Webydo vs Webflow

webydo vs webflow


Współcześni twórcy stron internetowych nie są tacy sami, jak kiedyś jeszcze kilka lat temu. Zapewniają swobodę twórczą, która łączy się z wprowadzaniem zaawansowanych trendów w projektowaniu stron internetowych.

To może wydawać się dziwne, ale jest to jeden z głównych powodów, który powoduje problemy, jeśli chodzi o wybór odpowiedniej platformy. Spośród wielu profesjonalnych twórców stron internetowych Webydo i Webflow wyróżniają się z tłumu.

Szybka migawka:

WebydoWebydo – jest znanym twórcą stron internetowych, który obsługuje opcje edycji stron metodą przeciągnij i upuść i ma na celu tworzenie przyzwoitych stron internetowych do profesjonalnego użytku. System jest nieco skomplikowany dla początkujących użytkowników, co nie dziwi, ponieważ twórcy serwisu nazywają go „kompletnym twórcą strony internetowej. & CMS dla projektantów ”. Oczywiście system zapewnia zaawansowany zestaw funkcji niezbędnych do tworzenia imponujących stron internetowych z białą etykietą dla klientów. Webydo.com

Przepływ stronWebflow – to kreator stron internetowych w chmurze i CMS, który umożliwia profesjonalnym i doświadczonym projektantom stron internetowych, freelancerom i agencjom internetowym uruchamianie atrakcyjnych wizualnie i funkcjonalnych stron internetowych dla swoich klientów. Opanowanie platformy wymaga czasu i wysiłku, ponieważ zawiera bogaty wybór narzędzi i opcji dostosowywania projektu. Webflow.com

Oba narzędzia do tworzenia witryn obejmują funkcje typowe dla narzędzi do tworzenia witryn i CMS. Działają dobrze dla doświadczonych projektantów stron internetowych, prezentując niesamowity zestaw opcji i narzędzi do tworzenia oszałamiających projektów niestandardowych i zarządzania nimi

Które z nich działa najlepiej dla twórców stron internetowych? Czy są jakieś cechy, które mogą sprawić, że jedna usługa ma przewagę nad konkurencją? Przeczytaj porównanie Webflow vs Webydo, aby się tego dowiedzieć.

1. Łatwość użycia

 • Webydo. Webydo ma intuicyjny interfejs „przeciągnij i upuść”, który jest łatwy w obsłudze. Jednak opanowanie zawiłości interfejsu może być nieco trudne od pierwszej próby. System jest podzielony na dwie sekcje, mianowicie Dashboard i Design Studio.

  Redaktor Webydo

  Druga sekcja zawiera tryb projektowania (miejsce, w którym można dostosować ustawienia projektu witryny), tryb zawartości (sekcja, w której można przesyłać i edytować treść) oraz tryb podglądu (część, w której można zajrzeć w wyniku i wprowadź wymagane zmiany przed opublikowaniem projektu). Webydo oferuje wygodną funkcję historii zmian, co umożliwia przeglądanie starszych wersji strony i odzyskanie tej, którą uważasz za najbardziej udaną.

 • Przepływ stron. Kreator stron internetowych jest oczywiście nastawiony na potrzeby profesjonalistów w zakresie projektowania stron internetowych. Mimo że system umożliwia wypełnianie szablonów witryn własnymi treściami, jego zestaw funkcji jest znacznie bardziej imponujący. Pomijając podane opcje, możesz pozostać niezadowolony z efektu końcowego. Dlatego niemożliwe jest nazywanie interfejsu Webflow prostym lub minimalistycznym w porównaniu do tego z Squarespace w ogóle. Zawiera wiele zestawów narzędzi, funkcji i sekcji, które musisz zbadać.

  Edytor Webflow

  Jednocześnie interfejs Webflow ma logiczną strukturę, a wszystkie elementy są na swoich miejscach. Im szybciej opanujesz platformę – tym szybciej będziesz mógł rozpocząć pracę nad projektem. Interfejs Webflow do pewnego stopnia przypomina interfejs Adobe Muse ale prostsze, oferuje liczne paski narzędzi, edytor HTML / CSS, opcję podglądu i inne funkcje, które pozwalają uzyskać kontrolę nad procesem tworzenia stron internetowych.

