Wix vs Webflow

wix vs webflow


Niezależnie od tego, czy potrzebujesz strony internetowej do użytku osobistego, czy biznesowego, nie obejdziesz się bez narzędzia do budowania stron internetowych, które zapewnia niezliczone możliwości i opcje budowania stron internetowych.

Wix i Webflow to dwa narzędzia do tworzenia stron internetowych, które można umieścić na pierwszej liście najpopularniejszych współczesnych narzędzi do tworzenia stron internetowych. Działają dobrze dla początkujących i projektantów stron internetowych, oferując obszerne zestawy funkcji i kolekcje szablonów.

Szybka migawka:

WixWix – to znany na całym świecie twórca stron internetowych typu „wszystko w jednym”, który nie wymaga żadnej prezentacji. Usługa zyskała światowe uznanie ze względu na imponującą łatwość obsługi, wygodę, lekką krzywą uczenia się, bogactwo wysokiej jakości szablonów i rozsądną politykę cenową. Wix.com

Przepływ stronWebflow – to zaufana usługa obejmująca funkcje kreatora stron internetowych i CMS. Dzięki temu lepiej sprawdza się w profesjonalnym tworzeniu witryn internetowych, umożliwiając niezależnym projektantom i agencjom tworzenie kompleksowych, złożonych witryn dla klientów. Webflow.com

Fakt, że obaj twórcy stron cieszą się tak ogromną popularnością, sprawia, że ​​wybór najlepszego narzędzia jest znacznie bardziej skomplikowany. Która usługa może zdobyć Twoje zaufanie na dłuższą metę? Która z nich działa lepiej dla wszystkich kategorii użytkowników? Jakie są mocne i słabe strony obu twórców stron internetowych, które wyróżniają każdego z tłumu?

Aby odpowiedzieć na te i inne pytania, które mogą podpowiedzieć, jaką platformę wybrać do kolejnych projektów, przeczytaj tę recenzję. W tym miejscu zebraliśmy dostępne informacje o twórcach witryn, aby pomóc Ci dokonać właściwego wyboru. Zobaczmy od razu porównanie Webflow vs Wix!

1. Łatwość użycia

 • Wix. Kreator stron internetowych jest niezwykle prosty i intuicyjny dla każdego użytkownika, niezależnie od dostępnych umiejętności, wcześniejszych doświadczeń w projektowaniu stron internetowych i celów. Rejestracja w systemie zajmuje około minuty i nie wymaga dużego wysiłku. Zaraz po rejestracji przejdziesz do panelu sterowania, który jest dość zrozumiały i logicznie zorganizowany.

  Edytor Wix

  Panel sterowania Wix składa się z dwóch obszarów, mianowicie pulpitu nawigacyjnego i samego edytora. Pozwala to kontrolować każdy krok, który wykonujesz, pracując nad rozwojem projektu, naprawiając błędy na czas. Zapewniając doświadczenie w tworzeniu witryn WYSIWYG, Wix pozwala wybrać preferowany szablon i dostosować go do swoich potrzeb i standardów.

  Edytor przeciągnij i upuść pozwala na szybki i łatwy wybór wymaganych elementów, widżetów i dodatków. System jest zgodny z modelem „bezwzględnego pozycjonowania”, który przyczynia się do lepszego wyświetlania wszystkich elementów strony internetowej. Jest to jednak również powód, dla którego nie będziesz mógł przełączać szablonów podczas procesu tworzenia stron internetowych.

  Co więcej, programiści Wix nieustannie pracują nad uproszczeniem podejścia do tworzenia stron internetowych, nie wpływając na najwyższy wynik. Na dzień dzisiejszy konstruktor witryn może się pochwalić zaktualizowanym edytorem, który umożliwia tworzenie współczesnych stron internetowych z zaawansowanymi efektami przewijania paralaksy, łatwą nawigacją, opcjami integracji tła wideo i innymi potężnymi efektami.

  Wix Standard Editor

 • Przepływ stron. Kreator stron internetowych, stworzony z myślą o potrzebach profesjonalnych projektantów stron internetowych, oferuje bardziej skomplikowane podejście do projektowania stron internetowych. System obejmuje wiele funkcji i narzędzi, których niedocenianie może skutkować niską jakością projektu.

