Ecwid vs Shopify

ecwid-vs-shopify


Ecwid i Shopify to dwa narzędzia do tworzenia stron internetowych eCommerce, które wykorzystują różnorodne podejścia do procesu tworzenia sklepu internetowego. Niezależnie od tego, jaką usługę wybierzesz, pozwoli Ci ona założyć stronę internetową eCommerce i zarządzać nią.

Pytanie brzmi: jak chcesz, aby twój sklep internetowy wyglądał i jakie funkcje powinien to osiągnąć? Po udzieleniu odpowiedzi na to pytanie będziesz mógł zdecydować, która usługa będzie lepiej odpowiadać Twoim potrzebom w zakresie projektowania stron internetowych eCommerce.

Szybka migawka:

EcwidEcwid – jest wtyczką eCommerce, która jest zintegrowana z istniejącą stroną internetową, aby zapewnić jej funkcjonalność eCommerce. Możliwe jest również zbudowanie prostego, jednostronicowego sklepu internetowego z wtyczką do wyświetlania okna pokazu najlepszych produktów. Z Ecwid korzysta obecnie ponad 1,5 miliona właścicieli firm ze 175 krajów świata. ecwid.com

ShopifyShopify to znane na całym świecie oprogramowanie eCommerce, które oferuje bogaty zestaw funkcji, szeroki wybór opcji eCommerce, mnóstwo niszowych narzędzi, szablonów stron internetowych i innych funkcji, które przyczyniają się do skuteczności procesu tworzenia stron internetowych. Firma ma ponad 600 000 kupców w 175 krajach na całym świecie. Shopify.com

Aby pomóc Ci w dokonaniu wyboru, warto szczegółowo przeanalizować i przeanalizować oba narzędzia, aby poznać ich główne cechy, zalety i wady, a także wyróżnienia. Poniższa recenzja Shopify vs Ecwid powinna dać ci wskazówkę, na którą platformę wybrać w dłuższej perspektywie.

1. Łatwość użycia

 • Ecwid. System cechuje wyjątkowa łatwość obsługi, co ma duże znaczenie dla niedoświadczonych użytkowników, którzy już prowadzą własne strony internetowe i chcą dodać do nich małe sklepy internetowe, aby zaoferować coś na sprzedaż. Nie ma potrzeby tworzenia osobnego konta tutaj ani tworzenia witryny eCommerce od podstaw. Po prostu wejdź do pulpitu systemu, określ domenę i specjalne parametry swojej witryny i zacznij dostosowywać swój sklep internetowy.

  Pulpit nawigacyjny Ecwid

  Integracja wtyczek oznacza wstawienie kilku linii kodu w wymaganym ciele strony internetowej. Nie wymaga to dużo wysiłku, czasu i wiedzy programistycznej. Kreator systemu zaoferuje ci zestaw wskazówek, które pomogą Ci wykonać zadanie w najlepszy możliwy sposób i bez żadnych problemów.

  Interfejs systemu jest logiczny i atrakcyjny wizualnie. Oferuje wiele ustawień, zapewnia łatwą nawigację i stosunkowo prosty proces tworzenia sklepu internetowego. Pasek postępu dostępny na pulpicie nawigacyjnym będzie pomocnym narzędziem, które uświadomi Ci bieżący etap gotowości sklepu internetowego.

  Ecwid Dodaj produkt

  Gdy sklep internetowy będzie gotowy, będziesz mógł nim zarządzać, wypełniając pola dostępne w menu (Moja sprzedaż, Katalog, Marketing, Raporty). Wykonanie tych kroków również nie będzie stanowiło problemu ze względu na intuicyjny charakter platformy.

 • Shopify. Oprogramowanie eCommerce zaimponuje wszystkim swoją prostotą i logiczną strukturą. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, który odkrywa niuanse systemu po raz pierwszy, czy jesteś ekspertem od projektowania stron internetowych, który chce stworzyć duży sklep internetowy, zrobienie tego z Shopify wcale nie będzie wyzwaniem. Interfejs deski rozdzielczej jest dokładnie przemyślany. Jest nie tylko atrakcyjny wizualnie i intuicyjny, ale także powoduje chęć dalszej pracy z nim. Pulpit nawigacyjny jest tak przyjazny dla użytkownika, że ​​nie można tutaj przeoczyć – po prostu wykonaj czynności wymienione w kreatorze, aby utworzyć i dostosować sklep internetowy.

