uCoz vs WordPress

uCoz vs WordPress


uCoz i WordPress to wysokiej jakości i profesjonalne narzędzia do tworzenia stron internetowych, które mają bogatą różnorodność funkcji, funkcji i opcji, które wyróżniają każdy system na swój sposób. W rzeczywistości niemożliwe jest zdefiniowanie wyraźnego lidera od samego początku.

Każda usługa ma wiele do zaoferowania, a każda z nich koncentruje się na określonym celu tworzenia stron internetowych. Taka sytuacja spowodowała konieczność przeglądu i porównania uCoz i WordPress, aby poznać ich główne cechy i implikacje.

Szybka migawka:

uCozuCoz – to potężny i dość popularny kreator stron internetowych, który jest jednym z najstarszych przedstawicieli branży projektowania stron internetowych, wprowadzonym na rynek w 2005 roku. System przemawia do użytkowników ze względu na swoją funkcjonalność, elastyczność, uniwersalny charakter i wygodę. Jest popularny wśród webmasterów, którzy chcą zarabiać na swoich produktach, a także wśród zwykłych użytkowników. uCoz.com

WordPressWordPress – to znany na całym świecie darmowy CMS typu open source, który nie wymaga żadnej prezentacji. Usługa jest znana wszystkim doświadczonym projektantom stron internetowych, którzy zamierzają realizować poważne projekty z długoterminowymi perspektywami. CMS został początkowo stworzony jako platforma blogowa, ale udało mu się wytrzymać silną konkurencję niszową, którą można teraz zastosować do wielu potrzeb tworzenia stron internetowych. WordPress.org

Biorąc pod uwagę rosnące zapotrzebowanie użytkowników na te narzędzia do budowania stron internetowych, postanowiliśmy porównać WordPress z uCoz. Który z nich cechuje wyjątkowa łatwość obsługi w połączeniu z wysoką wydajnością, niezawodnością i funkcjonalnością? Który z nich będzie działał lepiej dla różnych grup docelowych? Najwyższy czas ujawnić teraz sekrety obu systemów.

1. Łatwość użycia

 • uCoz. Kreator stron internetowych będzie działał najlepiej dla użytkowników, którzy są zainteresowani tworzeniem różnego rodzaju projektów od prostych do złożonych. Należą do nich witryny biznesowe, blogi, portfele, strony docelowe, witryny promocyjne, sklepy internetowe, portale, kanały informacyjne i co nie.

  Może być również interesujący i prosty dla przedstawicieli zawodów kreatywnych, freelancerów, przedsiębiorców, których doświadczenie w projektowaniu stron internetowych może się znacznie różnić. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą w tworzeniu stron internetowych, czy dopiero zaczynasz karierę, uCoz może być właściwym wyborem, aby dostosować się do twoich potrzeb i stylu.

  Panel sterowania uCoz

  W przeciwieństwie do konkurencji skierowanej głównie do tych z nas, którzy nie znają języka HTML, uCoz jest skierowany zarówno do użytkowników końcowych, jak i do profesjonalistów internetowych (projektantów, programistów i całych agencji), ponieważ jego zestaw funkcji obejmuje zarówno redaktorów DIY, jak i „profesjonalnych” redaktorów.

  Panel sterowania usługi jest dość przyjazny dla użytkownika i nie zajmuje dużo czasu, aby się do niego przyzwyczaić. Jest to jednak nieco prostsze niż w przypadku niektórych współczesnych twórców stron internetowych.

  Nie znajdziesz tutaj standardowego edytora WYSIWYG / przeciągnij i upuść, ale nie jest to poważny problem dla tych, którzy wybrali usługę do tworzenia profesjonalnych witryn z nią. Oznacza to po prostu, że platforma wymaga lekkiej krzywej uczenia się, aby jak najlepiej wykorzystać jej wykorzystanie, co oczywiście może zająć trochę czasu.

  Edytor strony uCoz

  Na pierwszy rzut oka uCoz może wydawać się skomplikowany, ale kiedy zrozumiesz jego logikę, zrozumiesz, jak inteligentny i elastyczny jest system. Tworzenie witryny za pomocą uCoz zaczyna się od utworzenia konta, wybrania nazwy domeny zamiast subdomeny oferowanej domyślnie i skonfigurowania właściwości witryny w kreatorze systemu.

