Hostinger vs Bluehost

hostinger vs bluehost


Obaj dostawcy hostingu mają ten sam cel, chociaż firmy wdrażają inny sposób ich osiągnięcia. Główną misją jest dostarczanie zaufanych rozwiązań hostingowych dla właścicieli witryn.

Jednak Bluehost wydaje się wdrażać instrumenty, które są bardziej metodyczne, podczas gdy Hostinger polega głównie na swojej zaktualizowanej sieci.

Szybka migawka:

HostingerHostinger – to niezawodny hosting, który z biegiem lat stał się bardzo popularny wśród właścicieli witryn, głównie ze względu na tanie plany z wystarczającą liczbą funkcji, aby od samego początku korzystać. Platforma wykazuje wystarczającą wydajność i zapewnia szereg usług i narzędzi, które pozwalają w pełni wykorzystać oferowane przez nią rozwiązania hostingowe. Hostinger.com

BluehostBluehost – to platforma zalecana przez WP, która prawie nie wymaga wprowadzenia. Od ponad 23 lat firma oferuje szeroki wybór rozwiązań serwerowych na każdą potrzebę. Zawiera pulpit nawigacyjny zgodny z WordPress, profesjonalny zespół wsparcia, skalowalne usługi hostingowe i wiele innych. Bluehost.com

Przygotuj się na nową rundę z Hostingerem w niebieskim i Bluehostem w czerwonym rogu naszego cyfrowego hostingu. Dzisiejsza recenzja ma na celu określenie wyraźnego zwycięzcy. Włączmy to.

1. Funkcje hostingowe

 • Hostinger. Hostinger zasłynął jako jeden z najtańszych dzielony hosting pakiety w sieci. Plany są dość wydajne, chociaż pakiety wejściowe z pewnością nie mają niektórych podstawowych funkcji. Jeśli pragniesz więcej narzędzi, powinieneś być gotów zapłacić dodatkową gotówkę. Jeśli chodzi o elastyczność, Hostinger ma do zaoferowania kilka wspaniałych korzyści.

  Panel Hostingera

  • Dobry dla początkujących – korzystanie z platformy nie wymaga żadnej wiedzy technicznej. Niestandardowy panel sterowania systemu będzie przyjazny dla użytkownika, nawet jeśli wcześniej nie korzystałeś z usług hostingowych. Deska rozdzielcza różni się od tego, co widzimy w typowych panelach cPanel, które czasami wyglądają na mylące, szczególnie od samego początku. Dzięki Hostingerowi nigdy nie będziesz mieć problemów z użyciem jego narzędzi.
  • Usługa opłacalna – oprócz tego, że jest jedną z najtańszych udostępnianych ofert hostingu w Internecie, Hostinger oferuje również kilka darmowych funkcji po wyjęciu z pudełka. Chociaż nie są one dostępne z planem wejścia, obejmują bezpłatne SSL, oferty marketingowe, bezpłatne cotygodniowe lub miesięczne kopie zapasowe, środki bezpieczeństwa i inne korzyści w zależności od planu.
  • Przeciągnij i upuść Kreator stron internetowych – świetna funkcja dla początkujących, którzy nadal chcą budować własne strony internetowe od podstaw bez konieczności zniechęcania platform CMS lub posiadania specjalnych umiejętności kodowania lub projektowania stron internetowych. Proste narzędzie pozwala stworzyć solidną witrynę ze wszystkimi niezbędnymi elementami lub sekcjami. Po prostu edytuj układ, dodając tekst, pliki multimedialne lub widżety. Z łatwością twórz niestandardowe strony.
  • Dobry hosting WordPress – jeśli wolisz używać WordPress dla typowych twórców stron internetowych możesz docenić rozwiązanie hostingowe zoptymalizowane pod kątem WP z wbudowanymi wtyczkami i dodatkami, zoptymalizowane serwery, buforowanie wtyczek w celu poprawy wydajności witryny itp..
 • Bluehost. Bluehost wygląda nieco bardziej wszechstronną platformą pod względem funkcji. Oferuje bardziej elastyczne rozwiązanie hostingowe WP, oprócz bezproblemowego dostosowywania, ulepszonej funkcjonalności i innych wspaniałych korzyści zapewnianych przez następujące funkcje:

