Jimdo vs Wix

Jimdo vs WWix


Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy projektantem stron internetowych, który chce zaoszczędzić pieniądze i czas podczas pracy nad skomplikowanymi projektami na zamówienie, istnieją dwa narzędzia do tworzenia witryn, które słusznie są uważane za najlepsze we współczesnej niszy do projektowania stron internetowych.

Są to Jimdo i Wix. Jakie są przyczyny ich popularności? Czy jest coś specjalnego, co te systemy mogą zaoferować, z wyjątkiem zaawansowanych produktów przyjaznych dla użytkownika?

Szybka migawka:

JimdoJimdo – to najlepszy twórca stron internetowych, który wyróżnia się z tłumu dzięki zaawansowanemu zestawowi funkcji, łatwości użytkowania dla wszystkich kategorii użytkowników, intuicyjnemu charakterowi tworzenia stron internetowych i rozsądnym zasadom cenowym. Najważniejszym elementem systemu jest narzędzie Jimdo Dolphin, które pozwala projektować wysokiej jakości strony internetowe bez potrzeby kodowania i doświadczenia. Jimdo.com

WixWix – to wszechstronny kreator stron internetowych, który umożliwia początkującym i profesjonalistom projektowanie stron internetowych tworzenie profesjonalnych stron internetowych przy użyciu szerokiego zestawu funkcji. Kreator stron zdobył zaufanie milionów użytkowników na całym świecie, będąc najlepszym miejscem docelowym dla każdego, kto nie ma potężnych umiejętności lub wiedzy w zakresie projektowania stron internetowych, a jednocześnie ma chęć tworzenia unikalnych projektów. Wix.com

W rzeczywistości każdy z tych systemów oferuje intuicyjne i przyjazne dla użytkownika podejście do projektowania stron internetowych, które harmonijnie obejmuje elastyczne narzędzia do tworzenia stron internetowych, ustawienia, funkcje, a nawet interaktywne opcje, dzięki którym proces projektowania stron internetowych jest jeszcze bardziej wciągający i przyjemny. Ale kiedy zaczniemy badać te platformy bardziej szczegółowo, staje się jasne, w jaki sposób każda z nich różni się od innych. Wypróbowaliśmy je oba i przeanalizowaliśmy wyniki w tej recenzji Jimdo kontra Wix.

1. Łatwość użycia

 • Jimdo. Gdy tylko skończysz podstawową procedurę rejestracji, system zaoferuje Ci wybór między dwiema głównymi opcjami edycji projektu internetowego – Klasyczny edytor Jimdo i Jimdo Dolphin. Każdy z nich ma wiele do zaoferowania, w tym łatwość obsługi, prostotę nawigacji i wygodę. Classic Jimdo z pewnością zachwyca edytorem wizualnym, który obsługuje edycję bezpośrednią i dobrze zorganizowaną funkcją przeciągania i upuszczania. Konstruktor zapewnia pełną edycję WYSIWYG. Ta opcja działa lepiej dla użytkowników, którzy mają podstawową wiedzę na temat projektowania stron internetowych i mają zamiar stworzyć serię dużych projektów.

  Jimdo Editor

  Jimdo Creator jest wyposażony w prosty i zrozumiały interfejs, który nieco przypomina interfejs Wix, co czyni go jasnym i wygodnym dla wszystkich. Co więcej, zaktualizowana wersja Jimdo ma panel sterowania z składanym menu. Jedynym istotnym problemem związanym z Classic Jimdo Editor jest brak opcji podglądu, która nie pozwala zobaczyć ostatecznego wyniku przed publikacją.

  Jimdo Dolphin: Jeśli masz niewielką lub żadną wiedzę na temat tego, jak należy wykonać skuteczny proces projektowania stron internetowych, Jimdo Dolphin zdecydowanie warto spróbować. Jest to zaawansowane narzędzie oparte na sztucznej inteligencji, które pozwala uruchamiać strony internetowe i zarządzać nimi bez umiejętności kodowania ani czasu. Jedyne, co musisz zrobić, to odpowiedzieć na serię prostych pytań dotyczących tematu witryny, docelowych odbiorców, szczegółów biznesowych, branży i tego, co nie.

