Rishikimi i Qendrës së Hosting në Ueb

Shqyrtimi i Qendrës së Web Hosting-ut


Vizitoni WebHostingHub.com

Rishikimi i Qendrës së Hosting në Ueb

Qendër për Web Hosting është një kompani inovative pritëse që ju jep disa përfitime të rëndësishme. Me çdo paketë pritëse, ju merrni 280 aplikacione falas që mund të instalohen me një klik të vetëm. Kjo përfshin softuer për blogezim, karrocat për blerje, forume, sondazhe dhe më shumë.

Hub Web Hosting gjithashtu ka fusha të pakufizuara, hapësirë ​​në disk dhe bandwidth me të gjitha planet e tij, kështu që kurrë nuk duhet të shqetësoheni për mbarimin e burimeve. Ata gjithashtu kanë një garanci të kthimit të parave 90 ditë me të gjitha paketat, që është mjaft më bujare sesa ato 30 ditë tipike të ofruara nga shumica e kompanive.

Karakteristikat e qendrës së mbajtjes në internet

Qendra e Web Hosting-ut ofron një pritje të përballueshme, të gjitha në një, për ndërmarrësit në internet në nevojë për një llogari të përbashkët pritjeje me mjete praktike të menaxhimit të faqes. Kompania, e cila është në pronësi dhe drejtohet nga gjigandi i pritjes InMotion, ka qenë duke ndërtuar një reputacion të fortë si një pritës të përballueshëm dhe të besueshëm që nga fillimi i tij në 2001.

Përqendrimi i Web Hosting Hub në sigurimin e një pakete gjithëpërfshirëse me të gjitha këmbanat dhe bilbilat që webmasterët kërkojnë të marrin një faqe të re dhe vrapimi i ka bërë ata një forcë që të konsiderohet në vitin 2015 në tregun ultra-konkurrues të mbajtjes së faqes në internet.

Përfshirë Emrin e Domainit

Bandwidth i pakufizuar

Hapësirë ​​e Pafund Disk

99.9% Uptime & seriozitet

30 ditë garanci për kthimin e parave

Karakteristikat që WHH ofron në planin e tyre të përbashkët të pritjes së gjithëpërfshirjes janë mjaft të fuqishme. Paketa është ideale për vendet e reja të fillimit, pasi përfshihet instalimi i thjeshtë i mjeteve të sistemit të menaxhimit të përmbajtjes. Sidoqoftë, ka shumë hapësirë ​​për faqet që të zgjerohen, kështu që ky nuk është një plan që webmasterët do të shpejtojnë pasi të fillojnë të marrin një sasi të mirë të trafikut.

Web Hub Cpanel

Një listë gjithëpërfshirëse e veçorive është renditur më poshtë:

Bandwidth i pakufizuar dhe hapësira e diskut: Nuk ka nevojë të shqetësoheni për plotësimin e diskut tuaj ose mos mbarimin e çështjeve të gjerësisë së bandës që shpesh dëmtojnë webmasterët në plane të kufizuara. Kjo do të thotë që ju mund të shtoni sa më shumë video, imazhe dhe skripte siç dëshironi në faqen tuaj pa shqetësime. Kjo gjithashtu do të thotë që ju mund të trajtoni trafik të rëndë në faqet tuaja të internetit.

Uebfaqe të pakufizuara: Pritni sa më shumë site që dëshironi në një llogari për një çmim të ulët mujor. Nëse doni të filloni një sit të ri, thjesht blini një emër domain dhe shtojeni atë në llogarinë tuaj ekzistuese. Pastaj mund të menaxhoni me lehtësi të gjitha faqet tuaja nga një panel kontrolli.

Përfshirë Emrin e Domainit: Kur blini një plan të përbashkët të pritjes nga Web Hosting Hub, mund të regjistroheni ose transferoni një emër domaini pa ndonjë kosto. Kjo ul koston e fillimit të një uebsajti të ri në llogarinë tuaj. A jeni regjistruar tashmë një emër domain? Nuk ka problem, ju mund ta transferoni atë në llogarinë tuaj WHH falas.

