uKit vs Ucoz

uKit vs Ucoz


uKit i uCoz to dwaj twórcy stron internetowych, którzy zdobyli uznanie na całym świecie ze względu na ich szeroką funkcjonalność, swobodę dostosowywania projektu, mnogość responsywnych szablonów i przystępność cenową, która nie idzie na kompromis z jakością i profesjonalizmem.

Platformy wyróżniają się jako liderzy niszowi i mają wiele do zaoferowania swoim użytkownikom.

Szybka migawka:

ZestawuKit – to zaufany kreator stron internetowych, który jest skierowany do małych firm i zawiera zaawansowany zestaw funkcji niezbędnych do rozpoczęcia i zarządzania tego typu projektami. System znany jest również z wyjątkowej łatwości użytkowania, co czyni go dobrym wyborem dla początkujących użytkowników, którzy nigdy wcześniej nie byli zaangażowani w tworzenie stron internetowych, ale mają zamiar rozpocząć profesjonalne projekty pełne funkcji.. uKit.com

uCozuCoz – jest jednym z najbardziej znanych darmowych programów do tworzenia stron internetowych, który jest wykorzystywany do wielu celów tworzenia stron internetowych. System jest dobrym wyborem dla początkujących i profesjonalistów w dziedzinie projektowania stron internetowych, ponieważ ma wiele do zaoferowania obu kategoriom użytkowników. uCoz ma strukturę opartą na modułach, co oznacza użycie modułów zawartości „box”, a jednocześnie uruchamia projekty bez żadnego kodowania. uCoz.com

uKit i uCoz są godnymi przedstawicielami współczesnej niszy projektowania stron internetowych. Jednak systemy te nadal mają znaczące rozróżnienia, które wpływają na całe podejście do procesu tworzenia strony internetowej. Który z nich jest lepszym wyborem i dla kogo? Jaki system może zwyciężyć nad swoim niszowym rywalem pod względem wzornictwa, elastyczności i funkcjonalności? Najwyższy czas odpowiedzieć na te i inne pytania związane z systemem i właśnie to zrobimy w porównaniu.

1. Łatwość użycia

 • Zestaw. Kreator stron internetowych to jeden z najprostszych systemów można znaleźć na współczesnym rynku projektowania stron internetowych. Jest zbudowany z myślą o potrzebach i umiejętnościach początkujących, a zatem zawiera szczegółowe wytyczne i zalecenia dotyczące korzystania z usługi na korzyść. System jest łatwy w obsłudze i ma intuicyjny pulpit, który jest zrozumiały dla każdego użytkownika.

  Edytor witryny uKit

  Pakiet uKit jest wyposażony w edytor przeciągania i upuszczania, który upraszcza proces dostosowywania projektu. Niezależnie od tego, co wykonasz, nie będziesz mieć żadnych problemów z uKit, czy to przesyłaniem treści, załączaniem domen, dostosowywaniem szablonów itp. Kreator stron składa się z dwóch obszarów, mianowicie pulpitu nawigacyjnego i konstruktora z czterema obszarami roboczymi. Wszystkie wprowadzone zmiany są następnie wyświetlane w trybie podglądu, co pozwala zobaczyć wynik trwającej pracy. Jest to bardzo wygodne dla początkujących, którzy mogą napotkać wiele błędów podczas pracy nad swoimi projektami. Funkcja podglądu pozwala naprawić błędy na czas przed opublikowaniem projektu.

 • uCoz. Kreator stron internetowych to wielofunkcyjny system, który służy do uruchamiania i zarządzania wszelkiego rodzaju projektami. Jednak jego podejście do procesu tworzenia stron internetowych nieco różni się od tego oferowanego przez uKit. Jak wspomniano powyżej, uCoz to platforma oparta na modułach, która umożliwia tworzenie układu strony internetowej poprzez wybór i integrację różnych modułów. W ten sposób możesz zrealizować cele związane z projektowaniem stron internetowych, maksymalnie wykorzystując ich funkcjonalność i niszową specjalizację.

