16 internetinių svetainių, kurias galite sukurti naudodami „WordPress“, tipų

Jei apsvarstėte galimybę sukurti svetainę, nesvarbu, ar tai įdomu, ar jūsų verslas, tada greičiausiai girdėjote daug „Buzz“ įrašų, susijusių su „WordPress“ programine įranga. Žinote, kad žmonės sako apie tai puikių dalykų, bet vis tiek liksite domėtis, ar „WordPress“ jums tinka.


Nors programinė įranga yra populiari tarp tinklaraštininkų, su ja galite nuveikti dar daugiau. Norite daugiau nei tik internetinių dienoraščių platforma? Apsvarstykite savarankiško „WordPress“ parinktį ir jūs eisite link savo svajonių svetainės kūrimo. Toliau peržiūrėkite skirtingų tipų svetaines, kurias galite sukurti naudodami „WordPress“.

svetaines, kurias galite kurti naudodami „WordPress“

1. Dienoraštis

Kaip minėta, „WordPress“ yra populiari internetinių dienoraščių platforma, todėl nesvarbu, ar norite kurti tinklaraštį verslui, ar norėdami pasilinksminti, tai lengva padaryti naudojant „WordPress“. Visa internetinių dienoraščių programinė įranga jau yra, todėl jūs tiesiog turite pasirinkti vieną iš tūkstančių temų (arba turėti savo pasirinktą) ir tada pradėti populiaruoti savo svetainę turiniu.

2. Kupono svetainė

Jei norite užsidirbti pinigų iš kuponų svetainės naudodami filialų nuorodas, „WordPress“ yra puiki naudoti platforma. Su daugybe kuponų temų kaip „Clipper“, ir papildomų jūsų turimų papildinių, lengvai rasite įrankių, reikalingų paleisti kupono svetainę.

3. Darbo taryba

Kaip ir kuponų svetainės pavyzdyje, galite rasti daugybę temų ir papildinių, kad galėtumėte sukurti savo darbo skelbimų lentą, nesvarbu, ar nuspręsite, kad pagrindinis dėmesys bus skiriamas jūsų svetainei, ar tiesiog ketinate skelbti darbus savo nišoje. „JobEngine“ tema yra tik viena galimybė pradėti darbą arba galite paleisti naudodami papildinį, pvz „WordPress“ darbo skelbimų lentos papildinys. Vienas užimtumo lentos pavyzdys yra „ProBlogger“, kuris naudoja „WordPress“ ir turi darbo skyrių.

4. Forumas

Norite sukurti savo svetainės forumą, kad žmonės kalbėtų ir bendrautų? Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pridėti įskiepį, pvz „BB Press“, ir jūs galite greitai pradėti pokalbį! Tinkinkite kategorijas ir tvarkykite visus savo vartotojus naudodami „WordPress“ prietaisų skydelį. Jei ieškote daugiau Q&Formatas, tokios temos kaip Klausk Padaryti taip paprasta.

5. Straipsnių katalogas

Norite sukurti nišinių straipsnių katalogą? „WordPress“ leidžia vartotojams registruotis ir pateikti turinį iš savo svetainės. Temos, tokios kaip Straipsnių katalogo tema padės jums pradėti.

6. Bendrovės / verslo svetainė

Jei norite nustatyti savo korporacijos, verslo ar ne pelno siekiančią svetainę, „WordPress“ tai padaryti yra labai paprasta. Dirba tūkstančiai verslo temų, kuriose galėsite naudoti praktiškai bet kurią norimą funkciją, pradedant nuo paprasčiausios informacijos apie jūsų verslą sukūrimo iki internetinės parduotuvės įkūrimo, palaikymo bilietų rinkimo, leidimo klientams rezervuoti susitikimus internetu, ir dar. Tai idealiai tinka bet kokiam verslui, nuo nekilnojamojo turto bendrovės automobilių salonuose, mamose, pop parduotuvėse ir dar daugiau.

7. Užsakymo svetainė

Nesvarbu, ar jūs turite viešbutį, restoraną, saloną ar bet kokį kitą verslo tipą, kuriam reikalingi susitikimai, galite naudoti „WordPress“ ir leisti klientams užsisakyti internetu.. „Booking System Pro“ yra vienas iš „WordPress“ papildinio pavyzdžių, palengvinančių užsakymą internetu.