  Strona Jimdo Dolphin

  Po wykonaniu tej czynności system automatycznie generuje witrynę internetową z gotowymi treściami (zdjęcia, teksty, nagłówki, logo itp.). Co ważne, możesz połączyć swoje konto na Instagramie z witryną, aby nadać jej firmowy wygląd i styl. Masz również możliwość wyboru stylu projektu i nazwy domeny. Jimdo Dolphin to świetna opcja dla użytkowników, którzy mają zamiar rozpocząć i zarządzać prostymi projektami o wysokiej jakości. W rezultacie system automatycznie generuje gotowy projekt na podstawie przesłanych informacji. Jednak to od Ciebie zależy, czy dostosujesz go do swoich potrzeb i preferencji dotyczących projektowania stron internetowych. Sam proces jest bardzo szybki i prosty i nie zajmuje więcej niż pół godziny. Po prostu wiedz z wyprzedzeniem, jakie są Twoje potrzeby biznesowe, aby uzyskać przyzwoity wynik dzięki Jimdo Dolphin!

 • Wix. W Wix naprawdę świetna jest dobrze przemyślana struktura konstruktora. Z pewnością spodoba ci się zarówno poręczny pulpit nawigacyjny, jak i sam konstruktor. Wix obsługuje edycję metodą przeciągnij i upuść w najlepszym wydaniu, a także zapewnia niezrównaną funkcję WYSIWYG, która pozwala zobaczyć proces tworzenia strony internetowej w obecnej postaci. To tylko kilka funkcji, które sprawiają, że system jest najpopularniejszym i najbardziej przyjaznym dla użytkownika narzędziem do tworzenia stron internetowych.

  Edytor Wix

  Jako kreator stron internetowych oparty na SaaS, Wix pozwala użytkownikom projektować i zarządzać swoimi projektami na dowolnym komputerze i urządzeniu mobilnym – wystarczy zalogować się na swoje konto i rozpocząć edycję! Sam proces jest prosty i intuicyjny. System działa zgodnie z modelem „pozycjonowania bezwzględnego” – to Ty musisz przeciągać i dostosowywać główne elementy / bloki witryny, aby utworzyć jej układ. Pamiętaj jednak, że to podejście ma ważną wadę – później nie będziesz mógł przełączać się między szablonami podczas procesu projektowania stron internetowych.

  Wix ma logicznie skonstruowany panel sterowania, który składa się z deski rozdzielczej (miejsce, w którym możesz dokonać głównych ustawień) i sam edytor (właśnie tam odbywa się proces projektowania stron internetowych). Edytor systemu pozwala korzystać z funkcji przewijania paralaksy, aby zwiększyć współczynnik zaangażowania klientów i łatwość wykorzystania projektu.

Jimdo vs Wix. W oparciu o nasze doświadczenie Wix zapewnia bogatsze wrażenia użytkownika. Po pierwsze, jest on podzielony na dwa obszary: zarządzanie i projektowanie (podczas gdy Jimdo nie jest). Po drugie, jego struktura jest bardziej logiczna. Po trzecie, Wix zapewnia większą swobodę twórczą. Z kolei Jimdo jest wyposażony w wygodne narzędzie Dolphin, które upraszcza proces projektowania stron internetowych dla początkujących. Jednak tej funkcji zdecydowanie brakuje zaawansowanych ustawień, które nadają projektom nieco uproszczony wygląd i ograniczoną funkcjonalność.

2. Zestaw funkcji i elastyczność

 • Jimdo. Zestaw funkcji kreatora stron internetowych nie pozostaje w tyle za głównymi konkurentami. System umożliwia uruchamianie i edycję stron internetowych przy użyciu listy zintegrowanych narzędzi i funkcji edycji. Jimdo może poszczycić się silnym ukierunkowaniem na eCommerce i zaawansowanymi silnikami blogowymi. Są to główne atrakcje platformy. Przyjrzyjmy się teraz szczegółowo tezom i innym zaletom Jimdo.

  The eCommerce cechą platformy jest wysoki stopień dostosowania. Istnieje wiele rzeczy, które możesz zmienić tutaj, aby zapewnić swojemu projektowi zaawansowaną wydajność i świetny wygląd. Wśród funkcji, które możesz tutaj skonfigurować, warto wspomnieć o zarządzaniu zapasami, połączeniu konta Stripe i PayPal, możliwości generowania kodów rabatowych, kontroli podatkowej (możesz także wyświetlić przypis dotyczący podatku dla wszystkich produktów), dostępność produktów (dostępne, wyprzedane, ograniczona dostępność itp.), zasady anulowania i zwrotu, konfigurowalny formularz płatności i e-maile z potwierdzeniem itp. System oferuje również kolekcję szablonów eCommerce, które możesz spersonalizować w odniesieniu do specjalizacji firmy. Utworzenie sklepu internetowego za pomocą Jimdo zajmuje tylko kilka minut, ale skuteczne dostosowanie go może zająć trochę czasu. Co więcej, kreator stron internetowych oferuje darmowe aplikacje na iOS i Androida które umożliwiają aktualizację, zarządzanie i kontrolę wydajności sklepu internetowego nawet w podróży.

