uKit vs Wix

uKit vs Wix


Jeśli chodzi o wybór najlepszego kreatora stron internetowych, który zaspokoi różnorodne potrzeby, uKit i Wix są zdecydowanie warte bliższego zbadania i rozważenia. Platformy są wydajne, w pełni funkcjonalne, zorientowane na klienta i dostępne dla każdego. Są wyposażone w WYSIWYG i narzędzia przeciągnij i upuść, aby zapewnić maksymalną łatwość użytkowania i wygodę dla osób z różnym doświadczeniem w projektowaniu stron internetowych i doświadczeniem.

Jednocześnie istnieje wiele funkcji, które odróżniają usługi od siebie i wyróżniają je z tłumu we własnych niszach. To sprawia, że ​​porównanie tych dwóch liderów branży jest interesujące i przydatne dla przeważającej liczby użytkowników szukających przyzwoitego narzędzia do pracy.

Szybka migawka:

ZestawuKit – to narzędzie do budowania witryn dla małych firm, które jest znane z najwyższej prostoty i przystępności cenowej. Tak rozbudowanego narzędzia do tworzenia witryn nie znajdziesz w tak niesamowitej i ekonomicznej cenie. Możesz początkowo używać systemu do uruchamiania stron internetowych dla przedsiębiorców i zarządzania nimi, ale możliwe jest także tworzenie innych rodzajów stron internetowych za jego pomocą. uKit.com

WixWix – jest najpopularniejszym, przyjaznym dla użytkownika i funkcjonalnym narzędziem do tworzenia witryn dostępnym w nowoczesnym przemyśle projektowania stron internetowych. Potężny zestaw funkcji, bogactwo szablonów i narzędzia dostosowywania sprawiają, że system jest godnym wyborem dla użytkowników bez umiejętności projektowania stron internetowych i niewystarczającej wiedzy. Wix.com

Uważamy, że dobrym pomysłem jest porównanie Wix vs uKit, ponieważ oba są na szczycie niszowego segmentu i mają podobne podejście do tworzenia stron internetowych. Jednocześnie czują się inaczej, a efekt końcowy – utworzona strona internetowa – również jest inny. Która z nich jest dla Ciebie najlepsza? Pamiętaj, że naszym celem nie jest ustawianie jednej platformy nad drugą. Każdy twórca witryny ma zalety i wady. Usługi mają wiele różnic, więc jest wiele do porównania. W końcu się zagłębmy.

1. Łatwość użycia

 • Zestaw. uKit to przyzwoity kreator stron internetowych, którego zakres zastosowania sprowadza się głównie do tworzenia stron internetowych dla małych i średnich firm. Na uwagę zasługują również strony docelowe, portfele, blogi i strony internetowe utworzone za pomocą systemu. Co ważne, narzędzie do tworzenia witryn jest przeznaczone dla użytkowników, którzy nie mają pojęcia o tym, jak tworzyć witryny, ale chcą uzyskać wysokiej jakości projekty mające na celu ustalenie obecności firmy w Internecie.

  Edytor uKit

  Usługa ma prosty i intuicyjnie zrozumiały pulpit nawigacyjny, który wygląda nowocześnie i jest łatwy w nawigacji. Edytor przeciągania i upuszczania systemu umożliwia łatwe dostosowanie dowolnego szablonu w mgnieniu oka i zastosowanie wszystkich wymaganych ustawień (przeglądanie statystyk odwiedzających, łączenie analiz, uzyskiwanie wskazówek promocyjnych, aktywowanie trybu „w budowie”, wyświetlanie powiadomień, przesyłanie favicon itp.).

  Niezależnie od tego, czy zamierzasz zintegrować widżet ze swoją witryną, dodawać lub usuwać strony, tworzyć nowe posty, łączyć niestandardową domenę lub wykonywać dowolne inne działania, robienie tego z uKit będzie przyjemnością. Kreator stron internetowych ma interfejs o logicznej strukturze. Oprócz pulpitu nawigacyjnego dostępna jest sekcja Konstruktor, która oferuje trzy obszary robocze, mianowicie Strony witryny, Projekt i sam Konstruktor. Nawet jeśli po raz pierwszy pracujesz z systemem, nie zgubisz się tutaj.