  Kolejny krok zakłada wybór modułu i dostosowanie strony internetowej do twoich potrzeb. Zatem opanowanie systemu nie jest niczym skomplikowanym – wymaga tylko nieco więcej cierpliwości, wysiłku i czasu, aby przyzwyczaić się do konkretnego podejścia do projektowania stron internetowych.

 • WordPress. Jest to CMS do blogowania typu open source, który na pierwszy rzut oka wygląda na stosunkowo zrozumiały i prosty. Usługa pozwala na tworzenie różnego rodzaju projektów, choć początkowy obszar aplikacji internetowej to budowanie blogów. Dużo uwagi poświęca się szczegółom opcji publikowania, ponieważ użytkownicy, którzy dają pierwszeństwo, często mają zamiar tworzyć witryny bogate w treść, często aktualizowane za pomocą materiałów tekstowych.

  Początkowo może się wydawać, że pulpit WordPress jest prostszy i bardziej intuicyjny niż ten oferowany przez uCoz. Zaraz po zainstalowaniu systemu i rozpoczęciu eksploracji panelu sterowania oraz różnorodności związanych z nim sekcji zdajesz sobie sprawę, że usługa jest znacznie bardziej skomplikowana, niż się początkowo wydaje. Jest to szczególnie ważne dla początkujących, którzy potrzebują więcej czasu i wysiłku, aby poradzić sobie z całym spektrum zawiłości.

  Edytor strony WordPress

  Użytkownicy potrzebują szerokiego asortymentu umiejętności, aby ujawnić funkcjonalność systemu. Początkujący mogą z niego korzystać po przeczytaniu kilku podręczników, forów i samouczków wideo na YouTube, ale raczej nie będą w stanie tworzyć stron internetowych, które byłyby bardziej skomplikowane niż zwykła witryna promująca szablony.

  Nawet tak prosty CMS, jak WordPress, wymaga profesjonalnego podejścia do tworzenia poważnych projektów. Główne problemy, z którymi można się tu spotkać, to hosting, wtyczki i kwestie bezpieczeństwa. Mówiąc o wtyczkach, po prostu nie będziesz mógł w pełni korzystać z usługi bez nich. Wynika to z faktu, że wtyczki pomagają maksymalnie wykorzystać wydajność witryny, ujawniając całe spektrum funkcji, które planujesz wykorzystać.

uCoz vs WordPress. Oczywiście możesz majstrować przy ustawieniach na obu platformach przez setki godzin, ale tylko po to, aby uruchomić stronę internetową, uCoz jest lepszą opcją. Z kolei WordPress umożliwia także tworzenie złożonych projektów dzięki dodatkowej integracji wtyczek. Korzystanie z systemu nie jest dość trudne – to kwestia kilku dni dla tych, którzy mają zamiar korzystać z systemu w przyszłości.

2. Zestaw funkcji i elastyczność

 • uCoz. Kreator stron internetowych oferuje szerokie spektrum opcji tworzenia stron internetowych, które są podzielone na dwa obszary dla łatwości użytkowania. Są to ustawienia ogólne i parametry modułu. Ustawienia ogólne są stosowane w celu dostosowania całej funkcjonalności strony internetowej i zapewnienia jej wymaganej wydajności.

  Moduły są dodawane zgodnie z osobistymi preferencjami i celami projektowania stron internetowych. Jest ich tu wiele, ale nie musisz używać wszystkich modułów jednocześnie. Zamiast tego możesz wybrać tylko te, które będą potrzebne do realizacji projektu. Możliwe jest samodzielne dostosowanie ustawień kwoty w desce rozdzielczej. Po prostu dodaj wszystkie niezbędne elementy i usuń te, których w ogóle nie potrzebujesz. Twoja strona internetowa uCoz będzie wyglądać tak, jak chcesz.