  Edytor przedmiotów Jimdo

  Kolejną charakterystyczną atrakcją narzędzia do tworzenia stron internetowych jest jego moc blogowanie silnik. System nie pozwala dodawać i publikować postów związanych z niszą. Możesz także tworzyć wersje robocze postów, dodawać tagi, integrować pliki multimedialne, takie jak obrazy, formularze, filmy, przechowywać elementy i więcej, zarządzać komentarzami i nie tylko. Ponadto możesz pobierać różne pliki, włączając funkcję synchronizacji Cropbox, integrować Mapy Google, animacje flash, niestandardowe kody / widżety HTML i więcej. Niestety system nie włączył jeszcze funkcji planowania, która umożliwia ustawienie daty i godziny publikacji artykułu. Co ważne, nie ma potrzeby zakładania osobnego bloga tutaj – funkcja blogowania jest domyślnie zintegrowana i wystarczy ją aktywować, aby dodać bloga do swojej witryny Jimdo.

  Edytor blogów Jimdo

  Jimdo ma funkcjonalny wielojęzyczny funkcja – jej interfejs jest obecnie dostępny w ośmiu językach, a edytor konstruktora stron obsługuje dowolny wybrany język. Pamiętaj jednak, że stworzenie wielojęzycznej strony internetowej może zająć trochę czasu i wysiłku.

  Mimo że Jimdo nie ma domyślnie zintegrowanego sklepu z aplikacjami, nadal umożliwia integrację innych ważnych usługi stron trzecich. Należą do nich Tidio Live Chat, infografika Infogr.am, sprzedaż biletów Eventbrite, platformy mediów społecznościowych i wiele innych. Dodatkowo możliwe jest osadzanie filmów z YouTube i galerii zdjęć dostępnych w magazynie.

  Aby znaleźć bieżące statystyki witryny i w razie potrzeby poprawić brakujące czynniki, Jimdo pozwala Ci się połączyć Google Analytics do twojego projektu. Jest to pewny sposób, aby dowiedzieć się więcej o statystykach witryny, źródłach ruchu, zachowaniu, sprzedaży i współczynnikach konwersji, popularnych i najczęściej oglądanych stronach, odsetku użytkowników, którzy po raz pierwszy i regularnych odwiedzają, oraz innych ważnych parametrach, które mogą ostatecznie wpłynąć na Twoją witrynę wydajność.

  Jimdo troszczy się o ciebie bezpieczeństwo strony internetowej. Umożliwia ochronę całej witryny lub jej oddzielnych stron za pomocą haseł. Określenie siły hasła i rodzaju ochrony w ogóle nie zależy od Ciebie – sprawdź warunki planu Jimdo, aby dowiedzieć się, na jakie funkcje bezpieczeństwa możesz liczyć. Powinieneś także wiedzieć, że wszystkie strony internetowe Jimdo są szyfrowane w wiarygodny sposób Certyfikaty SSL co zwiększa bezpieczeństwo twojego projektu. Jest to znaczący czynnik dla wszystkich rodzajów sklepów internetowych.

  Witryny Jimdo są również Przyjazny dla SEO. Ta funkcja jest domyślnie udostępniana, dzięki czemu użytkownicy są odpowiedzialni za proces promocji swojej witryny. Aby poprawić pozycję w wyszukiwarce projektów, możesz dodawać i edytować metatagi, konfigurować adresy URL stron internetowych. Właściciele zaawansowanych planów mogą określić adresy URL stron, które chcieliby uzyskać dla swojej witryny i uzyskać dostęp do zaawansowanych ustawień SEDO.

  Jimdo Dolphin: System jest wyposażony w prosty interfejs, który zapewnia dostęp do głębszych ustawień witryny. Nie oczekuj jednak takiej elastyczności i funkcjonalności zapewnianej przez klasyczny edytor. Główną zaletą usługi jest zintegrowane narzędzie oparte na sztucznej inteligencji, mające na celu analizę dostarczonych danych. W rezultacie system automatycznie generuje najbardziej odpowiedni projekt strony internetowej, który lepiej pasuje do Twojej specjalizacji biznesowej i indywidualnych potrzeb. Od Ciebie zależy później dostosowanie i personalizacja projektu.