  Panel sterowania uCoz

  Rejestracja w uCoz jest łatwa i szybka, ale przyzwyczajenie się do deski rozdzielczej zajmuje trochę czasu. Zaraz po procedurze rejestracji zostaniesz poproszony o wybranie szablonu i zaznaczenie modułów, które chcesz zobaczyć na stronie internetowej. To dość proste, choć na pierwszy rzut oka może wydawać się skomplikowane. Gdy tylko przyzwyczaisz się do systemu, proces tworzenia stron stanie się znacznie bardziej kompleksowy i zrozumiały. Co ważne, kreator stron internetowych nie wymaga żadnych umiejętności kodowania, ale umożliwia zaawansowaną edycję treści, jeśli jesteś biegłym ekspertem od projektowania stron internetowych.

uKit vs uCoz. UCoz trudno jest nazwać prostym narzędziem do tworzenia stron internetowych. Jest to całkiem zrozumiałe, ponieważ opanowanie potężnego systemu wymaga czasu i wysiłku. Z kolei uKit jest słusznie uważany za najłatwiejszego narzędzia do budowania witryn dostępnego na rynku. System jest tak intuicyjny, łatwy i bezproblemowy, że nawet początkujący może zacząć budować stronę internetową od podstaw. To sprawia, że ​​uKit jest liderem tej części porównawczej.

2. Zestaw funkcji i elastyczność

 • Zestaw. Funkcjonalność jest tym, co wyróżnia konstruktora witryny. Jako platforma dla małych firm ma charakterystyczny zestaw funkcji mających na celu rozwój projektów biznesowych. Kreator stron internetowych ma intuicyjny interfejs, który można łatwo przeglądać i przeglądać.

  Tryb konstruktora uKit

  System pozwala również na integrację widgetów – po prostu uzyskaj dostęp do kolekcji widgetów dostępnych na pulpicie nawigacyjnym, wybierz te, które pasują do Twojej specjalizacji projektu, przeciągnij je na swoją stronę internetową i ustaw zgodnie z Twoimi potrzebami. W razie potrzeby możesz dostosować widget, dodając treść, która najbardziej pasuje do Twojej witryny. Wśród widżetów, na które możesz się wybrać, warto wspomnieć o wyszukiwarce Google, zamówieniu oddzwaniania, czacie na żywo, kartach produktów, pasku społecznościowym, cenniku, suwaku itp. Dodatkowo, twórca strony pozwala wybrać unikalne widżety systemowe, które umożliwiają do wykonania określonych zadań. Obejmują one Kalkulator online uCalc, Kroki, SendPulse, AmoCRM i Oś czasu, aby wymienić tylko kilka.

  Kreator stron internetowych pozwala na efektywną współpracę zespołu. Umożliwia przyznanie tymczasowych praw dostępu do zarządzania witryną tym użytkownikom, z którymi zamierzasz współpracować. Co ważne, system automatycznie tworzy kopię zapasową projektu, aby zapobiec utracie zawartości i poufnych informacji. Zapewnia to maksymalne bezpieczeństwo. Całkowity czas trwania funkcji tymczasowego dostępu do zespołu wynosi do 999 dni, ale możesz ją anulować w dowolnym momencie jako posiadacz prawa.

  eCommerce

  uKit wyróżnia się z tłumu dzięki zaawansowanemu silnikowi eCommerce i blogom. W ten sposób możesz tworzyć i zarządzać w pełni funkcjonalnym blogiem z systemem. Odbywa się to poprzez integrację widgetu News Informer, który można dalej aktualizować, aby uzyskać niszowy blog. Tutaj możesz dodawać i planować posty na blogu, tworzyć nowe tematy, modyfikować istniejące, włączać funkcję komentowania itp. Jeśli chodzi o funkcjonalność eCommerce, kreator stron internetowych umożliwia uruchamianie pełnych funkcji małych i średnich sklep internetowy na jeden z dwóch sposobów – albo za pomocą Wtyczka Ecwid integracja lub połączenie widżetu eCommerce.

 • uCoz. Kreator stron internetowych oferuje wysoką funkcjonalność, która jest głównie realizowana poprzez możliwość integracji modułów. Jak wspomniano powyżej, system zapewnia dostęp do kolekcji modułów, które można zintegrować ze stroną internetową, aby zapewnić jej najwyższą wydajność. Najpopularniejsze i szeroko zintegrowane moduły obejmują bloga, katalog witryny, księgę gości, katalog witryny, tablicę ogłoszeń, często zadawane pytania, testy, edytor stron, forum, sklep internetowy, wydawcę mediów społecznościowych, katalog zdjęć i wiele innych. Dodatkowo system pozwala na wykorzystanie modułu SEO do uruchamiania skutecznych kampanii promocyjnych na stronie i zarządzania nimi.

