Bandzoogle vs Wix

Bandzoogle vs Wix


Bandzoogle i Wix to twórcy stron internetowych, którzy mają wiele do zaoferowania docelowym odbiorcom. Każda z nich koncentruje się na pewnej niszy, a zatem ma zestaw funkcji, które świetnie sprawdzają się przy wykonywaniu określonych zadań.

Systemy różnią się pod względem podejścia projektowego, funkcjonalności, polityki cenowej i łatwości użytkowania. Jednak oba z nich są z pewnością warte uwagi.

Szybka migawka:

Bandzoogle.comBandzoogle – jest wyspecjalizowanym twórcą stron internetowych dla majsterkowiczów, którego specjalizacja sprowadza się wyłącznie do tworzenia stron internetowych z muzyką. System zawiera kolekcję wysokiej jakości szablonów muzycznych, a jego interfejs zaprojektowano tak, aby spełniał potrzeby muzyków. Dostępna jest również opcja „od razu po wyjęciu z pudełka”, która umożliwia łatwą i szybką synchronizację z zewnętrznymi usługami muzycznymi. Bandzoogle.com

WixWix – to znany na całym świecie kreator stron internetowych w chmurze, który umożliwia tworzenie różnych typów stron internetowych. Jest to kompleksowy system, który obejmuje takie funkcje, jak łatwość użycia, szablony jakości, głębia i elastyczność dostosowywania projektu, zaawansowana funkcjonalność, synchronizacja usług zewnętrznych, blogowanie i opcje eCommerce, aby wymienić tylko kilka. Wix.com

Istnieje wiele powodów, aby porównywać Bandzoogle vs Wix. Może to wydawać się interesujące ze względu na różnicę w niszowej specjalizacji obu usług. Po prostu nie można przejść bez intrygujących wniosków. Przeanalizujemy konkurentów, aby dowiedzieć się, która usługa jest ogólnie bardziej interesująca. Chodźmy!

Zobacz też: Najlepsze kreatory stron internetowych dla muzyków – nasza kompilacja najlepszych platform do stworzenia strony internetowej z muzyką.

1. Łatwość użycia

 • Bandzoogle. Jest to łatwy w użyciu kreator stron internetowych wyposażony w klasyczny edytor WYSIWYG. Szybki proces rejestracji, wybór szablonu, dostosowanie ustawień strony internetowej i publikacja strony internetowej – tak działa system. Interfejs ma logiczną strukturę, a jego stylizacja jest dostosowana do potrzeb niszowej publiczności, czyli muzyków.

  Bandzoogle Content Editor

  Podstawowe sekcje edytora zawierają linki wideo, które pokazują, w jaki sposób należy ich używać. Często zadawane pytania są szczegółowe, podane na przyzwoitym poziomie i są dostępne w sekcji „Pomoc”. Jeśli dana osoba skorzystała z innego narzędzia do tworzenia witryn tej klasy, łatwiej będzie mu opanować interfejs niemal natychmiast. Początkujący potrzebują 1-2 dni, aby przyzwyczaić się do interfejsu i opanować jego funkcje w najlepszy możliwy sposób.

 • Przeczytać Pełny przegląd Bandzoogle po więcej informacji o tym kreatorze stron.

 • Wix. Kreator stron internetowych ma przejrzysty i atrakcyjny wizualnie interfejs. Można go nazwać przyjaznym dla użytkownika, szczególnie dla początkujących. Złożone zadania, które można rozwiązać za pomocą funkcji funkcjonalności usługi, wydają się nieco proste i niepoważne. Zasadniczo jest to cecha pozytywna. Bez względu na bogaty wybór ustawień i dostępnych elementów interfejs jest łatwy do opanowania dzięki wygodnej strukturze. Jest intuicyjnie zrozumiały i wzbudza zainteresowanie.