Webydo vs Webflow. Oba narzędzia do tworzenia witryn są nieco przytłaczające dla początkujących. Ich interfejsy przypominają interfejsy produktów Adobe. Jeśli je znasz, łatwiej będzie ci poznać zawiłości interfejsu tych usług. Webflow jest wciąż prostszym i bardziej intuicyjnym rozwiązaniem w porównaniu do Webydo.

2. Zestaw funkcji i elastyczność

 • Webydo. Kreator stron internetowych ma potężny zestaw funkcji, który obejmuje wiele narzędzi do dostosowywania projektu i opcji potrzebnych do stworzenia w pełni funkcjonalnej strony internetowej do profesjonalnego użytku.

  Platforma nie ma bogatej kolekcji widżetów i aplikacji. Jedyne aplikacje, na które warto tutaj zwrócić uwagę, to te, które są potrzebne do tworzenia witryn eCommerce. Jeśli chodzi o pozostałe widżety, nie są one tak wszechstronne, jak te oferowane przez konkurencję systemową.

  Webydo Mobile Editor

  Interfejs przeciągnij i upuść systemu pozwala dodawać i modyfikować elementy oraz ich pozycje, aby stworzyć atrakcyjną stronę internetową. Elementy są wszechstronne i obejmują teksty, filmy, obrazy, kształty, galerie, pliki Flash, widżety, menu itp. System ma również zaawansowany zintegrowany bezkodowy animator przewijania Parallax. Korzystając z niego, będziesz mógł zastosować oszałamiające efekty animacji do dowolnego potrzebnego obiektu, w tym obrazów, formularzy, kształtów, galerii, plików .gif, widżetów itp..

  Webydo Typography

  Webydo może pochwalić się przyzwoitymi blogami i silnikami eCommerce. Jeśli planujesz utworzyć blog, przejdź do trybu zawartości blogu, aby regularnie dodawać wiadomości i posty. W tym celu musisz zaprojektować jednolity szablon, aby go używać i aktualizować w razie potrzeby. W przypadku, gdy zamierzasz uruchomić sklep internetowy, system zapewni Ci również zestaw opcji i narzędzi. Ma własne rozwiązanie eCommerce, które pozwala tworzyć, dodawać i aktualizować wymaganą ilość produktów.

 • Przepływ stron. Webflow kładzie duży nacisk na rozwój profesjonalnych stron internetowych. Połączenie opcji edycji HTML / CSS z zaawansowanymi narzędziami dostosowywania projektu pozwala osiągnąć przyzwoity wynik. Pod tym względem system przypomina CMS, eCommerce i platformę blogową z wieloma funkcjami i narzędziami, które dają silną przewagę nad jego konkurenci.

  Dzięki Webflow możesz dodać niestandardowy kod HTML do stopki i nagłówka. Możliwe jest również zintegrowanie z usługą Zapier w celu współpracy z zespołem programistów, którzy zajmują się także tworzeniem stron internetowych.

  CMS Webflow

  Funkcja eCommerce jest potężnie realizowana w kreatorze stron internetowych. Webflow pozwala teraz projektować małe i średnie sklepy internetowe, ale jeśli spróbujesz i wykorzystasz swoją zaawansowaną wiedzę na temat kodowania, możesz nawet założyć z nim w pełni funkcjonalny duży sklep internetowy. Platforma nakłada na użytkownika odpowiedzialność za proces tworzenia stron internetowych eCommerce, zapewniając możliwość dostosowania i aktualizacji ustawień wysyłki, płatności i podatków. Webflow integruje się również z usługami zewnętrznymi, które przyczyniają się do lepszej wydajności sklepów internetowych utworzonych za jego pomocą. Wśród systemów, z którymi możesz się zintegrować, warto wspomnieć o MailChimp, QuickBooks, ShipStation i wielu innych.

