trybie online, oprogramowanie umożliwia wprowadzanie zmian bezpośrednio w programie i aktualizację witryny za pośrednictwem FTP. Wymaga to również określonych umiejętności, doświadczenia i hostingu. Co ważne, Adobe Muse pozwala tworzyć responsywne strony internetowe oraz witryny o stałej szerokości. Wybór zależy od celów i preferencji dotyczących tworzenia stron internetowych.

  Muse oferuje ponadto takie funkcje, jak automatyczna synchronizacja tekstu, obsługa języka od prawej do lewej, czcionki sieciowe Typekit premium, a także czcionki internetowe hostowane samodzielnie, nowe współczesne widżety innych firm, które umożliwiają integrację blogów i sklepów internetowych z Twoimi stronami internetowymi itp.

  Adobe Muse Sitemap Editor

  Podsumowując, edytor systemu w połączeniu z funkcjonalnością Photoshopa zapewnia niezły wynik. Musisz tylko wiedzieć, jak korzystać ze wszystkich narzędzi i funkcji oferowanych przez platformę.

 • Przepływ stron. Webflow to jednocześnie wizualny CMS i platforma blogowa. System oferuje obecnie konfigurowalne formularze, rozwijane menu, wiele komponentów do projektowania stron internetowych, zakładki, suwaki i karuzele HTML / CSS, opcję osadzania HTML, integrację map Google, opcję udostępniania mediów społecznościowych, elementy lightbox, responsywną nawigację na stronie i wiele więcej. Te funkcje są więcej niż wystarczające, aby zapewnić elastyczny i wygodny proces tworzenia stron internetowych.

  Kolekcje CMS Webflow

  Co więcej, Webflow oferuje integrację stron z grafiką ruchomą, co przejawia się poprzez tworzenie transformacji 3D CSS, a także integrację projektowania i animacji, co wcale nie oznacza żadnych umiejętności kodowania.

  Webflow ma teraz imponującą funkcjonalność eCommerce. Kreator stron internetowych pozwala na uruchamianie i dostosowywanie sklepów internetowych do sprzedaży wszelkiego rodzaju produktów. Aby zwiększyć sprzedaż i zwiększyć liczbę odbiorców docelowych, platforma umożliwia użytkownikom pełną kontrolę nad wszystkimi etapami procesu tworzenia sklepu internetowego. To Ty decydujesz, które produkty przesłać (w tym ich liczbę i cechy). Możesz tworzyć kolekcje produktów, aktualizując je o nowe produkty oferowane do sprzedaży. Możliwe jest również wyróżnienie określonych parametrów produktu, szczegółów cenowych, zdjęć i unikalnych cech, którymi mogą zainteresować się użytkownicy. Jesteś także odpowiedzialny za dostosowanie układu strony głównej i galerii, aby wyróżniały się z tłumu.

  E-commerce Webflow

  Aby Twoje zamówienia i e-maile z powiadomieniami były aktywne i interesujące dla użytkowników, możesz przesłać własne logo marki, wybrać odpowiednie kolory i wprowadzić inne wymagane ustawienia Profesjonalni projektanci stron internetowych z pewnością zauważą, że używając białej etykiety Webflow jest o wiele łatwiejsze niż Webydo. Integracja z Zapier pozwala zwiększyć wydajność sklepu internetowego, łącząc się z setkami aplikacji do automatycznego tworzenia etykiet wysyłkowych, konfigurowania funkcji księgowych i innych korzyści. Aby obsłużyć różne niuanse, Webflow może zostać zintegrowany z ShipStation, QuickBooks, MailChimp i innymi popularnymi usługami zewnętrznymi. Wreszcie, kreator stron internetowych umożliwia dokonywanie ustawień płatności, wysyłki i podatków w celu poprawy wskaźnika zaangażowania klientów.