  Hostinger vs Bluehost

  • Hosting zalecany przez WP – Bluehost wygląda lepiej pod względem integracji z WordPress. Jest idealny dla fanów WP, którzy szukają przyjaznego dla użytkownika pulpitu, do którego są przyzwyczajeni. Masz możliwość użycia tradycyjnego cPanel lub przejścia na oryginalny panel sterowania WordPress. Powinniśmy również wspomnieć o różnych motywach, zintegrowanych wtyczkach, widżetach i dodatkach do wyboru.
  • Wiele aplikacji i dodatków – platforma oferuje wiele widżetów i dodatków, dzięki którym Twoja strona internetowa jest wyjątkowa i przyjazna dla użytkownika. System ma swój własny rynek z różnymi usługami i instrumentami stron trzecich do wdrożenia. Możesz dodawać nowe skrypty, pobierać wtyczki lub integrować aplikacje.
  • SEO i eCommerce – Bluehost to nie tylko hosting Twojej witryny. Platforma jest ulepszonym narzędziem zwiększającym skalowalność projektu. Niektóre plany zawierają funkcje eCommerce i funkcje integracji podobne do Agory, oprócz preinstalowanych WooCommerce podłącz. Ponadto firma ma grupę ekspertów SEO, którzy przeprowadzą niestandardową strategię, aby podnieść rangę witryny. W tym samym czasie możesz użyć gotowych taktyk SEO.
  • Hosting na każdą potrzebę – Bluehost jest bardziej wszechstronny pod względem rozwiązań hostingowych. Niezależnie od tego, czy chcesz założyć małego bloga lub portfolio opartego na WP, czy też pragniesz założyć ogromny sklep cyfrowy jako sprzedawca, Bluehost oferuje różnorodne rozwiązania hostingowe od współdzielonego po chmurę i VPS.

Hostinger vs Bluehost. Bluehost wygląda na bardziej elastyczną i wszechstronną platformę z większą liczbą funkcji w każdym ze swoich planów. W porównaniu z Hostingerem, oferuje więcej możliwości dostosowywania dzięki Marketplace i wygląda nieco lepiej w zakresie integracji z WordPress.

2. Wydajność

 • Hostinger. Hostinger ma kilka centrów danych zlokalizowanych w różnych częściach świata. Zapewnia lepszą fizyczną łączność i dostarczanie danych osobom odwiedzającym witrynę. Centra danych znajdują się w Azji, Stanach Zjednoczonych i Europie. Ten fakt zapewnia szybkie ładowanie strony. Z drugiej strony kurs nieznacznie spadł.

  Hostinger Perfomance

  Bieżący czas ładowania strony wynosi 400 ms, co może być lepsze. Cóż, użytkownicy nadal uzyskują lepszą wydajność w porównaniu do średnich statystyk. Jeśli chodzi o czas pracy, nie jest również idealny, choć nadal wystarczająco dobry, z całkowitą stawką 99,98%. W rezultacie mamy całkiem przyzwoitą platformę pod względem wydajności za dość niską wartość.

 • Bluehost. Bluehost jest sprawdzonym liderem z jasnym do idealnego wskaźnikiem czasu sprawności, który osiągnął poziom 99,99%. Właściciele stron internetowych nie będą mieli problemów bez względu na to, jak gwałtowne są gwałtowne wzrosty lub skoki ruchu. Jeśli chodzi o inne parametry wydajności, szybkość ładowania strony wygląda prawie tak samo w przypadku Hostinger. Ma 424 ms i działa dobrze na każdej stronie internetowej pomimo lokalizacji dzięki kilku centrom danych w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji.