  Przesyłanie produktów i zarządzanie nimi jest również proste i szybkie dzięki narzędziu do tworzenia stron internetowych. Tutaj możesz tworzyć galerie produktów z nieograniczoną liczbą przedmiotów oferowanych do sprzedaży. Ponadto możesz dodawać opisy produktów, tytuły, ceny, zdjęcia i inne powiązane informacje. Integracja zaawansowanych ustawień dostosowywania projektu, efektów paralaksy, animacji i innych elementów sprawia, że ​​eCommerce jest jedną z najważniejszych cech kreatora stron internetowych.

  E-commerce Webflow

  Konstruktor witryn doskonale nadaje się do tworzenia witryn przystosowanych do urządzeń mobilnych, dużo łatwiej niż w popularnym systemie CMS, takim jak WordPress. Jest to ważne dla klientów, którzy zamawiają niestandardowe projekty i chcą, aby były wyświetlane na wszystkich urządzeniach mobilnych. Kolejną istotną zaletą systemu jest możliwość wyeksportowania wygenerowanego kodu w celu dalszego przeniesienia projektu na inną wybraną przez Ciebie platformę. Projektanci stron internetowych mogą również skorzystać z okazji, aby zmienić układ strony. Webflow pozwala również zintegrować zestaw zaawansowanych funkcji projektowania ruchu.

  Webflow umożliwia pracę z szablonami w dwóch głównych trybach, mianowicie w trybach Projektanta i Edytora. Pierwsza opcja umożliwia zintegrowanie wielu widżetów ze stroną internetową w celu zwiększenia wydajności.

  Wśród widżetów, których możesz użyć, warto wspomnieć o następujących: div-block, captcha, sekcja, kontener, wideo w tle, kolumny, lista, przycisk, streszczenie, tytuł, link, sieci społecznościowe, złożony tekst, formularz, wpis pole, pole wyboru, integracja kodu, okna standardowe i wyskakujące i więcej.

  Tryb edytora umożliwia edycję zawartości strony internetowej (dodawanie tekstów, plików multimedialnych, grafiki, linków i innych elementów). Oprócz tego podczas tworzenia strony internetowej z Webflow można używać specjalnych symboli zwanych także identyfikatorami. Są to zapisane bloki dostarczane z gotowymi projektami do wykonania różnych zadań.

Webydo vs Webflow. Oba narzędzia do tworzenia witryn umożliwiają tworzenie potężnych i w pełni funkcjonalnych witryn przeznaczonych do użytku profesjonalnego. Są bogate w niszowe funkcje i zapewniają dostęp do wielu narzędzi i opcji dostosowywania projektu, które nie są dostępne w innych podobnych usługach.

Obaj twórcy stron internetowych generują gotowy do produkcji kod, który jest zgodny z W3C i może być udostępniany programistom, jeśli konieczne będzie wprowadzenie niestandardowych zmian. Ale Webydo jest wciąż nieco prostsze niż Webflow, a zatem jego zestaw funkcji jest nieco mniej rozbudowany. Z kolei Webflow zaimponuje wszystkim możliwościami projektowania stron internetowych.

3. Wzory

 • Tabela porównawcza projektu

  WebydoPrzepływ stron
  Liczba tematów:32200
  Import motywów:✘ NIE&# x2714; TAK
  Edytor wizualny:&# x2714; TAK&# x2714; TAK
  Edycja kodu CSS:&# x2714; TAK&# x2714; TAK
  Elastyczny projekt:&# x2714; TAK&# x2714; TAK

  Webydo. Platforma zapewnia użytkownikom trzy opcje projektowania stron internetowych. Możesz użyć pustego płótna, aby zaprojektować projekt od zera, układu lub gotowego szablonu. Ogólna liczba motywów Webydo stanowi obecnie około 30 szablonów.

  Są bezpłatne, elastyczne i w 100% konfigurowalne. System oferuje zaawansowane opcje edycji szablonów CSS. Podczas pracy nad projektem możesz ręcznie tworzyć osobne wersje dla różnych typów urządzeń mobilnych w zależności od potrzeb i preferencji dotyczących projektowania stron internetowych.