  Edytor HTML uCoz

  eCommerce

  uCoz wyróżnia się także funkcjonalnością eCommerce. Kreator stron internetowych pozwala tworzyć w pełni funkcjonalne sklepy internetowe poprzez integrację modułu uShop. Jego funkcjonalność i opcje dostosowywania projektu przypominają gotowy sklep cyfrowy, a nie standardowy moduł – jest tak profesjonalny i elastyczny. Bez względu na rodzaj projektu eCommerce, który planujesz uruchomić, i wszelkie kroki, które chcesz podjąć, aby wykonać to zadanie, robienie tego z uShop będzie proste, zabawne i skuteczne. Moduł umożliwia obsługę poręcznego systemu zarządzania produktem, który umożliwia tworzenie i dostosowywanie kategorii, importowanie / eksportowanie przedmiotów oferowanych do sprzedaży, śledzenie statystyk i wydajności sklepu internetowego, wypełnianie ustawień SEO, płatności i wysyłki itp..

uKit vs uCos. Obaj twórcy witryn zajmują wysokie miejsca pod względem funkcjonalności i elastyczności. Zestaw funkcji uKit działa świetnie dla niedoświadczonych użytkowników, którzy chcą rozpocząć profesjonalne projekty dla małych firm. Z kolei Ucoz w pewien sposób przypomina CMS, jeśli chodzi o zakres oferowanych możliwości, oferowanego formatu i dostosowywania projektu.

3. Wzory

Tabela porównawcza projektu

ZestawuCoz
Liczba tematów:400+300+
Responsywne motywy:&# x2714; TAK&# x2714; TAK
Koszt motywów:WolnyWolny
Edytor wizualny:&# x2714; TAK&# x2714; TAK
Zmiana motywu:&# x2714; TAK&# x2714; TAK
Edycja kodu CSS:✘ NIE&# x2714; TAK
 • Zestaw. Kreator stron internetowych ma jedną z najbardziej niesamowitych i bogatych kolekcji szablonów. Obecnie obejmuje ponad 400 motywów, z których wszystkie są domyślnie konfigurowalne i responsywne. Liczba szablonów stale rośnie dzięki programistom internetowym systemu, którzy dokładnie pracują nad tworzeniem nowych wysokiej klasy projektów.

  Tematy dzielą się na kategorie niszowe na podstawie tematów, do których należą, co w szczególności ułatwia wybór odpowiedniego tematu. Każdy projekt jest wyposażony w funkcję podglądu, która pozwala zobaczyć jego szczegóły przed dokonaniem ostatecznego wyboru. Jednak nie należy się martwić o dokonanie niewłaściwego wyboru, ponieważ uKit umożliwia przełączanie szablonów bez dalszej utraty zawartości.

  Aby dostosować preferowany szablon, możesz przeciągnąć i rozmieścić gotowe bloki zawartości na stronie internetowej, eksperymentować z kolorami, tłem, obrazami suwaka, sekcjami menu, elementami strony internetowej itp. Ostateczny wynik może być gotowy w mniej niż 20 minut – wszystko musisz edytować zawartość, aby dopasować ją do specjalizacji i niszy witryny.

  Darmowe szablony uKit

  Jakość szablonów uKit jest również na wysokim poziomie. Projekty są schludne, nowoczesne, stylowe i zawierają wstępnie zaprojektowaną zawartość demo. Chociaż są nieco podobne pod względem układu i struktury, nadal wyglądają imponująco i profesjonalnie. Aby zwiększyć wygodę przeglądania na urządzeniach mobilnych, uKit pozwala skonfigurować tryby witryn mobilnych i tabletów. Jeśli chcesz ukryć niektóre bloki w trybie mobilnym, powinieneś przejść do odpowiedniej sekcji w menu panelu sterowania witryny i wprowadzić tam wymagane ustawienia. Pamiętaj, że wersja strony mobilnej synchronizuje się z wersją komputerową w trybie automatycznym.

  Kolejną atrakcją uKit jest to, że twórca witryny umożliwia zaprojektowanie indywidualnej wersji witryny dla osób niedowidzących i nie musisz być programistą, aby zrobić to sam.