  Jimdo Dolphin Store

  Jako system oparty na blokach Dolphin umożliwia dostosowywanie bloków – zastępowanie, radzenie sobie i duplikowanie ich lub dostosowywanie i zmiana pozycji bloków w zależności od potrzeb Twojej witryny. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy bloków, które dzielą się na kilka kategorii. Należą do nich okładka, informacje, tekst, obraz, kolumny, lista, muzyka, kontakt. Każda kategoria zawiera prawie kilkanaście opcji projektowania bloków. Każdy blok ma z kolei szereg regulowanych ustawień, opcje integracji plików multimedialnych i bogaty wybór elementów możliwych do zintegrowania. Wreszcie, system zapewnia dostęp do mobilnej aplikacji Jimdo Boost, w której można skorzystać ze szczegółowych statystyk witryny i danych o ruchu pobranych z Google Analytics. To także miejsce, w którym można znaleźć ważne rekomendacje dotyczące dalszej promocji strony.

 • Wix. Ze względu na szeroką gamę ustawień Wix jest uważany za jednego z najbardziej bogatych w funkcje kreatorów stron internetowych w nowoczesnej niszy projektowania stron internetowych. System posiada niesamowitą funkcjonalność, która wpływa na wynik procesu budowania stron internetowych i jakość realizowanych projektów.

  Wix Apps Market

  Wix zawsze dominował nad swoimi konkurentami ze względu na platformę eCommerce, blogowanie, wybór widżetów i szerokie opcje edycji projektu. System działa dobrze dla użytkowników z różnorodnymi projektami stron internetowych, oferując możliwość wyboru standardu Edytor Wix i narzędzie WIX ADI. Podczas gdy pierwsza opcja umożliwia tworzenie stron internetowych w trybie standardowym z pewnym wymaganym doświadczeniem, narzędzie ADI dosłownie projektuje dla Ciebie projekt w trybie automatycznym, wykorzystując informacje, które prześlesz na jego żądanie. Jest to łatwe, przyjemne i wygodne dla wszystkich kategorii użytkowników, chociaż nowicjusze korzystają z tej opcji przede wszystkim. Dodatkowo, narzędzie do tworzenia stron internetowych jest zintegrowane edytor mobilny który pozwala modyfikować widok mobilny Twojej witryny, wpływając na jej wersję komputerową. Zwiększa to wygodę przeglądania mobilnego i pozwala zwiększyć komfort użytkowania.

  Kreator stron internetowych zasługuje również na uwagę użytkowników ze względu na jego moc Wix Turbo funkcja. Jest to zestaw technologii i narzędzi oferowanych przez system, które pomagają zwiększyć czas ładowania witryny i ogólną wydajność. Blogowanie z Wix jest również prosty i wygodny. System pozwala tworzyć i planować posty, integrować pliki multimedialne, włączać komentarze na Facebooku, dodawać sekcję Polecane posty, przypisywać tagi do postów, dodawać niestandardowe kanały, wybierać spośród wielu szablonów blogów, narzędzi do zarządzania, konfigurować parametry SEO i wykonywać inne wygodne działania.

  Jedną z niezaprzeczalnych zalet kreatora stron internetowych jest jego silnik eCommerce. Wix umożliwia tworzenie małych i średnich sklepów internetowych na własnej platformie eCommerce, przy użyciu wielu narzędzi i opcji dostosowywania projektu. Istnieje nawet osobny plan eCommerce dla tych użytkowników, którzy są zainteresowani przede wszystkim uruchomieniem sklepów internetowych. Jeśli chodzi o funkcje eCommerce, których możesz użyć, najpierw należy wymienić następujące: narzędzia do edycji projektów metodą przeciągnij i upuść, wiele szablonów eCommerce, profesjonalne narzędzia do zarządzania sklepem internetowym, galerie produktów, liczne opcje płatności, ustawienia podatków i wysyłki, optymalizacja mobilna , Obsługa klienta 24/7, import / eksport plików CSV, możliwość wydawania kodów kuponów i bonusów w celu zwiększenia lojalności klientów.

  Edytor sklepu Wix

  Tworząc witrynę za pomocą Wix, wcześniej czy później staniesz przed koniecznością korzystania z niektórych aplikacji. Zadbał o to kreator stron internetowych, oferując wiele aplikacji w swoim zintegrowanym App Market. To miejsce, w którym znajdziesz bezpłatne i płatne aplikacje mające zastosowanie do tworzenia różnych typów witryn. Ponadto każdy może skorzystać z Wix Corvid funkcja, która jest konstruktorem aplikacji, który pozwala tworzyć aplikacje lub bazy danych potrzebne dla Twojej witryny.

