Stablehost: cenovo dostupné riešenie webhostingu a expert

Keď príde čas na výber a webhostingová spoločnosť pre váš blog, vašu osobnú webovú stránku, vašu firmu alebo webovú stránku elektronického obchodu sú na výber doslova tisíce možností.


S miliónmi stránok, ktoré sa dostali do režimu online, pretože používatelia začali s vločkovaním internetu pred 20 rokmi, sa toto pole preplnilo poskytovateľmi webhostingu. Niet divu, že táto konkurenčná oblasť znamená, že existujú všetky úrovne ceny a hodnoty.

Spolu s nákladmi vašej hostiteľskej spoločnosti musíte zvážiť aj nasledujúce:

 • rýchlosť
 • zabezpečenia
 • služba
 • mierka

Tieto prejdeme jeden po druhom a potom sa trochu porozprávame o tom, čo Stablehost ponúka.

Čo hľadať v riešení webhostingu

Globe s procesorom

rýchlosť

Rýchlosť vášho webu je priamo spojená so šírkou pásma, čo je miera toho, koľko dátového toku dokáže vaša stránka zvládnuť. Keď používateľ navštívi vaše stránky pomocou prehľadávača, server poskytovateľa hostingu dostane žiadosť a potom odpovie doslovným doručením obsahu vašej stránky. Keď sa prevádzka vašich stránok zvýši, budete potrebovať väčšiu šírku pásma, aby ste mohli poskytovať viac údajov a zvládnuť dopyt.

zabezpečenia

Bezpečnosť je veľmi dôležitá v každom podnikaní alebo stránka elektronického obchodu, samozrejme. Vaši návštevníci a zákazníci si musia byť istí, že ich informácie sú bezpečné, najmä v dnešnom prostredí dát v sociálnych médiách a elektronickom obchode..

Asociácia kreditných kariet Northn vytvorila súbor štandardov pre webové bezpečnostné a elektronické stránky a pre webové stránky SSL certifikát je kľúčom k týmto normám. Ak ste si v časti webovej adresy prehliadača všimli malú ikonu zámku, znamená to, že web má certifikát SSL – šifrované spojenie medzi prehliadačom a webovým serverom hostiteľa. Toto šifrovanie je zárukou, že všetky informácie prenášané medzi týmito dvoma systémami budú bezpečné a súkromné. SSL certifikáty tiež zvyšujú SEO hodnotenie v oblasti elektronického obchodu a podnikania.

služba

Služba je samozrejme tiež veľkým problémom každej webovej stránky. Ak hľadáte webhostingovú spoločnosť, musíte sa opýtať, aký druh zákazníckeho servisu a podpory môžu poskytnúť. Existuje 24-hodinová telefonická podpora? Poskytuje sa podpora prostredníctvom e-mailu alebo rozhovoru? Poskytuje poskytovateľ systém lístkov na pomoc? Ak áno, aký rýchly je čas na obrat? Existuje nejaká záruka dostupnosti?

Vo svetle týchto obáv si povedzme Stablehost musia ponúknuť.

Prečo nie Stablehost?

Logo Stablehost

V spoločnosti Stablehost si môžete vybrať z niekoľkých rôznych možností a úrovní, v závislosti od vašich stránok a vašich potrieb.