Llogaritë e pakufizuara të postës elektronike: Kjo ju lejon të krijoni sa më shumë adresa të postës elektronike sa të keni nevojë për të përmbushur nevojat për mbështetjen e klientit, shitjet dhe marketingun e emailit.

Softuer falas CMS: Marrja dhe funksionimi i një siti të ri është i lehtë me mjetet profesionale të menaxhimit të përmbajtjes si Drupal, B2evolution dhe WordPress. Instalimi i thjeshtë me një klik nga paneli i kontrollit i vë të gjitha këto mjete në majë të gishtave. Ndërtimi i një siti profesional, interaktiv zgjat orë në vend të javëve me ndihmën e këtyre sistemeve të parafabrikuara të menaxhimit të përmbajtjes.

Ndërtues falas i faqes Premium: Një tjetër mjet i shkëlqyeshëm i autorizimit të uebit të dizajnuar për webmasterët që dinë çfarë duan por nuk kanë mjaft aftësi ta kodojnë vetë. Ndërfaqja WYSIWYG ju lejon të vendosni faqe interneti funksionale, në kërkim profesional, pa shkruar një linjë të vetme të kodit.

Paneli i Kontrollit cPanel: cPanel është një i preferuar në mesin e webmasterave, pasi i vendos të gjitha mjetet që ju nevojiten për të ndërtuar dhe menaxhuar faqen tuaj menjëherë në majë të gishtave. Kontrolloni email, krijoni bazat e të dhënave MySQL, bëni transferime FTP dhe instaloni programe nga një vendndodhje e centralizuar.

Qendra e Web Hosting është një zgjedhje e shkëlqyeshme për klientët të cilët janë të ri për krijimin e faqeve të internetit, pasi ato ofrojnë mjete, njohuri dhe mbështetje të nevojshme për të ngritur një faqe në internet. Nuk ka nevojë të punësoni një stilist të shtrenjtë në internet ose të kaloni javë me radhë duke përdorur kodin kur mjetet profesionale që WHH siguron bëjnë pjesën më të madhe të ngritjes së rëndë për ju – të gjitha pa kosto shtesë.

Kur bëhet fjalë për çmimin, është e vështirë të mundësh 3,99 dollarë në muaj, që është ajo që fillojnë paketat e përbashkëta të pritjes. Për dallim nga ofruesit e tjerë të pritjes së buxhetit, Hub Web Hosting ofron veçori, nevojë për kohë pune dhe mbështetje të webmasterëve me një çmim të pamposhtur.

uptime & Performance

Qendra e mbajtjes në internet shënon mjaft mirë kur bëhet fjalë për kohën e duhur dhe besueshmërinë, pasi serverët e tyre kanë nivele përgjigjeje të udhëhequra nga industria.

Ata garantojnë 99.9 përqind në kohën e duhur, që është mjaft standarde, dhe testimi i pavarur konfirmon që ata arrijnë vazhdimisht këtë nivel të përgjegjësisë. Masat janë marrë gjithashtu për të izoluar llogari të veçanta, gjë që zvogëlon gabimet dhe çështjet e sigurisë.

Performanca e faqes tuaj është një faktor kryesor kur vendosni se me cilën kompani pritjeje në internet për të regjistruar. Prandaj kemi testuar kohën e ngarkesës së faqes në faqen fillestare të Web Hosting Hub.

Rezultatet e qendrës së mbajtjes në internet:

Faqe Hyrëse ngarkohet në 3.1 sekonda

Faqe Hyrëse është e ngarkuar plotësisht në 4.9 sekonda

(Rajoni i serverit të testimit: Dallas, SH.B.A. Lidhja: Kablloja (5/1 Mbps, 30ms). Data: 11 gusht 2013)

Ndihma për klientët

Ndihma për klientët është një fushë në të cilën shumë ofrues të pritjes me kosto të ulët bien të sheshta. Qendra e Web Hosting është një përjashtim këtu, pasi ato ofrojnë 24/7 telefon, chat live dhe mbështetje të postës elektronike. Një tjetër problem i madh është se mbështetja nuk është e jashtme – ajo sigurohet nga SH.B.A. nga ekipi i përkushtuar i ndihmës WHH.