  Projekt uCoz i edytor CSS

  Powinieneś wiedzieć, że uCoz zapewnia pełną kontrolę nad edytowaniem stron CSS i HTML, co przyczynia się do głębszej personalizacji projektu. Pamiętaj jednak, że kontrolując proces projektowania stron internetowych za pomocą edycji kodu, zawsze istnieje szansa, że ​​coś zepsujesz i wyrządzisz szkodę swojej witrynie. Jeśli więc brakuje Ci umiejętności programistycznych, nie musisz się uczyć i używać ich tylko dlatego, że może to być korzystne rozwiązanie – system umożliwia ręczne dostosowywanie projektu za pomocą narzędzi do edycji witryn internetowych dostępnych na pulpicie nawigacyjnym. Możesz je wykorzystać do dostosowania dostępnych gotowych modułów systemowych (Forum, Sklep internetowy, Czat, Wiadomości, Blog, Ankiety, Katalogi artykułów, Tablica ogłoszeń, Publikowanie w sieci społecznościowej, Księga gości itp.) Przed ich zintegrowaniem na twojej stronie.

  Oprócz tego uCoz oferuje jeden z najlepszych modułów do zarządzania promocją stron internetowych utworzonych za jego pomocą. Możliwość ustawienia przyjaznych dla człowieka adresów URL, metatagów tytułu i opisu dla wszystkich materiałów / kategorii – to nie jest pełna lista opcji optymalizacji SEO oferowanych przez system. Moduł SEO może być również używany do monitorowania pozycji, zakupu linków itp.

  Moduł SEO uCoz

  Kolejną atrakcją, którą z pewnością spodoba ci się, jest możliwość połączenia Certyfikatów SSL ze swoimi stronami internetowymi, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i poufność danych osobowych i informacji o płatności. Ta funkcja będzie jednak przydatna, jeśli planujesz uruchomić witrynę eCommerce.

  Jest też jedna godna uwagi cecha, która zasługuje na podkreślenie tutaj. Dla osób niedowidzących jest to możliwość aktywacji wersji witryny jednym kliknięciem. Jest to znacząca korzyść dla organizacji non-profit, które podejmują decyzję o utworzeniu strony internetowej z uCoz.

 • WordPress. CMS oferuje szeroki wybór funkcji, narzędzi do dostosowywania projektu i opcji, które umożliwiają uruchamianie atrakcyjnych wizualnie stron internetowych o doskonałej wydajności. Chociaż początkowa sfera aplikacji WordPress kiedyś sprowadzała się do tworzenia stron blogów, usługa szybko rozwinęła się w potężną platformę z różnorodnymi funkcjami, które mogą zaspokoić wszelkie potrzeby związane z tworzeniem stron internetowych. Przesyłanie treści i zarządzanie nimi jest tutaj proste i szybkie, a instalacja systemu nie zajmuje dużo czasu i wysiłku.

  Jedyny niuans polega na tym, że nie jest możliwe obejście się tutaj bez umiejętności programowania zamierzają zaprojektować w pełni funkcjonalną stronę internetową. To samo dotyczy integracji wtyczek i szablonów. Chodzi o to, że funkcjonalność platformy zależy w dużej mierze od opcji integracji.

  Podstawowa wersja WordPress jest dość słaba, ale ma kolekcję gotowych wbudowanych szablonów i wtyczek. W większości przypadków nie jest to wystarczające, aby zapewnić zamierzony efekt. Dlatego nie musisz rezygnować z dodawania dodatkowych wtyczek i konfigurowania szablonów, aby zapewnić projektowi wyższą wydajność i wyjątkowy wygląd. W Internecie znajdziesz setki wariantów, które mogą być zarówno bezpłatne, jak i płatne.

  Konfiguracja wtyczek WordPress

  Bez względu na rodzaj wtyczki lub motywu, upewnij się, że masz do czynienia z profesjonalnym projektantem stron internetowych, któremu możesz całkowicie zaufać, aby nie narażać bezpieczeństwa swojej witryny. Kolejną rzeczą do zapamiętania jest to, że integracja wtyczek wpływa na częstotliwość aktualizacji projektu, które należy wprowadzić po zakończeniu i opublikowaniu witryny. Wtyczki są regularnie aktualizowane, a im więcej z nich korzystasz – tym częściej będziesz musiał aktualizować swoją witrynę. Może to stanowić wyzwanie dla nietechnicznych.