  Będąc współczesnym CMS coś jak WordPress, Webflow umożliwia korzystanie z dynamicznego sortowania i filtrowania treści, przeglądania formularzy, dostosowywania szablonów itp. System umożliwia dodawanie klientów do edycji i aktualizacji treści stron internetowych we wzajemnej współpracy. Dostępna jest również biała etykieta, która umożliwia klientowi korzystanie z systemu pod unikalną marką, co buduje zaufanie i lojalność klientów.

Adobe Muse vs Webflow. Oba systemy mogą być używane do uruchamiania różnych typów stron internetowych, w tym stron biznesowych, stron docelowych, portfeli i tym podobnych. Przepływ sieciowy jest nieco prostszy dla początkujących, choć wymaga również podstaw programowania. Podobnie jak Adobe Muse, z Webflow korzystają profesjonalne zespoły i agencje projektowe zajmujące się opracowywaniem projektów klienckich. Biorąc pod uwagę wszystkie fakty wymienione powyżej, możemy stwierdzić, że Webflow jest obecnie bardziej elastyczny niż Adobe Muse.

3. Wzory

Adobe MusePrzepływ stron
Liczba tematów:Setki200
Darmowe motywy&# x2714; TAK&# x2714; TAK
Płatne motywy Koszt:30 USD+19–79 USD
Elastyczny projekt&# x2714; TAK&# x2714; TAK
Sortuj według branży:&# x2714; TAK&# x2714; TAK
Edycja kodu CSS:&# x2714; TAK&# x2714; TAK
 • Adobe Muse. System nie ma gotowych szablonów. Zamiast tego użytkownik otrzymuje puste płótno, na którym może wyrazić kreatywność, aby zaprojektować unikalną witrynę osobistą lub biznesową.

  To często stanowi problem dla niedoświadczonych użytkowników. Nie ma tu nic, co można by dostosować. Bez względu na to, czy chcesz, czy nie, musisz zaprojektować wszystkie elementy witryny od zera.

  Ale z drugiej strony jest to sama w sobie korzyść dla twórców stron internetowych, którzy chcą uruchamiać strony internetowe o unikalnym designie. Możesz zbudować własny motyw, dodając dowolne elementy projektu, które uważasz za niezbędne, takie jak suwaki, filmy, bloki tekstowe, podpisy, nagłówki i stopki, menu, formularze, przyciski i inne elementy.

  Ponadto możliwe jest pobieranie gotowych szablonów z Internetu. Są płatne i bezpłatne, a wybór należy do Ciebie. Na szczęście istnieje wielu zaufanych utalentowanych projektantów stron internetowych i usług, którzy oferują na sprzedaż szablony Adobe Muse na zamówienie.

 • Przepływ stron. Webflow zawiera bogatą kolekcję gotowych szablonów. Dla wygody użytkownika motywy są podzielone na kategorie w zależności od niszy, do której należą, oraz według rodzajów witryn. Domyślnie wszystkie szablony Webflow są responsywne. Niezależnie od tego, jaki szablon wybierzesz, zawiera on szczegółowy opis informujący, czy wybrany projekt rzeczywiście odpowiada Twoim potrzebom. Podsumowując, system ma ponad 200 darmowych i płatnych szablonów.

Przepływ Web a Adobe Muse. Obaj twórcy witryn mają różne podejścia do projektowania stron internetowych. Webflow ma bogatą kolekcję wstępnie zaprojektowanych responsywnych szablonów, podczas gdy Adobe Muse w ogóle nie ma żadnych szablonów. Od tego momentu Webflow działa świetnie dla projektantów stron internetowych, którzy mają wiele projektów w kolejce.

4. Obsługa klienta

 • Adobe Muse. Adobe Muse oferuje profesjonalne oficjalne wsparcie techniczne. System ma stronę obsługi klienta, na której można uzyskać wymaganą pomoc. Oprócz tego oferują potężne wsparcie społeczności użytkowników, które jest dostępne na forach.
 • Przepływ stron. Będąc początkowo zorientowanym na użytkownika, Webflow oferuje informacyjne Centrum pomocy składające się z różnych rodzajów narzędzi pomocy dla użytkowników. Możliwe jest skorzystanie z samouczków tekstowych i wideo, podręczników i innych źródeł informacji z Webflow University o tym, jak najlepiej wykorzystać funkcje systemu. Obsługa klienta przez e-mail jest również dostępna tutaj.