  Strona produktu Shopify

  Shopify ma również wiele do zaoferowania tym właścicielom firm, którzy często są zbyt zajęci, aby pozostać w biurze, a zatem muszą zarządzać swoimi sklepami internetowymi w podróży. Umożliwia pobieranie bezpłatnych aplikacji Shopify na Androida i iOS, aby umożliwić aktualizację witryny eCommerce z dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz.

  Podsumowując, system sprawia wrażenie potężnego kreatora stron internetowych, który nadal jest dość łatwy do opanowania. Działa podobnie dla początkujących i bardziej doświadczonych twórców stron internetowych. Bogata funkcjonalność w połączeniu z oszałamiającą ergonomią deski rozdzielczej i zgrabnym wyglądem interfejsu nie pozostawiają nikogo obojętnym.

Ecwid vs Shopify. Bez względu na to, jakiego systemu użyjesz do budowy witryny, nie będziesz mieć z tym żadnych poważnych problemów. Ponieważ Ecwid jest wtyczką, Ecwid jest mniej zrozumiały, nie wspominając o tym, że powinieneś wiedzieć, jak podłączyć go do gotowej strony internetowej. Z kolei Shopify jest zrównoważonym systemem, w którym wszystkie wydarzenia mają miejsce w jednym ekosystemie. System zapewnia dużą elastyczność i oferuje logiczny panel sterowania, który obfituje w ustawienia, które również nie są trudne do eksploracji.

2. Zestaw funkcji i elastyczność

 • Ecwid. Korzystanie z wtyczki nie różni się niczym od pracy z niszowym narzędziem do tworzenia witryn lub CMS. Zawiera prawie taki sam zestaw opcji eCommerce, które są dostarczane od razu po wyjęciu z pudełka, w tym katalog produktów, bazę klientów, raporty, koszyk, dostawę, podatki, płatności, ustawienia powiadomień, integrację z siecią społecznościową, eBay i możliwość zainstaluj dodatkowe płatne pakiety aplikacji, aby rozszerzyć podstawową funkcjonalność strony i aplikacje mobilne na iOS / Android.

  Wtyczka posiada również funkcję POS (Point of Sale), która pozwala sprzedawać produkty nie tylko w sklepie internetowym, ale także w lokalnym sklepie detalicznym. Jeśli zbudowałeś witrynę eCommerce na innej platformie, a następnie zdecydowałeś się przejść do sklepu internetowego z obsługą Ecwid, przeniesienie listy produktów wcale nie będzie trudne. System umożliwia eksport / import przedmiotów oferowanych do sprzedaży w formacie CSV obowiązującym w większości współczesnych twórców stron internetowych.

  Wygląd strony internetowej Ecwid

  Dzięki obsłudze wielu języków użytkownicy mają możliwość wyboru spośród 50 języków, aby przetłumaczyć swoje witryny sklepowe. Pozwala to przyciągnąć większy ruch z zagranicy.

  Wraz z integracją wtyczek Ecwid umożliwia uruchomienie niezależnej strony internetowej. Pamiętaj jednak, że funkcjonalność systemu nie wystarczy do stworzenia dużego sklepu internetowego. To, co możesz tutaj utworzyć, to mały, jednostronicowy sklep internetowy, w którym możesz zaprezentować swoje produkty. Dzięki Ecwid właściciele firm będą mogli korzystać z kilku kanałów sprzedaży, aby sprzedawać produkty na różnych platformach, zarządzając nimi z jednego panelu sterowania. Jest to również dość wygodne. Jeśli chcesz sprzedać coś w sieciach społecznościowych, wtyczka umożliwia wybór między kilkoma platformami mediów społecznościowych i platformami handlowymi.

  Integracja z Ecwid

  Ecwid jest również znany z szerokich możliwości zarządzania sklepem internetowym. Użytkownicy mogą nie tylko sprzedawać produkty cyfrowe i fizyczne, określając ich cechy, ale także tworzyć listy produktów i rabaty, korzystać z różnych narzędzi do zarządzania zapasami i funkcji odzyskiwania porzuconych kas, konfigurować parametry SEO itp. Aby przyciągnąć uwagę użytkowników, przedsiębiorcy mogą korzystać z automatycznych kalkulatorów podatkowych, opcje kasy, umożliwia wybór języka, oferuje stawki za wysyłkę w czasie rzeczywistym oraz szczegółowe recenzje produktów itp.