  Wreszcie, Wix wyróżnił się również dzięki funkcji Ascend – kompleksowemu rozwiązaniu, które oferuje wybór narzędzi biznesowych dostępnych w jednym miejscu. Jest tu ponad 20 produktów, z których każdy ma na celu uproszczenie tworzenia i zarządzania przedsiębiorstwem. Narzędzia skutecznie pomogą Ci rozwinąć firmę, promując ją w Internecie. Wśród narzędzi Wix Ascend, z których możesz skorzystać, warto wymienić formularze online, czat na żywo, funkcję skrzynki odbiorczej, menedżera kontaktów, faktury i automatyzacje, oferty cenowe, zadania i przypomnienia, aby wymienić kilka.

Jimdo vs Wix. Jeśli chodzi o zestaw funkcji, Wix jest wyraźnym liderem w porównaniu. Mimo, że Jimdo jest wystarczająco elastyczny, ponieważ pozwala użytkownikom na dostosowanie kodu źródłowego strony, Wix ma znacznie więcej wariantów, aby dostosować i wyposażyć witrynę za pomocą przydatnych aplikacji. Kreator stron internetowych jest również bardziej zorientowany na potrzeby odbiorców docelowych i regularnie wprowadza nowe funkcje. Tryby edycji projektu, zaawansowane narzędzie ADI, Wix Turbo, Ascend, blogowanie i eCommerce sprawiają, że twórca strony internetowej jest niezaprzeczalnym zwycięzcą tego porównania.

3. Wzory

Tabela porównawcza projektu

JimdoWix
Liczba tematów:16550
Import motywów:✘ NIE✘ NIE
Edytor wizualny:&# x2714; TAK&# x2714; TAK
Zmiana motywu:&# x2714; TAK✘ NIE
Zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych:&# x2714; TAK&# x2714; TAK
 • Jimdo. Jimdo oferuje obecnie ponad 30 gotowych szablonów, które można w pełni dostosować. Te motywy mogą być używane zarówno w wersji Classic, jak i Dolphin, a także w wielu odmianach i stylach.

  Użytkownicy mogą wybrać jeden z tych motywów w zależności od swojej niszowej specjalizacji i potrzeb lub utworzyć zupełnie nowy motyw od podstaw. Ta ostatnia opcja wymaga jednak pewnych umiejętności projektowania stron internetowych. Wszystkie szablony Jimdo są domyślnie zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych. Alternatywnie możesz skonfigurować stronę docelową o nazwie Strona Mobile Express, który zapewni podstawowe informacje o Twojej firmie.

  Podczas pracy z Jimdo Creatorem napotkasz wiele opcji dostosowywania projektu. Wśród dostępnych możliwości możesz wybrać różne szablony dla różnych typów i stylów witryn (takie jak portfele, blogi, sklepy internetowe, witryny biznesowe i inne). Każdy z tych motywów można dostosować do własnych upodobań, wybierając narzędzia i funkcje oferowane przez system. Przełącznik „Style byElement” dostępny w systemie pozwala modyfikować albo oddzielne elementy projektu, albo wszystkie jednocześnie, eliminując w ten sposób potrzebę wykonywania wszystkich tych czynności ręcznie. Jimdo obsługuje opcję zmiany szablonu, więc to Ty musisz zmienić szablony podczas procesu projektowania stron internetowych. Wreszcie, jeśli kiedykolwiek pracowałeś z kodami witryny lub masz umiejętności programistyczne, możesz stworzyć swój własny, jedyny w swoim rodzaju szablon dla projektu Jimdo za pomocą ich niestandardowego interfejsu szablonów..

  Jimdo Dolphin: Mimo że Jido Dolphin korzysta z tej samej kolekcji szablonów co klasyczny edytor, proces wyboru szablonów nieco się różni. Jest to system, który automatycznie wybierze szablon dla twojego projektu na podstawie udzielonych odpowiedzi i informacji. Twoim zadaniem jest zastąpienie treści własnymi informacjami, przesłanie logo firmy, integracja plików multimedialnych, dostosowanie projektu do własnych potrzeb, a następnie opublikowanie gotowej strony internetowej w Internecie.