  Wix Musician Editor

  Początkujący opanuje system w ciągu około jednego dnia, podczas gdy doświadczony użytkownik będzie potrzebował tylko około godziny. Sekcja obsługi klienta jest dostępna we wszystkich interfejsach ekranu i zawiera wszystkie wymagane informacje. Co więcej, jest atrakcyjny wizualnie, dzięki czemu proces eksploracji systemu jest wygodny i przyjemny. Serwis ma blog z bogatym wyborem przydatnych i interesujących artykułów.

  Wix ADI (Sztuczna inteligencja projektowa) to godna uwagi cecha systemu, którą należy tutaj wyróżnić. System służy do automatycznego tworzenia struktury i projektu strony internetowej na podstawie informacji dostarczonych przez użytkownika. Będzie to bardzo pomocne dla osób, które nigdy wcześniej nie brały udziału w tworzeniu stron internetowych i nic o tym nie wiedzą. Aby skorzystać z tej funkcji, należy wprowadzić dane dotyczące specjalizacji niszowej, nazwy firmy, jej lokalizacji i pożądanej funkcjonalności.

  Wix ADI dla muzyków

  Resztę pracy wykonuje Wix ADI w trybie automatycznym. Otrzymasz gotową stronę internetową z paletą kolorów marki i być może z wymaganą treścią, jeśli Twoja firma jest dostępna w sieciach społecznościowych. Jest to alternatywny sposób na stworzenie strony internetowej pod względem usługi. Możesz edytować wynik w zależności od potrzeb, korzystając z narzędzi, które są również stosowane w standardowym trybie tworzenia stron internetowych.

 • Spójrz na Pełny przegląd Wix po więcej szczegółów na temat tej usługi budowania strony internetowej.

Bandzoogle vs Wix. Platformy są przyjazne dla użytkownika, wygodne i proste. Mają logicznie ustrukturyzowane interfejsy, które jednak są postrzegane przez użytkowników na różne sposoby. Struktury deski rozdzielczej bardzo się różnią, ale możesz je odkryć od zera w ciągu jednego dnia, jeśli masz na to ochotę. Ogólnie rzecz biorąc, Wix wydaje się bardziej przyjemny i atrakcyjny wizualnie, a jego potężne narzędzie ADI zapewnia najprostsze doświadczenie w tworzeniu stron internetowych, jakie kiedykolwiek można uzyskać.

2. Zestaw funkcji i elastyczność

 • Bandzoogle. Serwis jest pozycjonowany jako wyspecjalizowany kreator stron internetowych dla różnych typów stron muzycznych. Jeśli chodzi o proces tworzenia stron internetowych, okazuje się, że możesz tworzyć witryny biznesowe z blogami, forami i możliwością sprzedaży utworów muzycznych / filmów tutaj. Funkcje te są prezentowane w specjalnym projekcie pulpitu nawigacyjnego i szablonów oraz dają możliwość synchronizacji z sieciami społecznościowymi i serwisami muzycznymi.

  Edytor motywów Bandzoogle

  Funkcjonalność jest tu budowana poprzez dodawanie widżetów do stron internetowych. Istnieją różne szablony stron internetowych do rozwiązywania różnych zadań (wydarzenie, kontakty, strona muzyczna itp.), które zapewniają przyzwoity wybór widżetów. Możesz ręcznie utworzyć strukturę strony, podzielić obszar roboczy na kolumny, skonfigurować ustawienia SEO, czcionki, kolory różnych elementów, a także formaty niektórych z nich. Z pewnością jest tu gracz, możliwość zablokowania dostępu do treści, sprzedaży produktów za pośrednictwem PayPal, zbierania statystyk i dostosowywania ustawień wysyłek marketingowych.

  Bandzoogle Dodaj ślad

  Jeśli strategia rozwoju Twojej witryny implikuje potrzebę uruchomienia kampanii e-mail marketingowych i zarządzania nimi, Bandzoogle pozwala to zrobić z łatwością. Wystarczy przejść do sekcji Lista mailingowa, wybrać jeden z odpowiednich szablonów e-mail i rozpocząć pracę nad kampanią e-mail marketingową. Możesz tutaj zaplanować biuletyny, śledzić ich skuteczność i pozostać w kontakcie z grupą docelową.

