Jimdo vs Squarespace

Jimdo vs Squarespace


Jimdo i Squarespace, będąc dwiema najpopularniejszymi platformami do tworzenia witryn dla majsterkowiczów, mogą wyglądać podobnie, próbując osiągnąć te same cele.

Pomagają Ci tworzyć profesjonalnie wyglądające strony internetowe w szybki, łatwy i niedrogi sposób oraz umożliwiają projektantom tworzenie unikalnych witryn dla ich klientów bez konieczności polegania na pomocy programistów.

Szybka migawka:

JimdoJimdo – to współczesny zaawansowany kreator stron internetowych, który łączy łatwość użytkowania, nowoczesne podejście do projektowania stron internetowych, intuicyjny charakter i przystępność cenową. Wyróżnia się z tłumu dzięki wysokiej klasy narzędziu Jimdo Dolphin, które jest zasilane przez funkcję sztucznej inteligencji. System doskonale sprawdza się w tworzeniu portfeli, sklepów internetowych, witryn biznesowych, stron docelowych i innych projektów wysokiej jakości. Jimdo.com

SquarespaceSquarespace – to kreator stron internetowych w chmurze, który służy do uruchamiania różnego rodzaju projektów wysokiej jakości, w tym profesjonalnych portfeli, małych / średnich sklepów internetowych i witryn biznesowych. Kreator stron internetowych jest wyposażony w godne blogi i silniki eCommerce, a także szeroką gamę zaawansowanych narzędzi do dostosowywania projektu. SquarespaceSquarespace – to kreator stron internetowych w chmurze, który służy do uruchamiania różnego rodzaju projektów wysokiej jakości, w tym profesjonalnych portfeli, małych / średnich sklepów internetowych i witryn biznesowych. Kreator stron internetowych jest wyposażony w godne blogi i silniki eCommerce, a także szeroką gamę zaawansowanych narzędzi do dostosowywania projektu.

Pomimo wspólnej misji, obie mają subtelne różnice, które mogą mieć decydujące znaczenie dla Twojej nowej witryny. W tych badaniach porównawczych skupimy się na odpowiedzi na najbardziej palące pytania – jaka jest różnica (w zakresie cen, łatwości użytkowania, wydajności itp.) – zamiast dogłębnych analiz tych twórców witryn.

1. Łatwość użycia

 • Jimdo. W pełni przeciągnij i upuść konstruktora witryny, Jimdo jest bardzo łatwy w użyciu, niezależnie od tego, czy porządkujesz zdjęcia, edytujesz tekst czy dostosowujesz pokazy slajdów. Dzięki edytorowi WYSIWYG Jimdo wiesz dokładnie, jak będzie wyglądać Twoja witryna, kiedy zostanie opublikowana, zanim zacznie działać.

  Jimdo Editor

  Za przyjaznym dla użytkownika interfejsem graficznym Jimdo jest potężną platformą, która ma kilka świetnych ukrytych możliwości. Na przykład ulepszony edytor Jimdo umożliwia wprowadzanie zmian na całej stronie we wszystkich elementach określonego typu za pomocą jednego kliknięcia (zamiast ręcznie zmieniać wszystkie elementy, jeden po drugim).

  Jeśli chcesz zmienić pojedynczy element bez wpływu na całą witrynę, po prostu włącz styl po elemencie. Edytor wizualny to kolejna funkcja, o której warto wspomnieć. Pomaga w łatwej edycji zawartości graficznej w kreatorze stron internetowych.

  Będąc kreatorem stron internetowych przeznaczonym dla użytkowników o zróżnicowanym poziomie wiedzy na temat tworzenia stron internetowych, Jimdo niedawno postanowił wprowadzić zaawansowane narzędzie opracowane z myślą o potrzebach nowych użytkowników systemu. Dolphin jest bardzo łatwy dla wszystkich. Niezależnie od tego, czy jesteś niezorientowanym technologicznie użytkownikiem, który nie ma umiejętności projektowania stron internetowych, czy jesteś biegłym programistą internetowym gotowym uzyskać prostą stronę w krótkim czasie, Dolphin jest zawsze do Twojej dyspozycji.