  Pamiętaj, że nie wszystkie funkcje są dostępne w ramach bezpłatnego abonamentu. Wiele z nich jest dostępnych tylko w płatnych planach.

  Powinieneś także wiedzieć, że sklepy internetowe utworzone za pomocą Ecwid są postrzegane przez wyszukiwarki nie jako treść, ale jako skrypt JS bez żadnej zawartości. Oznacza to, że dzięki zastosowaniu AJAX interfejs okien wystawowych wygląda całkiem przyzwoicie i działa szybko, ale takie platformy prawie nie mają zastosowania do standardowej promocji SEO.

  System ma sekcję „Promocja”, ale zawiera tylko opcje powiązane, takie jak kupony rabatowe, aplikacje na Facebooku, zewnętrzne platformy transakcyjne, aplikacje mobilne itp. Oznacza to, że Ecwid nie ma standardowych i normalnych ustawień SEO, ponieważ właśnie wygrał ” t pracować na tej platformie ze względu na właściwości techniczne.

 • Shopify. Shopify faktycznie wyróżnia się funkcjonalnością. Będąc liderem niszy eCommerce, oprogramowanie oferuje imponujący zestaw funkcji, który daje możliwość uruchomienia i skutecznego zarządzania pełnoprawnym sklepem internetowym, czy to małym projektem, czy hipermarketem z tysiącami produktów.

  Shopify jest znany z szerokiej gamy opcji integracji i synchronizacji, które umożliwiają zwiększenie wydajności Twojego sklepu internetowego. Jeśli masz już konto Amazon, możesz je zintegrować z tym w Shopify, aby zwiększyć bazę klientów i wielkość sprzedaży. Synchronizacja konta z aplikacjami księgowymi, takimi jak na przykład Quickbooks lub Xero, również przyczyni się do zwiększenia wydajności sklepu internetowego.

  Shopify punkt sprzedaży

  Twórcy oprogramowania wprowadzili niedawno zaawansowane narzędzie rzeczywistości rozszerzonej. Pomaga klientom odkrywać produkty, którymi są zainteresowani z różnych stron, aby poznać ich specjalne parametry, które nie są widoczne na pierwszy rzut oka.

  Co więcej, platforma jest domyślnie wyposażona w obsługę wielu języków i kanałów wielokanałowych. System utrzymuje długotrwałe relacje partnerskie z eBayem, Instagramem, Facebookiem i innymi platformami.

  Programiści Shopify zwracają szczególną uwagę na bezpieczeństwo informacji i transakcji płatniczych użytkowników. Aby chronić swój sklep internetowy przed wszystkimi dziećmi oszustw, możesz podłączyć certyfikat SSL lub skorzystać z funkcji ochrony przed oszustwami, którą system wprowadził niedawno.

  Oprócz projektowania stron internetowych i dostosowywania, Shopify oferuje szerokie funkcje marketingowe. Wśród najbardziej popularnych, znaczących i przydatnych funkcji początkowo warto wspomnieć o oprogramowaniu POS (Point-of-Sale). System umożliwia uruchamianie małych, średnich i dużych sklepów internetowych oraz zarządzanie lokalnymi sklepami detalicznymi. Może to znacznie zwiększyć wolumen sprzedaży i zmaksymalizować przychody.

  Dzięki Shopify możesz znaleźć szczegółowe statystyki sklepu internetowego, zastosować opcje marketingu e-mailowego, dostosować i zmodyfikować parametry SEO, współpracować z wieloma kanałami dystrybucji (Amazon, BuzzFeed, eBay, Houzz itp.), Zainstalować różne aplikacje (system ma obecnie ponad 1000 darmowe aplikacje), użyj aplikacji mobilnej do skutecznego zarządzania sklepem internetowym i wykonaj inne czynności.

Ecwid vs Shopify. Jeśli chodzi o elastyczność i zestaw funkcji, Shopify nie wchodzi w rachubę. Jako wtyczka eCommerce, Ecwid nie może nawet być porównywany z tym zaawansowanym oprogramowaniem eCommerce. Shopify oferuje zaawansowane, gotowe do użycia funkcje, narzędzia do dostosowywania projektu, opcje marketingu i niestandardowego zaangażowania, funkcje promocji SEO itp. Po zbudowaniu sklepu internetowego z systemem masz pełną kontrolę nad nim.