  Jeśli jesteś nowicjuszem, musisz eksperymentować, tworząc własną kolekcję wtyczek. Będziesz także mógł edytować wtyczki ręcznie, jeśli znasz język programowania PHP. Oczywiste jest, że musisz wykonać wszystkie działania związane z kodem po zapisaniu kopii witryny. W przeciwnym razie może to skończyć się niestety.

  W przeciwieństwie do uCoz, instalacja WordPress wymaga dostępności hostingu z góry. Wybór jest dość szeroki, ale nadal nie jest łatwo podjąć właściwą decyzję na podstawie cech Twojej witryny, podanych warunków i dostępnego budżetu. Niezawodni dostawcy hostingu, tacy jak Bluehost, na przykład oferuj różnorodne plany, które pokrywają większość potrzeb związanych z hostingiem. Pamiętaj o tym, wybierając WordPress jako najlepsze rozwiązanie do tworzenia stron internetowych.

uCoz vs WordPress. Chociaż może się wydawać, że WordPress jest bardziej bogaty w funkcje, uCoz wciąż oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby skonfigurować przyzwoitą stronę internetową. WordPress jest niewątpliwie bardziej elastycznym systemem, ponieważ jest oprogramowaniem typu open source, pozwalającym na głębsze dostosowanie strony i zastosowanie umiejętności kodowania.

3. Wzory

uCozWordPress
Liczba tematów:300+10 tys+
Import motywów:&# x2714; TAK&# x2714; TAK
Edytor wizualny:&# x2714; TAK&# x2714; TAK
Zmiana motywu:&# x2714; TAK&# x2714; TAK
Zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych:&# x2714; TAK&# x2714; TAK NIE
 • uCoz. Kreator stron internetowych oferuje obecnie ponad 20 kategorii szablonów, które obejmują ponad 400 motywów jakości. Dla ułatwienia wyszukiwania i wygody użytkownika wszystkie szablony należą do kategorii tematycznych, które są regularnie aktualizowane. Biorąc pod uwagę rok powstania usługi, szablony uCoz trudno nazwać nowoczesnymi i profesjonalnymi. Jakość dostępnych projektów jest jednak na przyzwoitym poziomie i może łatwo dostosować się do różnych preferencji dotyczących projektowania stron internetowych.

  Przeglądając kolekcję szablonów uCoz, można znaleźć nieaktualne motywy, a także współczesne próbki szablonów, które mają responsywny wygląd i wyjątkowy wygląd. Rozsądne jest preferowanie nowszych szablonów, które znajdują się na górze listy w każdej kategorii.

  Lepiej wybrać responsywne szablony, ponieważ są one nowsze, bardziej atrakcyjne i można je przeglądać na dowolnym urządzeniu mobilnym i stacjonarnym. Możesz rozwiązać ten problem, odwiedzając markowy sklep systemu – uTemplate.pro, gdzie znajdziesz tysiące niedrogich próbek spełniających dowolne preferencje. Możesz również uzyskać wybrany szablon premium z tej kolekcji, uaktualniając do dowolnego płatnego planu, zaczynając od „Optymalnego”.

  Inną opcją jest uzyskanie standardowego szablonu i dostosowanie go do własnych upodobań. uCoz oferuje szerokie możliwości dostosowywania projektu. Kreator stron internetowych kładzie duży nacisk na opcje edycji projektu witryny. Możliwe jest więc przesłanie własnego szablonu, edycja kodu w gotowej próbce, zastąpienie zawartych w nim sekcji lub stworzenie własnego projektu od zera w kreatorze stron. W ten sposób możesz wykorzystać projekt dowolnego rodzaju i poziomu złożoności z uCoz.

  Podsumowując, twórca serwisu ma szerokie możliwości tworzenia interfejsu. Jest to jeden z najlepszych systemów pod tym względem, ale nie obejdzie się bez podstawowej wiedzy o HTML / CSS, aby wykonać większość operacji. Bardziej korzystne jest uaktualnienie planu, aby uzyskać atrakcyjny i unikalny szablon premii, a także inne przydatne funkcje.

 • WordPress. CMS umożliwia zmianę projektów szablonów w ustawieniach od samego początku. Dostępne są 3 opcje, ale możesz dodatkowo wybrać spośród tysięcy wariantów projektu. Możesz użyć wielu filtrów wyszukiwania, sortując je według koloru, funkcjonalności, układu i motywu. Zalecamy wybór szablonów poprzez wypełnienie wymaganych funkcji w filtrach, ponieważ wpłynie to na możliwość zintegrowania wymaganej funkcjonalności bez żadnego kodowania.

