3 dažnos influencerių rinkodaros klaidos (ir kaip jų išvengti)

Jei esate tinklaraštininkas, tada kasdien girdite daugybę rinkodaros terminų. Jums tikriausiai gana patinka tokios frazės kaip paieškos variklio optimizavimas, turinio rinkodara ir socialinės žiniasklaidos rinkodara, tačiau ar kada pasinaudojote įtakingos rinkodaros galimybėmis?


Galbūt jūs jau išbandėte ir tai nepavyko per daug gerai, o gal jūs tiesiog žaisdavote su šia idėja. Nesvarbu, kuriame etape esate, svarbu suprasti, kokią taktiką naudoti, kad jūsų pastangos atsipirktų.

Pradėkite nuo to, kas yra influencerių rinkodara ir kokių trijų klaidų reikia vengti, ir sužinokite, kaip paveikti influencerių rinkodarą tokiu būdu, kuris reklamuos ir plėtos jūsų tinklaraštį..

influencerių rinkodara

Kas yra influencerių rinkodara?

„Influencer“ rinkodara – tai santykių su savo pramonės lyderiais užmezgimo procesas, siekiant padėti jūsų žinutei pasiekti platesnę auditoriją. Vienas „influencerių“ rinkodaros pavyzdys yra elektroninis paštas savo populiariajam tinklaraštininkui elektroniniu paštu ir paprašyti, kad jis persiųstų jūsų naujausią įrašą.

Idėja yra ta, kad jie turi tokią didžiulę seką ir yra labai lojalūs klientams, todėl jų pasekėjai taps jūsų srautu.

3 dažnos influencerių rinkodaros klaidos

Įtakos davėjų rinkodara yra labai paprasta sąvoka, tačiau ji dažnai nesuprantama. Ne visada taip lengva, kaip kiekvieną kartą išsiųsti po keletą el. Laiškų, kai skelbiate naują įrašą. Čia pateikiamos trys klaidos, kurias tinklaraštininkai linkę daryti vykdydami rinkodarą:

1. Nesugebėjimas pirmiausia įsitraukti į paveikėją

Jei paminėsite influencerį naujausiame „tweet“, tai negarantuos „retweet“. Taip pat, jei el. Paštu nusiųsite influencerį (jei jie net neįsivaizduoja, kas esate), jūsų el. Paštas greičiausiai pateks tiesiai į šiukšliadėžės aplanką..

Įtakintojai kasdien gauna daug pranešimų, su kuriais sunku suspėti. Neilas Patelas, pavyzdžiui, ataskaitos, per dieną gaunančios daugiau nei 400 el. laiškų.

Galite išskirti savo el. Paštą įsitikinę, kad influenceris jus atpažins. Maždaug mėnesį (bent jau) prieš susisiekdami su influenceriais, pasitarkite su jais, kad jie su jumis susipažintų. Čia yra tik keli būdai, kaip tai padaryti:

 • Komentuokite jų tinklaraštį ir socialinės žiniasklaidos įrašus
 • Dalykitės jų tinklaraščio įrašais (ir būtinai paminėkite juos, kad jie tai matytų!)
 • Retweet jų tweets
 • Nusiųskite jiems draugišką el. Laišką, kuris nėra savireklamos pavyzdys, pvz., Maloniai nurodydami neveikiančią nuorodą ar kitą jų svetainės problemą.

Tai yra pagrindai, nuo kurių galite pradėti, tačiau drąsiai tapkite kūrybingi. Pvz., „Twitter“ galite paskelbti nuotrauką, kurioje parodyta, kad naudojate ir mylite savo produktą. (Būtinai į savo „Twitter“ įrašykite jų „Twitter“ tvarkyklę.)

2. Įtakos dalyvių prašymas bendrinti nesusijusį turinį

Esant tokiam paprastam „influencerių“ rinkodaros apibrėžimui, gali būti per daug lengva įsijausti į mintį, kad viskas, ko jums reikia, yra tik viena jūsų pramonės lyderio akcija. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai filmuoti per vieną el. Laišką ir štai ką, jūs turite srautą, apie kurį visada svajojote..

Bet prašyti akcijų bet kokia sena tema yra laiko švaistymas. Kaip minėta, influenceriai yra užimti ir kiekvieną dieną sulaukia daugybės prašymų. SEO tinklaraštininkas negaišta laiko dalydamasis fitneso žinute su savo stebėtojais. (Šiuo atveju tikriausiai nukreipiate ne į neteisėtus influencerius!)

Net jei jie atpažįsta jūsų vardą ar veidą, jiems vis tiek reikia priežasties pasidalinti jūsų turiniu. Galite paprašyti SEO pramonės lyderio persirašyti savo straipsnį apie SEO taktiką, bet jei jūsų tinklaraščio įraše rašoma apie tuos pačius dalykus, apie kuriuos anksčiau girdėjote žmonės, kaip jiems naudinga juo dalintis??

