Weebly vs Joomla

weebly vs joomla


Za każdym razem, gdy myślisz o tworzeniu stron internetowych, napotykasz ten sam problem: jakie narzędzie do tworzenia stron internetowych wybrać? Nic dziwnego, biorąc pod uwagę szeroki wybór wysokiej jakości usług dostępnych na rynku. Systemy te różnią się łatwością użytkowania, funkcjami, polityką cenową i specjalizacją, ale każdy z nich może być wart uwagi na dłuższą metę, w zależności od celów projektowania stron internetowych.

Niezależnie od projektu, który zamierzasz uruchomić, możesz być zainteresowany wykorzystaniem Weebly i Joomla. Oba narzędzia do tworzenia witryn są wiarygodne, bogate w funkcje i wygodne zarówno dla profesjonalistów zajmujących się projektowaniem stron internetowych, jak i dla początkujących. Właśnie to sprawia, że ​​porównanie Joomla vs Weebly jest nieco skomplikowane dla niedoświadczonych użytkowników. W tym przeglądzie staraliśmy się podkreślić główne wyróżnienia i mocne strony każdej platformy. Oto co mamy.

Szybka migawka:

WeeblyWeebly – to wysokiej jakości kreator stron internetowych, który posiada charakterystyczną funkcjonalność eCommerce i wygodny edytor przeciągania i upuszczania. Utworzony w 2006 r. System pozwala teraz na budowanie bogatych w funkcje sklepów internetowych, ale można go również używać do uruchamiania witryn biznesowych, portfeli, stron docelowych itp. Zestaw funkcji, zaawansowane narzędzia do dostosowywania projektu i polityka cenowa sprawiły, że usługa jest godna przedstawiciel współczesnej niszy projektowania stron internetowych. weebly.com

JoomlaJoomla – to wszechstronny CMS, który umożliwia tworzenie różnego rodzaju projektów za pomocą funkcji integracji wtyczek. System nie jest dość łatwy w użyciu, ponieważ wymaga dogłębnej analizy zestawu funkcji i obszernych opcji dostosowywania projektu. Konieczność integracji wtyczek sprawia, że ​​korzystanie z usługi jest trudniejsze w porównaniu ze standardowymi programami do tworzenia witryn. joomla.org

Weebly i Joomla działają dobrze na rozwój kompleksu biznes i indywidualny projektowanie. Są kierowane do różnych odbiorców, co zależy od tła i celów projektowania stron internetowych. Aby zdefiniować lidera porównania, warto szczegółowo przeanalizować każdą usługę. Właśnie to zamierzamy zrobić od razu.

1. Łatwość użycia

 • Weebly. Bez względu na doświadczenie w projektowaniu stron internetowych i poziom wiedzy specjalistycznej, narzędzie do tworzenia witryn jest dość łatwe w użyciu. Jego interfejs jest prosty, intuicyjny i logicznie skonstruowany, co eliminuje potrzebę spędzania dużo czasu na jego eksploracji. Sam proces projektowania stron internetowych wymaga lekkiej krzywej uczenia się, oferując prosty pulpit nawigacyjny, który zawiera zrozumiałe elementy, narzędzia i funkcje. Zapewnia szybki dostęp do wszystkich niezbędnych ustawień, w tym do sekcji blogu z mnóstwem funkcji, statystyk strony, pomocnych wskazówek i nie tylko.

  Weebly Editor

  Przed użyciem Weebly musisz wiedzieć, że kreator stron ma strukturę „model pudełkowy”. Oznacza to, że cała zawartość, którą możesz chcieć wybrać i dodać do swojej witryny, jest podzielona na sekcje tematyczne (pola), które pomagają w tworzeniu układu strony. Po prostu wybierz pola, które chcesz zintegrować ze stroną internetową i przeciągnij je na swoją stronę internetową.

  Do Ciebie należy dodawanie, dostosowywanie i zmiana pozycji pól zawartości, aby uzyskać projekt, który początkowo planowałeś zbudować. Co więcej, nie musisz mieć żadnych umiejętności kodowania, aby zaprojektować projekt, połącz Nazwa domeny i dostosuj jego zestaw funkcji. Wszystkie kroki są wykonywane tylko kilkoma kliknięciami, co ułatwia proces projektowania stron internetowych oraz sprawia, że ​​jest on intuicyjny i łatwy dla wszystkich.