 • Wix. Kolekcja szablonów Wix jest obecnie jedną z najbardziej rozbudowanych i profesjonalnych na rynku. Kreator stron internetowych oferuje ponad 550 wysokiej jakości projektów, z których wszystkie są w 100% konfigurowalne i domyślnie zoptymalizowane do przeglądania na urządzeniach mobilnych. Szablony są celowo podzielone na ponad 70 kategorii w celu uproszczenia wyboru użytkownika. Użytkownicy Wix mogą zmienić mobilny widok swojej witryny bez zmiany wyglądu wersji komputerowej. Istnieje również możliwość edycji wybranego motywu w Edytorze standardowym lub przy użyciu zaawansowanych Narzędzie Wix ADI.

  Oprócz gotowych projektów kreator stron internetowych oferuje również puste motywy. Jest to świetna opcja dla tych użytkowników, którzy zamierzają tworzyć imponujące projekty stron internetowych od zera. Jedyną wadą, o której wspomnieliśmy wcześniej, jest niemożność przełączania szablonów w trakcie procesu projektowania stron internetowych, co tłumaczy się funkcją „bezwzględnego pozycjonowania” używaną przez system. Dlatego musisz być dwa razy uważny, wybierając odpowiedni szablon od samego początku.

Jimdo vs Wix. Kreator stron Wix zapewnia znacznie więcej szablonów związanych z tematami niż Jimdo. Dzięki temu Jimdo umożliwia przesłanie niestandardowego motywu, a co ważniejsze – pozwala przełączać szablony. Jest to jednak wątpliwa opcja – nie możesz dostosować strony Jimdo do swoich potrzeb. Z Wix możesz to łatwo zrobić.

4. Obsługa klienta

 • Jimdo. Kreator stron internetowych oferuje doskonałą obsługę klienta, która obejmuje wiele opcji, z których mogą korzystać użytkownicy. Dostęp do obszernego i informacyjnego Centrum Wsparcia. Dla wygody użytkownika wszystkie tematy i pytania są tutaj podzielone na kategorie niszowe (Podstawy, projektowanie, domeny i poczta e-mail, blogowanie, sklep, optymalizacja wyszukiwarek, konto i często zadawane pytania.), aby skrócić czas wyszukiwania. System oferuje również opcję filtrowania wyszukiwania, która sprawia, że ​​proces wyszukiwania informacji jest łatwy, wygodny i szybki. FAQ, solucje wideo (system ma swój regularnie aktualizowany kanał YouTube) i obsługa poczty e-mail są dostępne dla każdego subskrybenta tutaj. Miło jest wiedzieć, że istnieje również bezpłatna obsługa czatu na żywo i obsługa za pośrednictwem Twittera.

  Pamiętaj, że priorytet obsługi klienta Jimdo początkowo zależy od subskrypcji wybranej przez użytkownika. Użytkownicy darmowych kont nie będą mogli uzyskać tak szerokich opcji wsparcia w porównaniu do abonentów płatnego abonamentu. Wsparcie Pro obejmuje bezpośrednią pomoc rodzimych użytkowników języka angielskiego, którzy indywidualnie odpowiadają na pytania użytkowników w ciągu około 1-2 dni po przesłaniu żądania. Użytkownicy kont biznesowych i Premium otrzymują wsparcie Premium zapewniane przez rodzimych użytkowników języka przez 2-4 godziny w dni robocze.

 • Wix. Obsługa klienta konstruktora strony robi wrażenie na jego wartości informacyjnej, jakości i profesjonalnym podejściu. Kreator stron internetowych ma przyjazny dla użytkownika i zrozumiały interfejs, który zawiera wiele zaleceń, wskazówek i wskazówek, jak najlepiej wykorzystać system. The oficjalne forum Wix obejmuje około 300 000 tematów i jest bardzo łatwa w nawigacji, podobnie jak w panelu sterowania. Istnieje również ogromna baza wiedzy obejmująca samouczki wideo i artykuły instruktażowe. W razie potrzeby użytkownicy mogą skontaktować się bezpośrednio z ekspertem Wix za pośrednictwem poczty elektronicznej. Użytkownicy abonamentu Premium mają możliwość zaplanowania połączenia.

  Podczas pracy nad rozwojem witryny zauważysz wiele edytowalnych elementów ze znakami zapytania, które wyjaśniają podstawy ich używania, a także ich początkową implikację. Innymi słowy. Uczysz się podczas tworzenia strony internetowej, a to jedna z funkcji, która sprawia, że ​​Wix jest wygodny i przydatny dla początkujących użytkowników.