  Kolejną godną uwagi funkcją Bandzoogle jest możliwość śledzenia wydajności witryny i analizowania niezbędnych niuansów witryny, takich jak ilość odwiedzin i źródła, lokalizacje, z których pochodzą użytkownicy, statystyki wyświetleń strony itp..

  Dodatkowo, kreator stron internetowych jest wyposażony w potężny zintegrowany silnik eCommerce, który pozwala efektywnie tworzyć i zarządzać darmowymi, w pełni funkcjonalnymi sklepami internetowymi, w których możesz sprzedawać fizyczne / cyfrowe przedmioty swoim fanom i innym muzykom. Istnieją różne opcje, które pozwalają maksymalnie wykorzystać możliwości sklepu muzycznego. Obejmują one możliwość wyboru spośród ponad 25 rodzajów walut, połączenia sklepu ze swoim kontem PayPal w celu zawarcia transakcji, integracji z zewnętrznymi platformami dystrybucyjnymi, wyboru spośród wielu niszowych szablonów eCommerce, integracji zewnętrznych widżetów itp..

  Bandzoogle eCommerce

  Istnieje również możliwość edycji kodów szablonów CSS i dodania własnego kodu HTML, tworząc w ten sposób proste struktury formularzy. W razie potrzeby możesz dodać filmy flash do strony internetowej, aby zwiększyć jej atrakcyjność prezentacji. Ogólnie rzecz biorąc, usługa zapewnia niezły wybór funkcji, które są więcej niż wystarczające, aby na przykład stworzyć stronę internetową grupy rockowej.

 • Wix. Jest to wszechstronny kreator stron internetowych, który umożliwia tworzenie forów, blogów, witryn biznesowych, portfeli, sklepów internetowych, stron docelowych i innych typów witryn. Wszystkie te funkcje można zrealizować pod względem systemu. Można tu zrealizować wiele specyficznych funkcji poprzez instalację aplikacji marki App Market (większość z nich jest darmowa, a obecnie jest tu 287 wysokiej jakości aplikacji).

  Wix Musician App Market

  Na przykład możesz dodać ładne forum do witryny, kreatora formularzy online, czat online, menu restauracji, formularz rezerwacji biletów lub pokoi w hotelach, narzędzia marketingowe, funkcje integracji komentarzy w sieci społecznościowej, różne pliki audio i wideo , plakaty z wydarzeń, sklep internetowy do sprzedaży produktów cyfrowych i standardowych (w tym płatne pliki do pobrania), Synchronizacja Spotify, Soundcloud lub Bandsintown itp. Nie ma tu prawie żadnych ograniczeń.

  Blog muzyków Wix

  Aplikacja Wix Music dostępna w App Store ułatwia uruchamianie i zarządzanie wysokiej jakości stronami z muzyką. Widżet pozwala bez problemu zintegrować odtwarzacz audio z projektem. Pozwoli to Twoim fanom słuchać, pobierać i przesyłać strumieniowo ulubione utwory, a nawet kupować je bezpośrednio na stronie internetowej. Aplikacja umożliwia przesyłanie utworów muzycznych, list odtwarzania i albumów w celu dalszego prezentowania ich odbiorcom docelowym, dodawania plików audio w różnych formatach, a nawet sprzedaży utworów w trybie czasu rzeczywistego. Możesz także dostosować odtwarzacz audio do swojego ogólnego stylu witryny i specjalnych potrzeb. Możliwe jest również śledzenie statystyk.

  Opcje edytora akcji są również na najwyższym poziomie. Możesz ustawić wideo w tle, dodać odtwarzacz, sklep internetowy, blog, pola promocyjne, pokazy slajdów na pełnym ekranie, różne listy, wykresy, paski, pudełka, zakładki i wiele innych elementów. Ten projekt można ulepszyć dzięki efektom wyświetlania, zestawowi szczegółowych elementów projektu, położeniom i wymiarom każdego bloku, ich przejrzystości i milionom innych funkcji.