  Widok adaptacyjny uKit

  Użytkownicy z pewnością docenią możliwość podglądu bieżącej wersji strony internetowej, która jest w budowie. Można to zrobić na dowolnym etapie procesu projektowania stron internetowych, aby go kontrolować i móc wprowadzać zmiany przed ostateczną publikacją projektu. Opcja podglądu pozwala zobaczyć, jak wygląda Twoja witryna w trybie stacjonarnym, mobilnym i tablecie.

 • Wix. Kreator stron internetowych oferuje wyjątkową łatwość użycia dla wszystkich kategorii programistów internetowych, bez względu na to, czy jest to specjalista, który widzi platformę po raz pierwszy, czy projektant stron internetowych z wieloletnim doświadczeniem niszowym. System zapewnia szeroki wybór narzędzi, usług i funkcji potrzebnych do zaprojektowania różnego rodzaju projektów, w tym stron biznesowych, portfeli, stron docelowych, sklepów internetowych, blogów itp..

  Edytor Wix

  Wix zapewnia łatwą nawigację po stronie, wygodę, bezpieczeństwo i intuicyjny charakter tworzenia stron internetowych. Interfejs systemu jest dobrze skonstruowany, a jego pulpit jest na tyle prosty, że zapewnia dostęp do wszystkich wymaganych sekcji. Nie trzeba być specjalistą od projektowania stron internetowych, aby się do tego przyzwyczaić – wystarczy zapoznać się ze wskazówkami i poświęcić czas na zapoznanie się z systemem, aby rozpocząć z nim pracę. Wix ma wygodny edytor stron WYSIWYG, który jest dostarczany wraz z narzędziem „przeciągnij i upuść”, które zapewnia prostą nawigację i pozwala przejąć kontrolę nad każdym etapem procesu projektowania stron internetowych. Nie-technicy doceniają możliwość obejrzenia wprowadzanych zmian, ponieważ pozwala im to na czas poprawić błędy.

  Kreator stron internetowych umożliwia stosowanie różnych efektów do elementów strony, korzystanie z funkcji Parallax Scrolling, dodawanie i edytowanie treści (teksty, obrazy wideo itp.), Integrowanie plików multimedialnych, wybieranie i edytowanie tła i czcionek oraz wykonywanie innych wielu działań bez specjalnego kłopotu i straty czasu.

uKit vs Wix. Konstruktorzy witryn mają podobny cel, ponieważ oba działają dobrze dla użytkowników o różnych umiejętnościach projektowania stron internetowych i ich doświadczeniu. Są zrozumiałe i łatwe w użyciu od samego początku i nie trzeba posiadać umiejętności programistycznych, aby eksplorować platformy i rozpocząć z nimi tworzenie stron internetowych. W ten sposób możemy słusznie nazwać uKit i Wix prostymi, wygodnymi i intuicyjnymi narzędziami do tworzenia witryn, które działają świetnie dla każdego.

2. Zestaw funkcji i elastyczność

 • Zestaw. Na szczególną uwagę zasługuje funkcjonalność uKit. Narzędzie do tworzenia witryn zawiera wiele widżetów, które można łatwo zintegrować z witryną, aby zapewnić jej wymaganą wydajność. Widżety dostępne na pulpicie nawigacyjnym są przeciągane na stronę, aby można je było dalej układać według potrzeb.

  Możesz je również dostosować, aby dodawać treści pasujące do specjalizacji Twojej witryny. Liczba widżetów oferowanych przez system jest naprawdę imponująca, co rozszerza funkcjonalność Twojej witryny. Należą do nich wyszukiwarka Google, czat na żywo, karty produktów, pasek społecznościowy z popularnymi usługami, informator (lub blog, innymi słowy), odtwarzacz audio, kolejność oddzwaniania, suwak, cennik i więcej.

  Tryb konstruktora uKit

  Możliwe jest również użycie gotowych kombinacji bloków, które ułatwiają wykonanie określonego zadania (są to nagłówek / stopka, produkty, specyfikacje, portfolio, kontakty, recenzje i więcej). Oprócz standardowych widżetów, uKit oferuje zestaw konkretnych widżetów, które można zastosować do tworzenia sklepu internetowego lub rozwoju innych stron internetowych. Należą do nich uCalc (kalkulator online), oś czasu, kroki i co nie.