Ështjet zgjidhen në kohën e duhur, dhe të gjitha pyetjeve u përgjigjen në më pak se 12 orë. Ekziston gjithashtu një burim FAQ që adreson një numër çështjesh të zakonshme dhe një seri mësimesh video në internet që ecin përdoruesit përmes instalimeve, transferimeve të skedarëve dhe procedurave të zgjidhjes së problemeve.

Niveli i mbështetjes së ofruar është një reflektim i kompanisë mëmë, InMotion, e cila ka ndërtuar një reputacion për ofrimin e shitjeve të shkëlqyera dhe mbështetje teknike. Nëse vendosni të strehoni faqet tuaja me Qendrën e Web Hosting, nuk do të keni nevojë të shqetësoheni për përkrahjen e shkurre apo të merreni me përfaqësuesit e jashtëm të cilët janë gjysmë botë larg. Ata janë një kompani e klasit të parë me mbështetje të klasit të parë.

Rreth Qendrës së Web Hosting

A e dini se Web Hosting Hub ka mbi 180 punonjës të bazuar në SH.B.A. dhe pret mbi 45,000 faqe interneti. WHH u themelua në 2001 dhe është vendosur në Virginia Beach.

burimi: webhostinghub.com/about-us

Qendra e Web Hosting në Twitter

Testimet e qendrës së mbajtjes së faqes në internet

Lirë të lirë të lirë dhe të mirë të mirë, plus mbështetja e tyre zgjidh gjithçka që hidhet në to! (Vullneti – 16 maj 2015)

Sekreti i mbajtur mirë! Nuk mund t’i besoni tiparet që merrni për çmimin. Love Webhostinghub dhe ekuipazhi mbështetës (Noe – 15 Shtator 2014)

Një mik më rekomandoi, ishte fillimisht pak hezitues pasi kurrë nuk kam dëgjuar për këta njerëz por pritja e tyre është vërtet e mirë (Mike – 19 korrik 2014)

Nuk mund të besoj se sa të mirë janë këta njerëz, mbështetje miqësore, karakteristika të fuqishme dhe çmime të shkëlqyera. What’sfarë është lol kapur (Tina – 10 Mars 2014)

Amuditërisht e mahnitur me Qendrën e Web Hosting. Këta djem janë një nga sekretet e ruajtura më së miri kur bëhet fjalë për një kosto të ulët që pret vlerën e lartë të mbajtjes në internet! (Kenny – 5 janar 2014)

Ndoshta jo më së miri e njeh host-in në internet por vazhdoni të bëni atë që jeni duke bërë dhe WHH së shpejti do të jetë ai. Pricesmimet dhe tiparet e tyre me të vërtetë dallohen! (Lewis – 11 Tetor 2013)

Foli me Kylie në ekipin e tyre mbështetës i cili ishte shumë miqësor dhe profesional. Ajo u përgjigj të gjitha pyetjeve të mia në lidhje me pritjen për WordPress dhe pas kësaj vendosa të regjistrohem. (Lluka – 30 korrik 2013)

Unë jam një fillestar i plotë dhe vendosa të shkoj me Qendrën e Web Hosting për blogun tim të gatimit. Instalimi me 1 klikim bëri gjithçka shumë të thjeshtë. (Susanne – 16 qershor 2013)

Vlerësimi mesatar i WebHostingHub.com është

5 nga 5.
Bazuar në 8 shqyrtime.

Planet e qendrës së mbajtjes në internet & Çmimeve

Qendra e Web Hosting vetëm përqendrimi është të sigurojë vetëm një paketë gjithëpërfshirëse të përbashkët të pritjes me një çmim shumë të përballueshëm.

Paketa Hosting e WHH

 • 3.99 dollarë në muaj
 • Hapësirë ​​e pakufizuar e ruajtjes së diskut
 • Bandwidth mujor i pakufizuar
 • Domenet e pakufizuara të Addon
 • Nënfushat e pakufizuara
 • Domain falas me Viti 1 Hosting
 • 24/7 Falas Mbështetjes në shtëpi të Sh.B.A.
 • McAfee Email Spam & Mbrojtja e viruseve
 • Instalim i Shkrimeve me 1 Klikim Falas
 • 75 $ Google Ofertë për Reklamim
 • 24/7 Telefon, Bisedë & Ndihmë me email

Regjistrohuni Tani – Pa rrezik, 90 ditë garanci për kthimin e parave

Përmbledhje e Shqyrtimit të Qendrës së Hosting në Ueb

Pra, a është ndonjë Web Hosting Hub ndonjë e mirë?

