Jimdo vs Weebly

Jimdo vs Weebly


Lista znanych twórców stron internetowych byłaby niepełna bez dwóch popularnych platform – Jimdo i Weebly.

Oba są warte uwagi użytkownika ze względu na ich funkcjonalność, podejście do projektowania stron internetowych, możliwość dostosowania, wygodę i łatwość obsługi. Każda usługa jest ukierunkowana na realizację określonych zadań związanych z projektowaniem stron internetowych, a każda z nich ma do zaoferowania unikalny zestaw funkcji.

Szybka migawka:

JimdoJimdo – jest nowoczesnym narzędziem do tworzenia stron internetowych, które jest wykorzystywane do różnorodnych celów związanych z projektowaniem stron internetowych. System znany jest z łatwości użytkowania, intuicyjnego podejścia do projektowania stron internetowych, rozsądnej polityki cenowej i łatwości obsługi. Prawdziwą atrakcją usługi jest oparte na sztucznej inteligencji narzędzie Jimdo Dolphin, które jest doskonałym wyborem dla użytkowników, którzy nie mają żadnego doświadczenia w projektowaniu stron internetowych. Jimdo

WeeblyWeebly – jest funkcjonalnym i prostym narzędziem do tworzenia stron internetowych w chmurze, którego początkowym celem były cele blogowania. System ewoluował jednak w stronę wszechstronnego narzędzia do tworzenia witryn o silnym ukierunkowaniu na eCommerce. Służy teraz do uruchamiania sklepów internetowych, profesjonalnych portfeli, stron biznesowych, stron docelowych i innych projektów. Weeblyw

Ponieważ wybór najodpowiedniejszego narzędzia do projektowania stron internetowych staje się pilny dla milionów użytkowników, najwyższy czas ponownie stawić im czoła, aby zobaczyć słabości i zalety każdej platformy. Właśnie to zamierzamy zrobić od razu.

1. Łatwość użycia

 • Jimdo. Interfejs Jimdo jest również przyjazny dla użytkownika i dość intuicyjny. System używa przeciągnij i upuść edytor, co pozwala uporządkować wybrane treści zgodnie z potrzebami. System zapewnia niezrównane wrażenia z tworzenia witryn WYSIWYG, co pomaga początkującym i mistrzom projektowania stron internetowych tworzyć wysokiej jakości strony internetowe od podstaw.

  Jimdo Editor

  Jimdo wyróżnia się z tłumu dzięki oferowanym funkcjom i narzędziom. W ten sposób zaawansowany edytor umożliwia stosowanie zmian na całej stronie do wszystkich elementów strony jednocześnie zamiast ręcznej edycji. Edytor wizualny dostępny w desce rozdzielczej przyczynia się do łatwej, szybkiej i skutecznej edycji treści graficznych. To ostatecznie pozwala w pełni wykorzystać proces projektowania strony internetowej.

  Kolejną atrakcją narzędzia do tworzenia witryn jest Narzędzie Jimdo Dolphin, który jest zasilany przez Sztuczna inteligencja i umożliwia tworzenie stron internetowych w trybie automatycznym. Narzędzie cechuje się imponującą prostotą i wygodą, niezależnie od doświadczenia w projektowaniu stron internetowych i wiedzy osób go używających. Musisz się zarejestrować w systemie i odpowiedzieć na kilka prostych pytań, których system używa do automatycznego tworzenia strony internetowej na podstawie twoich odpowiedzi. Proces jest bardzo łatwy i intuicyjny i zawsze powoduje tworzenie stron internetowych z dostosowywaną treścią i spełniających specyfikacje niszowe.

  Jimdo ma również Aplikacja na iOS. Za jego pomocą możesz tworzyć, edytować i publikować posty na blogu za pomocą urządzenia mobilnego, a także sprawdzać niezbędne statystyki internetowe.

 • Weebly. Weebly ma jeden z najbardziej intuicyjnych interfejsów wśród innych twórców stron internetowych. Menu jest logicznie zorganizowane i bardzo przyjazne dla użytkownika. Idealny dla początkujących, ponieważ wykorzystuje WYSIWYG i zasady edycji metodą przeciągnij i upuść. Pomaga nauczyć się budować w trakcie budowania. To jest bardzo ważne dla nowicjuszy.

  Kreator stron internetowych jest łatwy w nawigacji i opanowaniu, bez względu na poziom znajomości kodu i umiejętności. Wystarczy zarejestrować się na platformie, obejrzeć szczegółowy przewodnik po rejestracji i przejść do procesu tworzenia stron internetowych.