  W usłudze uKit jest więcej niż wystarczająca liczba narzędzi do stworzenia doskonałej witryny biznesowej lub strony docelowej. System jest pozbawiony niepotrzebnych elementów, dzięki czemu możesz używać tylko tych narzędzi i funkcji, których najbardziej potrzebujesz. Zaraz po zarejestrowaniu się w usłudze zostaniesz poproszony o wybranie szablonu, nazwy domeny trzeciego poziomu (do użytku tymczasowego) i rozpoczęcie dostosowywania projektu. Nie ma w tym nic skomplikowanego – wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami i instrukcjami generowanymi przez system, aby z łatwością ukończyć etapy.

  Nie spiesz się, eksperymentując z tłem, kolorami, czcionkami, blokami, widżetami oraz dostępnymi narzędziami lub elementami. Cały proces tworzenia witryny nie potrwa dłużej niż pół godziny lub nawet krócej, w zależności od Twoich umiejętności.

  uKit jest wyposażony w potężne silniki do blogowania i handlu elektronicznego. Jak wspomniano powyżej, opcja blogowania jest realizowana poprzez integrację widgetu News Informer. Aby uruchomić blog i pomyślnie nim zarządzać, możesz dodawać i aktualizować posty, tworzyć tematy blogów i modyfikować istniejące.

  Opcja zaplanowanej publikacji wiadomości umożliwia ustawienie daty i godziny, kiedy posty zostaną automatycznie opublikowane. Jest to bardzo wygodne, na przykład, gdy planujesz wakacje, lub po prostu wiesz, że nie będziesz mieć dostępu do Internetu, ale chcesz przekazać czytelnikom informacje, na które czekają.

  Opcje eCommerce uKit są również wszechstronne. System zapewnia dwa sposoby uruchomienia sklepu internetowego. Pierwszy oznacza połączenie widżetu eCommerce, a drugi umożliwia integrację Ecwid konto (jeśli je masz) na istniejącej stronie internetowej. Od Ciebie zależy wybór najbardziej odpowiedniego wariantu na podstawie Twoich potrzeb, preferencji, budżetu i wyniku eCommerce w długim okresie..

  uKit wyróżnia się także funkcjami promocyjnymi na stronie SEO. Wypełniając metatagi dla wszystkich stron, synchronizując Google Analytics ze swoim kontem i sprawdzając statystyki, będziesz w stanie śledzić strategię promocji swojego projektu i zarządzać nią z maksymalną skutecznością. System pozwala również na podłączenie certyfikatu SSL, aby zapewnić wyższy poziom bezpieczeństwa i zapobiec oszustwom i atakom hakerów na dane Twojej witryny. Połączenie certyfikatu SSL z domeną jest bezpłatne.

  SEO uKit

  Jeśli planujesz pracować nad tworzeniem strony internetowej z zespołem współpracowników, uKit umożliwia przyznanie praw dostępu do zarządzania witryną wszystkim członkom, z którymi zamierzasz współpracować. Pamiętaj, że główny posiadacz praw będzie miał dostęp do informacji o płatnościach i fakturowaniu, podczas gdy inni użytkownicy, którzy będą mieli dostęp do projektowania stron internetowych, będą mogli wykonać resztę czynności, ale będą pozbawieni dostępu do informacji o płatności. Odbywa się to w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa witryny. W przypadku wspólnego dostępu do witryny system automatycznie utworzy kopię zapasową witryny, aby zapobiec przypadkowej utracie zawartości.

  Jako posiadacz prawa będziesz mógł anulować udostępniony dostęp do witryny w dowolnym momencie, ale pamiętaj, że całkowity czas tymczasowego dostępu do zespołu nie potrwa dłużej niż 999 dni. W większości przypadków jest to więcej niż wystarczające, aby uruchomić w pełni funkcjonalną stronę internetową z uKit.

 • Wix. Kreator stron internetowych znany jest z zaawansowanego zestawu funkcji, których nie można nawet porównać do wielu innych niszowych przedstawicieli. Wix oferuje szeroki wybór funkcji, aplikacji, narzędzi i dodatków, które pomogą Ci w pełni wykorzystać możliwości projektowania stron internetowych.