  Pamiętaj, że szablony WordPress mogą być bezpłatne i płatne, które mogą wpłynąć na Twój wybór w oparciu o budżet, temat i preferencje dotyczące stylu, a także ogólne cele projektowania stron internetowych. Projekty są jednak dość podobne, co pozwala na ogromną korzyść z zastosowania umiejętności kodowania HTML / CSS. Opcje dostosowywania zależą głównie od aktywowanego szablonu: każdy z nich może mieć dodatkowe ustawienia, które nie są dostępne w wariancie magazynowym. Ilość ustawień jest zwykle duża: ogólna, układ, edytor, typografia, suwak, lightbox, menu, schemat kolorów, strona główna itp. Po wybraniu najbardziej odpowiedniego szablonu uzyskasz świetny wynik, który można łatwo edytować w przypadku konieczność.

  Jeśli nie możesz znaleźć wymaganego szablonu w podstawowej kolekcji WordPress, możesz surfować po Internecie, aby uzyskać tam wstępnie zaprojektowany motyw. Te motywy można zintegrować z witryną bezpłatnie lub za opłatą, w zależności od preferowanej opcji. Opracowane przez ekspertów zewnętrznych mogą się różnić jakością i bezpieczeństwem. Upewnij się więc, że masz do czynienia z wiarygodnym projektantem stron internetowych, aby nie popsuć wszystkiego.

uCoz vs WordPress. O ile ani uCoz, ani WordPress nie obsługują edytowania szablonów WYSIWYG, oba systemy sugerują przynajmniej podstawową znajomość podstaw HTML / CSS. Dobrą wiadomością jest to, że możesz całkowicie przebudować dowolny motyw, aby uzyskać pożądany wygląd, jeśli oczywiście przyda ci się kod. Chociaż szablony uCoz są domyślnie zintegrowane, motywy WordPress mogą być również dostępne w Internecie. To nieco rozszerza twój wybór, ale wymaga większej uwagi.

4. Obsługa klienta

 • uCoz. Obsługa klienta przez konstruktora witryny nie jest dość obszerna, ale wystarcza, aby zapewnić podstawy korzystania z usługi. Dział obsługi klienta zapewnia dostęp do wielu instrukcji, artykułów, pomocy e-mail, samouczków wideo i wskazówek krok po kroku, które obejmują wszystkie etapy procesu projektowania stron internetowych.

  Prawdziwą zaletą narzędzia do tworzenia witryn jest jego duża wielkość forum społecznościowe, co jest najważniejszym punktem usługi. Stworzony dawno temu uCoz zyskał światową popularność wśród użytkowników, którzy są gotowi podzielić się swoją wiedzą i odpowiedzieć na pytania początkujących tutaj. Możesz także znaleźć pomocne rekomendacje, wskazówki i podpowiedzi dostępne w panelu sterowania usługi.

  O ile kreator stron internetowych ma obecnie około 16 lokalizacji językowych, zapewnia obsługę kilku języków, w tym angielskiego, rosyjskiego, portugalskiego, rumuńskiego, węgierskiego i ukraińskiego za pośrednictwem systemu sprzedaży biletów. Te same języki mogą zostać wybrane po wejściu na forum społeczności systemu.

 • WordPress. Jako open-source CMS, WordPress w ogóle nie oferuje żadnej pomocy technicznej. Jednak większość potrzeb użytkowników jest zaspokojona przez potężną i dużą społeczność WordPress, która oferuje wiele forów, oficjalne samouczki, lekcje wideo i często zadawane pytania, które pomagają początkującym uzyskać odpowiedzi na pytania i poznać niuanse pracy z nim przez czytając historie i rekomendacje użytkowników.

  Bezpośrednia lub bezpośrednia obsługa klienta nie jest dostępna w WordPress, co jest znaczną wadą usługi dla większości użytkowników.