  Weebly Editor

  Pulpit nawigacyjny Weebly jest również zrozumiały i ma logiczną strukturę. Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć swój projekt. Wszystkie sekcje i elementy są na swoich miejscach, więc przeglądanie i dostęp do nich nie zajmuje dużo czasu.

  Kolejną zaletą narzędzia do tworzenia witryn jest jego „model pudełkowy”.
  jest dostarczany z gotowymi polami zawartości, które można wypełnić dowolną wybraną treścią. Wystarczy wybrać i przeciągnąć wybraną treść na stronę internetową, aby automatycznie umieścić ją w razie potrzeby. W ten sposób będziesz mógł stworzyć wymagany układ i strukturę strony internetowej bez utraty preferowanej zawartości.

  Weebly ma wysokiej jakości aplikacje opracowane specjalnie dla Android i iOS które pozwalają użytkownikom utrzymywać istniejące i tworzyć nowe strony internetowe od zera w podróży. Ich rewolucyjna aplikacja Weebly na iPada pozwala dosłownie zbudować witrynę własnymi rękami – przeprojektowany interfejs został opracowany specjalnie do tworzenia witryn z ekranem dotykowym.

Jimdo vs Weebly. Weebly jest znacznie lepszym rozwiązaniem do projektowania stron internetowych, jeśli chodzi o łatwość użycia. Jego interfejs jest zorganizowany w bardziej intuicyjny sposób, a także oferuje zaawansowane opcje edycji wizualnej, narzędzie Dolphin, zaawansowane opcje dostosowywania projektu i wiele rozwiązań do edycji stron internetowych odpowiednich dla początkujących i profesjonalistów.

2. Zestaw funkcji i elastyczność

 • Jimdo. Kreator stron internetowych oferuje oszałamiającą funkcjonalność i opcje dostosowywania projektu. System służy do budowania różnego rodzaju projektów, jednak blogowanie i eCommerce pozostają jego mocnymi stronami. Jeśli zamierzasz założyć bloga, platforma udostępnia dwie opcje, a mianowicie posty na blogu i wyświetlanie bloga. Wszystkie przesłane artykuły będą dostępne jako elementy wyświetlania bloga. Oznacza to, że możesz dodać tyle elementów blogu, ile potrzebujesz. Pamiętaj tylko, aby odpowiednio nazwać swoje posty i dodać odpowiednie artykuły do ​​każdej strony.

  Inne opcje blogowania obejmują śledzenie statusu postów, aktywację komentarzy, tagi, datę i datę postu itp. Masz możliwość przesłania i zintegrowania filmów, zdjęć, elementów sklepu internetowego i innych plików multimedialnych z blogiem w celu zwiększenia jego wydajności.

  Ustawienia Jimdo

  Jimdo jest uznanym konstruktorem sklepów internetowych. E-commerce to filiżanka herbaty Jimdo. Dzięki Jimdo możesz zautomatyzować wiele czynności, które musisz wykonać ręcznie w innych programach do tworzenia witryn. Jimdo oferuje szereg niesamowicie fajnych rozwiązań, które pomogą Ci lepiej sprzedawać swoje towary i zapewnić klientom lepszą obsługę. Niektóre z nich obejmują generator kodu QR, konfigurowanie rabatów, śledzenie zamówień, opcje wysyłki i podatków, rozwiązania płatnicze, potwierdzenie e-mailem i wypełnione powiadomienia o kasie itp..

  Czytaj także: Jak stworzyć witrynę eCommerce od podstaw.

  Główną atrakcją platformy jest jednak potężne narzędzie Jimdo Dolphin, które jest oparte na sztucznej inteligencji i pomaga tworzyć w pełni zautomatyzowane projekty w trybie automatycznym, wykorzystując informacje przesłane przez użytkowników systemu.

  Kreator stron internetowych udziela wielojęzyczne wsparcie oraz potężne opcje integracji, które umożliwiają łączenie wszechstronnych usług zewnętrznych w celu zwiększenia funkcjonalności Twojej strony internetowej (sprzedaż biletów Eventbrite, czat na żywo Tidio, infografiki Infogr.am to tylko niektóre z nich). Jimdo Logo Creator pozwala projektować unikalne i spersonalizowane logo, aby zwiększyć obecność Twojej firmy w Internecie i przenieść ją na zupełnie nowy poziom.

  Jimdo Logo Creator

  Użytkownicy Unlimited i Grow Plan mogą dodatkowo skorzystać z wysokiej klasy opcji z listą firm, która umożliwia rejestrację i aktualizację firmy w najpopularniejszych lokalnych katalogach w ciągu kilku minut.