  Proces rejestracji jest tutaj również szybki i łatwy, ale zdecydowanie potrzebujesz dużo więcej czasu, aby przyzwyczaić się do panelu sterowania usługi i poznać wszystkie narzędzia, kategorie, elementy i sekcje, które się z tym wiążą. Kreator stron internetowych oferuje wiele złożonych pasków narzędzi, edytor stron HTML / CSS i zaawansowane opcje dostosowywania projektu, które wymagają głębokiego zrozumienia, a nawet pewnego tła projektowania stron internetowych.

  Edytor Webflow

  Interfejs Webflow wcale nie jest prosty i intuicyjny – tutaj można wiele przeglądać, badać i uczyć się. Po raz pierwszy użytkownicy z pewnością będą zdezorientowani tak różnorodnymi narzędziami i ustawieniami, które napotkają w panelu sterowania usługi. Należy jednak wspomnieć, że interfejs systemu ma logiczną strukturę, co nieco upraszcza jego eksplorację.

Wix vs Webflow. Łatwość użycia jest zdecydowanie tym, na czym wyróżnia się Wix, szczególnie w porównaniu z Webflow. System jest intuicyjny, wygodny i łatwy do opanowania dla wszystkich kategorii użytkowników. Zawiera wiele samouczków, potężne opcje obsługi klienta i zrozumiały panel sterowania, który zapewnia wiele narzędzi i opcji dostosowywania.

2. Zestaw funkcji i elastyczność

 • Wix. Kreator stron internetowych oferuje wiele funkcji, narzędzi i opcji, które zapewniają szybki, łatwy i bezproblemowy proces projektowania stron internetowych. Nie ma potrzeby posiadania ani uczenia się podstaw kodowania, aby uruchamiać z nim strony internetowe – tutaj wszystkie wymagane funkcje i narzędzia są domyślnie dostarczane. Wystarczy uzyskać dostęp do pulpitu nawigacyjnego, aby dowiedzieć się, co oferuje usługa. Tutaj znajdziesz wiele funkcjonalnych elementów do uruchamiania i dostosowywania projektów osobistych i biznesowych, w tym witryn korporacyjnych, blogów, stron docelowych, portfeli, witryn komercyjnych, projektów non-profit, a nawet małych i średnich sklepów internetowych.

  Przeważająca liczba opcji jest dostępna w panelu sterowania i możesz z nich korzystać za każdym razem, gdy potrzebujesz zaprojektować stronę internetową. Jednocześnie Wix ma rozbudowany App Market, który obfituje w widżety, dodatki i rozszerzenia. Są płatne i bezpłatne, więc wybór należy do elementów, które chcesz zintegrować z projektem.

  Jedną z charakterystycznych cech kreatora stron internetowych jest jego zaawansowanie Wix ADI (Artificial Design Intelligence) narzędzie, które pozwala dostosować i opublikować wysokiej jakości stronę internetową bez żadnego wysiłku i inwestycji. System wygeneruje kilka pytań, aby dalej utworzyć dla Ciebie stronę internetową w trybie automatycznym na podstawie udzielonych odpowiedzi. Jeśli jednak uważasz, że Twoje umiejętności projektowania stron internetowych są na najwyższym poziomie, możesz wybrać fajną alternatywę, projektując stronę internetową w standardowym edytorze. Ta opcja nie wymaga również głębokiej wiedzy na temat programowania.

  Wix ADI Editor

  Wix jest także dumny ze swoich blogów i silników eCommerce. System pozwala tworzyć, zarządzać i regularnie aktualizować w pełni funkcjonalne blogi, a także małe i średnie sklepy internetowe. Jeśli zamierzasz założyć bloga za pomocą usługi, będziesz mógł wybrać szablon, pisać i dodawać posty, dostosowywać ustawienia widoczności, włączać / wyłączać opcję komentowania itp. Jeśli zamierzasz założyć sklep internetowy, zintegrowany silnik eCommerce pomoże Ci zacząć z łatwością. Będziesz mógł zarządzać swoim sklepem internetowym za pomocą interfejsu wizualnego, dodając i organizując listę produktów, tworząc kolekcje cyfrowych / fizycznych przedmiotów, które planujesz sprzedawać, dostosowując parametry wysyłki, podatków i dostawy, ustawiając główne parametry produktu, dodając obrazy i specyfikacje itp.

