Zenfolio vs SmugMug

Zenfolio vs SmugMug


Niezależnie od tego, czy myślisz o utworzeniu strony internetowej z portfolio, czy po prostu chcesz założyć własny biznes skupiony na fotografii, na pewno spotkasz się z potrzebą skorzystania ze specjalistycznej usługi niszowej w celu zaprezentowania swojej twórczości docelowym odbiorcom. Tutaj spotkasz dwóch twórców stron internetowych – Zenfolio i SmugMug, którzy są bezpośrednimi konkurentami i mają podobną specjalizację.

Oba systemy służą do tworzenia wielofunkcyjnych stron internetowych z portfolio. Takie strony internetowe pozwalają demonstrować i sprzedawać produkty cyfrowe (zdjęcia / filmy). Chociaż mamy relacje reklamowe z tymi twórcami stron internetowych, ale nie ma to wpływu na porównanie.

Szybka migawka:

ZenfolioZenfolio to współczesny kreator stron internetowych z portfolio, który jest dostosowany do potrzeb profesjonalnych fotografów. System umożliwia uruchamianie wielofunkcyjnych projektów, a także obsługuje funkcje eCommerce, blogowanie oraz przesyłanie zdjęć / filmów. Zenfolio

SmugMugSmugMug to zaawansowany, wielofunkcyjny kreator stron internetowych, który jest również tworzony z myślą o potrzebach fotografów i twórców. System pozwala budować wysokiej jakości portfele i galerie online, aby dalej oferować je do sprzedaży lub magazynowania bezpośrednio w systemie. SmugMug

Docelowi odbiorcy systemów obejmują fotografów na wszystkich poziomach, niezależnie od ich umiejętności i wiedzy. Usługi te są prawie identyczne pod względem funkcjonalności. Oczywiście istnieją niewielkie różnice, ale położymy nacisk na łatwość użytkowania, porównując Zenfolio i SmugMug. Jest to najważniejszy parametr porównania w tym przypadku. Koszt systemów zajmuje drugie miejsce na liście porównawczej najważniejszych kryteriów.

Przeanalizujmy najważniejsze aspekty obu usług, aby zdecydować, który system jest liderem – Zenfolio lub SmugMug?

1. Łatwość użycia

 • Zenfolio. System ma logicznie ustrukturyzowany interfejs, którego konstrukcja może nie wszystkim przypadać do gustu. Proces rejestracji jest łatwy i szybki, a struktura deski rozdzielczej na pierwszy rzut oka wygląda dość podobnie. Jednak w miarę pracy z platformą okazuje się ona bardziej skomplikowana, niż można sobie wyobrazić od samego początku. Można się do tego przyzwyczaić, ale nie od samego początku. Dla wygody użytkownika obszar roboczy jest podzielony na sekcje, które pomagają skutecznie organizować zdjęcia w celu uproszczenia wyszukiwania użytkownika. Jeśli chodzi o tworzenie projektu strony internetowej, jest to najbardziej niewygodny etap. Edytor nie ma wartości informacyjnej: nie zrozumiesz, w jaki sposób wprowadzone zmiany wpłyną na projekt, dopóki ich nie potwierdzisz.
  Edytor Zenfolio
  Bogata sekcja obsługi klienta nieco rekompensuje niedogodności interfejsu. Usługa działa dobrze dla początkujących i profesjonalistów w projektowaniu stron internetowych, ale nie należy mieć nadziei na szybki start. Zamiast tego musisz zbadać system i poznać jego podstawy. Stopień złożoności jest powyżej średniej.
 • SmugMug. Nazywanie twórcy witryny intuicyjną usługą jest dość skomplikowane, ponieważ ma niezwykły interfejs, który wymaga wstępnej eksploracji. Jest atrakcyjny, surowy i zapewnia niezłą ergonomię. Rejestracja w systemie nie zajmie dużo czasu, ponieważ jest to szybka i prosta procedura projektowania stron internetowych, która obejmuje tylko kilka kroków. Nie musisz martwić się o wybranie projektu lub podanie szczegółów płatności od razu. Zamiast tego usługa oferuje wskazówki podczas całego procesu testowania, co upraszcza ją dla początkujących.