  Będąc początkowo skoncentrowanym na umiejętnościach i potrzebach początkujących, system pozwala im wybrać preferowany tryb edycji strony. Profesjonaliści od projektowania stron internetowych zwykle preferują edytor Standard Wix, ponieważ umożliwia im ręczne dostosowywanie projektów, wykorzystując dostępne narzędzia i funkcje. Standardowy edytor nie różni się bardzo od tych dostępnych w innych podobnych systemach. Wystarczy wybrać szablon, dotrzeć do pulpitu nawigacyjnego i rozpocząć dostosowywanie go do specjalizacji projektu i celów biznesowych.

  Druga opcja używa Wix ADI – zaawansowany edytor stron internetowych, która stosuje technikę sztucznej inteligencji, aby automatycznie utworzyć witrynę internetową za Ciebie, korzystając z informacji związanych z witryną, które wcześniej przesłałeś. Budując stronę internetową za pomocą Wix ADI, poświęcisz tylko kilka minut – wynik nie sprawi, że będzie czekać. To sprawia, że ​​ta opcja tworzenia stron internetowych jest doskonałym wyborem dla początkujących.

  Wix ADI Editor

  Jeśli chcesz, aby Twój nowo zaprojektowany projekt był dostosowany do urządzeń mobilnych, system oferuje mobilny edytor, który umożliwia konfigurację i modyfikację mobilnej wersji witryny. Ważne jest to, że możesz wprowadzać dowolne zmiany w trybie mobilnym, ale nie będą one widoczne w komputerowej wersji witryny. Jednocześnie wszystkie zmiany wprowadzone w trybie projektu na pulpicie są natychmiast wyświetlane w wersji mobilnej. Jest to bardzo wygodne dla użytkowników, którzy przeglądają witryny w ruchu i chcą być na bieżąco z wszystkimi aktualizacjami witryn.

  Wix może się pochwalić potężnymi silnikami blogowymi i eCommerce, które pozwalają budować tego rodzaju strony internetowe przy użyciu różnorodnych narzędzi niszowych. Co więcej, platforma często zapewnia rabaty, oferty specjalne, kody kuponów, bony upominkowe, opcje sprzedaży i inne możliwości skutecznego zarządzania kampaniami reklamowymi i promocyjnymi.

uKit vs Wix. Wix twierdzi, że jest platformą uniwersalną, co jest do pewnego stopnia uzasadnione. UKit jest łatwiejszy w obsłudze pod względem struktury pulpitu nawigacyjnego i zarządzania treścią, ale brakuje w nim różnorodności dodatkowych funkcji i oferuje tylko niezbędne narzędzia dla początkujących do szybkiego tworzenia strony internetowej. Wix jest jaśniejszy i ciekawszy, a uKit jest bardziej praktyczny. W tym drugim przypadku szanse na uzyskanie pozytywnych rezultatów są większe, ponieważ istnieje mniej środków na rozpad witryny. Z drugiej strony Wix zapewnia pełniejszą kontrolę nad Twoją obecnością w Internecie.

3. Wzory

Tabela porównawcza projektu

ZestawWix
Liczba tematów:400+550+
Projekt przyjazny dla urządzeń mobilnych:&# x2714; TAK&# x2714; TAK
Edytor wizualny:&# x2714; TAK&# x2714; TAK
Zmiana motywu:&# x2714; TAK✘ NIE
Pokazy slajdów i galerie:&# x2714; TAK&# x2714; TAK
 • Zestaw. Kreator stron internetowych oferuje bogatą kolekcję szablonów. Na dzień dzisiejszy liczba tematów przekracza 400, a wszystkie z nich są podzielone na 40 niszowych tematów, aby sprostać różnym preferencjom tematycznym i specjalizacji firmy. Niezależnie od prowadzonej działalności, z pewnością znajdziesz tutaj odpowiedni szablon. Wszystkie motywy są responsywne i dostosowane do wszystkich rodzajów urządzeń i ekranów, więc nie ma potrzeby tworzenia osobnego szablonu mobilnego. Dzięki pełnoekranowemu podglądowi każdego projektu wybór jednego jest naprawdę łatwy.