3. Wzory

EcwidShopify
Liczba tematów:050+
Darmowe motywynie dotyczy&# x2714; TAK
Płatne motywy Koszt:nie dotyczy140-180 USD
Elastyczny projekt✘ NIE&# x2714; TAK
Sortuj według branży:✘ NIE&# x2714; TAK
Edycja kodu CSS:✘ NIE&# x2714; TAK
 • Ecwid. Jako wtyczka eCommerce Ecwid nie oferuje możliwości wyboru szablonu. Po prostu zintegruj go ze wstępnie zaprojektowaną witryną i dostosuj dostępne parametry.

  Liczba cech, które możesz tutaj zmienić, również nie jest duża, ale nadal pozwalają stworzyć atrakcyjne okno pokazowe, aby zaprezentować twoje produkty w jak najkorzystniejszym świetle. W tym celu możesz wybrać spośród trzech schematów kolorów jednego wzoru, mianowicie standardowy, beżowy i biały, a także zmodyfikować główne ustawienia dostosowywania projektu.

  Istnieją również aplikacje, które umożliwiają tworzenie indywidualnych projektów okien pokazowych Ecwid. Można je kupić w sklepie firmowym (dlatego „Motywy niestandardowe” są dostępne za 435 USD). Zasadniczo projekt sklepu internetowego będzie początkowo zależał od projektu witryny internetowej, z którą będzie połączony. Ustawienia interfejsu okna pokazu są minimalne, chociaż może to być dla kogoś dobre rozwiązanie.

 • Shopify. Oprogramowanie eCommerce ma obecnie całkiem niezłą kolekcję niszowych szablonów. Możesz wybierać między darmowymi i płatnymi projektami. Liczba darmowych motywów stanowi 10 pozycji, podczas gdy liczba płatnych szablonów wynosi 51.

  Ostateczny koszt zależy od głównych parametrów szablonu i sugerowanej głębokości dostosowania. Niezależnie od tego, jaki szablon ostatecznie wybierzesz, możesz być w 100% pewien jego jakości i możliwości dostosowania. Pamiętaj, że płatne motywy są bardziej bogate w funkcje i wszechstronne. Mają też bardziej wyrafinowany wygląd i opcje dostosowywania. Możesz wybrać szablon, który zaspokoi każdy gust, w tym te o różnych pozycjach menu, ilości i typie, nagłówki pełnoekranowe, z / bez suwaków, z / bez okna pokazu na stronie głównej itp. Wszystkie możliwe składniki projektu sklepu internetowego są również dostępne tutaj.

  Kreator stron internetowych oferuje wyłączną możliwość pełnego dostosowania wybranego szablonu za pomocą Shopify Liquid narzędzie. Będzie to bardzo pomocne dla początkujących i doświadczonych programistów internetowych, którzy zamierzają wspierać swoich partnerów eCommerce, oferując zupełnie nowe i unikalne możliwości dostosowywania projektu. Narzędzie ma wszystko, czego potrzebujesz, aby uruchomić jedyny w swoim rodzaju szablon. Zawiera wskazówki techniczne, poradniki, płynne zasoby językowe i inne funkcje, które mogą być przydatne dla użytkowników, którzy chcą tworzyć wciągające i atrakcyjne motywy eCommerce.

Ecwid vs Shopify. Jest rzeczą oczywistą, że Ecwid jest wyposażony w minimalny zestaw ustawień projektu okna pokazowego. Problemem jest nadanie mu indywidualności lub dostosowanie do dostępnego projektu witryny. Jest to albo drogie, albo niewygodne. Z kolei Shopify oferuje prawie nieograniczoną swobodę wygodnego projektowania szablonów i edycji struktury. Oprogramowanie eCommerce jest niezaprzeczalnym liderem w porównaniu aspektów projektowania.

4. Obsługa klienta

 • Ecwid. W odróżnieniu od planu, który wybierają użytkownicy, opcje obsługi klienta Ecwid są nadal dość ograniczone. Subskrybenci bezpłatnego abonamentu mogą uzyskać dostęp do komunikacji e-mail tylko z zespołem pomocy technicznej systemu. Mogą również odwiedzić bezpłatny blog, na którym znajdują się pomocne artykuły związane z usługami, rekomendacje, przewodniki i wskazówki dotyczące e-commerce. Ecwid zapewnia dostęp do forum społeczności i informacyjnej bazy wiedzy, gdzie każdy użytkownik może znaleźć odpowiedzi na dostępne pytania. Platforma ma również bezpłatny kanał YouTube z samouczkami wideo dostępnymi o każdej porze dnia.