  SmugMug Editor

  Ciekawą rzeczą w SmugMug jest jego stała struktura oparta na blokach. Usługa składa się z bloków treści, które zapewniają stałe środowisko edycji zdjęć. Użytkownik z niedostatecznym doświadczeniem może od razu uznać tę funkcję za skomplikowaną, ale całkiem możliwe jest opanowanie opcji usługi w ciągu około 2-3 godzin. Fani FAQ docenią również szeroką dostępność edukacyjnych materiałów tekstowych i wideo. Ogólnie złożoność opanowania / używania systemu jest na średnim poziomie.

Zenfolio vs SmugMug. Oba systemy umożliwiają wykonywanie identycznych zadań, ale tworzenie stron internetowych, które uzyskujesz, gdy używasz systemów, jest nieco inne. SmugMug ma na ogół prostszy i bardziej ergonomiczny interfejs, co szczególnie przejawia się w funkcjach edytora stron internetowych. Łatwiej jest go opanować i używać. Oba systemy mogą się jednak pochwalić dostępnością porad i sekcji FAQ, które będą bardzo pomocne dla wielu użytkowników. Usługi wymagają uważnego podejścia. Są specyficzne, ale wciąż łatwiej i szybciej jest odkrywać SmugMug.

2. Zestaw funkcji i elastyczność

 • Zenfolio. System pozwala na stworzenie atrakcyjnego portfolio, wykorzystując dołączony nieograniczony zestaw funkcji. Pulpit nawigacyjny narzędzia do tworzenia witryn jest wygodnie podzielony na sekcje, z których każda zapewnia dostęp do różnych funkcji. Jest to trochę przesycone ustawieniami na pierwszy rzut oka, ale użytkownicy łatwo się przyzwyczajają ze względu na logiczny interfejs, strukturę i wygodę. Zenfolio nie tylko pozwala tworzyć i zarządzać w pełni funkcjonalnym portfolio, ale także umożliwia dodanie blog do projektu i regularnie go aktualizuj.

  Zenfolio Wybierz projekt
  Kreator stron internetowych jest również wyposażony w zintegrowany silnik eCommerce. Od Ciebie zależy tworzenie i sprzedaż oddzielnych zdjęć lub kolekcji zdjęć użytkownikom, którzy są zainteresowani Twoimi usługami. Istnieje zintegrowany koszyk, który obsługuje ponad 18 rodzajów walut i pozwala na popularyzację własnej marki według potrzeb. System zapewnia ponadto szerokie możliwości wysyłki na cały świat, wiele rozwiązań płatniczych, funkcję importu / eksportu plików CSV, a także regularnie wydaje certyfikaty rabatowe przy pierwszych zamówieniach. Podsumowując, za pomocą narzędzia do tworzenia witryn można przesyłać i sprzedawać ponad 2000 produktów.

  Zenfolio nie oferuje tylko układów zoptymalizowanych pod kątem urządzeń mobilnych, ale ma również darmowe aplikacje mobilne na iOS i Androida. Instalując te aplikacje na urządzeniu mobilnym i korzystając z nich, możesz tworzyć projekty i zarządzać nimi nawet w podróży – w miejscach, w których jest dostęp do Internetu. Co więcej, istnieją jedyne w swoim rodzaju aplikacje pamięci klienta, które umożliwiają łatwe i bezproblemowe przesyłanie zdjęć oraz zarządzanie nimi.

  Kreator stron internetowych pochodzi z zintegrowane Google Analytics, StatCounter i Narzędzia dla webmasterów. Zastosowanie tych usług umożliwia śledzenie najważniejszych parametrów witryny, sprawdzanie fluktuacji i źródeł ruchu w witrynie, kontrolowanie zachowań użytkowników, odsetka konwersji i sprzedaży, a także innych parametrów statystycznych, które mogą mieć znaczący wpływ na promocję firmy. Jako usługa zorientowana na zdjęcia, Zenfolio jest wyposażony w zaawansowane zarządzanie zawartością opcje Pozwala to skutecznie organizować zdjęcia w galerie, przypisywać do nich tagi, tworzyć kategorie obrazów, porządkować przesłane zdjęcia i filmy, przełączać pliki między kategoriami, importować i prezentować metadane IPTC i EXIF, korzystać ze zintegrowanych narzędzi do przesyłania, takich jak HTML5 lub ActiveX, na przykład.