WordPress vs uCoz. Obie platformy mają imponujące i potężne centra wiedzy. Jednak wsparcie e-mail (bezpłatne i premium) jest oferowane tylko przez uCoz. Z kolei WordPress może poszczycić się oszałamiającą społecznością użytkowników z wieloma forami, wskazówkami i często zadawanymi pytaniami, które pomogą początkującym zapoznać się z systemem i poznać jego niuanse..

5. Polityka cenowa

 • uCoz. System ma elastyczną politykę cenową, która pozwala użytkownikom wybrać plan, który najlepiej odpowiada ich konkretnym potrzebom. Dostępny jest bezpłatny plan, który umożliwia początkującym użytkownikom przetestowanie całego zestawu funkcji, a następnie wybranie najlepszej opcji. Darmowa wersja nigdy nie wygasa i nie oznacza podania danych karty kredytowej.

  Jedną z niezaprzeczalnych zalet narzędzia do tworzenia witryn jest możliwość uruchomienia bezpłatnej strony internetowej dla organizacji non-profit, korzystanie z zestawu funkcji używanych w ramach płatnych planów. Niezależnie od tego, czy zamierzasz stworzyć edukacyjną stronę internetową, stronę kościoła, stronę szpitala lub projekt internetowy dla swojej organizacji charytatywnej, skontaktuj się z usługą wsparcia konstruktora witryny, aby dostarczyć wymagane dokumenty (lub inne dowody) i uzyskać w pełni funkcjonalna strona internetowa pozbawiona reklam.

  Jeśli chodzi o płatne subskrypcje, ich liczba stanowi obecnie 5 planów. Najtańsza subskrypcja kosztuje 2,99 USD miesięcznie, a najdroższa oferta kosztuje 9,99 USD miesięcznie. Użytkownik może uzyskać 50% zniżki na dowolny plan cenowy w ciągu 48 godzin po rejestracji. Każdy może go zdobyć – po prostu testuj system tak długo, jak potrzebujesz, a następnie utwórz nową stronę internetową i uzyskaj zniżkę.

  Co więcej, uCoz często oferuje bonusy i oferty specjalne, a także można obniżyć koszt płatnej subskrypcji płacąc za 3-6 miesięcy, a nawet rok i więcej z góry.

 • uCozWordPress
  Opcje cenowe:&# x2714; Minimalny (2,99 USD / mc);
  &# x2714; Basic (5,99 USD / mies);
  &# x2714; Optymalny (7,99 USD / mies);
  &# x2714; Maksymalna (15,99 USD / mies);
  &# x2714; Sklep (9,99 USD / mies).
  &# x2714; Instalacja(wolny);
  &# x2714; Szablon (50 USD naraz);
  &# x2714; Hosting (od 10 $ / mies);
  &# x2714; Wtyczki (od 50 $).
  Funkcje:&# x2714; Nieograniczona przepustowość;
  &# x2714; Narzędzia SEO;
  &# x2714; Szablony mobilne;
  &# x2714; Moduł sklepu internetowego.
  &# x2714; Bezpłatny start;
  &# x2714; Ogromne opcje modyfikacji;
  &# x2714; Liczne wtyczki.
 • WordPress. Jest to całkowicie darmowa usługa, która nie wymaga żadnych opłat za pobieranie, instalację i dalsze zarządzanie witryną. Twoje koszty użytkowania CMS sprowadzają się do kosztów wtyczek i szablonów, które nie są dostępne w sklepie na desce rozdzielczej (płatne wtyczki są zazwyczaj związane ze promocją sklepu internetowego lub witryny internetowej). Wszystkie wtyczki i szablony dostępne w desce rozdzielczej są bezpłatne. Wybór jest wszechstronny i imponujący.

  Ponadto musisz zainwestować w nazwę domeny i hosting – WordPress nie zapewnia tutaj bezpłatnych opcji. Pamiętaj, że im więcej wtyczek zainstalujesz, tym silniejsze będzie obciążenie hostingu. W związku z tym witryna może działać wolno, co będzie miało negatywny wpływ na ruch w witrynie. Dlatego zaleca się, aby uzyskać wysokiej jakości hosting, zwłaszcza jeśli masz na celu opracowywanie dużych projektów.