Adobe Muse vs Webflow. Adobe Muse oraz Webflow oferuje zestaw usług obsługi klienta. Adobe Muse oferuje wsparcie na żywo swoim zwykłym użytkownikom, a Webflow umożliwia kontakt z ekspertami systemowymi tylko przez e-mail. Pożądane jest, aby programiści systemu wprowadzili wsparcie na żywo w celu poprawy jakości procesu tworzenia stron internetowych.

5. Polityka cenowa

 • Adobe Muse jest dostarczany w ramach pakietu Creative Cloud na zasadzie odpłatności. Możliwe jest uzyskanie całego pakietu lub osobne opłacenie narzędzia do tworzenia witryn. Roczna subskrypcja wynosi 179,88 USD, a miesięczny pakiet kosztuje 24,99 USD. Niezależnie od wybranej opcji istnieje możliwość przetestowania jej funkcji przy użyciu wersji próbnej, która trwa 30 dni i jest całkowicie bezpłatna dla wszystkich.

  Oprócz opłacenia abonamentu musisz również zainwestować w nazwę domeny i hosting, które kosztują odpowiednio 5- 10 USD miesięcznie i 12 USD rocznie. Jeśli zdecydujesz się użyć dodatkowych widżetów Adobe Muse, możesz je również znaleźć w Internecie. Pamiętaj jednak, że nie wszystkie są bezpłatne. Istnieją również płatne widżety, których jakość jest warta kosztów. Po zakupie subskrypcji będziesz mógł utworzyć tyle witryn, ile potrzebujesz.

  Adobe MusePrzepływ stron
  Opcje cenowe:&# 10004; Abonament roczny, opłata miesięczna (14,99 USD / mies);
  &# 10004; Plan roczny,
  opłacony z góry (179,88 USD rocznie);
  &# 10004; Abonament miesięczny (24,99 USD / mc).
  ✓ Światło (15 USD / mies);
  ✓ Pro (35 USD / mies);
  ✓ Zespół (35 USD / użytkownika).
  Funkcje:✓ To Adobe !;
  ✓ Czcionki premium;
  ✓ Przechowywanie w chmurze – 20 Gb.
  ✓ Pulpit zespołu;
  ✓ Eksport kodu;
  ✓ Rozwiązanie z białą etykietą.
 • Przepływ stron jest technicznie bezpłatny. Musisz jednak zapłacić za hosting, który jest oferowany za dodatkową opłatą. Ostateczna cena zależy od liczby stron internetowych, które zamierzasz uruchomić z systemem. Będziesz miał możliwość wyboru między kilkoma płatnymi pakietami, niezależnie od tego, czy jesteś indywidualnym użytkownikiem, czy członkiem zespołu projektowego zajmującego się tworzeniem stron klienckich.

Adobe Muse vs Webflow. Jeśli chodzi o koszty, Adobe Muse jest droższy niż Webflow. Zakres funkcji, które będą oferowane, jest tutaj również szerszy. To samo dotyczy wyniku i jakości gotowego projektu. Przepływ stron jest tańszy, ponieważ musisz płacić tylko za hosting, a zatem jest to przyzwoity wybór dla wszystkich kategorii użytkowników.