Wix vs Jimdo. Obaj twórcy witryn oferują wystarczające zasoby pomocy technicznej. Wix ma jednak szerszą bazę wiedzy obejmującą tysiące tematów. Użytkownik otrzymuje wiele wskazówek i podpowiedzi podczas pracy nad rozwojem swojej witryny. To sprawia, że ​​proces projektowania stron internetowych jest szybszy i prostszy dla początkujących, którzy dopiero zaczynają odkrywać system.

5. Polityka cenowa

 • Jimdob. Polityka cenowa Jimdo jest uzasadniona, ponieważ system ma osobne plany dla standardowego Jimdo Creator i Jimdo Dolphin. Jimdo Creator obejmuje cztery płatne subskrypcje. Należą do nich Pro (7,5 USD / mies), Biznes (20 USD / mies), SEO Plus (30 USD / mies) i platyny (40 USD / mies).

  Pro Plan działa dobrze dla blogerów, niezależnych projektantów stron internetowych i kreatywnych, których umiejętności i wiedza w zakresie projektowania stron internetowych nie są jeszcze na najwyższym poziomie, ale którzy zamierzają nadal pracować z systemem, tworząc z nim wysokiej jakości projekty. Biznes Plan to dobry wybór dla sklepu internetowego i właścicieli firm. Plan SEO Plus jest ukierunkowany na potrzeby użytkowników, którzy myślą o dalszej promocji swoich projektów w wyszukiwarkach i życzą sukcesu. Platinum Plan to idealny wybór dla profesjonalnych projektantów stron internetowych i zaawansowanych właścicieli sklepów internetowych. Bez względu na plan Jimdo, w którym ostatecznie wybierzesz, otrzymasz dostęp do opcji blogowania i eCommerce, profesjonalnych projektów, zintegrowanych narzędzi mediów społecznościowych, opcji osadzania wideo, galerii zdjęć, opcji optymalizacji mobilnej, integracji Map Google itp..

  Jimdo Dolphin: Jeśli zdecydujesz się na pracę z Jimdo Dolphin od samego początku, możesz wypróbować jego podstawowe funkcje w bezpłatnym abonamencie, ale nie oczekuj od niego zbyt wiele z powodu dostępnych ograniczeń. Jeśli chodzi o płatne subskrypcje, Dolphin oferuje następujące opcje: Start (9 USD / mies), Rosnąć (15 USD / mies), eCommerce (19 USD / mies) lub bez ograniczeń (39 USD miesięcznie) plany rozliczane corocznie. Plan początkowy to dobry wybór dla twórców i początkujących. Program Grow Plan działa lepiej dla właścicieli firm i małych firm. eCommerce Plan to zdecydowanie inteligentne rozwiązanie do tworzenia sklepów internetowych, podczas gdy Unlimited Plan to najlepszy wybór do profesjonalnego projektowania stron internetowych. Wszystkie plany Jimdo Dolphin obejmują bezpłatne domeny, funkcję połączenia e-mail, szyfrowanie HTTPS, statystyki sieciowe i inne zalety.

 • Jimdo CreatorJimdo DolphinWix
  Opcje cenowe:&# x2714; Pro (7,50 USD / mies);
  &# x2714; Biznes (20 USD / mies);
  &# x2714; SEO Plus (30 USD / mies);
  &# x2714; Platyna (40 USD / mies).
  &# x2714; Początek (9 USD / mies);
  &# x2714; Rosnąć (15 USD / mies);
  &# x2714; eCommerce (19 USD / mies);
  &# x2714; Bez limitu (39 USD miesięcznie).
  &# x2714; Połącz domenę (4,50 USD / mies);
  &# x2714; Kombinacja (8,50 USD / mies);
  &# x2714; Bez limitu (12,50 USD / mies);
  &# x2714; eCommerce (16,50 USD / mc);
  &# x2714; VIP (24,50 USD / mies).
  Funkcje:&# x2714; Zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych;
  &# x2714; Funkcje SEO;
  &# x2714; Nieograniczone miejsce na dane;
  &# x2714; nieograniczona przepustowość.
  &# x2714; Projektowanie stron internetowych AI;
  &# x2714; eCommerce;
  &# x2714; Darmowe SSL;
  &# x2714; Statystyka.
  &# 10004; Bezpłatny;
  &# x2714; Setki profesjonalnych motywów;
  &# x2714; Sklep internetowy;
  &# x2714; nieograniczona przepustowość.
 • Wix. Wix ma również bezpłatną wersję, która nigdy nie wygasa, i płatne subskrypcje, które mogą wzrosnąć do 24,50 USD / miesiąc. Należą do nich Connect Domain (4,50 USD / mies), Kombinacja (8,50 USD / mies), Bez limitu (12,50 USD / mies), eCommerce (16,50 USD / mc) i VIP (24,50 USD / mies) plany. Pamiętaj, że ich najtańszy płatny abonament domeny Connect nie usuwa reklamy Wix z Twojej witryny, a zatem nie jest wart poważnej uwagi, jeśli chodzi o profesjonalne tworzenie witryn. Aby pozbyć się banera reklamowego, musisz uaktualnić do jednej z wyższych subskrypcji.

