Volusion vs Shopify

Volusion vs Shopify


Uruchomienie sklepu internetowego jest często problemem dla niedoświadczonych użytkowników, którzy nigdy nie byli świadomi niuansów związanych z projektowaniem stron internetowych, ale stoją przed koniecznością założenia strony internetowej eCommerce.

W większości przypadków mają dwa wyjścia zatrudnić projektanta stron internetowych (co jest dość drogie dla początkującego) lub skorzystaj z wiarygodnego narzędzia do samodzielnego tworzenia stron internetowych, aby samodzielnie utworzyć projekt. Jeśli chodzi o tworzenie stron internetowych DIY eCommerce, rządzą Volusion i Shopify.

Szybka migawka:

WolaWola – to wszechstronny kreator witryn internetowych eCommerce, który świetnie sprawdza się w przypadku przedsiębiorców dążących do pomyślnego rozwoju firmy. Usługa oferuje szeroki zakres funkcji i narzędzi eCommerce, które przyczyniają się do skutecznego rozwoju i promocji biznesu, zwiększenia bazy klientów i generowania zysków. Volusion.com

ShopifyShopify – jest obecnie najbardziej znanym oprogramowaniem eCommerce, które wyróżniło się dzięki potężnemu zestawowi funkcji, ekskluzywnym szablonom wysokiej jakości, wielu narzędziom do dostosowywania projektu i szerokim opcjom marketingowym sprzedaży wielokanałowej. Shopify.com

Obie platformy oferują gotową platformę zakupową pełną zaawansowanych funkcji eCommerce, setek pięknych motywów ukierunkowanych na e-sprzedaż detaliczną, a także rozwiązania handlu mobilnego. Na pierwszy rzut oka ich oferta ma wiele wspólnego, ale istnieje również wiele potencjalnie istotnych różnic. Dołącz do nas, odkrywając je w naszym zaktualizowanym porównaniu Shopify vs Volusion.

1. Łatwość użycia

 • Wola. Kreator stron internetowych jest dość wygodny i łatwy w użyciu zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów w zakresie projektowania stron internetowych. System zapewnia intuicyjny proces tworzenia strony internetowej. Zaraz po zarejestrowaniu się w usłudze uzyskasz dostęp do informacyjnego pulpitu nawigacyjnego, który każdy może opanować w dość krótkim czasie.

  Edytor strony Volusion

  Jednocześnie pulpit nawigacyjny jest nieco przesycony danymi, narzędziami i sekcjami, które musisz zbadać przed rozpoczęciem pracy z usługą. Może to być premia dla doświadczonych programistów internetowych, podczas gdy niedoświadczeni użytkownicy mogą mieć trudności z opanowaniem systemu.

  Jeśli chodzi o edytor systemu, jest to również dość proste. Niezależnie od narzędzi edycyjnych i opcji, których możesz potrzebować, znajdziesz je tutaj od samego początku. Korzystając z nich, możesz dodawać strony internetowe i zarządzać nimi, edytować i aktualizować swój projekt, pracować z katalogiem produktów itp. Co ważne, system ma wygodnego kreatora sklepów internetowych, który umożliwia dodawanie kategorii produktów, podkategorii i zarządzanie nimi, obrazy itp.

  Volusion DashBoard

 • Shopify. Oprogramowanie zapewnia wyjątkową łatwość obsługi i wygodę, niezależnie od tego, jaki zestaw funkcji zapewnia. Pulpit nawigacyjny systemu jest intuicyjny i zrozumiały dla wszystkich, bez względu na doświadczenie i umiejętności w zakresie projektowania stron internetowych. Po prostu nie da się tutaj zrobić czegoś złego – tak szczegółowy i przejrzysty jest system.

  Po zarejestrowaniu się na platformie zostanie wyświetlony szczegółowy przewodnik na temat korzystania z systemu na korzyść. Korzystając z tego samouczka, łatwo poradzisz sobie ze wszystkimi etapami i wyzwaniami procesu tworzenia sklepu internetowego. Podczas pracy w panelu będziesz mógł skonfigurować wszystkie ustawienia sklepu internetowego, parametry SEO i opcje projektowania stron internetowych.

  Strona produktu Shopify

  W tym miejscu możesz przejść do Shopify Storefront Editor, aby zapewnić sklepowi internetowemu pożądany wygląd i wydajność. Aby uprościć proces projektowania stron internetowych, ekran zostanie podzielony na dwie części: tę, w której wprowadzisz zmiany, i tę, w której wyświetlane są zmiany. Jest to inteligentne podejście, które pozwala kontrolować proces tworzenia stron internetowych.