  Zenfolio jest również znany z zaawansowanych funkcje importu / eksportu ma to duże znaczenie dla każdego biznesu związanego z fotografią. Jeśli jesteś już właścicielem kolekcji zdjęć (lub nawet kilku z nich) hostowanej na innych platformach (takich jak Adobe Lightroom, Microsoft Live Photo Gallery, Photo Mechanic, wiersz poleceń itp.), Zenfolio pozwala przenieść je do systemu w kwestia minut. Kreator stron internetowych zapewnia również bezpieczne i bezpłatne hosting zdjęć i wideo, obsługa wielu formatów plików zdjęć i wideo. Aby podnieść jakość treści wyświetlanych na stronie, Zenfolio posiada tryb Dim-the-Lights, który zapewnia doskonały wygląd obrazów na dużym ekranie. Kolekcja Triple Scoop Music oferowana przez usługę umożliwia wybranie ponad 50 ścieżek audio bez żadnych kosztów.

  Zdjęcia Zenfolio
  Jeśli chodzi o strony portfolio lub fotografii, udostępnianie w mediach społecznościowych jest koniecznością. Zenfolio oferuje możliwość udostępniania kolekcji zdjęć na Pinterest, Google+, Facebooku, Twitterze i innych popularnych portalach społecznościowych. W rezultacie potencjalni klienci mogą wyświetlić podgląd kolekcji zdjęć i wybrać ujęcia, których szukają. Istnieje również możliwość zamówienia wymaganych plików zdjęć lub filmów ze zintegrowanych laboratoriów systemowych, aby urozmaicić wybór produktów oferowanych do sprzedaży. Pamiętaj, że wszystkie strony internetowe Zenfolio są Przyjazny dla SEO. To Ty musisz dostosować ustawienia SEO, gdy tylko zaczniesz pracować nad projektem, aby mieć pewność, że będzie on wysoko oceniany w wyszukiwarkach. Nie trzeba samodzielnie tworzyć i przesyłać mapy witryny do wyszukiwarek – system automatycznie robi to za Ciebie.

  Użytkownicy Zenfolio mogą przesyłać nieograniczoną liczbę zdjęć, w tym w formacie RAW (pliki do 60 MB). Możesz podłączyć usługę edycji plików RAW w celu wygodnej edycji zdjęć w systemie, co stanowi kolejną wyraźną atrakcję systemu.

 • SmugMug przywiązuje dużą wagę do dostosowywania struktury i projektowania portfela. Edytor wizualny ma obsługę przeciągania i upuszczania, co jest znaczącą korzyścią. Możesz edytować zdjęcia za pomocą zintegrowanych narzędzi systemowych (efekty, opcje wycinania i obracania itp.) Lub podłącz Lightroom i pracuj z nim. Istnieje możliwość dodania znaków wodnych do zdjęć, a także danych dotyczących lokalizacji i SEO.

  SmugMug Organizuj
  Możesz także użyć widżetów (tekst, galeria, przyciski udostępniania, logo, mapa, kalendarz itp.), Przeciągając je na strony. Kreator stron internetowych zawiera potężny zestaw Narzędzia eCommerce, które umożliwiają zakładanie i zarządzanie nowoczesnymi sklepami internetowymi z pełną funkcjonalnością, w których będziesz mógł sprzedawać zdjęcia i inne tworzone przez siebie treści cyfrowe. Należą do nich cenniki, kupony rabatowe, pakiety produktów, wyprzedaże, organizacja kolekcji zdjęć, ustawienia bezpieczeństwa itp. Wszystkie te narzędzia są wyposażone w elastyczne opcje dostosowywania. SmugMug posiada również w pełni obsługiwany zintegrowany koszyk, kilka opcji płatności, dostawy i płatności, narzędzia promocji marki, funkcję przesyłania logo i inne możliwości zwiększenia wydajności sklepu internetowego. Pamiętaj, że bez względu na cenę, jaką ustawisz za swoje produkty, ostatecznie uzyskasz 85% końcowego zysku.