 • Joomla. Joomla jest znacznie bardziej złożonym systemem w porównaniu do Weebly. Początkowo stworzony jako CMS, wymaga głębszej krzywej uczenia się i zrozumienia niuansów programistycznych. Usługa działa dobrze przy rozpoczynaniu średnich i złożonych projektów, oferując bardziej zaawansowany i skomplikowany zestaw funkcji. Użytkownicy, którzy zamierzają tworzyć proste strony internetowe do użytku osobistego, mogą wybrać prostsze alternatywy, takie jak twórcy stron internetowych.

  Edytor Joomla

  Trudno nazwać panel sterowania Joomla zbyt skomplikowanym, chociaż potrzeba czasu, aby poznać jego niuanse i przyzwyczaić się do jego projektu. Wszystkie sekcje i elementy mają jednak logiczną strukturę i zapewniają szybki dostęp do głównych funkcji CMS. Podsumowując, jest to dobre rozwiązanie na początek, jeśli później planujesz projektować złożone i bogate w funkcje projekty z systemem.

Weebly vs Joomla. Usługi różnią się podejściem do projektowania stron internetowych i złożonością. Będąc CMS, Joomla potrzebuje więcej czasu na opanowanie, a także wymaga znajomości programowania. Z kolei Weebly to prostszy kreator stron internetowych, który zapewnia łatwy proces tworzenia stron internetowych, który nie idzie na kompromis z rezultatem.

2. Zestaw funkcji i elastyczność

 • Weebly. System zawiera wiele zaawansowanych funkcji, które wpływają na jakość i wydajność tworzonych przy jego pomocy stron internetowych. Uruchomiony w 2006 roku jako wszechstronny kreator stron internetowych, Weebly zyskał silną pozycję Nacisk na eCommerce po przejęciu przez Square w 2018 r. Obecnie usługa jest uważana za godne narzędzie, które można z powodzeniem wykorzystać do tworzenia stron internetowych eCommerce. Jest to również dobry wybór do uruchamiania projektów o standardowej funkcjonalności.

  Weebly Track Inventory

  Jako twórca stron internetowych eCommerce, Weebly oferuje bogaty zestaw funkcji specyficznych dla nisz. Najbardziej charakterystyczne z nich to: eksport / import produktów CSV, e-mail marketing, zintegrowany koszyk, opcja tworzenia sklepu mobilnego, możliwość sprzedaży towarów i produktów cyfrowych itp. Usługa zapewnia również elastyczne parametry płatności i wysyłki, opcję filtrowania wyszukiwania produktu , łatwe i szybkie przesyłanie produktów oraz zarządzanie nimi, a także inne niezaprzeczalne zalety, które przyczyniają się do wygodnego i skutecznego procesu tworzenia sklepu internetowego.

  Inną funkcją, z której słynie Weebly, jest silnik blogów. Pozwala tworzyć i w pełni dostosowywać funkcjonalne blogi, które można regularnie aktualizować. Masz podstawową kontrolę nad układem, projektem i strukturą bloga, a także możesz publikować artykuły ze zintegrowanymi plikami multimedialnymi. Funkcje komentowania i zaplanowanego publikowania również przyczyniają się do skuteczności procesu tworzenia bloga.

  Weebly Blog Post Editor

  Na uwagę zasługuje również Weebly App Center. Nie jest dość bogaty, ale oferowane przez niego widżety, aplikacje i rozszerzenia wystarczają do tworzenia pełnych funkcji projektów. Możesz wybrać i zintegrować dowolną liczbę widżetów i dodatków, aby zwiększyć wydajność witryny i poprawić jej atrakcyjność wizualną. Te elementy są zarówno płatne, jak i bezpłatne, a ich integracja zajmuje tylko kilka minut.

  Kreator stron internetowych oferuje IFTTT partnerstwo, które umożliwia użytkownikom dodawanie i integrowanie własnych produktów i aplikacji na podstawie specyfikacji i celów witryn, nad którymi pracują. Możliwe jest dodanie przepisu lub różnych plików multimedialnych do witryny w trybie automatycznym. Na przykład możesz przesłać film na swoje konto YouTube, a system automatycznie zintegruje go z twoją witryną. Jest to naprawdę wygodne i oszczędza czas.