  Wreszcie, Shopify oferuje możliwość bezpłatnego przesyłania i korzystania z aplikacji na Androida i iOS. Ma to duże znaczenie dla przedsiębiorców, którzy są zawsze zajęci i uznają, że wygodne jest zarządzanie i aktualizowanie sklepów internetowych nawet w podróży. Zmiany dokonane za pomocą urządzeń mobilnych są automatycznie synchronizowane z Shopify POS i sklepem internetowym jednocześnie.

Volusion vs Shopify. Volusion jest nieco opóźniony w stosunku do Shopify pod względem użyteczności. Mimo że oba systemy oferują wygodną nawigację po systemie, przyjazne dla użytkownika pulpity nawigacyjne i intuicyjne interfejsy, Shopify jest o wiele łatwiejszy do eksploracji i używania dla osób bez tła do projektowania stron internetowych.

2. Zestaw funkcji i elastyczność

 • Wola. System zapewnia dostęp do potężnych narzędzi eCommerce, które przyczyniają się do szybkości i skuteczności tworzenia sklepu internetowego. Należą do nich opcja importu / eksportu plików CSV, generator kodów kreskowych, specjalistyczny system zarządzania zapasami itp.

  Platforma umożliwia także korzystanie z funkcji specyficznych dla niszy, aby pomóc Ci zarządzać sklepem internetowym z korzyścią. Najbardziej przydatne z nich to narzędzia potrzebne do obliczania stawek wysyłki i podatków, integracji funkcji drop shipping, konfigurowania parametrów wysyłki itp.

  Funkcje eCommerce Volusion

  Volusion oferuje również zestaw boosterów konwersji, które poprawiają komfort zakupów klientów i wpływają na wielkość sprzedaży. Niektóre elementy wspomagające, którymi może pochwalić się system, to: recenzje klientów dostępne na stronach internetowych, opcja zaawansowanego filtrowania wyszukiwania, integracja pokazu slajdów na stronie głównej, strony produktów z możliwością konwersji, dostosowanie wyświetlania produktów, powiązane oferty produktów itp..

  Funkcje konwersji objętościowej

  Co więcej, system zapewnia potężny zestaw instrumentów marketingowych, które przyczyniają się do skutecznej promocji produktów i generowania sprzedaży. Niektóre z nich to: możliwość połączenia z domeną, potężna funkcjonalność SEO, logo strony i przesyłanie ulubionych, zaawansowane opcje zarządzania mediami społecznościowymi, bony upominkowe, e-mail marketing i co nie.

 • Shopify. Platforma oferuje zaawansowany zestaw funkcji, który umożliwia uruchamianie małych, średnich i dużych projektów eCommerce o dowolnej specjalizacji i poziomie złożoności.

  Zaawansowana funkcja punktu sprzedaży umożliwia sprzedaż produktów nie tylko online, ale także w lokalnych sklepach detalicznych. Będziesz mógł tworzyć chronione konta wielu pracowników w celu udostępniania praw do zarządzania sklepem internetowym, korzystania z zewnętrznych terminali kartowych, przyjmowania zamówień zarówno w trybie online, jak i offline.

  Shopify umożliwia tworzenie nieograniczonej listy produktów ze szczegółowymi recenzjami i wysokiej jakości obrazami. Narzędzie rzeczywistości rozszerzonej przyczynia się do szczegółowej wizualizacji produktów oferowanych do sprzedaży, umożliwiając przeglądanie ich szczegółowych właściwości i parametrów pod różnymi kątami.

  Shopify Dashboard

  Integrując swoje konto Shopify z kontami innych usług zewnętrznych, możesz znacznie zwiększyć wydajność swojej witryny i zwiększyć bazę klientów, a także wielkość sprzedaży. Na przykład synchronizacja z kontem Amazon Marketplace pomoże zwiększyć odsetek docelowych odbiorców. To samo dotyczy integracji z Quickbooks, Xero i innymi znanymi platformami.

  Aby chronić sklepy internetowe Shopify przed nieautoryzowanym dostępem użytkowników zewnętrznych, możliwe jest zastosowanie nowego narzędzia do ochrony przed oszustwami, które Shopify niedawno wprowadziło, czytnika tagów i chipów, które można zsynchronizować z Shopify POS, opcji połączenia SSL itp..

Volusion vs Shopify. Shopify jest wyraźnym liderem pod względem zestawu funkcji. Oprogramowanie eCommerce jest pełne z potężnymi opcjami biznesowymi i marketingowymi, narzędziami do projektowania i rozwiązaniami angażującymi klientów. System zwraca szczególną uwagę na środki bezpieczeństwa i oferuje zintegrowane aplikacje mobilne do skutecznego zarządzania sklepem internetowym 24/7.