8. Narystės svetainė

Norite vartotojams pasiūlyti prenumeratos turinį? „WordPress“ leidžia tai padaryti padėdami apsaugoti jūsų turinį nuo plačiosios visuomenės. Tada vartotojai gali pasirinkti imti mokestį arba pasiūlyti narystę nemokamai, kad vartotojai galėtų pasiekti tą turinį.

9. Socialinė svetainė

Nors galbūt nematote tiek daug sėkmės, kiek „Facebook“ ar „Twitter“, vis tiek galite pradėti kurti savo pačių socialinių tinklų svetainę naudodami „WordPress“ programinę įrangą. „BuddyPress“ yra vienas iš populiariausių papildinių kuriant socialines svetaines.

10. Portfelis

Norite parodyti savo talentus savo pačių srityje? Nesvarbu, ar esate fotografas, rašytojas, architektas, komikas ar internetinis dizaineris, yra tūkstančiai temų, siūlančių daugybę būdų parodyti savo aplanką.. „ThemeForest.net“ išvardytos daugiau nei 870 „WordPress“ aplanko temos.

11. Naujienų svetainė

Norite pritaikyti savo žurnalistinius talentus? Pradėkite savo naujienų svetainę! Spaudos kambarys yra tik vienas naujienų svetainės temos pavyzdys, tačiau yra daugybė kitų naujienų ir žurnalų stiliaus išdėstymų. Net tokios svetainės kaip CNN, „Time“ ir „BBC America“ naudoja „WordPress“, todėl tikrai įmanoma sukurti maketus ir funkcijas, pavyzdžiui, keletą populiariausių naujienų skyrių..

12. el. Prekybos svetainė

Ieškai platformos, kuri leistų tau parduoti savo produktus internetu? „WordPress“ gali padėti. Pradėkite nuo tokios temos kaip El. parduotuvė, arba naršykite daugybę el. prekybos papildinių, pvz „WooCommerce“ jau šiandien pradėkite prekiauti savo produktais ir rinkti užsakymus. Jūs netgi galite įsteigti savo „Amazon“ parduotuvę naudodami „Amazon Associates“ paskyrą kartu su keliais puikiais papildiniais, kad galėtumėte pradėti prekiauti produktais nereikalaudami savo atsargų. „Best Buy“ yra tik vienas el. Prekybos svetainės, kuriamos „WordPress“, pavyzdys.

13. Klasifikuota svetainė

Norite sukurti tokią svetainę kaip „Craigslist“? Įskiepiai patinka Klasikė padės jums pradėti klasifikuotų skelbimų sąrašą. Su juo galite parduoti skelbimo vietą ir netgi susikurti narystės paketus.

14. Viki

Jei jus domina tokios svetainės kaip „Wikipedia“ kūrimas, kurioje visi vartotojai gali bendradarbiauti wiki formatu, jūs atėjote į reikiamą vietą. Iš tikrųjų labai paprasta pradėti savo „WordPress“ wiki svetainę kurti tokiomis temomis kaip Plokščia bazė.

15. Apžvalgos svetainė

Naudodami papildomus įvertinimus galite sukurti svetainę, kurioje vartotojai gali peržiūrėti ir vertinti produktus. Nemokami įskiepiai patinka WP-PostRatings padės jums pradėti.

16. Klientų atsiliepimų / palaikymo svetainė

Jei jūsų verslas nori sukurti svetainę, skirtą rinkti klientų atsiliepimus ar siūlyti palaikymą klientams, ieškokite toliau nei „WordPress“. Temos patinka Idėjos puikiai tinka rinkti klientų pasiūlymus ir reaguoti į jų idėjas. Priešingu atveju išbandykite ką nors panašaus „Support Desk“ tema pradėti rinkti paramos bilietus.

Kaip matote, naudodamiesi „WordPress“ galite nuveikti daug daugiau, nei tik dienoraščių rašymą, jei jums nurodytos tinkamos temos ir tinkami papildiniai. Ar pasiruošę pradėti kurti savo svetainę? Pirmiausia palyginkite žiniatinklio prieglobas, kad galėtumėte pradėti ruoštis jūsų svetainei.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map