  Wix Free Effects - Paski

  Edytor strony jest bardzo elastyczny. Obsługuje kombinację przycisków i przypomina uproszczony wariant Photoshopa. Możesz zmienić rozmiar i kształt szablonu za pomocą jednego kliknięcia, dodawać obrazy akcji, wybierać kształty przycisków, przesyłać jedną z czcionek Google itp. Istnieje również możliwość skonfigurowania wersji strony internetowej dla osób niedowidzących, polityki prywatności i warunki korzystania z Twojego zasobu, a także dodania współautorów strony internetowej. To wiele korzyści, które możesz wykorzystać podczas korzystania z Wix.

  Kreator stron internetowych wyróżnia się również z tłumu dzięki potężnym zintegrowanym silnikom blogowania i eCommerce. Pierwszy umożliwia dodanie funkcjonalnego i konfigurowalnego bloga do witryny z muzyką, a drugi umożliwia uruchomienie i zarządzanie w pełni funkcjonalnym muzycznym sklepem internetowym, w którym będzie można oferować wiele cyfrowych / fizycznych utworów muzycznych na sprzedaż.

Bandzoogle lub Wix. Jeśli chodzi o funkcjonalność, Wix jest znacznie potężniejszy dzięki bardziej elastycznemu edytorowi stron internetowych, bogatemu wyborowi widżetów i dostępności imponującego App Market, oferując wiele zintegrowanych i konfigurowalnych widżetów. Zbudowanie strony internetowej za pomocą Wix jest prostsze i szybsze niż uruchomienie jej w Bandzoogle, ponieważ w końcu uzyskasz lepszy wybór narzędzi potrzebnych do obsługi zadania, w tym wymaganych widżetów, blogów i funkcji eCommerce

3. Wzory

BandzoogleWix
Liczba tematów:116500+
Darmowe motywy&# x2714; TAK&# x2714; TAK
Elastyczny projekt&# x2714; TAK&# x2714; TAK
Sortuj według branży:&# x2714; TAK&# x2714; TAK
Edycja kodu CSS:&# x2714; TAK✘ NIE
 • Bandzoogle. System zawiera bogatą kolekcję szablonów związanych z muzyką (jest tu 116 motywów). Ich jakość jest ogólnie na przyzwoitym poziomie. Niektóre struktury są powtarzane kilka razy w różnych wersjach kolorystycznych i danych demonstracyjnych, podczas gdy poziom wszechstronności projektu jest tutaj dość wysoki. Wszystkie szablony są posortowane według tematów – gatunków muzycznych i nisz biznesowych.

  Możesz edytować kilka szablonów giełdowych, aby dopasować się do różnych sytuacji, przechowywać je w bibliotece, a następnie w razie potrzeby szybko zmieniać projekt witryny. Można również edytować kod CSS. Opcje dostosowywania projektu są dość szerokie i łatwe w użyciu, chociaż prawie wszystko sprowadza się do wyboru kolorów i czcionek w przeważającej liczbie przypadków. Zasadniczo usługa jest dostarczana z potężnym zestawem szablonów i wygodnymi indywidualnymi narzędziami do dostosowywania projektu.

 • Wix. Ten kreator stron internetowych oferuje najlepsze szablony w różnych niszach, a mianowicie sklepy internetowe, zdjęcia, filmy, muzykę, biznes, hotele, wydarzenia, projektowanie, jedzenie i restaurację, zdrowie, sztukę, strony docelowe, blogi, edukację i modę.

  Szablony muzyk Wix

  Wskazane są szablony muzyczne. Na dzień dzisiejszy jest ich 48. Jakość motywów jest wysoka, projekty są wszechstronne i nie znajdziesz tutaj dwóch podobnych próbek. Zasadniczo każda kategoria projektu jest podzielona na podkategorie. Na przykład kategoria biznesowa obejmuje szablony związane z konsultingiem, motoryzacją, prawem i finansami, zwierzętami, aplikacjami i technologiami, marketingiem i reklamą. Istnieje tutaj wiele szablonów, które obejmują szeroki zakres dziedzin aktywności. Możesz także wybrać pusty szablon, czyli strukturę bez zawartości demo, która musi zostać wypełniona wymaganymi informacjami od zera. Warto tutaj wspomnieć o dość istotnym niuansie. System nie pozwala na zmianę szablonu podczas projektowania strony internetowej, ze względu na bogaty wybór motywów, które oferuje. Dlatego od samego początku musisz wybrać najbardziej odpowiednią opcję.