 • Weebly. Weebly jest bardzo elastyczny. Pracowity zespół serwisu stale aktualizuje system, więc możesz mieć pewność, że kreator stron będzie się ciągle poprawiał. Weebly jest idealny do witryn korporacyjnych, blogów, małych i średnich projektów eCommerce i portfeli. Ponadto Weebly jest jednym z nielicznych twórców stron internetowych, które obsługują funkcje i oferty członkostwa Rozwiązanie White Label dla agencji a także funkcję Weebly for Education.

  Na szczególną uwagę zasługuje silnik eCommerce kreatora stron internetowych. Po połączeniu z Square system zyskał silną koncentrację na handlu elektronicznym, umożliwiając uruchamianie i zarządzanie wszelkiego rodzaju sklepami internetowymi. Ta funkcja umożliwia korzystanie ze zintegrowanego koszyka, licznych narzędzi do zarządzania zapasami, opcji płatności, wysyłki i śledzenia zamówień. Możliwe jest również wydawanie kodów kuponów i innych rabatów, dodawanie produktów cyfrowych / fizycznych, przesyłanie elementów z wcześniej utworzonych plików CSV itp..

  ECommerce Weebly

  Weebly umożliwia wybór i integrację wielu widżetów i rozszerzeń z App Center, które jest regularnie aktualizowane w celu ujawnienia nowych zaawansowanych możliwości. System pozwala na tworzenie blogów i zarządzanie nimi. Platforma oferuje również wspaniałe opcje integracji wideo, potężny edytor obrazów, zaawansowane narzędzie Weebly Promote i wiele innych korzyści, które wyróżniają system na tle innych.

Jimdo vs Weebly. Oba narzędzia do tworzenia witryn są dość elastyczne. Zapewniają dostęp do imponującej różnorodności funkcji i narzędzi wymaganych do rozpoczęcia pełnych projektów i zarządzania nimi. Weebly jednak ma pierwszeństwo przed Jimdo pod względem tworzenia stron internetowych eCommerce, funkcji marketingowych, narzędzi do integracji obrazów i wideo oraz widgetów. Pozwala to na większą swobodę twórczą, umożliwiając użytkownikom wykonywanie wielu zaawansowanych projektów.

3. Wzory

Tabela porównawcza projektu

JimdoWeebly
Liczba tematów:3055
Import motywów:✘ NIE&# x2714; TAK
Edytor wizualny:&# x2714; TAK&# x2714; TAK
Zmiana motywu:&# x2714; TAK&# x2714; TAK
Zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych:&# x2714; TAK&# x2714; TAK
 • Jimdo. Jimdo oferuje obecnie ponad 30 schludnych, profesjonalnych i, co ważne, darmowe konfigurowalne motywy. Wszystkie z nich mogą być jednakowo edytowane w trybie WYSIWYG i przy użyciu niestandardowego interfejsu szablonów (edytor HTML / CSS + menedżer plików). Możesz przełączać szablony Jimdo bez utraty treści.

  Każdy szablon Jimdo od samego początku jest zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych. Użytkownicy JimdoPro i JimdoBusiness mogą również skonfigurować mobilną stronę docelową. Użytkownicy mobilni zostaną przekierowani na tę stronę zamiast zoptymalizowanego widoku mobilnego.

  Szablony Jimdo

  Jeśli zamierzasz użyć narzędzia Jimdo Dolphin, nie musisz wcale wybierać szablonu. Zamiast tego należy zadać listę pytań biznesowych generowanych przez system, aby twórca witryny mógł wybrać najbardziej odpowiedni dla Ciebie motyw na podstawie przesłanych informacji. Zaraz po tym będziesz musiał zastąpić dostępną zawartość demo własnymi informacjami. Zajmuje to kilka godzin i gwarantuje skuteczną promocję witryny.

 • Weebly. Kreator stron internetowych obfituje w profesjonalne i imponujące wizualnie szablony. Na dzień dzisiejszy system oferuje ponad 55 wzorów, z których wszystkie są w 100% konfigurowalne, responsywne i bezpłatne. Większość z nich ma nowoczesne układy, tła pełnoekranowe i wyrafinowane czcionki, które można edytować według własnych upodobań. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z wybranego szablonu, możesz przejść do innego projektu bez utraty zawartości.