  SmugMug umożliwia dodawanie, organizowanie i zarządzanie zdjęciami za pomocą Integracja z Lightroom Plugin. Wtyczka automatycznie synchronizuje się z platformą, pozostawiając nietknięte meta dane SEO i strukturę projektu.

  SmugMug jako twórca stron internetowych zorientowanych na zdjęcia bezpieczeństwo zdjęć, przede wszystkim kontrola i przechowywanie. Użytkownicy mogą dostosowywać dostępność swoich zdjęć, przypisywać prawa dostępu do określonych grup użytkowników, konfigurować unikalne hasła dla użytkowników VIP, przechowywać ich kolekcje obrazów w chmurze systemowej itp. W razie potrzeby możesz całkowicie ograniczyć dostęp do zdjęć lub przyznać je niektórym użytkownikom tylko. Wszystkie nowo przesłane obrazy są automatycznie archiwizowane za pomocą Amazon Web Services, aby zwiększyć uwagę klientów i zwiększyć wielkość sprzedaży. Dodatkowo możesz zabezpieczyć dowolny obraz swoimi markowymi znakami wodnymi, aby zwiększyć jego bezpieczeństwo.

  SmugMug Sell

  SmugMug przedstawia wiele imponujących opcje udostępniania obrazu. Dzięki temu możesz udostępniać swoje kreatywne kolekcje, galerie, strony internetowe w popularnych sieciach społecznościowych, takich jak Twitter, Google+, Pinterest, Facebook itp. Usługa jest również dostarczana ze zintegrowaną aplikacją mobilną, którą można bezpłatnie edytować, przesyłaj, archiwizuj i udostępniaj zdjęcia w dowolnym miejscu. Co więcej, możesz udostępnij prawa dostępu z dowolnymi osobami, które chcą zwiększyć bezpieczeństwo swoich kolekcji zdjęć i jednocześnie zwiększyć współczynnik zaangażowania użytkowników. Kreator stron internetowych regularnie wystawia bony upominkowe, rabaty i oferty specjalne dla klientów, aby zachęcić ich do dalszej współpracy.

  Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem galerii zdjęć hostowanych na Flickr, Amazon Drive lub DropBox, możesz to zrobić skutecznie import je na swojej stronie SmugMug. Nie wymaga to żadnych umiejętności kodowania, poważnego nakładu czasu ani wysiłku – wystarczy skopiować wybrane obrazy i przenieść je do wymaganego miejsca docelowego.

  Pamiętaj, że SmugMug jest usługą przyjazną SEO, co pozwala na wypełnienie określonych parametrów i dostosowanie ustawień w celu zwiększenia pozycji wyszukiwarki w witrynie portfolio. Kreator stron internetowych udostępnia użytkownikom statystyki witryn i narzędzia analityczne umożliwiające śledzenie głównych parametrów projektu.

Zenfolio vs SmugMug. Funkcjonalność usług jest prawie podobna, ale SmugMug ma lepszy edytor projektu, więcej ustawień fakturowania i opcję, która umożliwia podłączenie Lightrooma do edycji zdjęć za darmo. Są to znaczące zalety. Z kolei Zenfolio wygląda mocniej dzięki zaawansowanemu zestawowi funkcji, opcjom udostępniania zdjęć i funkcji eCommerce. Tak więc obie usługi oferują zaawansowaną funkcjonalność, narzędzia i opcje, które czynią ich godnymi konkurentami i liderami w niszowej branży fotografii.

3. Wzory

ZenfolioSmugMug
Liczba tematów:1229
Darmowe motywy&# x2714; TAK&# x2714; TAK
Elastyczny projekt✘ NIE&# x2714; TAK
Sortuj według branży:✘ NIE✘ NIE
Edycja kodu CSS:✘ NIE&# x2714; TAK
 • Zenfolio. Kreator stron internetowych nie oferuje tylko osobnych szablonów. Zamiast tego system ma 13 ustawień wstępnych witryny, z których każde ma własne podejście do wyświetlania i prezentacji obrazów, pozycje menu, strony główne i inne elementy. Od Ciebie zależy, czy wybierzesz preferowane ustawienie wstępne projektu i dostosujesz go do swoich potrzeb.