  Jakość projektów jest wysoka: są nowoczesne, schludne i pełne wysokiej jakości treści demonstracyjnych dla branży. Minusem jest to, że wiele z nich ma podobną strukturę i układ. Jednak wszystkie z nich wyglądają profesjonalnie i imponująco. Aby dostosować szablony, możesz skonfigurować, rozmieścić i usunąć gotowe bloki treści, z których się składa, edytować czcionki, kolory, sekwencje menu, obrazy suwaków i inne strukturalne elementy strony internetowej. Pamiętaj, że każdy szablon jest dostarczany ze wstępnie zaprojektowaną treścią demonstracyjną i może zostać zmieniony na dowolnym etapie procesu tworzenia strony internetowej w razie potrzeby.

  Aby poprawić mobilne przeglądanie stron odwiedzających, uKit pozwala skonfigurować tryby tabletu i telefonu komórkowego. Jeśli nie chcesz, aby niektóre bloki były widoczne w trybie mobilnym, możesz ukryć je w odpowiedniej sekcji menu. Co ważne, wersja mobilna automatycznie synchronizuje się z trybem witryny na komputery.

  Ponadto uKit oferuje możliwość opracowania osobnej wersji strony internetowej dla użytkowników niedowidzących. Nie wymaga to żadnych specjalnych umiejętności i zwykle wykonuje się to za pomocą kilku kliknięć. Opcja jest dostępna w sekcji „Projektowanie” i jest bardzo pomocna dla użytkowników pracujących nad tworzeniem edukacyjnych stron internetowych lub projektów dla instytucji rządowych.

 • Wix. Wix nieco przewyższa uKit pod względem ilości szablonów, jakości i możliwości dostosowania. Liczba motywów dostępnych w kolekcji szablonów Wix przekracza obecnie 550 wzorów, przy czym nowe zaawansowane motywy są dodawane regularnie. Szablony Wix są również podzielone na kategorie tematyczne na podstawie tematów, do których należą. Szablony wyglądają profesjonalnie i są przystosowane do urządzeń mobilnych, aby pasowały do ​​różnych typów ekranów.

  Opcje dostosowywania szablonów są bardziej rozbudowane w porównaniu z opcjami oferowanymi przez uKit. Można tutaj edytować wiele elementów, wchodząc do pulpitu systemowego – czcionki, tła, tytuły, stopka, nagłówek, ogólne ustawienia projektu, efekty animacji, przyciski i wiele innych. Wynika to ze specyfiki platformy: projekty są bardzo zróżnicowane pod względem układu i niemożliwe byłoby dopasowanie istniejącej zawartości do nowej struktury. To cena, którą płacisz za wszechstronną kolekcję wzorów. Pulpit nawigacyjny usługi zapewnia wiele opcji projektowania. Przygotuj się jednak, aby zainwestować trochę czasu, aby odkryć potencjał systemu i wykorzystać go w pełni, pracując nad rozwojem witryny.

uKit vs Wix. Szablony Wix są artystycznie wykonane i praca z nimi jest wciągająca. Motywy są gotowe na urządzenia mobilne, profesjonalne iw 100% konfigurowalne, aby sprostać potrzebom wielu kategorii użytkowników. Ich obecna liczba przekracza 550 motywów, podczas gdy programiści usług pracują nad tworzeniem nowych motywów. uKit oferuje również wiele kategorii i wstępnie ustalone szablony jakości specyficzne dla branży, chociaż ich liczba jest niższa niż podana przez konkurenta. uKit daje również możliwość opracowania strony internetowej dla użytkowników niedowidzących. Jest to również znacząca zaleta. Podsumowując, szablony Wix są bardziej interesujące, a szablony uKit nadążają za wysokimi standardami branżowymi.

4. Obsługa klienta

 • Zestaw. Obsługa klienta konstruktora witryny jest na przyzwoitym poziomie. Jest potężny Baza wiedzy pozwala użytkownikom znaleźć specjalne szczegóły systemu, aby odkryć jego pełny potencjał. Tematy pomocy są podzielone na kategorie tematyczne w oparciu o problem, którego dotyczą. Co więcej, system zapewnia dostęp do wielu artykułów, które zawierają aktualne informacje o zasadach pracy z systemem, a także o ogólnym procesie projektowania stron internetowych.

  Jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, dostępna jest pomoc Skype 24/7. Możesz również wysłać bilet pocztą e-mail.

 • Wix. Główny nacisk systemu na nietechnicznych wyjaśnia elastyczność i wartość informacyjną samouczków, artykułów i przewodników dostępnych w magazynie Wix. Niezależnie od nieznanego elementu, na który natrafisz podczas pracy nad projektem, możesz najechać myszą na niego, aby zobaczyć wskazówki na temat jego wpływu i dalszego wykorzystania.

  Istnieje pouczająca sekcja FAQ oraz forum z wieloma tematami, kategoriami i podkategoriami, na których każdy użytkownik może znaleźć tematy, zapytania i porady, które mogą skutecznie pomóc w rozwiązaniu problemów z projektowaniem stron internetowych. Opcja filtra wyszukiwania przyczynia się do oszczędności czasu i maksymalizuje szanse na sukces. Dostępna jest także pomoc przez e-mail oraz możliwość dostępu i komunikacji z Centrum pomocy przez telefon, aby uzyskać odpowiedź na wszystkie pytania.

Wix vs uKit. Zarówno uKit, jak i Wix mogą pochwalić się wysokiej jakości opcjami obsługi klienta realizowanymi za pomocą potężnych zestawów materiałów informacyjnych, takich jak poradniki, baza wiedzy, samouczki tekstowe i wideo, opcje filtrów wyszukiwania, wskazówki i porady krok po kroku, wsparcie e-mailowe, fora itp. Wix oferuje ponadto dostęp do forum i opcje wsparcia przez e-mail, a także wyskakujące znaki zapytania (wskazówki), które pojawiają się po najechaniu kursorem na wymagany element. W związku z tym trudno zdefiniować wyróżniającego się lidera tego porównania, chociaż Wix nieco przewyższa konkurencję pod względem pomocy dla użytkownika.

5. Polityka cenowa

 • Zestaw. Nie znajdziesz bezpłatnego, nigdy nie wygasającego planu dla użytkowników uKit, ale istnieje 14-dniowa wersja próbna, która wystarcza do przetestowania całego zestawu funkcji systemu bez żadnych kosztów. Jeśli nie jesteś zadowolony z zakresu świadczonych usług, możesz wybrać jeden z płatnych planów. Są ich cztery, a ceny wahają się od 5 USD / mc (48 USD / rok) za najtańszą subskrypcję i do 15 USD / mc (144 USD / rok) za najdroższą ofertę.

  Koszt wybranego planu może zostać znacznie zmniejszony, jeśli zdecydujesz się zapłacić 3, 6 miesięcy, a nawet 1-2 lata jednocześnie. W takim przypadku możesz uzyskać zniżkę w wysokości 5-30% w zależności od wybranej opcji płatności.

 • ZestawWix
  Opcje cenowe:✓ Premium (4 USD / mies);
  ✓ Premium + (8 USD / mies);
  ✓ eCommerce (9,6 USD / mies);
  ✓ Pro (12 USD miesięcznie).
  ✓ Połącz domenę (4,50 USD / mies);
  ✓ Combo (8,50 USD / mies);
  ✓ Nieograniczony (12,50 USD / mies);
  ✓ eCommerce (16,50 USD / mc);
  ✓ VIP (24,50 USD / mies).
  Funkcje:✓ zorientowane na biznes;
  ✓ Zmiana motywu;
  ✓ Wsparcie na żywo;
  ✓ Responsywne tematy.
  ✓ Bez użycia;
  ✓ Setki profesjonalnych tematów;
  ✓ eCommerce;
  ✓ Nieograniczona przepustowość.
 • Wix. Polityka cenowa Wix jest bardziej niż przystępna dla wszystkich, którzy są zainteresowani profesjonalnym tworzeniem witryn dla majsterkowiczów. Kreator stron internetowych ma bezpłatny plan, który nie wygasa, gdy korzystasz z niego przez nieograniczony czas. Jest to dobra szansa dla użytkowników Wix na przetestowanie i zbadanie wszystkich funkcji, narzędzi i zalet usługi. Znajomość funkcji systemu pozwoli użytkownikom wybierać spośród dostępnych opcji płatnych.