  Odpowiednia opcja Wix

  Opcje dostosowywania projektu są bardzo obszerne. Możesz wybrać dowolny element, a następnie dostosować jego wygląd, kształt, wymiary i położenie według potrzeb. Szablony zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych są edytowane oprócz podstawowych motywów, aby uzyskać bardziej szczegółowe podejście do projektowania. Zasadniczo szablony są mocną stroną usługi. Ich jakość, asortyment i ustawienia są zbliżone do ideału, w porównaniu do niszowych konkurentów.

  Spojrzeć na Przykłady portfolio Wix aby zobaczyć strony Wix prawdziwych użytkowników.

Bandzoogle vs Wix. Mówiąc o aspekcie projektowym, Wix oferuje szerszą kolekcję profesjonalnych szablonów, w tym szablonów stworzonych dla muzycznych stron internetowych. Kreator stron internetowych oferuje również szerszy asortyment struktur i szablonów, opcje dostosowywania, w tym wersje mobilnych stron internetowych. W obu przypadkach wskaźnik jakości jest niezły, ale Bandzoogle wciąż pozostaje w tyle za Wix ze względu na wąską specjalizację, powtarzające się struktury i niemożność pracy na mobilnej wersji strony internetowej niezależnie od podstawowej (jest to natychmiastowa reakcja na urządzenia mobilne).

4. Obsługa klienta

 • Bandzoogle. Usługa oferuje szeroki zakres opcji pomocy technicznej dla klientów, w tym forum, czat na żywo, często zadawane pytania, wsparcie przez e-mail. Pulpit nawigacyjny oferuje również wszystkie wymagane samouczki edukacyjne. Nie ma ich tutaj wielu, ale ich jakość jest na godnym poziomie.

 • Wix. Narzędzie do tworzenia witryn ma forum i osobne Centrum obsługi klienta, które zawiera nie tylko systemowe odpowiedzi na często zadawane pytania, ale również łącza do wszystkich usług ekosystemu narzędzia do tworzenia witryn, w tym płatności, domen, oddzielnych aplikacji (Rezerwacje Wix, hotele, forum, muzyka, ShoutOut, restauracje itp.). Usługa obsługuje również kanał YouTube, który oferuje bogaty wybór samouczków wideo na temat korzystania z systemu z korzyścią. Komunikacja zwrotna odbywa się za pośrednictwem wiadomości e-mail, niezależnie od pytań, którymi się zajmujesz, czy to wsparcia technicznego, partnerstwa biznesowego, rozwoju witryny Wix i co nie.

Bandzoogle vs Wix. Oba systemy oferują godny poziom wsparcia technicznego dla klientów, ale są realizowane na różne sposoby. Bandzoogle kładzie nacisk na czat na żywo i forum, podczas gdy Wix koncentruje się na wielu tekstach (FAQ, Blog Wix, Historie i Salon) i samouczki wideo. Oba systemy obsługują komunikację zwrotną z klientami za pośrednictwem poczty elektronicznej i są dostępne w sieciach społecznościowych. Twórcy stron internetowych bardzo różnią się tym parametrem porównawczym, ale jakość elementów obsługi klienta jest imponująca w obu przypadkach.