  Każdy zestaw zawiera własną paletę kolorów, typ typografii, tło i inne parametry, które można dostosowywać. To ostatecznie pozwala nadać stronie indywidualny wygląd. System oferuje dodatkowo możliwość wyboru pustego motywu i dostosowania go od podstaw. Jeśli są elementy, których nie potrzebujesz w swoim projekcie, możesz je aktywować / dezaktywować, co wpływa również na ostateczny projekt strony internetowej. Zasadniczo jakość szablonów i opcje dostosowywania są tutaj na wysokim poziomie. Jedynym problemem jest to, że większość użytkowników od samego początku ma trudności ze zrozumieniem opcji dostosowywania projektu. Istnieje wiele ustawień, które wymagają eksploracji, a ich opanowanie i użycie wymaga czasu.

 • SmugMug. System nie może się pochwalić bogatą kolekcją szablonów, ale z pewnością może być dumny z jakości szablonu. Wszystkie projekty są domyślnie responsywne i mają nowoczesny wygląd zgodny z najnowszymi trendami w projektowaniu stron internetowych. Przeglądając kolekcję szablonów SmugMug, znajdziesz tylko 8 gotowych motywów wysokiej jakości. Aby uzyskać dostęp do całej kolekcji szablonów składającej się z 26 szablonów, musisz uaktualnić do planu „Moc”.

  Opcje dostosowywania szablonów również tutaj są dość zróżnicowane. Możesz dodawać nowe bloki do dowolnego szablonu, zmieniać tło (pokaz slajdów i wideo), schemat kolorów, odstępy między blokami itp. Istnieje możliwość dodania pasków bocznych do szablonu i edycji kodu HTML / CSS. Style galerii można również zmieniać. Obsługiwane jest także wyjście zdjęć, których rozdzielczość wynosi do 4000. SmugMug obsługuje funkcję przełączania szablonów, która umożliwia wybranie innego szablonu podczas procesu projektowania strony internetowej. Ogólnie rzecz biorąc, usługa oferuje ładne rozwiązania dostosowywania projektu.

Zenfolio vs SmugMug. Oba systemy umożliwiają uzyskanie atrakcyjnego projektu. Edytor strony internetowej jest wygodniejszy w SmugMug, ponieważ obsługuje funkcje przeciągania i upuszczania oraz widżety: możesz przeciągnąć element na stronę, kliknąć go i rozpocząć edycję treści (tekst, linki, zdjęcie, przycisk itp.). Jest to realizowane w wygodniejszy sposób. Jakość szablonu jest prawie identyczna. Zenfolio ma bogaty wybór układów, co pozwala na ustawienie wszechstronnej struktury strony. SmugMug umożliwia zmianę stylu galerii i edycję kodu niezależnie od szablonu. To oczywiste korzyści. Zasadniczo obie usługi zapewniają podobne opcje projektowania, co pozwala na tworzenie atrakcyjnych wizualnie i bogatych w funkcje witryn internetowych z portfolio.

4. Obsługa klienta

 • Zenfolio. Centrum wsparcia dla konstruktora witryny zawiera bogatą liczbę wysokiej jakości materiałów edukacyjnych w formatach tekstowych i wideo. Sekcja obejmuje szerokie spektrum tematów, którymi interesuje się większość początkujących użytkowników. Znajduje się tu również forum z długą listą tematycznych gałęzi i kategorii..

  Kreator stron internetowych umożliwia kontakt z obsługą klienta za pośrednictwem czatu na żywo lub poczty e-mail. Aby móc komunikować się z jednym z ekspertów Zenfolio, użytkownik powinien wypełnić formularz kontaktowy dostępny online lub zarejestrować się w bezpłatnej sesji jeden na jednego poprzez aktywację specjalnego linku. Podsumowując, obsługa klienta Zenfolio jest na niezłym poziomie.

 • SmugMug. Serwis może oferować świetne materiały edukacyjne podzielone na kategorie w celu uproszczenia wyszukiwania. Istnieje kanał YouTube z dużą ilością edukacyjnych filmów obejmujących wszystkie główne niuanse systemowe. Komunikacja z pomocą techniczną odbywa się poprzez formularz kontaktowy i e-mail. Są dostępne 24/7.