MIRA: 90 ditë garanci për kthimin e parave. Emri i domain falas. Shume lire. Paketuar me karakteristika të përfshira.

JO-SO-MIR: Asnjë azhurnim i serverit në VPS ose host i dedikuar. Asnjë aktivizim i menjëhershëm i llogarisë.

Hub Web Hosting është një zgjidhje ideale për webmasterët që kanë nevojë për një grup të fortë karakteristikash në një plan të përballueshëm të përbashkët pritjeje. Ndërtimi i faqes dhe mjetet e administrimit të përmbajtjes e bëjnë krijimin e një faqeje profesionale së bashku një fllad, dhe gjerësia e pakufizuar e bandës, hapësira në disk dhe fushat lënë hapësirë ​​të madhe për zhvillim.

Me çmimet që fillojnë me më pak se pesë dollarë në muaj, Web Hosting Hub është i përsosur për webmasterët që janë duke punuar brenda një buxheti të ngushtë, por prapëseprapë duan veçori dhe mbështetje cilësore.

Plani i përbashkët i strehimit që ofron WHH nuk është ideal për faqet më të mëdha ose përdoruesit më të përparuar, por është e drejtë vetëm për dikë që dëshiron të nisë një sit të ri të tregtisë elektronike ose të fillojë një blog. Për të ëmbëlsuar tenxhere, një garanci e kthimit të parave 90-ditore ofrohet në të gjitha paketat e pritjes.

Nëse për ndonjë arsye nuk jeni të kënaqur me shërbimet e ofruara brenda periudhës 90 ditore, ju keni të drejtë për një rimbursim të plotë. Kjo, së bashku me tiparet e përmendura më lart, e bën Web Hosting Hub zgjedhjen e qartë për një pritje të përbashkët të përballueshme.

Një përmbledhje e WebHostingHub nga Mbretëria e Pritjes. Përditësuar për herë të fundit në 4 nëntor 2015.

Faqja kryesore ›Shqyrtime› Rishikimi i Qendrës së Web Hosting

Përmbledhje e Shqyrtimit të Qendrës së Hosting në Web

Pra, a është ndonjë Web Hosting Hub ndonjë e mirë?

MIRA: 90 ditë garanci për kthimin e parave. Emri i domain falas. Shume lire. Paketuar me karakteristika të përfshira.

JO-SO-MIR: Asnjë azhurnim i serverit në VPS ose host i dedikuar. Asnjë aktivizim i menjëhershëm i llogarisë.

Hub Web Hosting është një zgjidhje ideale për webmasterët që kanë nevojë për një grup të fortë karakteristikash në një plan të përballueshëm të përbashkët pritjeje. Ndërtimi i faqes dhe mjetet e administrimit të përmbajtjes e bëjnë krijimin e një faqeje profesionale së bashku një fllad, dhe gjerësia e pakufizuar e bandës, hapësira në disk dhe fushat lënë hapësirë ​​të madhe për zhvillim.

Me çmimet që fillojnë me më pak se pesë dollarë në muaj, Web Hosting Hub është i përsosur për webmasterët që janë duke punuar brenda një buxheti të ngushtë, por prapëseprapë duan veçori dhe mbështetje cilësore.

Plani i përbashkët i strehimit që ofron WHH nuk është ideal për faqet më të mëdha ose përdoruesit më të përparuar, por është e drejtë vetëm për dikë që dëshiron të nisë një sit të ri të tregtisë elektronike ose të fillojë një blog. Për të ëmbëlsuar tenxhere, një garanci e kthimit të parave 90-ditore ofrohet në të gjitha paketat e pritjes.

Nëse për ndonjë arsye nuk jeni të kënaqur me shërbimet e ofruara brenda periudhës 90 ditore, ju keni të drejtë për një rimbursim të plotë. Kjo, së bashku me tiparet e përmendura më lart, e bën Web Hosting Hub zgjedhjen e qartë për një pritje të përbashkët të përballueshme.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map