  Koszt płatnych planów sięga od 4,50 USD / mc za najtańszy plan i dochodzi do 24,50 USD / mc za najdroższe rozwiązanie. Wszyscy użytkownicy, którzy zamierzają regularnie korzystać z systemu, powinni zdawać sobie sprawę z faktu, że usługa często oferuje rabaty, kody kuponów, oferty specjalne i inne sugestie lojalnościowe, które pozwalają zaoszczędzić duże kwoty (czasem nawet do 50%) bez utraty możliwości wykorzystania wszystkich zalet systemu.

uKit vs Wix. Obaj twórcy stron internetowych oferują przystępne plany i różnorodne opcje cenowe, aby dostosować się do różnych preferencji. W przeciwieństwie do Wix, uKit nie ma całkowicie darmowej subskrypcji, ale oferuje więcej planów cenowych dostępnych po niższych kosztach. W rzeczywistości uKit jest słusznie uważany za najtańszego kreatora stron internetowych do tworzenia witryn biznesowych i naprawdę ma podstawy do zdobycia tego „tytułu”. Z kolei ceny Wix są dość elastyczne, ponieważ system często oferuje rabaty i oferty specjalne, aby obniżyć koszty subskrypcji dla nowych i zarejestrowanych użytkowników.

Dolna linia

uKit i Wix są najbardziej znanymi, bogatymi w funkcje i niedrogimi twórcami stron internetowych ukierunkowanymi na potrzeby różnych kategorii użytkowników. Zapewniając łatwość użytkowania i wygodę, system działa równie dobrze dla nietechnicznych i twórców stron internetowych z wieloletnim doświadczeniem w branży. Każdy z nich ma jednak zestaw funkcji i narzędzi, które wyróżniają go spośród tłumu.

ZestawuKit to kreator stron internetowych dla małych firm, którego specjalizacja koncentruje się na tworzeniu witryn dla małych firm. Usługa jest prosta i intuicyjna dla początkujących i profesjonalistów w projektowaniu stron internetowych, ale jej polityka cenowa jest bardziej niż przystępna dla każdego użytkownika, nie wspominając o przedsiębiorcach, którzy mają długoterminowe cele. uKit.com

WixWix to wszechstronny kreator stron internetowych, który obecnie zajmuje wysokie pozycje w profesjonalnym tworzeniu stron internetowych. System wyróżnia się z tłumu dzięki elastyczności, dużemu potencjałowi i perspektywom projektowania stron internetowych, rozbudowanemu zestawowi funkcji, szablonom jakości i wielu narzędzi przeznaczonych dla różnych kategorii użytkowników. Wix.com

Pomimo pozornych podobieństw istnieje wiele fundamentalnych różnic między Wix a uKit. Krótko mówiąc, uKit jest bardziej odpowiedni do szybkiego uruchomienia strony promocyjnej dla biznesu. Jest również bardziej opłacalny. Wix spodoba się głównie tym użytkownikom, którzy chcą uzyskiwać nieszablonowe wyniki, ręcznie dostosowując każdy element strony internetowej. To jest kreator dla kreatywnych profesjonalistów.

Tak więc obie usługi są dobre dla odbiorców, do których są skierowani. Obie zasługują na uwagę. Mimo że Wix działa na rynku od dłuższego czasu i oferuje bardziej zaawansowane perspektywy projektowania stron internetowych, uKit ma wiele do zaoferowania użytkownikom, którzy szukają nowych alternatyw projektowych. uKit i Wix są przyzwoitymi konkurentami i przed ich ostateczną decyzją musisz je przetestować.

Przegląd Tabela porównawcza

ZestawWix
Łatwość użycia:uKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs Wix
Funkcje:uKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs Wix
Wzory:uKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs Wix
Obsługa klienta:uKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs Wix
Cennik:uKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs Wix
Ogólny wynik:uKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs WixuKit vs Wix

Wypróbuj uKit teraz!

 Zacznij już dziś, to proste!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map