 • Przepływ stron. Kreator stron internetowych oferuje oszałamiającą kolekcję gotowych szablonów. Liczba tematów przekroczyła 200 próbek i stale rośnie. Pamiętaj, że nie wszystkie szablony Webflow są bezpłatne. Liczba motywów, które można uzyskać bezpłatnie, stanowi 30 pozycji.

  Koszt płatnych szablonów wynosi od 24 do 79 USD. Wiele szablonów jest dostępnych w kilku wariantach prezentacji strony internetowej. Na przykład może być około 5-10 próbek motywów dotyczących strony głównej, kontaktów itp. Oprócz gotowych motywów istnieje możliwość wybrania pustego płótna, aby nadać mu spersonalizowany wygląd. Istnieje również galeria witryn zaprojektowanych przez innych twórców stron internetowych, abyś mógł zapoznać się z najbardziej udanymi rozwiązaniami.

Webydo vs Webflow. Jeśli chodzi o aspekt projektowania, Webflow ma wiele zalet w stosunku do swojego konkurenta. Kolekcja szablonów jest znacznie szersza. System zapewnia potężny zestaw funkcji i wiele funkcji edycji projektu, które mają znaczący wpływ na funkcjonalność i jakość gotowych stron internetowych.

4. Obsługa klienta

 • Webydo. Kreator stron internetowych znany jest z przyjaznej społeczności i wielu opcji obsługi klienta. LiveChat jest dostępny bezpośrednio w panelu sterowania i jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania użytkowników. Usługa aso ma obszerną bazę wiedzy obejmującą samouczki wideo i tekstowe. Co więcej, możesz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej o każdej porze dnia telefonicznie (dla mieszkańców USA) lub wypełniając formularz opinii.

 • Przepływ stron. Webflow ma własny uniwersytet, liczne samouczki wideo i tekstowe, obszerną bazę wiedzy. Te opcje obsługi klienta są dostępne w edytorze stron internetowych. Wsparcie techniczne jest dostępne za pośrednictwem czatu online i wiadomości e-mail przez całą dobę.

Webflow vs Webydo. Obaj twórcy stron internetowych zapewniają wystarczającą ilość materiałów, aby pomóc użytkownikom rozwiązać problemy związane z systemem i znaleźć odpowiedzi na pytania. Jednak Webflow ma własny uniwersytet, w którym wszyscy subskrybenci mogą uzyskać wystarczającą wiedzę na temat korzystania z usługi na korzyść.

5. Polityka cenowa

 • Webydo. Kreator stron internetowych nie ma bezpłatnego abonamentu, ale zamiast tego oferuje trzy płatne opcje. Każdy z płatnych planów jest objęty bezpłatną 30-dniową wersją próbną, ale przed zarejestrowaniem się w dowolnym z nich musisz podać dane swojej karty kredytowej. Jest to poważna wada, która może nie spodobać się użytkownikom, którzy po prostu chcą przetestować system przed podjęciem decyzji o jego dalszym użytkowaniu.

  Plany płatne obejmują Pro (90 USD / mies.), Zespół (180 USD / mc) i Agencja (480 USD / mc). Wybór najbardziej odpowiedniej opcji powinien zależeć od liczby projektów, które planujesz uruchomić. Jeśli masz poważne i długotrwałe aspiracje, uzasadnione jest uaktualnienie do zaawansowanego planu agencji, który umożliwia uzyskanie markowej subdomeny systemu, kreatora klienta DIY, możliwość współpracy z maksymalnie 10 członkami zespołu. Istnieje również plan przedsiębiorstwa, którego warunki są omawiane indywidualnie z klientem.