5. Polityka cenowa

Bandzoogle oferuje 30-dniowy okres próbny, podczas gdy Wix ma bezpłatny plan. W obu przypadkach musisz zapłacić pewną sumę pieniędzy, aby wykorzystać wszystkie funkcje systemu na korzyść. Zauważmy jednak, że Wix często ma rabaty do 50%, więc całkiem możliwe jest, aby płacić dwa razy mniej za którykolwiek z płatnych planów co najmniej raz w miesiącu (z okazji wakacji lub innej ważnej daty systemowej). Bandzoogle nie oferuje żadnych rabatów. Oznacza to, że możesz liczyć tylko na pełny koszt subskrypcji na dowolnych warunkach użytkowania.

Porównajmy teraz politykę cenową. Jeśli wybierzesz jedną z tych dwóch usług, naprawdę potrzebujesz strony z muzyką. Możesz po prostu stworzyć stronę promocyjną i pozwolić swoim fanom słuchać twoich piosenek za darmo. W takim przypadku warto korzystać z Wix, ponieważ jest on bardziej przystępny cenowo i nie zawiera żadnych ograniczeń co do liczby stron i zdjęć, nawet w najbardziej przystępnym planie cenowym. Jeśli jednak zamierzasz sprzedać swoją muzykę lub bilety na koncert, rozsądne jest szczegółowe zbadanie systemów. O ile wszystkie płatne plany Bandzoogle pozwalają na sprzedaż produktów cyfrowych, porównamy system z planami eCommerce, które oferuje Wix.

Tabela porównawcza cen Bandzoogle i Wix

BandzoogleWix
Plany cenowe:&# x2714; Lite (8,29 USD / mc / mc);
&# x2714; Standard (12,46 USD / mies);
&# x2714; Pro (16,63 USD / mies).
Standardowe plany:
&# x2714; Kombinacja (13 USD / mies);
&# x2714; Bez limitu (17 USD miesięcznie);
&# x2714; Pro (22 USD miesięcznie);
&# x2714; VIP (39 USD miesięcznie);
Plany biznesowe / eCommerce:
&# x2714; Business Basic (23 USD miesięcznie);
&# x2714; Business Unlimited (27 USD miesięcznie);
&# x2714; Biznesowy VIP (49 USD / mies);
&# x2714; Enterprise (500 USD / mies).
Funkcje:&# x2714; Elektroniczne zestawy prasowe (EPK);
&# x2714; Sklep muzyczny bez prowizji;
&# x2714; Sprzedaj bilety, filmy, pliki PDF;
&# x2714; Zamówienia w przedsprzedaży albumu;
&# x2714; Dane wentylatora;
&# x2714; Nagłówki wideo;
&# x2714; Sprzedawaj produkty fizyczne;
&# x2714; Darmowa nazwa domeny;
&# x2714; Automatyczne śledzenie zapasów.
&# x2714; Bezpłatny;
&# x2714; Setki profesjonalnych motywów;
&# x2714; Sklep internetowy;
&# x2714; Dodatkowa nazwa domeny;
&# x2714; Bonus Online Forms Builder i Site Booster;
&# x2714; Nieograniczona przepustowość;
&# x2714; Ponad 200 darmowych aplikacji;
&# x2714; Brak opłaty transakcyjnej.

Oba zaawansowane płatne plany umożliwiają publikowanie nieograniczonej liczby stron internetowych, produktów, zdjęć itp. W związku z tym w obu systemach nie ma żadnych ograniczeń funkcjonalności. W związku z tym musisz dokonać wyboru w oparciu o koszt i ogólny poziom jakości usługi, a także jej unikalne cechy w przeciwieństwie do cech przeciwnika.

Tak więc plan Wix eCommerce kosztuje mniej, zwłaszcza jeśli kupujesz go z 50% rabatem. Tańsze plany Bandzoogle zawierają ograniczenia dotyczące ilości dodawanych materiałów (strony, ścieżki, zdjęcia, pojemność dysku itp.) I są częściowo pozbawione wymaganej funkcjonalności. Dlatego naprawdę nie ma sensu brać tych ofert na poważnie.