  Centrum wsparcia dla konstruktora witryny dostarcza wiele materiałów referencyjnych na najbardziej rozpowszechnione tematy. Dla wygody użytkownika są one podzielone na kategorie tematyczne. Jeśli nie możesz znaleźć interesującej Cię odpowiedzi, możesz przetestować opcję filtra wyszukiwania, która upraszcza ten proces. Użytkownicy abonamentów „Portfolio” i „Biznes” mogą również uzyskać pomoc dotyczącą czatu na żywo w standardowych godzinach w USA. Społeczność użytkowników SmugMug jest również bardzo rozległa i może zapewnić Ci wiele źródeł informacji w następujących kategoriach: Blog, Wydarzenia, Filmy SmugMug i Forum. Na koniec możesz uzyskać dostęp do indywidualnej sekcji opinii o produkcie – oficjalnej strony z prośbą o funkcję twórcy witryny. W tym miejscu możesz wypełnić formularz online, aby zapisać pomysły dotyczące funkcji produktu lub zostawić swoje uwagi i sugestie.

Zenfolio vs SmugMug. Oba systemy są prawie równe pod względem jakości i ilości materiałów edukacyjnych. Wsparcie techniczne jest również świetne w obu usługach. Zapewniają dostęp do funkcji czatu na żywo, pomocy e-mail, Centrum wiedzy z dużą ilością instrukcji i filmów edukacyjnych. Oba systemy zajmują wysoką pozycję, jeśli chodzi o obsługę klienta.

5. Polityka cenowa

 • Zenfolio. Jest to komercyjny kreator stron internetowych, który oferuje 14-dniowy bezpłatny okres próbny w celu przetestowania głównego zestawu funkcji usługi. Subskrypcje Zenfolio różnią się funkcjonalnością, dając dostęp do trzech płatnych planów. Są to subskrypcje Starter (5 USD / mc), Pro (20 USD / mc) i Advanced (30 USD / mc). Plan początkowy to dobry wybór dla standardowych portfeli.

  Pro Plan umożliwia sprzedaż i markowanie treści cyfrowych, podczas gdy Advanced Plan gwarantuje profesjonalne wsparcie techniczne, dostępność akcji promocyjnych i wiele innych niezaprzeczalnych przywilejów. Rejestrując się w abonamencie rocznym, możesz zaoszczędzić do 40% w porównaniu z abonamentami rozliczanymi miesięcznie.

 • Tabela porównawcza cen Zenfolio i SmugMug

  ZenfolioSmugMug
  Plany cenowe:&# x2714; Starter (5 USD / mies);
  &# x2714; Pro (20 USD / mies);
  &# x2714; Zaawansowane (30 USD / mies);
  &# x2714; Basic (5,99 USD / mies);
  &# x2714; Moc (8,99 USD / mies);
  &# x2714; Portfolio (20,00 $ / mies);
  &# x2714; eCommerce (35,00 $ / mc);
  Funkcje:&# x2714; Dostęp do konta wielu użytkowników;
  &# x2714; Sprzedaj cyfrowe pliki do pobrania;
  &# x2714; Oferta samospełniających się produktów;
  &# x2714; Oferta niestandardowych pakietów;
  &# x2714; Pełny pakiet narzędzi marketingowych;
  &# x2714; Zdefiniuj metody wysyłki;
  &# x2714; Oferta produktu bonusowego z pakietem;
  &# x2714; Dedykowany czat na żywo;
  &# x2714; Wsparcie telefoniczne.
  &# x2714; Pełna personalizacja;
  &# x2714; E-mail marketing;
  &# x2714; Kontrola prywatności;
  &# x2714; Karty upominkowe, rabaty, kupony;
  &# x2714; Hasło dostępu do strony;
  &# x2714; Niestandardowe znaki wodne;
  &# x2714; Indywidualne oznakowanie zamówienia;
  &# x2714; Wprowadzaj do obrotu i zarządzaj zdjęciami z wydarzeń;
  &# x2714; 24/7/365 Obsługa klienta.
 • SmugMug. Podobnie jak Zenfolio, SmugMug jest komercyjnym narzędziem do tworzenia stron internetowych, a także oferuje 14-dniowy okres próbny, aby przetestować zestaw funkcji platformy przed aktualizacją do jednej z jej płatnych wersji. Jeśli chodzi o płatne plany, SmugMug oferuje obecnie cztery subskrypcje. Należą do nich Basic (48 USD / rok), Power (72 USD / rok), Portfolio (180 USD / rok) i Pro (360 USD / rok).