Kad influenceriai galėtų dalytis jūsų turiniu, jis turi tam tikru būdu atkartoti savo skaitytojus ar jų prekės ženklą.

Čia yra tik keletas internetinių dienoraščių įrašymo būdų, kurie gali padidinti jūsų pramonės lyderių galimybes dalytis jūsų turiniu:

 1. Naudokite citatas arba paryškinkite atvejo analizę tiesiai iš influencerių, į kuriuos planuojate skirti. Jei iš anksto galite gauti tiesioginę citatą iš jų, pavyzdžiui, eksperto raštą, tai dar geriau! Kai jie bus paminėti jūsų turinyje, jūsų tinklaraščio įrašas iškart tampa tinkamas jų prekės ženklui.
 2. Pateikite alternatyvų požiūrį į naujausio influencerio tinklaraščio įrašą. Tai ne visada veiks, ypač jei įžeisite influencerį, tačiau jei pateiksite pagrįstą alternatyvų požiūrį, priverčiantį žmones susimąstyti, yra didelė tikimybė, kad influenceris pasidalins įrašu, nes jis yra aktualus jų skaitytojams.
 3. Dienoraštis apie naujienų vertą temą influencerio nišoje. Jei tai tema, kurią influenceris girdi pirmą kartą, tikėtina, kad jie pasidalins jūsų turiniu kaip originaliu naujienų šaltiniu. Tačiau, jei norite, kad tai būtų veiksminga, jūs paprastai turite sumušti kitus pasakojimą, ir tai turėtų būti pakankamai šokiruojantis, kad influenceris su ja susisiekia emociškai ir nori, kad jo pasekėjai jaustųsi taip pat.

Neseniai dalyvavau eksperto raundas parašė Saskia Smit.

Aš iškart pastebėjau kitus influencerius, dalijančius tą patį įrašą socialinėje žiniasklaidoje, todėl paklausiau Saskia apie jos sėkmę. Štai ką ji man pasakė:

„Puiku, darant ekspertų raundapinį straipsnį, yra tai, kad jis suteikia jums galimybę užmegzti ryšius su savo srities influenceriais. Tai buvo mažiau nei 24 valandos nuo įrašo paskelbimo, bet tai jau yra mano iki šiol sėkmingiausias įrašas turinti per 90 socialinių akcijų.

Įsitikinau, kad visiems dalyviams išsiųsiu greitą el. Laišką, kai tik pranešimas bus paskelbtas, kad padėkotų jiems ir pakviestų juos pasidalyti su savo auditorija..

Man buvo malonu pamatyti, kaip daugelis iš jų dalijasi įrašu keliose platformose. Kadangi tai palyginti naujas tinklaraštis, esu labai patenkinta rezultatais.

Tai ne tik atnešė man naujų srautų, bet ir turėčiau gauti porą svečių pranešimų iš patirties – sakyčiau, kad tai buvo visapusiška sėkmė! “

3. Taikymas didžiausiems vardams pramonėje

Nors tai nebūtinai savaime yra klaida, šaudymas per aukštai paprastai nėra geriausia. Taip yra todėl, kad visi bando priversti geriausius savo pramonės lyderius pasidalyti savo žiniomis, o dažniausiai influenceriai tiesiog neturi galimybių to padaryti.

Tai reiškia, kad jūsų pastangos, susijusios su influencerių rinkodara, gali duoti nedaug rezultatų, jei jūsų įrašai niekada nebus dalijami.

Tačiau jei norite užmegzti ryšį su savo nišoje veikiančiais vidutinio lygio influenceriais, greičiausiai jie gauna mažiau užklausų dėl dalijimosi ir turi daugiau laiko nuoširdžiai susisiekti su jumis – nors atminkite, kad jie vis dar užimti, todėl gerbkite savo laiką.

Taigi tarkime, kad taikote pagal didžiausią įmanomą vardą. Galite vieną kartą perskaityti tinklaraščio įrašą ir pamatyti didžiulį srauto srautą, tačiau kiek laiko užtrukote, kad jį pasiektumėte?

Nukreipdami dėmesį į vidutinio lygio influencerius ar kitus tinklaraštininkus, esančius tiesiai virš jūsų, sraute galbūt nematysite tokio pat staigaus ryškumo, tačiau greičiausiai jūsų turinys bus bendrinamas dažniau, todėl bendras srautas padidės.

Iš esmės šios trys klaidos gali jums kainuoti daug laiko, todėl jūsų pastangos bus nenaudingos. Svarbiausia yra užmegzti tikrus santykius. Tada, kai tinkamas laikas, galite paprašyti, kad pasidalytumėte socialiniu tinklu arba paminėtumėte jų informaciniame biuletenyje.

Tiesiog atsimink: Bet kurios pramonės šakos lyderiai yra užimti žmonės. Jei jie ką nors parduos internete, tai bus turinys, kuriuo jie pasitikės iš pažįstamų žmonių.

Jūs neprivalote būti geriausi draugai, bet jei dabar užmezgate mažus santykius, ateityje pamatysite daugybę apdovanojimų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map