  Kreator stron internetowych wprowadził narzędzie Weebly Promote, które umożliwia generowanie wiadomości w trybie automatycznym na podstawie aktywności zarejestrowanych użytkowników systemu. Jest to przydatne narzędzie marketingowe, które obejmuje wiele gotowych projektów wykorzystywanych do różnego rodzaju wiadomości e-mail (biuletyny promocyjne, biuletyny, wydarzenia i wprowadzanie produktów itp.). Możesz także skorzystać z narzędzia do tworzenia wiadomości e-mail typu „przeciągnij i upuść”, narzędzi pomocy technicznej, opcji marketingu e-mail i innych zalet.

  Weebly Email Composer

  Opcje hostingu wideo Weebly są również dość obszerne. Aby móc zintegrować plik wideo z projektem, możesz wybrać jedną z dwóch opcji hostingu. Są to integracja z YouTube i przesyłanie wideo systemu. Obie opcje są bezpieczne i wygodne. Kreator stron internetowych pozwala dodatkowo ćwiczyć pracę zespołową podczas projektowania projektu. To do Ciebie należy dodawanie członków zespołu do systemu i przypisywanie im praw do zarządzania witryną w celu efektywnej współpracy zespołu.

 • Joomla. Jako CMS Joomla oferuje zaawansowany zestaw funkcji niezbędnych do tworzenia złożonych projektów. W przeciwieństwie do Weebly, CMS wymaga wstępnej instalacji. Może to być również zniechęcający aspekt dla początkujących użytkowników. Jednak instalacja Joomla jest szybka i łatwa, ponieważ nie musisz zawracać sobie głowy wyborem dostawcy hostingu – większość firm hostingowych pozwalają zainstalować usługę wraz z automatycznym połączeniem z bazą danych. Cały proces można wykonać niemal natychmiast. Musisz podać domenę, aby móc przejść do tworzenia i dostosowywania strony internetowej.

  Praca z Joomla jest nieco bardziej skomplikowana w porównaniu do Weebly. Wynika to z faktu, że system wymaga głębszych ustawień elastyczności i bogatszego w funkcje panelu sterowania. Co więcej, CMS pozwala na dostosowanie strony internetowej poprzez integrację wtyczek. To pozwala maksymalnie wykorzystać funkcjonalność systemu.

  Joomla Dashboard

  W systemie można zarejestrować do 9 grup użytkowników, aby zainicjować współpracę zespołu. Możesz przypisać różne prawa dostępu do witryny członkom, z którymi współpracujesz, a także zróżnicowane parametry moderacji i edycji projektu. Co więcej, Joomla posiada domyślnie zintegrowany z edytorem menedżer plików multimedialnych.

  Tutaj możesz edytować zdjęcia i inne typy plików, których planujesz używać w swojej witrynie. Dzięki zintegrowanemu i wygodnemu edytorowi WYSIWYG dodawanie nowych materiałów i plików staje się kwestią minut. Co ważne, do tego nie są wymagane żadne umiejętności kodowania.

  Menedżer treści Joomla umożliwia pracę ze wszystkimi rodzajami treści, które planujesz przesłać na stronę internetową a także do śledzenia reakcji / zachowania użytkowników na nowo wygenerowany projekt za pomocą wielu modułów. Możliwość integracji wtyczek przyczynia się do zwiększenia możliwości systemu. Katalog usługi zawiera długą listę funkcjonalnych wtyczek. Wszystkie z nich mogą znacznie poprawić wydajność usługi. Niezbędne wtyczki, które system oferuje każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi, zapewniają najwyższą ochronę przed oszustwami, optymalizację projektów technicznych w oparciu o wymagania wyszukiwarki, tworzenie wersji kopii zapasowej itp. Inne zalety Joomla obejmują zwiększoną szybkość ładowania strony internetowej, prywatne dialogi z użytkowników za pomocą wbudowanego systemu poczty e-mail, raportów naprawiania błędów i innych.