  Abonenci płatnego systemu mają dostęp do indywidualnej pomocy technicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej lub czatu na żywo. Dostępna jest także priorytetowa pomoc telefoniczna. Aby skorzystać z tej opcji, możesz opuścić żądanie oddzwonienia, aby członkowie zespołu mogli się z Tobą skontaktować w dowolnym momencie. Subskrybentom abonamentu rocznego oferuje się 12 godzin niestandardowego rozwoju sklepu internetowego. Usługa jest opłacalna dla wszystkich użytkowników abonamentu, a jej koszt zaczyna się od 100 USD.

 • Shopify. Obsługa klienta jest na najwyższym poziomie, co zdecydowanie wiąże się z jej kosztami. Istnieje potężne forum z mnóstwem tematów i oddziałów odpowiadających zapytaniom użytkowników. Klienci Shopify mogą również uzyskać dostęp do wielu artykułów, poradników, wskazówek, często zadawanych pytań i rekomendacji, które system oferuje wszystkim, którzy potrzebują tego wsparcia.

  Co więcej, oprogramowanie wyróżnia się z tłumu dzięki zaawansowanemu czatowi na żywo z Shopify Guru i opcji komunikacji e-mail. Jakość pomocy w zakresie obsługi klienta jest dobra, menedżerowie odpowiadają na pytania szybko i, co naprawdę ważne, profesjonalnie. System ma własny kanał YouTube z bogatym wyborem filmów edukacyjnych.

Shopify vs Ecwid. Jeśli chodzi o jakość obsługi klienta, Shopify zajmuje wiodącą pozycję. Należy jednak wspomnieć, że jakość wsparcia technicznego jest przyzwoita w obu usługach. Shopify oferuje lepszy wybór materiałów edukacyjnych dotyczących tekstu i wideo, potężne forum społeczności, czat na żywo z osobistym asystentem i kanał YouTube, aby zaspokoić potrzeby wszystkich użytkowników.

5. Polityka cenowa

 • Ecwid. System oferuje bezpłatny abonament, z którego możesz korzystać przez czas nieograniczony. Plan umożliwia sprzedaż do 10 produktów i korzystanie z zestawu przydatnych funkcji, w tym nieograniczonej przepustowości, mobilnego koszyka na zakupy, darmowego tworzenia witryny, zerowych opłat transakcyjnych, możliwości dodania sklepu internetowego do dowolnej witryny i jednoczesnej sprzedaży na wielu strony internetowe. Jeśli jednak zamierzasz uruchomić pełnoprawny sklep internetowy z Ecwid, bezpłatny plan nie spełni twoich potrzeb.

  Jeśli chodzi o opcje płatne, są tutaj trzy z nich, a mianowicie plany Venture, Business i Unlimited. Koszt płatnych subskrypcji zaczyna się od 15 USD miesięcznie (lub 12,50 USD miesięcznie z roczną subskrypcją) i osiąga 99 USD miesięcznie (82,50 USD miesięcznie z roczną opłatą). Różnica między planami polega na liczbie produktów, które pozwalają ci sprzedawać, oraz zawartych funkcjach (automatyczne obliczanie podatków, eksport / import produktów CSV, tworzenie kuponów rabatowych, niestandardowe faktury, integracja z rynkiem i POS, niestandardowa aplikacja do sklepu mobilnego, priorytet technologii wsparcie i więcej).

 • Tabela porównawcza cen Shopify i Ecwid

  ShopifyEcwid
  Plany cenowe:&# x2714; Lite (9 USD / mies);
  &# x2714; Basic Shopify (29 USD miesięcznie);
  &# x2714; Shopify (79 USD / mies);
  &# x2714; Zaawansowane Shopify (299 USD miesięcznie).
  &# x2714; Venture (15 USD / mies);
  &# x2714; Biznes (35 USD / mies);
  &# x2714; Nieograniczony (99 USD / mies).
  Funkcje:&# x2714; Oferty wysyłki w czasie rzeczywistym;
  &# x2714; Darmowy certyfikat SSL;
  &# x2714; Analiza oszustw;
  Opuszczony odzysk wózka;
  &# x2714; Kody promocyjne & Karty podarunkowe;
  &# x2714; Wsparcie na żywo.
  &# x2714; Produkty cyfrowe;
  &# x2714; Nieograniczony ruch;
  &# x2714; Darmowa strona startowa;
  &# x2714; Konta społecznościowe Sklep internetowy;
  &# x2714; Mobilna aplikacja;
  &# x2714; Wsparcie na żywo.
 • Shopify. Oprogramowanie ma 14-dniową wersję próbną, udostępnianą bezpłatnie. Test pozwala przetestować główne funkcje systemu, aby określić, czy jesteś gotowy zapłacić za jeden z jego wyższych planów. Mówiąc o płatnych subskrypcjach, jest ich tutaj 4. Należą do nich Light, Basic Shopify, Shopify i Advanced Shopify. Koszt planów wynosi od 9 USD / mc za najtańszą opcję do 299 USD / m za najdroższe rozwiązanie.