  Jimdo Dolphin

  Dolphin oferuje szereg prostych pytań dotyczących szczegółów Twojej firmy, branża, preferencje strony internetowej itp., aby dalej zaprojektować stronę internetową, która spełni Twoje potrzeby i wymagania z maksymalną ilością szczegółów. Witryna zawiera gotowe treści, które można zastąpić własnymi informacjami o firmie. Jeśli masz jakieś konta w sieciach społecznościowych, możesz połączyć je z budowaną witryną, aby Dolphin automatycznie zintegrował treści dostępne na Twojej stronie. Dolphin sprawia, że ​​proces tworzenia stron internetowych jest bardzo łatwy i skuteczny!

 • Squarespace. Squarespace jest nieco bardziej złożony, ale zarówno początkujący, jak i profesjonaliści mogą przyzwyczaić się do intuicyjnego i logicznie ustrukturyzowanego interfejsu systemu. Interfejs ma minimalistyczny wygląd, co upraszcza jego eksplorację. Muszę jednak przyznać, że początkujący użytkownicy mogą potrzebować trochę czasu, aby nauczyć się elementów pulpitu nawigacyjnego, ponieważ wydają się nieco kłopotliwi.

  Podczas eksploracji systemu nie ma potrzeby przełączania się między menedżerem strony a trybem podglądu za każdym razem, gdy zdecydujesz się coś edytować. Dzięki zintegrowanej funkcji edycji bezpośredniej wszystkie wprowadzane zmiany są wyświetlane na ekranie, co eliminuje potrzebę inwestowania zbyt wiele wysiłku i czasu w proces tworzenia strony internetowej.

  Wszystkie wprowadzone zmiany są zapisywane automatycznie, co uniemożliwia ich przeglądanie przed opublikowaniem projektu. Jest to trochę niewygodne, ponieważ będziesz musiał wrócić do procesu edycji, a następnie ponownie opublikować projekt. Wymaga to dodatkowego czasu i wysiłku, ale wkrótce przyzwyczaisz się do platformy podczas pracy z nią.

  Edytor Squarespace

  Squarespace oferuje zaawansowany edytor stylów, który jest prosty i wygodny dla wszystkich. Narzędzie pozwala dostosować strony internetowe, eksperymentując z sekcjami, elementami i obiektami. Korzystając z tej funkcji, możesz tworzyć różne typy stron internetowych, takie jak strony tytułowe i strony produktów, galerie, strony blogów, strony indeksów i wydarzeń.

Jimdo vs Squarespace. Jimdo oferuje prawdziwą edycję WYSIWYG, ułatwiając każdemu edycję wyglądu strony. Interfejs Squarespace jest bardziej wyrafinowany. Dla początkujących z pewnością Jimdo będzie łatwiejsze, a także docenią wygodę i prostotę zintegrowanego narzędzia Jimdo Dolphin.

2. Zestaw funkcji i elastyczność

 • Jimdo. Najlepsze cechy Jimdo eCommerce i blogowanie. To świetny wybór dla sprzedawców internetowych, którzy chcą stworzyć i prowadzić sklep internetowy niezależnie. Zarówno system eCommerce, jak i wbudowany silnik blogowania są wysoce konfigurowalne.

  eCommerce: wiele opcji płatności, podatków i opcji wysyłki, niestandardowe powitanie i potwierdzenie e-mailem / ukończone wiadomości kasowe itp.

  Edytor przedmiotów Jimdo

  Blogowanie: funkcja blogu składa się z dwóch części: Posty na blogu i wyświetlanie bloga. Artykuły, które napiszesz, pojawią się tam, gdzie dodasz wyświetlanie bloga element. Możesz dodać wiele wyświetlanie bloga elementy na twojej stronie; na przykład możesz wyświetlać posty z wiadomościami na stronie z wiadomościami oraz posty z wydarzeń na stronie wydarzeń. Wszystko, czego potrzebujesz, to odpowiednie oznaczenie swoich postów.

  Edytor blogów Jimdo

  Inne funkcje blogowania obejmują komentarze, status posta (projekt / publiczny), datę i godzinę publikacji, tagi i więcej. Możesz dodawać wiele elementów do swoich postów: obrazy, pliki do pobrania, filmy, a nawet przechowywać elementy.

  SEO. Jimdo pozwala użytkownikom przesłonić automatycznie generowane adresy URL, skonfigurować przekierowania adresów URL oraz określić metatagi opisu i tytułu.