  Wix niedawno dodał zestaw nowych zaawansowanych funkcji, które mają pozytywny wpływ na wydajność strony internetowej, wygląd oraz łatwość zarządzania projektami. Dlatego Wix Turbo zawiera zestaw narzędzi, które pozwalają zoptymalizować czas renderowania strony internetowej bez wpływu na jej wskaźniki wydajności. W rezultacie prędkość ładowania witryny wzrośnie wraz ze współczynnikiem zaangażowania klientów.

  Wix Blog Editor

  Kolejną funkcją podnoszącą poziom zadowolenia klienta jest narzędzie Wix Ascend. Jest to zaawansowany współczesny zestaw biznesowy „wszystko w jednym”, który zapewnia ponad 20 produktów i narzędzi, które są niezbędne do skutecznego zarządzania i promocji twojego projektu. Narzędzia te są wygodnie podzielone na sekcje na podstawie ich wskazań.

  Mimo że Wix jest łatwy w użyciu, może być doskonałym źródłem funkcji i narzędzi potrzebnych do rozwoju aplikacji. Funkcja Wix Code umożliwia uruchamianie różnego rodzaju aplikacji bez konieczności uczenia się kodowania. Aby rozpocząć, nie musisz pracować w edytorze tekstu ani wybierać specjalnych narzędzi – po prostu wejdź do interfejsu usługi, aby tam tworzyć aplikacje. Możesz tutaj dodać nową zawartość i efekty specjalne, uruchomić bazy danych i osadzić wiele elementów oferowanych przez system.

 • Przepływ stron. Jako usługa dla deweloperów Webflow nie może zaoferować szerokiego zestawu funkcji ukierunkowanych na tworzenie złożonych projektów. Dostępność wysokiej klasy narzędzi do dostosowywania projektu, funkcji edycji HTML / CSS, blogów i opcji integracji pozwala twórcy stron skupić się na CMS. Eksploracja tych funkcji pozwala osiągnąć imponujący wynik, pod warunkiem, że Twoje umiejętności projektowania stron internetowych są na wymaganym poziomie.

  CMS Webflow

  Webflow pozwala zintegrować niestandardowe kody HTML z nagłówkiem i stopką strony, a integracja z systemem Zapier pozwala na efektywną i owocną współpracę zespołu. Oznacza to, że możesz przypisać prawa do zarządzania witryną wszystkim członkom zespołu, którzy wspólnie z Tobą pracują nad opracowaniem określonego projektu.

  Podczas pracy z Webflow będziesz mógł dostosować wybrane szablony w jednym z dwóch trybów – Projektant lub Edytor. Tryb projektanta umożliwia integrację zewnętrznych dodatków i widżetów ze stronami w celu zwiększenia ich funkcjonalności. Mogą to być sieci społecznościowe, tekst, formularz, pole wprowadzania, blok div, captcha, sekcja, kontener, streszczenie, tytuł, link, widżet pola wyboru, a także wideo w tle, kolumny, lista, przycisk, integracja kodu, standard i pop- w górę okien itp. Jeśli chodzi o tryb edytora, pozwala on skutecznie edytować dostępną zawartość strony internetowej, taką jak teksty, linki, pliki multimedialne, elementy graficzne i ruchowe oraz wiele innych.

  E-commerce Webflow

  Co ważne, witryny Webflow są przystosowane do urządzeń mobilnych i możesz je aktualizować nawet w podróży. Jeśli istnieje potrzeba wyeksportowania kodu witryny jako pliku CSV w celu dalszego zaimportowania go na inną platformę, kreator stron internetowych zapewnia tę opcję bez żadnych kosztów. Po prostu przejdź do sekcji Kolekcje w systemie i wyeksportuj tam pliki. To bardzo wygodne i przydatne.

Wix vs Webflow. Jeśli chodzi o aspekt funkcjonalny, Wix zajmuje tutaj również wiodącą pozycję, niezależnie od złożoności Webflow. System jest wyposażony w potężne narzędzia do dostosowywania projektu, blogi i silniki eCommerce, Wix ADI, tryb Turbo, zintegrowany App Market i wiele innych funkcji, które czynią go niezrównanym narzędziem do tworzenia stron internetowych. Zestaw funkcji przepływu w Internecie jest mniej rozbudowany, a także jest znacznie bardziej skomplikowany dla zwykłych użytkowników.