 • WordPress: WordPress je zďaleka najobľúbenejšou možnosťou pre blogerov. Viac ako 70 miliónov používateľov na celom svete využíva túto ľahko použiteľnú platformu. Pre používateľov WordPress ponúka Stablehost viac ako 10 000 bezplatných tém, ktoré sú ideálne pre použitie v mobilných zariadeniach, tabletoch alebo počítačoch. Je to perfektný nástroj pre blogerov, dá sa nainštalovať jediným kliknutím a je s ním úplne prispôsobiteľný HTML alebo kód.
 • Zdieľaný hosting: Ak máte menšie stránky, zdieľaný hosting je vynikajúcou možnosťou. Zdieľaný hosting jednoducho znamená, že cez ten istý server sa spracúva niekoľko samostatných webových stránok. Server považujte za bytový dom a každú webovú stránku za byt. Zdieľaný hosting môže mať obmedzenia, pokiaľ ide o úložný priestor a zdroje, je však nákladovo efektívny. Riešenia zdieľaného hostenia spoločnosti Stablehost zahŕňajú neobmedzené miesto na disku, neobmedzenú šírku pásma, neobmedzené webové stránky (s programami Pro alebo Platinum), e-mailovú podporu 24/7/365 (e-mail a telefón s programom Pro), riešenie problémov so skriptmi a ochranu DDoS.
 • Enterprise webhosting: Aj keď ste začiatočník alebo začínajúci podnik bez skúseností, Stablehost uľahčuje uvedenie do praxe s možnosťami podnikového webhostingu. Môžete sa tešiť úplnému pokoju a bezpečnosti s neobmedzeným miestom na disku, neobmedzenou šírkou pásma, neobmedzeným počtom webových stránok (na úrovni Pro a Platinum), 500 účtami na server (50 na úrovni Platinum), riešením problémov so skriptmi, e-mailovou podporou 24/7/365 (e-mail a telefón na úrovni Platinum) a 2 Gbit / s ochrany DDoS.

Virtualizované súkromné ​​servery

Mnoho majiteľov webových stránok považuje virtualizované súkromné ​​servery (VPS) za dobrý kompromis medzi zdieľanými servermi a vyhradeným hostingom, čo je miesto, kde každá stránka má svoj vlastný server. VPS obsahuje virtualizačný softvér, ktorý umožňuje každej webovej stránke pracovať tak, akoby bola umiestnená na vyhradenom serveri. VPS je flexibilný a nezávislý a má pridelený počet zdrojov, ktoré môžu fungovať ako samostatný izolovaný mikrosystém.

Ak si myslíte, že VPS bude dobrou voľbou pre vaše podnikanie, prečítajte si niektoré z plánov a funkcií VPS, ktoré ponúka Stablehost, napríklad:

 • Hardvér na úrovni podniku s 96 koncertmi RAM, čistými pevnými diskami SSD a duálnym hardvérom E5-2620 – všetko aktuálne a robustné.
 • Podpora odborníkov v odbore s technikmi úrovne 3, ktorí vedia všetko o svojich systémoch a serveroch. Žiadne zdržiavanie, žiadne ťažkosti, žiadne frustrujúce neodpovede – iba solídna podpora od odborníkov, ktorí vedia, o čom hovoria.
 • Technológia Virtuozzo a KVM
 • Serverové banky vo Phoenixe, Chicagu a Amsterdame

Všetky VPS sú podrobené procesu kontroly podvodov a potom sa aktivujú manuálne (dokončenie môže trvať až 24 hodín). Plány VPS ponúkajú rýchlosti až do gigabitov, v prípade potreby s frekvenciou až 1000 Mit / s. Majitelia webových stránok majú kontrolu nad svojimi webmi a všetky plány VPS sú dodávané s prístupom root a SSH pre autonómiu pri rozhodovaní a konfigurácii. Koniec koncov, vlastne je to web?

Klastrovaný hosting s vysokou dostupnosťou

Ak ste čítali o klastrovaných sieťach úložných zariadení, ale ste trochu odhodlaní cenou, Stablehost s vami chce hovoriť. Ich zoskupené hostingové riešenia monitorujú zdravie všetkých jednotiek SSD raz za 60 sekúnd. Vždy, keď je súbor pridaný alebo zmenený na webe, automaticky sa presunie na najlepší server, ktorý je v danom čase k dispozícii..