  Wsparcie wielojęzyczne: Klasyczny interfejs kreatora stron internetowych obsługuje osiem języków, podczas gdy edytor systemu jest dostępny w dowolnym języku wybranym przez użytkownika. W ten sposób system umożliwia tworzenie wielojęzycznych stron internetowych.

  Opcje integracji: Jimdo nie oferuje zintegrowanego sklepu z aplikacjami, ale pozwala wybierać i integrować usługi innych firm, które mogą być potrzebne w Twoim projekcie. Niektóre usługi zewnętrzne, które możesz zintegrować, to: sprzedaż biletów Eventbrite, czat na żywo Tidio, infografiki Infogr.am, platformy mediów społecznościowych i inne. Ponadto system pozwala osadzać filmy z YouTube i przeglądać kolekcję zdjęć dostępnych w galerii systemu.

  Twórca logo: Kolejną cechą, z której Jimdo jest dumny, jest zaawansowany Kreator Logo, który umożliwia zaprojektowanie spersonalizowanego logo, a następnie przesłanie go na stronę internetową. Logo Creator jest bezpłatny dla wszystkich i bardzo łatwo nauczyć się go używać.

  Informacje o firmie: Jimdo oferuje wysokiej klasy opcję z listą firm, która jest dostępna dla użytkowników Unlimited i Grow Plan. Ta funkcja umożliwia zarejestrowanie i aktualizację firmy za pomocą kilku lokalnych katalogów bezpośrednio na pulpicie nawigacyjnym. Po przesłaniu informacje o Twojej firmie będą automatycznie dostępne na ponad 10 popularnych platformach, w tym Google Moja Firma, Google Maps, Foursquare, Bing i Facebook. Lista platform może się różnić w zależności od lokalizacji, w której mieszkasz.

  Jimdo Dolphin: Jest to jedna z największych zalet kreatora stron internetowych. Jak wspomniano powyżej, narzędzie jest oparte na sztucznej inteligencji i pomaga stworzyć w pełni funkcjonalną stronę internetową, wykorzystując przesłane informacje, odpowiadając na generowane pytania. Praca z Jimdo Dolphin jest bardzo łatwa i wygodna nawet dla początkujących bez umiejętności projektowania stron internetowych.

 • Jimdo Dolphin Store

 • Squarespace. Squarespace jest bardzo elastyczny. Jego głównymi zaletami są przydatne opcje importu-eksportu; blogowanie; eCommerce; wielu współpracowników i więcej. Squarespace ma również ofertę dla programistów – oddzielną platformę, w której mogą modyfikować strony Squarespace od otwierającego tagu doctype do stopki. Przyjrzyjmy się teraz następującym funkcjom:

  Blogowanie: Lista funkcji blogowania oferowanych przez system obejmuje zaplanowane posty, Google Author Rank (wbudowane w profile członków), geotagowanie, obsługa wielu autorów i wiele innych.

  Blog Squarespace

  SEO: Aby pomóc Ci skonfigurować parametry SEO swojej witryny, Squarespace oferuje takie funkcje, jak automatyczne tagowanie obrazów, czyste adresy URL, tagowanie kanoniczne, możliwość dodawania metatagów specyficznych dla strony.

  Platforma programisty: Profesjonalni twórcy stron internetowych z przyjemnością skorzystają z takich funkcji i narzędzi, jak Git, dostęp do JSON, dostęp SFTP, automatyczne łączenie skryptów, LESS.css i więcej.

  Eksportowanie i importowanie: Korzystając z systemu, możesz importować treści blogów z WordPress, Blogger, Tumblr lub Posterous; importować treści handlowe z Shopify i BigCartel; importuj obrazy z zewnętrznych stron internetowych i Smugmug. Możesz także eksportować treści do WordPress.

  eCommerce: Squarespace jest wyposażony w potężny silnik eCommerce, który obejmuje przesyłanie i zarządzanie towarami cyfrowymi i fizycznymi, elastyczne warianty produktów, kupony, wstrzykiwanie kodu po kasie (możesz śledzić aktywność klientów za pomocą piksela marketingowego), integracja listy mailingowej i nie tylko.

  E-commerce Squarespace

  Widżety i dodatki: Kreator stron internetowych oferuje możliwość wyboru i zintegrowania szerokiej gamy dodatków i widżetów, mianowicie widżetów do galerii obrazów, dodatków eCommerce do kawiarni i restauracji, przycisków mediów społecznościowych, Google Analytics i aplikacji Metrics do śledzenia statystyk internetowych itp..