3. Wzory

Tabela porównawcza projektu

WixPrzepływ stron
Liczba tematów:550200
Edytor mobilny:&# x2714; TAK&# x2714; TAK
Projektowanie stron internetowych AI:&# x2714; TAK✘ NIE
Opór&Upuszczać:&# x2714; TAK&# x2714; TAK
Zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych:&# x2714; TAK&# x2714; TAK
 • Wix. Wix oferuje jedną z najbardziej imponujących, wszechstronnych i obszernych kolekcji szablonów jakości. Obecnie użytkownicy mogą wybierać spośród ponad 550 niesamowitych iw pełni konfigurowalnych motywów. Dzielą się na kategorie niszowe na podstawie tematów, do których należą. Kolekcja szablonów systemu jest regularnie aktualizowana o wspaniałe motywy opracowane przez projektantów serwisów internetowych. Szablony domyślnie reagują, co oznacza, że ​​doskonale dostosowują się do wszystkich typów ekranów, rozdzielczości i rozmiarów.

  Wygodna opcja podglądu pozwala obserwować sposób wyświetlania witryny w wersji mobilnej i stacjonarnej. Istnieje również możliwość edycji wersja strony mobilnej w podróży, co jest bardzo wygodne i oszczędza czas. Pamiętaj, że zmiany wprowadzone w trybie mobilnym nie są wyświetlane w wersji na komputery stacjonarne, a zmiany wprowadzone w trybie komputerowym od razu będą dobrze widoczne w trybie mobilnym.

  Niezależnie od bogatej kolekcji szablonów narzędzia do tworzenia witryn, użytkownicy mają możliwość wyboru pustego motywu i dostosowania go od podstaw. To niezawodny sposób na uzyskanie unikalnego projektu. Jak wspomniano powyżej, Wix nie pozwala na przełączanie szablonów w trakcie procesu dostosowywania strony internetowej, co jest wyjaśnione przez tryb edycji „pozycjonowania bezwzględnego”. Powoduje to konieczność starannego wyboru szablonu od samego początku.

 • Przepływ stron. Kolekcja szablonów systemu jest również dość bogata, chociaż nieco opóźnia się w stosunku do Wix pod względem liczby motywów i ich jakości. Jednak twórcy serwisu wciąż projektują nowe motywy, aby zwiększyć kolekcję.

  Na dzień dzisiejszy zestaw projektowania Webflow obejmuje ponad 200 motywów, z których 30 jest bezpłatnych, a reszta jest płatna. Koszt motywów, które można uzyskać za dodatkową opłatą, wynosi od 24 do 79 USD. Użytkownicy mogą wybierać spośród kilku wersji szablonów dla każdej strony internetowej. Należą do nich strona główna, usługi, o nas, recenzje, kontakty i więcej. Wybór wzorów nie sprowadza się tylko do gotowych szablonów. Użytkownicy mogą również wybrać puste płótno, aby dodatkowo dostosować je od zera w oparciu o ich preferencje i wymagania niszowe.

Wix vs Webflow. Wix ma pierwszeństwo przed Webflow pod względem zmienności projektu i opcji dostosowywania szablonu. Kolekcja szablonów usługi jest bardziej rozbudowana – podobnie jak liczba bezpłatnych motywów. Wix jest również wyposażony w zintegrowany mobilny edytor, który umożliwia tworzenie i modyfikowanie mobilnej wersji projektu o dowolnej porze dnia.

4. Obsługa klienta

 • Wix. Zespół obsługi klienta konstruktora witryny jest przyjazny dla użytkownika i zawsze gotowy udzielić klientom wszelkiego rodzaju pomocy. Usługa wyróżnia się z tłumu dzięki intuicyjnemu interfejsowi, łatwej nawigacji i pomocnym podpowiedziom, wskazówkom oraz wskazówkom, jak skutecznie korzystać z tego lub innego elementu strony internetowej lub narzędzia. Niezależnie od tego, który element edytowalny klikniesz, pojawi się ze znakiem zapytania, który zawiera wszystkie wymagane informacje i praktyczne wskazówki na jego temat.