6. Wady

 • Adobe Muse. Adobe Muse na pierwszy rzut oka nie ma żadnych wad. Platforma jest dobrym wyborem dla doświadczonych programistów internetowych, którzy oczekują świetnych rezultatów bez umiejętności i wiedzy w zakresie programowania. Jednak gdy zaczniesz uczyć się podstaw procesu tworzenia stron internetowych, zdajesz sobie sprawę, że w systemie brakuje odpowiedniej bazy użytkowników. Musisz znać ruch i umiejętności projektowania graficznego, a także podstawy kodowania, aby uzyskać oczekiwany efekt. W przeciwnym razie nie ma sensu korzystanie z systemu. Nie można tego uznać za znaczącą wadę, ale jest to zdecydowanie aspekt, na który należy zwrócić uwagę przy wyborze platformy.
 • Przepływ stron. Przepływ stron jest znacznie prostszy i bardziej zrozumiały dla osób bez umiejętności kodowania. Jednocześnie system jest dobrym wyborem dla projektantów stron internetowych, którzy mogą wykorzystać swoje umiejętności edytowania kodu, aby korzystać z funkcji systemu w celu tworzenia własnych witryn internetowych lub biznesowych. Wadą systemu jest brak wbudowanego narzędzia wielojęzycznego. W dzisiejszym świecie użytkownicy muszą mieć taką możliwość tworzyć różne wersje językowe swoich witryn internetowych, aby osiągnąć swoje cele osobiste i biznesowe.

Przepływ Web a Adobe Muse.Mimo że Adobe Muse ma wysoki autorytet, brakuje mu funkcjonalności wymaganej do uruchamiania profesjonalnych projektów. System jest opóźniony w stosunku do Webflow, co może stanowić problem dla ekspertów od projektowania stron internetowych.

Dolna linia

Obie platformy nie są łatwe w obsłudze dla osób, którym brakuje umiejętności tworzenia stron internetowych. Wymagają wstępnego przygotowania i tła do projektowania stron internetowych i jest to główny fakt, którego nie można nie docenić przy dokonywaniu wyboru.

Adobe MuseAdobe Muse to narzędzie do tworzenia stron internetowych, które należy pobrać i zainstalować przed użyciem do tworzenia stron internetowych. Platforma początkowo przeznaczona jest do pełnowymiarowych, potężnych projektów internetowych, a zatem świetnie sprawdza się w przypadku profesjonalnych programistów internetowych, którzy mają doświadczenie w pracy z programami graficznymi, takimi jak Photoshop lub Illustrator. muse.adobe.com

Przepływ stronWebflow to kreator stron internetowych w chmurze, który został również uruchomiony z myślą o potrzebach i oczekiwaniach biegłych użytkowników. System zapewnia wyjątkowe wrażenia z tworzenia stron internetowych i jest wyposażony w rozbudowany eCommerce oraz opcje integracji. Webflow.com

Określenie wyraźnego lidera porównania nie jest łatwym zadaniem. Jeśli możesz pochwalić się projektowaniem stron internetowych i mieć wystarczająco dużo czasu na opanowanie systemów, będziesz w stanie poradzić sobie z każdym z nich z łatwością. Pamiętaj jednak, że zarówno Adobe Muse, jak i Webflow nie działają dobrze do typowych celów tworzenia stron internetowych. Początkowo są przeznaczone do profesjonalnego rozwoju projektów.

Webflow ma logiczną strukturę i oferuje bardziej zaawansowane funkcje niż Adobe Muse. Jest to jeden z głównych aspektów, który sprawia, że ​​system ma przewagę nad konkurencją. Strony internetowe utworzone za pomocą tej usługi są wyższej jakości zarówno pod względem wzornictwa, jak i wydajności. Jeśli masz doświadczenie w projektowaniu stron internetowych i obecnie szukasz usługi do tworzenia stron internetowych do użytku komercyjnego, to Webflow jest zdecydowanie lepszym wyborem.

Przegląd Tabela porównawcza

Adobe MusePrzepływ stron
Łatwość użycia:Adobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs Webflow
Funkcje:Adobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs Webflow
Wzory:Adobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs Webflow
Obsługa klienta:Adobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs Webflow
Cennik:Adobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs Webflow
Ogólny wynik:Adobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs WebflowAdobe Muse vs Webflow

Wypróbuj Webflow teraz

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map