 • uCoz. Bogata jest także kolekcja wzorów uCoz. W kolekcji systemu dostępnych jest wiele motywów, ale masz również okazję przejrzeć rynek oferujący wiele profesjonalnych projektów i układów. Wyglądają profesjonalnie, są aktualne i można je dostosować od zera do własnych potrzeb w zakresie projektowania stron internetowych.

  Nowe szablony uCoz

  Dla wygody użytkownika wszystkie motywy są podzielone na kategorie niszowe na podstawie nisz, do których się odnoszą. Te szablony są płatne, ale koszt jest więcej niż przystępny i naprawdę są warte inwestycji. Szablony uCoz mogą kosztować od 5 USD do 30 USD za każdy szablon. uCoz pozwala na łatwą i szybką personalizację projektu, ale można również edytować kody witryn, jeśli masz takie umiejętności. Każdy moduł zawiera również bloki i elementy, które można edytować w dowolny sposób.

uKit i uCoz. Jeśli chodzi o dostosowanie projektu, uKit i uCoz zajmują wysokie pozycje. Oba narzędzia do tworzenia witryn oferują obszerne kolekcje szablonów i zaawansowane opcje dostosowywania. Umożliwia to tworzenie oszałamiających, spersonalizowanych, spersonalizowanych projektów.

4. Obsługa klienta

 • Zestaw. Kreator stron internetowych oferuje profesjonalną obsługę klienta, która obejmuje informacyjną bazę wiedzy. Tutaj możesz znaleźć przydatne fakty o systemie, jego funkcjach, podstawach i innych ważnych niuansach. Wszystkie artykuły są podzielone na tematy, co upraszcza wyszukiwanie treści. Jeśli nie jesteś zadowolony z Bazy wiedzy, poszukaj bardziej szczegółowych informacji lub potrzebujesz osobistej pomocy, uKit umożliwia skontaktowanie się ze swoimi ekspertami przez Skype. Ta opcja jest dostępna 24/7. Dodatkowo możesz skorzystać z systemu biletowego, wysyłając bilet pocztą elektroniczną. Czat na żywo i oficjalny blog uKit są również dostępne tutaj.

 • uCoz. System ma potężne, dynamiczne i stale rozwijające się forum społeczności z wieloma oddziałami, na którym można znaleźć informacje dotyczące systemu podzielone na tematy. Jest to również miejsce, w którym można znaleźć szczegółową instrukcję dotyczącą tworzenia witryny uCoz. Jeśli potrzebujesz bardziej pouczających artykułów związanych z systemem, możesz odwiedzić oficjalny blog, który jest regularnie aktualizowany. Jeśli chodzi o osobistego asystenta, kreator stron internetowych oferuje niezawodny system biletowy dostępny w opcji płatnych i bezpłatnych. Jest to jednak jedyna indywidualna opcja wsparcia. Niestety platforma nie obsługuje czatu na żywo ani pomocy telefonicznej.

uKit vs uCoz. Mówiąc o obsłudze klienta, uKit jest bardziej preferowanym rozwiązaniem. Oprócz bogatej w informacje bazy wiedzy, oferuje także czat na żywo, system sprzedaży biletów oraz indywidualne wsparcie Skype. uCoz nie może zaoferować takiej różnorodności wariantów obsługi klienta.

5. Polityka cenowa

ZestawUcoz
Opcje cenowe:✓ Premium (4 USD / mies);
✓ Premium + (8 USD / mies);
✓ eCommerce (9,6 USD / mies);
✓ Pro (12 USD miesięcznie).
&# x2714; Minimalny (2,99 USD / mc);
&# x2714; Basic (5,99 USD / mies);
&# x2714; Optymalny (7,99 USD / mies);
&# x2714; Maksymalna (15,99 USD / mies);
&# x2714; Sklep (9,99 USD / mies).
Funkcje:&# 10004; Nieograniczona przepustowość;
&# 10004; Osadź kod HTML;
&# 10004; Nieograniczone darmowe strony;
&# 10004; Rozwiązanie eCommerce.
&# x2714; Jest wolne;
&# x2714; Narzędzia SEO;
&# x2714; Szablony mobilne;
&# x2714; Moduł sklepu internetowego.
 • Zestaw. Kreator stron internetowych nie ma całkowicie bezpłatnego planu, ale oferuje bezpłatny okres próbny, który obejmuje 14 dni. Ten termin wystarczy, aby przetestować cały zestaw funkcji interesującego Cię planu. Jeśli zdecydujesz się na uaktualnienie do płatnej subskrypcji, uKit zaoferuje jeden z czterech planów, a mianowicie Minimal (4 USD / mies), Podstawowy (8 USD / mies), eCommerce (9,6 USD / mies) i Pro (12 USD miesięcznie). Możliwe jest uzyskanie rabatu przy subskrybowaniu pożądanego planu, jeśli płacisz za 3, 6 miesięcy lub za 1-2 lata jednocześnie. Im dłuższy okres, tym większy będzie rabat. Na przykład, gdy otrzymujesz 2-letni plan eCommerce, miesięczny koszt wyniesie tylko 6 USD. Spójrzmy prawdzie w oczy: to niedorzeczna cena za założenie sklepu internetowego!