  Jeśli jest coś, czego nie rozumiesz lub nie możesz znaleźć, twórca witryny pozwala uzyskać dostęp do swojego forum lub centrum pomocy, aby tam znaleźć odpowiedzi. Ponadto baza wiedzy Wix zawiera wiele samouczków krok po kroku, wskazówek i filmów instruktażowych, aby uprościć proces pracy z platformą. Wreszcie istnieje możliwość skontaktowania się z profesjonalistami Wix za pośrednictwem poczty e-mail.

 • Przepływ stron. Opcje obsługi klienta Webflow są również wszechstronne i pomocne. Będąc początkowo zorientowanym na potrzeby profesjonalistów, twórca stron internetowych nadal uważa, że ​​ważne jest zwrócenie dużej uwagi na aspekt edukacyjny. Tutaj możesz przejść do sekcji uniwersytetu, gdzie znajdziesz wiele samouczków wideo, bogatą bazę wiedzy i inne wysokiej jakości materiały dostępne w trybie edytora.

  Użytkownicy mogą również uzyskać dostęp do forum i bloga w systemie, gdzie będą mogli znaleźć ważne informacje o podstawach korzystania z usługi – wystarczy dołączyć i przeglądać grupy w sieciach społecznościowych, dotrzeć do książek i wskazówek, uczestniczyć w dyskusjach, aby znaleźć odpowiedzi na twoje pytania dotyczące systemu. Mówiąc o wsparciu technicznym, jest on dostępny 24/7 tutaj. Pomoc na czacie na żywo i pomoc e-mail, a także rozległa społeczność systemu będą obejmować większość zapytań dotyczących przepływu w sieci.

Webflow vs Wix. Zarówno Wix, jak i Webflow są dobre w zakresie opcji obsługi klienta. Systemy zawierają obszerne bazy wiedzy, fora, blogi, instrukcje wideo, instrukcje i pomocne wskazówki. Niezależnie od problemu, jaki napotkasz podczas eksploracji ich zestawów funkcji, pomocne zespoły obsługi klienta zapewnią odpowiednie rozwiązania. Oba systemy są zorientowane na klienta, chociaż Wix wciąż może pochwalić się wyższą wartością informacyjną.

5. Polityka cenowa

 • Wix. Polityka cenowa konstruktora witryny jest następująca więcej niż niedrogie dla każdego, biorąc pod uwagę różnorodność funkcji oferowanych przez system. Istnieje całkowicie darmowa wersja platformy, która pozwala przetestować funkcjonalność usługi i poznać jej podstawy przed przystąpieniem do procesu tworzenia stron internetowych. Gdy tylko zdecydujesz się utworzyć w pełni funkcjonalny projekt, nie przejdziesz bez aktualizacji do jednej z płatnych subskrypcji. Należą do nich Connect Domain (4,50 USD / mc), Combo (8,50 USD / mc), Unlimited (12,50 USD / mc), eCommerce (16,50 USD / mc) i VIP (24,50 / mc), pod warunkiem, że zaczynasz z abonamentem rocznym.

  Wybierając płatny abonament, pamiętaj jednak, że najtańsza subskrypcja domeny Connect zawiera baner reklamowy wyświetlany na stronie internetowej.

  Wix ma 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy dla wszystkich, którzy z jakiegoś powodu nie są zadowoleni z warunków planów. Co ważne, twórca witryny często oferuje specjalne oferty, rabaty, programy lojalnościowe i bonusy dla obecnych i nowo zarejestrowanych użytkowników. Korzystając z tych ofert, możesz znacznie obniżyć koszty planów, a tym samym uzyskać wymaganą subskrypcję po obniżonych kosztach.

 • WixPrzepływ stron
  Opcje cenowe: &# x2714; Połącz domenę (4,50 USD / mies);
  &# x2714; Kombinacja (8,50 USD / mies);
  &# x2714; Bez limitu (12,50 USD / mies);
  &# x2714; eCommerce (Busines Basic) (17 USD miesięcznie);
  &# x2714; VIP (24,50 USD / mies).
  &# x2714; Lite (16 USD / mies);
  &# x2714; Pro (35 USD / mies);
  &# x2714; Zespół (35 USD miesięcznie na użytkownika).
  Funkcje:&# x2714; Wiele bezpłatnych opcji;
  &# x2714; Szablony niszowe;
  &# x2714; eCommerce;
  &# x2714; Darmowy blog i foum.
  &# x2714; Bezpłatny plan;
  &# x2714; CMS;
  &# x2714; Nieograniczony hosting;
  &# x2714; Rozwiązanie agencyjne.
 • Przepływ stron. System oferuje bezpłatny plan „Starter”, który nigdy nie wygasa, i pozwala eksplorować zestaw funkcji konstruktora witryny tak długo, jak potrzebujesz, ale z pewnymi ograniczeniami. Strony internetowe zbudowane z bezpłatnym abonamentem zawierają subdomenę i baner reklamowy wyświetlany na stronie głównej serwisu. Funkcja eksportu kodu jest również niedostępna tutaj. Aby skorzystać z zaawansowanych funkcji narzędzia do tworzenia witryn, możesz wybrać pomiędzy planem standardowym a planem zespołu. Oba typy subskrypcji mogą być rozliczane miesięcznie i rocznie. Różnica w cenie między subskrypcjami wynosi do 50%, w oparciu o warunki wynikające z planów.