Ak dôjde k preťaženiu alebo náhlemu hardvérovému problému, vaše webové stránky sa automaticky presunú na inú jednotku, takže nedôjde k prerušeniu služieb a len k najlepšiemu možnému výkonu. Tento systém zabezpečených proti zlyhaniu a zálohovania znamená, že zlyhané uzly sa zisťujú automaticky a webové stránky sa do 60 sekúnd priraďujú inému serveru, aby sa zabezpečilo nulové prestoje.. Klastrovaný hosting je obzvlášť dôležitá možnosť pre webové stránky elektronického obchodu, ktoré si doslova nemôžu dovoliť prestoje.

Dedikovaný hosting

Pre niektoré stránky je vyhradený hosting jediným spôsobom, ako to dať zmysel. Ak očakávate veľa prevádzky, potrebu veľkej šírky pásma alebo pokoj, ktorý je dodávaný s mimoriadnou bezpečnosťou, vyhradený hosting je vynikajúcou možnosťou.

Ak ste to vy, Stablehost ponúka špecializované serverové riešenia, ktoré sú linux-, Unix alebo Windows, so servermi, ktoré sú prispôsobené tak, aby vyhovovali takmer každému vyhradenému rozpočtu alebo potrebám hostingu. Môžete si vybrať zo 4, 8 alebo 16 GB pamäte RAM s dostupnými servermi, ak potrebujete viac, a to všetko s fenomenálnym výkonom a spoľahlivosťou. Ľudia zo spoločnosti Stablehost budú dokonca bezplatne migrovať všetko z vašich súčasných serverov na ich dedikované servery.

Tu je rýchly prehľad cien a balíkov pre dedikované servery:


Príklad 1

PROFESSIONAL

$

145

/ mo

 • Intel Pentium G3450 3,4 GHz 2C

 • 4 GB RAM

 • Pevné disky 2 x 300 GB SAS

 • 2 TB prevádzky


Rezervovať

PREMIUM

$

165

/ mo

 • Intel Xeon E3-1250L 2,0 GHz 4C

 • 8 GB RAM

 • Pevné disky 2 x 300 GB SAS

 • 2 TB prevádzky


REZERVOVAŤ

ULTIMATE

$

245

/ mo

 • Intel Xeon E5-2603 v3 1,65 GHz 6C

 • 16 GB RAM

 • Pevné disky 2 x 300 GB SAS

 • 4 TB prevádzky


Rezervovať

Ak hľadáte názov domény, ľudia v službe Stablehost vás tiež chránia. Všetky nové domény sú k dispozícii s adresami .uk, .club, .xyz, .nyc alebo .bio, s bezplatnou ochranou WHOIS na zabezpečenie vašej identity online. Každá doména je vybavená vlastnou e-mailovou adresou, ktorú je možné presmerovať na váš aktuálny účet Gmail alebo Outlook, pomocou editora DNS a špičkovou podporou, ktorá vám pomôže, keď potrebujete pomoc.

Funkcie nástroja na tvorbu stránok

Jedným z aspektov programu Stablehost, ktorý si používatelia naozaj obľúbili, je výber nástrojov a zdrojov dostupných na vytváranie webových stránok od základov. Stablehost ponúka stovky šablón s témami, ako sú reštaurácia, obchod, portfólio, zamestnanci, blog a ďalšie, vytvorené pomocou HTML5 a vytvorené skúsenými profesionálnymi návrhármi..

Ich nástroje Sitebuilder sa ľahko používajú – rovnako jednoduché ako presúvanie a presúvanie obrázkov (nevyžaduje sa žiadne kódovanie). Nájdete sprievodcov videa a časté otázky, ktoré vás môžu sprevádzať týmto procesom, so zdrojmi, ktoré môžu ľahko prepojiť vaše stránky so sociálnymi médiami, ako sú Facebook a Twitter. Šablóny sú optimalizované pre web, mobil a tablet a nástroje SEO sú dokonca k dispozícii na vylepšenie rebríčka vyhľadávacieho nástroja vašich stránok iba niekoľkými kliknutiami myšou.