  Ceny uKit

 • uCoz. System umożliwia korzystanie z bezpłatnego planu, który nigdy nie kończy się na ćwiczeniu umiejętności projektowania stron internetowych lub eksploracji systemu. Jeśli chodzi o płatne subskrypcje, jest ich tutaj pięć. Należą do nich Minimal (2,99 USD / mc), Podstawowy (5,99 USD / mies), Optymalna (7,99 USD / mies), Maksymalna (15,99 USD / mies) i sklep (9,99 USD / mies).

  Ceny uCoz

  Jeśli uruchomisz witrynę organizacji niekomercyjnej, uCoz usunie baner reklamowy bez żadnych kosztów. Otrzymasz całą funkcjonalność strony, z wyjątkiem sklepu internetowego. Aby skorzystać z tej funkcji, wystarczy wysłać zapytanie do pomocy technicznej konstruktora witryny i poczekać na wynik.

uKit vs uCoz. Jeśli chodzi o aspekt cenowy, uKit i uCoz mają prawie takie same opcje. Oferują kilka płatnych subskrypcji, które są w umiarkowanej cenie, ale zapewniają wyróżniający zestaw funkcji spełniających różne potrzeby. uCoz ma dodatkowo całkowicie darmowy abonament, podczas gdy uKit może zaoferować jedynie 14-dniowy bezpłatny okres próbny w celu określenia najlepszej opcji.

Dolna linia

Firmy uKit i uCoz już się wyróżniły jako renomowani liderzy nisz projektowych. Oba systemy mają wiele do zaoferowania i oba umożliwiają uruchamianie pełnych funkcji stron internetowych, które spełniają różnorodne wymagania użytkowników.

ZestawuKit – to narzędzie do tworzenia małych firm, które wyróżnia się z tłumu wyjątkową prostotą i orientacją na początkujących. System wyposażony jest w setki responsywnych szablonów z możliwością dostosowania, przystępnych cen i zaawansowanych narzędzi dostosowywania projektu, które pozwalają osiągnąć najwyższy wynik. uKit.com

uCozuCoz – to narzędzie do tworzenia stron internetowych DIY, które pozwala tworzyć układ strony z modułów treści, które użytkownik może aranżować i modyfikować w zależności od specjalnych potrzeb użytkowników. System pozwala wybrać zewnętrzne szablony, aby stworzyć naprawdę wyjątkowy i spersonalizowany projekt strony internetowej. uCoz.com

Która platforma jest zwycięzcą porównania? Zależy to od twoich rzeczywistych potrzeb w zakresie projektowania stron internetowych, umiejętności i celów, które wyznaczyłeś. Jeśli jesteś początkującym, który chce rozpocząć w pełni funkcjonalny i imponujący wizualnie projekt, to uKit jest zdecydowanie najlepszym wyborem. Jeśli jednak zamierzasz uruchomić własną stronę internetową na dużą skalę, warto wybrać system, który pozostawia miejsce na edycję kodu. Przeanalizuj swoje rzeczywiste potrzeby, aby dokonać wyboru, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom w zakresie projektowania stron internetowych.

uKit vs uCoz: Tabela porównawcza

ZestawuCoz
1. Łatwość10 z 108 z 10
2. Funkcje10 z 1010 z 10
3. Projekt9 z 109 z 10
4. Wsparcie10 z 1010 z 10
5. Ceny10 z 1010 z 10
Ogólnie:9,8 z 109,4 z 10
Spróbuj teraz Spróbuj teraz
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map