  Szablony Weebly

  Weebly daje dostęp do edytora HTML / CSS. Dlatego jeśli potrzebujesz czegoś wyjątkowego, możesz spróbować go sam kodować lub zatrudnić kogoś, kto zrobi to za Ciebie. Nawiasem mówiąc, istnieje wiele zewnętrznych projektantów, którzy specjalizują się w tworzeniu nowych szablonów dla platformy. Współpraca z nimi zwiększa szanse na uzyskanie unikalnego projektu strony internetowej w dłuższej perspektywie.

  Ponadto Weebly zapewnia dostęp do edytora HTML / CSS. Dlatego jeśli potrzebujesz czegoś wyjątkowego, możesz spróbować go sam kodować lub zatrudnić kogoś, kto zrobi to za Ciebie.

  Jeśli wybierzesz jeden z niedawno utworzonych motywów Weebly, zostanie on automatycznie zoptymalizowany do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Jeśli zdecydujesz się wybrać jeden ze starszych szablonów systemu, kreator stron internetowych pozwoli ci użyć zintegrowanego mobilnego edytora dostępnego w Weebly Site Creator do dostosowania ustawień twojej mobilnej strony.

Jimdo vs Weebly. Obaj twórcy stron internetowych mają godne kolekcje motywów i oferują edytory HTML / CSS w celu głębszego dostosowania. Weebly ma jednak w pełni responsywne szablony, kilka opcji wyboru szablonów i mnóstwo narzędzi do dostosowania projektu wybranego projektu. Te zalety sprawiają, że twórca strony internetowej jest niezaprzeczalnym zwycięzcą w kategorii Projektowanie.

4. Obsługa klienta

 • Jimdo. Wsparcie Jimdo jest wielojęzyczne. Podobnie jak Weebly, Jimdo oferuje pomoc na czacie na żywo, sekcję FAQ, korespondencję e-mail i imponującą bazę wiedzy. Istnieje również możliwość obejrzenia kanału YouTube platformy z mnóstwem samouczków, wskazówek wideo i kursów. Pamiętaj, że Jimdo nie ma obsługi klienta dla użytkowników abonamentu bezpłatnego, podczas gdy abonenci abonamentu płatnego otrzymują szerokie usługi wsparcia oferowane przez rodzimych użytkowników języka angielskiego pracujących dla tej usługi. Możesz się z nimi skontaktować, aby uzyskać wykwalifikowaną pomoc i odpowiedzi na wszystkie pytania w ciągu kilku dni.

 • Weebly. Wsparcie Weebly jest responsywne. Działa poprzez e-maile, telefon, konto na Twitterze i fanpage na Facebooku. Dostępna jest również bezpłatna pomoc na czacie na żywo oraz obszerne Centrum pomocy, w którym można uzyskać dostęp do wielu samouczków wideo, artykułów i wiadomości dotyczących problemów z wydajnością systemu. Gdy zaczniesz pracę nad tworzeniem witryny, w panelu sterowania znajdziesz wiele wskazówek, wyskakujących okienek i wskazówek, które ułatwią proces tworzenia witryny, szczególnie dla początkujących.

Jimdo vs Weebly. Opcje obsługi klienta oferowane przez obu twórców stron internetowych zajmują naprawdę wysoką pozycję. Jimdo i Weebly zadbali o wygodę użytkowników, oferując czat na żywo, e-mail i wsparcie telefoniczne. Weebly dodatkowo oferuje użyteczne wskazówki i wskazówki, jak opanować system, co ma duże znaczenie dla nowicjuszy.

5. Polityka cenowa

 • Jimdo. Kreator stron internetowych ma bezpłatny plan podstawowy, który pozwala testować zestaw funkcji systemu tak długo, jak potrzebujesz. Gdy tylko zdecydujesz się opublikować gotowy projekt z podłączoną do niego niestandardową nazwą domeny, możesz wybrać jedną z czterech płatnych opcji. Koszt opłaconych planów zaczyna się od 7,50 USD / mc i osiąga 40 USD / mc. Niezależnie od subskrypcji, którą wybierzesz, będzie oferować zintegrowany hosting, responsywne projekty, narzędzia mediów społecznościowych, szyfrowanie HTTPS, narzędzia do osadzania wideo i inne niezbędne funkcje.

  Z kolei plany Jimdo Dolphin obejmują bezpłatny plan gry, plan początkowy (9 USD / mc), plan wzrostu (15 USD / mc), eCommerce (19 USD / mc) lub Unlimited (39 USD / mc), które są rozliczane corocznie.