  Wszystkie plany oferują nieograniczone miejsce do przechowywania treści wideo i zdjęć. Inne warunki różnią się w zależności od wybranej subskrypcji, ale jeśli masz poważne aspiracje w zakresie projektowania stron internetowych, nadal warto zacząć od planu „Moc”. Wynika to z faktu, że najtańsza płatna subskrypcja nie implikuje funkcji połączenia domofonowego. Jeśli Twoim głównym celem jest skupienie się na eCommerce i spodziewasz się, że zarobisz na sprzedaży swoich prac, rozważ wybór pomiędzy planami „Portfolio” i „Pro”. Są naprawdę warte zainwestowanych pieniędzy.

Zenfolio vs SmugMug. Oba narzędzia do tworzenia witryn mają podobne stawki i pozwalają zaoszczędzić przy wyborze rocznych subskrypcji. Nie mają jeszcze bezpłatnych planów, ale pozwalają testować funkcjonalność platform przez 14 dni. SmugMug oferuje więcej płatnych subskrypcji, ale plany Zenfolio są wystarczające, aby zaspokoić różnorodne potrzeby w zakresie projektowania stron internetowych. Wybór zależy całkowicie od twojego budżetu, celów i rezultatów, których możesz oczekiwać na dłuższą metę.

Wniosek

Stworzenie strony internetowej portfela zdecydowanie wymaga dużo wysiłku i czasu. Aby upewnić się, że jesteś gotowy zaoferować produkt wysokiej jakości potencjalnym odbiorcom docelowym, musisz wybrać narzędzie do tworzenia witryn, które idealnie zaspokoi całe spektrum potrzeb związanych z projektowaniem stron internetowych. Zenfolio i SmugMug to najlepsze rozwiązania w tym zakresie.

ZenfolioZenfolio to kreator stron internetowych, który odpowiada współczesnym trendom w projektowaniu stron internetowych i oferuje szeroką funkcjonalność. Kreator stron internetowych jest wyposażony w wydajny silnik eCommerce, opcję blogowania, udostępnianie w mediach społecznościowych, wygodne opcje zarządzania zdjęciami, responsywny zbiór projektów i elastyczne narzędzia do dostosowywania szablonów.
Zenfolio

SmugMugSmugMug jest godnym przedstawicielem niszy do projektowania stron internetowych, która koncentruje się na fotografii. System jest wyposażony w poręczny menedżer plików, zintegrowane narzędzia do edycji obrazów, elastyczne ustawienia dostępu do zdjęć, specjalizację eCommerce i inne zalety. Mimo że jego kolekcja projektowa jest mniej bogata i wszechstronna, twórca strony internetowej nadal zapewnia zaawansowane narzędzia do dostosowywania i umiejętności kodowania, aby łatwo rozpocząć i stworzyć sprzedawany produkt. SmugMug

Oba narzędzia do tworzenia witryn mają niewielkie rozróżnienia funkcjonalne, które nie pogarszają wyniku. Systemy umożliwiają tworzenie i zarządzanie wysokiej jakości i atrakcyjnymi wizualnie portfelami w sklepie internetowym. Dlatego nie możemy zdefiniować lidera porównania. Zarówno Zenfolio, jak i SmugMug mają wiele do zaoferowania, a ostateczny wybór powinien zasadniczo zależeć od twoich oczekiwań i krótko- / długoterminowych celów.

Przegląd Tabela porównawcza

ZenfolioSmugMug
Łatwość użycia:Zenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMug
Funkcje:Zenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMug
Wzory:Zenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMug
Obsługa klienta:Zenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMug
Cennik:Zenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMug
Ogólny wynik:Zenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMugZenfolio vs SmugMug

Wypróbuj SmugMug teraz

 Zacznij już dziś, to proste!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map