  Jednym z najlepszych rozwiązań jest BlueHost, który jest oficjalnym dostawcą hostingu WordPress zalecanym przez usługę. Oferuje kilka planów dostosowanych do różnych potrzeb, wielkości strony internetowej i specjalizacji, a także budżetu, który planujesz zainwestować w projekt. Najtańszy plan Bluehost kosztuje tylko 2,95 USD miesięcznie, a sugerowany przez niego zakres funkcji na pewno zrobi na Tobie wrażenie. Podsumowując, koszt korzystania z WordPress (w tym płatnego szablonu, wtyczek, hostingu) jest prawie równy kosztowi uCoz.

uCoz vs WordPress. Jakość ma znaczenie, szczególnie jeśli chodzi o witryny biznesowe. Budowa wysokiej jakości strony internetowej z uCoz wydaje się być tańsza w porównaniu do WordPress. Kreator stron internetowych ma bezpłatny, niekończący się plan, a WordPress jest całkowicie darmowy dla wszystkich użytkowników i typów projektów. Wymaga to jednak dodatkowo hostingu, nazwy domeny, wtyczek i szablonów, które często są dość kosztowne. Tak więc oba systemy oznaczają pewną inwestycję finansową dla użytkowników chcących tworzyć w pełni funkcjonalne strony internetowe.

Dolna linia

Decyzja o wyborze najlepszego narzędzia do tworzenia stron internetowych, które odpowiada szerokiemu zakresowi potrzeb związanych z tworzeniem stron internetowych, nie jest łatwa, ale właśnie to napotykają użytkownicy podejmując decyzję o założeniu strony internetowej. uCoz i WordPress to przyzwoite systemy do budowania stron internetowych, z których każdy zasługuje na uwagę użytkownika i można go zastosować do wykonania niezliczonych zadań.

uCozuCoz to kreator stron internetowych „starej generacji”, który został uruchomiony w 2005 roku i od tego czasu nie stracił swojej reputacji. Wręcz przeciwnie, ta wszechstronna platforma jest wyposażona w wiele narzędzi do dostosowywania projektu, tworzenia stron internetowych i promocji, które umożliwiają tworzenie różnego rodzaju projektów do użytku osobistego i komercyjnego. Jest to idealny wariant dla organizacji non-profit ze względu na brak jakichkolwiek opłat. Jest to zdecydowanie zalecane dla szerokiej społeczności użytkowników. uCoz.com

WordPressWordPress jest najbardziej znanym CMS, który jest intuicyjnie prosty i wygodny w użyciu, ale wymaga znajomości podstawowych niuansów kodowania. Elastyczność WordPressa jest teoretycznie nieograniczona, ale realizuje się to poprzez konfigurację wtyczek. Aby jak najlepiej wykorzystać tę usługę, musisz zainstalować bezpłatne lub płatne wtyczki dostarczone przez zewnętrznych projektantów. WordPress.org

Która usługa nadal działa najlepiej dla doświadczonych projektantów stron internetowych i początkujących? Nie ma jedynej wyraźnej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ każda z nich zawiera określone zestawy funkcji i jest zorientowana na wykonanie określonych zadań. WordPress CMS to znane na całym świecie narzędzie do tworzenia stron internetowych, ale uCoz jest idealną alternatywą dla niego. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli chodzi o zestaw funkcji, sugerowane dostosowanie projektu i opcje cenowe. Ostateczny wybór należy do Ciebie, testując obie usługi!

Przegląd Tabela porównawcza

uCozWordPress
Łatwość użycia:uCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPress
Funkcje:uCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPress
Wzory:uCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPress
Obsługa klienta:uCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPress
Cennik:uCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPress
Ogólny wynik:uCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPressuCoz vs WordPress

Wypróbuj uCoz teraz

 Jest wolne

Howard Mój profil na Twitterze Mój profil na Facebooku e-mail Mój profil LinkedIn

o autorze

Jestem Howard Steele, założyciel i redaktor naczelny tej witryny. Dzięki ponad 10-letniemu tworzeniu stron internetowych wiem, jak skomplikowane i męczące może być to zadanie dla osoby niebędącej informatykiem. Nie możesz zdecydować, którą usługę wybrać? Poproś mnie o radę. Po prostu opisz potrzeby swojej witryny, a chętnie Ci pomogę.

Strona główna »Porównania» uCoz vs WordPress

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map