  Niezależnie od tego, jaki płatny plan Wix zdecydujesz się wybrać na potrzeby projektowania stron internetowych, będą one oferować bezpłatny hosting i połączenie z domeną, pewną ilość miejsca, zintegrowane Google Analytics, wsparcie klienta Premium i inne zalety. Jeśli jest coś, z czego nie jesteś zadowolony, wybierając plan Wix, system oferuje 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Ponadto Wix jest znany z programów lojalnościowych, zniżek i bonusów, które system regularnie oferuje. Zapisz się, aby otrzymywać biuletyny Wix, aby otrzymywać informacje o nadchodzących zniżkach, które naprawdę pozwolą Ci zaoszczędzić.

Jimdo vs Wix. Ceny Wix są znacznie bardziej elastyczne i rozsądne, ponieważ istnieje 5 planów premium, rozliczanych miesięcznie lub rocznie. Warunki planów mogą pokryć prawie wszystkie potrzeby profesjonalnych projektantów i początkujących. Jimdo upraszcza sprawę, ale korzystanie z niej jest droższe na dłuższą metę. Kwestie związane z kosztami z pewnością odgrywają rolę w wyborze oprogramowania, ale przy tak niskich i bliskich stawkach koszty te prawie się nie liczą.

Dolna linia

Jimdo i Wix są dwoma znanymi i popularnymi twórcami stron internetowych, które nie wymagają poważnej prezentacji. Każdy z tych systemów ma grupę docelową i każdy z nich oferuje szerokie spektrum funkcji wymaganych do zaspokojenia różnorodnych potrzeb w zakresie tworzenia stron internetowych dla początkujących i profesjonalistów w zakresie projektowania stron internetowych.

JimdoJimdo jest godnym przedstawicielem niszy projektowania stron internetowych. Jego funkcje, narzędzia do dostosowywania projektu, wybór szablonu, opcje blogowania, silnik eCommerce i polityka cenowa stawiają system na jednej z najwyższych pozycji w rankingu najlepszych współczesnych twórców stron internetowych. Najważniejszym elementem tego systemu jest potężne, ale łatwe w użyciu narzędzie Jimdo Dolphin, które automatycznie projektuje stronę internetową na podstawie potrzeb użytkowników i przesłanych informacji. Jimdo.com

WixWix to znany na całym świecie program do tworzenia witryn internetowych typu „wszystko w jednym”, którego można używać do budowania dowolnego rodzaju projektów przy minimalnych umiejętnościach i wymaganych nakładach finansowych. Platforma wyróżnia się zaawansowanym edytorem stron WIX ADI, wspaniałą kolekcją szablonów, narzędziami do dostosowywania projektów, widżetami App Store, eCommerce i opcjami blogowania. Jest to jeden z najlepszych systemów, jaki kiedykolwiek można znaleźć, niezależnie od typu projektu, który zamierzasz uruchomić. Wix.com

Który z nich jest lepszy: Jimdo czy Wix? Zarówno Wix, jak i Jimdo oferują kompleksowe pakiety umożliwiające uruchomienie witryny. Wix jest łatwiejszy w użyciu, a Jimdo pozostawia więcej miejsca na personalizację dzięki zaawansowanemu edytorowi HTML / CSS. Ale w sumie Wix jest bardziej elastyczny, jeśli dokładnie wiesz, którą stronę internetową chcesz stworzyć. Zanim zaczniesz budować witrynę za pomocą jednego z tych narzędzi do budowania witryn, zadaj sobie pytanie, jakie funkcje chcesz uzyskać i co możesz poświęcić.

Przegląd Tabela porównawcza

JimdoWix
Łatwość użycia:Jimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs Wix
Funkcje:Jimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs Wix
Wzory:Jimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs Wix
Obsługa klienta:Jimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs Wix
Cennik:Jimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs Wix
Ogólny wynik:Jimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs WixJimdo vs Wix

Wypróbuj Wix teraz

 Jest wolne

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map