  Hostinger vs Bluehost

Hostinger vs Bluehost. Obie usługi mają centra danych zlokalizowane w różnych częściach świata, co jest dobre. Oba mają prawie taką samą prędkość ładowania strony. Jednak Bluehost jest lepszy, jeśli chodzi o szybkość działania. Platforma oferuje prawie doskonałe wyniki. Ten fakt stawia go przed Hostingerem.

3. Bezpieczeństwo

 • Hostinger. Hostinger to przede wszystkim budżetowe rozwiązanie hostingowe, które zawiera zestaw podstawowych zabezpieczeń. Jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanych środków bezpieczeństwa, przygotuj się na zapłatę. Dobra wiadomość jest taka, że ​​platforma wciąż ma te rozszerzone opcje. Podstawowe funkcje obejmują integrację ze SpamAssassin i CloudFare.

  Reszta to głównie narzędzia płatne. Są to: cotygodniowe lub codzienne aktualizacje oraz certyfikat SSL (dostępny tylko dla Premium i Business),
  integracja z pakietem BitNinja all-in-one, w tym zapobieganie atakom DDoS, zabezpieczenia przed oszustwami XXS, narzędzia przeciw oszustwom itp..

 • Bluehost. Bluehost przywiązuje dużą wagę do swoich środków bezpieczeństwa. Jest dostarczany z kilkoma pakietami bezpieczeństwa. Pakiet antyspamowy składa się ze Spam Expert, Spam Hammer i Apache SpamAssassin. Instrumenty są nieco podstawowe, chociaż nadal świetnie się sprawdzają, chroniąc twoją stronę przed spamerami.

  Bluehost Security

  Niektóre bardziej zaawansowane cyfrowe środki bezpieczeństwa koncentrują się na zapobieganiu zagrożeniom DDoS i innym hakerom:

  • Czarna lista IP.
  • Integracja z CloudFare.
  • Dostęp SSH i blokada dostępu do strony internetowej.

Hostinger vs Bluehost. Każda platforma ma dobre zabezpieczenia, chociaż Bluehost zwraca większą uwagę na bezpieczeństwo DDoS. Kolejną wadą Hostingera jest fakt, że większość jego narzędzi bezpieczeństwa jest dostępna w planie biznesowym i premium, co oznacza dodatkowe koszty.

4. Obsługa klienta

 • Hostinger. Mówi się, że Hostinger nie ma funkcji czatu na żywo ani telefonu, z którym można się skontaktować. To fałsz. Usługa umożliwia natychmiastowy kontakt z obsługą klienta. Jedynym problemem jest to, że jest on dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników. Fakt ten sprawia, że ​​proces komunikacji z klientami jest nieco dziwny. Nie możesz zadawać pytań ani wyjaśniać niektórych szczegółów, chyba że już się śpiewasz.

  Jednocześnie firma nadal ma typowy system wysyłkowy lub biletowy, a także bogatą bazę wiedzy z typowymi samouczkami, przewodnikami wideo i ogólnymi informacjami związanymi z różnymi problemami.

 • Bluehost. Bluehost ustanawia bardziej profesjonalne podejście do pomocy swoim klientom. Użytkownicy mogą wybierać spośród kilku dostępnych kanałów bez konieczności śpiewania. Obejmują one opcje czatu na żywo. Klienci mogą się również kontaktować przez telefon i e-mail. Szczegółowe samouczki, przewodniki, filmy i artykuły można znaleźć w rozszerzonej bazie wiedzy Bluehost.

Bluehost vs Hostinger. brak funkcji czatu na żywo dla potencjalnych klientów Hostinger stawia ją za Bluehost, który oferuje bardziej zaawansowaną i profesjonalną obsługę klienta, obejmującą wszystkie możliwe aspekty, bez względu na to, czy planujesz korzystać z usługi, czy też doświadczonego właściciela strony.