3. Wzory

ShopifyWola
Liczba tematów:6140
Darmowe motywy&# x2714; TAK&# x2714; TAK
Płatne motywy Koszt:140-180 USD50– 180 USD
Elastyczny projekt&# x2714; TAK&# x2714; TAK
Sortuj według branży:&# x2714; TAK✘ NIE
Edycja kodu CSS:&# x2714; TAK&# x2714; TAK
 • Wola. Kreator eCommerce oferuje obecnie 40 szablonów, które są zarówno bezpłatne, jak i płatne. Liczba darmowych motywów stanowi 13 szablonów, zaś płatnych projektów wynosi 27. Koszt płatnych motywów wynosi od 50 do 180 USD w zależności od złożoności szablonu, wymaganej głębokości dostosowywania i innych istotnych parametrów. Szablony domyślnie reagują, ale nie mają wysokiej klasy wyglądu.

  Szablony opracowane przez projektantów Volusion nie są łatwe do dostosowania dla zwykłego użytkownika. Otrzymasz dostęp do wielu narzędzi dostosowywania projektu, ale wykonanie wszystkich wymaganych zmian zajmuje trochę czasu.

  Nawiasem mówiąc, każdy szablon Volusion ma wiele układów menu, Kreatora treści i ponad 150 odmian edytora przeciągania i upuszczania. Pozwala to na tworzenie setek formatów układów, co oznacza również czas i wysiłek. Aby nadać szablonom niepowtarzalny wygląd, możesz użyć zaawansowanych umiejętności HTML / CSS, obserwując postępy w działaniu w edytorze stron WYSIWYG. Jeśli nie jesteś zadowolony z wybranego motywu, możesz przejść do innego na dowolnym etapie procesu projektowania stron internetowych. Na szczęście Volusion pozwala to robić bez utraty zawartości.

 • Shopify. W porównaniu do Volusion Shopify ma bardziej obszerną kolekcję szablonów. Obecnie dostępnych jest 10 darmowych i 51 płatnych wzorów, których jakość jest na najwyższym poziomie.

  Wszystkie szablony są profesjonalnie opracowane z myślą o łatwości dostosowywania projektu. Koszt płatnych motywów wynosi od 140 do 180 USD, co również zależy od ich wielu parametrów. Aby uprościć wyszukiwanie użytkowników i zminimalizować czas potrzebny do wybrania motywu, są one pogrupowane w kategorie na podstawie tematu, do którego należą..

  Oprócz standardowych opcji dostosowywania projektu Shopify umożliwia edycję szablonów za pomocą Płynny język znaczników. Zapewnia doskonałe i angażujące doświadczenie w projektowaniu stron internetowych oraz zapewnia dostęp do licznych wskazówek technicznych, płynnych zasobów językowych, poradników itp. Poza tym możliwe jest wykorzystanie wiedzy programistycznej HTML / CSS, aby wybrany szablon był wyjątkowy i atrakcyjny wizualnie.

Volusion vs Shopify. Jeśli chodzi o aspekt projektowy, Shopify jest tutaj również zwycięzcą. Jego motywy wyglądają nowocześnie, a ich ogólna liczba jest prawie 3 razy większa niż w Volusion. Poza tym Shopify ma dużą liczbę bezpłatnych szablonów, które pozwalają użytkownikom z małym budżetem tworzyć profesjonalnie wyglądające sklepy internetowe. Oferuje również zintegrowane narzędzie Liquid i szerokie opcje dostosowywania projektu, aby stworzyć niepowtarzalne imponujące projekty.

4. Obsługa klienta

 • Wola. Volusion oferuje przyzwoitą obsługę klienta. System zapewnia informacyjną bazę wiedzy, która obejmuje samouczki wideo, materiały z najczęściej zadawanymi pytaniami, rekomendacje, blog eCommerce itp. Są tu również seminaria internetowe, zawierające szczegółowe informacje na temat wszystkich zapytań związanych z systemem. Komunikacja na żywo jest również dostępna tutaj.

  Jeśli potrzebujesz pomocy osobistej lub masz konkretne pytania dotyczące korzystania z systemu, możesz skontaktować się ze specjalistą Volusion za pośrednictwem czatu na żywo, e-maila lub telefonu. Wsparcie techniczne jest dostępne przez całą dobę, aby zapewnić oszałamiającą, nieprzerwaną wydajność Twojego sklepu internetowego.

 • Shopify. Jakość obsługi klienta jest tym, z czego słynie Shopify. System ma imponujące forum, które zawiera mnóstwo artykułów informacyjnych, samouczków, porad, wskazówek, poradników i innych powiązanych materiałów. Umożliwia także przeglądanie samouczków wideo na niezależnym kanale Shopify YouTube. Użytkownicy mogą skontaktować się z Shopify Guru na czacie na żywo lub za pośrednictwem korespondencji e-mail, aby rozwiązać swoje problemy.