  Integracja społeczna: System umożliwia udostępnianie treści Twojej witryny w sieciach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Google+, Dropbox, Tumblr, Instagram, Dribbble, Linkedin, Pinterest, SoundCloud, Behance, Twitch, Yelp i więcej.

  Osadzanie w Mapach Google: Squarespace pozwala na umieszczanie Map Google w Twojej witrynie, aby zapewnić szczegółową lokalizację Twojej firmy. Przyczynia się to do skuteczniejszej promocji firmy i wzrostu poziomu zadowolenia klientów.

  Kalendarz online: Kreator stron internetowych pozwala zintegrować kalendarz online z projektem, aby informować użytkowników o nadchodzących wydarzeniach, nowościach i ofertach specjalnych oraz innych informacjach biznesowych.

  Kalendarz Jimdo

  E-mail marketing: Dzięki systemowi możesz konfigurować skuteczne kampanie e-mail marketingowe i zarządzać nimi, aby promować swoją firmę w Internecie. Kreator stron internetowych pozwala zaimportować zawartość witryny do roboczych wiadomości e-mail w niemalże krótkim czasie, aby zapisać ją na przyszłe wiadomości.

  Logo Maker: Podobnie jak Jimdo, kreator stron internetowych pozwala tworzyć i integrować logo firmy, aby zwiększyć ekspozycję Twojej firmy. Do Ciebie należy wybór stylu logo, dostosowanie ustawień, wybranie elementów projektu, aby uzyskać unikalne logo.

  Współpraca zespołu: Squarespace zachęca do współpracy w zespole. Jeśli zamierzasz pracować nad rozwojem projektu z zespołem współpracowników, możesz dodać wielu współautorów do tego samego konta i przypisać im indywidualne role, takie jak Administrator, Edytor treści, Płatności, Raportowanie, Moderator komentarzy, Zaufany komentator, i kierownik sklepu.

  Rozwiń współpracę: Squarespace współpracuje z Unfold – zestawem narzędzi do opowiadania historii, który pozwala użytkownikom tworzyć wciągające historie dla popularnych sieci społecznościowych i Snapchata.

  Obaj twórcy stron internetowych oferują bezpłatne aplikacje mobilne do zarządzania, aktualizowania i monitorowania stron internetowych zbudowanych na ich platformach.

Squarespace vs Jimdo. E-commerce Jimdo jest obsługiwany na całym świecie, podczas gdy w pełni funkcjonalny handel Squarespace jest obecnie dostępny tylko dla użytkowników w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii w Kanadzie i niektórych innych 7 krajach. Jeśli mieszkasz poza tymi krajami, a eCommerce nie decyduje o Twoim projekcie, Squarespace wydaje się lepszym wyborem, ponieważ pozostawia więcej miejsca na dostosowanie. Ale to zadziała tylko dla tych, którzy wiedzą coś o kodowaniu. Jeśli nie potrzebujesz wszystkich zaawansowanych dzwonków i gwizdków, Jimdo jest również godnym wyborem.

3. Wzory

Tabela porównawcza projektu

JimdoSquarespace
Liczba tematów:1667
Import motywów:✘ NIE✘ NIE
Edytor wizualny:&# x2714; TAK&# x2714; TAK
Zmiana motywu:&# x2714; TAK✘ NIE
Zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych:&# x2714; TAK&# x2714; TAK
 • Jimdo. Jimdo oferuje ponad 30 schludnych, profesjonalnie wyglądających i darmowych szablonów, które od samego początku są zoptymalizowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych / tabletach. Gdy witryna będzie gotowa, możesz przełączyć szablon bez utraty treści. Dla zaawansowanych użytkowników dostępny jest edytor szablonów HTML / CSS.

  Jeśli chodzi o Jimdo Dolphin, nie oferuje opcji wyboru szablonu. Musisz odpowiedzieć na automatycznie generowane pytania, aby system mógł wybrać najbardziej odpowiedni motyw dla twojego projektu. Aby go dostosować, wystarczy zastąpić zawartość demo własną treścią, co jest łatwe i szybkie.

 • Squarespace. Motywy Squarespace wyglądają nowocześnie i są tworzone z pasją. To jedne z najlepszych szablonów w porównaniu z konkurencją. Szablony Squarespace są również przełączalne i w pełni responsywne.