 • Weebly. Jako twórca stron internetowych Freemium, Weebly ma bezpłatny plan, z którego możesz korzystać przez nieograniczony czas i pięć planów płatnych: Connect (4 USD / mc), Starter (8 USD / mc), Pro (12 USD / mc), Business (25 USD / mc) ) i wydajność (38 USD / mc). Plany płatne zapewniają dostęp do niezliczonych funkcji, w tym opcji członkostwa, połączenia z domeną, tła wideo, opcji eCommerce (dla planów biznesowych i eCommerce), zwiększonej przestrzeni dyskowej i wielu innych.

JimdoJimdo DolphinWeebly
Opcje cenowe:&# 10004; Darmowy podstawowy;
&# 10004; Pro (7,50 USD / mies);
&# 10004; Biznes (20 USD / mies);
&# 10004; SEO Plus (30 USD / mies);
&# 10004; Platyna (40 USD / mies).
&# 10004; Darmowy plan gry;
&# 10004; Początek (9 USD / mies);
&# 10004; Rosnąć (15 USD / mies);
&# 10004; eCommerce (19 USD / mies);
&# 10004; Bez limitu (39 USD miesięcznie).
&# 10004; Bezpłatny plan;
&# 10004; Połączyć (4 USD / mies);
&# 10004; Starter (8 USD / mies);
&# 10004; Pro (12 USD miesięcznie);
&# 10004; Biznes (25 USD / mies);
&# 10004; Wydajność (38 USD / mies).
Funkcje:&# 10004; Zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych;
&# 10004; Funkcje SEO;
&# 10004; Nieograniczone miejsce na dane;
&# 10004; nieograniczona przepustowość.
&# 10004; Połączenie domeny;
&# 10004; Wsparcie Premium;
&# 10004; eCommerce;
&# 10004; Parametry SEO.
&# 10004; Połączenie domeny;
&# 10004; Tła wideo;
&# 10004; eCommerce;
&# 10004; Zwiększone miejsce do przechowywania.

Jimdo vs Weebly. Obie platformy są w rozsądnej cenie, ale Weebly ma bardziej zróżnicowaną politykę cenową. Twórcy stron internetowych zapewniają również dostęp do szerszej gamy funkcji i narzędzi, które każdy plan zawiera. Pozwala to wybrać najbardziej odpowiedni plan, który najlepiej pasuje do twojego projektu osobistego, biznesowego lub eCommerce.

Dolna linia

Wybierając między Jimdo a Weebly, powinieneś wziąć pod uwagę swoje priorytety w zakresie projektowania stron internetowych, wiedzę fachową i funkcjonalność zapewniane przez każdy system. Oba narzędzia do tworzenia witryn umożliwiają tworzenie dynamicznych, profesjonalnie wyglądających witryn bez wcześniejszego doświadczenia w programowaniu. Moim zdaniem interfejs Weebly zapewnia usprawniony przepływ pracy niż Jimdo. Dlatego jeśli potrzebujesz nowoczesnej, w pełni responsywnej witryny, portfolio lub bloga, Weebly jest lepsza.

JimdoJimdo – jest nowoczesnym narzędziem do tworzenia witryn dla majsterkowiczów, którego główną atrakcją jest zaawansowane narzędzie Dolphin z obsługą sztucznej inteligencji, które umożliwia automatyczne tworzenie stron internetowych. System oferuje również obszerne opcje blogowania i eCommerce, a także wiele opcji dostosowywania projektu. Jimdo

WeeblyWeebly – to modny, wysokiej klasy kreator stron internetowych w chmurze, który kładzie duży nacisk na rozwój stron internetowych eCommerce. Możliwe jest jednak także budowanie innych rodzajów projektów. System jest przyjazny dla użytkownika i oferuje wysokiej jakości obsługę klienta, aby pomóc początkującym w skutecznym opanowaniu usługi. Weeblyw

Po przejrzeniu wszystkich parametrów porównania możemy teraz stwierdzić, że Weebly jest wyraźnym liderem we wszystkich aspektach. System jest elastyczny, funkcjonalny, bogaty w funkcje i niedrogi. To sprawia, że ​​jest jednym z liderów nowoczesnego projektowania stron internetowych i zwycięzcą tego porównania.

Jimdo vs Weebly: Tabela porównawcza

JimdoWeebly
1. Łatwość9 z 1010 z 10
2. Funkcje8 z 109 z 10
3. Projekt9 z 109 z 10
4. Wsparcie9 z 109 z 10
5. Ceny8 z 109 z 10
Ogólnie:8,6 z 109.2 z 10
Spróbuj teraz Spróbuj teraz
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map