Weebly vs Joomla. Jeśli chodzi o funkcjonalność i zestaw funkcji, Weebly zdecydowanie jest na pierwszym miejscu. Kreator stron internetowych oferuje zaawansowany silnik eCommerce, funkcje blogowania, wbudowany edytor HTML / CSS, zintegrowane App Center i inne kluczowe funkcje. Z kolei Joomla nie może się pochwalić tak szerokim zestawem funkcji. Aby dodać funkcjonalność do projektu, nad którym pracujesz, nie obejdziesz się bez integracji wtyczek. Wymaga to odpowiednio określonych umiejętności i wiedzy w zakresie projektowania stron internetowych.

3. Wzory

Tabela porównawcza projektu

WeeblyJoomla
Liczba tematów:605000+
Import motywów:&# x2714; TAK&# x2714; TAK
Edytor wizualny:&# x2714; TAK&# x2714; TAK
Zmiana motywu:&# x2714; TAK&# x2714; TAK
Zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych:&# x2714; TAK&# x2714; TAK NIE
 • Weebly. Kreator stron internetowych pozwala wybrać jedną z trzech opcji dostosowywania projektu. Możesz wybrać gotowy szablon, który zawiera wstępnie zaprojektowaną treść, dostosować wybrany motyw, korzystając z umiejętności edytowania HTML / CSS i narzędzi dostarczonych przez zintegrowany edytor stron WYSIWYG, lub wybrać szablon zaprojektowany przez niezależnych programistów ( istnieje wiele wysokiej jakości motywów zaprojektowanych przez specjalistów specjalnie dla Weebly).

  Obecnie kreator stron internetowych oferuje ponad 55 motywów, które są responsywne i automatycznie optymalizowane do przeglądania na urządzeniach mobilnych. Szablony są dostosowane do potrzeb różnych kategorii użytkowników, oferując minimalistyczne i klasyczne wzory, które spełnią każdy gust. Niezależnie od tego, jaki szablon wybierzesz, możesz go dostosować w Zaawansowanym edytorze motywów, który zapewnia dostęp do narzędzi i opcji edycji CSS / HTML. Istnieje również wbudowany mobilny edytor, który pozwala dostosować wersję mobilną twojego projektu. Jeśli masz własny motyw, możesz przesłać go do systemu, aby dodatkowo uzyskać pożądany wygląd.

 • Joomla. CMS nie oferuje zintegrowanego katalogu deski rozdzielczej z bogatym wyborem szablonów. Aby uzyskać i zintegrować preferowany motyw, musisz go znaleźć w Internecie i pobrać na komputer, a następnie do CMS (a mianowicie poprzez „instalację rozszerzenia” dostępną w panelu administracyjnym). Zaraz po zakończeniu instalacji szablonu będzie on dostępny w sekcji „Menedżer szablonów” CMS. Tutaj możesz uzyskać do niego dostęp, aby aktywować i dostosować motyw.

  Istnieją tysiące darmowych i płatnych motywów Joomla, które można znaleźć w Internecie. Możliwe jest również zaprojektowanie własnego motywu, jeśli masz umiejętności kodowania i praktykę, aby to zrobić. Profesjonalni twórcy stron internetowych również tworzą szablony z myślą o użytkownikach Joomla – po prostu przeglądaj sieć, aby znaleźć taki, który rzeczywiście odpowiada Twoim potrzebom i niszowym oczekiwaniom.

  Szablony Joomla

  Dostosowanie szablonu Joomla można wykonać w jednym z dwóch trybów. Pierwsza opcja oznacza dostosowanie standardowych ustawień projektu. Nawiasem mówiąc, szablony płatne premium oferują więcej swobody twórczej i efektywnego dostosowywania projektu. Druga opcja implikuje możliwość edycji plików szablonów, czego z kolei nie da się zrobić bez wiedzy na temat kodowania. To Ty wybierasz najlepszą opcję na podstawie swoich umiejętności, czasu, celów i preferencji.

Weebly vs Joomla. Weebly oferuje więcej swobody twórczej i możliwości dostosowywania projektu. Zawiera również więcej szablonów, które są zintegrowane z systemem od samego początku i domyślnie reagują. Joomla nie oferuje katalogu szablonów, co pociąga za sobą potrzebę ich instalacji i głębszego dostosowania projektu.