Predajca

Chcete pridať ďalší tok výnosov? Programy hosťovania predajcu spoločnosti Stablehost vám umožňujú priniesť značné príjmy tým, že slúžia ako vaša de facto webhostingová spoločnosť pre klientov. Za 9,95 dolárov mesačne môžete získať balík Basic s kapacitou 20 GB miesta na disku a hostiť až desať klientov, alebo upgradovať na program Pro s kapacitou 40 GB miesta na disku a až 50 klientov za 19,95 dolárov mesačne. Pre špičkových predajcov, ktorí chcú prijať 50 a viac klientov, je k dispozícii balík Plus so 60 GB miesta na disku a až 100 klientov.

Toto všetko je dodávané s hardvérom SSD disku, neobmedzenou šírkou pásma, medzipamäťou PHP LiteSpeed ​​(až deväťkrát rýchlejšou ako väčšina serverov), so štandardným softvérom cPanel na správu webových stránok a zálohou R1, ktorá ukladá body obnovy za týždeň a zálohuje všetky stránky. denne. S centrom pomoci spoločnosti Stablehost môžete samozrejme počítať s rovnakou vynikajúcou podporou, akú ste očakávali. Môžete sa tiež stať pridruženou spoločnosťou so spoločnosťou Stablehost a zarobiť až 55 dolárov za každého klienta, ktorého naň odkazujete (všetci platení cez PayPal).

O spoločnosti Stablehost

Stablehost

Spolu s fantastickým výberom služieb a funkcií za nízke ceny to sú niektoré z vecí, ktoré robia Stablehost také skvelé miesto na podnikanie:

 • Stablehost je úzko prepojený tím asi 15 ľudí, ktorí sa hlboko zaoberajú tým, čo robia a ktorí môžu venovať vašim potrebám osobnú pozornosť. Je to ďaleko od obrovských, anonymných spoločností poskytujúcich webhosting mega-značky, ktoré majú tisíce zamestnancov a zaobchádzajú s vami skôr ako s nejakým počtom (alebo sumou na hlavnej knihe), ako so spoločnosťou alebo jednotlivcom.
 • Ovládací panel Stablehost pre web a VPS hosting je priemyselným štandardom. Nie je potrebné znovu objavovať koleso a Stablehost chce zákazníkom uľahčiť kontrolu nad svojimi webovými stránkami a nemusí sa zrýchľovať na úplne novom systéme ovládacieho panela, keď robia zmenu hostiteľských spoločností..
 • Aj keď hlavná skupina spoločnosti Stablehost môže byť malá, je v súkromnom vlastníctve a od svojho založenia v roku 2009 je v stabilnom vzostupnom trende. Nemajú žiadne dlhy a všetky výnosy vracajú späť do spoločnosti Stablehost kvôli obratnosti a pohotovosti. Ide o spoločnosť orientovanú na klientov, ktorá zákazníkom naďalej ponúka nové funkcie a nové výhody.

To sú len niektoré z vecí, vďaka ktorým je Stablehost jedinečnou voľbou spomedzi tisícov poskytovateľov webhostingu na celom svete. Ponúkajú kombináciu zabezpečenia, služieb, flexibility a rýchlosti za ceny, ktoré porazia konkurenciu, keď porovnávate to, čo sa skutočne ponúka, a umiestnia sa na stôl v danom cenovom bode..

Najlepšie zo všetkého je, že ich služby a možnosti sú úplne škálovateľné a sú pripravené na rast, keď sa vaše podnikanie rozbehne alebo keď váš web začne zvyšovať návštevnosť. Stablehost neverí, že vás spojí so službami a cenami, ktoré sú viac ako to, čo potrebujete, v nádeji, že sa z toho nakoniec môžete stať.

Ak hľadáte možnosti webhostingu, určite vám stojí za to dať si šancu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map