  Większość szablonów ma unikalny wygląd na urządzenia mobilne. Przekłada interaktywne funkcje szablonu na bardziej przyjazny interfejs mobilny, który wykorzystuje czytelne czcionki i składane menu, a także inne rozwiązania obsługujące gesty dotykowe.

  Szablon Squarespace

  Ten projekt (zwany „stylem mobilnym”) jest domyślnie włączony, ale możesz go wyłączyć w większości szablonów, jeśli chcesz. Aby wyświetlić podgląd swojej witryny na telefonach i tabletach, wypróbuj opcję Widok urządzenia w panelu sterowania.

  Squarespace jest również wyposażony w zaawansowany Kreator stron tytułowych, który ułatwia tworzenie atrakcyjnych stron tytułowych dla Twojego projektu. Wystarczy wypełnić stronę internetową wymaganymi blokami, edytować ustawienia, dodawać treści związane z branżą itp. Użytkownicy Business Planu mają uprawnienia do edytowania stron internetowych za pomocą edytora kodu HTML / CSS, aby nadać swoim witrynom spersonalizowany wygląd.

Jimdo vs Squarespace. Szablony Squarespace są minimalistyczne i czyste, a Jimdo oferuje bardziej standardowe, ale nowoczesne i profesjonalne motywy. Dostępność zaawansowanych narzędzi do dostosowywania projektu i Jimdo Dolphin wyróżnia twórcę strony, ponieważ zapewnia swobodę dostosowywania projektu. Jednak uważamy obie kolekcje za bardzo dobre. Wszystko zależy od twoich potrzeb i gustu.

4. Obsługa klienta

 • Jimdo. Jimdo ma obszerną bazę wiedzy i kanał YouTube oferujący pomocne samouczki i kursy awaryjne. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi w bazie wiedzy lub FAQ, możesz skontaktować się z jednym z ekspertów za pośrednictwem poczty elektronicznej lub czatu na żywo. Pamiętaj, że ich twórca witryny nie oferuje obsługi klienta dla abonentów bezpłatnego abonamentu. Z kolei użytkownicy abonamentu otrzymują usługi wsparcia Pro oferowane przez rodzimych użytkowników języka angielskiego, którzy znają wszystkie niuanse pracy z twórcą strony. Tego rodzaju wsparcie zostało jednak udzielone w ciągu 1-2 dni od opuszczenia wniosku online przez użytkownika.

 • Squarespace. Squarespace ma przyciski pomocy i wsparcia prawie na każdej stronie. Dzięki forum kierowanemu przez społeczność, indywidualnym warsztatom i wsparciu za pośrednictwem poczty e-mail i czatu na żywo przez całą dobę, Squarespace ma jeden z najbardziej niezawodnych systemów wsparcia. Ponadto platforma oferuje wiele zasobów instruktażowych, które obejmują wiele filmów i artykuły instruktażowe. Korzysta również z dostępu do całodobowego systemu sprzedaży biletów, rozbudowanej sekcji FAQ, seminariów internetowych i Centrum pomocy z przydatnymi informacjami związanymi z systemem.

Squarespace vs Jimdo. Obaj twórcy stron internetowych oferują wystarczającą ilość zasobów pomocy, ale Squarespace wykracza poza to. Oferują warsztaty jeden na jednego, które odbywają się w ich biurach obsługi klienta w Nowym Jorku co trzecią sobotę miesiąca. Warsztaty są otwarte dla wszystkich zainteresowanych, w tym dla długoletnich, nowych i potencjalnych użytkowników Squarespace. Z kolei Jimdo oferuje priorytetowe wsparcie użytkownikom abonamentu, co jest bardzo cenione przez abonentów systemu.

5. Polityka cenowa

 • Jimdo. Podstawowy plan Jimdo jest bezpłatny. Gdy będziesz gotowy do publikowania przy użyciu niestandardowej nazwy domeny, wybierz jeden z czterech planów cenowych w zakresie od 7,50 USD miesięcznie do 40 USD miesięcznie. Wszystkie plany Jimdo (w tym darmowy) pochodzą ze zintegrowanego hostingu, silnika blogów, profesjonalnych responsywnych szablonów, narzędzi mediów społecznościowych, opcji osadzania wideo, szyfrowania HTTPS, galerii zdjęć. Subskrypcje Jimdo Dolphin obejmują bezpłatny plan Play oraz Start (9 USD / mies), Rosnąć (15 USD / mies), eCommerce (19 USD / mies) lub bez ograniczeń (39 USD miesięcznie) subskrypcje rozliczane corocznie.