Shopify vs Volusion. Shopify zajmuje wyższą pozycję niż Volusion pod względem obsługi klienta. System oferuje obszerną bazę wiedzy, w tym szczegółowe samouczki, poradniki, często zadawane pytania, porady i zalecenia. Istnieje forum do komunikacji online i offline, kanał YouTube i pomoc na czacie na żywo zapewniana przez Shopify Guru.

5. Polityka cenowa

 • Wola. Kreator stron internetowych oferuje cztery plany, które mogą pasować do każdego budżetu. Należą do nich subskrypcje Mini, Plus, Pro i Premium. Najtańszy plan kosztuje 29 USD miesięcznie, a cena najdroższego planu to 299 USD miesięcznie. Subskrypcje mogą być rozliczane co roku i co miesiąc. Kupując plany roczne, użytkownicy mogą dużo zaoszczędzić. Volusion nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za transakcje pieniężne dokonywane w systemie.

 • ShopifyWola
  Plany cenowe:&# 10004; Lite (9 USD / mies);
  &# 10004; Basic Shopify (29 USD miesięcznie);
  &# 10004; Shopify (79 USD / mies);
  &# 10004; Zaawansowane Shopify (299 USD miesięcznie).
  &# 10004; Osobiste (29 USD miesięcznie);
  &# 10004; Professional (79 USD / mies);
  &# 10004; Biznes (299 USD miesięcznie);
  Funkcje:&# 10004; Rabat na etykietę wysyłkową;
  &# 10004; Darmowy certyfikat SSL;
  &# 10004; Analiza oszustw;
  &# 10004; Opuszczony odzysk wózka;
  &# 10004; Kody promocyjne & Karty podarunkowe;
  &# 10004; Wysyłka przewoźnika w czasie rzeczywistym.
  &# 10004; Automatyczne stawki podatkowe;
  &# 10004; Opuszczone raporty koszyków;
  &# 10004; Ebay & Integracja z Amazon;
  &# 10004; Zamówienia telefoniczne & CRM;
  &# 10004; Dostęp API & Przetwarzanie zamówienia wsadowego;
  &# 10004; Oferta dnia & Plan lojalnościowy dla klientów.
 • Shopify. Oprogramowanie eCommerce pozwala odkrywać funkcje systemu przez 14 dni bez żadnych opłat. Po sprawdzeniu dostępnych opcji i narzędzi możesz zdecydować się na uaktualnienie do jednej z płatnych subskrypcji. Są tu cztery z nich – Light, Basic Shopify, Shopify i Advanced Shopify. Przedział cenowy jest imponujący i wynosi 9 USD / mc – 299 USD / mc.

  Zestaw funkcji sugerowany przez każdy plan wpływa na koszt planów w długim okresie. Shopify oferuje politykę zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni po zakupie subskrypcji. Warto wspomnieć, że system ma opłaty prowizyjne za dokonane w nim transakcje. Procent prowizji stanowi 0,5% -2%, co zmniejsza się w przypadku droższych planów.

Volusion vs Shopify. Polityka cenowa obu usług jest prawie identyczna. Plany nie są dość tanie, ale są warte inwestycji. Shopify oferuje jednak szersze opcje eCommerce, których nie można nawet porównać z opcjami oferowanymi przez Volusion. Niezależnie od projektu, który zamierzasz opracować, na pewno znajdziesz tutaj plan zaspokojenia swoich potrzeb.

Dolna linia

Jeśli masz zamiar założyć potężną i wysokiej jakości stronę internetową eCommerce, zarówno Shopify, jak i Volusion będą dobrze działać w tym celu. Systemy są łatwe w użyciu, wygodne i zrozumiałe.

WolaWola to kreator stron internetowych eCommerce, który oferuje szerokie usługi dostosowywania projektu i narzędzia. Praktykuje rozsądne podejście do procesu tworzenia sklepu internetowego, ale wymaga pewnego stopnia świadomości projektowania stron internetowych. Volusion.com

ShopifyShopify to zaawansowane i potężne oprogramowanie eCommerce, którego główna niszowa specjalizacja sprowadza się do rozwoju sklepów internetowych. System oferuje głębokie opcje dostosowywania strony internetowej, szablony wysokiej jakości i bogactwo funkcji eCommerce. Shopify.com

Werdykt: jeśli masz długoterminowe cele, potrzebujesz witryny eCommerce, aby zapewnić niezawodną obecność w Internecie dla swojej firmy i zamierzasz wybrać system z korelacją cena / jakość, to Shopify jest niewątpliwie bardziej preferowanym rozwiązaniem, którego nie pożałujesz.

Przegląd Tabela porównawcza

WolaShopify
Łatwość użycia:Volusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs Shopify
Funkcje:Volusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs Shopify
Wzory:Volusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs Shopify
Obsługa klienta:Volusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs Shopify
Cennik:Volusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs Shopify
Ogólny wynik:Volusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs ShopifyVolusion vs Shopify

Wypróbuj Shopify teraz

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map