4. Obsługa klienta

 • Weebly. Kreator stron internetowych jest łatwy i zrozumiały dla wszystkich, bez względu na to, jak obszerna i głęboka jest twoja świadomość dotycząca projektowania stron internetowych. W każdym razie usługa obsługi klienta systemu jest nadal na godnym poziomie. Gdy tylko zarejestrujesz się w Weebly, zostaniesz przekierowany do panelu sterowania, gdzie znajdziesz wiele wyskakujących okienek i wskazówek, które pomogą ci zrozumieć wpływ większości elementów. Zmniejsza to potrzebę szukania tych informacji gdzie indziej, marnując w ten sposób swój wysiłek i czas.

  Niezależnie od problemów lub pytań, które napotkasz, możesz również uzyskać natychmiastowy dostęp do obszernego Centrum pomocy. W tym miejscu można znaleźć pomocne wskazówki i rekomendacje dotyczące zwiększenia skuteczności projektowania stron internetowych. Jeśli nadal nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytania, możesz skorzystać z okazji, aby skontaktować się z e-mailem, telefonem, a nawet czatem na żywo w dziale obsługi klienta – wybierz opcję, która obecnie najlepiej Ci odpowiada.

 • Joomla. Obsługa klienta CMS jest również na wysokim poziomie – są tam wszystkie informacje, które pomogą Ci z łatwością zacząć. Po przejściu do sekcji forum uzyskasz dostęp do wielu tematów, aktualizacji, często zadawanych pytań i wiadomości dotyczących funkcjonalności systemu. Aby podzielić się swoją wiedzą i poprosić o radę użytkowników społeczności, powinieneś przejść do sekcji Dokumentacja, gdzie znajdziesz wiele opcji komunikacji, a także dostęp do internetowego podręcznika współpracy, który został specjalnie opracowany dla wszystkich członków społeczności Joomla . Istnieją tysiące artykułów, które zostały napisane i przetłumaczone przez użytkowników i DLA użytkowników.

  Ponadto możesz przeglądać zasoby znajdujące się w katalogu Issue Tracker and Resources, a także oglądać szkolenia wideo. Ta ostatnia pomoże ci znaleźć osobliwe niuanse pracy z Joomla. Obecnie CMS nie obsługuje czatu na żywo, poczty elektronicznej ani telefonu.

Joomla vs Weebly. Weebly jest wyraźnym liderem pod względem obsługi klienta. Kreator stron internetowych oferuje szerokie opcje pomocy dla użytkowników, Centrum pomocy, e-mail, telefon i czat na żywo. Panel sterowania usługi zawiera intuicyjne porady, które pomogą użytkownikom w pomyślnym rozpoczęciu pracy. Tego samego nie można powiedzieć o Joomla. Jedyne opcje wsparcia, jakie system może obecnie zaoferować, to forum i sekcje dokumentacji, często zadawane pytania i szkolenia wideo.

5. Polityka cenowa

 • Weebly. Polityka cenowa kreatora stron internetowych jest dość przystępna i, co najważniejsze, wszechstronna. System oferuje unikalne podejście do tworzenia cennika, zapewniając dwa rodzaje planów dla stron standardowych i stron internetowych eCommerce.

  Jeśli zamierzasz założyć zwykłą stronę internetową, będziesz mieć możliwość wyboru jednego z pięciu planów. Należą do nich bezpłatne, Connect, Starter, Pro i biznesplany. Koszt opłaconych subskrypcji wynosi odpowiednio 4 USD, 8 USD, 12 USD i 25 USD miesięcznie. Jeśli chodzi o rozwój witryn eCommerce, użytkownicy mogą subskrybować plany Starter, Pro, Business i Performance. Ta ostatnia będzie kosztować 38 USD / mc przy jednorazowej rocznej płatności. Oprócz standardowych planów użytkownicy będą mogli skorzystać z funkcji porzuconego koszyka, powiadomień e-mail, dostępu do cen wysyłki w czasie rzeczywistym oraz bonów upominkowych.

 • Joomla. System zarządzania treścią można pobrać całkowicie za darmo. Jest on dostępny na oficjalnej stronie internetowej systemu o każdej porze dnia. Szablony i wtyczki można również wybierać i integrować bez żadnych kosztów, ale nadal istnieje potencjalne zagrożenie w przypadku oszustw internetowych, które mogą zagrozić całemu projektowi. Wybierając opcję bezpłatną, nie będziesz w stanie uzyskać oficjalnego wsparcia programistów Joomla, co może być również ogromną wadą dla większości użytkowników. Na szczęście usługa ma świetną społeczność użytkowników gotową pomóc w rozwiązaniu wszystkich problemów.