  WebydoPrzepływ stron
  Opcje cenowe:✓ Pro (90 USD / mies);
  ✓ Zespół (180 USD / mies);
  ✓ Agencja (480 USD / mies).
  ✓ Starter (0 USD / mies);
  ✓ Lite (15 USD / mies);
  ✓ Pro (35 USD / mies).
  Funkcje:✓ Darmowy hosting;
  ✓ Biała etykieta;
  ✓ Fakturowanie klienta;
  ✓ Dedykowany menedżer konta.
  ✓ Darmowy plan;
  ✓ Fakturowanie klienta;
  ✓ Wsparcie 24/7;
  ✓ Nieograniczone miejsce na dane;
  ✓ Biała etykieta.
 • Przepływ stron. Platforma ma bezpłatny, niekończący się plan „Starter”, który jednak ma pewne ograniczenia. Dostaniesz tutaj subdomenę usługi i baner reklamowy. Nie będzie również można korzystać z funkcji eksportu kodu. Nie tego potrzebuje większość użytkowników nastawionych na cel.

  Jeśli chodzi o płatne plany, są one podzielone na standardowe i zespołowe, które mogą być rozliczane co miesiąc lub co rok. Różnica w cenie jest uderzająca i może wynosić do 20-50% w zależności od wybranej opcji.

  Standardowe plany obejmują opcje Lite i Pro, których koszt wynosi odpowiednio 16 i 35 USD miesięcznie. Plany zespołu obejmują opcje Małe, Średnie i Duże, które będą kosztować 70 USD, 140 USD i 280 USD miesięcznie. Pamiętaj, że jeśli jesteś freelancerem działającym w imieniu klienta, możesz projektować witryny za darmo, korzystając z opcji rozliczeń z klientem.

Webydo vs Webflow. Webflow oferuje bardziej wszechstronne i bogate w funkcje plany do użytku indywidualnego i zespołowego. Różnorodny jest także zakres opcji i narzędzi, które implikują te plany. Pozwala to na swobodę wyboru. Co więcej, Webflow ma również bezpłatny plan w przeciwieństwie do Webydo, który ma bezpłatny okres próbny z wymogiem dokonania przedpłaty.

Dolna linia

Webydo i Webflow to dwa potężne narzędzia do tworzenia witryn zaprojektowane specjalnie dla doświadczonych programistów. Obie platformy zajmują wysokie miejsca w profesjonalnej niszy do tworzenia stron internetowych. Koncentrują się na potrzebach doświadczonych projektantów stron internetowych i umożliwiają tworzenie imponujących stron internetowych w celu lepszej promocji online. Który z nich można jednak uznać za lidera? Jaka usługa ma przewagę nad konkurencją pod względem poziomu zadowolenia klienta, funkcjonalności i wygody?

WebydoWebydo jest bardziej zorientowany na agencje projektowania stron internetowych, ponieważ jego funkcje są mniej wszechstronne. Możesz tutaj wiele zrobić, aby dostosować projekt swojej witryny, ale zestaw funkcji i narzędzia do dostosowywania projektu, z których możesz skorzystać, nie są tak rozbudowane, jak jest to pożądane. Webydo.com

Przepływ stronWebflow ma bardziej zaawansowane funkcje dostosowywania projektu, narzędzia i jest wygodniejszy dla niezależnych projektantów stron internetowych. Kreator stron internetowych pozwala tworzyć różne typy projektów – od standardowych witryn biznesowych po projekty eCommerce. To sprawia, że ​​jest to lepsze rozwiązanie dla freelancerów i sprawnych użytkowników. Webflow.com

Jak widać, ci twórcy stron internetowych są bliskimi konkurentami. Kierują się tym samym celem – pomóc profesjonalnym projektantom w tworzeniu stron internetowych w sposób wizualny, bez konieczności ręcznego przekształcania ich projektów w kod. Tylko od Ciebie zależy wybranie najlepszego narzędzia na podstawie indywidualnych potrzeb i specyfikacji projektu.

Przegląd Tabela porównawcza

WebydoPrzepływ stron
Łatwość użycia:Webydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs Webflow
Funkcje:Webydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs Webflow
Wzory:Webydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs Webflow
Obsługa klienta:Webydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs Webflow
Cennik:Webydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs Webflow
Ogólny wynik:Webydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs Webflow

Wypróbuj Webflow teraz

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map