  Plany różnią się między sobą pod względem funkcji i narzędzi, które pochodzą. Dotyczy to w szczególności opcji marketingowych, opłat transakcyjnych, tworzenia raportów sprzedaży itp. Istnieje 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Dodatkowo platforma pobiera opłaty prowizyjne za transakcje dokonywane w systemie. Opłaty wynoszą od 0,5% do% 2 w zależności od abonamentu. Pamiętaj, że im wyższy plan użyjesz, tym niższe będą prowizje (w niektórych przypadkach nie są pobierane żadne opłaty transakcyjne).

Ecwid vs Shopify. Przeglądając aspekt ceny, stwierdziliśmy, że Shopify jest bardziej korzystnym rozwiązaniem. System ma plan Lite, który zapewnia prawie taką samą funkcjonalność jak Ecwid. Nie ma sensu płacić więcej za podobny zestaw funkcji. Jeśli potrzebujesz funkcjonalnej witryny, musisz w nią więcej zainwestować. Jednak na dłuższą metę skorzystasz z dodatkowych korzyści, więc plan z pewnością będzie wart inwestycji. Bez względu na to, jakie masz cele i plany w zakresie projektowania stron internetowych, Shopify nadal będzie bardziej korzystnym i opłacalnym rozwiązaniem.

Dolna linia

Ecwid i Shopify to przyzwoite narzędzia do budowania eCommerce, które wykorzystują różne podejścia do procesu tworzenia sklepu internetowego i oferują wszechstronne funkcje, aby pomyślnie wykonać zadanie. Wybór usługi powinien opierać się na odbiorcach, na które planujesz dotrzeć, umiejętnościach w zakresie projektowania stron internetowych, oczekiwaniach i budżecie gotowym zainwestować w projekt.

Podczas gdy Ecwid pozwala na tworzenie sklepu internetowego poprzez integrację wtyczek, Shopify przedstawia bardziej rozbudowane i potężne opcje. Po sprawdzeniu i porównaniu obu platform jesteśmy gotowi zarekomendować Shopify jako najlepsze oprogramowanie eCommerce dostępne we współczesnej niszy.

EcwidEcwid to w pełni funkcjonalna wtyczka eCommerce, której integracja pozwala na uruchomienie sklepu internetowego na podstawie gotowej strony internetowej. Wtyczka ma ograniczoną funkcjonalność, co czyni ją dobrym wyborem tylko dla początkujących i małych firm. Jeśli potrzebujesz przyzwoitego średniego lub dużego sklepu internetowego, Shopify z pewnością będzie mądrzejszym rozwiązaniem.ecwid.com

ShopifyShopify to zrównoważone oprogramowanie eCommerce, które pozwala na realizację szerokiej gamy zadań związanych z programowaniem sklepu internetowego. Platforma zapewnia dostęp do zaawansowanego zestawu funkcji, mnogości opcji dostosowywania projektu i przystępnej polityki cenowej. Shopify.com

Jeśli masz poważne aspiracje w zakresie projektowania stron internetowych i długoterminowe cele, z pewnością powinieneś stworzyć sklep internetowy w oddzielnej domenie. Shopify jest właśnie tego rodzaju platformą. System będzie działał najlepiej dla użytkowników, którzy zamierzają ustanowić wiarygodną obecność w Internecie dla swoich firm, dążąc do wzrostu sprzedaży, przyciągania ruchu i generowania zysków.

Przegląd Tabela porównawcza

EcwidShopify
Łatwość użycia:Ecwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs Shopify
Funkcje:Ecwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs Shopify
Wzory:Ecwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs Shopify
Obsługa klienta:Ecwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs Shopify
Cennik:Ecwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs Shopify
Ogólny wynik:Ecwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs ShopifyEcwid vs Shopify

Wypróbuj Shopify teraz

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map