  Standardowe plany Webflow obejmują subskrypcje Lite i Pro. Ich koszt stanowi 16 USD i 35 USD miesięcznie. Jeśli chodzi o plan zespołu, obejmują one subskrypcje małe, średnie i duże. Koszt planów wynosi odpowiednio 70 USD, 140 USD i 280 USD miesięcznie. Ponadto kreator stron internetowych pozwala freelancerom korzystać z rozwiązania Billing klienta, które umożliwia tworzenie stron internetowych bez żadnych kosztów. Będzie to Twoi klienci, którzy zapłacą za korzystanie z systemu, a Ty będziesz odpowiedzialny wyłącznie za proces tworzenia stron internetowych.

Wix vs Webflow. Mówiąc o aspekcie kosztów, Wix nadal zajmuje wiodącą pozycję. Kreator stron internetowych ma bezpłatny abonament i pięć płatnych subskrypcji dla wszystkich kategorii użytkowników. Płatne plany obejmują szeroki zestaw funkcji dopasowanych do wszechstronnych potrzeb związanych z projektowaniem stron internetowych. Polityka cenowa twórcy strony internetowej jest rozsądna, ale nie idzie na kompromis z wysokiej klasy rezultatem.

Dolna linia

Wybór między Wix a Webflow może być wyzwaniem, szczególnie dla nietechnicznych, którzy nie mogą pochwalić się bogatym doświadczeniem w projektowaniu stron internetowych, ale muszą wybrać usługę, która spełni ich wymagania. Obaj twórcy stron internetowych są godnymi konkurentami, chociaż każdy z nich jest ukierunkowany na różne kategorie użytkowników, a zatem obejmuje szerokie spektrum potrzeb w zakresie tworzenia stron internetowych.

WixWix to w pełni funkcjonalny system, który obejmuje najwyższe kryteria projektowania stron internetowych. Obejmują one wysokiej jakości responsywne szablony, zaawansowane narzędzia do dostosowywania projektu, narzędzie Wix ADI, eCommerce i silniki blogów, rozbudowane opcje integracji, a także funkcje Turbo i Ascend. Wix.com

Przepływ stronWebflow to kreator stron internetowych, który jest zorientowany głównie na potrzeby profesjonalnych programistów, a zatem oferuje szeroki wybór motywów, integracji, trybów edytora, eksportu kodów szablonów, ekskluzywnych narzędzi do edycji stron internetowych i innych funkcji, które sprawiają, że jest dobry wybierz dla niezależnych projektantów stron internetowych i agencji. Webflow.com

Która usługa jest liderem porównania? Zależy to od postawionych celów i rezultatów, które chcesz wykorzystać na dłuższą metę. Podczas gdy Webflow jest godnym rozwiązaniem dla profesjonalnych projektantów stron internetowych, Wix może w równym stopniu zaspokoić potrzeby początkujących i ekspertów. Kreator stron internetowych zawiera wiele zaawansowanych funkcji, oferując profesjonalne szablony i narzędzia potrzebne do ich łatwego dostosowania. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru zastanów się nad priorytetami i celami.

Przegląd Tabela porównawcza

WixPrzepływ stron
Łatwość użycia:Wix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs Webflow
Funkcje:Wix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs Webflow
Wzory:Wix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs Webflow
Obsługa klienta:Wix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs Webflow
Cennik:Wix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs Webflow
Ogólny wynik:Wix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs WebflowWix vs Webflow

Wypróbuj Wix teraz

 Jest wolne

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map