  Aby maksymalnie wykorzystać możliwości systemu, nadal nie będziesz musiał rezygnować z nazwy domeny i hostingu. Są to niezbędne inwestycje, które nie trafią w kieszeń. Tam są wiele ofert oraz plany dostarczone przez firmy hostingowe. Polecamy Bluehost jako jedna z najbardziej niezawodnych usług hostingowych. To Ty wybierasz najbardziej odpowiedni plan (koszt podstawowy zaczyna się od 2,95 USD / mc), biorąc pod uwagę zawarte funkcje i narzędzia.

Weebly vs Joomla. Mówiąc o aspekcie kosztów, Weebly pozostaje również bardziej preferowanym rozwiązaniem. Kreator stron internetowych ma bezpłatny abonament, oferuje także płatne subskrypcje stron standardowych i eCommerce. Daje to swobodę wyboru i pozwala użytkownikom wybrać opcję, która najlepiej pasuje do ich unikalnych projektów. Joomla nie oferuje stałych zasad cenowych. System jest domyślnie darmowy, ale ostateczny koszt utworzenia strony internetowej nadal spada do kosztów wtyczek, szablonów, hostingu i nazwy domeny.

Dolna linia

Weebly i Joomla to dwie usługi tworzenia stron internetowych, które różnią się między sobą przede wszystkim funkcjonalnością, dostosowaniem projektu, polityką cenową i ogólnym podejściem do tworzenia stron internetowych. Który z nich jest nadal liderem porównania? Która usługa ma przewagę nad konkurencją? Znalezienie właściwej odpowiedzi na raz jest dość skomplikowane, chyba że w pełni zrealizujesz swoje cele, umiejętności i potencjał w zakresie projektowania stron internetowych.

WeeblyWeebly to wysokiej jakości kreator stron internetowych, który cechuje się silnym ukierunkowaniem na eCommerce, a jednocześnie oferuje możliwość uruchomienia standardowych stron internetowych o wyjątkowej wydajności i imponującym designie. System wyróżnia się z tłumu dzięki funkcjom dostosowywania projektu, wszechstronności szablonów i rozsądnej cenie, która nie narusza profesjonalnego podejścia do projektowania stron internetowych. weebly.com

JoomlaJoomla to system zarządzania treścią, którego funkcjonalność wystarcza na pokrycie szerokiego spektrum potrzeb w zakresie projektowania stron internetowych. Usługa działa dobrze przy opracowywaniu średnich i złożonych projektów, ale nadal implikuje potrzebę integracji wtyczek i szablonów, aby osiągnąć imponujący wynik. joomla.org

Na podstawie szczegółów porównania możemy stwierdzić, że Weebly jest bardziej preferowanym rozwiązaniem dla początkujących i projektantów stron internetowych zaangażowanych w tworzenie niestandardowych stron internetowych. System jest łatwiejszy do opanowania i użytkowania. Oferuje wiele szablonów jakości, opcję osadzania kodu, zaawansowane narzędzia do dostosowywania projektu i inne funkcje dostępne po rozsądnych kosztach. Z kolei Joomla jest bardziej złożonym systemem, którego wykorzystanie wciąż sprowadza się do wiedzy programistycznej potrzebnej do integracji wtyczek i projektów innych firm. Jednak to Ty decydujesz o ostatecznym wyborze. Zwróć uwagę na swoje potrzeby, cele, umiejętności, budżet i wymagania w zakresie projektowania stron internetowych, aby określić własnego lidera na podstawie naszego porównania.

Przegląd Tabela porównawcza

WeeblyJoomla
Łatwość użycia:Weebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs Joomla
Funkcje:Weebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs Joomla
Wzory:Weebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs Joomla
Obsługa klienta:Weebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs Joomla
Polityka cenowa:Weebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs Joomla
Ogólny wynik:Weebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs JoomlaWeebly vs Joomla

Wypróbuj Weebly teraz

 Jest wolne

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map