 • Squarespace. Squarespace oferuje płatne plany w wysokości od 12 USD do 40 USD miesięcznie. Możesz wypróbować Squarespace za darmo podczas 14-dniowej wersji próbnej. Wszystkie roczne plany obejmują roczną bezpłatną rejestrację i hosting nazw domen.

JimdoSquarespace
Opcje cenowe:&# 10004; Pro (7,50 USD / mies);
&# 10004; Biznes (20 USD / mies);
&# 10004; SEO Plus (30 USD / mies);
&# 10004; Platyna (40 USD / mies).
&# 10004; Osobiste (12 USD miesięcznie);
&# 10004; Biznes (18 USD / mies);
&# 10004; Sklep podstawowy (26 USD miesięcznie);
&# 10004; Sklep zaawansowany (40 USD / mies).
Funkcje:&# 10004; Zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych;
&# 10004; Funkcje SEO;
&# 10004; Nieograniczone miejsce na dane;
&# 10004; nieograniczona przepustowość.
&# 10004; Darmowa nazwa domeny;
&# 10004; Certyfikat SSL;
&# 10004; Wsparcie 24/7;
&# 10004; Nieograniczone miejsce na dysku i przepustowość;
&# 10004; Witryna dostosowana do urządzeń mobilnych.

Jimdo vs Squarespace. Oferta Jimdo wydaje się bardziej atrakcyjna, ponieważ jej pełne funkcjonowanie jest tańsze. Niemniej jednak oferta Squarespace jest również rozsądna, ponieważ zapewnia więcej funkcji w ramach biznesplanu. Wszystko zależy od tego, czy potrzebujesz wszystkich tych dodatków, czy nie.

Dolna linia

Jeśli chcesz zbudować stronę internetową niezależnie, od samego początku do końca, zarówno Squarespace, jak i Jimdo pozwolą ci to zrobić. Kluczową różnicą między tymi dwiema platformami jest naszym zdaniem łatwość użycia (Jimdo jest łatwiejsze) i zawarte funkcje.

Squarespace jest bardziej skomplikowany, ale oferuje wiele zaawansowanych funkcji, których nie znajdziesz w Jimdo. Jeśli te dodatki decydują o Twoim projekcie, najlepszym wyborem będzie Squarespace. Ale jeśli nie planujesz ich używać, warto wybrać tańsze i łatwiejsze rozwiązanie – Jimdo.

JimdoJimdo – to współczesny twórca stron internetowych dla majsterkowiczów, który pozwala tworzyć wszelkiego rodzaju projekty i wyróżnia się z tłumu dzięki zintegrowanemu narzędziu Jimdo Dolphin z AI. Jimdo.com

SquarespaceSquarespace – to uznany kreator stron internetowych w chmurze, który działa najlepiej w tworzeniu profesjonalnych portfeli, witryn eCommerce, stron docelowych i projektów biznesowych. Oferuje silniki blogów i eCommerce oraz zaawansowane ustawienia dostosowywania projektu. SquarespaceSquarespace – to uznany kreator stron internetowych w chmurze, który działa najlepiej w tworzeniu profesjonalnych portfeli, witryn eCommerce, stron docelowych i projektów biznesowych. Oferuje silniki blogów i eCommerce oraz zaawansowane ustawienia dostosowywania projektu.

Porównanie twórców stron internetowych pomogło nam zdefiniować lidera, a to Jimdo. System jest doskonałym wyborem dla wszystkich kategorii użytkowników, oferując wysokiej klasy funkcjonalność, która nie idzie na kompromis z przystępnością cenową i łatwością użycia.

Jimdo vs Squarespace: Tabela porównawcza

Jimdo.comSquarespace
1. Łatwość9 z 108 z 10
2. Funkcje8 z 108 z 10
3. Projekt9 z 108 z 10
4. Wsparcie9 z 109 z 10
5. Ceny8 z 108 z 10
Ogólnie:8,6 z 108.2 z 10
Spróbuj teraz Spróbuj teraz
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map