5. Polityka cenowa

 • Hostinger. Hostinger został wymieniony jako jedna z najtańszych ofert hostingu współdzielonego w Internecie. Niskie ceny są tym, co widzą użytkownicy za każdym razem, gdy odwiedzają oficjalna strona internetowa. Jednak ceny wejścia mogą okazać się nieco trudne. Trzy główne pakiety są następujące:

  • Pojedynczy plan – Za jedyne 0,80 USD miesięcznie użytkownicy uzyskają 100 GB przepustowości, ale nie będą mieć żadnych zabezpieczeń.
  • Plan Premium – Cena zaczyna się od 1,25 USD / miesiąc przy nieograniczonej liczbie stron internetowych i przepustowości. Pakiet zawiera opcje bezpieczeństwa i cotygodniowe aktualizacje.
  • Plan biznesowy – Cena wynosi 2,45 USD miesięcznie, w tym wszystkie dostępne funkcje bezpieczeństwa i nieograniczone opcje z innych planów.
 • Bluehost. Bluehost ma jasną politykę cenową. Innymi słowy, zawsze wiesz, za co faktycznie płacisz. Po prostu wybierz plan i trzymaj się tego, ale miej oko na ceny odnowienia:

  • Podstawowy plan – Kosztuje 2,63 USD miesięcznie i oferuje nieograniczoną przepustowość, bezpłatne SSL i 50 GB przestrzeni dyskowej.
  • Plan Plus – Zapewnia nieograniczoną przestrzeń dyskową SSD i domeny, kredyty reklamowe, narzędzia antyspamowe za jedyne 4,86 ​​USD / miesiąc.
  • Plan wyboru – Cena jest taka sama jak w Planie Plus, a dodatkowo uzyskujesz kopie zapasowe witryny i prywatność domeny.
  • Pro Plan – 12,43 USD / miesiąc z wszystkimi dostępnymi nieograniczonymi i bezpłatnymi funkcjami.

Hostinger vs Bluehost. Hostinger wygląda taniej. Jednak oczywiście będziesz potrzebować dodatkowych funkcji, które kosztują więcej, podczas gdy Bluehost ma wszystko, czego potrzebujesz w jednym planie, bez dodatkowych opłat.

Dolna linia

Wybór rozwiązania hostingowego zależy głównie od celów i potrzeb Twojej witryny. Hostinger może być dobrym rozwiązaniem dla małych stron internetowych, które nie wymagają rozszerzonych funkcji, podczas gdy Bluehost jest najlepszym rozwiązaniem hostingowym dla każdego typu strony, niezależnie od tego, czy jest teczka lub a sklep cyfrowy.

HostingerHostinger jest niedrogim rozwiązaniem, ale z brakiem funkcji i środków bezpieczeństwa dostępnych w planie wejścia. Może się to sprawdzać w przypadku blogów lub witryn dla małych firm, chociaż brak funkcji czatu na żywo dla niezarejestrowanych użytkowników jest sporym brakiem. Hostinger.com

BluehostBluehost dostarcza wiele rozwiązań hostingowych w zależności od potrzeb. Każdy plan ma wystarczającą funkcjonalność i funkcje. Dobra wydajność w połączeniu z profesjonalnym zespołem wsparcia sprawia, że ​​ta firma jest idealna do każdego projektu internetowego. Bluehost.com

Zdefiniowaliśmy oczywistego zwycięzcę, chociaż wybór należy zawsze do Ciebie. Pamiętaj tylko, aby upewnić się, że platforma spełnia wymagania Twojej witryny, aby zapewnić płynne działanie przy prawie żadnych upadkach.

Przegląd Tabela porównawcza

HostingerBluehost
Funkcje hostingu:Hostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs Bluehost
Wydajność:Hostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs Bluehost
Bezpieczeństwo:Hostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs Bluehost
Obsługa klienta:Hostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs Bluehost
Polityka cenowa:Hostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs Bluehost
Ogólny wynik:Hostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs BluehostHostinger vs Bluehost

Wypróbuj Bluehost teraz

 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map