Wix Musician eCommerce

Plany Wix eCommerce są bardziej wszechstronne i wiążą się z różnymi kosztami, aby dopasować je do każdego budżetu i potrzeb. Jeśli skorzystasz z 50% zniżki, możesz zaoszczędzić, wybierając jeden z tych planów. Tańsze subskrypcje Bandzoogle podlegają ograniczeniom dotyczącym ilości dodawanych materiałów (stron, ścieżek, zdjęć, objętości dysku itp.) I są częściowo pozbawione wymaganej funkcjonalności. Dlatego naprawdę nie ma sensu brać tych ofert na poważnie.

Tańszych planów Wix można używać do tworzenia dowolnych typów stron internetowych (blogi, witryny biznesowe, fora, strony docelowe, portfele itp.), z wyjątkiem sklepów internetowych. Oznacza to, że możesz stworzyć stronę internetową, która koncentruje się na Twojej twórczości i przesyłać utwory, które będą swobodnie dostępne, aby przyciągnąć uwagę użytkowników. Możesz także utworzyć portfolio muzyka, aby Twoi fani mogli uzyskać do niego dostęp. Nie będzie cię to dużo kosztować. W niektórych przypadkach nie musisz nawet za to płacić.

Porównanie najlepszych planów nie czyni Bandzoogle liderem. Wix oferuje znacznie więcej możliwości przy niższych kosztach, w tym nowe funkcje, szablony (nie tylko związane z muzyką), około 300 bezpłatnych aplikacji, bardziej elastyczny edytor stron internetowych, a także zaawansowane funkcje marketingu i eCommerce. Niezależnie od tego, jaką stronę internetową zbudujesz, Wix wydaje się bardziej atrakcyjny w tym porównaniu. Dotyczy to również jednego z najważniejszych parametrów dla większości użytkowników – kosztu.

Dolna linia

Wybierając między Bandzoogle i Wix, powinieneś najpierw rozważyć początkową specjalizację każdego z tych systemów. Ponadto należy również pamiętać o swoich potrzebach w zakresie projektowania stron internetowych, umiejętnościach, docelowych odbiorcach i wynikach, które zamierzasz wykorzystać w dłuższej perspektywie.

Bandzoogle.comBandzoogle – to narzędzie do tworzenia stron internetowych dla majsterkowiczów, które wyróżniło się jako jeden z najlepszych systemów do uruchamiania stron internetowych z muzyką i zarządzania nimi. System koncentruje się na muzyce, dlatego oferuje bogaty zestaw specyficznych dla muzyki funkcji, narzędzi i opcji dostosowywania. Ciemny edytor interfejsu, który jest związany ze zmierzchem sali koncertowej, szablonami tematycznymi i hasłem usługi brzmiącym jak „Od muzyków dla muzyków” – wszystkie te funkcje przyczyniają się do imponującej percepcji systemu przez użytkowników. Bandzoogle.com

WixWix – to wszechstronny kreator stron internetowych, który jest świetnym wyborem dla większości użytkowników, którzy zamierzają tworzyć różnego rodzaju projekty. Strony muzyczne nie są wyjątkiem. Platforma zawiera setki profesjonalnych projektów, wysokiej klasy narzędzia do dostosowywania, funkcje funkcjonalne, ceny i opcje obsługi klienta. Wix.com

Który system jest zwycięzcą porównania i który z nich działa najlepiej przy tworzeniu stron z muzyką? Zależy to od zadania, które ustawiłeś od samego początku. Jeśli potrzebujesz niszowego projektu, który skupi się wyłącznie na muzyce, Bandzoogle to całkiem niezły wybór. Jeśli zamierzasz założyć i zarządzać bardziej rozbudowaną stroną internetową, to Wix powinien być najlepszym wyborem ze względu na uniwersalne podejście do projektowania stron internetowych.

Bandzoogle vs Wix: Tabela porównawcza

Bandzoogle.comWix
1. Łatwość8 z 1010 z 10
2. Funkcje8 z 1010 z 10
3. Projekt8 z 1010 z 10
4. Wsparcie9 z 1010 z 10
5. Ceny8 z 1010 z 10
Ogólnie:8.2 z 1010,0 z 10
Spróbuj teraz Spróbuj teraz
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map